• jecnak

    Ahoj vsem. Rozhodl jsem se, ze letos znovu, po odmlce, usporadam vikendove jezdeni v Kokorine. V terminu 23.-25.9. jsou rezervovany chatky v ATC Kokorin Snidane a vecere budou zajisteny. Chatky jsou za 800,– na noc. Pocitam, ze vetsina dorazi az v sobotu rano a prespi. Je mozne dorazit uz v patek rano a pojezdit v mensi skupine – budu v Koko uz od patku rano.

    Pruvodcovske sluzby zajisteny moji malickosti. Pokud by byl zajem nejakou lemra skupinu by urcite slo vytvorit a pridelit znaleho pruvodce.Tempo urcite nebudem nijak hrotit, ale vzhledem k tomu, ze tma je v lese uz kratce po osme vecerni budem vyrazet z kempu v 9:30, at vse v klidu a pohode stihame.

    Starsi tema: http://www.bike-forum.cz/…ko-2013.html

    Nejake trasy: http://www.bike-forum.cz/…y-kokorinsko

    Fotky – Podzimni Kokorinsko 2011

    Fotky – Podzimni Koko

    Fotky – Machuv kraj

    Budu se tesit

    0 0
    • kolda  

      máme sraz z VŠ… škoda, rád bych konečně přijel a zařadil se do lemra skupiny.

      tak snad příště.

      0 0
    • jecnak  

      Jeste k chatkam – cena je za chatku, tj pri plnem obsazeni 6 lidmi to vychazi na cca 135,–CZK za osobu/noc.

      0 0
    • jonti  

      Super že to znovu pořádáš. Rád bych jel s přítelkyní, která na kolo nebude jezdit, jel by ještě někdo s někým podobným?

      0 0
      • creek  

        Vzal bych přítelkyni, která sice jezdí, ale tou dobou je v jiném stavu.

        0 0
      • jonti  

        Nekonec nic, asi budu resit stehovani.

        0 0
    • AleZ80  

      Super! Zatím nehlasuji, protože ještě nevím, na kolik dní/nocí to budu zvládat.

      0 0
    • Karaya  

      Přijedu i s ženou, v pátek, ale ne úplně ráno, spíše až v poledne.

      0 0
    • jecnak  

      Pratele, prosim ty, co jeste vahaji, necht se vyjadri aspon v ankete. O vikendu udelam a nasdilim z Googledrive rozpis chatek a doladim vse s majitelkou kempu.

      Trasy jsou planovane cca jako minule rocniky, tj singltracky kolem 40km se zastavkou nekde na obed nebo obcerstveni. Pokud nas bude dost, vytvorime dve skupiny – rychlejsi a zdatnejsi chrti a pomalejsi ale vytrvalou.

      0 0
      • crom  

        bavil jsem se o tom s Lasem ze potrebujem ještě treti skupinu aby jsme mohli jet:) ultra pomalou

        0 0
        • jecnak  

          Vsak zrovna o tebe strach nemam, ty to tam znas jak sve boty. Muzete si vytvorit nejakou skakaci skupinku.

          0 0
        • AleZ80  

          Do té bych se možná také napasoval. Ty určitě znáš i něco, co nevede po turistických značkách, že bych poznal něco nového.

          0 0
    • strongpajda  

      to je pech, jsem na Gardě… nechtěl bys to asi posunout..? nebo víkend na to nějaký soukro ježdění?

      0 0
      • jecnak  

        Posouvat to nebudu, par lidi uz si kvuli tomu vzalo na patek dovolenou a je to i domluvene se majitelkou kempu. Na podzim a v zime se tam ale urcite opet nekolikrat chystam.

        0 0
    • AleZ80  

      Bohužel stále nevím, jak na tom budu. Přinejhorším se vyspím ve stanu / autě, nebo přijedu jen na otočku.

      0 0
      • pidan  

        Ahoj,vasi bandu neznam ale aspoň se zeptam.Jsem z JBC a od sob. rana bych do nedele jel.Akorat jsem sam a bez auta.Odkud jste vy..ze bych se v pripade volneho fleku v drozce pripojil? diky Jirka

        0 0
        • AleZ80  

          Cau, jsem z Prahy a jeste nevim jestli/kdy budu zvladat jet a zda pojede nekdo se mnou.

          0 0
    • jecnak  

      Tak nebudem to komplikovat nejakym G-drive. Situace je takova:

      Chatka 1 Jecnak Medunka Karaya Sisa

      Chatka 2 Pavel Koníček a spol. a spol. a spol.

