Brno, vyjížďky - listopad 2016

679 nepřečtených
  • Paja

    Takze asi streda…

    0 0
    • Motyll  

      .

      0 0
    • vylizplech  

      No jestli se v Brně takhle svoláváte na vyjížďky, tak musíte mít velmi předvídatelné schopnosti, to smekám :-)

      0 0
      • Motyll  

        Brno není Vsetín.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Bogužel, čas, místo (účastníci;) se nemění…

        0 0
        • Paja  

          Tak nekoho naverbuj a vymysli jinou trasu a cil :-P

          Posledni dobou ucastnici spis odpadaji a co se vysypal pepe, je uz poskozeny i to skalni jadro :-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            Určo by se zájemci našli, jen prostě nemaj šanci proniknout v brněnským vlákně mezi řádky, čímž jsou vlastně stejně nevhodní :) Trasa mi je jedno, když jsem nucený sólista. Podniků, kde oschnou hadry moc neznám, respektive jeden :)

            0 0
            • Polka  

              Ale mají, třeba taková Katuli…ta si jistě dobře vybavuje tu horolezeckou vyjížďku se zatměním ještě před dojezdem ke krbu :-D A od té doby jsem ji snad už nikdy neviděl :-)

              0 0
            • Paja  

              Kdo se nevyzna v brnenskym vlakne, nechytal by se ani ve slozite diskuzi u kulataku :-D

              0 0
              • pepek  

                :-)

                Kdyby bylo brn.vlákno jednoduchý, tak by se tam třeba přifařil nějaký jednoduchý chrt.

                0 0
          • obda  

            Když vy tam furt cpete tu středu :(

            0 0
            • Paja  

              To spis Motyl… mne se ted ctvrtek taky kazdej druhej nehodi.

              0 0
      • Paja  

        Jsme holt dobri, je potreba si to priznat :-D

        0 0
    • mastihuba  

      Jinak zitra bych rad vypadnul okolo 15h z hokny a ZDURAZNUJI VOLNYM TEMPEM se prosmykl okolo babic na krtiny a vokolo potoka se dokutalel ke krbu. Teda kdyz uz je zase mesic pryč. :)

      0 0
    • pepek  

      Pája bude sice protestovat kvůli off topicu, ale to je peklo totok.

      Pořád čekám, že už by někdo tu zelenou šaškárnu měl zarazit, ale asi ne. Oni jsou totiž všude :-(

      0 0
      • Paja  

        Si Ogier bude muset sehnat nejaky novy autisko… treba Peugeota kdyz je ten Frantik ;-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Není to úplně od začátku, ale to je pro mě nej odjezd z křižovatky

        http://art.ihned.cz/…-o-destrukci

        0 0
      • RomanH  

        Taky to tady trošku zaplevelím, bude hůř.

        Nějak nemůžu pochopit, jak může být ANO s ministry jako PokuŤok, Pelikán, Stropnický a Šlechtová nejsilnější stranou. Alespoň se ukazuje, odkud vítr fouká.

        0 0
        • les  

          Slovenská STBácko-bolševická zhouba.

          0 0
          • RomanH  

            jj. A hrozny na tom je, ze 27 let od revoluce jsou v cele tihle STBaci, Komunisti, a Socani.

            0 0
            • babicak  

              Je to obrázek nás všech, znechucení z politiky těch gaunerů Hašků a jemu podobných, a z toho naprostá nechuť chodit k volbám, a to malé procento lidí, co tam jde volí to co volí.

              0 0
              • Paja  

                Se obavam, ze dnes vetsina lidi neresi koho volit, ale voli toho kdo „zbyva“ z tech co nevyskrtli nebo nevoli vubec…

                0 0
        • Paja  

          To je top manazer ze Skanska, zatim jsem si nevsiml, ze by vymanazoval neco jinyho nez zvyseni represi, silny reci jak rychle vyresi mytnej system je uz taky presly…

          0 0
          • pepek  

            Vždyť už to vyřešil: nechá to Kapschovi, jistě za to nic nechtěl. Já mu fandím. A ty zločince, kteří jezdí vic jak 90 je třeba eliminovat. I ty opačné kruháče mohl dotáhnout do konce, udržovaly by řidiče furt v nejistotě.

            0 0
          • Polka  

            Co ten vcerejsi stopar? Jde z toho sosnout nakej odkaz, na kterej se muzem mrknout?

            0 0
            • Paja  

              Kdyz jsme dojeli na Buk, tak jsem mel Stopare vypnutyho, tak nevim, jestli to spadlo nebo jsem to nejak omylem tipnul jak jsme se divali do mapy.

              0 0
              • Polka  

                To neni mozne! Ale tak mela by tam byt zaznamenana aspon cast, vzdyt jsme na to nekolikrat cumeli po ceste…

                0 0
                • pepek  

                  Chceš mi tvrdit, že jste jeli nějakou významně zajímavou trasu a Jaroslav se neodpojil?

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Nová doba, hochu.

                    0 0
                  • Paja  

                    Bal se, ze by netrefil na Buk a mozna ani domu ;-)

                    0 0
                  • Polka  

                    Tak zajimavy/novy to bylo zejmena pro soudruhy, ja tama jezdim celkem casto. Obchvat Hostenic bezbolestnym udolickem na Kalecnik a obchvat Tri javoru. Kazdopadne se neodpojili, ackoliv to tak chvilema vypadalo, po ceste jsem se modlil, at je sucho a minimum bordelu, coz ne zcela vsude bylo (za mnou hlasky „Ty voe, co to je za sracky…takovy sracky“ :-) ), ale nechali se celkem ukecat. Takticky se na ne musi!

                    Edit: mno a chvilema v pustem lese bez odbocek sem si rikal, ted jim zdrhnout, to by byla prdel a jeste ted by tam myslim bloudili…samozrejme dorvani od mistnich vlku.

                    0 0
                    • pepek  

                      Pěkný:-) Škoda toho závěru, mohl jsi to pustit tím Bobovým sjezdem a pak pokračovat „Mastihubovou variantou“ nahoru :-)

                      0 0
                      • Paja  

                        Na to uz nebyla nalada, i tak jsme na B. dojeli v 7.

                        0 0
                      • Polka  

                        Tak ja bych to pustil, ale zbytek uz toho mel dost :-) Ale volejnaty zaver je samozrejme duvod pro dokonceni trasy pri pristi prilezitosti. Akorat to jezdim jinudy abych tolik neztracel vysku.

                        Jo jinak ta zkratka vod jezirka nahoru smerem na Buk, jaks naposledy rikal, je ok!

                        0 0
                    • Paja  

                      Tam, kd neradily tezebni stroje nebo divocaci to bylo super, listi a vlhko tak akorat.

                      Myslim, ze kluci by si poradili, Dusan mapy v mobilu ma…

                      0 0
                • Paja  

                  Tam se to asi prubezne neuklada.

                  0 0
      • Macik  

        Pro Pepka – pohled z druhé strany :)

        0 0
        • pepek  

          Jo, to on říkal furt. Ovšem, jak sám píše, Ogier vyhraje snad i v Dacii. Furt musel dělat druhým buldozer a přesto vyhrál.

          Spíš jsem chtěl poukázat na ten nesmysl s Dieselgate: VW nikoho nezabil a musí platit jak mourovatej a dokonce hrozí vězení. Takata & Co: už 15 mrtvol a počítání jde dál, Toyota měla taky pár mrtvol a nikdo jim nic vážnýho neudělal. To stejný : Fiat. Prostě amíci nechtěli diesely na svém ihrisku, přestože takový pěkný diesel vlastně omezuje oteplování planety a chrání tím ty polární medvídky.

          0 0
          • Macik  

            Tak ber to z té lepší stránky. Možná bude kvuli dieselgate méně „ekologických“ mini motorů v běžných autech.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Jedu tedy hůre?

      Fazolová polévka (1,6)

      1. Hovězí po burgmundsku (1,9,12), těstoviny (1,3)

      0 0
    • mastihuba  

      No slibem nezarmoutis. Asi rymecka nebo co

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jj, to přijde jako blesk … Ale trasér se včera snažil:-)

        0 0
        • Paja  

          Jo, bylo to pekny… skoro jako s pepem, jak rekl, tady doleva a tam zadna cesta nebyla a objevila se cca po 10 metrech nebo tady pojedem do toho listi (listim jsme prijeli a bylo vsude kolem) :-)

          0 0
          • babicak  

            Trasér včera fakt dobrý, i když jsme byli ve tmě v lese na neznámém místě, pořád sebevědomě tvrdil, že ví, že jsme jen o kousíček vedle, nebo že ta mapa je špatná, a měl pravdu. Pěkná noční vyjížďka, bláta nebylo nakonec až tak moc. Bude hůř.

            0 0
            • Paja  

              Mapa je dobra, jen na ni nejsou vsechny cesty…

              Hur nebude, pristi tyden se ma ochladit, tak by to mohlo primrznout.

              0 0
            • ufoncz  

              S tím blátem je to podle mě letos naopak super. Ve smyslu, že je jen na pár místech a spíš skoro nikde. Momentálně se dá jezdit a prakticky nečistit kolo. Prach už nějaký srážky v říjnu pořešily a nebylo toho zas tolik, aby se to mimo roztraktorovaných míst někde rozbahnilo. Třeba taková Naučná – kdy to naposledy bylo, aby ještě v listopadu jediná troška blata byla jen v potůčku mezi Panskou loukou a Jezírkem Lipka?

              0 0
    • Smazaný účet  

      Romanovy teploty nastaly a žďárská svolávačka nikde :) Patka zřejmě nedorazila…

      0 0
      • Paja  

        …aneb male patecni filozoficke zamysleni :-D

        0 0
      • RomanH  

        Patka dorazila. Jede se pristi nedeli… snad uz to konecne vyjde.

        0 0
        • Jaroslávek  

          No né !?

          0 0
          • RomanH  

            No jo :-) Bude Cervena premiera Modre Kostky ? ;-)

            0 0
            • babicak  

              Kdyby se někdo chtěl podívat na otočku do Lvova, rád vezmu souputníka, budu tam (zatím na 95%)muset jet, pondělí, nebo úterý. Trafikem.

              0 0
              • pepek  

                Lvov ani moc ne.

                Nějakou Malagu, Valencii nebo Cádiz bys tam neměl?

                0 0
                • babicak  

                  Mohu ti nabídnout Riga, Tallinn a Helsinki s pohodovou plavbou na parníku. Nabídka platí pořád do smazání.

                  0 0
              • RomanH  

                Hmm, tak to me mrzi, tak rychle to nedam – mel jsem dovcu ted v patek a musim do rachoty. Volneji bude az pred Vanocemi. Ale pristi rok je plan jasnej, Nova Sedlica – Dukla.

                0 0
    • Excel  

      Dotaz k bezdušákům.

      Když na nich 14 dní nejedu a stojej v koutě a guma přitom držela tlak celou dobu, což jsem každej den pohmatem zkoušel, je běžné že z ničeho nic je ze dne na den úplně, zcela prázdná?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Taky se mi to stalo, ale když jsem měl kolo položený v autě. Holt musíš jezdit denně a je to v poho :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Jó bezdušáky, je dobrý to protáčet a dofukovat (1× týdně?)

