• jonys

    Díky za zamčení prázdnin, nic novýho založenýho nevidím a tak fotky ze sobotních Oslavan hodím sem.

    1. Halouzkovic kliku nešlo setřást
    2. Exik v lehké indispozici
    3. Příprava na skok plavmo za rukama přímo do peřejí, Karoš si šteluje

    foťák aby mu vyšel záběr

    1. Levnov

    Od Pepka očekávám omluvu za ty „důchodcovské“ terény.

    No a co tento tejden?

    0 0
    • mastihuba  

      tos už ani nemusel zakládat, dyk je po sezoně :D

      0 0
    • pepek  

      Omluva? Negativ. Mluvil jsi o ivančicku-toto je Oslavansko.

      Buď rád, že jsem v tom počátečním useku na tebe více nemyslel, asi by se ti povolilo hlavko, až by ti vidla vypadla za jízdy :-)

      0 0
      • jonys  

        Ivančicko, Oslavansko, pro nás, zdatné bikery, kteří na nějakou tu stovečku nehledí je to na pětníku…

        Měl jsi to objet kousek po zelený a pak ten brod. Exik to v tom plánku vyznačil praporkem celkem zřetelně, našli jsme to bez problémů (to tam pak jsou jiný nečekaný orientační oříšky).

        0 0
        • gras  

          Nejsou Oslavany a Ivančice třeba 3 km od sebe ? Jestli teda nejsou ještě jedny Oslavany ?

          0 0
          • jonys  

            :-)

            Kdybych napsal Oslavansko, Josef by mi tvrdil, že tohle je Ketkovicko, Čučicko nebo cokoliv, to máš buřt.

            0 0
          • pepek  

            Ten rozdíl není ve vzdálenosti, ale v povaze terénu. Na Ivančicku je totiž furt immervere jen ten volej.

            0 0
            • Excel  

              a co ta křížofka, výjezd na tu rozhlednu a pod, to byl jako volej?

              0 0
              • pepek  

                Sem-tam bonbonek a mezitím kilometry a kilometry furt volej.

                0 0
    • Jaroslávek  

      No a co tento tejden? Taky čekám.

      0 0
      • mastihuba  

        Ja jedu do Frymburku.

        0 0
        • RomanH  

          tam jsem byl pred 3mi tydny :-)

          0 0
      • Paja  

        Ty nemas co cekat, tys uz mel tohle vlakno davno zalozit @:-)

        0 0
    • RomanH  

      Tak to Pajovo zamceni jsem v danou chvili taky nepochopil. Jinak burcak byl vybornej a obcas doslo i na jizdu mimo asfalt – rozhledna Alfonze Muchy v Oslavanech + singlik na Ivancice, rozhledna Akatova vez u Zidlochovic taky nebyla v tom vedru zadarmo. Najeto pohodovych cca 200km.

      Ad tento tyden : zatim mi to moc nevychazi, uvidime.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Na Šmelcu řádí vosy.-(

      0 0
    • Paja  

      Jak jsem tam psal, zamcel jsem to na Maňasovu zadost, bo chtel zalozit skolnorokovy vyjizdky, puvodne to chtel zamknout uz ve stredu, ale domluvili jsme se, ze to zamknu az pozdeji, abychom nerozdelili rozjetou diskuzi.

      Proc to nezalozil nevim, ale jak se zda nevi to ani on, kdyz pise, ze ceka ;D

      Ja jsem tento tyden v Beskydech, takze nic organizovat nebudu…

      0 0
      • jonys  

        A to zamykání má jaký smysl?

        0 0
        • mastihuba  

          to abychom netříštili síly ve dvou vláknech a bylo to všecko pěkně pohromadě :)

          0 0
        • Jaroslávek  

          Já bych o tom něco řekl, ale neřeknu. Je to v pořádku, přece se nebudeme ohlížet furt za minulostí, směle vstříc jasným zítřkům třeba.-)

          0 0
        • Paja  

          V tomto pripade Maňasova poradkumilovnost, bo v zari jsou “prazdninove vyjizdky“ out…;D

          obvykle ale delka vlakna, coz stezuje jeho cteni na mobilu…

          0 0
          • pepek  

            Kdo by to taky četl na mobilu?

            Ehm, aby to tady nebylo tak krátké, tak bych ještě chtěl připomenout, že kromě rozkopání Pionýrské a tím způsobených vážných dopravních kolapsů v celém okolí mého bydliště, zejména na ulicích Lužánecká, Štefánikova, Reissigova, Drobného, Veveří, Leninova, Sportovní a .. . . . . .dalších, na mně stát eště útočí umístěním značek omezení rychlosti na 100 km/h skoro po celé délce olomoucké „dálnice“ – to je prostě skandál. Zaplatil jsem přece 1200,– a příště to bude 1500,– a nemožu svobodně jezdit 150? Na co jsme cinkali klíčema? Co na to ochránci lidských práv?

            0 0
            • Paja  

              Ja…;P

              0 0
            • Polka  

              To kilo uz je tam celkem dlouho. Ja to tam teda ale nikdy nedodrzuju O:-)

              0 0
              • pepek  

                No ale jednou to přijde – pojedeš stopade a možeš přijít o papíry. Takže zase budu muset jezdit přes drahany, tam stovka nikde není, tam se dá aspoň pěkně pojezdit a není tam nuda.

                0 0
                • Polka  

                  Tak az ted zjistuju, ze sem te blbe pochopil :-D Spletl sem si totiz ul. Olomouckou s Ostravskou, kde je privadec na dalnicu nebo co to je a tim, zes tu dalnicu dal do uvozovek…no nic :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    sem si řikal co ty jezdíš do olmiku, když máš káru jen na nákupy v hypernově. :)

                    0 0
                    • Polka  

                      Tak ona kara je principielne presne na ty dalnice stavena, lec holt momentalni vyuziti je zcela jine. Kdybys videl co sem v tom vsechno stehoval a vozil za bordel… :)

                      0 0
            • RomanH  

              Jen aby nebylo hur

              0 0
              • Splinter  

                nevim jak mohla klesnout nehodovost o 1/4 kdyz tam vsichni jedou porad 130–140…

                0 0
                • Excel  

                  já ne, já tam jezdím 100, tak proto

                  0 0
                • JSt  

                  nikoliv o ctvrtinu, ale na ctvrtinu ;-)

                  0 0
              • pepek  

                Tak hrbatý je to tam jak polňačka, rychlost jak na okresce, tak proč vlastně máme platit dálniční známku?

                0 0
                • RomanH  

                  Abychom zadotovali treba zemedelce ;-)

                  0 0
                  • jonys  

                    Těm bych i přispěl a bych nemusel žrat čínskej česnek a polský parodie na máslo, ale známkou dotuješ leda blahobyt soudruhů z ŘSD, Skansky, Metrostavu a jiných, myslím, že máloco je předražený jako silnice…

                    0 0
                    • pepek  

                      dotuješ leda blahobyt soudruhů z ŘSD, Skansky, Metrostavu a jiných – pozor aby to maňas nevzal osobně, mohl by se ti třeba zlomit vidlí krk, už tak to máš furt povolený. . .

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Od vás dvou zrovna dotace potřebuju, to jo …

                        0 0
                    • RomanH  

                      Jakakoliv dotace je zlo – jinym se prace taky nedotuje – to by mohl kvuli dotacim kricet kdejakej clovicek, co se zivi vyrobou cehokoliv. Bylo by samozrejme nutne osetrit dovoz dotovanych potravin.

                      0 0
                      • jonys  

                        To není zcela pravda. Příklad: pěstování dobytka v podhorských oblastech. Na horách nic nevypěstuješ, pár ovcí tě neuživí, ti lidi by brzo zdrhli za prací jinam a když tu krajinu nebude nikdo ošetřovat, budou za pár let zaplevelený louky a jak to bude vypadat…Chceme to?

                        A pozor, ono se můžem se bavit jestli se ty dotace státu nevrátí třeba z kapes turistů, kteří by tam asi nejezdili, kdyby to tam nevypadalo k světu…Podobný je to třeba s dotací sportu, že-jasně, můžeš říct, ať to funguje čistě na bázi kdo dítku zaplatí výbavu, trenéra, halu…ať sportuje, zbytek sorry…

                        0 0
                        • RomanH  

                          Nesouhlas. Pokud je v dane oblasti zemedelstvi ztratove, musi se proste zivit jinak. Zrovna ten turistickej ruch je jedno reseni, dalsi je zasitovat danou oblast IT strukturou + lidi zamestnat treba jako operatory + podobne. Uprimne, co vidim na vesnicich okolo, tak se stejne zemedelstvim zivi jen minimum lidi. Vetsina jsou remeslnici (at uz zivnostnicci, nebo zamestnanci firem), a tem nikdo nic neda. Proto jsem na ty zemedelce tak vysazenej. Moznosti je vice, ale dotovat proste ne.

                          0 0
                          • jonys  

                            To je na debatu u piva, tady leda zasereme vlákno a Pájovi to pak nepojede v mobilu.

                            0 0
                            • Paja  

                              V klidu, zalozime dvojecku;D

                              0 0
                • Excel  

                  No ta stovečka tam imho měla bejt už dávno. Ani ne tak kvůli tomu porvrchu, jako kvůli absenci připojováků, odpojováků a hlavně odstavnýho pruhu. Kor těsně před Prostějovem když jedeš od Brna, tak jak je tam takovej ten dolík a za ním zarostlá pravá táhlá zatáčka. Tak tam jsem párkrát potkal kamion měnící kolo a když tam člověk hrčí 130 (Pepek 150) při pátečním provozu, tak to nepřeskočíš, neubrzdíš a musíš se ****** do levýho pruhu což máš padesát na padesát, buď se zvedneš nebo vůbec. Pepek to samozřejmě zná, tak ví co čekat, ale nějakej wasrpolák co tama jede poprvý v životě těžko.

                  0 0
                  • pepek  

                    musíš se ****** do levýho pruhu – nemusíš, jedeš v něm přece furt, neboť v pravém přijdeš o plotýnky.

                    0 0
                    • Excel  

                      Jo a ten polák z pravýho, co se před tím kamionem pokusí ****** před tebe nebo do tebe co si to fičíš v levým, s tím uděláš ve 150 co? Nic…bude volný, no.

                      0 0
                      • pepek  

                        Polák je pouze imaginární, tebou vymyšlená postava.

                        0 0
                      • pepek  

                        btw: Ten tvůj brodík je teď pěkně hluboká a prudká potvora :-(

                        0 0
                        • Karaya  

                          Tak to jsme teda měli kliku… Dal jsi to?

