• Grinch

    Vážení a milí,

    čas se naplnil a proto budeme ZÁVAZNĚ pokračovat ZDE!

    Pro více informací je originální vlákno ZDE

    TERMÍN:

    26. – 28.8.2011

    Možnost dorazit už ve čtvrtek

    CENA:

    Ubytování si platí každý sám po příjezdu – cca 250,–/osoba na jednu noc

    Strava a pití na večery – nevratná záloha 600,– (do této částky věřím, že s evlezeme i při menším počtu účastníků, než se nahlásilo v původním vlákně)

    Obsahem zálohy je tedy následující:

    PÁTEK:

    • guláš, pečivo, ovocné mísy, sýrová mísa, zeleninovámísa atd.

    SOBOTA:

    • 2ks steaků (cca 200g každý), pečivo, příloha, ovocné mísy, sýrovámísa, zeleninová mísa atd.

    PO OBA DNY MÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK 10ks LÍSTKŮ NA PIVO SVIJANY 11´, KDO JE PROPIJE, JEDE U VÝČEPU ZA VLASTNÍ!!!

    REGISTRACE:

    Prosím všechny, kteří ZÁVAZNĚ chtějí jet, aby se zahlasovali v anketě, ať co nejrychleji dám dohromady správné počty pro upřesnění…

    Prosím o ozvání se dále na email grinch007@seznam.cz anebo na ICQ 586 482 698, kde mi zašlete následující:

    **Váš nick na BF foru / ANO jedu / adresa trvalého pobytu / datum narození / a zda přijedete už ve čtvrtek anebo až v sobotu **

    Bohužel to jsou všechno údaje nutné pro legislativu a pro projití rozkazem na ubytovnu…

    Obratem Vám bude zasláno číslo účtu, kam poslat nevratnou zálohu…

    DĚKUJI VÁM ZA VÁŠ PŘÍSTUP!

    Anketa: ZÁVAZNĚ SE REGISTRUJI NA SOCKA KEMP 2011

    ANO
    11x
    100%
    0 0
    • Grinch  

      Jinak zatím reagovali a zálohu (doufám :) zaslali:

      Majkee

      Antuch

      Litr

      Grinch

      0 0
    • Grinch  

      PROSÍM ÚPRAVA REGISTRACE NA:

      Jméno a Příjmení / Váš nick na BF foru / ANO jedu / adresa trvalého pobytu / datum narození / a zda přijedete už ve čtvrtek anebo až v sobotu / dále s kám chcete být na pokoji (jsou po 2)

      0 0
    • Grinch  

      RAD BYCH ZAURGOVAL VŠECHNY ZÁJEMCE ŽE JE TŘEBA ZASLAT REGISTRAČKY CO NEJDŘÍVE!

      NEJPOZDĚJI VE STŘEDU RÁNO BUDU MUSET ODESLAT SEZNAM ABY VŠE STAČILO PROJÍT ROZKAZEM!!!

      TZN KDO NEPOŠLE NEBYDLÍ!!!

      0 0
    • Grinch  

      A co zbylých 20 lidí?:)

      0 0
      • maajkee  

        To vypadá na převahu hradečáků, pojede nás nakonec asi 7 :)

        0 0
        • Cvoky  

          Kdo teda jede z HK? Ty, já, Litr, Roud a dál?

          0 0
          • M13  

            Já, arnostik, Shadow.

            0 0
            • Grinch  

              Ať mi Shadow pošle registračku prosím…

              Jinak zatím došly peníze od:

              Maajkee, Litr, Cragsman

              Zatím nikdo další…

              0 0
              • roud  

                údaje máš na meilu

                0 0
              • Shadow.1  

                Prachy a registracku poslu v pondělí… ale asi jsem prehledl číslo účtu… :-(

                0 0
                • roud  

                  Pošli mu údaje on ti určo na oplátku rád pošle číslo účtu :O)

                  0 0
              • Cvoky  

                o vejkendu banky nepracují :) – dneska by jsi tam měl mít kapříky

                0 0
              • Shadow.1  

                Poslal jsem maila s registrací, ale žádná odpověď. tak jestli kemp ještě platí, dej číslo účtu.

