• jecnak

    Neprida se nekdo z Prahy na nedelni bikovacku do Kokorina? Presun tam vlakem, pak cca 30km silnice, nasledne trasa co jsme vymysleli s Gung-Ho, cestou obed, presun na Cerny Most (cca 1,5h jizdy). Cely to hodi cca 160km. Vlak jede nekdy kolem 7. z Masarycky. Teren povetsinou siroky cesty sotolina, pisek + singliky.

    0 0
    • Mirek1  

      24 nemuzu, ale jestli by ses mohl podelit o trasu, kterou jste vymysleli, zase se tam nekdy chystam…

      Diky!

      0 0
    • McBlacky  

      bohužel jsem mimo Prahu :/ ten Kokořín je pro mě letos zakletej

      0 0
    • Otaku  

      vlak v 7 a 160km? ufff

      0 0
      • wroum  

        nebud mekkej, to das. na drobkovi :-)

        0 0
        • Otaku  

          na drobkovi ted spis resim jak se odrazet, abych lital dal..

          0 0
          • wroum  

            trochu mimo tema, ale v sobotu budem na Tocny (dle pocasi) a ja se pokusim skakat. od posledne co sem se tam slozil s kolenem semna banshee nesedel.doraz, budes-li mit cas.

            0 0
            • Otaku  

              tak hlavne nedelaj nejaky picoviny at si s tim zase neco neudelas!!1

              0 0
              • wroum  

                jj, budu jezdit pomalu a skakat nizko :-)

                kazdopadne tam budem kolem 2–3, kdybys vencil drobka pobliz

                0 0
                • blue  

                  nekdy v tydnu tam nepojedete? bych mozna mohl mit k dispozici neco lepsiho, nez to svoje, tak bych tam treba neco i zkusil

                  0 0
    • cabbage  

      povetsinou siroky cesty to pises kvuli me:) bohuzel nejedu, mam neco s kolenem:-/ a Dr.vostep to komentoval slovy: „Zakazovat jezdit ti nebudu, ale jezdi jen kratky trasy“ 160km neni imho kratka trasa. tak jindy, doufam ze trasu jeste vybrousite a zdokonalite:)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, pokud nebudu ležet v neděli v horečkách tak bych jel.

      Když jsme jeli na Ještěd tak jsem nebyl na 100% a pak mi bylo týden blbě, doktorka vzala krev a zjistila, že mám boreliozu. Mám antibiotika a snad mi to vyjde, kdyžtak písnu sms.......

      0 0
      • prema  

        no ja opet standardne nejedu. bohuzial, neni cas :(. to neni zrovna dobrej napad jet s boreliozou. mozna bych se na to tech 14dni vykaslal, co se berou anitibiotika. protoze namaha muze bejt docela dobrej spousteci mechanismus. mel jsem ji loni, i kdyz jsem o tom vubec nevedel. nic mi nebylo, alespon jsem nic necitil. kdyz jsem bral antibiotika, tak jsem nic nesmel delat. potom sice jeste borelie zustaly v krvi (nebot jsem ji mel dost dlouho), ale uz v pohode. je to pekna svine..

        0 0
    • JMT  

      mno ja bych mozna jel :-) …to budu zase posledni :-(…

      0 0
    • SELMIRA  

      Brytro. 160 to je doufam i s tim vlakem?! Zni to totiz zajimave, ale jsem jen slaba zena… :o)

      0 0
    • jecnak  

      No dobre, tak priznavam, ze 160 je cislo na odstraseni potencionalnich vikendaku, jelikoz ten teren neni stejn pro ne. Spis to da min, uvidime. Urcite bude obidek v Raji. Pripadne se muzem zpet domu presunout opet vlakem – teda jestli neco jede…

      0 0
      • yanca  

        A kampa tím vlakem dojedete a odkud kam pojedete po svých? Já jsem totiž kousek za Kralupama…

        0 0
      • jonas  

        Kupodivu to zafungovalo, me si docela odstrasil :).

