Brno, vyjížďky - září 2016

760 nepřečtených
  • Paja

    No soudruzi, 4.9. a novy vlakno nikde. Clovek si na tyden odskoci a vy to hned zacnete flakat ;-)

    0 0
    • Jaroslávek  

      No to je dost.

      0 0
    • RomanH  

      Tak jo :-)

      Když bude o víkednu 23.09. – 25.09. pěkné počasí, tak 23.09. v pátek sraz u pivovaru. Pivo, foto, přesun na vlak do Poličky. No a pak nějak takto. Hotel Pod hvězdami zajištěn.

      0. Starobrno

      1. Policka (Policka)
      2. Hlinsko (Rychtar)
      3. Chotebor (Chotebor)
      4. HavlBrod (Rebel)
      5. Humpolec (Bernard)
      6. Pelhrimov (Poutnik)
      7. Jihlava (Jezek)
      8. Velke Mezirici (Harrach)
      0 0
      • Paja  

        Jawohl, tomu rikam hodnotny prispevek :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Něco Ti tam přebývá a chybí Tišnoff a Předklášteří…

        0 0
      • Excel  

        Tak já teda něco k tématu. Jak jsem předeslal Romanovi, alumatku mrdám a také se poohlížím po adekvátním spacáku, abych se v noci neklepal jak zatvrzelý onanista. Nicméně mi přijde, že výrobci tak trochu kecaj a komfortní teplota u mě bude extrém. Jináč pokud bysme to z Humpolca napálili přes Želiv do Pacova a až pak do Pejhřimova, tak máme po cestě klášterní pivovar a v Pacově je pacovský Golem nebo Belgičan. .

        0 0
        • RomanH  

          Pak teda bud perak, nebo vetsi batoh. Ona i ta jina karimatka udela dost. Na druhou stranu, ja pred 14ti dny spal uplne bez karimatky jen ve spacaku v trave, a i pres rosu cajk. Ale bylo teda 12 stupnu.

          0 0
        • scoty  

          Tak v Pelhřimově na náměstí by se dalo přespat v takové budce…

          0 0
        • Smazaný účet  

          Mám Hannah Biker 5 – 22°C, do toho abych si bral i v létě humusáky :(

          0 0
          • Excel  

            *Anatomický třísezónní spací pytel Biker od Hannahu omezeně využitelný i v zimních podmínkách.

            Parametry:

            Horní komfort: +17 °C

            Dolní komfort: +8 °C

            Extrém: 0 °C*

            :-)))

            0 0
            • Paja  

              To v zimnich podminkach znamena, ze to pouzivas jak jirik, strcis to do 3sezonaku :-)

              0 0
              • Excel  

                Otázka je co místo alumatky. Vychází mí buď klasická pěnovka, 320g a vejš, ale sbalitelnost na *****, resp. musím doma vyzkoušet jestlivá mi nebude na batohu zavazet, nebo ultralehká zkrácená samomrdka. (500 g), na ní je jedna špatná reakce ohledně výdže. Aby nakonec alumatka nepřevážila všechny nevýhody :-)

                Spacák mě zaujal tento: RocPoint Cyklotour 1,2 kg v normal velikosti. cena dvojku no. +4°C/-2°C,–18°C

                0 0
                • Paja  

                  http://outdoor.online-sport.cz/…-183x51x2-5/

                  Ta cena je super.

                  Nevim jak to RE ma s tema rozmerama, ale podle me je to delka spacaku a s tvou vyskou to bude spis na ten nejdelsi.

                  Ja mam teplejsi spacak Tulak od Primy, komfort udavanej na 0, vaha v delsi verzi 1330 g.

                  0 0
                  • Excel  

                    Myslíš jako ten spacák vzít v delší verzi? To už je 1,44 kg. Já mám 186 cm.

                    0 0
                    • Paja  

                      Ja myslel, ze mas o neco vic, nejlepsi asi vyzkouset primo v Hudaci.

                      0 0
                  • JSt  

                    draha, tezka, predimenzovana pro zamyslene pouziti. kdyby to bylo na pesi vylet s 60l batohem, nerekl bych ani popel. :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Predimenzovana pro zamyslene pouziti – samonafukovacku si vybral sam a nic tensiho neni, jinak ja rozdil v tom jak se vyspim po celym dnu na kole nebo spacirovani nevidim, ale je to o kazdeho preferencich.

                      Tezka – je ta, co si vybral Exik, ale odpovida to cene.

                      Draha – v porovnani s Pinguinem a Husky urcite, ale u Therm a rest se podle me neplati pouze za znacku, ale i za kvalitu, vzhledem k bezne cene te karimatky je ta cena az podivne nizka.

                      0 0
                      • JSt  

                        neni to o vyspani se po celym dnu na kole nebo pesky, ale je to o sbaleni se na kolo do co nejmensiho batuzku.

                        izolacne alumatka staci. je nejmensi a je nejlevnejsi. kdybys mel strach, ze zmrznes, muzes si pribalit termofolii za dvacetikorunku, kterou stejne nepouzijes. ;-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Nj, nejsu holt takovej drson jak ty nebo roman, kdyz se celou noc prevaluju bo su od zeme otlacenej, poradne se nevyspim.

                          Nejlevnejsi alumatka je, nejmensi urcite neni, izolacne v lete mozna staci, ale pokud Exik resi, ze mu na Cantorce byla zima ve dvou letnich spacacich, podil na tom mela rozhodne i ta alumatka.

                          0 0
                        • Excel  

                          Jak píše Paja, spí-li se na louce (jak na okybačovi U Karla) alumatka kajn problem. Spí-li se ale na dřevěné podlaze nějaké buzerantské budky, nebo na betonu (budka Kysuca), je pro mě na tom spánek spíš polobdění, polosnění. Tlačí se mi žebra do plic a musím spát v embryonální poloze, což v kose a letním spacáku je, ale zase jediná možná poloha pro spánek.

                          0 0
                          • Paja  

                            Pro me je ta embryonalni poloha jeste horsi, za chvili mam otlaceny kycle :-/ (takze nejradeji mam samonafukovacku 3,8 cm ;-)

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Hoši, hoši, co řešíte? http://fabrikahotel.cz/…abrika-hotel :D

                            0 0
                            • Paja  

                              Takovy vyrazy se pres Romanem nejen ze nesmi vyslovovat, ale ani na ne pomyslet ;-)

                              0 0
                            • Excel  

                              Ty to tam znáš? Maj tam nějakej altán nebo krytej průjezd kde se dá hlava na alumatku složit? Pochybuju, že by nás tam jen tak nechali přespat.

                              0 0
                          • RomanH  

                            Pokusim se Ti shrnou svoje nazory na spacaky a karimatku ala Mlok :-)

                            Karimatka

                            Pokud chces samonafukovacku / nafukovacku, pak ThermARest. Nekam na dlouho do tramtarie, kde bych byl odkazan jen na ni, bych si ji nebral (byt teda do Indiie jsem si ji po dlouhem vahani vzal).

                            Samonafukovacka

                            Je tezsi, ale vice odolna. Sam mam tu Lite 2.5cm asi 15let, porad je OK. Spi se na ni samo mnohem lepe a i vice izoluje nez klasicka penovka. Beru ji ale opravdu jen v zime, a nebo kdyz jedu autem, se stanem, ci tahnu vetsi batoh.

                            Nafukovacka

                            Koukal jsem na tu Pajovu. Lehka, pohodlna, ale mel bych jeste vetsi strach nez u te samonafukovacky. Neni to podle me pro cloveka, co jezdi na fixce a celopevnakovi, aby se nemusel o nic starat. Ty prachy se mi za to nechce davat, ale libila se mi hodne, to jo.

                            Penovky + Alu

                            Penovek mam doma nekolik tloustek (rozmezi 4mm – 10mm). Nejradeji jsem mel tenkou (5mm) EVAZOTKU. Spalo se mi na dobre, pekne izolovala. Bohuzel mi ji v garazi loni prokousaly mysi. Na tech penovkach se mi na tvrdem spi lepe nez na Alu, a to o dost. Ta Alu ma pro me vyhodu jen v tom malem sbaleni. Kdyz se ale jedna o dve / tri noci, tak se to da. Ted jsem prave premyslel o te Z-Karimatce. Delaji se i levnejsi, nemusis mit ThermARest a ta skladnost je o fous lepsi.

                            Spacaky

                            Pokud chces udrzet malej objem a chces se zahrat, pak perak. Akorat opet to neni pro fixare :-) Ja sam ho programove nechci, i kdyz ted jsem premyslel, ze ho vezmu jako devatej spacak do rodiny a sem tam si ho „vypujcim“.

                            Pokud ma doma Janula letni spacak, bohate Ti postaci vzit si ty dva tenke (odzkouseno na Cantorce, ja mel dva 650g). Pokud nema a ches teplejsi syntetiku, vykaslal bych se na mezi obdobi (1.4kg), ale vzal bych rovnou extrem do mrazu (nikdy nevis, kdy se Ti to se mnou bude hodit :-)). Tech „par“ gramu navic se ztrati, a rozdil ve sbalitelnosti taky neni velkej.

                            Tento jsem koupil detem :

                            http://lyze-skialp.cz/…arktida-plus- (vem si velikost Regular +100Kc)

                            Sam mam pak o fous slabsi variantu, ktera se jiz nedela.

                            Osobne, pokud budou teploty od 5ti stupnu vyse, vezmu si 900g spacak z Lidlu za 350,– a bude to OK. Podle pocasi pres den tam vlezu v capacich (pres den budou v batohu), pripadne v jegrovkach (pokud to pres den odjedu v kratkych).

                            Kdyby ale melo byt i pres den kolem tech 5ti, pak bych mozna mel v baglu jen ten zimni spacak, a sel tam spat v trenclach. Nic jineho potreba neni. Paradoxne si myslim, ze takovej listopadovej vikendak je na mnozstvi veci v baglu mene narocnej, nez to zari.

                            Ufff, tot snad vse :-)

                            0 0
                            • Excel  

                              Ty seš jak soudruh Alois Jirásko. :-)

                              Na Čantorce jsem dva letní měl a mně nestačily, jakože do komfortu bylo daleko, ale ano, přežil jsem.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Tak si k nim vem poradnou karimatku. Ja to daval do pulnoci v tom jednom 650g :-)

                                0 0
                                • Excel  

                                  To zní asi nejrozumněji. Uvidím, ještě je chvilu čas na unáhlené rozhodnutí. Možná kdyby mi soudruh Jaroslávek odprodal ten jeho letní, tak bych měl dva minispacáčky a to by bylo zajímavé.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Vyser se na spacák, luxusní hotel stojí míň :)

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      voe, spekacky, ohen, 1000 hvezd… k nezaplaceni :-)

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Lopenik :-)

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Poměr romantiky vs. dupání s pohledem krví zalitým a s krosnou je u Tvých akcí poněkud nevyrovnaný :)

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Tak Sazavu jsme dupali kvuli tomu, ze vetsina chtela jit v pondeli do prace. Ja chtel jet naopak v poklidu a zustat posledni noc v Davli u reky.

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            Jsem se teď nasral jen při té vzpomínce, nejhorší ovšem byl ten hic a Jaroslav si to šolichal vepředu jakoby nic.

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Jaroslav nic nesolichal, je v haku za tou babou jak prilepenej :-D

                                              0 0
                            • scoty  

                              Při četbě mně začaly cvakat zuby zimou…:)

                              Ještě mně napadá jestli vás nebolí víc zadky, když táhnete tolik věcí sebou v batohu?

