• RomanH

    Nechcete dneska odpoledne nekam vyrazit ? Sraz tak okolo 16:30 na moste u OBI ci v Kr.Poli.

    0 0
    • MartinXC  

      Že by ? Sice není čtvrtek, ale dneska by to šlo. U mě je OBI lepší

      (Teda jestli nebudu už dřív na silnici, potřebuju se před Drtičem trochu protáhnout, ale ne zase zhuntovat :-)

      0 0
      • RomanH  

        OK, tak v 16:30 u OBI

        0 0
      • Paja  

        Dnes se nezucastnim, zato v sobotu to hodilo 117km ala Drtic, joj ja uz se tesim:o)

        0 0
        • MartinXC  

          Nebylo to špatné (57km), až na to , že mi to pořád nějak nejelo … :-) Jak se domluvíme na Drtiče ?

          0 0
          • Paja  

            My jedem v patek odpoledne, spime opet u Radima, takze pokud pojedes s nama, taxe potkame na startu nebo kdybys to nestihl jak loni, taxi zavolame a pockame na tebe na trati.

            0 0
            • MartinXC  

              OK, vidím to taky tak. Kdybych se měl zdržet, zavolám, že byste mi v pátek vyzvedli číslo a mapu … (platil jsem převodem, Roman potvrdil přijetí).

              0 0
              • Paja  

                Nechces to teda vyzvednout rovnou? – rada jede domu uz dnes a bude to vyzvedavat v patek behem dne, mozna driv nez vyrazime z Brna.

                0 0
    • mastihuba  

      nevim jestli budu stíhat, dej vědět kterým směrem pojedete a třeba se někde potkáme.
      Nebo že bych vám dal náskok a dojel vás?? :)))

      Tak dost legrace. Maximálně bych si s váma dal někde v bílovicích pivko. Jezdím teď jenom po silnici a šetřím žebra na Drtiče.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.