        0 0
      • Thidney  

        Oook. Jakozto cistokrevny vikendak se pokusim v nedeli vykopat z postele. Pokud budu uspesny pojedu autem do Melinka/Libechova a nekde si vas odchytnu, chvili za vama zasupim a pak odpadnu v/do Raje. Jo je v trase Plany dul smerem na Jestrebici? /obcerstveni U salku/, Vratenska rozhledna? /obcersteveni U nas v Nosalove/Pripadne jine zachytne body na kokorinsku?

        0 0
        • yanca  

          Jestli pojedeš, tak to budeme asi dva takoví – pokud to moc nepřeháníš. Nicméně Tvůj výběr zastávek se mi líbí (sice je neznám, ale ty názvy vypadají slibně). ;-)

          0 0
        • jecnak  

          Nektery z tech mist asi jo. Kdyby jsi opravdu jel. Tak se mi pls ozvi. Pokud bys byl pro, tak jelikoz jsme zatim z Prahy jen dva – ja a JMT, tak zebysme vyuzili tvy auto. Podstatne by se to tim zjednodusilo.

          0 0
          • JMT  

            jesli pojedu, tak vcetne tnt…

            0 0
          • filipes  

            Jecnaku, posli mi SMSku s vizitkou na setsetdva setsetdva 915, asi se pridam. Urcite bych bral auto (+2 mista) – muzem misto asfaltu protahnot trasu do okoli vlhoste a k machaci, znam tam pekne cesty.

            0 0
          • Feďa  

            Možná bych se přidal – nebude-li celý den pršet – ovšem přijel bych od Mácháče. Tzn. potřeboval bych vědět místo a čas „startu“. Tel.777102671

            0 0
    • Gung-Ho  

      Mrzí mě, že se tentokrát nezúčastnim, je tam fakt SUPER, všem doporučuju. Jedu (alespoň, že na kole) na festival OPEN HELL do Volyně, tak snad někdy příště :-)

      0 0
    • yanca  

      Zkusím to shrnout, jestli jsem to tak nějak pochopil. Pojedou: jecnak, wroum, Peslezedirou, jmt, yanca (ještě neví jak – nejspíš vlakem do Hněvic), Thidney (autem z Hradešína), filipes (+JMT – má dvě místa v autě z Phy) a feďa (přijede od Mácháče). Místo srazu – původně plánovaný vlak by měl zastavit v zastávce Hněvice v 9,03. Trasa – takové nějaké Kokořínsko. Délka: 160 km, ale v reálou to snad tak hrozné nebude (nbo ano?) – naštěstí to vypadá, že bude i pár trochu normálnějších lidí (přnejhorším to někde zabalím sám.

      Doufám, že to upřesníte. Hlavně je třeba dát správné koordináty startu a možná by nebylo od věci telefon na někoho, kdo 100% pojede, aby případní zabloudivší mohli pozdržet start. ;-)

      0 0
      • jecnak  

        Omyl zatim zrejme pojedou: Jecnak, JMT, TNT, Peslezedirou, Yanca, Feda, Thidney.

        Auta – Filipec a Thidney.

        Tzn. at si Filipes a Thidney (pokud pojedou a pokud chtej nekoho vzit uri misto srazu).

        Jako vychozi bod v Kokorine navrhuji hospodu v Raji.

        0 0
        • yanca  

          No jo. Jenže já nevím, kde je V Ráji. Já pojedu vlakem a zastávku V Ráji jsem nenašel. :-(

          0 0
          • blue  

            jestli to nebude tim, ze tam vlak nejezdi :-)

            0 0
          • Daf  

            Jed vlakem do Msena. Pak uz je to kousek na Romanov a Raj je to z kopce.

            0 0
        • filipes  

          Hele, ja jsem dost nejistej. Kdyz da pocasi tak dam XC radis na padaku misto na kole. Ozvu se jecnakovi, jak to se mnou vypada.

          0 0
        • yanca  

          A nešlo by to spíš na zastávce toho vlaku – Hněvice? Dál to moc neznám… A kdy tam kdo budete? A bude tam vůbec někdo?

          0 0
        • Thidney  

          výchozí bod – někde na černým mostě? třeba v 8/15min???