                              0 0
                              • Excel  

                                Bolej, ale to je součást meditace.

                                0 0
                              • RomanH  

                                Vahove se pohybuji kolem 7kg vcetne jidla a baglu, to zase neni tak strasne.

                                0 0
                                • scoty  

                                  no na urologii by to strašné být mohlo..

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Ja to si to hned po navratu necham od Katky zkontrolovat :-)

                                    0 0
                                • RomanH  

                                  Toz vcetne placatice Gransky jsem bez jidla (chleba, slaniny a spekacku) komplet na 5.4kg, to neni spatne.

                                  0 0
                              • Paja  

                                Na zadne z tech akci jsem nemel bagl vic jak 5–6 kg, podle stavu zasob jidla a koralky ;-) to nekteri masochisti, co maji 3l camel maji asi celkem bezne i na jednodenni vylety. Nic o moc tezsiho uz bych ale tahat nechtel, rozhodne ne pres 8 kilo.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  míň jsem v batohu nikdá něměl :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Nj, ty jses zas opacnej extrem co bez 2 sedmicek, srutky uzenyho, flasky okurek a pecnu chleba neda ani ranu ;-)

                                    0 0
                                • Excel  

                                  Pro mě camel lepší bidonu obvzlášť při tahání kola ala Štarkov. Ty tři kila navíc si zvykneš a nečumíš po každé studánce. Třeba naposled červená kolem obory před Skalicí nebo co to ***** bylo. Vedro, horko, hovada, louky plný hovad, nekonečnej plot obory po zamrdané lesní cestě, nikde ani kapka vody, neskutečně se to táhlo.

                                  0 0
                            • Paja  

                              Trosku ten roman(h) doplnim, taky mam 17 let starou 2,5 cm therm a rest, dnesni karimatka stejne tloustky je po sbaleni znatelne mensi a vazi o vic jak tretinu min. Mensi i lehci je i 3,8 cm.

                              Zminka o me karimatce v odstavci o nafukovacce je omyl, roman si myslel, ze mam tu neo air xlight za 3500+.

                              0 0
                        • Paja  

                          Cetl jsem, vlakno mam v oblibenych. :-) Tohle je ale nafukovacka.

                          Samonafukovacka nebude ani pichla min pohodlna nebo hur izolovat nez alumatka ;-)

                          …ale ja se s tebou nepru… tvoje filozofie je levne a neznicitelne vybaveni, coz alumatka nebo penovka splnuji nejlip.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Má to goral naplánovaný „ideálně“, první víkend, co spadnou teploty (v noci:)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Jedes, nebo ne ?

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Ještě jsi mi neodpověděl, jestli je to vhodné na CX? :)

                                0 0
                                • les  

                                  Samozřejmě není. Ale jet se to dá na čemkoliv :)

                                  0 0
                                • RomanH  

                                  Jses plnoletej, ne ? Odkaz na mapu tam mas ;-) CX se Ti bude misty nosit lepe, sem tam ujedes Ty nam, obcas my Tobe.

                                  Hele, v patek rano budu kupovat listky (pokud bude ctvrtecni predpoved pocasi OK), tak mi dej do ctvrtka vedet. Z Exikem / Jirikem mame symbolicky sraz cca 13:45 pred Starobrnem, fotka, skopek… Paja dorazi az na nadr. Vlak do Police jede 14:57.

                                  0 0
                                  • kankrlicek  

                                    Jak dlouho bude trvat degustace v Poličce? Že bych se pokusil vás stihnout.

                                    0 0
                                  • JSt  

                                    jirikovi nechte natocit startovni ve 14:05, pac dorazi az 14:10. dekuji:-)

                                    0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Ex tvrdil, že je to samý volej :) Výhoda nošení CX, v momentě kdy nemám volný rameno, odpadá. Ze sedla na Pijérovi mám totiž „boláky“ a nechce se mi to měnit…

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Já to nikdy nejel a použil jsem Pepkovu definici, kdy volej je defakto vše značené ;-)

                                      0 0
                                    • JSt  

                                      vcera jsem videl capka na tom tvym lapousovi. tak jsem si rikal, jestlis ho neposlal do sveta. :-)

                                      0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Zasejčkuju si :) Pokud pojedu, určitě nebudu šaškovat na Mendláku, vůbec mi ten pátek připadá zbytečný…

                                    0 0
                                  • scoty  

                                    Tady jsem si dovolil, kdyby se náhodou soudruhům nechtělo tlačit na vrchol plánovaných 8mi stovek, tak tudy se to dá vyjet…;-)

                                    https://mapy.cz/s/15b1k

                                    zde to samé na Čeřínku s bezbolestným výjezdem na vrchol a dvěma báječnými sjezdíky…

                                    https://mapy.cz/s/15b7s

                                    0 0
                            • Paja  

                              Tak na to se on tesi cely leto :-)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                už víš co budeš sázet? tuje, abys to měl jako na hřbitově? :)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Nejspis neco, co rychle roste, ma velkou korunu s velkejma listama a na zimu to neopadava ;-)

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Tak tam dej ganju. Sice Ti to na zimu opada, ale celej rok budes v klidu :-)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      :D

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      …se obavam, ze by to „opadalo“ ponekud driv nez az na zimu O:-)

                                      0 0
                                      • Motyll  

                                        Jsem tě potkal dneska jak se motáš po Slatině. Kolem půl páté.

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Co kecas… jsem byl strizlivej ;-)

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            To si mysli kazdej :)

                                            0 0
                                            • Motyll  

                                              Přesně. Nikdo s nulou v tom provozu nemůže na kole přežít.

                                              0 0
                                              • mastihuba  

                                                dnes u rohlenky slušnej magorfestival. :) skoro jsem litoval že jedu na kole :)

                                                0 0
                                                • Polka  

                                                  A samozrejme to jelo zas pres nas, se, cucel co se to deje :-)

                                                  0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    past vedle pasti, ani očko :)

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Tak ona koordinace oprav je v Brně na vysokej level. Např. zavřou exit Slatina z D1. Objížďka do průmyslové zóny je kolem Gity nahoru k ˇAčkám. No teď tam zavřeli sjezd na Ostravskou. Ani je nenapadlo změnit intervaly na semaforech (no stejně to zůstane viset na kruháči na Řípské).

                                                    Se skoro vsadím, že až (kdoví kdy) budou narovnávat točky Ochoz – Klajda a objížďka bude zase přes Obřany, už bude ve výstavbě přemostění Tomkáče a jedinej příjezd do Brna od S bude totálka.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    narovnávat točky Ochoz – Klajda – a to je aká zasa somarina? To by přece nikdo nechtěl.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    :-D

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Je to v plánu. Stejně jako cyklostezka Ochoz – Březina – Křtiny.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Tak v plánu je i Dunaj-Odra-Labe.

                                                    Tam stačí opravit ty kraje a hlavně ty stromy okolo popíliť. Všetky popíliť.

                                                    0 0
                                                • les  

                                                  4:40 jsem potkal dvě auta :) Třetí bylo moje. Musím něco vyřídit. Pojedu z domu, budu tam cca po 16sté.

                                                  0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Dnešek dlouhej, dojedu až po 9. Takže nic.

                                                    Už nám to začíná – dneska ráno 6°.

                                                    0 0
                                                  • les  

                                                    Chápu, kokrhám moc brzy no.. Šumice 10, Rousínov dokonce +12, říkal Zdenda. Tož dnes s Fransoánem dohókáme důležité věcičky :)

                                                    0 0
                                          • Motyll  

                                            Mám štěstí…

                                            0 0
                  • Excel  

                    U varianty spacáku biker mají u verze regular napsáno do výšky postavy 185 cm, otázka je, jestli ten 1 cm ještě není v klidesu. Po tom mrdání na kole s batohem budu stejně kratší aspoň o 5 centimetrů.

                    0 0
                • JSt  

                  alumatka a dlouhy gate do spacaku na noc to poresi. ;-)

                  0 0
                  • Excel  

                    Čantorku nepořešily alumatka a dva letní spacáky a dlouhý gatě, tak nevím ;-)

                    0 0
                  • RomanH  

                    +1 Akorat teda misto te alumatky mam radeji tenkou karimatku. Je stejne tezka jako alumatka (vazil jsem je), ale spi se mi na ni lepe – je ale zase hure sbalitelna. ThermRestku lite pouzivam v zime a s batohem 55+, tu brat urcite nebudu. Spise spekuluju, ze si jeste koupim skladaci Z-karimatku.

                    0 0
                    • Excel  

                      Na Z-matku jsem taky koukal, ale prislo mi, ze oproti stocene karimatce to o moc skladnejsi neni a cena kolem osm kil.

                      0 0
        • RomanH  

          Vypada to dobre, ale je to dalsich 40km a 1000 vyskovejch navrch, to nedame (leda to zase ojebat jinde, napr. z Jihlavy).

          Nicmene, samotna Zeliv neni az tak marnej napad, dokonce tam zapada i tematicky ;-) Uplne vidim Mensika, Knazka, Rehore… Byla by to zajizdka jen 4km tam a zpet.

          0 0
      • Motyll  

        Škoda toho termínu o týden později bych jel taky. K Poličce chci 100 %.

        0 0
      • Excel  

        Ještě by byla jedna alternatíva pro ty co se fixují na ČTZ (jako su já)

        0 0
    • Motyll  

      Něco málo ze soboty tu.

      0 0
    • pepek  

      Já tedy k září nic novýho nemám, pouze snad toto: pokud jste někdo včera prošvihli RX kvůli MotoGP, tak tady je to skoro celý na netu

      0 0
      • RomanH  

        Jj, bod pro hostinskeho. Stejne je smutne, ze Ti nekdo muze narizovat, koho do sveho soukromeho podniku pustis. Na druhou stanu, kdyz ma Hollan tak rad vyprask, mohl ho dostat zadara. Snad mu tam teda alespon poradne vsichni nachcijou do toho jeho privatniho pullitru. Figurku Stropnickeho snad radeji ani nekomentovat.

        0 0
        • liskin  

          To by ale musel skutečně být soukromý klub, ne hospoda/restaurace. Proč je smutné, že ti zákon nařizuje nediskriminovat lidi v restauraci, se snad radši ani neptám. :-/

          0 0
          • pepek  

            oni ho ale nediskriminují za to, že by byl žid, nebo jak to nalhal na svém fejsíšku, ale proto, že je Hollan-a to pak už žádná dyškrymynacyja neny, to je povinnost.

            0 0
            • liskin  

              No vidíš, to jsem se taky chtěl zeptat. Dá se někde dočíst, co přesně vlastně udělal zle, že je povinnost ho vyhazovat z hospody?

              Nesleduju politiku nějak moc, jen věci kolem dopravy, a tam se neděje zhola nic, takže netuším, proč ho všichni tak strašně nesnáší, ale docela by mě to zajímalo.

              0 0
            • RomanH  

              Tak nejak. Jak muze clovek, ktery se nedokaze prenest pres to, ze ho nechteji v jedne hospode a srovna to s holocaustem (ubozak), delat namestka primatora ?! A navic, otravovat lidi v hospode, ktera mu nepatri ? Vlastne to chapu, nepracovat a prerozdelovat :-(

              0 0
          • RomanH  

            Kazda firma si vybira klienty. Jako otec deti chapu cloveka, co chtel zabranit vstupu deti do jeho restaurace, stejne tak jako chapu kavarny zamerene na matky s detmi. Ty budes asi zelenej slunickar, ze za vsim vidis xenofobii, a pritom treba tabor pro romske deti Ti nevadi – zkus to ocit a uvidis ten poprask. Vsem stejnym metrem a vlastnicke pravo, nic vic, nic min.