                          0 0
                          • pepek  

                            S botama na štangli a vyhrnutýma nohavicama jsem to přešel. Stačilo spustit jen trochu kolo do vody a už mě to bralo pryč. (Ono tam dost pršelo, bláto tedy bylo taky :-)

                            0 0
      • Jaroslávek  

        A kdo bude stavět, co ?

        0 0
        • obda  

          Pořád postupuje vyšším tempem než tvůj chlebodárce ;)

          0 0
          • RomanH  

            Nene, chlebodarce vi, proc to dela :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Hoši, hoši …

              0 0
            • Jaroslávek  

              P.S. Vidím, že lůze se člověk nezavděčí.-)

              0 0
              • jonys  

                No, myslím, že zavděčit se lůze je jedna z posledních pohnutek, kterými jsou firmy i zadavatelé při realizaci takovýchto akcí vedeni, že…

                0 0
                • obda  

                  Tady je dobre sci-fi: krizovatka za 3 a 1/2 dne. Ukazovat vsem nasim mestskym urednikum. http://vimeo.com/15780202

                  0 0
                  • pepek  

                    Pěkné. Ale za 3,5 dne nemožeš vyfakturovat městu 200 melounů – avotomtokuapře­ceje, že?

                    0 0
                  • JSt  

                    prace kvapna hovno platna ;-)

                    0 0
        • Paja  

          Nastavel jsem si do zasoby, zatimco jste rajzovali po vejletech…

          0 0
    • Jaroslávek  

      Abychom se někam pohli, zítra díky mému nejlepšímu kamarádovi razím do terénu. Zatím vím o 2 cílech: Hořice nebo knajpy v Bílovicích. V předchozím vlákně jsem dočetl, že bývalý ? zavislý kanondejlista se v poslední době vyžívá ve znemožňování kamarádů do kopce, tak nevím …

      0 0
      • obda  

        Tak zítřek je u mne pasé. Středy mám volné jen občas, čtvrtky furt …

        0 0
      • Paja  

        Jsem zvedavej, jak dlouho mu ten status nejlepsiho kamarada vydrzi…;D

        Nejspis do te doby nez Te zatahne na nejaky bonbonky…;)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Pokud si nenabiju hubu, tak jich pár přetrpím.

          0 0
          • mastihuba  

            s pepinem do Bilovic? u tě slyšim jak pičuješ :D

            0 0
            • pepek  

              Co furt máte?

              0 0
              • Jaroslávek  

                Že jo ? Jako kdybych někdy používal to hrubé slovo.

                0 0
                • RomanH  

                  JUČIPEN !

                  0 0
                • pepek  

                  Tak já jsem si včera jedno hrubé slovo pomyslel, když jsi po náročné opravě tý zadní naby a několika varováních přesto řekl: No ale když tu nábu očistím tím cyklostarem, aby se leskla, tak to přece musím potom vystříkat vodou!

                  0 0
                  • Paja  

                    ;D tak uz mi je ten vyrezlej orech jasnej…

                    0 0
          • Polka  

            A ja sem tak dlouze premyslel, keryho kamarada myslis :-D

            0 0
      • jonys  

        Já i dneska nula :-(

        Znemožňuju ty kopce, ne kamarády. A v Trancovi mám, kupodivu, možná lepší zbraň než v levonožce. Nebo jsem se zlepšil já :-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Tak nic, uvidíme zítra.

          0 0
          • obda  

            Tak jak to vidis?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Cca v 18 na základě mám scuk s Exem, 15:45 vyrážím zkoumat sjezdofku Hády-Šumbera-Svitava, pak Bilovitz-Kanitz obchvat-Buk.

              0 0
              • Paja  

                Zmoknes cukrovej panacku;)

                0 0
                • obda  

                  Nezmokli jsme, u6 jsme tu :) BTW výborná dršťková.

                  0 0
                • Excel  

                  Trošku sem zmok v Luleči směrem na Buk, ale jinak sucho.

                  Včera super, na ty borůvkový knedlíky jsem měl neuvěřitelnej zátah i vodspoda. :-)

                  0 0
              • Paja  

                Zmoknes cukrovej panacku;)

                0 0
              • pepek  

                Dyť je zima

                0 0
              • jonys  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                0 0
    • scoty  

      No je to tady nějaký umřelý..:)

      Co o víkendu? Možná by to šlo..;-)

      0 0
      • pepek  

        To nevypadá zle.

        0 0
        • scoty  

          Je to obyč mobilem, ale ta krajina je prostě fotogenická no..:)

          0 0
          • Polka  

            Sem myslim minulej tejden zjistil, ze naka firma Cooptel ti zacaala fusovat do Wilsonaku. Su zvedav kolik tam toho vychodnikuji.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tos teda zjistil brzy.

              0 0
              • Polka  

                Vis soudruhu, ja uz nebydlim v Brne ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Nj, příručku do města jsi si už kúpil?

                  0 0
                  • Polka  

                    Vidim ze ses opet dobre vyspal :-D Prirucku nepotrebuju, 30 let sem tam zil :-P

                    0 0
      • RomanH  

        Vsechny vikendy v zari mam zabite :-(

        Fotky paradni.

        0 0
        • scoty  

          Jen jsem začal uvažovat nahlas, protože je dobrá předpověď.

          Třeba začátkem října, než spadne listí a teploty půjdou nad 15, tak by to mohlo být taky ok.

          Ještě něco vymyslíme..;-)

          0 0
          • jonys  

            Tak jo!

            0 0
            • Jaroslávek  

              Bacha, přesun bude samozřejmě po vlastní ose, ale to tobě co na nějakou stovečku km nehledí nebude vadit.

              0 0
              • Paja  

                Maňas skoruje;D

                0 0
              • Excel  

                To není Mor. Kras?

                0 0
                • hony007  

                  Tipoval bych to na Adršpach, tady u nás v Krasu nejsou pískovcové útvary.

                  0 0
      • jonys  

        Týýý kráááávo! Prosím o týdenní odklad!

        0 0
    • obda  

      100 :)

      0 0
      • RomanH  

        101 :-)

        0 0
        • obda  

          Sem si to musel po 17 letech na netu jednou zkusit ;)

          0 0
    • Howgh  

      …zítra se nabízí slezina ck Alpiny v Jedovnici…

      http://www.alpinafest.cz/

      0 0
      • mastihuba  

        alpinu nebrat :D

        0 0
        • Howgh  

          copak? Byls s nima někdy někde ? Já nee…ale ten program vypadá zajímavě..

          0 0
          • mastihuba  

            zatim bych to nazval neprofesionálním přístupem a víc bych někdy poreferoval někde u piva. Kydat na ně tady na foru nebudu. :D

            0 0
            • Howgh  

              …bejvá to zájezd od zájezdu jinak…zaleží na konkrétních lidech – podle mých zkušeností…jináč k tomu pokecu – – v pá. 16. budu v BaseCampu v Přerově…

              http://www.bcprerov.cz/akcedetail.aspx…

              …kdybys měl cestu kolem…

              0 0
    • RomanH  

      No a co tento tyden, hned zitra, v utery ?

      Dle toho, jestli Manasek sezene rodla, bike x silnice.

      0 0
      • Excel  

        tento týden bez mrdu :-(

        0 0
      • Paja  

        utery negativ

        0 0
      • obda  

        Utery spatne, streda taky. Ctvrtek by sel.

        0 0
      • mastihuba  

        ja mam v uterý zase grilovačku, takže negativ :)

        0 0
      • obda  

        Ten ctvrtecni polet odnesly i rodla, nebo jsem uplne mimo?

        0 0
        • RomanH  

          Pry ano.

          Ad utery : OK, no co uz, tak se projedu nekde po okoli sam.

          0 0
          • Paja  

            Co jste mu udelali vy zli bikeri? ;D

            0 0
            • RomanH  

              Ja tam nebyl, to Obda ;-)

              0 0
              • obda  

                Ja nic, ja to ani nevidel :)

                0 0
                • jonys  

                  Já to viděl ráno. Vidět to večer, tak mě jebne :-)

                  0 0
                  • JSt  

                    jsi mne pripomnel zbrojovku. vcera malem plichtili v caslavi. ja bliju :-D.

                    0 0
          • Jaroslávek  

            Ve čt nemůžu, rodla dneska seženu, takže zítra já k dispozici jsem. Ad rodla: stejně už si zasloužím nový.

            0 0
            • RomanH  

              OK, kdyz tam mi vecer pisni SMS, jestli zitra pojedes, a pripadne na cem.

              0 0
              • pepek  

                Možu se taky připojit, soudruzi? Tedy pokud nechcete brousit silnicu.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  potřeboval bych s někým podobně vážícím, pořešit škrtající zadní kotúč :-)

                  0 0
                • RomanH  

                  jasne

                  0 0
              • jonys  

                Při splnění Pepkovy podmínky bych se přidal taky. A jestli bych mohl aji s Renatou…A jestli bych mohl navrhnout, že když budem všichni spíš z těch SZ směrů, tak něco jako tudyma…A pokud by se ujal trasování někdo, jehož cesty budou voleny tak, abych zas nemusel doma hospodařit měsíc sám a ještě chodit za Renatou do špitálu…A to je asi všechno :-))

                Kolo si vezmu do práce, takže Josef, z Lidické můžem vyrazit společně.

                0 0
                • pepek  

                  Tak jo.

                  • Jenom žádný volej, prosím.
                  0 0
                  • RomanH  

                    prave jsi se nominoval na trasera ;-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      :-)

                      Josífek je „normální“ strašidlácký kluk. Vlastní tajuplné všemocné Kukadíčko, které mu pomáhá překonat mnohé překážky. Děti se díky Josífkovi ocitnou na polorozbořeném hradě, prozkoumají úděsnou půdu v domě ježibaby Ádi, zachrání vílu Kristýnku, skamarádí se s věčně odstrkovaným pekelníkem Kubou a zažijí „hrůzyplná“ dobrodružství, která ale vždycky dobře dopadnou.

                      0 0
                      • obda  

                        :D

                        0 0
                      • JSt  

                        co je to kukadicko. z toho mam strach :-D

                        0 0
                        • pepek  

                          Právě, jestli takový pohádky čte malým šklebákom, tak se mu z toho budou pochcá**t ještě v 18 letech.