          0 0
          • Thidney  

            jj tlf 608029427

            0 0
          • jecnak  

            Cus, tak ja nakonec nejedu. Sory, ale mam nejakou praci. Pekne me to sere.

            0 0
            • Thidney  

              si tapouch .-))

              0 0
            • yanca  

              Vtipné, já si to zařídil, sehnal i dalšího člka a nakonec nic… :-(

              0 0
              • jecnak  

                Tak jsem s ito zaridil jinac a jedu. Hruza co clovek neudela :-)

                0 0
                • yanca  

                  Thidney tedy pojede taky? A kdo další s Tebou jede? A jak a kam jedete? Já jsem totiž kousek od Veltrus, takže vás musím dohnat někde na místě.

                  0 0
                  • jecnak  

                    Jedu jen ja a Thidney. Sraz mame v 8:15 na Cernem Moste. Kola pujdou na strechu, tak kdyz zavolas mne, nebo spis majiteli auta Thidneymu, tak se domluvis na odvozu. Pokud pojedes na kole – mas to tak 2 hodky jizdy do Raje, tak pocitam ze v Raji budem asi v 9:00.

                    Tel na me 606 657 370.

                    0 0
                    • yanca  

                      Možná pojede ještě jeden známý z ČBrodu – ten by se asi svezl s Thidneym. A já asi dojedu do Ráje svým autem, abyste nemuseli zajíždět.

                      0 0
                  • Thidney  

                    nalozime te na sjezdu z dalnice na melnik – to mas zua bukem .-))

                    0 0
                    • yanca  

                      To máš pravdu. Jestli se tedy vejdu, tak tam v 8:45 budu. Mám to skutečně za bukem. ;-) Předpokládám, že s Davidem z ČBrodu jste se asi už domluvili.

                      0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, sorry tohle bajkování vynechám. Po těch antibiotikách nejsem moc OK na celodení bajkování. Každopádně si to užijte zatím čus…

      0 0
    • jecnak  

      Tak diky vsem zucastnenym, zvlaste pak Thidneymu za odvoz. Opravdu mnam singliky. Zluta me prijemne prekvapila. Dokaze smele konkurovat nebo i predcit turistickou znacku ze Slap do Stechovic. Sjezdik z vrsku Nedvezi (takovy ten holy kopec s prima vyhledem) me prisel dost na hrane :-), cekal jsem, ze to bude lehci. Minule, pri tlaceni nahoru, to tak alespon vypadalo.

      Zaznam z tepaku: http://www.bajk.cz/…20050724.jpg Na tep se moc nedivejte, vcera jsem si narval, tak mi to dneska moc tepalo i kdyz jsem se snazil o opak (teda aspon chvilema).

      0 0
      • yanca  

        Ještě že někteří tepák nemají, protože by ukazoval celkem dost šílené hodnoty. Mluvím tedy konkrétně o sobě. Holt musím našlapat a naučit se trochu jezdit v lese, abych na těch singlíkách přece jen víc jel, než šel..

        0 0
      • yanca  

        ještě jsem chtěl poděkovat jecnakovi za organizaci a trpělivost.

        0 0
      • McBlacky  

        to byl docela kruto terén, podle těch rychlostí :) btw: když se zatavíš tak druhej den tepeš míň ne? ikdyž ty jsi robot, takže… :)

        0 0
        • jecnak  

          Ne ja tepu spis vic, i kdyz mi to pak stejne moc nejede. Proste se stihnu zregenerovat, ale srazim si vykonnost tim predchozim dnem. Uplne ok, jsem az 2. den po vykonu. To taky znovu vyrazim.

          skoda, ze jsi nejel, myslim, ze by sis chrochtal ve vyjezdech i sjezdech a pak ta zluta – singlik, to je kapitola sama pro sebe – za mokra nejetelny :-)

          0 0
          • Thidney  

            no vzhledm k tomu, že jsme neměli nikdo fo?ák tak bychom měli tuhle vyjížďku někdy zopakovat to Blacky: za rychlosti můžu já .-))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.