• jecnak

    Nechcete se nekdo pridat v sobotu na vyjizdku do Kokorina? Dopravili bysme se asi autem do Raje a udelali nejaky okruh a vecer zpet. Ma byt pekne a asi bysme jen v pripade pekneho pocasi vyrazili.

    Jak to tam vypada se muzete mrknout tady: bajk.cz/web/gfx/­download/tom/Ko­korin11

    Jeste takova palickost – vemte si neco teplejsiho na sebe, jelikoz v Kokorine byva chladneji nez v okoli. Dalsi vec, necekejte nejaky velky najezd za cely den – pcitam tak max 50–70km. Prece jen teren je tam hodne solidni a neni nemozne jet treba 7km pres hodinu.

    Zastim mam v aute dve volny mista, v nouzi 3.

    0 0
    • Otaku  

      chjo.. zni to pekne ale nepredpokladam ze bych to zvladal (tempo, vyjezdy atd.)

      0 0
    • Peslezedirou  

      :o/

      0 0
    • Meesha  

      neni to este trochu brzo na takovy rozhodnuti? ;-)

      0 0
    • blue  

      bejt to v nedeli, tak nevaham

      0 0
      • jecnak  

        V nedeli ma byt hnusne, ale jestli to nejak presunem a predpoved se zmeni, tak se v sobotu ozvu.

        0 0
    • Chuck  

      pokud budu mít bike, nebude hnusně a budu v Praze tak bych se přidal.

      0 0
    • Smazaný účet  

      v roudnici nad labem se jede xc do seriálu král středohoří. esli mi dojdou do pátku součástky, jedu tam.

      0 0
      • Meesha  

        mas nejakej odkaz pls? dik

        0 0
      • Smazaný účet  

        tam jedesh urcite kvuli ty krasny Baare, co to minulej rok vyhrala v zensky kat. zejoooo ? :-)))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          pche… nějaký babský zadky mě nezajímaj… i dyž… :oD ty jo, bylo to dilema, jet za ní nebo jí předjet… :oDDD

          0 0
        • SELMIRA  

          Já tam jedu kvůli Báááře. :o) Ženský tvary měla ladný, ale ty nožky – jak závodní krůta :o) To neříkám proto, že mně porazila! :o)))))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            me ses libila vic ty, mash ducha :-)) od uchu k ucha ;-)

            0 0
            • SELMIRA  

              :o) A ktože´s nám nepřijel fandit v sobotu?! Zatracená Bááára mě zas porazila a nejenom ona :o) Ale bylo to hrozně straššně moc křásný! Super trať. Akurát mě mrzí, že jsem nesebrala tu stovku, co ležela u trati! Jsem eště jela na dobrém místě, tak jsem ji tam nechala. V dalším kole už tam nebyla. :o) Jinač paráda. Midlander zajel dost slušně a 2 místa na bedna obsadili kluci kralupáci. :o)

              0 0
      • Daf  

        Po stopach praotce cecha? Jestli jo tak tam taky jedu :)

        0 0
      • SELMIRA  

        do Roudnice mířim též ale singlíčky na Kokořínsku…johoho, to bych brala spíš afšak musím ještě stíhat velikonoční návštěvu babičky a tak takže čau v Roudnici ;o)

        0 0
    • cabbage  

      tak já se hlásim…

      0 0
    • bajkr  

      bohužel budu asi dopoledne hákovat :-/

      0 0
    • gummo  

      No kdyby nebylo nejaky prehnane chrti tempo tak bych se docela taky pridal.. Ale jak zatim koukam kdo se prihlasil tak se toho zacinam docela bat..

      0 0
      • jecnak  

        Problem je ale uz s mistem v aute. Vic nez 5 se nas do feldy nevejde.

        0 0
    • goood  

      Skoda ze to neni v nedeli nebo v pondeli, to bych jel taky…

      0 0
    • JirkaD  

      Já bych se skoro taky přidal k žadatelům o přesun na neděli.

      0 0
      • jecnak  

        V nedeli ma prset :-(, ja bych se taky pridal, ale proste v desti se tam ty veci nedaj.

        0 0
    • lempl  

      tak ja teda jedu sefe;) (prave sem si umatlal klavesnici a mys smyrem:( mam rozebrany kolo:(((( myslim ze je cas na posledni pomazani:( ten singlik si nenecham ujit, jak ze to mam haslovat?:D

      0 0
    • jecnak  

      Tak navrhuju sraz zitra v 10 na Cernem Moste na metru. V 11 budem v Raji, kde nechame auto a budem bikovat az do tmy. Kazdopadne si vezmete s sebou neco k jidlu – hospod tam moc neni. Zatim mam urcite jedno volne misto v aute. Prset zitra kupodivu cely den nema.

      Tel. na me je 606 657 370.

      0 0
      • Darkson  

        mám neblahé tušení zbytků sněhu a bahenní lázně, počkám si na příští akci za jistějšího počasí;

        0 0
        • Chuck  

          po sněhu tam neni už ani památky. byl sem tam min. neděli. ( bez kola) a singlík sem si musel projít aspon pěšky :o)

          0 0
          • Gung-Ho  

            No nechci Ti brát iluze. Na Kokořínsku sem nebyl, ale minulou neděli nebylo v Brdech po sněhu taky ani památky a ve středu sme se s Bajkrem brodili 10cm čerstvýho a mokrýho sněhu:-(((

            0 0
      • Medunka  

        Vy v raji, ja v pekle ;-)

        0 0
    • JirkaD  

      Tak jaký to dneska bylo? Počasí vyšlo na 100%, bahna po včerejšku asi bylo taky dost, nebo ne?

      0 0
      • cabbage  

        bahno uplně všude, místama sme se brodili i ve sněhu..;)

        0 0
      • jecnak  

        Nadhera, neuveritelny sucho (misty vic nez tehdy na podzim minuly rok), snih jsme hledali a nasli v u jedny chajdy, kde ho zrejme byla velika kupa a jeste kousek zbyl. Dali jsme klasicky singlik z Raje do Strezivojic, na Nedvezi do vesnice, pak na kopec Nedvezi, dolu tim hustym sjezdikem, vyjezd na Pusty zamek, kde jsme chvili blby s projizdenim prurvy, pak dolu k silnici, dva kilaky po silnici a pak zas terenem, singlikama na Housku, z Housky singlikama dolu k silnici a 500m po silnici do Raje. Na to, ze to byla prvni poradna terenni vyjizka, tak nevim co ji bude moct prekonavat. BTW Lemplovy drzky byly rozkosne :-D

        Celkove 45km, prumerna 13,6km/h, zbytek v galerce – vycuc z Polaru, fotky a videa.

        0 0
    • Včelda  

      Tak to čučim, kolik lidí „mi jezdí po Kokořínsku“ :-)) Já na chalupu bohužel nemohl a trčím v Praze, tohle mi rve srdce. Doufám, že se Vám tam líbilo, ale vidím, trošku se tam vyznáte .-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.