                Díky

                0 0
        • jIrI___  

          Jste v tom Hradci teda srdcaři :)

          0 0
    • TJK  

      bohuzel, letos, ac jsem to mel napevno zabookovane, mi to nevyjde, leda na 1 den v nedeli a to uz se mi bohuzel nevyplati… sorry kluci, snad nekdy priste a driv nez za rok :-)

      0 0
      • alinceb  

        hmmm, taky další smolař… Příští rok si to budu muset vyblokovat už na začátku prázdnin, aby mi tam zas někdo nenaplánoval dovolenou…:(

        0 0
    • antuch  

      v pátek mě ohromil šéf, že neví, jestli mě pustí, takže definitivně to budu vědět v pondělí:-/

      Ach joooo

      0 0
    • Zdenda CUBE  

      Taky mi to letos bohužel nevyjde, tak si to tam užijte za nás co nemůžeme dorazit. Mělo by vám vyjít poprvé i super počasí, tak si dobře zajezděte a zapijte vzpomínku na nepřítomné …

      0 0
      • Grinch  

        Kuuurnik na Vás je teda spoleh :(

        Jak do mariáše, po pravdě mám sto chutí s ena to vyprdnout, protože sem kvůli tomu odřekl asi 5 akcí a takhle to je napikaču :(

        0 0
        • TJK  

          Grinchi promin jel bych rad, ale posunul se termin kamosovi a ja jdu za svedka… bohuzel to ma prednost… je mi to taky lito rad bych za vama prijel.

          0 0
          • Grinch  

            To je v pohodě, to je svateb kurnik, jak to tak počítám tak svatby a jiné veledůležitostimá najednou asi 20 lidí:D

            0 0
            • TJK  

              pro me je to letos uz 5ta svatba a bude hur :-)

              0 0
              • kubad  

                to je hezké. ale kde sou fotky?

                0 0
                • TJK  

                  bez mobilu asi zadne nebudou, fotka je mrtvej a fotky byly v mobilu :-(

                  0 0
            • maajkee  

              No jo, to je ten poslední víkend o prázdninách, to je myslím 1000 jinejch akcí ale tak je to holt o prioritách :) Zase čím míň lidí, tím se víc poznáme a líp najíme přes den v hospodě :)

              0 0
    • antuch  

      Tak bohužel definitivně musím odříct. O víkendu sem nám něčím přiotrávil kolega v práci, teď leží na kapačkách v HK v nemocnici. Takže s konečnou platností nepřijedu:-/

      0 0
      • roud  

        OMG nebude lepší když pozveme grinche do hradce ?

        0 0
        • maajkee  

          Taky jsem si říkal, nebo se v tomhle počtu pořád vejdem k nám na chalupu do Železnejch a zadarmo :)

          0 0
          • Cvoky  

            no to není blbej nápad a je to za rohem :)

            0 0
            • roud  

              mno mě spíš hlodalo kdyby nevyšla socka že byjsme se zbalili do rychleb :O)

              0 0
    • Grinch  

      Litam na cviceni v Pcich tak proto nestiham…

      Zitravecer odesilam finalni pocty tak posledni registrace nebo hlasovani sem prosim!!!

      Jinak e tu moznost te kdyz budou bourky ve stredu tak doletm ze cviceni az ve ctvrtek tzn na ubytku bych dorazil az nekdy.v noci:-( ale.vy se zatim zabavite a od patku to nic neovlivbi:-)

      Zatim ahoj a tesim se!!!

      0 0
      • Cvoky  

        máme přesnou adresu – kam jedeme? Jestli si dobře vzpomínám, tak to byl nějakej Kramolín?