                          0 0
                          • RomanH  

                            To je nic oproti takovymu Erbenovi :-)

                            0 0
                        • Excel  

                          to bude kaďák, kouzelnej…asi když má problém, tak se na to pořádně vy*ere a vono už to nějak dopadne

                          0 0
                    • jonys  

                      Já bych měl takovej nápad a spokojeni budou všichni. Jako směr na Babu, třeba přes Palačák, vyjet žlutou kolem zahrádek (slabší povahy po zelené), sjet do Jinačovic, Vyjet zelenou na Trnůvku (slabší povahy to můžou objet), Křížovka (slabší povahy to sejdou) a pak bych vás vzal kolem hradu na libovej výjezd k Prádelně, co jsem ho chtěl ukázat Pepkovi dolů a jeli jsme modrou (po které ho můžou slabší povahy objet). No a v nějaké přehradní nálevně bych to zakončil, slabší povahy si dají desítku :-)

                      0 0
                      • scoty  

                        :))

                        0 0
                      • Excel  

                        Tady se někdo chystá hodně si tahat triko.

                        Nejdřív vám ten soudruh vyjede ty zahrádky, potom vám napřímo vyjede po zelený Trnůvku, pod Křížovkou vám vyjede od studánky nahoru, nedivil bych se kdyby tam vyjel i tu křížovku a zbytek vaší hrdosti rozcupuje u nějaký zkurvenýho „výjezdu“ nad Prádelnou. Soudruzi, pokud si chcete zachovat zbytky důstojnosti, neskákejte mu na to ;-).

                        0 0
                        • jonys  

                          Bylo by to hezký jet celej vejlet do kopca :-), ale tu Křížovku budeme muset dávat dolů, brachu.

                          A ta prádelna, to je ten sjezdík, jak jsme tam kdysi oba trošku připálili brzdy…To nahoru asi nepude.

                          0 0
                        • pepek  

                          Máš recht, soudruhu. Tento soudruh zřejmě fasoval něco u Dr. Fuentése. Měli bychom se držet spíš zpátky.

                          0 0
                      • obda  

                        Tak nakonec asi muzu. Kdy a kde?

                        0 0
                        • RomanH  

                          Pripojuji se s dotazem. Ja stiham nejdrive 15:30 na moste pod Cervenakem, pripadne o neco pozdeji u Mamuta. No a nebo na Klajde, Mulde ci v Obranech od cca 16te hod. Smer mi je jedno, ted moc v praci nestiham… Jen co jsem zbezne cetl – tak pokud uz dojedeme skoro k Bitysce, urcite nepojedu zpet do Brna do pristavni obcerstvovny :-) Jinak pro me za me treba Adamov, Vranov, Lelky,…

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Chápu.

                            0 0
                          • jonys  

                            A šlo by třeba ve 4 nějaký Krpole? Tam si můžem rozmyslet, jestli směr Soběšice, Vranov nebo jestli směr Baba.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              krpole není špatný…

                              0 0
                              • jonys  

                                Třeba jak je ta hospoda směrem ke kolejím pod Palačákem. Jak je Motorola firma, tuším. Tak v tý hospodě, to by bylo vůbec nejlepší!

                                0 0
                                • jonys  

                                  Vycenzuroval jsem v debatě temata, o kterých dnes konverzace NEBUDE a jedu dom odložit si pracovní batoh. Pak mrknu, kde se teda sejdem.

                                  0 0
                              • jonys  

                                16.00 koleje pod Palačákem, jak bývalo Indigo. Romana navedu telefonem. Jedu se rozjezdit :-)

                                0 0
                            • RomanH  

                              V Kr.Poli znam akorat Nadrazi… No a pak jeste byval sraz na kolejich u Palacaku. Hlavne pisnete presne misto a cas srazu (i to KrPole je pro me od cca 16te OK). Ja to dneska fakt nestiham sledovat.

                              To Manasek : Prosim, az tu bude jasno, pisni mi na ICQ. Diky.

                              0 0
                      • Excel  

                        O čtvrt na pět v Letonicích u konzumu. Budu tam čekat. Trasa je jasná, zelená směr Hájek, napřímopičonahoru a nahoře se uvidí.

                        0 0
                        • Polka  

                          Jakoze zakladna jo? To by se mi vic hodilo nez ty zapadni smery.

                          0 0
                          • Excel  

                            Negativní, základnu dneska nedávám.

                            0 0
                          • Excel  

                            no možná to dám, základna cca kolem 18 té

                            0 0
                            • Polka  

                              To je v poho, ja pokrouzim nekde a pak to tam nasmeruju.

                              0 0
                              • Excel  

                                ok

                                0 0
                                • Excel  

                                  Dobro došli, v osum v Buzerantově. Jonysovi doporučuju dát si sjezd po modré ze Tří javorů na Malou Říčku. Moc nebrzdit a vychutnávat si souhru tlumiče s vidlicí, velice hravé. Já tam dnes přemýšlel, jestli mi rupne dřív rám nebo vidla.

                                  0 0
                                  • Splinter  

                                    a ted si to jed pri zavode nahoru, to je este horsi…

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      nahoru to fakt horši neni :) a to už si to kluci trochu sedlo oproti stavu kdy to bylo čerstvý.

                                      0 0
                                    • Excel  

                                      Ledaže bys jel nahoru stejně rychle jak já dolů, což u tebe nemohu zcela vyloučit :-)

                                      0 0
                                  • jonys  

                                    No a jak? Vyhrál rám, nebo vidla? Já si tu souhru vychutnával na Křížovce, hrdě středem, bo bokem už se to pro sypkost terénu nedá. Pohoda, dokud jsem nevjel do lesácké pasti-jedněm poházeným stromkům jsem se ještě vyhnul, ale druhou várku už objet nešlo. Tak bacha, kdyby se tam někdo vydal.

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Tak meridy všeobecně moc nepraskaj, takže v pohodě. ;-)

                                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      Je to sice můj nejlepší kamarád, ale měl bych ho upozornit, že zatím se nehodlám ještě pouštět do větších akcí, naražený žebra jsou holt naražený žebra a navíc jim nedávám bohužel žádoucí klid.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        stahni to kobercovkou :)

                        0 0
                      • jonys  

                        Já jsem rovněž, v zájmu zachování domácnosti, pro klidnější tempo a trasu.

                        0 0
                      • Polka  

                        Kazdopadne ses kadr. Karaya by zebra natoz zlomenou ruku nepriznal :-D

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Takovejch zatloukalů bylo a je víc. Stejně se to časem provalí.

                          0 0
                        • Karaya  

                          No nevím, já jsem se s tím nikde netajil… Kdo mě osobně potkal, tak se to dozvěděl. To jsem jako měl založit vlákno – mám zlomenou kost v zápěstí? :D

                          0 0
                          • Excel  

                            samozřejmě :-)

                            0 0
                          • Polka  

                            Ja sicher! Me kdyz smetlo auto, tak prvni co sem udelal…dal sem to na BF ;-)

                            0 0
                          • obda  

                            Byls tajemnej jak hrad v Karpatech. Pokud si pamatuju, tak to bylo neco ve smyslu „ted nekolik tydnu do pulky cervence se na kolo nedostanu“ a nam nezbylo, nez spekulovat proc ;)

                            0 0
    • jonys  

      Klucí, jen technická vsuvka: když se řetězu nechce ze střední na malou placku, je třeba poladit ten doraz jak? Ten šrub blíž k rámu přitáhnout, nebo povolit. Nebo je to ten vnější? Jiříku, ty to dáš z patra! Prosím…

      0 0
      • Smazaný účet  

        mám stejný problém na deorku, mně to spíš připadá jako slabá pružina, šroub povolit…

        0 0
        • jonys  

          Povolit, jo? No tak bude volný! Se mi zdál volný dost. Ono to není na mým kole.

          0 0
          • Smazaný účet  

            musíš nastavit tu hranici, aby nepadal řetěz (nejlépe za jízdy :)

            0 0
      • mastihuba  

        výšku a směr máš dobře? někdy stačí jen nepatrně otočit smyk.

        0 0
      • Excel  

        No já nevím, ale s dorazem bych nedělal nic, spíš bych zkusil trošken povolit lanko, když to nechce hodit dolů ze střední na malou. Myslím ale jako vyštelovat kolečkem, nevím kde má to debilní šimano seřízení, já to mám u gripu, že jo

        0 0
        • mastihuba  

          tak ty bys mu moh poradit slušnej servis na ladění šroubků :DDD

          0 0
          • Excel  

            jj ve Slavkově, rychle, a hlavně, je na něj spoleh.

            0 0
    • pepek  

      200

      jináč:

      pivo: 1*

      jídlo: 1*

      Díky tedy soudruhu Romanovi, že.

      Trasa (moje) – samý volej.

      Na zpáteční cestě archeolog Maňas sbíral úspěšně pazourky.

      0 0
      • obda  

        Pekny sutrik, alespon ho nebyl problem najit. :) Dva defekty za vyjizdku, to uz tady dlouho nebylo (pepek nic ;)). Soudruzi, kteri se od tmelu vratili k dusim, by mozna meli prehodnotit svuj postoj ;) I kdyz Manasovi by to teda asi nepomohlo.

        Jinak se pripojuji ke kladnemu hodnoceni jidla a piva, pridavam jeste „servirka: 1“ :) Fajn se mi dneska jelo, ale na fazonu s. Jonyse jsem, priznavam, nemel. Osobne jsem videl, jak vyjel zelenou na Trnuvku.

        0 0
        • Paja  

          S pichanim doslo i na jonyse?-)

          0 0
          • obda  

            Ja jsem to nerek :)

            0 0
            • Paja  

              To je tajny jak Karosova zlomena ruka?-)))

              0 0
      • Polka  

        …Manas sbiral uspesne druhou radu svych zralocich zubu :)

        Btw. na vychode jsou zname rychle vrstevnice nyni opravdu rychle a paradne se tam prasi.

        0 0
      • RomanH  

        Pekne :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        To je ďábelský kousek. Bohužel, můj nejlepčí kamaráde, ráno po cestě do práce v Majlontě … no hádej ? Ano, defekt zadního kola.-(

        Ad trasa: v danou chvíli pro mě akorát

        Ad pivo,jídlo,obsluha: též 1*

        Ad citáty: jednoznačně u mě vítězí nejmenovaný soudruh pohybující se celý život v akademickém prostředí, který při výšlapu na Trnůvku zařval: ********* koně, do salámů s nima!

        0 0
        • Paja  

          V jake jste byli hospode, ze si to vsichni tak pochvalujou?