      Chatka 3 Milmat a spol. a spol. a spol.

      Chatka 4 Alez80 Pidan JirkaD Crom? Las?

      Kdyby nekdo nechtel jen jezdit, v okoli je spousta cilu na pesi tury. Pripadne kdyby ani to ne, tak beru luk a sipy.

      0 0
      • crom  

        to hodne proridlo seskupeni minulych rocniku:(vas nestiham a na smudlu tam muzu zajet sam.se mnou tedy nepocitejte.treba nejakou vyjížďku v zime pokut budou chrti unaveni:)

        0 0
      • pidan  

        Vidim se v sestave 4chatky,ale nikdo asi není z JBC-LB…?Kvuli doprave…jak jsem se ptal..

        0 0
        • jecnak  

          Kdyby jsi se nekam posunul vlakem, tak bych te klidne nabral. Prozkoumej tu moznost a pak mi pripadne napis do zprav – poslu ti na sebe telefon.

          0 0
          • pidan  

            Posunout se muzu..nekam??Porad nevim odkud jste..vsici Z Prahe??

            0 0
            • pidan  

              To abych vstaval ve ctyri,bych tam rano byl…

              0 0
              • jecnak  

                Praha, Brno, Bojkovice, muzes si vybrat. Myslel jsem to tak, ze bys v patek vyrazil nekam vlakem pobliz – Melnik apod.

                0 0
                • pidan  

                  Jasne…konecne vim vase vychozi mista…ještě nevim jak to v patek dam…Když tak se ve ct. ještě ozvu.Zatim dik za navrh…Jirka.

                  0 0
      • AleZ80  

        Za mě není problém. Když nebudu moci přespat, tak pánům klidně 200 Kč na chatku přidám.

        EDIT: Teď čtu, že crom nejede a pidan je také nejistý.

        0 0
        • jecnak  

          Hele sneci grupa bude tak jako tak, fakt to neres, v nejhorsim pojedes s holkama a detma ;-)

          0 0
          • AleZ80  

            To se vztahovalo k té chatce, aby pak nezbyla jen pro mě, když ani nevím, jestli budu přenocovat.

            Šnečí grupu bych rád technicky zaměřenou. Holky a děti prosím ne :-)

            0 0
    • 01carbon  

      Ahoj, najdou se ze so na ne dvě místa v posteli? Jeden stařec nad hrobem a jeden adolescent. Pošlu mejl

      0 0
      • jecnak  

        Urcite najdou. Posli mi maila nebo soukromou zpravu, poslu ti telefon na me.

        0 0
    • jecnak  

      Tak zitra budu pred desatou na miste. Mam vytistene i nejake mapy. Pocasi objednano.

      0 0
    • Mamut  

      Kedy budete v sobotu rano z ATC vyrazat? 9:30 je udaj o presnom case alebo plati ze „odjazd <= 9:30“? Rad by som v sobotu posilil lemra skupinu. Mam tohto roku hovno najazdene, tak chrtov neviem ci dam.

      A este neviem, ci budem moct ostat do nedele, tak ak bude miesto v chatke, tak by som sa votrel (a prispel) alebo sa vyspim vonku.

      0 0
    • MarekG  

      Ahoj. Tady sou moje fotky. Byl to fajn víkend https://goo.gl/…mcp8PPhMJidA

      0 0
    • jecnak  

      Diky vsem ucastnikum zajezdu za fajn vikend. Fotky a trasy rozeslu brzy na maily.

      0 0
    • milmat  

      Díky za organizaci a průvodcovské služby. Nám se to také líbilo, i když by to někdo mohl hodnotit na první pohled jinak :-)

      Hlavně ten netopýr v jeskyni. Našly se dobré trasy pro všechny výkonnostní kategorie.

      0 0
    • AleZ80  

      Bylo to fajn, ale příští rok snad bude ještě nějaká pomalejší a terénnější skupina :)

      0 0
    • scret  

      kurna, za boha si nemuzu vybavit, kde je toto :(

      Vim, ze jsem tam ale uz byl. Poradite? Diky.

      0 0
    • pidan  

      hezky fotky,super pocasko…

      0 0
    • 01carbon  

      Za nás dva děkuji za průvodcovské služby ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Tak tedy jak jsem slíbil, tak konám – Camp Mácháč 2017

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.