            0 0
            • liskin  

              Jo, člověk se zastane zákona na ochranu spotřebitele a hned je z něj zelenej sluníčkář, kterej schvaluje tábory pro romské děti (i když třeba ani chudák neví, co to sakra je). Že já sem lez. :-(

              0 0
              • RomanH  

                Se hned necerti, ja si tak vylozil tu Tvoji posledni vetu.

                Kdyz me nekde nechteji, tak tam nepolezu. Nemam pocit, ze bych v tomto potreboval ochranu.

                0 0
                • liskin  

                  Ono je to možná myšlený tak, že když žiješ/ocitneš se někde na vesnici, kde zrovna nemáš luxus si vybrat mezi stovkou hospod, a máš ty anebo tvoje děti fakt mega velkou žízeň/hlad, že tam prostě můžeš přijít a dostat najest a napít (a zaplatit za to), i kdybys byl třeba teplej cikán s burkou na palici, nebo nedej bože nenáviděnej politik. Že to Hollan zneužívá v místě, kde může (i když by podle vás neměl moct ani to) jít o dům vedle, je sice možná trochu ubohý, ale jednou si otevřeli hospodu pro veřejnost, tak tam holt ty lidi musej pustit a dokud se chovaj slušně, nechat je v klidu lejt. A mně to tak přijde správný. Pokud je tohle názor hodnej sluníčkáře, nechť jsem sluníčkář.

                  0 0
                  • RomanH  

                    No, ja bydlim na vesnici, kde neni ani ta hospoda. Kdyz prisel na pout jeden napitej pribuznej od souseda a rejpal, dostal pivo a nikdo si ho do urcite miry nevsimal. Az kdyz to prerostlo urcitou mez, byl upozornen a posleze odejit. CR neni Kanada, cestou do dalsi hospody urcite neumres zizni a hladem.

                    0 0
                    • liskin  

                      No však to říkám. Dokud se chovaj slušně, ani o sekundu dýl. Kde si odporujeme? :-)

                      0 0
                    • jeffino  

                      „čr není kanada“…to jsi řekl naprosto přesně, vzhledem k tomu, že jsem tam žil, to na rozdíl od tebe mohu posoudit :-) a určitě tušíš jak to myslím :-)

                      btw : Brno není Vídeň a teď mluvím hlavně o ježdění na kole

                      0 0
              • Excel  

                V profilu máš zelený fousá a usmíváš se tam jak sluníčko. ;-) Přiznej se!

                0 0
          • JSt  

            ze stamgali vyhodi nekoho z knajpy, protoze je pica, je bezna praxe vsude ve svete. to neni zadna diskriminace. min bezne uz je, ze ten vyhozeny se chlubi tim, ze ho vyhodili, protoze je pica v novinach. ;-)

            ale co muzeme chtit po ajvontomorovi. ;-)

            0 0
            • Paja  

              ajvontoco?

              0 0
              • Polka  

                I want more ;-)

                0 0
                • Paja  

                  Ajo

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Takže něco rozumnýho: zítra jedu.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Takže Maňas včera, dnes a zítra, zbytek účastníků spíš zítra?

                      0 0
                    • Paja  

                      Ja dnes taky.

                      0 0
                      • Paja  

                        Jede jeste nekdo dalsi krome Manase?

                        0 0
                        • Motyll  

                          Polka a já. Ale potkáme se v cíli.

                          0 0
                          • pepek  

                            Ten spojovací trail je dost dobrej.

                            0 0
                            • Polka  

                              Od dvojky k brance? Dyt to není hotový ještě.

                              0 0
                              • pepek  

                                Až na dva krátký useky je to jetelný. Možná lepší teď, než to zarovnají do roviny.

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Ve svým věku už bys mohl rozumět těm značkám přes ten nehotové úsek ;-)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Když ja už špatně vidím a jak se tak motám po lese, tak najednou pěšinka :-) Viditelně jsem nebyl první.

                                    0 0
                        • les  

                          Já ve štvrtek :)

                          0 0
                        • Polka  

                          Ja a motyl, ale mame separe, jedem driv.

                          0 0
                        • Excel  

                          bezmrdu

                          0 0
                        • babicak  

                          Já, ale budu vyjíždět od nás, tak se někde přidám, moc se mi nechce přijít o výškové metry např. sjezdem do Bilovic a pak zase kolem nádraží nahoru :-)

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Jsem prázdnej jako Keny, ale separé se tam došmdrlám.

                          0 0
                          • babicak  

                            Tak kde teda? Až nahoře, každý sólo?

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Pája ví vše.

                              0 0
                              • pepek  

                                Zatímco my s Babičákem jsme vzadu obětavě optimalizovali polskému bordeláři osvětlení, asociální soudruzi nám normálně ujeli !?!. Kdybych se tam někde zrakvil, tak mě tam do rána ožerou vlci.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Vubec jsme netusili, ze neco optimalizujete, my jsme zase optimalizovali defekt depkovi, takze jsme dorazili az ted :-)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    a kde jste optimalizovali, když jsem vás neviděl?

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Nesmis jezdit po silnici ;-)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        takže jste ujeli :-(

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Myslel jsem, ze se ceka jen na to, az dojim tu palacinku… ze nejedete jsem zjistil az u silnice pod Brezinou a kdybys jel zahradkama, tak nas potkas.

                                          0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Děkuji za asistenci i Maňasovi a za tu duši. Nehorázná nepřipravenost.

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Amatérismus!

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        to je jen trest boží za to, že nečekali na soudruhy

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Hned jsem věděl, žes byl včera bůh.

                                          0 0
                                        • Paja  

                                          My jsme si mysleli, zes Polku s babicakem beztak zatahl do strasidelnyho lesa, kdyz tak dlouho nejedete – jeli jsme vylozene pomalu a u silnice byla zachcavka… priste ti zavolam… ale ty to v te kabelce stejne neuslysis :-D

                                          0 0
                                        • Excel  

                                          To je z toho, že se z nás všech postupně stávaj zasraní individualisti, to dřív nebejvalo, resp. bejvalo jen u některejch hovad. ;-)

                                          0 0
                                    • mastihuba  

                                      Za du si? :P

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      Rado se stalo

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Není zač. Naštěstí nebylo zima.

                                      0 0
                  • Jaroslávek  

                    Potřebuji si ujasnit slavnej Frúmičův cirkus.

                    0 0
                    • Paja  

                      A to je zas co?

                      0 0
                      • Polka  

                        Ten propadak v 15 etape na Vuelte ;-) Kua ze me bude na stary kolena poradce.

                        0 0
                        • pepek  

                          to byl Pája eště po kolena v moořu

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Ať si to vygůglí …

                            0 0
                          • Paja  

                            V nedeli jsem uz byl doma a pochopil jsem, ze jde o tu etapu, jen nechapu pane Manasuv obrat Potřebuji si ujasnit slavnej Frúmičův cirkus.

                            Proc tak vybouchl celej ten jeho slavnej tym, co na TdF jezdil ty nejvetsi kopce v 5 lidech, by asi chtelo vedet vic lidi… mozna nejaka vyzivova chybka? :-)

                            0 0
                            • pepek  

                              zeby neznali Yuru z Holomoca?

                              0 0
                            • Polka  

                              Ja jsem to zjistoval v pondeli na BF, Steephillu a ze zaznamu, ale zadnou konspiracku bych v tom nevidel…proste si to nechali ujet, coz se obcas stava a jiz v minulosti stalo (Tinkoff na TdF, …). Tak aspon bylo videt Frooma ve standalone verzi :-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Žádnou konspiraci v tom nehledám, ale takový časový rozdíl na krátké vzdálenosti … byl to nesportovní, vyčuranej atd.kalkul, který mnohým dává za pravdu, že sport jde stranou !-((

                                0 0
                                • pepek  

                                  Pokud sis nespletl orientaci těch závorek, tak ti nějak nerozumím. Prostě si mysleli, že na začátku se jede pohoda, že se nezávodí a zůstali zasekaní vzadu, když se to roztrhlo-co je tam nesportovního?

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Tak konecne tomu uz rozumim a po procteni dalsich clanku myslim, ze mas recht, meli je vyloucit, ta pravidla podle kterych je v zavode nechali jsou podle me pro jiny pripad, hlavne kdyz to tak ojebali…

                                  0 0
                              • Paja  

                                Ted nekdo ve Vuelta vlaknu konspiruje o padu, kterej by mel nadelit ten zbytek pelotonu, ale Hroch zas pise, ze zadnej pad nevidel.

                                Uz se to jednou povedlo tusim na TdF izolovat Frooma, ale tam se udrzel zuby nehty sam s ostatnima spolufavoritama a nikoho dulezityho si nenechal ujet, tady se k tomu pridalo jeste to, ze mu s Kontikem ujel i Qiunta a zbytek tymu nebyl sjet Froomovu skupinu, kde zas tempo delal zbytek Movis a neco z Oriky…

                                0 0
                              • Karaya  

                                Já moc nejsem příznivce konspiračních teorií, ale tentokrát to tím fakt zavání. Sice podle rozhovoru Valverdeho s Flechou, to Movis přesně takhle plánoval, Valve se ve sjezdu osobně přičinil o vznik děr, aby skupina s Babičkou odjela, pak zůstal s Froomiem a kdykoli byla snaha jet, tak to nástupem roztrhal a zvolnil. Nicméně to nevysvětluje proč zbytek Sky jel až ve 3. skupině, včetně Koeniga, kterýmu šlo i o jeho umístění. Navíc Kenny v moment dělení byl prý ještě před Froomiem, tak jaktože se setřepal do 3.? Všichni ze Sky mlží, Kenny říká cosi o špatném rozhodnutí stylem „já ho neudělal“. Takže DS?

                                Konspirace: co když je to elegantní stažení Froomieho ala Rabobank a Kuře, protože hrozí, že mu něco najdou?

                                0 0
                                • Paja  

                                  Stazeni? Vzdyt je furt druhej, akorat na Quintu nakoupil 2 a pul minuty.

                                  0 0
                                  • Karaya  

                                    Jak jsem psal, nejsem příznivce konspiračních teorií, takže tohle jsem napsal jako příklad jak by taková konspirační teorie mohla vypadat.

                                    V Sky ho nestahli, ale nechali ho v tom vykoupat a nikoho za ním neposlali aby mu pomohl. To je zrovna u Sky přístup, který tu dosud nebyl. Zrovna Sky, která obvykle totálně kontroluje závod a zrovna hlavní Sky hvězdě, při historické šanci na kombo Tour-Vuelta, což už leta nikdo nedokázal.

                                    Je to tak divný, že už to divnější být nemůže :-), takže to teoriím nahrává.

                                    Další možnost je, že si DS v autě zdříml, domestici si řekli, že se na to dneska můžou vy*rat, Kenny si řekl, že na desítku, příp. podium dlabe a dneska si udělají turistiku :-).

                                    0 0
                                • Excel  

                                  Nebo projeli něčím co jim sabotovalo pohon a zůstaly jim jen nohy.

                                  0 0
    • Excel  

      Nevím jak vy, ale já už začínám větřit. :-)

      0 0
      • scoty  

        Žákova hora?