          0 0
          • Smazaný účet  

            U Václava, já bych vyzdvihl i výborný žluťoučký šťouchačky…

            0 0
          • RomanH  

            Stara Sokolovna. Ja uz tam jezdim asi 3 mesice. Vyborny jidlo, pivo (Svijany 13 Kvasnicak, obcas i Svijany 11, Plzen 12, Starobrno 11, obcas Rychtar), prijemna obsluha.

            Stejne jsme si vcera rikali, ze je v tomto Bityska takova rarita – na malem kousku mas 5 hospod vedle sebe a vsechny jsou dobre (akorat u tech Kocourku si to pohnojili s tim varenim jen do 18te hod…).

            0 0
            • Paja  

              To je ta druha na stejne ulici jak hospoda na ruzku, kam jsme jezdili vetsinou po opusteni Kocourku kvuli hladomoru, ze?-)

              0 0
        • jonys  

          Ano, tento citát mě taky rozesmál (ale nezasmál jsem se, na to jsem neměl dost kyslíku). Byl jsem o pár metrů dál a myslel na to samý :-)

          0 0
          • jonys  

            Jo a dialog Maňas-Pepek na nočním prygltrailu (poté, co Josef ohnul kotouč). Volně cituji: „***** já místo abych si to někde šolíchal po stezkách, tak se tady honím s mladejma juhanama a eště v noci“. „Josef, když jsem tě poznal, tak jezdils jenom v noci!“

            0 0
            • scoty  

              :D

              0 0
            • obda  

              :) Jo, a ještě ten nejmenovaný soudruh na chrtím fullovi říkal něco v tom smyslu, že dokud nejezdil s náma, tak na kole nepil ;)

              0 0
              • pepek  

                To jsou zase zlá slovíška a zlé větičky. Správně to bylo: dokud nejezdil s náma, tak TAK nepil. Dával jsem pouze jedno pivo na zastávku, průměrně tak 3 kousky na 70km po Beskydech. Teď 70km po Beskydech nedávám, ale zato piv je více :-(

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Zima za rohem, zase budou čajíčky.-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    cajicek, svaracek, kofilka,…

                    0 0
                    • mastihuba  

                      ještě byt zima nemože, nemáme zkolaudovanej komín. :)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        A pokojíčky ?

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ještě nejsou podlahy, takže zatim nejde použít ani spacák a karimatka. :)

                          0 0
        • obda  

          Když jsem poprvé musel slézt v nejtěžším místě, tak jsem to ještě bral. Ale když jsem musel slézt podruhé kvůli těm rygolům, co tam jsou, tak jsem nebyl úplně nadšený :| Navíc se do toho krpálu blbě nasedá. Přitom kdyby to nebylo tak rozdupaný, tak by se to dalo …

          0 0
        • pepek  

          Ovšem jistě jsi už měl po ruce novou náhradní duši, případně tu včerejší, včas večer zalepenou :-)

          Je nějaký píchací období: včera jen cestou jsem viděl 3 cizí defektáře + 2 NoTubeless soudruhy.

          0 0
          • Jaroslávek  

            V deset večer normálně už spím, natož abych lepil nějakou blbou duši.-(

            0 0
          • Polka  

            Vidis voe, na vychode se nedefekti :)

            0 0
            • mastihuba  

              to bych uplně tak netvrdil, onehdá měnil duši pod hádkem. :D

              0 0
              • Polka  

                Kdo? Pepek? No sak ho se to ale netyka, kdyz nevozi ten nejlepsi system ;-)

                0 0
      • Jaroslávek  

        P.S. Děkuji ještě jednou můj nejlepčí kamaráde.

        0 0
    • Lucke  

      Nazdárek kaBrňáci, mohl bych vás poprosit a vetřít se někdy na nějakou projížďku? V Brně studuji třetím rokem a teď jsem si dotáhnul konečně i bika, snažím se objevovat (pro mě) nové stezky a trasy. Ale tak, kdyby mě někdo potahal, to je k nezaplacení :).

      0 0
      • Excel  

        Sleduj zářijové vyjížďky a pak jen dojeď na sraz. Ale jezdíme strašnou podlahu, tak abys nelitoval. ;-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já se spokojím tím, že znám tvoju tetičku.-)

        0 0
    • jonys  

      Co sobotěnka? Můžu teda jen tak do 3, končit potřebuju za Šulákem.

      0 0
      • Excel  

        sobotěnka bych mohl s koncem tak do dvů :-)

        0 0
      • mastihuba  

        kua vy v sobotu nemate žádnou hoknu že mate čas se poflakovat po lese? :(

        0 0
        • obda  

          Klid :) Někteří z nás sice nemají hoknu, zato mají šklebáky, takže poflakování po lese nehrozí.

          0 0
          • RomanH  

            +1

            a Katka ma sluzbu :-(

            0 0
          • Paja  

            …se muzes poflakovat se sklebakama, sedacka, vozejcek a huraaa;)

            0 0
            • pepek  

              :-) Dát Křížovku a Prygltrail jako první se dvěma šklebákama – to by byl Obďa celkem slavnej.

              0 0
              • Paja  

                Se nemusi hned poustet do takovejch projektu;D

                0 0
          • Karaya  

            Náhodou jsme se poflakovali minule po lese s děckama a udělal jsem zajímavé zjištění:

            • Ani po 27km není Tomášek utahanej – Buk je tím pádem v dosahu.
            • Od Hádku do Mariánského mají někteří cykloturisti problém a přitomje to sjízdný i pro 6ti letýho kluka a 4letou holku.
            • o sobotní program mám asi postaráno.. :-)
            0 0
            • pepek  

              Ty pustíš malý děcko na žlutý sjezd do Říček? A co na to manželka? A co na to sociálka?

              0 0
              • Karaya  

                Píšu, že jsme jeli od Hádku, takže po zelené a modré značce. Manželka tam byla taky i s Vincentem v sedačce, vždyť tam žádný sjezd není…

                0 0
                • pepek  

                  Sem si spletl Hádek – Hornek, no. (Jinak moje mladá dávala aji tu žlutou, takže se moc nevytahuj, jo? :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Já si to s Tomáškem klidně rozdám.

                    0 0
                    • JSt  

                      ted chcou, aby se zodpovidal paparazzi i par kardinalu ze zneuzivani deti knezimi.

                      v tomto pripade nevim, jestli postavit pred soud predsedu csc nebo predsedu „musime to opravit“. cmfs je tohoto casu u tebe uz asi pase :-)).

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Rychlost toku mých myšlenek na tvoje už nemůže želbohu stačit.-(

                        0 0
                  • Karaya  

                    Tys pustil malý děcko na žlutý sjezd do Říček? A co na to manželka? A co na to sociálka? :D

                    0 0
                    • pepek  

                      Děcko už nebylo tak úplně malý – mělo asi 17 let a manželka a sociálka vůbec netuší, co je „žlutá do Říček“.

                      0 0
            • MUSA  

              Prozradí někdo nezasvědcenému kde je ten „BUK“ ?

              0 0
            • mastihuba  

              jj šestiletej parchant votočí buk jak nic. V neděli sem dělal znamymu cyklooperku a když sem jeho kluka vyžduchal na kopec tak modrou dolu dal jako prd a pak když sem je na žalmanu nechal jet do šumic tak zvladli i lehky bloudění přes Vitovskej žleb. :D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Takže s děckama to umíš.

                0 0
                • mastihuba  

                  si jednou za čas potřebuj uvědomit jak moc se mám zatim dobře :)

                  0 0
        • Jaroslávek  

          A proč jde naše hospodářství do pr …

          0 0
        • Polka  

          Maji, ceka me asi koopelka :(

          0 0
        • Excel  

          Právě že jo, musím do Tesca nakoupit, proto, vole, jen do dvou. ;-)

          0 0
          • RomanH  

            :-)

            0 0
          • mastihuba  

            tss to raději budu makat ve sklepě na burčáku než se povlakovat po tesku.

            0 0
            • Excel  

              Vidíš, tak co frfleš, v sobotu mě sundá jonys a pak si to eště odedřu v tescu, zatímco ty si budeš chlastat burčák v chládku sklepa, to je ***** život ;-)

              0 0
              • mastihuba  

                nemame to lehky. :)

                0 0
                • RomanH  

                  Si stezuj… Sbirani svestek je taky nic moc :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    to je nahovno seš u teho vohnutej a malo to přibývá do kybla. :D

                    0 0
                    • RomanH  

                      Prave. A stejne mi vice chutna most, teda hlavne ten 51%tni

                      0 0
                      • mastihuba  

                        nj v zimě si na bolavý záda ani nevzpomeneš :)

                        0 0
                        • Polka  

                          Kua takys ten vinohrad mohl lip nafotit.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            no jak se tam dostanu s foťákem. Pro orientaci to stačí a stejnak se tam zájemce pude mrknout naživo. :)

                            0 0
          • Paja  

            ;D

            0 0
    • klemi  

      zdravim. Tak jsem začal v Brně vysokoškolská studia a rád bych se občas k někomu vetřel na silniční švih (bike budu mít v Brně asi jen zřídka). Okolí Brna znám tak s 1% :D, takže mám asi co dělat abych se zorientoval. Tak kdyby se našel někdo od pondělí do čtvrtka (pátku) na silnici, byl bych rád, jako bikera mě totiž silnice v jednom moc nebaví :/.

      0 0
      • Karaya  

        Třeba zítra se zrovna chystám na silničku, pokud teda nebude nějaká hromadná vyjíždka na biku.

        Pokud pojedu, tak vyrážím cca 16:00 z Vinohrad.

        0 0
        • klemi  

          já jsem ode dneška doma, takže nic. Ale příště bych se určitě přidal :)

          0 0
    • Splinter  

      Tak dneska poctivych 50km v podzimnim destiku, ten prygltrail je pak hned o nekolik stupnu lepsi :D Doma cerstve karbose. A tedka na chvilku do prace.. Parada :)

      0 0
      • mastihuba  

        přemejšlím jestli na cestu dom vydělávat kolo z auta. :D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Přemejšlím, jestli budu lepit anebo se nechám odvízt privátním šofcem.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak jsem zalepil a odjel.

            Pro Pepka jestli to ještě neví:

            file:///C:/Do­cuments%20and%20Set­tings/Radys/Plocha/B­acha.htm

            0 0
            • JSt  

              ses loglej na synka, jo? :-D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Do pytle práca.-(

                0 0
                • pepek  

                  Tak to zkus nějak popsat, no :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Najdi si to na iděsu.

                    0 0
                    • pepek  

                      Ale co si mám najít? A co je iděs?