        0 0
        • arnostik  

          jojo nějaká díra to byla asi jak říkáš, já jsem to hledal v minulým dredu, ale už si to zase nepamatuju… :-D

          0 0
    • Grinch  

      Do zitra do rana mam odeslat blokace.jak do hospy tak na ubytku…

      Takze se.urychlene vymacknete co a jak…

      Zalohy se.mohou zaslat zpet a je vyresene…

      Asi nemusim skryvat rozhorceni co?

      Klidne si udelam pohodovy vikend… Byl by to prvni za posledni dva mesice…

      0 0
      • Grinch  

        Tak odesílám závaznou objednávku…

        Ještě potřebuji dodat registračku od Frenche a Kubada!!!

        0 0
        • maajkee  

          Tak kolik je teda lidí? Tady je furt jen 11.

          0 0
          • Grinch  

            To se ptas me? Proc myslis ze vim vic nez ty…

            Objednano je pro 11 lidi… Pokud French dneska neposle registracku tak jen 10…

            Jinak je to zabookovano ale pebize jeste od vsech nedosly tak snad to dojde…

            0 0
            • maajkee  

              No já jen jestli ti nepsali nějaký lidi třeba bokem jen maila a tady se nezapsali. Třeba Kubad tady taky není psanej.

              Tak to bude teda fakt skoro akce hradecký kliky :)

              Nicméně já se těším, ale vůbec se ti nedivím, že jsi nasranej a vůbec bych se nedivil kdybyses na to uplně vysral. Na to že v prním threadu se hlásilo přes 30 lidí, tak je to bída.

              0 0
            • Janouch  

              ahoj koukal jsem kam se to jede… mam volno ale je to docela dálka :( budete tam vůbec nekam jezdit nebo se bude jen chlastat ?:)))

              0 0
      • Shadow.1  

        Peníze za registraci odeslány.

        0 0
    • maajkee  

      Ty jo, na pátek hlásej až 36°C, aby nebyly nějaký infarkty! :)

      0 0
      • Shadow.1  

        jj, možná bychom mohli zajet nějkam do lomu a tam to zakotvit u vody :-D

        0 0
    • Grinch  

      Dneska vecer objednavam jidlo a piti… Kdo se ozve do te doby tak ma sanci :-) s ubytkem to nejak zaridim ale na jidlo potrebuji zalohy…

      0 0
      • M13  

        Můžeš ještě pro jistotu nepsat ty, od kterých nemáš platbu?

        Psal jsem ti email s dotazem, ale zatím jsi neodpověděl.

        0 0
        • Grinch  

          dneska jsem doletěl ze cvičení z Pardubic… večer kouknu na účet…

          0 0
    • Grinch  

      Tak ve finále jen deset lidí (zahlasovaní bez Frenche bo mi nedošla registračka)…

      Takže oproti původnímu zájmu docela krizovka ale o to to bude komornější a na pohodu…

      0 0
      • maajkee  

        To se všude vejdem pomalu všichni k jednomu stolu :) Nicméně mně to vůbec nevadí a už se těším, teď ještě vydržet v práci do dvou, pak hodně presto něco zabalit a vyrazit :)

        0 0
    • Grinch  

      Já hlavně musím po roce sundat kolo se zdi:D

      A namazat protože to bude asi krizovka, i brzdy jsou nějaký měkký :D beru mapu a kam píchnem prstem tam vyrazíme, aspoň to bude akčnější, tam sem nikdy nejezdil tak to bude prdel :):):)

      Kdyžtak v práci jukněte na nějaký zajímavosti kolem kam byste chtěli dojet…

      BTW – vemte s sebou disk s filmama kdyby nám celý víkend klasicky chcalo, hodíme to na plazmu:)

      0 0
      • cragsman  

        škoda že to nedám už dnes večer, ale zítra dopoledne jsem tam jak na koni:-)). Z Brna je to co by jsi kamenem…

        0 0
      • maajkee  

        Prosimtě, napiš sem jetě kam přesně to máme dorazit, a vím co mám zadat do navigačky, v tom prvním vlákně ten odkaz na mapy nějak nefunguje.

        Jinak jsme koukal, že v tom minulým vlákně byla ta možnost hlasování celkem jasně daná:

        POJEDU NA – 100/0 (30) Takže jakože fakt na 100% a ze 100% je nakonec 33%, takže docela velká odchylka, teorie pravděpodobnosti tady fakt asi neplatí :)

        0 0
    • Grinch  

      Takže finální sestava je…

      Čtvrtek:

      arnostik

      Cvoky

      French

      Grinch

      litr

      M13

      maajkee

      roud

      Shadow

      Pátek:

      mates555

      cragsman

      0 0
      • TJK  

        hele jak to vidite na patek s naou akci? premyslim jeslti bych dorazil na jeden den…

        0 0
    • Grinch  

      Tak Socka je za námi a tady je zhruba nabouchaný trasa, kterou jsme jeli…

      Je to pátek a sobota v MapSource pro Garmin…

      ZDE SOUBOR KE STAŽENÍ

      0 0
      • Cvoky  

        Takže velké díky Grinchovi za zorganizovanou akci – lidi, jídlo, pití – vše super – takže ještě jednou díky moc

        0 0
      • litr  

        Taktéž děkuji za organizaci a za supr zážitky:)

        0 0
      • M13  

        Přidávám se a děkuji za perfektní akci.

        0 0
      • maajkee  

        Taky se přidávám s velkým díky, byť na sobotní vyjížďku nemám nejlepší vzpomínky, ale celkově paráda! :) Příště už jen ten bazén :)

        0 0
      • cragsman  

        super akce, lidi, organizace…už se těším na 2012:-)).. díkec Grinchi…jo a maajkee je uchýl…a co jako:-DD

        0 0
      • Shadow.1  

        jj, taky díky… super akce :-)

        0 0
      • mates555  

        taky děkuji za perfektní akci !!!

        a ještě mám dotaz na rouda … jak se jmenoval ten film na kterej sme koukali když se přišlo z hospody ??? Dík

        0 0
    • Grinch  

      pravý tůačidlo, uložit odkaz jako, uložit jako všechny soubory a příponu *.gdb

      a pojede to:)

      0 0
    • Grinch  

      Díky všem za super víkend!

      Dejte prosím Vaše návrhy na zlepšení na další rok. I konstruktivní kritika je vítána.. a ano, všichni víme, že je Maajkee úchyl :D

      0 0
      • maajkee  

        hehe :) No příště bych pořešil ten bazének, mám známýho ve velkoobchodě, takže bych ho mohl sehnat za pár peněz :)

        Jinak trochu menší vedro by mohlo bejt a žádná levná vodka s levnejma energeťákama :)

        No a taky možná dopředu alespoň trochu rozmyslet nějaký trasy.

        Jinak ale super rekreace :)

        0 0
        • Shadow.1  

          Však jsi to nemusel vychlastat všechno a nebylo by ti tak blbě a stejně pak uklízečkám, které musely uklízet váš pokoj :-D

          0 0
      • Shadow.1  

        souhlas, všechno super, ale chce to mít ty trasy dopředu trochu zmáknuté, abychom na „každé“ křižovatce nekoukali kudy kam…

        Jinak super víkend… příští rok určitě jedu :-)

        0 0
        • Grinch  

          Jo ten bazének beru :)

          Jinak za mě ubytko super, počasí a termín taky super, jen pro příště to chce to rozjet dříve abych to vše stihl (ale my bad), co se týče tras, tak příští rok je necháme jako letso a už víme kudy kam :)

          0 0
          • Shadow.1  

            Kukuřici nebrat :-) nebo sundám rohy… už o tom chvilku přemýšlím :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.