        0 0
      • Paja  

        No to teda bezny neni. Normalni je pokles tlaku podobnej jako u UL dusi.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak to bych se hádal, duše, narozdíl od less rozhodně nemusím dofukovat před každým výjezdem…

          0 0
          • Paja  

            Hadat se muzes, ale zalezi to hlavne na pouzitych plastich, nejaky tenky slupky klidne muze byt potreba dofukovat 2× tydne, performance Schwalbe dofukuju odhadem 1× za 10 dnu a treba UST plast tak jednou za mesic (ale to uz je dnes trochu historie).

            0 0
            • bagr84  

              Je to tak, třeba přední slupku dofukuju častěji (nebo víc) než zadní odolnější verzi.

              0 0
        • Excel  

          No, já ten systém zatím jen instaloval a projel jej asi na 50 m bo bez řetězu a pohonu to dost dobře nešlo, od tý doby neježděný, tak vlastně nejsou vůbec zajetý

          0 0
          • RomanH  

            Zalezi, jak jsi trepal. Pokud mas prostor, tak neni spatne to po nahozeni jeste overit ve vode, jestli to nekde neuchazi. Dofukovat musim u lehcich plastu (napr. RaR Perf) cca 1× za 10 dni, u 120g duse stacilo tak 1× za 20 dni. U Ardenta Exo na to nesaham tak mesic.

            0 0
            • Excel  

              Z mého pohledu jsem třepal dlouho jak maratonský onanista, ale možná to bylo málo.

              0 0
              • RomanH  

                Ono ani tak nejde o cas, ale o zpusob.

                0 0
              • pepek  

                Nemusíš třepat, stačí to položit na bok v uhlu 15° – 20° tak, aby se kolo točilo a vždy, když jdeš kolem, tak s tím zatočit.

                P.S: nebudeš mít strach vozit to vlakem až na vysočinu a pak tam na peróně třepat bicyglem, zatímco Roman se bude nervozně dívat na hodinky? :-)

                0 0
            • mastihuba  

              Ten ardent je tlr? Maxis mne mile prekvapil. Ikona jezdim prakticky bez mlika a dofukovani. Patka nefuci, boky neprolinaji.

              0 0
              • RomanH  

                Ano, TLR Exo.

                0 0
                • mastihuba  

                  Vsecky neduhy bezduší co se tady popisují sem si odzkousel na zimakovi s kolama grand rock vod remerxu a s obycejnejma verzama plastu. Naposledy onzy bez tlr, ty sem mel asi 14 dnu nez jsem se nasral a dal to pryč.

                  0 0
                  • les  

                    Na bajka už jen Maxxis nebo Vredestein.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tohle vlákno je zabitý :)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Mrtvý.

                        0 0
                        • Paja  

                          Streda? Bude mrznout, blato ztvrdne…

                          0 0
                          • babicak  

                            Středa, téma u krbu jak předělat co nejoptimalněji bajka na elektrobajka (ne pro mě).

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Já jen abyste se mnou nepočítali: dnes to bude takto nějak a bez gum:

                            ALBRECHT 10° ze Zámeckého pivovaru Frýdlant.

                            ZÁVIŠ 12° z Měšťanského pivovaru Polička.

                            ZÁZVOROVÝ LEŽÁK 12° z Beskydského pivovárku v Ostravici.

                            MUSTANG 13° z pivovaru Moravský Žižkov.

                            VICTORIE IPA 14° z Beskydského pivovárku v Ostravici.

                            0 0
                            • RomanH  

                              .

                              .

                              .

                              WC, sracka jak bič

                              0 0
                              • Excel  

                                :-))))

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                U lepenek problém zpravidla není, ty byly původně vymyšlený, aby dlouho vydržely, ale na ty už máš názor z jedné pochybné kuželky ;) Navíc to jsou piva na „chuť“, 2× 0,3l a dom :)

                                0 0
                          • Motyll  

                            Dorazím kolem půl sedmé ke krbu.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Připijeme na vítězství Donalda!

                              0 0
                              • Polka  

                                Cekal snad nekdo neco jinyho? :-)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Popravde, ja se obaval, ale dobre to dopadlo :-) Treba se ted dozvime, jak to je s tou Makrelou. Evropa se ale bude muset zacit o sebe vice starat – a mam trosku strach, jak dlouho ji to pri tomto tempu bude trvat.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Media a lidi kolem toho delaj strasnej cirkus a paniku, vubec kolem kazde pi*oviny v dnesni dobe, stejne jak s Babisem u nas, Brexitem a nevim cim vsim.

                                    0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Doufám, že to vo tom dneska nebude. To bych tam ani nejel.

                                      0 0
                                      • Motyll  

                                        Nebude, slibuju. To je téma do kavárny.

                                        0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Záleží v kolik dojde strážce lesa ;)

                                        0 0
                                      • Polka  

                                        Mno vzhledem k tomu, co tady predtim o politice vse zaznelo, tak by to stalo za debatu :-) „Par“ vyhrad bych k tomu mel, ale necham to klidne az na mikulaskou.

                                        0 0
                                • Excel  

                                  Já čekal vítězství Clintonové, ne že bych ji fandil, ale čekal jsem že vyhraje.

                                  Zeman může v klidu přitvrdit.

                                  0 0
                              • Smazaný účet  

                                O to více jsem rád, že jdu na anarchy reggae fucking political večírek :).

                                0 0
                              • Motyll  

                                .

                                0 0
                                • babicak  

                                  Richtig, halt die Klappe!

                                  0 0
                                  • Motyll  

                                    Jestli chceš s náma, tak zítra v 8:05 ČD Židenice.

                                    0 0
                                    • babicak  

                                      Dik, přidal bych se po poledni někde na konci, Milonice Blansko . Ráno čeká dřevo.

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Bacha, pojedem spíš obchvat Milonic :-)

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Netusim, kudy to mas naplanovane a kde to znas / neznas, ale pokud netrvas na tech Milonicich, zvaz i opacny smer – udoli Krkate baby, Zernovnik, Cerna Hora (tam se muzete v pivovaru najist).

                                          0 0
                                          • babicak  

                                            Dnes bude opravdu krásný den, sluníčko svítí jako v létě, obloha bez mráčků, teplota mínus 4, ale ta se zvedne. Oběma skupinám přeji pěkný trip.

                                            0 0
                                            • Polka  

                                              Tak tak, počasí super. Maňásek se odpojil v Jamným, my to dotáhli do Hořic na jídlo (netopili zmrdi) a včil Buk, už je pohoda :-)

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                My to zapichli 15:15 v Nedvedicich – klukum jel vlak na Brmo. Pocasi super, jeste v poledne bylo –6 :-)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Kurňa teď jsém zapl' televíziju a takový čudle: https://www.youtube.com/watch?…

                                                  Jinak mám jedinou fotéčku…

                                                  0 0
                                                • jeffino  

                                                  hele Romane kolik to dělalo kiláků do těch nedvědic? dal jsem tedka cca 14 dní zpět tu červenou, ale ze ždáru jižně přes velmez až do brna, hodilo to 120, ta severní varianta bude asi delší.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Ta Nedvědice, 80km, ale byly tam ojebávky…

                                                    0 0
                                                  • jeffino  

                                                    jj, my tu naši museli taky ojebat…jsem myslel, že to vychází +/- stejně, ale ta vaše bude delší s větším převýšením.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tak my ojebali akorat usek Starkov – Jimramov a kousek mezi Stepanovem a Nedvedicemi, jinak se cervena drzela. Kilometrove to ojeb asi ani moc velkej nebyl (nechce se mi kvuli tomu ke komplu a hazet to do mapy), ale casove jsme si pomohli minimalne o hodinu az hodinu a pul.

                                                    Koukam na tu Tvoji variantu – vede pres Trenkarnu. Tahli jste kola po znacce, nebo jste to vzali brody ?

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    Počasí vám vyšlo parádně :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Vyslo, takove, jake mam rad. Alespon teda dopoledne, pak (od Viru) uz zacalo foukat a chvilemi to uz zacalo byt neprijemne.

                                                    Jinak Tisuvka pul kopce nahoru i dolu s kolem v prave – snih a led. Zakovka i pres snih uplne v pohode, Malinska byl boj – klouzalo to jak svina. Kus pred ni byl i usek, kde by se daly vytahnout starsi bezky a bylo to naopak super. Proste vsehochut.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Ten vymrd za Stepanovem je takovej samoucelnej, ale z Ujcova kolem vody je to pekny.

                                                    0 0
                                                  • jeffino  

                                                    první část táhli po značce, ale ta další část(to druhý údolí) je prej krutější, tak jsme to stáhli k drahonínu a následně silnic do tišnova, dále pak opět červená…jo jet skalky na pryglu a mít 100 v nohách bylo docela zajímavý :-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Primo v Trenkarne a pak kousek za ni je usek, kde bych kolo tahnout fakt nechtel. V lete k Safrankovu mlynu jedine rekou, v zime vystoupat na Drahonin, a nebo na druhou stranu (Havlov).

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Me se neptej, nevymenil jsem barerku ve snimaci, tak jsem akorat videl, kolik je hodin a jaka je teplota :-)

                                                    P@x ve vlaku rikal, ze 80. Ja to mivam od baraku / k baraku cca 115 a 3t metru.

                                                    0 0
                                              • scoty  

                                                Paráda:)no na prýglu bylo taky sehr gut:)a na Princezně roztopený krb..;-)

                                                0 0
                                            • Excel  

                                              Dnes to vystihujou tři slova. Zmar, beznaděj a zoufalství. Do deníčku si píšu nejhorší ČTZ mé kariéry.

                                              0 0
                                              • Jaroslávek  

                                                Konečně správné zhodnocení jen potvrzující, že jsem se rozhodl tak, jak jsem se rozhodl.

                                                0 0
                          • babicak  

                            V 16 na obvyklém místě?

                            0 0
                            • Polka  

                              Tentokrat asi chcete ke krbu dojet driv co? Ja naprimo jet nechci, takze asi pojedu driv po vlastni ose…

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Vyrážím v 15:3o z Líšně, když je tak hezky.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Zlatej mráz ráno, včera odpo jsem skončil s totál ucpanýma blaťákama uprostřed polňačky, bez jedinýho klacíku v dosahu.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  No pokud vyjde ta nedelni predpoved z YR.no, tak blata moc nebude

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Ty neděle mi taky neštymujou.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Tentokrat to jde za mnou – v sobotu rodinna Sv. husa

                                      0 0
                                      • Excel  

                                        aby tě husa kopla.

                                        Jinak železo je armed and ready. Funkce neověřena, zdraví podlomeno, v součtu lze očekávat komplikace. Kladivo když tak vezmu.

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Hmmm, takový pastelový barvičky …

                                          0 0
                                        • RomanH  

                                          No pekne. Ja se snad po 14ti dnech dostanu k tomu, abych maznul retez a vidlu. Umyvat to od toho Smelcu nebudu. Jo, a Bagrik prislibil ucast.

                                          0 0
                                          • bagr84  

                                            Radsi jsem nic neprislibil :)

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Tak se obavam, ze to budeme muset odpiskat, v tomto tech 120km po cervene nedame :-(

                                              Kadov

                                              Snezne

                                              Uvidime zitra, jak se to vyvrbi. Nicmene s nedeli jako takovou kazdopadne pocitam.

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Odpo natátý, ráno zrcadlový…

                                                0 0
                                              • mastihuba  

                                                Zacinas meknout. :)

                                                0 0
                                              • Paja  

                                                To roztaty do nedele vymrzne/vyfouka se a v lese budete mit krasnej poprasek… akorat tu trasu asi bude potreba trosku pokratit.

                                                0 0
                                              • Polka  

                                                V cem? Ja tam nic tak hroznyho nevidim. Jsme to mohli treba nejak aspon cast spojit, my chcem jet v nedeli cca tohle (jen muj nastrel, neznam to tam vubec), jedem v 8:15 ze Zidenic.

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  Ted uz se to zlepsilo. Pokud to vymrzne, bude to OK. Budik na nedeli mam nastavenej, konecna domluva bude zitra vecer.

                                                  Co se tyce trasy, tak to asi nespojime, leda byste nam jeli naproti. Co si tak pamatuji, tak v Jimramove byvame tusim kolem 11te, nevim presne, Tisnov nekdy mezi 16 – 17.

                                                  0 0
                                                • RomanH  

                                                  Koukam na tu Tvoji trasu :

                                                  1. Zlutou ze Skorotic k Sykorskemu lesu jsem dlouho nejel, ale bylo to tusim OK (ja to vetsinou jezdim po zelene na Chlebske, pak je tam technicky vyjezd po sutrech na Kaciny, a pak po te neznacene zpevnene ceste zpet na zlutou k Sykorskemu lesu)

                                                  2.Cervena z Lomnice na Rasov je v tomto smeru blbost – respektive k tomu rozcetniku to potlacis (ono bys teda tlacil i kousek po zlute ze Serkovic do Jamneho – da se to objet pres Lomnicku

                                                  3. Z Jamneho zelena je OK, modra k Milovicim taky

                                                  4. Modra z Milovic byva v jednom miste zarostla a ***** bahnita, ale ted to treba zamrzne a tak zarostle to taky nebude – ja ji jezdim vetsinou obracene

                                                  A z Horic uz to asi znas.

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    Dik za rozbor, jak ty mivas pozadavek na drzeni se striktne (co nejvic) znacky, tak ja minimum voleje a asfaltu :-)

                                                    ad 2) na tu Crhovou jsou teda sutry nebo co, ze to nejde vyjet? Me tam prave zaujal ten hreben s vyhlidkama z Rasova do Jamneho. Takhle by to bylo schudnejsi?

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Vsak jasne. V podstate tam vidim jedinou zradu – cervenou z Lomnice nahoru (ale nejsou tam sutry jako na Starkove a Malinske, takze nakonec proc ne) .Ta cervena je, jak pise Kire, super v obracenem smeru (pred dvema lety tam byl polom, tak snad je to prorezane, ja tam letos nebyl).

                                                    Tu neznacenou jsem nikdy nejel, muzes to prubnout. Osobne bych to ale vzal do Serkovic a po zlute do Jamneho – nekdy (podle toho, jak je sucho), to jde cele vyjet.

                                                    Hodne se TI bude libit ta modra od Stanoviska k pam. Gen. Luzi a pak (stale na modre) singlik kolem Trmacova, stejne tak super sjezd z Hlubokych Dvoru do udoli. Ta modra je fakt dobra (coz se bohuzel po vetsinu roku neda rici o tom kousku mezi Milonicemi – Kotlandou – ale zase je to kousek a tak dramaticke to zase taky neni – vetsi pruser to tam byva na jare).

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    No…jeste jsem to trosku upravil a celkem se tesim. Snad vyjde pocasi a nebude nejaka inverze. Nemas nejakej tip na hospodu po ceste jeste pred Blanskem? Me napada http://www.novy-svet.cz/…a/o-hospudce, ale to je moc blizko, pak jakejsi Dvur Cernohorske hrabenky v Hlubokych Dvorech…

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Do Hořic se přece jezdilo…

                                                    http://www.penzionukone.cz/…-blansko.htm#…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    No… to uz je vlastne Blansko, navic tam tu jejich mexicanu moc nemusim.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    V Horicach ne u konu ale v hospode u silnice na vyjezdu z obce smer Olesna.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Presne tak. Novy svet v Lomnicce na jidlo nebrat.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Dnes zklamani Na Humpolce, jen husi variace-konfitovana husa s dynovym kremem a hraskovym sragorem s pico loksema, pro Polhreicha mozna dobry, ale pro me touzicim po stehnu, zeli a knedli to byla osobni tragedie podtrzena chotebori, kterou jsem odmitl objednat a cucal jsem caj. Ted cekam U Palce na vlak. Ze ja pica nesel na husu u kruhace.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Proč Tisnowitz?

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Peskovylet z Cebina

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    co bylo vidět z těch tří rozhleden?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Mě vůbec nenapadá, kudy bych šel, aby to bylo dostatečně romantický…

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    třeba měl na romantiku jiný zdroj, než die Ausichten a využil ho při tom voleji přes pole

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tak my meli v Sudicich u Boskovic cele menu a vyborny. Akorat pivo jen jedno, bo ridic.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Já taky ne.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    Vy jste nějaký rozmlsaný – i tu indiánskou polífku tam mají dobrou

                                                    P.S: ty titanové součástky, co jsem vyfasoval, mně už nechají na furt. Takže budu vozit na kole hafo titanu. Kdo z vás to má, soudruzi? (tedy kromě Jiříka :-)

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    Ale rychlost obsluhy, kdyz delaji vic jidel, je uplne tragicka.

                                                    Kdyz chci dat jidlo, tak radsi jdu do te druhe u hriste.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Ocelový dědek. Slušný.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Mne tam taky chutna, az na to pivo. Ale ta druha hospoda je sazka na jistotu.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Tak ta vysocina je zatim z myho pohledu takova nevyzpytatelna, strileni tras od boku se moc nevyplaci. Poznatky:

                                                    • zapomnels nas upozornit na tu modrou do Skorotic, nahoru jsme cast tlacili, dolu taky pres ty mega sutry. Jako zadnej pruser, v orientaku casto chodime/behame, mne to nevadilo, ale Manas z toho asi moc radost nemel, cekal jsem, ze me ve Skoroticich vezme pumpickou :-)
                                                    • zluta do Lomnice za me v podstate volej, nic to ve mne nezanechalo
                                                    • tu naucnou za Lomnici jsme taky kousek tlacili, byly tam pod listim sypajici sutry, na jinym povrchu by to slo jet
                                                    • nejlepsi usek byla opravdu ta modra Stanovisko-Ujezd, skoda ze toho nebylo vic
                                                    • obchvat Milonic jsme nakonec z casovych duvodu nedali, takze asfalt
                                                    • celkem prijemne me prekvapil ten bezbolestny vyjezd po modre Milonice-Horice, sily uz trosku dochazeli, ale dalo se to
                                                    • v Horicich jsme to bohuzel zapichli v te hospe hned u lesa (nase chyba) a tam uz nikdy, netopili, kofola(grena) nechutnaly ani jako jedno z toho, pivo shit, polivku nedonesli a jeste me chteli obrat o 40,–…dacani!
                                                    • jesteze mame hore ten krb :-)
                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    ČZ z Lomnice navrch vyjede jen Jonys, i pěšky je to na pikaču, předloni to tam bylo zamrdané od lesáků, spousta klestí

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Zkusime, uvidime, kdyztak objedem po te naucne.

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Tak jsem ti GPX natáhl i na tvůj neoblíbený cykloserver. Myslím, že kategorizace sedí. Z Lomnice tam mají cestu nahoru kousek dál, než je ta naučná.

                                                    Celkově krása, ale na začátku jsem pitchowal fest.

                                                    P.S. Hořické mexiko rozhodně nebrat

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    :)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Asi tak nějak to bylo.

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Ale houbec. Máš ukrutnou sílu.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Musel být nějaký článek načlý, bo mi to navrchu přeskakovalo. Po opravě chodí jak hodinky. Měl jsem řetěz prohlídnout dříve, blbec.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Co k tomu napsat…Manas byl uz dole nejak pozadu, Motyl se na nej rozhodl pockat, ja to rval na nejlehci hore, ze je tam pockam. Slunim se tam jak srnka na pasece, cumim do mobilu, kontroluju trasu a vidim sms od Motyla – doslova „Manas nema retez“ :-D Neverim vlastnim ocim a rikam si „Co budeme robit?“. Pri predstave, ze nekde v listi hledame v te kose cely dopoledne ztracenej urvanej retez jdu do mdlob. Pracne vyjety kopec za Skoroticema nakonec sjizdim zpatky dolu a co nevidim, retez je na kubikovi, slava. Ale dali 9spd spojku na 11spd retez, tak jsme to jeste vymenili za moju 11spd spojku a Manas to pro jistotu vytlacil :-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tu modrou z Nedvedice jsem prehlidnul. Uvedomil jsem si to hned, co jsem se podival na Motylluv zaznam – cekal jsrm, kdy se to tu objevi :-) Tak se omlouvam :-) Jak jsem psal, ja to jezdim po zelene pres Chlebske – tam da to poskakovani po sutrech a korenech docela zabrat, ze jsem rad za ten kousek voleje. Sjezd po te dlazdene ceste (zluta od myslivny do Lomice) je zase fajn test odpruzeni.

                                                    Co se tyce Horic, tak mne na ranci chutna, ale pomer cena x vykon je mizernej, a s tim krbem nas to taky nekolikrat nastvslo. Ted uz dva roky jezdime do te druhe.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    2 roky? Já tam byl jednou, když jsem měl novýho Lapíka a byl jsem nešťastný, jak do kopce nejede (teď mi to něco připomnělo;)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Muzeme si odskrtnout. 100vecka tam byla.

                                                    0 0
                                                  • Kire  
                                                    1. Ta žlutá za Skoroticemi je v té kořenovité pasáži dobrá, jen kousek po té kořenovce bývá bláto, ale to je tak asi 10 –15 m.
                                                    2. Z té Lomnice je to fakt kua do kopca (tam je to dobrý v opačném směru, technický sjezd) – buď to vzít NS na tu hlavní cestu a po ní dojet na tu červenou, od tam je to po červené jetelné (ta NS se dá vyjet, když jsou síly); nebo to vzít kousek po modré směr Kozárov a pak to vzít směrem Rašov.
                                                    3. Jo, na té modré může být bláto. Když už bych tama jel, tak bych si vyšlápnul po zelené pod Bukovec (na tu hlavní cestu pod ním) a pak se zase spustil dolů, je to taková pěšinka, kde se to dá dolů pustit.

                                                    A do Rudic bych to vzal komplet po červené, je to pak až téměř na vrchol pěšinka, jen tam bylo min. víkend pár větví přes cestu.

                                                    0 0
                                        • ufoncz  

                                          Kladivo do růžové ledvinky ;-)

                                          https://www.youtube.com/watch?…

                                          0 0
                                        • Polka  

                                          Hodilo by se ti k tomu totok :-)

                                          0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Máte v práci teploměr ?

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Proč?

                                    Si vždycky představuju, jak vyměním v depu kolo za čistý a v cíli na mě čeká óbr obytňák s veškerým vybavením :)

                                    0 0
                            • Motyll  

                              Tady máš každodenní porci konzervatismu. Čtu a nasírám se každé ráno.

                              http://viditelny-macek.cz

                              0 0
                            • les  

                              Zdar. Kdy se chystáš ke kulaťáku ? Dovezu ti ten lampión.

                              0 0
                              • babicak  

                                Ahoj, zítra jsem v Práglu, takže pravidelná středa nevyjde, čtvrtek je daleko, neděle to jistí.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Zitra bude chcat + led, s Manasem jedeme dnes.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Asfaltový návrat + 1/2 Hod. zabité před Mijou :)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Ale hovno, mam v planu Naucnou + neco, takze nahoru ani nepojedeme a ty u nas rozhodne posledni dobou neztracis ani 1/2 minuty.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Přeji vytopenou hospu.

                                        Jinak nemám čas ztrácet čas. Včera mě poprvé v životě pouštěla mladice v šalině sednout :( V hokně se mi taky děcka smějí, začínám mít všeliké zdravotní problémy o kterých jsem doposud ani nevědíl, že existují.

                                        0 0
                                  • Motyll  

                                    Tak nasadíme hroty.

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      Hroty nemame, nevedeme! Vypada to, ze vyjedem az v sobotu…

                                      0 0
                                • les  

                                  Zdar. Byl jsem hore v sobotu, tož lampión Ti předá (možná už předal) Laďa. Nechal jsem ho u něj. Díky moc.

                                  0 0
                                  • babicak  

                                    Čau, včera jsem byl hore, leč Laďa byl na Kometě, tak příště :-) , asi taky neděle, ve středu jsem na akci v Ostravě.

                                    0 0
                          • Paja  

                            Tak ja dnes 0, nejmladsi synek ochorel, tak jdu s deckama misto zeny na stenu.

                            0 0
                    • babicak  

                      Vlaštovka Hans Dampf Performance – má to smysl? Dojíždím RaR, s očekváním pořádného bahna, či sněhu musím přezout.

                      0 0
                      • Polka  

                        To je DH tezitko, staci Nobby Nic 2,25".

                        0 0
                      • Paja  

                        Z RaR na HD, to je skok do uplne jine kategorie B-), jak pise Polka, na tvoje kolo max. NN (a to jeste jen dopredu).

                        0 0
                        • babicak  

                          Tak to mám teď. Čili pokud to fachá, nic neměnit, zůstat u NN vpředu a RaR vzadu. Experimenty přenechat pro p@X.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            dobře chtěl jsem říct věnuji… :)

                            0 0
                          • Paja  

                            Leda bys chtel vzadu o neco lepsi grip, pak RoRo, ale osobne bych na HT zustal u RaRa, pokud se neco nezmenilo, mel by v 2,25 byt objemnejsi nez RoRo a o neco vic najet.

                            0 0
                            • RomanH  

                              RaRa mi z tech podobnych XC plastu (Ikon, CrossMark, NanoRaptor, Python) drzi vzadu nejlepe. 2× jsem ho ale u baraku na sotolince propichnul, jednou na konci zivotnosti plaste, podruhe tyden novej (oboji verze Perf). Po teto strance jsem z nej takovej rozpacitej. Jeste mu dam sanci, ale dalsi defekt a leti.

                              0 0
                              • Paja  

                                Propichnul nebo riznul?

                                Odolnost by mela byt s RaRa perf. nastejno, ale verim, ze u RoRo se snaz trefis mezi vzorek, protoze je ridsi.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Slo o RaR, proriznuti / propichnuti na behounu, proste tak 3mm na delku (a uzke), o nejaky ostrejsi kamen. Ten prvni pripad bych bral, v podstate jsem ho uz chtel druhej den stejne menit, ale podruhe na uplne novem plasti me to docela prekvapilo.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Ajo *****, jsem si to blbe precetl.

                                    Ja s tim problem nemivam, posledni nariznutej plast Praded 2009, od te doby nic co by tmel nezvladl (a pokud ne, tak proto, ze jsem ho zapomnel dolit:-)

                                    0 0
                                    • ufoncz  

                                      Ralph Perf. trpí na defekty běhounu určitě víc než z mé zkušenosti zatím neprůstřelný Maxxisy, ale pokud někomu jde o vteřiny na asfaltkách a šotolinách, tak taky líp jede (a na danej objem je dost lehkej).

                                      Jinak ten Hans Dampf dopředu bych mu nevymlouval. I když Schwalbe s hmotností u HD většinou kecá, pořád není HD Perf. vyloženě downhill těžítko (kromě těch SG s butylem) a taková kombinace HD 2.35 vpředu a NN 2.35 vzadu by nebyla ani nějak ukrutně těžká a kdyby náhodou napadlo, tak je to pěkná šířka na ten sníh. Když nenapadne, tak aspoň trochu přes zimu nabuší nohy do kopca a větší valivej odpor pozná stejnak jen na asfaltu kolem řeky.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        větší váhu a val. odpor pozná všude – a to už u toho NN, HD musí být peklo

                                        0 0
                                        • ufoncz  

                                          V těžším terénu valivej odpor nepozná, zato pozná, že mu to líp drží. Větší rozdíly ve váze člověk pozná do kopca i když je výjezd rozmlácenej, to bezesporu. Ale ty drapatý balóny mu zase pomůžou v trakci. Záleží na tom, co s tím hodlá jezdit. A jestli jezdí moc asfaltu a uhlazenejch šotolin, tak třeba by to byl ten správnej impuls ke změně. A když se po zimní posilovně bude chtít vrhnout na KPŽ, tak si to přezuje na RaRa/TB 2.1 oboje ;-)

                                          0 0
                                      • Polka  

                                        Jsem zapomnel, ze to ma na 26", ale i tak bych se s 760g nechtel tahat. Jsme se vcera o tom bavili, ja dlouho vozil na zimaku NN vepredu i vzadu (kvuli snehu a zaberu v bordelu) – 29×2.25 SS a vazily 680g (630g pro 26"), coz se jeste jaks taks da, ale kazdej mame tu psychologickou hranici asi jinou :-)

                                        0 0
                                      • Paja  

                                        Dusan psal, ze dojizdi RaRa, tak vlastne nevim, na jaky kolo si toho HD chtel dat, ale i tak bych si ten plast na kolo jak ma on nedal.

                                        O tom, ze valivej odpor pozna jen na asfaltu u reky zkus napred presvedcit pepka :-)

                                        0 0
                                        • ufoncz  

                                          Snažil jsem se udělat nějaký „exaktní“ testy.

                                          Na cyklostezce z Obřan do Bílovic se při podobným úsilí na Ralphech Perf. dalo jet cca 32 km/h, na enduro pláštích (Aggressor/Minion DHF) cca 29 km/h.

                                          Na Karáskovi to bylo s Ralphama pomalý, pač to prostě nedrží, ale s Ardent/Ardent to vycházelo na pár sekund stejně jako s těma endurko plášťama.

                                          Na Naučný je rychlejší kombinace Ardent/Ikon než RaRa/RaRa Perf. zcela určitě, přestože valivej odpor Ikonu je proti RaRa dle rollingresistan­ces.com daleko horší.

                                          Zbytek nejezdím tak často, abych tam mohl něco tvrdit a vyloučit, že to bylo třeba blbým vyspáním se.

                                          0 0
                                        • pepek  

                                          Mně je to jedno, já teď už budu jen chvilku jezdit hladký gumy po asfaltu, než mě to přestane bavit a prodám to všechno.

                                          0 0
                      • mastihuba  

                        :) muzu pujcit na zkousku.

                        0 0
                  • RomanH  

                    To je sice hezky, ale ten muj Ardent vazi 780g a pocitove drzi hure nez RoR. To vaha a valivej odpor je holt ta druha strana mince.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      To mas vepredu nebo vzadu? :) zas ten pocit sucha a bezpečí. :) ikon ma pod 700…

                      0 0
                      • pepek  

                        RaR má 510g. No ano, má někdy defekt. V tom případku pro pocit sucha a bezpečí: contík: 590g

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Kontik kterej? Ust co mam na zimaku je stejnej jak maxiss a ostatni jsou papiraky.

                          0 0
                        • mastihuba  

                          Kontik kterej? Ust co mam na zimaku je stejnej jak maxiss a ostatni jsou papiraky.

                          0 0
                          • pepek  

                            Nejsou, já contíka vozím (:-) a zatím snad jen jeden defekt.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Race king mel 480g a cedil mliko pres boky po pul roce. O problematice naskoceni patek se tu napsalo mnoho, ale je fakt ze to se psal rok 2010. Pak uz jsem prolinal ust a tlr varianty.

                              0 0
                            • mastihuba  

                              Race king mel 480g a cedil mliko pres boky po pul roce. O problematice naskoceni patek se tu napsalo mnoho, ale je fakt ze to se psal rok 2010. Pak uz jsem prolinal ust a tlr varianty.

                              0 0
                            • RomanH  

                              Contika jsem nikdy nemel, pokukoval jsem po kombinaci MK II a X-King

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Vozil hochu, vozil :-)

                              0 0
                        • bagr84  

                          Contík neumí bezduše.

                          Za mě Ikon.

                          0 0
                      • RomanH  

                        Na predku. Ale i tak to byl na pocatku sok. Bydlet v horach, tak by smysl mel. Ardent Race by mohlo byt reseni, ale ten uz zase nestoji tech cca 550 Kc. Doby, kdy jsem kupoval plaste za 1500 uz mam nastesti za sebou :-)

                        0 0
          • Paja  

            Tak to mas proste jeste blbe zateseny, jak se s tim jednou poradne projedes, uz by se to nemelo stat.

            0 0
      • Polka  

        Bezny to neni, ale to se ti stalo u tech nove nandanych bezdusi ne? Vzdycky to je dobry co nejdriv projet, aby se to vsechno pekne chytlo anebo nafoukat na 50 psu a vselijak protacet, aby se to dostalo fakt vsude. Stalo se mi to u novych plastu asi 2×, ale vzdy jsem to vubec neprojizdel, jen narychlo nandal, nafoukal a moc se s tim nesral, takze neni divu.

        0 0
    • Polka  

      Dam to ještě sem. Včera jsem narazil na tuto vznikajici novinku nad Kadlcovým mlejnem v Marihuanským. Čumel jsem jak blázen. Je tam už prořezanej průsek pro lanovku, v té boudě bude asi hnací jednotka :-) Na netu jsem o tym nic nenašel, je to cca tady. Bobovým drahám zdar!

      0 0
      • Paja  

        Tak to by mel vedet Bob, ne? ;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Tohle by hajnej ve svým rajónu nedovolil.

        0 0
        • Motyll  

          Rekreační funkce lesa.

          0 0
          • Smazaný účet  

            To máte bajkry (většina už dneska na neumělý nezametený trail nevjede), maratonce, orienťáky, koňáky, běžce, houbaře, šukálisty, motokrosaře, čtyřkolkáře, dřevočórkaře, běžkaře (pravda zaniklý druh)… Ta zvěř opravdu nemá klid a trpí…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Je trvale ve stressu. O tom nám nemohl včera hajný přednášet, neboť číhal na posedu na …

              0 0
            • Paja  

              Zanikajici je spis snih kolem Brna, jak byly podminky, tak jsme se z bikeru prekabatili na bezkare… pravda, podminky byly naposledy l.p. 2010.

              0 0
      • Jaroslávek  

        No vidíš, ten by měl dostat celoroční permanentku zadara.

        0 0
      • mastihuba  

        Tak je to udoli oddechu a když to muze byt na louce v jesenikach proc by to nemohlo byt ve městě. Dyk to tam nikomu nemuze vadit.

        0 0
        • Polka  

          Ja jsem ale nepsal, ze mi to vadi ;-) Jen jsem to tam tak nejak necekal.

          0 0
    • ufoncz  

      V lese to začíná bejt fakt hezký (škoda, že ten poprašek asi zase hned roztaje)

      0 0
      • RomanH  

        To je ten trailik mezi Utechovem a Vranovem smerem dolu na Adamov ?

        0 0
        • ufoncz  

          Jo.

          0 0
        • JSt  

          dobres to poznal, coece. ;-)

          0 0
          • ufoncz  

            Jo, taky bych řekl. Ale vono těch trailů vedoucích přes větší porosty kapradí zas kolem Brna tolik není. A nevím, jestli sem nenechal GPS v EXIFu.

            0 0
            • RomanH  

              Exif jsem nezkoumal. Mne to jen prislo povedome, jak jsme to kdysi s Pepkem hledali, odbocili do krovi, a objevil se trail – ta pesina mi proste zustala v pameti

              0 0
        • ufoncz  

          Dneska ráno zase podobnou cestou do hokny… a on tam mezi zelenou TZ a silnicí z Útěchova na Adamov u stromu sedí evidentně promrzlej králík :-O

          http://i.imgur.com/myGJYhxjpg

          Moc vysvětlení mě nenapadá.

          0 0
          • Excel  

            Tys ale musel o víkendu lejt, že to delirium šlo i vyfotit.

            0 0
          • gerrard  

            To je kalifornsky kralik, masne plemeno tohos mel klepnout za usi. :) Evidentne nekdo koupil zakrslika a trochu prerostl.

            0 0
            • ufoncz  

              Kdybych měl batoh, tak ho snad i vezmu :-). Lepší asi, než aby si s ním jen tak bez užitku pohrál nějakej pejsan.

              Jinak silnice to měla bejt z Útěchova na Vranov, kolem té vede zelená TZ (ale edit už nejde).

              0 0
          • Polka  

            Ja chtel zrovna dneska koupit kralika v Lidlu, ale budou ho mit asi az od ctvrtka. Hned bych ho hodil do kufru.

            0 0
        • ufoncz  

          Tak teď dvě trochu těžší kvízový a podle úhlu pohledu buď motivační, nebo provokační.

          Malinko dál od Brna než ta od Vranova a ano, dnešní ráno už je v listopadovým vláknu offtopic.

          0 0
          • Vilém  

            To mi pripada jako zluta nad Jestrebim.

            0 0
            • ufoncz  

              Na te prvni: Skoro, je to jeji volne pokracovani smerem dolu, jak jsou tam kousek niz udelany ty maly skoky. Mam pocit, ze na svahu Jedle, nad Spesovem a pod Horicema by slo jezdit snad celej den.

              0 0
              • Vilém  

                Ted koukam, ze uz tama zluta nevede, ze to preznacili dozadu k chatam, asi nekomu vadilo, ze to vedlo pod lesem pres pole. Jednou jsem, presne na tomto miste, v zime nepekne zahucel doprava mezi stromy.

                0 0
          • RomanH  

            Mne to (hlavne ta druha fotka) trosku pripomina usek na modre u Trmacova, ale to uz je na Tebe asi daleko.

            0 0
            • ufoncz  

              Ty jo, jestli zase bez EXIFu, tak pred tebou smekam. Je to z te modre, tusim ale bliz tomu Partyz. pamatniku. Vzdalenost jsem si zkratil Panterem do Rajce (pruvodci byl bud moc linej, nebo ho odradila ta kukla – takze CD me tam svezly zadarmo)

              0 0
              • RomanH  

                Ano, bez. Mam to relativne kousek od domu a ten usek, kde se vyjede z toho hustniku na mytinu, si pamatuji (v 99% to ale jezdim obracene) . U te prvni fotky jsem si rikal, ze by to mohl byt ten sjezd dolu do udoli Ve Zlebe, ale tam uz jsem si tak jistej nebyl.

                0 0
                • ufoncz  

                  Znáš to fakt dobře, protože jak koukám na mapku, tak je to fakt blíž Trmačovu než tomu Partyz. památníku. Každopádně je to tam moc pěkný a to jdou určitě některý „hluchý“ místa ještě objet nějakou cestou (já se radši držel tur. značení, abych dojel v nějakým rozumným čase).

                  0 0
      • ufoncz  

        Tak včera Britská Kolumbie, dneska Rýchorský prales. Všechno na pár kilometrech kolem Vranova. Strašnej kontrast se zamarastěným městem.

        0 0
        • RomanH  

          Neprovokuj. OSVC, dovca, a nebo smenny provoz ? :-)

          0 0
          • ufoncz  

            Ranní dojíždění do hokny, když to množství nakupené práce dovoluje, tak pokud možno s maličkou zkratkou pro příjemnější start dne…

            0 0
        • Paja  

          Pekna fotka, to asi neni mobilem.

          0 0
          • ufoncz  

            Díky. Je to mobilem. Ale ten snímač v něm (IMX220) má překvapivě slušnej dynamickej rozsah. Při zmenšení na čtvrtinový rozlišení se už ztratí nepřekonatelný nevýhody miniaturní optiky a na to, aby to příliš šumělo, bylo celkem světlo.

            0 0
            • Paja  

              Tak to je nejaky Sony Z…?

              0 0
              • ufoncz  

                Ne, je to Číňan (Meizu MX5, naštěstí tam softwarová část fotku nijak neprzní, resp. nesnaží se šum „zachránit“ nějakým impresionismem apod.).

                0 0
    • Paja  

      Nastavajici tyden bych to vzhledem k predpovedi a ctvrtecnimu svatku videl leda tak na utery.

      0 0
      • Paja  

        Pojede nekdo? Jeste by melo mrznout a na zpatecni ceste mozna romantisch schneien.

        0 0
        • pepek  

          romantisch Glatteis

          0 0
        • mastihuba  

          Zita bude sklinka, zadnej snih nebude. :)

          0 0
          • Paja  

            Vystraha CHMU

            V úterý (15.11.2016) očekáváme během odpoledne a večera od severozápadu postupně déšť nebo déšť se sněhem, místy mrznoucí s tvorbou ledovky. Večer na Moravě a ve Slezsku zpočátku místy i sněžení. Mrznoucí déšť s tvorbou ledovky očekáváme místy i v noci na středu a ve středu ráno, zejména v severovýchodní polovině území. Na východě území může tvorba ledovky pokračovat až do středečních odpoledních hodin.

            Takze vecer zpocatku snezeni, pak dest a ledofka.

            0 0
          • Paja  

            :-D

            0 0
        • Smazaný účet  

          Ráno Baxinem

          Odpo wifi RegioPanterem

          0 0
        • Paja  

          Dnes naprosto dle predpovedi, Naucna krasne primrzla, od nas Maňas odjizdel beim romantischen Schneien ;-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak jakežtakakež jsem to stihl. Včera to byla optimální volba. Z Buku by to byla jiná píseň.

            0 0
    • Polka  

      Ten mesic dneska sviti fakt pekne…skoda ze ne tady u nas.

      0 0
    • Motyll  

      Teď jsem dojel dom (autem) a je pěkně bílo… Škoda, že to nevydrží.

      0 0
      • les  

        Pičasí, že bys ani depky na nové žiletce Haro s komponenty Tupé nevyhnal. :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Lesní bobek pojedl vtipné kaše, copa Tě dopo tak nakoplo? :)

          0 0
          • les  

            Už ve středu mám páteček. A to není marný :) Pičasí mě nevadí. Aspoň budu v lese sám :)

            0 0
    • RomanH  

      Je opravdu rok 2016 ?

      http://zlin.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

      Ve finale si rikam, ze je to pro Jirku a Vlastu reklama jako prase :-)

      0 0
      • JSt  

        jen jsem to prolitl, ale ten zakaz imho vubec nebude o kapelach, ale o poradajici agenture. satanismus vidim jen jako lacinou zaminku ;-)

        0 0
        • Karaya  

          A je tam teda, nebo není?

          0 0
        • RomanH  

          Tak o penize jde vzdycky az v prvni rade. Ale to vyjadreni radnice zni jako z 80tych let.

          Radnice prý pouze na základě četných žádostí a apelů ze strany obyvatel města doporučila vedení Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky vstoupit v jednání s pořádající agenturou, aby přehodnotila konání koncertu.

          0 0
          • Vilém  

            Nj, pan farar odvedl v nedeli na msi dobrou praci.

            0 0
            • RomanH  

              To krasne vystihuje prvni prispevek z diskuse :

              „Největší ironií je skutečnost, že na každém z adventních koncertů, které se v tom kulturáku budou konat, bude mnohonásobně více pošuků reálně věřících na existenci Satana, než se kdy na nějakém metalovém koncertě může sejít“

              0 0
              • mastihuba  

                samozřejmě, protože pokud věřím v boha, tak celkem automaticky nemůžu popírat satana. :)

                0 0
              • Karaya  

                Však nejde o existenci satana, ale o to, jestli ho uctívám. Já na tom teda nic dobrého nespatřuji, takže za mě mají Klobouky +1.

                0 0
                • RomanH  

                  Takze kdyz je v CR nasobne vice ateistu nez vericich, ma dat radnice doporuceni, aby se mimo cirkevni objekty nekonaly mse ? ;-)

                  0 0
                  • Karaya  

                    Já bych zůstal v Klouboukách. Zřejmě je tam více věřících, kterým to vadí a ateistů kterým je to jedno a příliš málo satanistů, kteří by podobný podnik přivítali. Možná se najde místo, kde je to obráceně, ale Klobouky to zjevně nejsou.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ale houby. Jak psal vyse Jirik, bud pujde o agenturu, a nebo na radnici sedi nekdo, kdo si potrebuje zahrat svoje ego.

                      0 0
                    • JSt  

                      ale ty zijes v brne. ;-P

                      0 0
                      • Karaya  

                        Proto jsem rád za Klobouky :P

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Zakázal bych i Pražskou filharmonii, jelikož spolupracovala na albu Dimmu Borgir

                          0 0
                          • Karaya  

                            Taky jí zrušili v Kloboukách koncert, jo? :P

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Ty se radši modli, ať je tvé měření přesné :) Kola jsem objednal, ale Geis není schopen mi je doručit, v út jsem změnil dodání na Geis point, ve st mi přišla SMS nelze doručit, v pá mi nikdo nevolal ani nepsal, nikde žádný lístek, ale ve sledování je v devět nezastižen…

                              0 0
                              • Karaya  

                                psal jsem ± svinovací metr, tak doufám, že to klapne :-)

                                V Cyklopointu mechanik nemá šupleru, to mě dostalo.

                                0 0
                • JSt  

                  tohle je pomerne zajimava myslenka. bud rad, ze lide bez vyznani takhle zvracene neuvazuji. ;-)

                  0 0
                  • Karaya  

                    Ale uvažují, např. v Evropě je tohle realita v Rusku.

                    0 0
                    • RomanH  

                      A to je prave ten duvod, proc jsem to sem hodil – zase se sroub o neco utahnul

                      0 0
                    • JSt  

                      jakoze v rusku te bezverci apriori poslou do ****** jen proto, ze veris v boha?

                      0 0
              • Excel  

                Na šumpersku už to zavedli dávno, do Klobouk to holt došlo se zpožděním. Za mě taky +1.

                0 0
    • JSt  

      danci na holedne si uz brousi na pepka kopytka a paruzky. trenuji na nedelnich vyletnicich. vybiraji si zejmena slabsi kusy – to jest dospele po uraze v rekonvalescenci nebo jako na prvnim prilozenem obrazku maleho chlapce. na druhem obrazku jiz danek opousti bojiste s viteznym pokrikem. klucinu se zalomenym parohem v prdeli jsem radej nefotil…

      0 0
      • pepek  

        Potvory musí ještě počkat, terazky jezdím jiné drsné traily

        0 0
        • Paja  

          Ja dnes vubec Manasovi nechtel verit, ze uz jezdis na kole.

          0 0
        • Polka  

          Ses krutej! Mikulasska je vyzva ;-)

          0 0
        • JSt  

          to rad ctu, ze uz zase v sedle. ;-)

          0 0
        • les  

          No paráda! Jen tak dál !

          0 0
        • Excel  

          Já tak nějak myslel, že jsi teprv začal maximálně chodit a ty do toho jdeš takhle prsama!

          0 0
        • novcze  

          čus přeju úspěšnou rekonvalescenci, jestli seš zhruba z toho místa jak máš na mapě start, neznáš tam v okolí takovýho staršího týpka s knírem co opravdu pořád jezdí na kole, většinou ho vidím na silničce, ale jezdí i MTB. Na Botanický jsem ho viděl i venčit čokla. Borec sice jezdí furt, ale ta rychlost nic moc a jednou jsem ho ve všední den viděl jak jede po Žabovřeské nahoru k tunelu, zřejmě k odbočce na Zborovskou, docela sebevrah. :)

          0 0
      • Karaya  

        Vzhledem k tomu, že všichni daňci v oboře jsou chlapáci, chápu že se na tebe netvářili. Když sebou ale vezmeš zástupce něžného pohlaví, tak je situace úplně jiná a žerou ti z ruky :-).

        0 0
        • pepek  

          toto jsou ti ochočení (u prasátek). Ti agresivní jsou jinde, mají kolem sebe harém, tak musí dělat ramena.

          0 0
    • Paja  

      Tak tento tyden muzu utery nebo streda, predpoved vypada asi lip na zitra…

      Co pepminatore? ;-)

      0 0
      • mastihuba  

        ja bych vypustil to „m“ :D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Ha, takže zítra.

        0 0
        • Smazaný účet  

          S úterkama si domlouvejte třeba Kaťuli :)

          0 0
          • Paja  

            Mas pivni partu nebo delas prescasy? :-)

            0 0
          • Motyll  

            Já klasicky. V 6 u L.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To tam seš everyday?

              0 0
              • babicak  

                Everyday when I'm away, I am thinging of you, my kulaťák

                0 0
              • Motyll  

                Každou středu.

                To mám kratší hoknu a syn kroužek. Jindy mám smolíka.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ale Jája a Pája psali o úterku…

                  0 0
                  • Motyll  

                    Proto píšu, já klasika = ve středu.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      s jurem jedem taky zejtra.

                      0 0
                      • Motyll  

                        Tož se dneska uvidíme.

                        0 0
                      • Polka  

                        Ich auch.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Ta dnesni sestava mne desi. Zitra musim byt vykonej. :)

                          0 0
                          • babicak  

                            Přijedu se na vás podívat.

                            0 0
                          • Motyll  

                            V klidu, po florecu du dom.

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Fčera to tam bylo jako po vymření. Až příchod Václava to spravil.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Nemáš se nechat zvyklat na út ;)

                              0 0
                              • Paja  

                                zvyklat :-D

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Od slova zvyk :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Jak jinak, krom toho s nim ani nikdo neviklal, z ut/st to vlastne vybral Maňas, ja jen napsal, ze v utery bude lepsi pocasi, coz je pravda, bylo uplne jasno, ted je tam jakasi seda deka.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Včera opět Buk s nasazením života, blikačka zhasla už po cestě tam :( Jako vypadá moc pěkně na sedlovce, ale pro mě nepoužitelná, dvě vozit nebudu.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Znovu, mas nejakej vadnej kus.

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Mám 2ks a je to stejný :) Asi jsem teda vylosoval nějaký s extra shit aku.

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            a když koupíš třeba chleba, bývá tam zapečená myš? Bo se mi zdá, že vše co koupíš, to je zmetek :-) Že tys koupil tu lacinou blikačku za 2,5 USD, ne?

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Takže např. tohle: http://www.kupkolo.cz/…erna_z97360/ je lepšejší? :)

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                to nevím, ale u číňana ty blikačky byla za ceny snad od 2 do 5 dolarů. Tak jestli sis nekoupil fejk fejku.

                                                0 0
                                              • Polka  

                                                Voe kup si totok a neser ;-)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  To je napikaču, zadní je málo vidět :)

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    Málo? Vždyť to svítí úplně na pohodu. To potřebuješ mlhovky nebo co?

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Ja mam tuhle. :), ale ta 84 by byla taky cajk. Ty seš nepoucitelnej a davat ti nejaky rady je hazeni perel svini. :)

                                                    https://www.kupkolo.cz/…lash_z98285/

                                                    0 0
                                                  • les  

                                                    Tak tu mám taky a doporučuju. (Tu Smartku)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Tahle je taky v pohodě, stará klasika, svítí líp, ale mně by vadilo to pevný uchycení, často světla předělávám z kola na kolo.

                                                    0 0
                                                  • liskin  

                                                    Jaký pevný uchycení, vždyť je to na ten klasickej zacvakávací držáček jako všechny jiný smarty, každej toho má plný šuplíky na deset kol dopředu. :-)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Na sedlovku musis tu objimku dotahnout sroubem prece, manipulace otres, sralo me to desne, ty gumovy jsou nej. A plny supliky toho fakt nemam, smart svetlo mam jen jedno, navic to hyzdi sedlovku ;-)

                                                    0 0
                                                  • liskin  

                                                    Ty gumový ale většinou svítí do země (protože sedlovka není kolmá k zemi), takže z dálky nejsou vidět. Ta objímka se jednou (na každým kole) nastaví rovně a je to, můžeš to přendávat okamžitě.

                                                    (Nicméně teda souhlasím, že je to hnusný, a navíc ještě málo aero.)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    To je v noci cestou z knajpy to nejdůležitější. :) radeji aero blikator co je furt vybitej. Tomu rikam ***** logika. :)

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Já jsem z této přešel na tuto, taky můžu doporučit.

                                                    https://www.kupkolo.cz/…5384_z94933/

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Já mám, starou spolehlivou.

                                                    Jinak kola jsou super: lehčí, ploché dráty, vyšší ráfek, TR páska už z výroby, bezduše tam naskákaly skoro samy, a hlavně, mezera od výpletu ke třmenu skoro 5mm. Jediný mínus je absence RU, jelikož jsou TA.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Kde jsi teda tak rychle vzal DT redukční osy nebo jak jsi to vyřešil pokud jsi to zjistil až po objednávce? RU jsi vzal z původních kol předpokládám.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    V pátek večer na BF … to už je fakt zvěrstvo.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Právě jsem se vrátil z knajpy voe ;-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Chápu.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Redukce byly součástí, i CL-INTL, které nepotřebuji. Přední RWS upínák mám už z Alfine projektu.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    A proc je to teda minus? Takhle je to prece lepsi, muzes je pouzit jak na TA, tak RU, opacne by to neslo.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    O nic nejde, jen jsem je doteď měl vždy součástí. Mám přední RWS z Alfine projektu a jelikož to mám rád stejný, tak se ten zadní trošku prodraží :)

                                                    Nicméně vyřešen 999 neřešitelný problém, ale nekončí to: lupe ZpičeFit!

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Loctite.

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Tak to jsou Švýcaři dobří, že to máš s komplet příslušenstvím. Tubeless ventilek tam byl tím pádem taky? Jinak se mi ty kola na pohled hodně líbily, maj u DT dobrýho designera. Máš někde foto celé sestavy?

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Kdo máte na předku pevnou osu? Jsem dnes na trailu u České narazil na anglicky mluvícího borca, co patrně řešil defekt na novém kole a neznalej rozdělal přední osu na prvočinitele a vypadla mu odněkud malá podložka se ségrovkou, Kolo bez toho nějak utáhnout šlo, ale mělo vakl a na protější straně k upínáku se ten váleček pohyboval, tudíž to asi chybělo zvenku tam, ale zaboha jsem nenašel místo kam to zacvaknout, navíc taková titěrná ***** na místě plnýho listí je sebevražda to vůbec zkoušet. Jsem mu vysvětloval, že já mám nor-mál-ní osu, ne toch tuhle kurvu, takže jako nevím jak. Po čtvrt hodině marnýho boje jsem to vzdal a jel do ******, ať tam v tom lese chcípne, ale stejně mi poděkoval.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Maňas, ale to neni uplne nejvetsi odbornik na techniku ;-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    A kdy jsem se naposled … do techniky ?

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    No prave, ze nikdy, takze Exikovi asi neporadis…

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    A jak to jelo? ;)

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Lepší, do ideálu daleko.

                                                    0 0
                                                  • ufoncz  

                                                    Pevnou osu mam, ale rozumim tomu jak vul hvezdam. Nemyslis ty koncovky (adapter) pro nabu, co je na pevnou osu i QR (napr. Novatec)?

                                                    Zaujal me trail u Ceske – myslis ten u okraje lesa, co se pak zase napoji na sirokou lesni cestu (cyklotrasu) od Ceske do Kurimi?

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Jo, ten.

                                                    No z druhé strany než je upínák, je taková koncovka našroubovaná? a ta v náboji držela takovej kovovej bazmek s chapadýlkama nasunutej na plastovej bazmek. A někde v tom systému je malinká podložka se ségrovkou? Pokud mi borec necpal podložku se ségrovkou, která odpadla kdoví odkud, a vakl je tam od přírody. Když se ale upínák utáh tak ten protikus z druhé strany se hejbal a šel povysunout, úplně sundat nešel. Kolo až na vakl se zdálo, že drží a neupadne.

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Nejspíš ztratil toto: https://goo.gl/5JLZie

                                                    Bez toho si nezajezdí. Odkaz je na Novatec náby co mám já, a vypadne to prakticky vždycky, když vyndávám kolo. Tohle rozhodně soudruzi nedomysleli. Je to tam jen nasazený a jen vazelína to neudrží.

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Tak v tom případě bude někde u České rozsekanej. :-)

                                                    0 0
                                                  • Vilém  

                                                    A nebo rozebral na soucastky suntour osu. Muze se stat, ze na konci ztrati, nebo nema segrovku, ktera to jisti a pak toci a toci, az se to cely rozsype.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Tak to jsem zvedavej. Zitra si to jdu vyzvednout. Budu moci porovnat novatek hope a dt. Kdyz srovnam dt a hope tak dt je jednoznacne napred s orechem. Hledat pozemi praporky od hope je fakt opruz. Vypadavaci koncovky mi prijdou skoro neuvěřitelný a poreferuju.

                                                    0 0
                                                  • bagr84  

                                                    Proto ten název… padnou a doufáš že najdeš :D

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Jsem ti psal do druhýho vlákna: https://goo.gl/5JLZie

                                                    0 0
                                                  • novcze  

                                                    co je normální osa? … klasický RU nebo thru bolt jako např. RWS od DTswiss

                                                    ve předu i vzadu mám Maxle Lite a k vyšroubování osy nepotřebuješ nástroje, protože má páčku jak RU

                                                    btw. nepotřebuje někdo zadní 12 × 142mm Maxle, M12×1,75, Formula FQR-12M

                                                    https://78.img.avito.st/…12604178.jpg

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Měl pevnou osu 12 mm s upínákem.

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    To je ještě větší zvěrstvo v so na BF než v pá.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tak po cca 80 km si to muze dovolit :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Byli jste spolu kluci? :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Sì :-)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    A kdepak jste byli? :)

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    tutaj

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    V baru Modra ustrice v Horicich :-)

                                                    Musim rici, ze hadice na umyvani kola je k nezaplaceni. Byl jsem dnes linej otevrit vodu ven (uz mam zazimovano), a dostavat to bahno dolu smetakem byl docela voser.

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Možná jo, kolik za ni chceš?

                                                    0 0
                                                  • novcze  

                                                    jestli je to na mě, tak 500,– … není to funglovka, jetá půl sezony, nikde jsem nehavaroval, takže bez šrábanců

                                                    0 0
                                            • RomanH  

                                              Tu za 2,5 mam ja, dokonce 2×, a dobry, tuk tuk. Meli ji i levneji, ale to uz jsem se bal :-)

                                              Na druhou stranu, jeden Convoy ze dvou mi blbne, prestoze u vsech ostatnich funguje bezproblemove.

                                              A perlicka na konec, po cca 5ti letech mi zacala blbnout i moje stara dobra jednomodova TR-801 – mas radost ? ;-)

                                              Proste Cina.

                                              0 0
                                          • Paja  

                                            To mas ty samy jak pepek s Maňasem?

                                            0 0
                                      • Polka  

                                        Blikacky netreba, ty nase cyklohadry sviti velmi dobre.

                                        0 0
                          • Polka  

                            V klidu…rid se tim, co psal Excel – oprit kolo a lejt! :-D

                            0 0
                        • Jaroslávek  

                          Čau satani, Emanuel už odešel ?

                          0 0
                  • Paja  

                    Pojed s nama Lebedo, treba se rozhoupe i reznik Krkovicka ze Slapanic :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Momentálně a bohužel se to stupňuje, řeším a nejezdím :(

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        To je tragédie. Máš na to ještě 10 dnů.

                        0 0
                      • Paja  

                        Cetl jsem, ze resis svoje oblibeny tema plaste :-) ty, co jsi tam mel doposud s dusema se uz rozpadly?

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ne stávající gumy jsou příliš silniční, měním hlavně kola, jelikož jsem nemohl mít optimálně nastaven třmen u předního, zasahoval do výpletu, no a ještě je zadní kolo mimo osu, zkusím to hodit do HaPe, ať mistr posune ráfek… Pořád dokola neustále něco, už mě to vůbec netěší ani nebaví.

                          0 0
                          • pepek  

                            Kdybys vzal pilník a ten blbý třmen trochu odpílil, tak máš pokoj.

                            0 0
                          • Paja  

                            Tak prilis silnicni plaste budou na dnesni vyjizdce spis vyhoda.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jsem bez kola s velkým balíkem (DT R 24 Spline) na firmě, který měl přijít před týdnem dom (Geis asi nejhorší přepravka zatím).

                              0 0
                              • les  

                                Kup za 15 stovek kecky. Začni běhat a máš klid.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  To je jako se vším dneska, prej se dělaj pro různý povrchy :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    …a jedny by nesedely, druhy by byly terenni malo, treti moc, ctvrty by se rozlepily, past vedle pasti :-D

                                    0 0
                                  • Polka  

                                    Já bych zajel do Pelhřimova.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      Sem si takhle jednou dopredu nakoupil veci na vymenu na jednom vraku. Ve finale sedmikolo nebylo na orech ale sroubovaci, kliky nepasovaly na stred protoze nesel seridit smyk a chybel mi sis stahovak na tu sroubovaci kazetu. Vod te doby spravuju kamaradum kola s velkou obezretnosti a pouze na jistotu. Nebo je posilam do servisu, ale takovej ex ma cernyho petra i tam. :) :)

                                      0 0
                        • Smazaný účet  

                          No a jelikož co v posl. roce koupím, je s tím vždy nějaký problém, nebo něco spletu, tak jedna zkur. guma zas není TR :(

                          0 0
                          • Polka  

                            Neni teda lepsi v tvym pripade nasetrit si v klidu vetsi budget a pak si koupit hotovy kolo, ktery bude presne vyhovovat nebo si to od nekoho nechat profi se zarukou poskladat? Toto musi bejt prece utrpeni uz :-)

                            0 0
                            • pepek  

                              To se ale na ty 3 měsíce, co na tom zase bude jezdit, vůbec nevyplatí.

                              0 0
                              • Polka  

                                Kdyz by mu to presne vyhovovalo, tak by mu to mohlo prece vydrzet treba i rok, mozna dyl ;-)

                                0 0
                                • Macik  

                                  Sleduju to jen okrajově, ale už i mě přijde, že kdyby P@x jezdil taxálem, vyšlo by ho to levněji a byl by ve větší pohodě ;-)

                                  0 0
                                • Excel  

                                  Měl to udělat jako já, koupit si železnou kovadlinu na který mi zas uchcala zadní guma, kurváá, šolichá mi přesmyk, buď na jednu nebo na druhou stranu, s X.7 páčkama, který jsou tak akorát..na *****! Zlatejkurvagrip­šift. Ale jinak su spokojenej bo na tom stejně nejezdím.

                                  Dneska to vopřu o kontyš a končím, začnu lejt.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Vy jste dvojka :-D proc sis tam GS nenechal?

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Už byl rozleptanej, tak jsem použil páčky co jsem tehdy z meridy kvůli gs sundal :-) Novej GS na 3×9 se mi kupovat nechtěl a náhradní gripy by byly, skrz love co za ně chtěj, pro zlost.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Jo, to jsem se taky jednou dival, ze nez kupovat nahradni gripy je lepsi koupit novy razeni.

                                        0 0
                            • Smazaný účet  

                              Tak kola DT parádní, sice neobsahují RU, zřejmě kvůli možnosti na pevné osy. Mezera od výpletu ke třmenu větší o cca 4mm (díky Karošovi za změření). Mají nalepenou TR pásku, která byla i přibalena, ventilky též. TR plášť naskočil okamžitě, druhý spletený obyč. dílenskou pumpou ani omylem :)

                              0 0
        • Paja  

          16.30 Obrany, asfaltovani s vrcharskou premii u Babicaka.

          0 0
    • quoll  

      Caute. Neviete mi povedat, kde v Brne predavaju oblecenie Sportful?

      0 0
    • pepek  

      Máte už někdo otestovaný nové fičury v mapy.cz? Mně to háže uplný nesmysly s výškou-a to dokonce různě v telefonu a v compu.

      Když otevřu trasu z batůžku v telefénu, tak výškový profil je ± realistický, ale v kompu ten samý zápis hodí třeba +200m na 0,5km. Dnes to hodilo skoro 500m v husovicích a pak jsem prý jel do adamova, utechova a zpět do brna furt z kopce :-)

      Další nedostatek je ten, že se neotáčí mapa.

      Jinak by to bylo už lepší, jak locus.

      0 0
      • ufoncz  

        Zkusmo sem něco na Mapy.cz naklikal a výškovej profil vypadal normálně. Tak asi nevím, co myslíš.

        Každopádně v telefonu budu asi navždy nechávat oboje, protože Mapy.cz nejspíš nikdy nedají tu možnost stáhnout si pro vybranou oblast jednu až několik vybraných map.

        0 0
        • pepek  

          Ty chyby to dělalo ze záznamu stopaře, kupodivu z jednoho záznamu různé výškové profily.

          0 0
          • ufoncz  

            Jedna aplikace zobrazuje asi uložené vzorky (souřadnice GPS), druhá pak ignoruje výškovou souřadnici z GPS a ukazuje místo toho data z elevační sítě.

            0 0
      • Paja  

        Tak ty metry meli vzdycky nadhodnoceny.

        Ted jsem to pustil cestou z prace a profil zhruba odpovida, ale Stopar nastoupal 70 m a sjel 105, zatimco barotachometr 25/70. Vzhledem k tomu, ze dokopec je tam jen z Postranske na Belohorskou a od reky k nam, bude urcite bliz pravde ten tachac.

        Mapa se mi normalne otaci.

        0 0
      • babicak  

        Myslím, že to háže chyby, trasa od Svitavy, po červené Nový Hrad, Rudice, Jedovnice a ke kulaťáku dle stopaře nastoupáno 855 metrů, což se mi nejeví jako reálné.

        0 0
      • Polka  

        Mam to stejne, vyskove to na webu haze blbosti, ale v telefonu ok.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Teda, já ti fakt fandím.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já už tu TV vážně hodím z balkónu:

      Prima: Případy podporučíka Haniky WTF?

      Barrandov: 30 příp. mjr. Zemana

      ČT1: Hříšní lidé m. pražského

      ČT art: Šílenec z Úvozu

      0 0
      • Paja  

        Prima Cool: Top Gear B-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To už jsem snad všechny taky díly viděl min. 2×.

          http://www.auto.cz/…padla-100740

          0 0
        • pepek  

          Ta dvojka toho novýho od clarksona nic moc, že? Asi už docházejí nápady

          0 0
          • Paja  

            Nevim, nevidel jsem ani jednicku.

            0 0
          • mastihuba  

            nas deda dycky vo peti nakrmil kraliky a slepice. Namazal si krajic chleba a po zpravach sel spat. Tak se s tim smiř. :)

            0 0
            • pepek  

              Nebyls to ty, který byl proslavený pravidelným sledováním nějaké sračky typu: OVRZ?

              0 0
              • mastihuba  

                Mozna tim ze kdyz to zacne odchazim do knajpy, ale takhle to zenati soudruzi asi resit nemuzou. Včetně… :) kdyz uz tak ulice. :)

                0 0
          • Jaroslávek  

            A co ty prachy ? Tunel ?

            0 0
            • pepek  

              To ne, Ťok & Co Ltd tomu myslím nešéfuje

              0 0
              • Polka  

                Ale najednou si na Řebíčka nikdo ani nevzpomene, to mě *****.

                0 0
                • pepek  

                  Řebíček kradl, ale řidiče nechával na pokoji, nezaváděl fašistické a likvidační sankce za pouhé překročení limitu.

                  0 0
                  • Polka  

                    Jak vysoká že má být ta likvidační sankce?

                    0 0
                    • pepek  

                      vezme ti papíry

                      0 0
                      • Polka  

                        Za jakych okolnosti? Kdyz v obci misto 50 pojedu 60 nebo 120?

                        0 0
                        • pepek  

                          Když ti změří na Landstrasse víc jak 130

                          0 0
                          • Polka  

                            S tim nemam problem. Proc jezdit viz jak 130 mimo dalnici? (tim nerikam, ze jsem to nikdy neporusil)

                            0 0
                            • pepek  

                              Protože jsou tam zatáčky, které jedeš 100–110 ? A když jedeš zodpovědně, tak musíš něco před zatáčkou přece aspoň trochu zašlápnout, aby to bylo stylový.

                              0 0
                              • Polka  

                                No a presne pro takovy hovada jsou takovy opatreni ;-) Ale je to tvuj boj.

                                0 0
                                • pepek  

                                  Jaký hovada? Soudruh, jedoucí zodpovědně a koncentrovaně, jen trochu rychleji, je určitě menší hovado, než typický dodržovač rychlosti, který telefonuje, smskuje, hádá se s manželkou, nebo s harantama a absolutně netuší, co se kolem něho děje. Nejvyšší počet nehod zaviní právě tito „poctivci“ a ne ti „rychlíci“.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Ted jeste kolik % je takovejch rychliku, co jezdu na Landstrasse pres 130 :-)

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      litat nad 130 se dá snad jedině v noci. a to dost riskuješ střet se zvěří. Obecně to není až tak bezpečný jak prezentuje pepíno. :)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Na odlehlých cestách, kde není provoz? Třeba za kojálem až po drahany vidíš kilometr dopředu, to stejný cestou na vysočinu.

                                        0 0
                                    • pepek  

                                      Nikde tam nevidím překročení povolené rychlosti

                                      Prvních 9 bodů – to jsou ti hodní dodržovači. Rychlíci toto nedělají

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Ty statistiky delal nekdo, kdo tomu rozumi jeste min nez ja motorsportu :-)

                                        Nicmene ja si myslim, ze vetsina tech, kteri jezdi po okresce 130+ jsou agresivni hovada, ktery jsou ve vsech bodech, mozna s vyjimkou 3., cest vyjimkam potvrzujicim pravidlo jako je bezpochyby pepino ;-)

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Taky to vidím** zhruba** stejně.

                                          0 0
                                        • pepek  

                                          Dodatečně jsem obstaral důkaz, že: dodržovači zaviní více nehod, než rychlíci

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Dalsi pisalek, kterej o statistice vi kulovy.

                                            Ale da se z toho vycist treba, ze ridici Porsche, prestoze jich tam bude xkrat min nez VW, nasbiraji xkrat vic pokut (i kdyz tezko rict za co, bodovana neni jen rychlost), ale bouraji malo, protoze jsou to obvykle lidi, co k rizeni a autum maji vztah a jsou dobri ridici (kdyby se to prepocetlo na pocet jezdicich aut, byl by ten „naskok“ v pokutach jeste vetsi…ale myslim, ze uz by asi nebyli na chvostu v nehodovosti). Ridici tech „obycejnejsich“ znacek bouraji vic asi i proto, ze jsou to casteji takovi ti premistovaci u musu z bodu A do B, malo jezdici zensky, apod.

                                            Nicmene ano, ti, kteri sleduji vic rucicku tachometru nez provoz, budou svemu okoli nejnebezpecnejsi, ale nejlip z toho stejne nevylezou zavodnici v Porsche, ale rozumne jezdici lidi napric znackama, ktery ale nejezdi jak hovada (tj. vcetne te rychlosti jako tech vyse uvedenych 130 na okresce).

                                            No a k vitezstvi Lancie v nehodach by ti Clarkson rekl, ze to je samodestrukcni auto, na kterym se vzdycky neco posere a zpusobi nehodu nezavisle na schopnostech ridice :D

                                            0 0
                                            • pepek  

                                              Pisálek vi o statistice kulový, ovšem pojišťovna to nepochybně zná dobře. Mají všechna data, která potřebují. Rozumne jezdici lidi napric znackama – a to jsme právě my, co jezdíme zodpovědně a dáváme pozor.

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                Nepochybne, sice to neni tak blbe jak u toho prvniho clanku, ale stejne by to melo byt vztazeny k celkovymu poctu aut podle znacek.

                                                0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Soudruhu, toto máš předem prohraný. Se svým názorem jsi příliš osamocen, tady.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      No ale mohl jsi mě aspoň ty podpořit :-)

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        Takhle to zacina vypadat zes jen zkousel jaroslava. :) to vod tebe neni hezky. Zavani to praktikama pana ministra.

                                        0 0
                                        • pepek  

                                          Reagoval jsem jen na polkovo hnusný utok. Já jsem spokojen, soudruzi (2ks), co jezdili někdy na mašině mě podpořili, ostatní logicky nemužou mít objektivní pohled na věc.

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            Přesně, vo čtvrtku jsem měl podezření, že tachometr na převáženém FZ6N neměří správně, tak jsem v rámci prověření bezpečnosti na přehledném rovném úseku, krátkodobě zvýšil rychlost na tachometrových 200, po ujištění, že je vše v pořádku – tedy bezpečné, jsem dál pokračoval podpředpisovou rychlostí. Kdyby v tom místě nějakej dobrák měřil, tak jsem bez not a přitom to byl standardní bezpečnostní test.

                                            0 0
                                          • Polka  

                                            :-D Ti teda hodne otrnulo.

                                            0 0
                                  • scoty  

                                    +100

                                    0 0
                                  • JSt  

                                    doporucoval bych se pred jizdou jeste naslopat, protoze naliti „rychlici“ zavini jeste min nehod nez ti strizlivi. ;-)

                                    0 0
                            • RomanH  

                              Tak ono to nebylo jen o tech papirech. Za mensi prekroceni tam PokuTok navrhoval pokuty v radech desetitisicu, coz muze leckoho zaskocit.

                              Jasne, nikdo me nenuti porusovat predpisy, ale ta navrhovana palba za ty prestupky byla v tomto pripade vetsi nez v Nemecku, kde Te osoli az za fakt velke prekroceni. Mrkni treba na prekroceni o 40km/h v obci…

                              Nemecko

                              PokuTokuv navrh

                              0 0
                              • Polka  

                                Jako srovnavat nas porad s Nemeckem je proste mimo. Nemecko je zcela jinde, ta spolecnost je tam zcela jinde a asi i to chovani ridicu, nejak k tomu taky museli dospet. Imho ta vyse pokuty u prekroceni o 40km/h a vice je spravna a ma logicky zaklad, prave proto, aby tady kazdej nejezdil jak hovado a priznejme si, je to zcela bezna praxe. Ti co prekroci o malo, at dostanou „pokarani“ a mensi pokuticku a ti co to prasi fest, tak proste aby neprasili, tak musi dostat po pazourech, jak jinak toho dosahnout. Vubec s tim nemam problem.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  A tak sam uznas, ze to primarne neni o rychlosti (Pepek jen tak skadli), ale o zpusobu jizdy celkove.

                                  Dnes borec prede mnou zastavil hned u vyjezdu z krizovatky, tak pul na pul krajnice / silnicice, bez toho, aby dal blinkr → nekoho z auta vyhazoval. O kus dale nas pak predjizdel v zatacce na plne care.

                                  Pokud by policicajti merili rychlost opravdu tam, kde je to rizikove, nereknu ani popel. Bohuzel si nejcasteji stoupnou tam, kde maji nejvetsi jistotu, ze nekoho chyti.

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Jo s těma blinkrama mě taky šulíni vytáčí.

                                    0 0
                                  • novcze  

                                    jj, souhlas … jen občas jde vytušit, když se ten před tebou na něco „chystá“.

                                    btw. to bude prdel když se po Brně nainstalují ty úsekovky co, to bude úplně na palici jet třeba po Poříčí někdy v noci po prázdné silnici a držet tam těch 60.

                                    0 0
                                • Excel  

                                  Taky se tady na kole bežně chlastá…oproti Německu.

                                  Hezky všem po pazourech, bez milosti.

                                  0 0
    • Motyll  

      Takže dnes po 18 u krbu. Teda jestli se operace podaří…

      0 0
      • Polka  

        Ambulantni zakrok voe :-D

        0 0
        • mastihuba  

          se necháváš sterilizovat? :)

          0 0
          • Motyll  

            Pozdě.

            0 0
          • Polka  

            Metafory nepochopeny, objasnime u krbu ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              A nezlobte. A voptej se nenápadně jestli jedou komeťáci do Olomóca v pá.

              0 0
              • RomanH  

                Kometaci mi jsou …

                Jak vidis dnesni zavod, trenere ? ;-)

                0 0
                • RomanH  

                  Kua, jsem si nabehl. Prijdu z kotelny, pustim bednu, a on uz je to neni primej prenos, ale zaznam… :-) No nic, na rozbor se Te ptat nebudu.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Raději ne. Ale je to sport, no.

                    0 0
                    • Paja  

                      Tak urcite u toho holky vypadaly nejlip, a taky je urcite dobre, ze se nezranily, protoze, kdyz se zranis, tak nemuzes behat… a kolikrat ani strilet, a kdyz nemuzes behat ani strilet, tak nemuzes zavodit, a kdyz nemuzes zavodit, tak nejses v televizi, no a kdyz nejses v televizi, nemuze se na tebe Maňas divat… A TO JE SPATNY.

                      Ja myslim, ze holky to urcite rychle hodi za hlavu a do dalsiho zavodu pujdou zase naplno a hlavne na strelnici nechaji vsechno......­......i kdyby to melo byt spodni pradlo, ale jak rikam, stat se muze vsechno, protoze je to sport :-)

                      0 0
              • Polka  

                Tož do Holomóca prej nejedou.

                0 0
            • Jaroslávek  

              P.S. jo a co říkají na EET.

              0 0
              • Motyll  

                Funguje. Kopie jde rovnou Katce na mail.

                0 0
                • Paja  

                  No tvl, takovy roky tam jezdim a doted jsem nevedel, ze Lada je Vladimir a ne Ladislav O:-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Tak horsi by bylo kdybys neznal narodni barvy starobrna a komety. :)

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    No jo, to by se měl oslovovat Vláďo nebo Míro !

                    0 0
                    • Polka  

                      Soudruhu, o hodně jsi přišel, že jsi s námi včera nejel ;-) Zpáteční návratofka tuze romantická za božího sněžení, krása nádhera Marihuanským, balzám na duši. Nahoře mohlo napadnout tak 3–5cm? Motýl upřesní.

                      Jinak mám jednu špatnou a jednu dobrou zprávu. Hajnej v pátek bohužel nemůže, ale ten sníh by do soboty nahoře vydržet mohl.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Bude místo hajnýho „uzavřít s kázáním“ někdo jiný.

                        0 0
                      • Motyll  

                        Od večera do teď lehce sype v podstatě pořád. Bílá romantika tedy zaručena.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Hoši, kruci, je prosinec, tady bych to nechal Ufonovi.

                          0 0
                          • Polka  

                            Pane ucetni, tyka se to vcerejsi vyjizdky, ktera se konala 30.listopadu a za kterou mas jedno velke „A“ ;-) Dotazy?

                            0 0
    • Smazaný účet  

      S kolama končím: http://www.autoforum.cz/…adne-nejela/

      0 0
  • Paja

    Pepminator.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.