                      0 0
                      • obda  

                        Si zkusim tipnout :)

                        http://brno.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

                        0 0
                        • Polka  

                          Pepino si jiste najde nejake to alibi.

                          0 0
                          • pepek  

                            No alibi, jen abych ho stačil vyslovit. Zelení uvidí světlo a budou hned pálit bez vyptávání. To mi eště chybělo.

                            Ledaže bych se nabídl, že za nějaký větší peníz tam budu hlídkovat. Město by na to mohlo zakoupit nějaký nový bike, bratru za stofku, když ten můj je už zastaralej.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Já se bál o tvůj život a ty zatím z toho budeš profitovat.-)

                              0 0
                            • JSt  

                              zelenych bych se nebal. ale takovej pytlak to do tebe nasije ajncvaj.

                              bez svetla te streli jako jelena, se svetlem jako potirace pytlactvi. imho to uz mas tak jak tak secteny :-(.

                              0 0
                              • pepek  

                                Hmm.

                                Nejel byste dnes někdo na večer, nejlépe na Holednou? Sem si spravil světélko a chtěl bych ho tam vyzkoušet, ale sám se teď nějak bojím :-(

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  nj dyby neco neklaplo, tak bych si zamlouval tu tvoji teleskopickou sedlofku :D

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Cyniku. Zrovna ty jsi tam eště nebyl. Třeba by se ti to zalíbilo, pobíhá tam spousta masa.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      ja se po městěkvuli lesoparku motat nebudu, Apropo vobčas sem tam zabrousil dyž sem jezdil do popůvek, ale to už je fakt dávno.

                                      0 0
                                    • JSt  

                                      fanous tam je kazdej vecer, akorat o tom moc nemluvi :-D

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        ..aha, tak proto ten větší batoh..:-D

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          jakej větší batoh? snad nebylo někde něco od krve? :D apropo zvěř jsem oficialně nikdy domu nepřivezl, to by bylo nelegalni. :D

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            dyť je to jasný..soudruh z místní organizace Holedná nadhání aurorou a ty už jen děláš pif paf..:))

                                            0 0
                                • scoty  

                                  f kolik?

                                  0 0
            • mastihuba  

              ja ho vytahnul :) podoli tvargl po polňačce lahudka, eště že mam doma wap. :D

              0 0
    • mastihuba  

      počasí jak lusk, kdo jede dnes mojim směrem :D

      0 0
      • Jaroslávek  

        Např.já jedu na Tábendu na burčák.

        0 0
        • mastihuba  

          tak to mám defakto po cestě :)

          0 0
        • Excel  

          Včera v 17:22 sis tu šinul po chodníku kolem husovické díry směr Lesná.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Všímavý kluk a jen se potvrzuje, že pjekný dres je i přes křoví snadno viděti.

            0 0
        • pepek  

          Kde to je? Bych to zkusil.

          0 0
      • Polka  

        Toz vzhledem k tomu, ze dnesek je pred a po vikendu jediny mozny, toz se asi pridam :)

        0 0
        • mastihuba  

          toš dobre to bylo :)preju ať nemusiš dělat ty betony a vomítky :)

          0 0
          • Polka  

            Fajne a vcera nakonec s tim sv.Urbanem 75km :) No nechce se mne do te prace.

            0 0
    • Excel  

      Takže vo sobotě se chystá těžká dopolední kráglovačka, sraz v 9:00 nádr v Krpolu. Trasa: Soběšky-Adamov-žlutá pomník lesníků-Alexandrovka- Adamov- Vranov žlutá-Jelínek modrá do Kuřima-Baba-dom už. Někde po cestě bude i chálka, ale nevím kde. V přípdě špatného počasí se jede tak akorát … . Trasa může být změněna, po dohodě.

      0 0
      • mastihuba  

        to si jako jen tak vyjedete na alexandrovku abyste mohli sjet zpět do adamova? vy ste strašní č…ci :D

        0 0
        • Excel  

          přijde mi to jako dobrej nápad :-)

          0 0
          • mastihuba  

            to bych si ten kopec sjel jinudy než po zelené. :)

            http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

            0 0
            • Excel  

              od těch lesníků na tu alexandrovku, ten kousek napřímo po spádnici, to je soudruhu jetelné, jo? no a červená na vranov, to je taky majstrštyk. :-)

              0 0
              • mastihuba  

                tak jonys chtěl nějakou výzvu :D pro někoho kdo jezdí obřaňák nahoru je to malina :)

                0 0
              • Karaya  

                Zelená je jetelná naprosto v pohodě, to není žádná výzva. Ledaže by si na to soudruh Jonys vzal lehokolo :-)

                S Obřaňákem se to každopádně nedá srovnat…

                0 0
                • TheJD  

                  Obřaňákem myslíte modrou turistickou? Zrovna dneska jsem tamtudy jel a obtížnostní rozdíl tam je veliký(s tou zelenou)

                  0 0
                • Splinter  

                  ten uz taky neni co bejval, nemam nic najety a stejne to vyjedu.. Ale je to hrozne o kole, mam z toho Gianta porad takovej pocit ze to kolo jede dobre akorat z kopce, Sup byl pocitove „rychlejsi“…

                  Na Romanove Rbcku sem ujel sotva 3 metry…

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak tenhle pocit sem naposledy co jsem s tebou jel fakt nemel, jelo to ku*va rychle i do kopce a po rovine. Jeste, ze jsme jeli terenem za sebou, aspon odpadly dotazy jako “proc si se mnou nechces vykladat“ …;P

                    0 0
                  • Paja  

                    Tak tenhle pocit sem naposledy co jsem s tebou jel fakt nemel, jelo to ku*va rychle i do kopce a po rovine. Jeste, ze jsme jeli terenem za sebou, aspon odpadly dotazy jako “proc si se mnou nechces vykladat“ …;P

                    0 0
                    • pepek  

                      Další stupeň je: „Už nemám čas s váma jezdit, musím jet hledat ztracený tachec“.

                      0 0
                      • RomanH  

                        jj :-)

                        0 0
                      • Splinter  

                        nahodou sem ho fakt nasel, kolega mel „strasnou“ radost, protoze byl rad ze ho ztratil :-D

                        0 0
                        • mastihuba  

                          hele když seš v tom tak dobrej tak bys mi moh najít ten můj :D

                          0 0
                  • jonys  

                    Jak jsi mě správně poučil, je to celý o těžišti. Trance je sice těžší než Kanon, mám zvednutější posed a přesto vyjedu víc, páč je kratší, takže zvládnu zároveň dost tlačit prdelou do sicu a i dost tlačit prackama rodla k zemi. Exik by byl králem kopců, neboť má nejsilnější vůli-bojuje do posledního dechu, spadne na bok než by vycvak :-), ale na té dlouhé Merdce je ztracen…

                    0 0
                    • JSt  

                      naopak. kratky kolo je na vyjezd horsi…

                      0 0
                      • jonys  

                        Tak pak jsem se pekelně zlepšil já a nechtěl bych vidět, co bych vyjel na nějaký dvaadváce :-)

                        Pojeď zejtra MTB, plantážníku!

                        0 0
                    • pepek  

                      zvládnu zároveň dost tlačit prdelou do sicu a i dost tlačit prackama rodla k zemi – zdá se, že už popíráš i fyzikální zákony :-)

                      0 0
                      • jonys  

                        Nemyslím. Odlehčíš sicu a hrábne zadní, o zvedání předního a nutnosti ho tlačit dolů se snad přít nebudeme…

                        0 0
                        • pepek  

                          No právě proto. Ale ty tlačíš fest na sedlo a zároveň na rodla. V tom případě vozíš na zádech neviditelnou nebeskou vzpěru a šprajcuješ se s ní o nebe pro ještě větší přítlak, než obvykle.

                          0 0
                          • JSt  

                            kdyz jedes dostatecne rychle na plasti dostatecne nizkeho tlaku a dostatecne velkeho objemu, vznikne mezi plastem a povrchem podtlak, ktery zasadnim zpusobem zvysuje grip zadniho kola.

                            jako dukaz muzu uvest napriklad prejizdeni pricneho mokreho korenu do kopce – jedes pomalu, hrabnes, rozmotas nohy, rozjedes se, prejedes koren jakoby nic.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              zasadni problem vidim v te fazi rozjedeš se :D

                              0 0
                          • jonys  

                            Jo takhle. Zvedneš kýbl s pískem s rovně předpaženou rukou? Já ne. Ale pokrčenou v pohodě… Totéž na kole: když vezmu konstantní polohu zadnice, tak na delším rámu musím víc napnout ruce a tedy se sníží možná síla tlaku na rodla…

                            0 0
                            • pepek  

                              Běž vrátit školný.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                ty mu zavidiš že je dobrej :D

                                0 0
                              • jonys  

                                Já vrátím školný až si profící přestanou na milimetr štelovat posedy, protože podle tvé teorie je to k ničemu.

                                0 0
      • jonys  

        takže moje připomínky:

        1. Moc mi to připomíná rozhlednovou trasu z nedávna
        2. Nevidím tam žádný výzvy (co třeba jet z Podlesí modrou

        opačně?) :-)

        1. Devítka v Krpolu je přísnější, než bych po páteční ochutnávce

        Modré Komety chtěl. Ale budiž.

        0 0
        • Excel  

          trasa je fuk, těch 9 bych nechal

          0 0
          • 9700  

            Kolik to bude km, jak moc náročná trasa to bude a jak moc závodnické tempo jezdíte:-)? Kdybych měl čas, tak bych se možná přidal.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tihle dva jsou největší podlaháři v poslední době co znám.

              0 0
              • jonys  

                Četl jsem „pohodáři“ :-)

                Nestraš soudruha, jedeme kochačku! Exik má odpo tu Tescošichtu a já rodinnou oslavu, večer budem muset možná oba předvést něco partnerkám…nemůžem se zrušit na kolech :-)

                0 0
            • Excel  

              Podle toho jak to vypadá tak na km to bude do padíka, ale asi se slušně nastoupá. Závodnické tempo neznáme, na pohodu. :-)

              0 0
              • pepek  

                Tak zase netroškař: od Alexandrovky to možete dát bezejmeným sjezdíkem na modrou, projet jeskyňku, vyškrabat se nad býčí skálu, projet to zadem k Josefovu, žlutou na mácháč, přejet na nový hrad atd.

                0 0
                • RomanH  

                  Nemuzou, odpoledne uz bude trenovat v Tescu

                  0 0
                  • pepek  

                    Mladý Orel to musí stihnout i Tescem.