        0 0
      • Motyll  

        Tam se může na kole? :)

        0 0
        • Excel  

          Na Žákovku jo..teda mohlo se, ale jak se rozmáhaj ty pumppičoviny, ruku v ruce s rozmachem ebikingu, tak tomu dávám rok maximálně dva a bude tam zákaz. Holt pokrok nezastavíš.

          Ale vyjímky prej budou jen pro festkaře, singlebikery a ukrajinisty.

          0 0
          • scoty  

            Řekl bych, že 800ková Vysočina mezi Pelhřimovem, Telčí a Jihlavou je násobně bikersky zajímavější než Novoměstsko…To je zas super na běžky teda..:)

            např.: http://www.trivrchyvysociny.info/mapy.htm

            0 0
            • mastihuba  

              Jo tam jsme jednou jeli snt z kremesniku smer telc a opravdu zajimava lokalita bez lidi.

              0 0
            • Paja  

              3 vrchy jsme kdysi jeli s Karosem a Splintou, moc pekna trasa.

              0 0
              • Karaya  

                jj, akorát si pamatuju, že jsem dost bloudil. btw, kdyby měl někdo na prodej bidon, tak odkoupím. Na bike je můj nejoblíbenější.

                0 0
    • mastihuba  

      Apropo. Po dnesni vinarske bunce si potřebuji zitra ujasnit priority. Bude nekdo kdo by vydržel, trochu bolavejch nářků?

      0 0
    • Splinter  

      Tak dneska taky krizovka na pryglu, malem jsem spadl dolu v te zatacce po primem sjezdiku kolem toho zavazeciho kulu nebo co to je, protoze jsem prorazil predek zrovna kdyz jde clovek na brzdy a vyfouklo se to snad na 2metrech (pekna sprcha)…

      Poprvé „selhal“ notubes… Takze jsem asi tak 31892123× dofoukaval kolo… Zajimavy ze vnejsi dira jako svina se zalepila. Ale nezalepila se ta vnitrni tesne u rafku kama to porad sycelo :) Nasledne mliko doslo a tim zacala jizda 800m a dofoukat :D No uz su doma :)

      0 0
      • pepek  

        chceš tím snad naznačit, žes neměl žádný knot, provázek, tkaničku, šnurku z batohu, utržený kus ponožky. . . . . ?

        0 0
      • Splinter  

        jo jeste jsem zjistil ze nenavidim elektrokola… To bude zkaza cyklistiky, vsici se na tom nahrnou do lesa a budou delat bordel…

        0 0
        • Excel  

          Kdepak, dostane to víc lidí k horskejm chatám, hotelům, zapadlejm osvěžovnám, na Buk se vymrdá taky víc lidí, což je přínos pro rozvoj služeb, hoteliéři a penzionáři budou jen rádi. Negativní bude ten zákaz ježdění po lesích vyjma umělých singltreků. Proto se tak začínají masově prosazovat.Jejich stavby tady stejně téměř všichni nadšené vítají a krouží po nich jak křečci. Tak vo co ti, *****, de, proč nejsi, *****, za to rád?. ;-) Na Úsuší se taky dostane víc lidí, Roman by měl začít uvažovat o malém kiosku.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Hezky sepsáno. No future!

            0 0
          • RomanH  

            Spise nez kiosek si k lajce poridim jeste CSV, aby se lidi drzeli co nejdal :-)

            Negativní bude ten zákaz ježdění po lesích vyjma umělých singltreků. Proto se tak začínají masově prosazovat.Jejich stavby tady stejně téměř všichni nadšené vítají a krouží po nich jak křečci.

            Nechci sejckovat, ale pomalu se to k tomu blizi :

            MTB zažívá prodejně těžké období, protože roste obliba eMTB kol. Určitě se k horských kolům vrátíme po nějakém čase nutném pro vyhodnocení těch dlouhých let ve sportu a reorganizaci," poznamenal ředitel sportovního marketingu značky Merida Andreas Rottler. Vyloučil ale, že by to bylo dříve než za další dva roky.

            Prvne se nam snazili vnutit 29'' (jasne, pro spousty lidi to smysl dava). Jenze pak chteli dostat i tu druhou pulku, tak nesmyslne zabili 26'' prichodem 27.5'' (o 27.5''+ ani nemluve). Par pokusu s prevody, a nakonec zvitezila lidska lenost a eMTB :-( Jestli se tohle rozsiri, zakonite prijdou restrikce :-(

            Eurobike 2016 ve znameni elektriky

            0 0
            • JSt  

              problemy jen pro ty, kteri je resi. :-) kvalty i velikosti kol te muzou vpoklidu mijet, stejne jako nevidim problem v elektrokolech. me predjizdi i lidi bez elektromotoru. :-)

              0 0
              • RomanH  

                Tak jasne, resit to nemusis, ale on se obcas najde nejakej Mozzek ;-) A co se tyce velikosti kol, tak muze nastat problem se shanenim slusneho plaste, podobne i treba 9tkoveho saltru.

                0 0
                • JSt  

                  myslel jsem to tak, ze nikdo te nenuti menit stavajici fungujici 26" mtb za nejaky vetsi rozmer.

                  ten pojem „slusny plast“ je jen dalsi marketing. jezdit se da na cemkoliv. ;-) a saltr na 7–9 kolco se taky neprestane jen tak vyrabet.

                  0 0
    • Karaya  

      Dneska jsem za soumraku bloudil ve strašidelném lese, člověk by neřekl, kolik tam je zvěře :-).

      Od Jelenice jsem jel po moc pěkné stoupací cestě – myslím, že se tam jezdila Merida, protože mi to bylo nějaké povědomé.Pak jsem ovšem bloudil v totálně zarostlém lese a zachránila mě až „rychlá vrstevnica“.

      BTW: Nechcete jet někdo na Kokořín? Nabízím jedno až dvě místa v autě:

      http://www.bike-forum.cz/…kokorin-2016

      0 0
      • Polka  
        • přes Hostěnice jsi jel total volej, ráno pošlu obchvat
        • ta stoupací od jelenice je hošek
        • Kokořín bohužel negativ
        0 0
        • pepek  

          A hlavně tam to není Strašidelný les ©

          0 0
          • Polka  

            No…na ten jsem zapomnel, spetl si asi strany toho udoli :-)

            0 0
          • Karaya  

            Chceš říct, že je tam ještě něco strašidelnějšího? :-)

            0 0
        • Karaya  

          Volej uznávám, ale chtěl jsem na tu Kněží horu. Jestli se to dá projet spodem až silnici na Mokrou, tak sem s tím. Jsem to nikdy nezkusil…

          0 0
          • Polka  

            Tuná

            0 0
            • ufoncz  

              Seš si jistej, že po přejetí toho potoka jde projet na silnici ke kapličce tak, jak tam máš naznačeno? Zkoušel jsem to, ale žádnou mezeru v plotech zahrad jsem tam nezahlídl (lávka tam je, ale cestička končí u maringotky). Zkusil jsem podle plotů jet dál směrem na východ, ale skončil jsem v ohradě s koněma, na druhé straně potoka zase vede cesta tím nedávno vysazeným borovým lesem kamsi do kopca od Hostěnic. Takže já to mám teď v hlavě takto https://mapy.cz/s/1dlBb (ale pokud tam nějaká možnost prosmýknout se mezi zahradama je, tak bych to rád věděl)

              0 0
              • pepek  

                Máš to dobře, on Polka se s tím kreslením moc nesere, klidně namaluje cestu udolím po hřebenu :-)

                0 0
                • babicak  

                  Globálně to mají oba správně, nějaký metr sem, metr tam nehraje žádnou roli.

                  0 0
                  • pepek  

                    Když se motáš někomu za (po) zahradě a štěkají na tebe metroví pséčci, tak to není správně.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Slovíčkaření

                      0 0
                    • Paja  

                      Jestli nemaji plot, tak jim to asi neva.

                      0 0
                    • babicak  

                      U nás na tebe vyběhne takové tele, štěká a štěká, hlavně na cyklisty s titanem :-). Rád tě při rekonvalescenci pohostím šálkem horké čokolády, vlastním medem i medovinou.

                      0 0
                      • pepek  

                        to by ses musel přestěhovat do nížiny, na kopec nevyjedu

                        0 0
                        • babicak  

                          Kromě toho, že máme vlakové nádraží, tak k nám jede i autobus a vozíček mám, tak tě mohu od kostela dovést.

                          0 0
                          • JSt  

                            dyt to vase nadrazi je vic v adamove nez v babicach. :-D

                            0 0
                      • Paja  

                        To je na tuzkovky nebo 18650?

                        0 0
                    • Polka  

                      Po zahrade to neni a psi tam na me stekali max. za plotem.

                      0 0
                • Polka  

                  Kolikrat ten hreben jeste zminis, lazare? :-P Stokrat jsem uz priznal, ze to byl fail a stejne kazdymu doslo, kde to spravne melo bejt.

                  0 0
                  • pepek  

                    stokrát ses přiznal, ale zjevně ses nepoučil :-)

                    0 0
                    • Polka  

                      Rika ten, jehoz mapy staly odjakziva za vylizprdel a nedalo se podle toho poradne nic najit…zejmena protoze v realu ty cesty vlastne ani neexistovaly/nebyly vubec videt :-)

                      0 0
              • Polka  

                Jsem si jistej, vzhledem k tomu, ze tama dost casto jezdim. Je to az za maringotkou, musis se poradne divat, da se to snadno prehlidnout. Mapa byla narychlo no, je to asi par metru dal – tady je to videt z ulice.

                0 0
                • ufoncz  

                  Aha, diky, tak to bude asi vedle ty zahrady, ze ktery se po me jakejsi alien skarede dival, takze jsem prave vpokracoval az do ty ohrady s konama (tem jsem se taky nelibil a byl jsem rad, ze mezi nama byl aspon ten potok). Priste zkusim zkusit.

                  0 0
              • Polka  

                Presne tudy tady.

                0 0
    • scoty  

      Rampušák dneska nebude? Jako v rámci poučení z předchozích nezdarů…:)

      0 0
    • scoty  

      Zpráva z Holedné:

      • Mončin výjezd, který si soudruzi minule tak oblíbili je vytěžen do bezvědomí…
      • hravý sjezdík do Farinky je fční https://mapy.cz/s/13onK
      • aji Pálava byla vidět
      0 0
    • Zajic  

      Zdar nekdo na zitra dopoledne na silnici? Videl bych to tak na 100km.

      Pripadne bych dal i pojezd v lese, pokud zna nekdo nejake zajimave misto. Neco jak je u Sobesic cervena turisticka.

      0 0
      • Motyll  

        Zkus SMK. Fakt dobrý.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Pro ovce nebo pro venčení drobotiny za barákem ;)

          0 0
          • Motyll  

            Jsi to nepochopil…

            0 0
            • Smazaný účet  

              To máš pravdu, kolo chápu odjakživa jako dopravní prostředek, okruhy ani náročné technické úseky nikdy dobrovolně vyhledávat nebudu…

              0 0
              • Motyll  

                Nemyslím SMK, ale to je fuk.

                0 0
              • JSt  

                ted vo sobote jsem se tam shodou okolnosti vyskytl a zas si projel 1–3. vyjezdovy trail jsem z predchozich zkusenosti vynechal pokazde, nicmene moc me to nebavilo od zacatku az do konce. :-/ kdyz tam budu, tak si traily urcite masochisticky zas projedu. O:-)

                picoviny se tu resi ohledne trailu, ale ze na olsovcu vyrostl vlek nikdo nezmini. :-)

                0 0
      • Zajic  

        Kdyby se chtel nekdo prece jen pridat mezi 2–3 vyjezd z Brna na silnicce.

        0 0
      • Zajic  

        Kdyby se chtel nekdo prece jen pridat mezi 2–3 vyjezd z Brna na silnicce.

        0 0
        • liskin  

          Tím směrem a asi i v podobnou dobu pojedu, ale se ženou, takže pomalu. Ono to dneska stejně na nějaký rvaní není, spíš tak hoďku šlapat a pak zasyčet do vody, a takhle několikrát opakovat.

          Jinak to, že se tu objevuje pozvání i na silnic, vítám, a rád se v budoucnu zkusím přidat.

          0 0
    • Paja  

      Streda?

      0 0
    • Polka  

      Pro investigativni hledace vevercich stezicek, kterym se nebude chtit dokola piglovat jedovnicke singly, mam jednu podrobnejsi mapku bajneho severovychodu. Jiz na prvni pohled jsou patrne do nasi pameti hluboko zaryte obchvaty Krtin, Bukoviny, Bukovinky, sexyterenek apod., tak uzivejte ;-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jsem tam přijel v so večír a naštěstí tam byl aspoň Chromajzl. Se závoďákama už moc řeč nebyla, ti si schovávali kola, to musela být noc, Sodoma Gomora.

        0 0
        • Polka  

          Jo, lakali me, ale odolal jsem a po prvni rukavici statecne, ale vycerpan zmizel (kolem seste/sedme asi) O:-)

          0 0
      • JSt  

        to tam byli nejaci buzeranti z asie? :-)

        0 0
        • Polka  

          Se moc nesmej nebo pojedes za rok se mnou :-)

          0 0
          • JSt  

            to se jelo vo sobote? pac jsem tam potkaval nejak podezrele moc lidi s tema ryglovema mapnikama. :-)

            0 0
            • Polka  

              Jj, ale na singly jsme meli zakaz vjezdu. Motylovi dava Rehor c.2 a Bartolomej peknej zahul, takze ho to letos sfouklo jak svicku a bedna nam o prsa utekla :-) Uvidime co bude za rok.

              0 0
              • Motyll  

                Za rok budu o rok starší a bude to ještě horší :)

                Jestli mne budeš takhle veřejně dehonestovat, řeknu to K. a ta mi zakáže s tebou jezdit. (A příští rok jedu MIXy.)

                0 0
                • Polka  

                  O veku to neni, ale o case. Naopak ti musi povolit dalsi treninkovy hodiny ;-)

                  0 0
                  • Paja  

                    … a o to mu zkrati „treninkovy“ hodiny u L. :-D

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Já vás na těch vizualizacích nemůžu najít: http://www.brno.cz/…-namesti-ro/

                      0 0
                      • Paja  

                        Na tom druhym obrazku nejsme a ten treti uplne neodpovida realite.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Já jen, esi s váma počítají, každopádně konec klidu.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            jakýho klidu, tam žádnej klid není :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Možná, že pár Caterpilarů budou v konečným důsledku tišší než plný provoz :)

                              0 0
                              • Paja  

                                Tak behem te stavby bude nejspis nejvetsi „klid“ z tech 3 stavu…

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  Jj hlavne az budou zatloukat ty stovky pilotu pod nosny sloupy :) nejvetsi ticho je kdyz stoji kolona a nic nejede. :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    No, to je pravda, nejvetsi hluk je v noci, kdyz je ticho a nejakej pepek pres koleje prolitne kilem, bo „prece nepojede pade, kdyz nikde nikdo neni a je prazdna silnice“. O:-)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      To rikam parcela levna ale nahovno :)

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        V Tvarglu zas slysite tu dalnicu ;-) ja vyrustal na Merhautove a v lete usinal za cinkani saliny odjizdejici ze zastavky ;-)

                                        0 0
                                        • Karaya  

                                          My jsme zase měli zprvní ruky pověstný oblouk na náspu mezi zastávkami Bieblova a SNP. To člověka zocelí natolik, že spím jak mimino, děcka neděcka :-).

                                          0 0
                                    • RomanH  

                                      Sedmicku vina a spis jak mimino :-)

                                      0 0
                          • Paja  

                            Proc by s nama meli pocitat?… tvuj „vtip“ jsem pochopil.

                            Klid od krizovatky neni ani ted, naopak na te vizualizaci vidim neco jako protihlukovou barieru.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Jabych vážně pochyboval, jestli se tim tunelem ještě svezu. :)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                S vhodnou životosprávou určitě.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Pokud se na tom bude podílet ta vaše stavebně-cestovní kancelář, která blbou Cihlářskou dělala celý kurwa rok, tak věřím, že se tam nesvezou ani moje děti :-)

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Toto mě nemůže rozhodit.

                                    0 0
                                    • Motyll  

                                      Dneska jsem pozoroval stavební „ruch“ na Černopolní. Z šesti dělníků pracoval jeden a to velmi vlažným tempem. Bagr i tatra klepaly naprázdno motohodiny. Hlavně že rozmrdají všechno v okolí 3 km.

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Toto taky ne. Všímám si jiných věcí.

                                        0 0
                                      • pepek  

                                        Zato dnes v sobotu se velmi intenzivně pracovalo na asfaltování ČTZ od Hádku. Je to na rozdíl od Černopolní, asi nějaká významná komunikace.

                                        0 0
                                        • Motyll  

                                          Asfalt na červené? Jako kde?

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Od silnice dál, směrem na Malou Říčku. Hotový jsou už nejméně 2 km. To je tempo co? V sobotu v 17.30 a makali jak sovětští uderníci (Pokládali koberec na zablácený a vlhký asfalt)

                                            0 0
                                • Macik  

                                  Možná nohama napřed :)

                                  0 0
        • Excel  

          Tak vidíš ty žlutooranžový místa na mapě, ty patřej šikmookejm, takhle byly rozdaný karty.

          0 0
      • mastihuba  

        to je výmrd :)

        0 0
      • Motyll  

        Po tom, co polovina Křtin kope nové studny, jsou navíc některé úseky v okolí zavezeny jemným kamenivem.

        Jako měl jsem tam o RR celkem strach. Čas běžel neúprosně, ale daly to.

        0 0
        • Polka  

          Na ty sutry jsme narazili v nedeli s mladochem jeste i jinde a museli to objizdet, jinak by me doprdele poslal z fleku :-)

          0 0
      • babicak  

        Nevíte náhodou, kdo provozuje www.trailhunter.cz

        0 0
    • Smazaný účet  

      Takový job nemůže existovat

      0 0
    • pepek  

      Věděli jste, jakýho má starý John Tomac šikovnýho synka?

      O víkendu vymazal všechny evropany z tratě, včetně Cairoliho a Gajsera, jako by tam nebyli.

      0 0
    • Paja  

      16.30 Obrany?

      0 0
      • Paja  

        Zmena 16.30 Klajda.

        0 0
      • Excel  

        Esi cestou nescípnu tak se hore objevím.

        0 0
        • babicak  

          V Brně už vodu nekpupíš. Vypukla bitva o flašku.

          0 0
          • Paja  

            To se cestou na slunku prevari ;-)

            0 0
          • Jaroslávek  

            V Líšni v Albertu už prý došla.

            0 0
            • babicak  

              Sodoma Gomora. Jedu na otočku do Vídně, tak kdyby někdo chtěl vodu…

              0 0
              • Paja  

                …z Dunaje :-D

                0 0
                • pepek  

                  Normálně mě hoši v kopcu zahákovali pomahači. Že proč jedu po chodníku. Tak jsem jim to pěkně plynule vysvětlil, asi jsem byl po těch pivech tak přesvědčivý, že mě nechali jet, jenom že mám rožnout to světlo. Za 10 vteřin se pak zahojili na nějakém chudákovi řidiči, který to jel nahoru.

                  0 0
                  • Paja  

                    A co jsi jim rekl? Ze uz mas v sobe 5 piv a jet po silnici by bylo nezodpovedne?

                    0 0
                    • pepek  
                      1. jet po silnici by bylo nezodpovedne
                      2. Na piva jsem si naštěstí ani nevzpomněl
                      0 0
                      • Paja  

                        A proc teda 1., kdez ne 2.? O:-)

                        0 0
                        • pepek  

                          bo je tam zákaz. (Nechápu, proč radši neodchytili depku!?!, jezdit do zákazu vjezdu je horší, jak po chodníku, ne?)

                          0 0
                  • mastihuba  

                    S jel po chodniku vokolo subaru ?

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Jel jsem tama včera tak nějak před 21-tou. Policie se zrovna zabývala nějakým zoufalcem co odbočil vlevo na Provazníkovu. Měl si asi smůlu, že při mém průjezdu nestačili zareagovat, že by někdo byl tak drzej. No a tak si to obrazně schytal ty :-))

                    0 0
                    • Paja  

                      Mel sis na oslave dat jeste jedno a potkali bychom se u nas, takze zaver vyjizdky jako obvykle ;-)

                      0 0
                  • Jaroslávek  

                    P.S.Taky jsem nějakou drobnost v sobě měl:-)

                    0 0
          • Excel  

            Té zas haló pro pár breberek. My buzerantováci zocelení kolimorfními bakteriemi jsme v klidesu.

            0 0
          • Motyll  

            Je to jak o Zlaté neděli.

            0 0
        • Motyll  

          Nescípnul…

          0 0
    • Polka  

      Kontrolní otázka soudruzi, kde to je?

      0 0
      • scoty  

        jsou tam nějaké pruhy na stromě,tak to bude hranice rezervace…a pěkný buky…:)

        pěkný trailík

        0 0
        • Lada,s  

          co vůbec znamenají ty dva bílé pruhy? Vidím to docela často :)

          0 0
      • Motyll  

        STPS

        0 0
        • scoty  

          SinglTrailPod­Smrkem? Co by tam soudruh dělal?

          :-)

          0 0
          • Motyll  

            Orientujese.

            0 0
          • Polka  

            Tak tak :-) Za mě je to super, přírodnější, rozsáhlejší, rozmanitější, různý povrchy s převažujícíma šutyrkama, krásný bukový singly, spousta lávek, ale to ty víš. Samozřejmě mouchy by se našly, kde na metodiku totálně sraly a je to rozjebané erozi, ale to pak dělá trail těžší a nějak mi to vlastně ani moc nevadilo. Stihl jsem za 4 hod namotat vše na české straně – 54km. Nechápu těch Blacknivesovych 100km. Ještě pár fotešek pro neznalé soudruhy :-)

            0 0
            • scoty  

              jj ty lávky v zatáčce za keřem na Měďáku znají hlavně moje nakřápaný žebra..:))

              Třeba časem soudruzi navezou do koryt nějakou lepivou směs a uhopsají to jako v Jedu..alespoň v těch kritických místech…

              0 0
              • Polka  

                Ňáký místa jsem viděl čýmsi zalepený a potkal jsem borca s motykou co dělal odvody na vodu, která beztak moc nepomůžou, když je to v základu třeba blbě vedený, ale aspoň něco :-)

                0 0
    • les  

      Rodinka odvezena na Vysočinu (do středy), tož to musím využít. Dnes jedu hore bajk a zítra žilet.

      0 0
    • mastihuba  

      neznáte někoho kdo by měl todle?

      http://www.led-expert.cz/…e-1700-lumen

      0 0
    • babicak  

      Tak už se nám pomalu a jistě blíží podzim, dnes ráno 6 stupňů.

      0 0
      • mastihuba  

        u nás 9,9 pocitově –5 :) kdyby se chtěl někdo pomalu ***** pres adamov tak vyrázím okolo 14h

        0 0
      • RomanH  

        jabadabadu :-)

        0 0
      • Polka  

        Otresny pocasi, sireni nemoci, mlha…sama pozitiva :-) Hlavne ty teplotni skoky, ale moje chyba, mel jsem se vcas odstehovat nekam, kde je stabilne 30.

        0 0
        • Paja  

          Nezackovatis trochu? ;-)

          0 0
          • Polka  

            Uz davno. S pribyvajicim vekem mi to nedela dobre – zdravotne, blbe se mi v tom jezdi a ty vykyvy teplot nic moc.

            0 0
            • Paja  

              Nj, to je to jezdeni nalehko a odpor k batohu. Co jezdim pres zimu na Buk s vrstvou navic v baglu, nemusim resit, ze je mi cestou zpet zima nebo cestou nahoru hic.

              0 0
              • Polka  

                Naposledy kdyz jsem mel loni na sobe batoh v mastalich, tak sem chytl housera, takze tolik k batohum ;-) Ja se spotim ve vsem, uz jsem to rikal 100× a od lonska sebou vozivam ve veste suchy triko na cestu zpet. Letos chci prikupit merino trika, to je pro me asi jedina moznost. Uz davno nejezdim nalehko, max. na zavodech, ale to jsou kratky casovy zalezitosti.

                0 0
                • Paja  

                  Co si od toho merina slibujes? Podle me to na kolo, zvlast kdyz se potis jak… Polka ;-) lepsi nez umelina nebude, daleko vic to nacuca vodu a nazory na to jak to hreje mokry jsem tu cetl vic nez rozporuplne.

                  Mne merino pripada idealni na sporty s mensi intenzitou a hlavne tam, kde clovek oceni, ze merino po tydnu smrdi min nez polypropylen po jednom dni ;-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Vicemene souhlas.

                    Ale mam par veci od Devoldu (spoustu lidi tu na nej nadava, ale ja jsem max. spokojenej). Jako prvni vrstva je to ale na hrane, napr. "toto ":http://www.devold.cz/…n-t-shirt-2/ triko na kolo pouzit jde, ale jen kdyz je fakt kosa a jedes v klidu (a nebo nestavis, protoze mi fakt mokre pri jizde nevadilo). Jinak to pod nej chce dat nejakou tenkou umelinu. Jako druha vrstva jsou ty silnejsi merina (rolaky) fajn. A to jejich uplne nejtenci merino, to mam zase na sport strach nosit – je tak tenke, ze bych mu moc velkou zivotnost nedaval. Zato v civilu je super.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      dodnes mi nejlepší přijde první triko vod klimatexu, který mám skoro 20let. škoda jen že je mi to už krátký :) nějak se to za těch 20let srazilo. :D

                      0 0
                  • Polka  

                    Tak pokud vychazim z toho, ze se spotim ve vsem, tak radeji aspon neco v cem mi bude teplo, abych si nenachladil ty zada ;-) Co jsem cetl, tak Mlok si to pochvaloval, doufam teda, ze to hrat bude. Chcu brat tohle – http://www.kupkolo.cz/…t-xl_z93009/. Ma to prave PE zevnitr a merino zvenku. A pokud to nesmrdi, tak tim taky lip, nepotrebuju sedet u kalataku ve smradlavym zapocenym tricku.

                    Na zadny lepsi reseni pro me jsem zatim neprisel. Mas-li, tak sem s nim.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      senzor se páře… je to *****.

                      0 0
                      • JSt  

                        a jeste maji na **** strihy – pro me. :-)

                        0 0
                      • Polka  

                        Ale hovno v páře :-D

                        Ja mam prave s jednim starym zimnim doublefacem dobry zkusenosti a vozim ho doted.

                        0 0
                    • Paja  

                      Myslim, ze prave Mlok psal, ze merino na kolo postupne prestal pouzivat uplne.

                      Ta kombinace bude smrdet driv nez cista vlna, ale PES smrdi urcite min a pozdeji nez POP.

                      Mne teda na kolo, zvlast na klasicky Buk a zpet pripada funkcnejsi to rezervni suchy umely triko.

                      0 0
                      • RomanH  

                        +1, az na tu kombinaci.

                        Tam bych volil umelinu na cestu tam, prevlek do merina, a v nem pak zpet.

                        0 0
                      • Polka  

                        To bych ty trika musel vozit 4 a po 2 hod. je menit a nekde susit. Nejde jen o Buk, ale obecne svihy 4–5 a vic hod. Proste neco v cem nebude kosa, ale kdyz prijedu k nakymu krbu po 3 hod., tak mi to hned uschne a muzu valit vesele dal. Milion matrosu, v kterych se prase nevyzna, ale nic z toho takto nefunguje? A kdyz ctu tradicni hlasku „Odvadi pot od tela“, tak se mi rozevira kudla v kapse :-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ja bych ti poradil, ale obávám se že to bude házení perel…:)

                          0 0
                        • RomanH  

                          Tak merino je fakt mokre prijemnejsi (=studi mene, ale studi) nez umelina. Pokud nebudes nikde postavat, tak je to OK (a pokud to nezabijes vrchni vrstvou s propustnosti 5000). Kazdopadne bych ale nebral Senzor (a uz vubec ne tu kombinaci), ale mrknul se cenove vyse (Ice Breaker, Devold,… – McBlacky to tusim nekde shrnoval).

                          0 0
                        • Paja  

                          Takovy triko by chteli vsichni :-) ale obavam se, ze merino je to jeste min nez umelina, mokry bude vic a schnout rychleji taky nebude.

                          0 0
                        • JSt  

                          v zime na hory oblikam na telo tenky triko progress. tim, ze je fakt tenky, opravdu ten pot od tela odvadi az do dalsiho trika. na hovno je, kdyz rovnou na sebe obleces neco tlustyho, co se nasaje jak houba. to pak logicky chladi.

                          0 0
                          • Polka  

                            Tenky craft triko vozim vzdycky a az na to pak neco tlustsiho…co funguje u jinejch, nefunguje u me.

                            0 0
                    • nomecz  

                      jestli muzu poradit tak z osobni skusenosti se na tohle vyprdni a kup obycejnou verzi pouze merino.

                      Mam jak kratkej tak dlouhej rukav a za ty penize je to super.

                      Spotis se ale celkem to hreje a fakt to moc nesmrdi.

                      Ta verze co si vybral vic studi, mokrej ses + – stejne a hlavne to zacne smrdet mnohem driv mam ji taky, na kolo uz to neberu pouze sem tam na snowboard kde se tolik nepotim …

                      0 0
                      • Polka  

                        Takze treba toto? Je to elasticky?

                        0 0
                        • nomecz  

                          jo presne tohle, eleaticke je dost, oproti umelinam stejne velikosti od sensoru je trosku delsi a vic se natahne

                          0 0
                    • babicak  

                      Už to máš doma? První zkušenosti?

                      0 0
                  • JSt  

                    ten druhy odstavec je podle me licha zalezitost. pokud jsem nekde, kde by vadilo, ze mi hadry smrdi potem, urcite tam je moznost je i preprat. nevadi to jen tam, kde tato moznost neni a vsichni smrdi stejne. :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Tak urcite je to otazka psychiky :-)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Vzpomen na nasi cestu vlakem ze Severni hranice :-)

                      0 0
                      • JSt  

                        to by poresila jen kompletni vymena obleceni a bot. :-D

                        ale asi v tomhle ma pravdu paja, ze to je otazky psychiky – nebyt samponek, kde to neni nutny. :-)

                        0 0
            • Excel  

              To kdysi z České…tos byl jinej kafábl.

              0 0
              • Polka  

                Tak neni to lepsi hodit na sebe jen kalhoty a dres a letet do teplyho lesa? Nez se oblikat pul hodiny jak *****, pritom cumet z vokna na teplomer, zda to dneska bude na to triko nebo ono, zda je ficak, zda sebou navleky nebo ne a pak je stejne vsecko jinak…vopruz neskutecnej :-)

                0 0
          • Splinter  

            ja bych bral aji kompromis, stabilne 25 ;)

            0 0
        • Motyll  

          No konečně. Jediný negativum, že tímhle tempem o víkendu zapnu topení.

          0 0
        • Motyll  

          Otresny pocasi, sireni nemoci, mlha…sama pozitiva – a je to :)

          0 0
    • mastihuba  

      tak mne napadá… když to soudruzi v pisárkách vyřešili do týdne, proč neporadí soudruhům z mendláku :)

      0 0
    • Motyll  

      Takže tradičně. Je středa. Polka prý se setměním – pokud se správně zorientuje.

      0 0
      • Polka  

        Covece driv, s tmou posunuli start na 15:30, takze kolem 18:00 bych tam mohl bejt.

        0 0
        • Motyll  

          A všechno bylo jinak ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            To si piff zbytek burcaku padl za vlast u lampičky. :)

            Nechapu jak Milos mohl v pet vstavat do rachoty. :(

            0 0
            • Motyll  

              No já dopil ještě tu PETku se sluncem mého života a ráno na budíku 0. Takže to tak silný nebylo.

              A drží :)

              0 0
          • Polka  

            Das war ein Mittwoch! :-)

            Jo jinak zatim taky drzi.

            0 0
    • Polka  

      A mame tu vychodni cast Svate Holydne soudruzi, ze vcerejska, idealni pro vevercaky.

      0 0
      • pepek  

        vyjezdili jste mi tam nějaké nové pješinky?

        0 0
        • Polka  

          V mtbo se smi jezdit obecne pouze po existujicich cestach, takze smula. Ale misty jsme to trosku prodriftovali :-) Ten sjezdik ze 14tky dolu k svratce jsem si vubec nepamatoval, je super!

          0 0
    • mastihuba  

      To jako jedete dneska kdyz u nas na jihu je todle?

      0 0
    • Paja  

      Policka

      0 0
    • Paja  

      Exik dnes nezahajil den dobre…

      0 0
      • Paja  

        … a pokracuje ve stejnym stylu…

        0 0
        • Paja  

          Nastesti se seslo nekolik chytrych hlav a nebylo to nahodou, ze ty chytre hlavy byly z BF a problem kreativne vyresily, takze jedeme dal…

          0 0
        • Polka  

          Samotná sedlovka to neudržela? Já s tim jezdil na zimakovi kdysi snad ještě rok. Aspoň má konečně důvod vyměnit tu mrdku za pořádný kolo :-)

          0 0
          • Paja  

            Udrzela, ale Exik nejak nechtel testovat jak dlouho :-)

            0 0
      • Paja  

        I v nedeli pokracoval Exik ve vybirani smuly… Humpolec

        0 0
        • Polka  

          Na takovou fotku jsem presne cekal…to neni smula, to jsou duse :-D

          0 0
          • JSt  

            vetsinou si pamatuju jen defekty bezdusi, pac defekt duse opravis mavnutim proutku podle jasneho postupu a jedes dal. ;-)

            0 0
            • Paja  

              Nicmene tento vikend v zastoupeni duse/bezduse 2:3 skoncil 1:0 pro bezduse :-)

              0 0
            • Polka  

              Od doby co mam bezduse (uz asi nejakych 6–7let), tak jsem s tim zazil par problemu jen pri bezvyznamnych akcich a to jeste casto diky vlastni nezodpovednosti, nepripravenosti, pouzitim nevhodneho plaste nebo dojizdenim nejake stare mrdky. V dulezitych situacich, na delsich tripech a na zavodech me to vzdycky podrzelo ;-)

              U defektu duse si dobre pamatuju, jak kdosi (Paja ?) menil asi 3× kvuli nakymu ztracenymu trnu. To by me vomyli.

              0 0
              • Paja  

                Ja to nebyl :-)

                0 0
                • Polka  

                  Ja bych rek, ze jo covece…nekde nad tisnovem, mozna jeste s orlikem tehdy nebo jsi jel za nima z vysociny nebo neco takovyho :-) Jako pravek uz to je no.

                  0 0
                  • Paja  

                    Doubravnik a jel jsem na Vysocinu, ale byly to 3 defekty najednou (projel jsem pres nejaky asi trnkovy haluze nahazeny na zemi) najednou a nez jsem zastavil, bylo z toho 7 der… posledni impulz prejit na bezduse.

                    0 0
            • mastihuba  

              Nesouhlas, defekt pomoci knotu opravis daleko snaz a rychleji nez vymenou duše. :)

              0 0
              • JSt  

                toliko teorie. :-)

                0 0
              • RomanH  

                To neni tak uplne pravda. Zalezi, jak je velkej, a v jakem je to miste. Pokud Ti ujde vzduch, tak z malou pumpickou muze byt problem (u me, ktery nema rafky s UST patkami, je to prakticky bez sance). A pokud riznes bok, je to i s knotem alchymie. Naproti tomu, defekt s dusi klasicky snadno opravis a valis dal (a duse je riznuti boku plaste mene pravdepodobne – mene se to zmoula). Presto mi ale vychazi bezduse lepe.

                0 0
                • mastihuba  

                  za to že nepoužíváš bezduše tak jak máš já nemužu. V praxi i pro toho chytrolína nad tebou jsem použil knot asi 6×, z toho 2× jakejkoli provázek nebo tkaničku od bot, kterou seženeš kdekoli. 4× knot. Jednou na sudetech, podruhý na rychlebkách, potřetí u velatic za barákem a počtvrtý tento pátek u Ladě v ochozu na chatě, když jsem mu to předváděl na jeho kole s cca 5–7mm defektem. nic nesundáváš, žádný patky nepadají. Je to jen o investici do ráfků a do pláště TLR. To že xlet zkoušíte nefunkční řešení neznamená že funkční řešení neexistuje. :D

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ale houby, Ty chytroline ;-)

                    Pepek mel UST rafky, a stejne s riznutym bokem to knot nekolikrat nevzal.

                    Ja bok riznul 2×, jednou to s knotem bylo OK, podruhe jsem to otocil pesky domu (cca 3km od baraku).

                    Behoun jsem riznul taky 2×, z toho jednou jsem mel nasrano v rukach a podruhe cajk.

                    Jinak vubec nerozporuji vyhody bezdusi, ale neni to tak uplne ruzove, jak pises. S bezdusemi mas podstatne vice sanci, ze dojedes bez nutnosti opravy, ale pokud je to neco vetsiho, tak je to na dyl, budes zasranej od tmelu, a jeste si musis dat sakra pozor, nez tam das dusi.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Asi jsi chtel napsat ze se vam nechce vozit tezky plaste, tak mate vic defektu. :) osobně cestu zpet na duse nevidim. Je to vymrd, to se mi minulej tyden opet potvrdilo na silnici, kde jezdim duše. :)

                      0 0
                    • Motyll  

                      Říznutej bok = jezdecká chyba.

                      0 0
                    • Polka  

                      Ty bocni riznuti byly vzdy na zadnim plasti? Zacals tam vozit neco odolnejsiho?

                      0 0
                  • Paja  

                    Ani to nemusi byt TLR plast, v UST rafku drzi i ty obycejny.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Tak kluci maji problem s bokama, tak evidentne potrebuji neco z masivu. Ideal by pro ne bylo plny kolecko, tam muzes vrazit hrebik a nic neujde. :)

                      0 0
                      • Paja  

                        Obycejnejma myslim treba performance verze od Schwalbe, u tech je odolnost boku slusna.

                        0 0
      • Paja  

        Zeliv

        0 0
      • Paja  

        Rychly presun do Pelhrimova a o neco pomalejsi na Poutnase na Kremesnik.

        0 0
      • Paja  

        Endstation Jezecek Jihlava.

        0 0
      • obda  

        Díky za reportáž, dost mne mrzí, že mi to nevyšlo. Ale není čas … Počasí vám vyšlo pěkně :)

        0 0
    • Excel  

      Já skoro nefotil, tak jen čtyry kousky. První tři z Rybné, čtvrtá z odjezdu.

      0 0
    • JSt  

      behem jizdy jsem prakticky vubec nefotil, coz muze pusobit zmatecne. v realu to bylo vic o kolu nez o pivu. :-)

      https://www.zonerama.com/…lbum/2140051

      a pro scotyho: potvrdilo se, ze na kremesnik ani na cerinek neni treba tlacit po turistickych znackach. ;-)

      0 0
      • Polka  

        Super fotky! Dovolil jsem si neco na pamatku…

        0 0
      • kankrlicek  

        Fotky pěkný, jak se vám líbilo okolo Doubravky? A moc závidím, kolínko se snad spraví a někdy zase s váma.

        0 0
        • RomanH  

          Doubravka byla romaticka, za to tlaceni to stalo. Celkove se mi to hodne libilo (az tak, ze bych toto klidne prohlasil za nulty rocnik), na te Vysocine se je porad na co koukat, a do toho krasne korenove singly a sjezdiky..

          Ale kdybych mel hodnoti pivovary, tak jsem takovej rozpacitej. Podle me by mela byt soucasti kazdeho pivovaru hospoda, kde si na tom pivu daji fakt zalezet, a bude to propagace jejich piva. Z toho mi vyslo uplne bezkonkurencne nejlepsi Starobrno – ta 12tka tam byla fakt vyborna. Dalsi pivovary , u kterych byla pivovarska hospoda a kde se tocilo dobry pivo, byl Klaster (Zeliv), HavlBrod (Rebel), Jihlava (Jezek). Policka v Puste Rybne byla dobra, ale Policsky pivovar mi prisel jak ruina (to bylo fakt prekvapeni, na to, kolik se jeho piva vsude cepuje). No a uplne to takto odnesla Chotebor, ktera mi chutna, ale to, co nam natocili v jednom bistru na namesti, to se fakt skoro nedalo pit.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Policu ale seženeš zatím ve štatlu někde i pod 30,–. Zatímco např. Chotěboř (nová hala) je cenově na úrovni Plzně…

            0 0
          • kankrlicek  

            Poličský pivovar prochází rekonstrukcí za provozu, ještě před cca měsícem to byl útěšný pivovárek :). Ptal jsem se, bourají a staví nové. Lahvová polička 11 – v pivovaru těsně pod 10 Kč.

            0 0
          • Excel  

            U toho Rebela bych ještě vyzdvihnul luxusní chálec.

            Ad Chotěboř. To, že je pivovar novej a na zelený louce za městem, s tím mám trošku problém, působí to na mě dojmem dnes pivovar, zítra kafilérie. (což by chutí odpovídalo a dává pak smysl i ta plzeň na náměstí).

            0 0
            • RomanH  

              jj, s tou Rebelskou restaurackou mas pravdu – dlouho jsem s takovou radosti neplatil za poctivy jidlo a prijemnou obsluhu, uplny protiklad treba te Haskove hospode v Lipnici.

              A na Chotebor Te vezmu v Tisnove, uplne jinej level.

              0 0
        • Paja  

          Doubravka super, nekdy tam zatahnu rodinu (bez kola;-) ) na vylet.

          0 0
          • kankrlicek  

            Pro děti je supr Mikšova jáma, ostrůvek, vodopádek, vždycky tam nějaká rodina řádí :)

            0 0
          • obda  

            Kamarád to dal s kočárkem :D Docela hokna ;) Ale je to tam hezký, to jo.

            0 0
    • mastihuba  

      Prej dyby nekdo se chtel pridat tak vod 8do18.4. 2017. Malorka. Ceny pri obednani ted jsou priznivy. V pripade zajmu preposlu. Bob. Motyl.polka?

      0 0
      • Paja  

        A *****, naposledy tady byl v sobotu v 8.31.

        0 0
      • Paja  

        No, tak bohuzel :-( ted jsem s nim mluvil, zlomena klicni kost, vsechny levy zebra, ulozeni stehenni kosti v panvi, dneska byl na operaci, ale humor ho uplne neopustil, protoze rikal, ze ma v sobe asi pul kila zeleza, takze si vahove moc nepolepsil :-/

        Prej vubec nevi co se stalo, ze jel, zadna krizovka a najednou letel, rikal, ze ma podezreni, ze jak ma ta jeho nova indianska vidla oblouk v zadu, ze mu tam vlitl nejakej sutr a kolo zasekl.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Sakra, sakra. Už vím, na co je aplikace záchranka.

          0 0
        • Polka  

          První co mě napadlo byla ta jeho indiánská vidla :-) On ale mapy v mobilu přece má a vozí gps…divný. Aspoň teď bude mít čas na rekord v příspěvcích na BF.

          0 0
          • Paja  

            Ja myslim, ze byl asi dost v soku a fest domlacenej, takze nebyl schopnej hrat si s telefonem a hlasit souradnice nebo kudy se zachranari na tu veverci stezku dostanou. Akorat me prekvapuje, ze ho neumeli lokalizovat podle telefonu, orientacne by to melo jit podle signalu a presneji kdyby jim zapl gps, ale to nam ozrejmi az pepe.

            0 0
        • les  

          Tož drž se Pepku ! Nasaď Wobenzym.

          0 0
        • Excel  

          Ajaj. :-/

          0 0
        • RomanH  

          A ***** :-( Porad jjsem cekal, ze se tu do me zacne navazet, ze si z nej delam srandu. Jen jsem mel proste tucha, na B-F nereagoval, kolo do auta, vek sedel… Hlavne ze to dopadlo alespon takto.

          Pepku, drz se ;-)

          0 0
        • babicak  

          Mikulášskou stihneš!! Držím palce.

          0 0
        • kankrlicek  

          Držím palce, ať se z toho co nejdřív dostane.

          0 0
        • kiwi  

          Zdravim,dneska dali tatku snad dohromady. hlava nastesti v pohode, hned nas instruoval kde mame vyzvednout auto a kolo a jak se tam nejlip jede :). Pry dispecinku rikal kde je dle gps, problem byla zavora kterou museli otevrit az hasici, proto to tak trvalo. Aplikaci zachranka mu tam hned nainstaluju.urcite se tesi az tu bude zas diskutovat.

          0 0
          • les  

            Hlavně že glocna a cemr je cajk. Kde ho montujou ?

            0 0
          • Motyll  

            Tak ho pozdravuj za všechny z Bukovinky a držíme palce.

            0 0
          • Paja  

            Diky za zpravu, drzime mu palce.

            Akorat moc nechapu, ze kdyz jim nahlasil polohu podle gps, proc ta mluvci tvrdi, ze „K místu, kde se nachází, uvedl pouze to, že to je v okolí obce Kramolín,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Protože muž nebyl místní a v okolí to neznal, musel do telefonu co nejpodrobněji popsat vše, co kolem sebe vidí a kudy projížděl.

            Pisalci v diskuzi si pak z pepka utahujou jak se ma naucit pouzivat gps.

            0 0
            • RomanH  

              Me zase udivilo, ze na urazeni / odvrtani zamku zavory jsou potreba hasici s takovym casem dojezdu, kdyz vedi, ze jde o zraneneho cloveka. Ja jsem poucenej z Exikova padu, ze je v urcitych situacich lepsi rikat, ze jsem spadnul na hlavu a chvili jsem o sobe nevedel :-(

              Ale vsechno dobre dopadlo, tak je asi zbytecne se v tom pitvat. Ten nas bikerskej Andel straznej se docela zapoti : Franta, Polka, Pepek, Manas, Exik, Ales, Doktor, synator, ja… Zapomnel jsem na nekoho ? ;-)

              0 0
              • Paja  

                Jeste jsi zapomnel na Jirika ;-)

                O jakym Exikove padu mluvis, si nic nepamatuju?

                0 0
              • mastihuba  

                Ja uz se snazim ho moc nedrazdit. I kdyz minulou stredu sme byli po burcaku taky dobri adepti. :)

                0 0
              • Excel  

                Ten můj vykloubenej prst bych do toho netahal, tam spíš anděl byl na horách (nulová rychlost a banální polet přes rodla). Můj anděl konal když mě na medláneckým letišti natlačil na tu planou jabloň a já si zlomil klíček ;-).

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tak to jsem Tě asi ještě neznal.

                  0 0
                • RomanH  

                  Vsak jo, ja vim, jak jsi valil k letisti dolu, jeste tusim na starem biku. Ta zkusenost s obracenym prstem me ale poucila v tom, jak se zachovat, kdyz je clovek sam a stane se mu nejaky uraz.

                  Pro nezucastnene :

                  Bylo jasne, ze na Rychlou to neni (prst na ruce byl otocenej na druhou stranu), proto jsme misto 155 volali na 112 a cekali nejakou navigaci, jak to narovnat, ci treba ze k nam casem poslou lekare ve sluzbe, kdyz pojede okolo / od pacienta. To byla prvni chyba – na 112 nas vyzpovidali, a pak prepojili na 155, kde stejny dotaznik probehnul znovu ⇒ pri vaznejsich urazech ta ztrata casu muze byt fatalni.

                  Dalsi prekvapeni bylo, ze pokud dotycny nespadnul na hlavu a nebyl ve chvilkovem bezvedomi, ci se muze hybat, musi se do spitalu dostat sam. To je fakt „bezva“ v pripadech, ze je clovek sam mimo dosah znamych – do spitalu, ktery mel sluzbu to bylo 40km. Za celej svuj profesni zivot jsem nebyl na neschopence (krome jednoho tydne po operaci), tuk tuk – kdyz jsem byl nemocnej, delal jsem z domu. Je mi jasne, ze sanitka neni taxik (nam by tenkrat stacil lekar, ktery by mu to narovnal na miste, ci jej vzal ssebou spitalu pri ceste od pacosa), ale toto mi neprijde uplne systemove reseni. Je to smutne, ale v takovych pripadech je asi nutne lhat. Holt za ceske penize, kdy jsou si na oko vsichni rovni, nemuzes si priplatit za rozdilne sluzby/leky/peci, to asi lepsi nebude.

                  0 0
        • Splinter  

          Notvl… Pepane drz se..

          0 0
        • obda  

          Jj, tohle je přesně ta situace, které se malinko obávám, když jezdím sám. I přes opatrnou jízdu se jednou za uherský rok může stát :-/

          Pepku, držím palce ať to dobře srůstá! Na Mikulášskou to asi ještě nedáš, ale příští sezóna to jistí :)

          0 0
      • Macik  

        Ach jo. Chtěl jsem se podívat, jak se povedl výlet okolo pivovarů a najdu tady tohle. Děsí mě to o to víc, že nejvíc jezdím sám a letos už jsem skončil na zemi cca 3 m před kolem celkem dvakrát. Vždy jen naražený žebra. Teď vidím, že to může bejt i o moc horší. Dej se do kopy Pepku!

        0 0
    • mastihuba  

      Ty jo. Ja furt cekam ze to nekdo stopne ze je to nejakej forek… :(

      0 0
    • scoty  

      Pepa šlápne a brzy bude zpět..vím že na to má.

      Držím palec.

      0 0
    • Karaya  

      Pepku, tak hlavně ať ti to dobře sroste.

      0 0
    • Motyll  

      Včera jsem se věnoval military a firmě, takže jedu dnes. Musíme trénovat na Muldičku.

      0 0
    • RomanH  

      Tak at to zari nejak ukocime, treba pohodovym patecnim dopolednem. Modri vedi ;-)

      0 0
    • mastihuba  

      Pokusim se bez emoci. Chcu svetlo co sviti, nehrkaki v nem zkurveny baterky a nema zkurvenou gumicku na uchyceni k rodlum, ktera bud svetlo neudrzi nebo je v horsim pripade nekde v prdeli. ***** neni nad to ket x km se svetlem v ruce.

      0 0
      • Excel  

        Copa, gumička uletěla do ******?

        0 0
      • RomanH  

        Tak ja nevim, ale cinskej Xintd to splnuje, a s drzakem z DX jsem nemel problem. Za me je porad guma vetsi jistota nez plast, kterej v zime krehne a celkove ho muzes snadneji urazit.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Lehký Convoy S2+ v klasickým držáku, nic nehrká, klasický gumový držák se nemusí tolik dotahovat, žádný ****** s akupackem, …

        0 0
        • mastihuba  

          Tady tech hracek mam doma krabicu. Decka zi z tim sviti do kralikarny. ☺ takze toto fakt ne.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Když seš slepej, tak to je pak těžký :)

            0 0
          • RomanH  

            Tak mi je jasne, ze si chces zduvodnit Lupine ;-)

            U te Ciny je nejvetsi problem vybrat ten vychytanej model.

            0 0
          • Paja  

            A kde je problem. Pripada ti to malo spolehlivy, malo sviti, uchyceni?

            0 0
      • Polka  

        Od té doby co mám convoy, tak jsu spokojenej, akorát to občas zapomenu vzít O:-) Já zas pičoval nad ultralight dušema, lepit v noci u těch motylovejch bludiček nic moc, ale dobrej trenink :-)

        0 0
    • Excel  

      Vážení zákazníci, vyslyšeli jsme Vaše připomínky k lokalitě, ve které se nyní nacházíme, a připravujeme stěhování do nových prostor. Na původní adrese Špitálka 23a, Brno budeme fungovat do středy 12.10.2016. Od úterý 18.10.2016 nás naleznete na nové adrese: Masarykova 118, 664 42 Modřice.

      0 0
      • mastihuba  

        To je ale uplne dopice. Jako ty gumicky.

        0 0
        • Motyll  

          Vidím, že to včera dopadlo dobře. Kdy bude výběrové řízení?

          0 0
      • Motyll  

        Adresa je v pohodě, stejně jezdím autem. Horší je zúžující se sortiment. Jsem třeba hledal RU.

        0 0
      • Smazaný účet  

        To může zrovna zabalit s takovou lokací. Hanák byl dobrej na takový ty drobnosti na posl. chvílu.

        0 0
        • RomanH  

          Tak treba k nemu dost lidi jezdilo autem a nechteli se motat ve stredu mesta. I kdyz hlavni duvod bude najem.

          0 0
          • Excel  

            Tak tak. Jasně, motat se autem po Křenové bylo na hovno, ale tohle je úplně v prdeli.

            btw. ledy se pohnuly, potřebuju zadní 29 kolo na RU, 6 šroub.

            0 0
          • Karaya  

            Co jsem se s MH bavil, tak hlavní důvod je lokalita s ne úplně dobrou pověstí a rachot ze sběrných surovin a Domestavu. Prej když spustili, tak tam nebylo slyšet vlastního slova. U cyklostezky to nemusí být špatné, ale chtělo by to abny úměrně prodloužili otvíračku, abych tam stihl po práci dojet :-).

            0 0
    • RomanH  

      Kamaradi, fetak mi v patek autem zabil kamarada – cyklistu (15tkm na koke / rocne), se ktery jsem cestoval po Pakistanu a Indii. Tady je videt, ze je uplne jedno jestli MTB nebo silnica, mam chut vzit kolo flexou :-(

      Jeste se hajzl snazil ujet…

      0 0
      • Paja  

        :-( nejak je to v poslednich dnech na levacku. To, ze je jedno silnice/mtb myslis kvuli pepkovi?

        0 0
    • RomanH  

      Tak tak, Pepek mel s propichnutymi plicemi taky na male, byl jsem u nej ve ctvrtek.

      Lada to mel podle vsecho rychle a snad o tom ani nevedel : http://www.blesk.cz/…abijaka.html

      Hajzl zkurvenej, chlast, drogy, a jeste zakaz rizeni. Paradoxne silnice III. tridy – co uz muze byt bezpecnejsiho…Alese baba taky srazila na silnici.

      0 0
      • Paja  

        ****…reseni to ale nema, sedet doma?!

        Plice mi pepa ani nehlasil, omezil se na zebra, klicek a panev.

        0 0
        • RomanH  

          Ja vim, ze sedet doma je blbost, zivot je kratkej. Jen je to cerstvy a z nekterych komentaru na Novinkach a iDnesu je mi zle.

          Z Pepka to vypadlo jen tak „mimochodem“, kdyz mu Katka rekla, ze mel stesti, ze mu ta polamana zebra nepropichla plice. Korunu tomu pry nasadil policajt, ktery mu chtel dat dychnout. Kdyz mu doktor rikal, ze s propichnutymi plicemi to asi nepujde, tak chtel alespon trochu…

          0 0
          • Paja  

            No tvl… policajt co chces O:-)

            0 0
          • scoty  

            Vím že ti to nepomůže, ale mně takhle v 60ti zahynul kamarád nástrojař ze Semil, se kterým jsme kdysi za komančů stavěli první kolo pro mně. 30 roků jezdil zima léto ze Semil do Jilemnice(50km tam a zpět) na kole do práce, pak ho ukecali aby ještě pár týdnů v důchodu vypomohl a buch kilák od baráku ho srazil dědek v Š 120…bylo to ošklivý..:-(

            Od té doby se nějak nemohu smířit s tím, že ten co jede za mnou v autě rozhoduje o mém životě…

            0 0
      • mastihuba  

        Hele my tedkom taky vymetali jeden funus za druhym. Bratranek 40 let nahle kamos 35 let jak kdyz zasahne blesk a byl pryc…zpatky to vratit nejde.

        0 0
      • Excel  

        Dobro došli, díky za občerstvovačku. Za Ujčovem v zatáčce dědek v zeleným faválu jel po anglicku a já musel hodně na kraj, ono asi bude fakt lepší sedět doma a nepouštět se do větších akcí.

        0 0
        • mastihuba  

          Na kamarady vzpominejme, ale mame tu mladou krev :)

          0 0
          • scoty  

            paráda, sraz na dvoječce v Jedu..:)

            ..ale rozdal bych jim alespoň kolínka…

            0 0
            • mastihuba  

              Blbost to takhle rozmazlovat. :)

              0 0
            • Paja  

              No, na jednoho takovyho fryrajdera jsme museli cekat snad 5 minut nez se do tech kolinek apod. nasoukal O:-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.