                    0 0
        • Excel  

          Když tak čtu tu tvoji „výzvu“ je tu ještě alternativa číslo 2:

          sraz 9:00 Bastr lávka-závora Rakovec, (výzva č.1. jonys výjezd kamzíkovou pěšinkou)-Prádelna-ČTZ kolem hradu do Bítýšky-MTZ-Sentice-Drásov-MTZ Stanovisko (Výzva č. 2)-partyzánský památník-Hořice (chálka)-ČTZ – ZTZ – Babí lom a dom, dětská hra

          0 0
          • Smazaný účet  

            točená sentická medová 14°, to je taky výzva :-)

            0 0
          • Splinter  

            jezdi to jonys na tom lezakovi nebo na normalnim kole? :)

            0 0
          • jonys  

            Kamzíka jsem jel včera dolů a je parádní, i nahoru by to nebude problém, ten kořenovej hup nějak vybledl…Stanovisko z Drásova je peklo, to se nedá! Leda si odházet ty kameny. Ale vytlačit to můžem, tahle trasa se mi jeví lepší!

            0 0
            • Excel  

              ok, tak 9 lávka, je mi to jedno, stejně z toho budu na sračky

              0 0
            • Excel  

              resp. pokud to je rovnou ztracený tak bych se na to stanovisko drápal po zelený vod Železnýho

              0 0
          • Lada,s  

            Berete mezi sebe i turisty? Furt mám dilema esi jet zítra závodit nebo rači s váma na výlet :) Trasa vypadá lákavě

            0 0
            • jonys  

              No turisty bychom brali, ale tebe bych řadil do jiný škatule teda :-)

              Jasně, dojeď, akorát ty to máš z ruky, ne?

              0 0
              • Lada,s  

                Jdu dneska na narozeninovou akci, tak uvidím jak to večer dopadne. Když dobře tak pojedu závodit, když špatně tak na vejlet :-)

                0 0
          • Splinter  

            kurnik jel bych jak svina ale mam pohotovostni vikend, esi najdu batoh na notas a cas tak dojedu :) Kdyz tam nebudu tak necekejte…

            0 0
            • Splinter  

              tak leda prd, prace naposrani :( uzijte si to :(

              0 0
          • Karaya  

            Nebylo to doma jednoduchý, ale ustál jsem to, tak snad dojedu. Akorát bych se teda neměl vrátit tak jak minule :D

            BTW letos je to asi naposled, neb ženě osladili návrat do zaměstnání samými příplatky. ze 6ti 12tek jen jedna v pracovní den :-(

            0 0
            • Splinter  

              nic moc, Fanda da i 7 12tek denne :)

              0 0
            • Excel  

              klid, podle km je to půldenní akce… cha..cha…cha,cha­,cha :-d takže se budu těšit a uvidíme se na place

              0 0
              • RomanH  

                Tak tak, i ja udal na tu chvili (chachacha) sviste a pri trose stesti se potkame v Bitysce.

                0 0
            • Smazaný účet  

              když tak vem prosím tmavý skla, jestli jsem si tě s někým nesplet…

              0 0
    • Excel  

      Dobro došli, trať jsme celou, bohužel*, nezvládli, ale i tak to bylo fajn, až teda na ty moje defekty. Tímto děkuji Karayovi za půjčení montpák, jonysovi za půjčení pumpy a Romanovi za druhou duši. Z výletu mám čtyři postřehy: 1. Docela mi to jede. 2. Vám všem to, *****, jede víc. 3.Jonys to Stanovisko brzo dá. 4. Ta trasa je na celej den.

      Montpáky ležely na židli.

      * bohudík, bohudík

      0 0
      • Karaya  

        Pěknej výlet, trasa na obrazovce vypadala v pohodě, v reálu to na půl dne není ani jako závod. Čaový plán se skoro podařilo dodržet – Jonys předpovídal v 15:00 v Brně, 15:15 jsem byl zpět u OBI.

        Prýgl trail je plnej důchodců na trek. kolech, nechápu proč tam s nima choděj..

        0 0
        • obda  

          Jo ten prygltrail mne dneska nemrzel, o vikendech je to tam naprd. (Teda v nedeli brzo rano to jeste jde.) Jinak peknej vejlet, domu jsem dorazil s rezervou pred treti, takze dobry :) Jen to koleno mne trosku zlobilo, a protivitr celou cestu zpatky byl drobny trenink moralu ;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            chjo :-)

            postřehy:

            • hore to vůbec nejede
            • techniku mám pořád stejnou jak na CX
            • řiť posl. 15km bolest děsná

            0 0
        • jonys  

          Myslel jsem na tebe že těch 15 Bastr nebyl nakonec úplně unreal. Takže 16 Líšeň? Akorát jsme si s Patrikem říkali, že pokud jsi ten trail kosil naplno, tak pár duchálů se už válí pod srázem :-), peklo i pro nás a to jsme jeli kochačku.

          Foto: typický sobotní výjev-onanující Exik a už trochu znuděné publikum…

          0 0
          • Karaya  

            15:45 Líšeň, vzal jsem to tentokrát přes město.

            Vyděsil jsem jednu kočku ve sjezdu a pak jsem musel kousek postávat za dvěma důchodci s trek. koly, kteří prostě neuhli a neuhli. Zbytek šel objet :-)

            0 0
          • RomanH  

            No a jak se vam libila Sarka, bylo to na pohodu, ne ?

            0 0
            • jonys  

              Jo! Já ji kdysi zavrhl, ale nynější stav je příznivý!

              0 0
      • pepek  

        Pumpa, duše, montpáky? A pitíčko ti taky pučili? Takovýmu bordelářovi bych nic nepučil. To by si i Honza Bomba rozmyslel – a jaký je to dobrák od kosti.

        0 0
      • mastihuba  

        se z těch duší jednou poserete :)

        0 0
      • jonys  

        Stanovisko: mít plíce na to dole to rozdupat a celej kopec vydržet, šlo by to. Já dupal až druhou půlku a málem jsem zemřel i tak.

        0 0
      • jonys  

        Jo a nasral mě ten sjezdík k Prádelně-první půlka, kdysi pěšina, je nyní lesácká uvláčená čtyřproudovka. Tam už Pepka nepovedu…:-(

        0 0
        • obda  

          Hmm. Tak na pěšinku to fakt nevypadalo. Když mne v jednom okamžitu začalo předjíždět v tom humusu zadní kolo přední, tak jsem naznal, že něco dělám špatně ;)

          BTW ten sjezd, co jsme jeli ze Stanoviska, jsem jednou šel v opačném směru s jedním dítětem v kočárku a druhým v nosičce. Manželka byla ještě v šestinedělí, takže se šetřila. Docela hokna ;)

          0 0
    • jonys  

      Tento tejden bych mohl leda zítra s odřenýma ušima. Ale hlásím, že jsem objevil kousek od baráku senzační šlajsničky, Stelvio jak prase a jiné. Co, Josef?

      0 0
      • RomanH  

        Zitrek je spatnej co se tyce pocasi – mrkni na web… Co st / ct ?

        0 0
        • obda  

          Za mne Ct.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Za mě st. Nevím proč, ale ve čt mě v poslední době furt po práci nutí chlastat, do důchodu daleko, kdo mě zajistí, že ? -(

          0 0
          • RomanH  

            Pro me bude asi st taky lepsi, pac v pa svatba, v so svatba. Nevyspat se ani ze ct na pa, to bych byl v nedeli mrtvola – nejsem Jirik.

            0 0
      • Karaya  

        Já su bohužel out..

        Pro ty co si myslí, že pořád něco tajím,

        tak přidávám podrobnosti: skolil mně nějaký školkový ******* :-(

        Ale ty tvoje serpentiny mě lákaj..

        0 0
        • mastihuba  

          přepil ses burčáku a svádíš to na děcka, to vod tebe neni hezký. :D

          0 0
        • RomanH  

          Aby jsi se neposral… :-)

          0 0
        • Polka  

          Vy ste snad vecne posrani :)

          0 0
          • JSt  

            takhle si udrzuje zavodni vahu ;-)

            0 0
            • Polka  

              Pravda, ma to i sve vyhody :)

              0 0
              • Karaya  

                Njn, den bez jídla a hned je kilo dole :-) Ještě můžu pokračovat 67 dní a pak budu na nule :D

                0 0
                • mastihuba  

                  no supr, když vydržím nežrat měsíc, tak si spolu mužem vyjet na kole. :D

                  0 0
      • pepek  

        Ukaž mapu, jinak neuvěřím.

        0 0
        • jonys  

          Ty vaše čmáranice do mapy já neumím a co jsem koukal, tak ani v 1:25 000 nejsou tyhle pěšiny značený. To je něco jako tvoja Holedná :-)

          0 0
          • pepek  

            Tak aspoň něco naznač

            0 0
      • Excel  

        Já vyrážím zejtra z Buzerantowit­z…nebo taky ne.

        0 0
        • pepek  

          Zkus tam ten D1 trail, ten je dobrej.

          0 0
        • Excel  

          Dneska tak akorát … .

          0 0
    • Jaroslávek  

      Za 14 dní přes čtyrystofky … todle Pájův mobil nemůže do konce září dávat.

      0 0
      • RomanH  

        Ted to jeste na founu jde, ale je to o prsa japonske zeny.

        0 0
      • Paja  

        zalozime dvojecku?-)

        zatim to jeste jde, ikdyz uz to zobrazovani trva…

        0 0
        • Excel  

          hlavně se to tu nesmí zacpávat vláknama o ničem

          0 0
          • Excel  

            jestli mi teda rozumíte

            0 0
            • Excel  

              zkrátka jenom příspěvky k věci

              0 0
              • Excel  

                to je asi tak všechno co jsem chtěl k tématu říct

                0 0
              • pepek  

                Tak já mám, soudruzi k věci asi totok:

                Problematika železniční přepravy osob, zejména na trati Přerov-Brno (a zpět) o kterou projevil Maňas vážný zájem ve vedlejším vlákně. A taky, samozřejmě, aby si to mohl přečíst i pája na mobilu. Bohužel se mi to nepodařilo vložit přímo, tak alespoň odkaz.

                Přeji příjemnou zábavu. Na přání dodám i jiné tratě, namátkou: Praha-Plzeň, Olomouc – Senice na Hané (a zpět) Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm (a zpět)Zábřeh na Moravě – Šumperk (a zpět) Hodonín – Vrbovce (a zpět) Mikulovice – Zlaté Hory (a zpět) Prostějov – Chornice (a zpět) Bohumín – Přerov – Česká Třebová (- Praha) ZEJMÉNA: Nostalgické a výletní vlaky . . . .a jiné

                0 0
                • RomanH  

                  Co se Ti nezda, vzdyt to rano jezdi do Prerova po hodine.

                  0 0
                  • Splinter  

                    to nekde musi ty vlaky vyrabet ne? kdyz to tam jezdi 2hodiny…

                    0 0
                    • pepek  

                      2 hodiny? to je zlatý. když jsem tam jezdil, tak dobrý čas byl 2hod 45 a někdy (pravidelně) nás nahnali do autobusů a kus jsme jeli autobusem. Pak to dalo i přes 3 hodiny. (A Maňas se pak diví mojí nechuti k hromadné přepravě osob)

                      0 0
          • RomanH  

            Nekde je zacpa, nekde prujem

            0 0
            • mastihuba  

              poslušně hlásím, že u nás po burčáku zácpa neni :D

              0 0
          • Jaroslávek  

            Doporučuji po požití burčáku jízdu na kole cca 3o minut, to se pjekně proštěrchá a dojezd dom je tak akorát. To jen tak na okraj k tématu.

            0 0
        • RomanH  

          jsem pro

          0 0
    • RomanH  

      A co teda zitra (st 21teho) ? Vzhledem k vcerejsimu + dnesnimu desti navrhuji spise silnici. Trasa asi na Buk ci jak jsme jeli posledne do Blanska pres ty kopce.

      0 0
      • Splinter  

        silnice joo, aspon bych moh primo z prace…

        0 0
      • pepek  

        Deščíček byl slabý, je skoro všude sucho. Jonys by měl raději odhalit ty svoje nové šlajzničky.

        0 0
        • RomanH  

          Jako u nas prselo vcera radne. Jeste vecer skaknu do lesa a uvidime – ja se taky tesil k Veslu.

          P.S. Jonys je stejne pase – psal, ze muze akorat dnes.

          0 0
          • JSt  

            jsem prvne cetl, ze jonys je prase :-))

            0 0
            • Excel  

              kukuh

              0 0
              • JSt  

                prase, ty jo ;-)

                0 0
                • jonys  

                  myslím to tady začnu trochu cedit mazáním, aby se to Pájovi líp načítalo…:-)

                  0 0
        • Jaroslávek  

          Viz výše, momentálně tě bohužel nemohu podpořit nejlepší kamaráde.

          0 0
          • RomanH  

            Je bahno, rano jedu na silnicce (pokud teda nebude prset).

            0 0
            • pepek  

              Tady je (skoro) sucho. Aspoň se nebude prášit a bude to dělat pěkné kostičky (pro majitele RK trojúhelníčky).

              0 0
            • Jaroslávek  

              Ok.

              0 0
            • Paja  

              Ja zitra nic, budu parit jinde;)

              …a tu dvojecku uz bychom mohli zalozit…

              0 0
              • RomanH  

                Mohli, ale na druhou stranu, ze zari uz zbyva akorat tyden.

                0 0
                • Paja  

                  nj, jenze to bude dalsich 150–200 prispevku a v mobilu to uz nepojede vubec.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Predpokladam, ze pristi tyden (dle pocasi) bude 28teho ta celodenni vyjizdka – predpokladany start hodne rano. No a v patek se zase (dle pocasi) uz povali do Raje, ktery ma samostatne vlakno.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Takze jak psal Exik :

                      0 0
                    • Splinter  

                      hm to su taky v praci, kua, letos mi ty bfakce nejak nevychazi :(

                      0 0
                      • RomanH  

                        A jak to casove dneska vidis ? Premyslim, kudy na Buk, ale napada me v podstate akorat jedna varianta (abych nejel 2× smerem Adamov, byt v protismeru).

                        http://www.bikemap.net/route/866789

                        No a nebo to jeste protahnout pres Nemojany. Da se projet (respektive protahl by jsi nas Cementarnou do Sivic, at se nemusime motat po hlavni ? I tak to ale nebude pro Tebe nic moc. Pocitam, ze kolem 16te hod. bych mohl byt v Mar.Udoli.

                        0 0
                  • Jaroslávek  

                    Čoveče měl jsi pravdu, v takový kvantum jsem nedoufal.

                    0 0
              • Jaroslávek  

                V práci ?

                0 0
                • Paja  

                  Ne, ale tak trochu bikove – u kamosky na zahrade na Sv. Holedne;D

                  0 0
        • jonys  

          Jedu se školit, příští tejden na ně vlítnem, ja?

          0 0
    • Teddy  

      Ahoj, nejsem z Brna, ale tenhle víkend tam budu a chci se zeptat jestli nemáte tip na nějaké zajímavé traily v okolí Brněnské přehrady? Třeba kterým směrem odtamtud vyrazit? Jde o čistě terén a nějaký pěkný kopečky. Dík:)

      0 0
    • Splinter  

      Tak su v praci na silnici, dojels?

      0 0
    • mastihuba  

      ja razim 14:00 z tvarglu na bajku, silnicu nejak nemožu najít. :)

      0 0
    • mastihuba  

      abych to moc nezasiral…

      0 0
    • mastihuba  

      tak ja už jedu v les…

      0 0
    • mastihuba  

      tak se moc nezdržujte … :D

      0 0
      • RomanH  

        Provokace

        0 0
      • Excel  

        Dorazím na Buk kolemvá 18té hodiny, zatím při chvilce lepím duše.

        0 0
        • RomanH  

          Tak at Ti to lepe odsejpa

          0 0
          • Excel  

            nemožu si pustit zvuk takže vidím jen plotýnkovej vařič se sluchátkama :-)

            0 0
        • Smazaný účet  

          že bych se též nějak doplazil, třeba nezabloudím…

          0 0
        • Baba-Ji  

          toz ja se tam dneska pokusim dojet, snad to stihnu (pred 17 na Hadech > zluty sjezd u Horneku, pak se vydrapat do Ochozu a odtama po modre smer na Bukovinku – da se to stihnout?)

          0 0
    • Jaroslávek  

      Uuááá 5oo.

      0 0
      • Paja  

        …a touto metou jsem s telefenem skoncil, uz se to nenacte…

        0 0
        • Karaya  

          Takže Nokii nebrat?

          0 0
        • RomanH  

          Dnes rano se mi to nacist povedlo, ale pri pokusu odpoved to zkruchlo.

          0 0
    • pepek  

      Pro soudruhy, kteří ještě nevědí: na návratové dráze okolo zahrádek nám nějaký dobrodinec zhotovil jetelný mostek, takže již netřeba slézat z kola.

      (Pro rejpaly z teplé chase: Depresymu se moje návratovka líbila, okolo potůčku sice ještě nechtěl, ale zbytek se mu (údajně) líbil. (Aspoň to říkal, když už půl hodiny nevěděl, kde se nachází :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dobré to bolo, konečně jsem poznal legendami opředený Buk,

        škoda, že teplota už klesá, není dobré sedět zpocenej venku a chlemtat studený škopky…

        0 0
      • TheJD  

        Mohli byste upřesnit polohu této lávky/trasy? Díky

        0 0
        • pepek  

          Tuná. Ty dvě trasy nakonec se rozdvojují, nyní je lepší použít tu levou, kvůli těžbě dřeva.

          0 0
      • obda  

        No sice nechápu, proč bych se na návratovce měl šplhat k Bystroušce, ale tím spodkem občas jezdím.

        0 0
        • pepek  

          Protože soudruhu na tom spodku je nyní těžba dřeva, včetně lanofky.

          Ale ta vrchní varianta je taky dobrá, závěrečný sjezdík k hájence je príma.

          0 0
          • obda  

            No, my, co pokracujeme vyjezdem do Sobesic/k Buku, si ten kopecek navic radi odpustime ;) S tou tezbou je to novinka, kdyz jsme tam naposledy jeli s Manasem, tak jsem si niceho nevsiml.

            0 0
      • Baba-Ji  

        příště už beru světla, ať nemusím prchat na klekání domu

        0 0
        • RomanH  

          Hlavne ze jsi dojel v poradku. Ted to tak pul roku bez svetel nepujde.

          0 0
          • mastihuba  

            se omlouvam za neučast, včera se to nějak zvrtlo. :) Doufám že mám zas na nějakou dobu pokoj vod XC vyjížděk s dojezdem zasvětla. :)

            0 0
        • Jaroslávek  

          Stejně jsi hrdina, v tý zbroji bych to asi dával horko, těžko.

          0 0
          • Baba-Ji  

            mel jsem akorat chranice na kolena a holene a bez tech uz prakticky nevyjizim, integralu beru proto, ze jinym hlavo-chranicem nedisponuju, navic je stejne docela lehka

            0 0
            • Jaroslávek  

              Aha, ona vypadala dost hmotně, ale je pravda, že na mašině jsem jezdil před 3o lety.-(

              0 0
      • Polka  

        Zato na modre z Ochoza k jeskyni ty lavky nekdo pekne zrusil, takze se to musi ruzne vobjizdet, za tmy sem tama jel poprve, toz sem to tam mistama tak tak ubrzdil :)

        0 0
        • Excel  

          Dneska jsem si zajel do Slavkova a jel tu zelenou značku. Hoši to je ne-u-vě-ři-tel-né, ten kopec. Co kopec, hora! Tortura! Vyscípanej sem se došolichal nad zahrádky a říkám si, že jako vyřízené a on, *****, eště loukohank ke kostelíku. Zkusil jsem to, páč to vypadalo, že to jako pude, ale jak sem se plazil a ten kostelík se ne a ne přiblížit tak jsem se psychicky sesypal (fyzicky už sem byl v ****** dávno) a smotal se u nějaké lavečky. Se divím, že už tam dávno nestojí křížová cesta, počítám, že u desátého zastavení bych měl hrob.

          0 0
          • Martula  

            :DDD

            0 0
          • Polka  

            :-D tak, tak, louku sem taky necekal.

            0 0
          • Excel  

            Tak včera jsem se vrátil na místo činu a dal to. Podmínky byly ideální, chládek a tma. Podstatný bylo svítit jen před sebe abych náhodou neposvítil na kostelík a morálně se nesesypal.

            0 0
    • pepek  

      A kde je exík? Kdo jste ho viděl naposled?

      0 0
    • pepek  

      A co páteček, sobotěnka? Bude něco? Třeba nové Jonysovo šlajzničky?

      0 0
      • Baba-Ji  

        ja bych v sobotu chtel taky vyjet, ale nevim, co na to rekne zena

        0 0
      • obda  

        Páteček, sobotěnka … nebo třeba středa. Soudruzi, děláte v tom bordel. Kdysi ty vlákna měly ve jméně čtvrtek :( No nic, tak jsem si postěžoval a vyrazím dneska někam sám.

        0 0
      • Excel  

        V sobotu je závod veteránů z Kociánky do Soběšic (motorky, auta). Jelikož je po dobu trvání akce uzavřena silnice kociánka-soběšice tak se nedostanu autem do Tesca, tudíž jdu aspoň na ty veterány čumět. Teoreticky bych mohl vo neděli, ale jen něco dopoledního.

        0 0
        • Excel  

          Tak v neděli dopo nemožu též.

          0 0
          • RomanH  

            A do Raje, do Raje muzes ? Za cenu 28teho ?

            0 0
            • Excel  

              toho 28 bych úplně neodepisoval :-)

              0 0
              • RomanH  

                Radeji bych odepsal toho 28teho nez Raj.

                0 0
                • Excel  

                  celej víkend si neprosadím, to by pak muselo jít aj s babama a jejich alternativním programem :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    vem si příklad z Karoša, ten nechá doma tři hladový krky. :)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      A ještě bez sporáku, ještě že jim aspoň ta lednička fachčí.-)

                      0 0
                      • pepek  

                        :-) Zase nešiř tady poplašnou zprávu, sporák už prý mají. (Aspoň to tak říkal, nebo to bylo zase nějaký kolo? – už nevím přesně, co to vlastně koupil)

                        0 0
                        • Karaya  

                          Na sporák jsem nechal zhotovit krásný nerezový okraje k lince a odborně jsem je namontoval, takže mám teď našplháno a můžu jet :P

                          0 0
      • Jaroslávek  

        Šlajzničky (jestli nejsou virtuální) šacuju tak na všední den mezi 17:3o a 18:oo.

        0 0
        • RomanH  

          Tak i drive. A nejak to propojit s Babou a zakoncit u Vesla.

          0 0
          • pepek  

            Raději Veverská (kvasničák!)

            0 0
            • RomanH  

              jj, proc ne, i kdyz ten Pelhrimov ma taky neco do sebe.

              0 0
            • Splinter  

              v nedelu? nebo kdy kua, v tech vasich se neda vyznat..

              0 0
              • pepek  

                To je jedno, stejně musíš hledat ty tachometry.

                0 0
              • Jaroslávek  

                Pakliže o víkendu, rád si o nich nechám povykládat. Ráji obětuji vše.

                0 0
    • Jaroslávek  

      Počasí zatím neskutečný.

      0 0
      • Lada,s  

        A ještě minimálně týden má být :-)

        0 0
      • jonys  

        Jo jo :-). Víkendové poznatky:

        1. Křížovka je uklizená od těch větví.
        2. Marching league se vyhnout nedá ať jedeš kamkoliv a značne

        snižuje AVG.

        1. Tolik kol na Šmelcu jsem ještě asi neviděl.
        0 0
    • mastihuba  

      středa?

      0 0
      • obda  

        Vypada to, ze se soudruzi na stredu s blizicem se Rajem vybodli. Ja bych docela jel, do Raje na cely vikend nemuzu, navic budu v blizke dobe nekolik vikendu pryc na sluzebce :(

        0 0
        • pepek  

          A kam?

          0 0
          • mastihuba  

            neni otázky kam, pouze otázky kudy. :D

            0 0
            • obda  

              Nechal jsem se tímto tvým prohlášením inpirovat, a udělal jsem chybu :( Na základnu jsem dorazil o půl druhé, a dršťkovou s kofolou jsem dostal sice se zpožděním, ale tak nějak pochopitelným u plné hospody. Ukolébán jsem si objednal ještě palačinku, na kterou jsem čekal přes 40 minut, a na placení dalších 15 :( Ta palačinka mne stála celou hodinu navíc, o kterou jsem musel zkrátit trasu :(

              Ale jinak dneska skvělá vyjížďka a ideální počasí :) Jen rychlou vrstevnicu začnu asi úplně ignorovat, kromě bahna je rozdrbaná od koní.

              0 0
              • pepek  

                Já jsem to s jídlem ani nezkoušel. 2× svatováclavský a dom. Provoz byl ukrutnej, asi všichni na poslední chvilku chtěli vyrazit na kolo: Obřany-Bílovice hardcore, tak jsem uhnul do říček, ale od Jelena po Hádek taky Stau. Pak chvilku dobrý (Romantickým údolím překvapivě nikdo nejel) a na Buku zase Stau. (Jenom Motyllova rodina zabrala se všemi počongy asi půlku dvora)

                0 0
              • mastihuba  

                ste voba fakt naivní, jezdit na buk vo půl druhé odpoledne ve svátek, když je pěkný počasí a čekat tam pohodovou rodinou atmosféru muže fakt jen debil. :D

                0 0
                • obda  

                  Já jsem byl na bajku na celej den, a fakt jsem potřeboval najest. Že bude celkem plno jsme čekal. Zásadní chyba bylo objednat si tu palačinku, dršťkovku a pití jsem dostal v rozumném čase a nechal se tím ukolíbat :(

                  0 0
          • RomanH  

            Chtel jsem jet toto – v podstate to, tenkrat Jonys s Exikem a Karosem, akorat neco obracene + Chvojnici. No ale Exik je nejakej mrtvolnej a nikdo dalsi stejne nemuze (o Obdovi jsem nevedel), tak jsme to odpiskali. Zitra se bud projedu na chvili projet na silnicce, nebo vyrazime i s detma nekam na kolech.

            0 0
        • siskin  

          Dnes někdo na bike? Nejlíp Brno- sever..

          0 0
    • Baba-Ji  

      Potřeboval bych inspiraci na trasu nočního bike-tripu někde severně, severovýchodně od Brna. Moc tam těch trailíků/dobrých stezek neznám, krom Hád a okolí.

      Takových 30–50 km cca s výjezdem z Brna, nebo odněkud z divočiny, kde jezdí vlak:) s návratem do Brna.

      PS: Holedná je na jihu, čili tu do trasy, prosím, nezahrnovat ;)

      0 0
      • mastihuba  

        adamov, žlutá na mácháč novej hrad-zelená čertův hrádek-těchov-dolů na skalní mlýn,zelená na jedovnice, přes propaadání do rudice, zelená křtiny, červená do bílovic. Takový pěkný kolečko. :D

        0 0
        • Baba-Ji  

          prave s par lidma zvazujem, ze v tom propadani prenocujem a rano navrat Brna :)

          0 0
          • Excel  

            V propadání bych nespal, pokud nechcete zhebnout. Holomrááááz!

            0 0
            • Baba-Ji  

              Prespali jsme u propadani(nahore u te skaly, ne dole u vodopadu ;)) a bylo az prekvapive horko, rano jsem tam lital s kratkym rukavem. Navrat pres rakovecke udoli s dopoledni zastavkou u boruvkovych knedliku na buku(zadne davy se jeste nastesti nekonaly).

              Trasa nakonec vymyslena – http://1url.cz/ZMWa

              0 0
        • pepek  

          Seš dobrák, zdá se, že chceš zabít našeho nového Bukolegu.

          Co blbnete s tím čertovým hrádkem, dyť to furt nejde projet, nebo jo?

          0 0
          • mastihuba  

            ja nevim na mne je to v poslední době daleko a autem jak někdo tam nepojedu, ale u tebe mne překvapuje že by ti vadil sem tam spadenej strom.

            0 0
            • pepek  

              sem tam spadenej strom mi nevadí, ale když je jich na sobě 3–5 a nejdou ani obejít a v noci?

              0 0
          • Excel  

            pošli je na mysliveckej

            0 0
            • Jaroslávek  

              My-sli-vec-kej, mys-li-vec-kej, my-sli-vec-kej …

              0 0
          • Baba-Ji  

            No stejně to naplánujem až u zcuk-piva, takže kdo ví, jak to dopadne(sepsat závěť, nesepsat…?), doufám že ne jak minule, kdy bylo v noci „najeto“ víc kilometrů výškových jak vzdálenostních.

            Holomrazu se nebojíme, ubrání nás naše galéra, teda ona je to vlastně spíš plachetnice :)

            0 0
    • pepek  

      To svatováclavský pivo je ožralý jaxviň.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Opatrně kamaráde, máš před sebou náročný víkend. Dneska jsem byl U vrtule, plznička stačila, na Václava jsem se zlákat nenechal.

        0 0
        • pepek  

          No dal jsem jen dva kousky narychlo a kdybych tu návratovou dráhu neměl tak najetou, tak nevím, jak bych dopadl. I ten novej mostek jsem radši přenesl.

          0 0
      • obda  

        Nejels tak kolem ctvrte od Ochozske k Hadku? Zahlidl jsem modry dres na cervenem fullu, ale mel jsem zrovna plne ruce prace s vyhybanim turistum.

        0 0
        • pepek  

          Je to možný, jel jsem údolím k Hádku a pak durch Romantische Tal nach Buk.

          0 0
      • Polka  

        Co pivo…ale ten burcak kua, to protahuje jaxvina.

        0 0
      • RomanH  

        jj. Ja nakonec vyrazil se svisti provetrat zimaka. Taky jsem si dal Svatovaclavksky, zapil to 11tkou a docela jsem to citil.

        0 0
    • mastihuba  

      ja si včera maknul v zahradě s se sekerou a rejčem, při vykopávání starejch jabloní, pak sem udělal nezbytnej servis na kole před vodjezdem a šel se umravnit k televizi. Vod soboty držím příkladnou životosprávu alkohol free. :D

      0 0
      • RomanH  

        Hlavne ze jsi prekonal tu rymecku :-)

        0 0
    • Splinter  

      Zdar, ja vim ze uz je rijen, ale musim to sem napsat.

      SLOU ma silnicku!! :)

      0 0
      • obda  

        Takže se nabízí otázka „kdo ještě, soudruzi, zbývá“ :)

        0 0
        • Martula  

          EX von Buzerantovic :)

          0 0
          • Excel  

            pepek, jonys … a další

            0 0
            • mastihuba  

              do pepka sem hučel celej víkend a myslim že jsem ho nalomil.

              0 0
              • RomanH  

                Ano, dale uz nelze prehlizet jeho nezodpovedny pristup k cyklistice, kdy si jezdi jen tak pro radost !

                To Jonys : zamkni to, prosim.

                0 0
      • slou  

        Faaakt? … a už ji někdo viděl? … Jestli on tak trochu nekecá ;)

        0 0
    • Splinter  

      Pivo? Bityska?

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce