• Paja

    Tak se pomalu zacnete presunovat…

    …aspon si to v pulce budu moct zamcit nez mi z toho udelate 500+ prispevkovy vlakno;)

    0 0
    • Paja  

      Hned na uvod dokumentace z minule zelene losovacky

      1. depresy jeste cistej;)
      2. joseho losovani a vyzvaneci melodie ponekud zmohly…
      3. vasniva diskuze o akupaku;)
      0 0
      • pepek  

        Tak jo, čistě jen pro tu atmošku, že

        3 Co to tam ten Maňas zkoumá?

        4 Trailík jak vyšitý

        5 Když se opravdu hodně soustředíte, tak na druhým břehu po chvíli spatříte další nový trail – v Kuřimské oboře.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Nějak se ti tam vloudily nicneříkající fotky z podzimního lesa.

          0 0
      • Jaroslávek  

        S námi jezdí normálně Al-Kajda.-)

        0 0
    • Excel  

      A pište jen k věci, kua.

      0 0
      • jonys  

        Jak to myslíš? Jako nezasírat to tu zbytečnostma?

        0 0
        • pepek  

          Jo

          0 0
          • pepek  

            Aby to Pája všechno přečetl na telefénu.

            0 0
            • Paja  

              Nahodou v minulym vlakne se telefon vycajchnoval, nejen, ze to ještě celý načte, ale dokonce se dalo pridat i prispevek;)

              0 0
              • pepek  

                Hmm, asi budeme muset přidat nějaký malůfky a fotešky

                0 0
          • jonys  

            Tak jsem to pochopil dobře.

            0 0
        • pepek  

          Verstehst du?

          0 0
          • jonys  

            Ja! A souhlasím! Kdyby jsme si to řekli už v minulých vláknech, nemuselo to bejvat tak zaplevelený :-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Tak čt tykterýtovlák­novůbecnezasí­rázbytečnostma ?

        0 0
        • Paja  

          Vypada to, ze zas pojedem losovat, co?-)

          0 0
          • Motyll  

            Pokud dodají nové losy…

            0 0
            • Paja  

              …a to ta akce ma vlastne zacit az dneska;)

              0 0
            • Polka  

              Dosly? A kua.

              0 0
          • Jaroslávek  

            Nó, ale mám nějaký problém s Aurorou, sviňa přestala svítit.

            0 0
            • Polka  

              To je normalni, to mne dela na kazde vyjizdce.

              0 0
              • mastihuba  

                normální to rozhodně neni a tvůj způsob opravy bych vzhledem k tomu co je v pajšlu těch světel nedoporučoval. Ja si myslel že mi romisen nesvítí kvuli poškozené diodě a bylo mi vysvětleno že dioda je ok, ale vevnitř je nejaka fičura co se po nárazu urve a přestane to svítit. Ja se vubec tak jednou za dva roky pokusim spravit nějaký světlo, pak to vodnesu známýmu a ten mi řekne ať si ušetřím svoje laický diagnozy a donesu mu to hned. Jako že na tom dycky jenom vydělám. :D Čelovka vod peclu by mohla vyprávět.

                0 0
                • Polka  

                  Jak bys to chtel lip ve tme a pod vlivem opravovat?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    nijak, todle musiš mit vyřešený primárně před odjezdem. V tom stavu cos to řešil to byla jen ztráta času, pro moju prázdnou zadní gumu. :D

                    apropo doufám že doby kdy mi vyskakovali monočlánky ze světla už mám zasebou. :D

                    0 0
                    • Polka  

                      Pred odjezdem to je dycky cajk, vysere se to po ceste. To mam jako pak dat svetlo do kapsy a jet po tme? Nebo vest kolo pesky? Mimochodem ja sem prece neresil svitovost, ale posun na rodlach. Kdyz nesviti tak do toho mrdnu a je, nejrychlejsi reseni.

                      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak já jen připomínám, že ve st nemůžu, abych to tady zbytečně nezasíral.

      0 0
      • mastihuba  

        jestli se pojede dnes tak to rozsekněte hned rano, ať na oběd nejedu do hokny bez kola.

        0 0
        • RomanH  

          Dneska bez biku.

          Muzu akorat ve stredu, ale na Buk se mi nechce.

          0 0
          • mastihuba  

            ja to vidim tak že dnešek odložim na pozítří, pozítří nemužu, takže až v pátek a hned mám tři dny volno. Kua je normální jít vo půl štvrté spat a vo půl sedmé byt vyspanej? :D

            0 0
            • Polka  

              Patek ne, to se zas zlijem jak prasata.

              0 0
              • mastihuba  

                dyž vynechame to zeleny svinstvo tak to bude fklidu. :) Chce to byt na sebe přísnej.

                0 0
                • Polka  

                  Nj, to ja moc neumim, kdyz se do hospody dostanu jednou za cas :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    viděls jak to dělali půlpáni, ti se zelenýho svinstva ani netknuli, to jenom ty musiš mít všecko. :D

                    0 0
            • Jaroslávek  

              Tak to soustrast, jak budeš jančit za 2o let !?

              0 0
    • Excel  

      Tak zatím je tu 30 reakcí úplně vo hovně.

      0 0
      • Paja  

        Zrovna jsem si rikal to samy, nikomu se nechce rozseknout streda/ctvrtek…

        0 0
        • RomanH  

          Nerozseknu sice st / ct (pro sebe to mam jasne dane), ale aby si zase nekteri nestezovali, tak :

          Byt je na to jeste vice nez pul roku cas, mam v merku jednu dvoudenni akci (= dva dny jizdy) – ostatni nocleh/y dle aktualniho zeleznicniho grafikonu ;-)

          Tak aby jste se meli pres zimu na co tesit : Beskydy + Javorniky + Karpaty. Je to cca 250km a 6700 metru prevyseni. To by na dva delsi dny mohlo vyjit – vyjet vlakem casne rano z Brna do Trince, vyrazit, po nejakych 130 km prespat a druhej den to dojet do Skalice.

          http://www.bikemap.net/route/1319782

          http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

          Prespani jsem planoval ve Francove Lhote – Ranc u Zvonu

          0 0
          • Howgh  

            to by bylo fine…nostalgické asocijování o letošním Loudání…jeli jsme od Veselí nad Moravou po Bílých Karpatech – Javorníkách – Vsetínských vrchách – Hostýnkách…ne­zapomenutelné­..

            0 0
            • RomanH  

              jj.

              Karpaty jsel jel na biku v roce 2000 ze Skalice, Javorniky akorat na bezkach (z Huslenek pres Vsetinky na Makytu a pres Javorniky zpet do Huslenek) a v Beskydech jsem na biku vubec nebyl.

              Opet by to mela byt takova „narocnejsi“ akce, zkusit to dat od nejakych casnych rannich hodin za dva dny. Kilometrove to neni tak strasne, ale prevyseni je tam radne. Pocitam, ze to je ± stejne, jako dat za sebou 2× cervenou ze Zdaru.

              0 0
              • Paja  

                To proto, ze nepochopitelne sabotujes Drtice, jinak bys mel Beskydy slušně projety…

                0 0
          • Paja  

            Pekny, pristi rok nejsou v planu zadny deti, barak bude „dodelanej“,…;D

            Jen bych se nedrzel pri zemi a na vyjeti to ze Skalice napalil do Brna, taky zelena varianta pres Lopenik na Velkou Javorinu je vetsi vyzva (co si pamatuju, do toho kopce ze Strani se blbe leze i pesky…;)

            Nicmene myslim, ze za zajizdku by stalo maraparovo fotograficky oblibene Vrsatske hradne bralo…

            0 0
            • RomanH  

              Tak budme realisti, ze ;-) O „napaleni“ ze Skalice do Brna po silnici jsem taky premyslel. Vse bude zalezet, kdy dorazime do Skalice a jaky pojede vlak. Pokud tu budeme muset prespat do rana, tak jet vlakem na Brno je asi nesmysl, ale pokud by vecer neco jelo, tak klidne.

              0 0
              • Paja  

                jasne, pokud se sejdou okolnosti, proc se trmacet po asfaltove rovine, ze…;D

                0 0
                • Pa.T2  

                  Není to focený náhodou v Šumperku?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ano, Zaverecna z prejezdu Orlicky – Jeseniky

                    0 0
                    • Pa.T2  

                      Tak to jo. Líbilo se?:) Ptám se proto, že jsem ze Šumperka a nějakej čas jsem ztrávil v Brně. Trochu jsem tam toho i najezdil na biku, tak proto jsem nakoukl sem do vlákna a narazil náhodou na toto :)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Jasne, Jeseniky jsou pro me nase nej hory – jezdim tam tak 4× do roka.

                        0 0
                        • pepek  

                          No jo, ale ta Holba, ta to tam kazí :-(

                          0 0
            • Polka  

              S tim dojetim do Brna me to taky hned napadlo. No nic, du objednat geladrink, aby mne pak nahodou neexly kolena :)

              0 0
          • mastihuba  

            si namažte pod kolenama. :D sem vyrazil v 7 ráno z Mostů po červené s tím že dojedu na Hamry a někama to stočím zpět a ve dvě odpoledne sem nebyl ani na 30tým km

            https://picasaweb.google.com/…yUJablunkova?…

            0 0
            • Paja  

              ty nas houpes Franto, to bys to kolo musel celou cestu tlacit – 30 km za 7 hodin…

              0 0
              • Excel  

                já myslím, že dolů se v těch Beskydech nadřeš stejně jako nahoru

                0 0
                • Paja  

                  to myslis spatne

                  0 0
                • mastihuba  

                  jenže vod mostu u jablunkova na bilej kříž vubec s žádným sjezdem nepočítej.

                  0 0
              • mastihuba  

                a tak možná to nebylo od sedmi ale až od osmi a nebyl sem tam vo půl druhé ale vo půl jedné ale stejně to byla pěkná vycházka :)

                0 0
                • Paja  

                  …a mezitim 2 skopky na Girove, 2 na Skalce, 2 na…;)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    to zas pozor, 7. května je tam ještě sníh a celou cestu sem se nezastavil.

                    0 0
                    • Paja  

                      Zadnej snih na tech fotkach nemas, jenom blato;P

                      0 0
                      • mastihuba  

                        mám :)

                        0 0
                        • Paja  

                          tak to jo, to ten rychlostni prumer vysvetluje;D

                          0 0
                        • pepek  

                          Uplný závěje. (jel jsem tuto trasu s mladou a dávala to s prstem v nose. jestli ty jsi někde nebloudil, nebo neposeděl, Franto)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            otazka je kolik bylo vody a jestli nekecáš.

                            0 0
          • jonys  

            Ty vole tak tomu říkám nezasírat vlákno o listopadových vyjížďkách…

            Hele, ve st bych mohl, ale musím si vzít kolo do fachy, kde vyjímečně a pod hrubým nátlakem budu hnít do 3. Takže ja, oder nein? Jako cíl navrhuji ty Hořice konečně :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Na druhou stranu musíš uznat, že příprava se nemůže šidit.

              0 0
            • RomanH  

              OK, zitra. V rachote taky budu ± do 15te hod.

              0 0
              • Karaya  

                Co to máte s Jonysem za divný zaměstnání, to už tam nemusíte chodit vůbec, ne? :D Já jsem tento a minulej týden pod 10h nešel a nějakým svátku nic nevím. Ještě že stejně nemůžu jezdit na kole, jinak bych se asi už vážně na*ral…

                0 0
                • RomanH  

                  chod do prace na 6tou – ja vztavam ve 4:50 ;-) Obcas prace na dalku 24×7 dle potreby. Nicmene IT by meli nejvice platit, kdyz jej nepotrebujou – znamka toho, ze vse funguje :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    …takze ten vrchni na Smelcce mel pravdu…;D

                    0 0
                • Splinter  

                  10h+… to by me asi hodne sralo…

                  0 0
              • RomanH  

                tak dnes nic :-( Vyjel jsem a vratil jsem se – prsi

                0 0
                • RomanH  

                  Zabalil jsem to kus pod Ususim. Je to jak na svinu, u nas mlha a silne mrholeni az pod Kurimsky kopec, pak uz jen mokra silnice a od Ceske uplne sucho :-(

                  0 0
                  • mastihuba  

                    nic si z toho nedělej, ja du po vzoru exfonbuzerantovice shopingovat.

                    0 0
                • jonys  

                  Tak to si snad děláš prdel! Já právě zažehnal hrozící pohromu nutnosti hnít v haklu do pěti a teď jako co?!

                  0 0
                  • Excel  

                    hovno

                    0 0
                    • jonys  

                      Á pan Malina zakoupil nějakej fet na zlepšení výkonnosti a zvýšená agresivita (zatím snad jen slovní) je prvním vedlejším účinkem, co?

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Hlavně nejmenovat, prosím.

                        0 0
                      • Excel  

                        Ty volé, inkognito v prdeli,vo co komu de?

                        0 0
                      • RomanH  

                        viz. muj tiskovy mluvci.

                        Me to sere jeste vice, na biku jsem jel naposledy 22.10. Byla fest mlha (s tou jsem pocital), ale v tom silnem mrholeni se mi fakt jet nechtelo. Nicmene budu vyrazet kolem 17te z domu, neco pojezdim po okoli.

                        0 0
                  • Jaroslávek  

                    Horal nezvykle vyměkl, to muselo bejt ale vošklivý ráno.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Jeste stesti, ze vcera bylo tak jak bylo. Dneska rano to u nas vypadalo celkem dobre, tak jsem se v duchu vztekal, ze takhle nemohlo byt vcera. Sjeli jsme do Tisnova a mlha jak pytel az do Ceske – bylo videt tak 2 metry pred auto, vsichni jeli krokem. Na kole bych mel docela strach, ze me tam nekdo sejme.

                      Jinak jsem se projel alespon vcera vecer – ty sutry pod listim za svetla aurory jsou docela adrenalin :-)

                      0 0
                      • Paja  

                        Jak by te mohli sejmout, kdyz jeli krokem…bys kolem nich jenom proficel…;)

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        V žabinách bylo ráno taky takový mlíko, ale od Lužánek v pohodě. A to nemluvím o tom, když se podívám z okna teď.

                        0 0
                        • Paja  

                          To mate z toho, ze vstavate se slepicema;P

                          0 0
                          • hony007  

                            To mlíko bylo i v 9:50, když jsem se vydal ku Brnu, to už měly slepice skoro po šichtě.

                            0 0
    • Howgh  

      tož dávám něco konstruktivního : v pondělí 14. = promítací beseda „návrat od Bajkalu přes Sibiř“ v Rubínu.. v 16:30

      0 0
      • alexandr  

        v Žabinách? Na webu nic není…

        0 0
    • Paja  

      Toz, zatim jsem vypozoroval, ze ve stredu nemuze Exik a Maňas a ve ctvrtek nemuze Franta, Roman a jonys…

      0 0
      • RomanH  

        tak tak. A jeste ze Jonys a ja zitra koncime v rachote okolo 15te hod a razime smer Horice.

        0 0
        • Paja  

          ve 3? tak tam pozdravujte…

          0 0
          • RomanH  

            tak pokud by jsi jel, tak i pozdeji.

            0 0
            • jonys  

              No. Já budu zatím jezdit kolem Moraváku třeba…

              Jobovka je, že Hořice otevírají 17.30, čili času je fakt dost.

              0 0
              • RomanH  

                kolem Moravaku jezdit klidne muzes, ja uz jsem rok a pul na Vidensky :-) A Horice v 17:30 jsou OK, ja bych tam jel alespon nekudy pres Babi Lom, at to neni uplnej volej. Na zpet pak pojedu pres les, na silnici mezi Blanskem a Sebrovem se mi chtit nebude.

                0 0
            • Paja  

              Ja uz tak nejak pocitam se ctvrtkem…

              0 0
              • pepek  

                No. . . . .

                0 0
              • Excel  

                Esi pojedete na buk tak já bych tam moh ve čt bejt nejdřív, nejdřív před sedmou.

                0 0
        • mastihuba  

          to je duležitá informace. :) Ja svama počitat nebudu.

          0 0
        • pepek  

          Hořice? To se raději projedu kósek kolem baráku

          0 0
          • jonys  

            A já ti chystal šlajsničky: zpátky nakulení potmě serpentýnky, pak Adamov-Vranov…zvaž to dobře, Arnošte!

            0 0
        • pepek  

          A kromě toho Zlatka“:http://www.bike-forum.cz/…ce-radi.html#… to nemá ráda.

          0 0
          • mastihuba  

            tak to asi brněnský vlákna nebude mít v oblíbených :)

            0 0
            • pepek  

              Myslím, že nejen ona.

              0 0
          • RomanH  

            Tak Zlatka je vubec divnej pavouk. Na B-F chodi si akorat taha osobni spory z jinech for a zaklada flamy.

            0 0
      • jonys  

        Z čehos vypozoroval, že já nemůžu? Ale je fakt, že jestli pojedu zejtra, čtvrteční nabídka by musela být jó lákavá, aby se mi chtělo :-)

        0 0
        • Paja  

          asi jsem si to tvoje hele, ve st bych mohl vylozil jako, ze tento tyden muzes prave ve stredu…ale ve ctvrtek se pojede stejne do jonysnefriendly zakladny na Buk;)

          0 0
          • jonys  

            Já tam byl letos už 4×. Nebudu jmenovat soudruha, guru této osvěžovny, že letos určitě někdy dorazí na Šmelc a zatím nula bodou…

            0 0
            • mastihuba  

              ale jo porád :)

              0 0
            • Paja  

              Tak tos prekvapil, marne jsem patral v pameti, ze bys tam s nama nekdy jel…

              0 0
              • mastihuba  

                no se mnou tam byl a sliboval jsem že na voplátku dojedu na šmelc, jenže letos jste tam zas tolikrát nebyli a ja mam přeci jen dost malo času na tak dlouhej vejlet. :)

                0 0
                • jonys  

                  No tys to sliboval už v zimě. Jestli ne na tom „sportovním“ mikulášském sedánku v pivcu :-)

                  Pajo, no s tebou jsem tam nebyl letos, to bych ještě měl napravit…

                  0 0
                  • Excel  

                    takže zítra, draku

                    0 0
                    • jonys  

                      Jebu to. Včera jsem si dal smogsurvivalokruh a dneska kolo musí do servisu, teče mi kapalina z brzdy, tentokrát pro změnu ne u třmena ale u páky. Ale na víkend to právě chcu mít hotový, abych ti byl k dispozici!

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Magura? :)

                        0 0
                        • jonys  

                          No, Marta, pyčo, SL!!! Mrdky! Brzdí jako čert, ale po 3 letech provozu se nějak serou, no…A jak jsem tam včera nemoh narvat nový desky, to by bylo na povídku. Roman v Ráji hadra! Jestli Goldfren neumí trefit jako rozměr nebo co, no peklo.

                          0 0
                          • Excel  

                            Goldfreny byla poslední věc, kterou jsem cpal do, v krabici pohřbených, Formulí ORAlanal Kurvy-18. Mrdky v Goldfrenu se s rozměrama moc nepářou, za stálého svistotu jsem dojel tehdy z Český na Palackého třídu a cuká mi v oku do teď, páč ty desky tam byly tak natěsno, že pružinka neměla šanci a desky byly vzpříčený na štorc, tuším ležej někde u Záhřebu v kanále doteď.

                            0 0
                            • pepek  

                              Superstar voe!

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Šetři síly. Komu neni rady tomu neni pomoci. :D

                                0 0
                      • Paja  

                        Na tohle si vzpomenu az zas nekdo bude psat, ze hydrauliky jsou bezproblemovy a bezudrzbovy brzdy a pravdepodobnost, ze se na nich na delsim vylete neco posere je mala;D

                        0 0
                        • mastihuba  

                          vono ja nechcu Jana podezřivat, ale ty problemy s bezduší, pak problém se servisem, včil tekoucí hydrauliky… Bych si dovolil tvrdit že chyba bude někde mezi sicnou, pedalem a rodlama. :D

                          0 0
                          • pepek  

                            To bude ono. On totiž jednou přijel i s volným hlavkem atd. atd. On řeší hlavně ten design. Vozí krajkový kotouče, ale kapalina mu teče proudem.

                            Pája: na hydry jsem 8 let nešáhl.

                            0 0
                        • Excel  

                          No až do předminulého měsíce jsem si byl jist, že mechaniky od avidu jsou bezúdržbové,bez­problémové brzdy, než je jeden nejmenovaný úsušský soudruh rozšaloval.

                          0 0
                          • RomanH  

                            No, tak po nejakych 8mi letech mely narok… Vyhodou u te mechaniky je, ze to das v podstate na kolene do kupy. Nicmene me zacinaji lakat ty nove XT 2012 – uvidim, jak s nima budou lidi spokojeni pres zimu a na jare se rozhodnu.

                            0 0
                            • Excel  

                              hydrauliky nebrat !

                              0 0
                            • mastihuba  

                              ja si nemužu pomoct ale jsou docela hnusný.

                              0 0
                      • Excel  

                        O víkendu budu k dispozici jen v neděli dopo, sobota je píčou ke zdi. Viděl bych to na nějakou retro vyjížďku, kafe v České, včetně zesměšnění v nějakým hustokrutým hanku.

                        0 0
          • Smazaný účet  

            Start???

            0 0
    • mastihuba  

      Přátelé, kamarádi neptejte se proč ale poprosil bych Vás o hlasy pro Denisu Bartizalovou v téhle anketě.

      http://mtbs.cz/…orie/ostatni

      0 0
      • Polka  

        Neni to na tebe moc mlady? :-D

        0 0
        • mastihuba  

          tvoje spekulace jsou irelevantní :D

          Za jaký tým jezdíš? Jezdím za Eurofoam sport team.

          0 0
          • Polka  

            No…a kdo ma helmu Eurofoam? :)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Neptám se, pro kamaráda všechno. Pak na mě mysli až bude pokorunovační večírek.-))

        0 0
    • pepek  

      Za dva dny a už 108 hlášek – to se Pája nebude chytat už 15týho.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Kdo chce, vždy si to najde, nemýlím-li se. Tím jsem vůbec nic nechtěl naznačit.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Slušný tempo, a se držíme tématu.

        0 0
      • Paja  

        …kdyztak zalozim dvojecku uz na pristi tyden;)

        0 0
        • mastihuba  

          tak listopad máš pevně v rukou tak v tom asi neni problem ne? :D

          0 0
          • Paja  

            Prave proto jsem si pospisil se zalozenim, aby mi to nejakej Vendelin nevyfoukl;D

            0 0
    • Polka  

      Odvzdusnil sem, doplnil kapalinu, vymenil desky za SUPERSTARY pyco!!! Tak kdo, kde, kdy?

      0 0
    • Polka  

      Odvzdusnil sem, doplnil kapalinu, vymenil desky za SUPERSTARY pyco!!! Tak kdo, kde, kdy?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Zkus to ještě jednou.

        0 0
      • pepek  

        Superstary jo? :-) Nemrčels tady kdysi, že jsou na hovno?

        0 0
        • Polka  

          Tak protoze jsi zkusenost s nima prezentoval ty – hlavni demagog :-)

          0 0
    • Jaroslávek  

      Budu v údolí na konečné MHD linka č.55 v 16:2o.

      0 0
      • Excel  

        to si budu zrovna v Buzerantowitz vařit třetí kafe :-)

        0 0
      • Polka  

        Kua to je za chvilu, no dojedu no.

        0 0
      • Smazaný účet  

        no newim, jestli to stihnu…

        0 0
        • Smazaný účet  

          No to zas bylo cosik: sranec, díky Maňáskovi za hajzlpapír (zachránil bílý sedlo), pak jsem to zas položil, tentokrát na pravobok (na vině tentokrát světlo, XM-L vydrží na high hrozně málo), ráno obhlídnu škody…

          0 0
          • mastihuba  

            ty vole, pro tebe je to fakt nebezpečný :D

            0 0
            • pepek  

              Tak on tam ty trasy nezná, tak si je musí trochu „oťukat“

              0 0
              • Paja  

                Presnejsi vyraz by byl “osahat“ ;)

                0 0
            • Jaroslávek  

              Hele, prej fušuješ do řemesla ochotníkům !?

              0 0
          • Polka  

            Dneska tam i zpatky super. Ta zpatecni vrstevnica od Zalmana nad Pozorky mne dycky dobre naladi. A kdyz zaroven clovek vylosuje tricko… :)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Výše odpovídá Depresy na co vozím ten baťoh.-) Za výběr trasy si tě řadím do rubriky nejlepší kamarádi. Už jste tam dva. Příště dám odjezd 15:2o, kdo má vstávat v 5, když jde spát po půlnoci ?

              0 0
              • Paja  

                Oni by to v DS pochopili, kdyby sis jednou prispal…

                0 0
              • mastihuba  

                kudy jste jeli? se mi jednou za čas motate na dvorečku a ja se flakam na pornodivadle. :D

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Trasu tam bych popsal asi tak: pomalými soustřednými kruhy jsme se přibližovali základně. Až na modré jsem prozřel.-)

                  0 0
                • Polka  

                  No zpatky sem jel kolem vaseho a predtim sem si to omylem vyjel na Palenikovo, tak sem si ho dal poprve opacne:)

                  Tam sme se motali cca. takto

                  0 0
                  • RomanH  

                    Co to kolecko okolo Hostenic ?

                    0 0
                    • Paja  

                      V b. X jsme blbe zahli…

                      0 0
                    • Polka  

                      No to je prave vono, sjeli sme z Hoska a vratili se zpet. Ve tme je to trosku jiny nez za denniho svetla :)

                      0 0
                      • Splinter  

                        :DD a nedojeli ste nahodou k tomu srubu?

                        0 0
                        • Polka  

                          Srub sem zadnej nezahlidl, ale vratili sme se presne tam, kde sme v udolicku u Hostenic bocili doprava nahoru k Hoskovi. Tak sme to vzali tim hankem na kopec smerem k ricce jakoby a napojili se na tu hoskovu vrstevnicu pozdejc.

                          0 0
                        • Paja  

                          Kolem srubu s modryma svetylkama jsme jeli hned jak jsme poprve odbocili v Hostenicich ze silnice…jeste jsem rikal Maňasovi, ze to ma pekne modre oznaceny;)

                          0 0
                • Polka  

                  Vona ta cesta ale jinak byla vlastne zajima, pac na modre dole se mne podarilo udelat dve smycky na retezu 8-) a pozdeji za zalmanem se zadrhl smyk. Zustal na velke placce a nesel dolu, kopal sem do toho jak drak a ani kdyby ses tam posral. Nechapu.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    maš si v baglu vozit kladivo, ty defakto žádnej jinej vercajk nepotřebuješ.

                    0 0
                    • Polka  

                      Kladivem sem to mrdal doma po prijezdu a ani hovno zlata pani :)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Cece, po losovani na Buku mlatit doma kladivem do ramu, to chce radnou odvahu.

                        0 0
                        • Polka  

                          Vcera to bylo napohodu.

                          0 0
                          • RomanH  

                            To mi nejak nesedi s temi Exikovymi 5ti :-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              pět bych označil za těžkou pohodu. :)

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Ten Tescodříč je nebezpečný. Jednou za čas se urve na bike a pak nadměrně konzumuje a tím ovlivňuje okolí k témuž.

                              0 0
                            • Polka  

                              On tam byl driv jak my. Ale pravda, trosku me zaskocil kdyz porad kynul na Ladu prstem ze jeste jedno, jeste jedno :)

                              0 0
          • Jaroslávek  

            To jsi položil mezi zahrádkama pod Ochozem ? Nj, jsou tam koleje …

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ne kousek před lavkou, jak jsem měnil aku, už to skoro nesvítilo a v tom rychlým sjezdu mi na štěrku podjel přední RK 2,0. Měl bych asi pořídit pořádný gumy…

              0 0
              • Paja  

                Mozna by stacilo dopredu.

                0 0
              • mastihuba  

                to znám dycky dyž sem měl vepředu nějakej fofrplášť tak to skončilo potlučenejma žebrama. Von i sjetej noby začíná být k hovnu bo rukou nemužu kloudně pohnout už dva měsíce.

                0 0
      • pepek  

        Příště to odstartujte rovnou z Rousínova a v 15.00, ať to nikdo nemá moc daleko.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Brblo, nechceš Auroru na náhradní díly ?

          0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. Věřil by jsi tomu, že někteří jedinci se neorientují v linkách MHD ? Když napíšu 55-ka v Mariánským, tak se budou hádat že tam jezdí 45-ka.

          0 0
          • pepek  

            Co je MHD a 55-ka? To je nějaká nová sex. úchylka, nebo poloha?

            0 0
          • Paja  

            No co co, odjakziva tam jezdila, a kdybys napsal v Marianskym, tak nereknu, ale napsals v udoli na konecne nejake nezname linky;) coz me trochu znejistelo a radsi jsem si to overil na dpmb.cz;) sice me jiny udoli nenapadlo, ale u tebe clovek nikdy nevi;D

            0 0
            • Jaroslávek  

              Hlavně že jsi to našel, bez tebe by nás Polka vozil kolem Hostěnic doteď.

              0 0
    • Excel  

      5 pivek jsem už dlouho nedal, při odjezdu bylo venku nějak teplo.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jsem ti nabízel lichý, mohl jsi si losnout ještě jednou.

        0 0
        • RomanH  

          Koukam, ze to bylo vcera opet velky :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Už mi to nenoste, já nemám peníze.-)

            0 0
            • mastihuba  

              :DDDD tak tudle výmluvu si musim zapamatovat. Akorát mám obavu že na todle mi pan vrchní neskočí.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Já jsem pro něj důvěryhodná osoba, když to řeknu, tak to tak je. Když to řekneš ty, zrychlí tempo.-)

                0 0
                • mastihuba  

                  máš štěstí že jsem vynechal, to bys měl u mne zase sekeru. :D

                  0 0
            • Paja  

              Sem rikal, ze ti to posledni koupim, jsme si mohli jeste jednou losnout, kdyz uz mi Lada to posledni nechteny pivo naserviroval…

              0 0
      • Paja  

        Tradicne par hospodskych fotek…

        0 0
    • jonys  

      Takže přátelé, máme tu první listopadový víkend a s ním nedělní retro vyjížďku (nevím proč teda, ale je mi to jedno) projected by Exik. Sraz i trasu tudíž nechávám na něm, stejně jako to, co nám bude Verča v České servírovat k nedělnímu obědu. Věřím ale v širší účast!

      0 0
      • Excel  

        Sraz 8:25 (dobře v devět) na konečný u Technického muzea. Retro proto, že pojedeme po trase, kterou jsem rád jezdíval jako mladá začínající naděje MTB. Směr Baba-hřebenovka-sjezd kolem vysílače Kuřim a pak už je mi to jedno. Jelikož jsem sračka podlomená čtyřtýdenním moribundusem s občasnou konzumací ATB, je můj fyzický stav srovnatelný se stavem vojáka wehrmachtu při opouštění Stalingradu, což jsem si potvrdil při včerejším řazení kašpara v nájezdu na letonickej Turmalet, z toho důvodu bude tempo na pohodu.

        0 0
        • jonys  

          Aspoň nám nevystydne polífka :-) V 9 budu na značce!

          0 0
        • pepek  

          Směr Baba-hřebenovka-sjezd kolem vysílače Kuřim – nic lepšího tam nemáš? Sem se chtěl připojit. Ale když už mermomocí chcete tu babu, tak bych navrhnul nový trailík, za který jsem ještě nedostal žádný děkovný dopis. Jonys může dát to nástupní Stelvio, my si to vytlačíme a pak možem jet někam dál.

          0 0
          • jonys  

            Tak tam můžem zablbnout víc, no. Dáme retrotrasu, zamáčknem slzy a ukážeš Stelvio a trailík. A pak můžem se přesunout na ten můj šlajsničkovej okruh po Palačáku.

            0 0
            • pepek  

              Jako přiznejme si to soudruzi na rovinu, na víkendovou jízdu je to slabý odvar. To je tak na pondělí večer. To by chtělo vyrazit ráno v sobotu a dát případně nějaký to enduro. Teplo na to furt eště je, že.

              0 0
              • Excel  

                jeď, já možu jen v neděli dopoledne

                0 0
        • pepek  

          Eště tedy můžu nabídnout nové turisticko-naučné trasy v kuřimské oboře. Malý zádrhel je tam jen ten, že se musí furt někde kolo házet přes vysoký plot a pak ten plot eště přelézat.

          0 0
          • Excel  

            zase se do toho přisereš s trasičkama a celá režie je v prdeli, jak tehdá s těma rozhlednama ;-)

            0 0
            • pepek  

              Co meleš? Tam sem neměl jediné svoje dítko. Skončilo to na naprostém fyz. vyčerpání účastníků zájezdu a zcela drobné, nepodstatné tech. závadě na mém kole, zaviněné vyšší mocí, která se stane max. jednou za 10 let (tedy pokud si to dobře pamatuju.)

              0 0
          • RomanH  

            Nechci se vam do toho montovat, ale nechcete si zkusit projet XC trat v Kurimi ? Jsou tam pekna mista a ted v listi to muze byt docela sranda.

            0 0
            • Excel  

              To není vůbec blbej nápad, to retro sem tam měl v rámci dušičkové nálady, zamáčknout slzu a tak. Budeš nás teda čekat v Kuřimi po vysílačem a nebo dojedeš k tomu muzeu?

              0 0
              • RomanH  

                Ja pojedu akorat tak do …, hlidam sviste – Katka ma sluzbu :-(

                0 0
                • Excel  

                  však ty už si to nějak ošéfuješ ne? ;-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ted bohuzel nee – svagrova to pred tydnem vyklopila, tak ji tam nemuzu hodit dalsi dve. A tahat je Katce do prace nechci.

                    0 0
                • pepek  

                  Hoď sviště do vozejku a přijeď, aspoň trochu zpomalíš.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Vozik ani sedacku uz rok nemame, jezdi sami – malej mi to za chvili natre :-)

                    0 0
                    • jonys  

                      Hoď basu do kotelny a my dojedem za tebou :-)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Coz o to, basa je v garazi a potrebuji ji vypit, pac akorat prochazi (alespon je videt, ze ty Svijany nejsou az tak umele), akorat mi ale volali nasi, ze me zitra vyzvednout i se svistema a pojedeme k sestricce – zkusil jsem navrhnout, ze by se to mohlo odehrat i beze mne, ale moc se na to netvarili :-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Získal jsem volný podvečer, zkusím to objet kolem vašeho. Tzv.kontrola shora.

                        0 0
        • MUSA  

          zdarec, omlouvám se za brzdu, ale nějak jsem to nemohl rozdejchávat a ta snídaně (1 a 1/2 špejle ražničího) nesedla. Budu dál trénovat a snad někdy příště dojedu do cíle. Jinak na Babě krásnej podzim.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ke snídani ražničí, to bys se ani nehnul…

            A tos ještě nepoznal noční návratovky ;-)

            0 0
            • MUSA  

              no, musím ještě hodně trénovat a začít kupuvat trika bez břicha, co jsem se díval, tak se při cestě z5 hodně maskuješ, tak ty návratovky jsou asi kruty. Ale zas bych se někdy k bikerům připojil pokud budou chtít brzdu :)

              0 0
              • Excel  

                Tak hlavně, žes v poho dojel, jsme si říkali, jestli jsme ti to moc neznechutili, fakt je, že já už toho pak měl taky plný brejle. Tak příště ;-)

                0 0
                • bagr84  

                  Fajn vyjizdka :)

                  Od muzea do Komina 39 km. Jeste jsem si pak zablbnul na Holedny a rychle na obidek. Dik za vyjizdku :)

                  0 0
                  • Excel  

                    Měl jsi pravdu, rusové jedou dál v letním (já myslel, že jim vadil ten letní), škoda, že tady to není zrovna tak.

                    0 0
                • MUSA  

                  Počasí zatím vypadá slibně, koupím nějakou bundu s odepínacíma rukávama a bude se zatím jezdit dál. Po dnešku už žádny ražničí na snídani.

                  0 0
                • jonys  

                  Tak hlavně že žije :-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Tak povídejte, jste všíchni nějak skoupý na slovo.

                    0 0
                    • MUSA  

                      trochu víc mě v při výjezdu chyběl dech a nějak se ven drala snídaně – dvě porce ražničí :), nic víc, nic míň, tak jsem dál kluky nebrzdil a odpojil se, však oni ti to odvipráví. Začnu trochu víc trénovat a zas někdy se přidám.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        příště musíš byt tvrdej a vydržet, když už tě sebou vzali, tak ať čekají. Člověk se s nima nesmí nechat vyprovokovat k nějakýmu tempu. Chce to už vod začátku dát najevo že se pojede pomalu. :D

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Pán je znalec.-)

                          0 0
                        • Polka  

                          Proste jedes dom sam :-DD

                          0 0
                          • mastihuba  

                            ja si dycky vzpomenu na kamošovu hlášku dyž jeli nejakej silniční trening a v nejaké hompačce se nějak zamyslel a vodjel jim balik. A prej se za nim vod toho co byl poslední jen ozvalo, „tak a sme v piči“ :D

                            0 0
                            • Polka  

                              :-D Sem chtel napsat „priste“ jedes doma sam, ale nak sem to neopravil :)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                :) posledne ste čekali, trochu dyl no. Sak vod te doby sem zelenou neměl. :)

                                0 0
                        • Paja  

                          …to rika ten pravej…

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Dávej bacha aby ti ten wigvam nezfajroval od toho krbu.-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Nerozumim tvemu vyhruznemu tonu, reagoval jsem na Frantu…krb, tedy zatim vlozka je uz na miste.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                ja ty jeho myšlenkový pochody taky někdy nechapu a nebo se ještě nenaučil řadit příspěvky. :D

                                0 0
                                • Paja  

                                  …a co teprve Maňasovy vtipy a narazky, to je aspon rebus;D

                                  0 0
                              • Jaroslávek  

                                Je to prosté, chtěl jsem tě popíchnout, toť vše.

                                0 0
                                • Paja  

                                  …a ja uz myslel, ze to ma nejakou souvislost;D

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Ježíšmarjajozef, co je na tom nepochopitelnýho, našel jsem tvůj poslední příspěvek a tam jsem to picnul.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Nepochopitelny je, ze mi bez nejaky souvislosti chces zapalit barak;D chapu, vzpomnel sis, ze jsem ve ctvrtek u Pekarny telefonoval kvuli krbu, a pak rikal, ze nam ho tento tyden dovezou…

                                      0 0
                          • Jaroslávek  

                            P.S. Jinak respekt k tý „mašině“, skoro 3oo příspěvků a porád to funguje zdá se.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Pořád to funguje, zdá se.

                              0 0
                              • Paja  

                                Problem byva az hranice 500…

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Používáš Operu nebo Nokiabrowser?

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Mam oboji, ale spis ten od Nokie, Opera se u BF nechyta daleko driv (u vlaken neco nad 300 prispevku), na druhou stranu je zase u nekterych stranek daleko rychlejsi, oboji ma svoje + a –

                                    0 0
                    • jonys  

                      Co chceš slyšet? 10 minut jsme na tebe čekali…

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        On nedojel ? To bylo od něj neslušné.

                        0 0
                        • pepek  

                          Exík mně hrubě odbyl, neboť si nechtěl nechat vylepšit svoji miloučkou retro-trasu, tak jsem se nevnucoval. (Quli 37km toho voleje bych se snad ani neoblíkal :-) Raději jsem jel v sobotu a v neděli jsem dřel na zahradě.

                          0 0
      • MUSA  

        můžu se přidat? mám volno a nechce se mě ho prosedět doma.

        0 0
        • jonys  

          Já v tom problém nevidím :-)

          0 0
      • bagr84  

        Pokud to neni soukroma akce a vstanu, taky bych se objevil.

        0 0
    • mastihuba  

      du na vobed a jedu, musím toho dnes stihnout opravdu hodně :D

      0 0
      • Splinter  

        taky bych chtel delat na pul uvazku :)

        0 0
        • mastihuba  

          na druhou stranu si nemusíš přivydělávat ve vinohradě. :D

          0 0
        • mastihuba  

          a vubec, závidíš že nemusim štípat jak někdo. :D

          0 0
    • Jaroslávek  

      Tento týden to vidím na Bitýšku.

      0 0
      • mastihuba  

        ja se dnes jedu dívat ke krbu na Humoresky. :D

        0 0
        • Excel  

          Nechceš raději zejtra na Malý Pitaval? ;-)

          0 0
        • Polka  

          Nahlodals me :) Ale chcu se projet driv.

          0 0
          • Excel  

            dneska se projeď dřív a zejtra Pitaval a nějaký to losováníčko ;-)

            0 0
            • jonys  

              Pán propadl hazardu!

              0 0
            • mastihuba  

              hele ja už nelosuju, sem v pátek losoval 6× a výhry sem si musel vybírat až v sobotu.

              0 0
      • RomanH  

        A na ctvrtek.

        0 0
        • Smazaný účet  

          to abych pořídil nějakej řetěz…

          0 0
        • Excel  

          To že bych se tam došolichal ve čtvrtek v rozumným čase je reálné jak 4% růst HDP

          0 0
          • RomanH  

            Tak v Cine (to mas jako Buzerantowicze) to realne obcas je ;-)

            0 0
        • jonys  

          A ne na Šmelc? Ve čt jdu jinak na BVV, jedině šmelc by bla adekvátní varianta :-)

          0 0
          • mastihuba  

            ja ve štvrtek zažehnal noční a přesunul to na zítřek :) ne že bych chtěl jet na šmelc, ale to vystaviště bych třeba dal. :)

            0 0
            • jonys  

              Měl bych tu i jeden volný voucher. Za pivko…:-)

              0 0
              • mastihuba  

                v kolik a kde sraz? :)

                0 0
                • Howgh  

                  vouchr by neměl být problem

                  • jděte na stránky www.bvv.cz/sport-life/
                  • klikněte na banner „REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ“
                  • vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte Váš e-mail
                  • zadejte registrační kód EASYSPORTPARK
                  • vyplňte zobrazený formulář a odešlete
                  0 0
                  • mastihuba  

                    tak ja bych si jej mohl vytisknout jako každej rok, ale dyž mi jej nabízí tak je slušnost nabídku využít, a kdo zaplatí to poslední pivo už je asi celkem fuk. :p

                    0 0
                    • Howgh  

                      bať…ale třeba někdo další bude rád…

                      0 0
                • jonys  

                  Operativně telefonem. V kolik můžeš? Já snad kolem druhé.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    OK operativně uvidím jestli vubec pudu. Když jo tak klidně okolo té druhé.

                    0 0
        • Jaroslávek  

          Takže máš týden promyšlený a zařízený …

          0 0
          • RomanH  

            Nemam, ale jedinej den, kdy muzu na bika, pada prave na ctvrtek. Ut / St mam jasne, a v patek asi SportLife + pivo s Doktorem, nebo nic.

            0 0
            • Excel  

              tak jen NIC je naprd, zůstaňte u toho piva

              0 0
            • jonys  

              V pátek je Svatomartinský na Svoboďáčku…Už od minulýho pracuju na tom, abych tam mohl být v 11.11 :-)

              0 0
              • RomanH  

                Zivot je otazkou priorit – ja budu od cca 18:30 pit v KrPoli Pelhrimov.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Ve vopičárně, nebo na Božence?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Na Božence

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tam se umí o škopek velmi dobře postarat, ale je to spíš takový Hard&Heavy podnik ;-)

                      0 0
                • jonys  

                  To můžu dalších 364 dnů v roce. Po odečtení dalších mimořádek, jako zelený pivo, pochod slováckými vinohrady, atp. možná o něco míň, no :-)

                  0 0
              • jonys  

                Od minulýho tejdne teda, ne od minulýho Martina :-)

                0 0
              • Karaya  

                ty se v pátek po obědě ještě vracíš do práce? :D

                0 0
                • jonys  

                  No jak píšu: doufám, že tento už v době oběda budu mít jiný starosti než hokna :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Já bych byl opatrnej, přece jen je tady dost dříčů …

                    0 0
                    • jonys  

                      Ale práskači snad žádní, jen slušní lidi, ne? :-)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        sem měl včil cosi na jazyku, ale raději to spolknu. :D

                        0 0
                        • jonys  

                          A mám být rád? Tak to na mě vyplivneš zejtra.

                          0 0
                  • Karaya  

                    Nechci být prudérní, nebo nějak osobní, ale když bych si udělal malou sobotu já, nebo prostě někdo v komerční sféře, tak akorát firma míň vydělá.

                    Ale když to tak dělají úředníci, kteří žádné hodnoty nevytvářejí, tak ten stát jde pak do pr*ele, Řekové by mohli vyprávět :D.

                    0 0
                    • RomanH  

                      tak taky nechci byt osobni, ale pokud by Jonysuv urad obcas zavrel, akorat by to mohlo ekonomiku firem nakopnout :-D

                      0 0
                      • Excel  

                        To jo, a taky by to mohlo mít pozitivní vliv na nezaměstananost, protože by na rizikových pracovištích mohla být vyšší poptávka na přísun zaměstnanců a pohřební služby by taky nepřišly zkrátka :-)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Tak jasne, vseho s mirou.

                          0 0
                      • mastihuba  

                        no jak kterejch, nás by to třeba mohlo položit :D

                        0 0
                    • Excel  

                      No my si tu v „soukromé sféře“ malý soboty děláme, ale pravdou je, že jen proto, protože si taky děláme velký pondělí, velký úterý, velkou středu a občas i velkej čtvrtek :-)

                      0 0
                      • Karaya  

                        Já mám momentálně už asi měsíc velký Po,Út,St,Čt,Pá a to nemluvím o večerech přes RD :-(…

                        Až mi to skončí, tak to hned poznáte, protože začne být hnusně :-)

                        0 0
    • Excel  

      Si tak jenom ťuknu, dneska na základnu nikdo? O:-)

      0 0
      • Polka  

        Hele asi bych jel, pac ve ctvrtek nemozu. Kdy bys tam tak jako byl? Ja bych to chtel aspon za svetla dosmrdlat tam a pak…dej se vule bozi :)

        0 0
        • Excel  

          děj se vůle boží, to jo..to je mi jedno, ale to dosmrdlani za svetla ani nahodou, nejdriv vo třičtvrti na sedm a to to ještě budu muset napálit :-/

          0 0
      • mastihuba  

        včera, včera byl ten správnej den. Se losovalo a losovalo a losovalo a furt jenom ***** zvonění. :) vo půlnoci sem byl doma jak na koni.

        0 0
        • Polka  

          No…a dneska pekne losovacka nanovo kdyzs nic poradnyho nevyhral ;-) Prece tam nebudem sedet s Exikem sami jak dva buzeranti kua!

          0 0
          • mastihuba  

            dnes jedu na devátou do vyškova takže smola, krom toho tento týden si dám do pátku voraz. su z teho kola přes víkend nejakej unavenej.

            0 0
      • Polka  

        Tak nic, zmena, jedu ted za teho svetla, sedma je dnes na me pozde, sorry O:-)

        0 0
        • Excel  

          tak holt bude štafetový systém

          0 0
        • Excel  

          Tak po sedmý jsem se tam došolíchal, dal kofolu a dvě, vyhrál samolepku a jelikož sem na tom byl hůř než onehdá Maňas a měl jsem u sebe jen kilo, tak jsem po párku vycouval. Tentokrát teda byla venku kosa fest.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Pro Pepína: po cestě z fachy jsem si dnes zadováděl na Kameňáku a najednou koukám … jsem v Žebálu. Nebudeš tomu věřit, ale já zapomněl odbočit na Holydnou !

      0 0
      • Polka  

        Vidis, este ze sem nejel s tebou az tam, to bych se uz nikdy nevratil :-)

        0 0
      • pepek  

        Dobře¨s udělal. Pobíhá tam spousta divokýho masa. Sem dokonce zkrátil okružní trasu, bo v místě, kam bylo třeba odbočit na mě čučelo asi 10 párů očí a projet mezi nimi jsem se jaksi neodvážil :-(

        0 0
        • Polka  

          Srabe.

          0 0
        • scoty  

          Dycky si říkám, že se rozběhne nadruhou stranu..:)

          0 0
          • mastihuba  

            nedoporučuju. :D

            0 0
            • Polka  

              Jak sme jeli minulej tejden kousicek udolim ricky k modre, tak nas krizovalo asi 6 kusu, docela hodne statnejch a parohac. Bylo to docela hodne nablizko.

              0 0
              • Jaroslávek  

                No to bylo ostrý. Já dupal, v uších hučí meluzína, najednou špavci stojí a ve vteřině se to přehnalo. Přes cestu jeden skok, to by mě v letu asi těžko uhnul.

                0 0
                • RomanH  

                  jj, jeden srnci skok me stal na nahradnich dilech cca 16tkc, a to jsem mel stesti, ze mi nevystrelil airbag – mohlo to byt drazsi. Akorat jsem stihnul dat nohu z plynoveho pedalu k brzde, ale seslapnout jsem ji uz nestacil.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Jak se tohle může stát…, mně, člověku vybraného stylu ? Oprava: špavci = špica.

                  0 0
        • Jaroslávek  

          Děkuji Ti můj nejlepší kamaráde, tímto sdělením je pro mě Holydná definitely out.

          0 0
    • RomanH  

      Jen pripominam ten zitrek. Kdo vsechno pojede ?

      0 0
      • mastihuba  

        pote do města :)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Ich.

        0 0
        • RomanH  

          Ich auch.

          0 0
          • Excel  

            ich hovno

            0 0
            • Excel  

              Zejtra bych měl bejt večer na zvěřinovejch (nebo zabijačkovejch, teď přesně nevím) hodech v Mokré.

              0 0
              • mastihuba  

                U Zajíčků ?

                0 0
                • Excel  

                  Myslím, že jo.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tam mají péct husy :)

                    0 0
                    • Excel  

                      Husy pečou dneska. Včera jsem do sebe soukal pečený kančí žebírka :-)

                      0 0
            • Smazaný účet  

              tak na 60%…

              0 0
              • Smazaný účet  

                tak jsem rozjebal přední brzdu, a brzdí to furt :-(

                0 0
                • pepek  

                  vyndej desky, přední brzdou se stejně nemá brzdit.

                  0 0
                • Excel  

                  to sou ty Avidy J3 z profilu?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Yes, mě to brzdilo tím výstupkem, za který se desky vytahují, tak jsem ho trochu vyhl, po nasazení se nechcou pístky vracet…

                    0 0
                    • Excel  

                      Nevím jak dlouho je máš, ale džusiny trojky (tzn. nejlevnější hydra od avidu) = rok, maximálně dva a začnou se *****, tak to prostě je.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        na J5 sem nesáhnul 5let, dyž nepočítám ukrajinu 2008, kdy šlo dohajzlu uplně všecko. Na hydrách se nemá co *****, na rozdíl vod pružinek na mechanikách :D

                        0 0
                        • Excel  

                          JST měl taky J3 a šly srat do dvou let. Ta DOTka v tom je prostě agresivní svinstvo.

                          0 0
          • Paja  

            Ich weiß noch nicht…

            0 0
            • pepek  

              Pojeď! Ti rychlíci pojedou zase o 15.00 a navíc ty bys jistě ocenil nový trailík a jiné novinky, které jsem pro vás pracně vyhledal.

              0 0
              • RomanH  

                Pockej, ten trailik chci taky. Rychlici sice treba vyrazi kolem 15:30, ale tak od Cervenaku, takze Ty budes celkem v pohode stihat sraz kolem 16te u Antroposu, co ?

                0 0
              • Jaroslávek  

                Hlavně prosím tě vem sebou ten zbytek Aurory, pakliže je vícemodová.

                0 0
                • pepek  

                  je jednomodová, čili vyhořelá 5-modová

                  0 0
              • Paja  

                No toto, takove oceneni. Pokusim se duveru ve me vlozenou nezklamat;)

                0 0
      • pepek  

        Bitüschka oder Schmelz?

        0 0
      • RomanH  

        Navrhuji start 15:30 (chci se projet chvili za svetla) na moste pod Cervenakem, dalsi sraz v 16:00 u Mamuta, pak podel reky, mezi Zabinama a Kominem presun na Palacak, Medlanky, zapnuti svetel, Pepkuv trailik, turistika pres Babu do Kurimi, cyklostezka Kninice, Chudcice, Bityska.

        0 0
        • pepek  

          16.00 je brzo, 16.20 je max, když se hodně kousnu

          0 0
        • Splinter  

          to vubec nestiham, toz si to uzijte, ja se dostanu z prace tak po 3ti…

          0 0
        • Jaroslávek  

          To mi vyhovuje. Tím, že pudu tu novou ptákovinu nahoru, tě zdržím a dojedou nás.

          0 0
          • RomanH  

            A tak Josef by nemusel jet ani k Mamutovi, muze jet rovnou na Palacak a ± to vyjde. Otazkou je Paja – pokud stiha az 16:20 u Mamuta, tak se treba jeste pred nim vysplhame na Myslivnu. Ja se ted za svetla na kolo moc nedostal, tak chci opravdu vyrazit kolem tech 15:30.

            0 0
            • Smazaný účet  

              kdybych náhodou rozchodil tu přední brzdu, jak to máte se zamykáním???

              0 0
              • RomanH  

                Kola budou bud uvnitr, nebo pod dohledem. Lanko vozime stabilne, ale klidne vem taky. Kdyz tak pak dej vedet kvuli tomu srazu.

                0 0
            • RomanH  

              Vyrazim na sraz. Pokud nebudu mit na mobilu zpravu, u Mamuta s Manaskem necekame (budeme tam ± okolo 16te) a dojete nas nekde po trase.

              0 0
              • Excel  

                dneska fouká zvostra a je pěkná klendra

                0 0
              • Polka  

                Kua zrovna ted sem se dozvedel, ze bych nakonec mohl, ale to se teda honit nebudu do statlu v tym vetru.

                0 0
              • Smazaný účet  

                Tak představa, že ta brzda povolí byla hodně naivní, to nejelo ani ze Špice :-/

                0 0
              • pepek  

                Kdepak je ten skalní propagátor TR osmnulajedničky? Zatímco maňasovi zdechla už v lese, tak ta moje zhasla o hodinu později. Zato se ale rozsvítila hned, jakmile jsem vlezl do bytu, což je mi celkem na ****. Asi na ni ušiju obleček z neoprenu, vypadá nějaká zimomřivá :-(

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Já se přidávám, zhasla 5 minut po výjezdu z hospody a rozsvítila se 5 minut po vstupu do baráku. Na druhou stranu ta moje svítí stále naprosto v pohodě ani nezabliká.

                  0 0
                • RomanH  

                  prijel domu v 21 hod, jeste zkousel neznamou spojnici mezi Cebinem a Drasovem, aby nejel po silnici. TR801 mu po celou dobu svitila paradne, bez jedineho zabliknuti – teplota byla 0 stupnu.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    A kterápak to je ta spojnice?

                    0 0
                    • RomanH  

                      Nejak takto, vedle nejakeho naspu (v noci to moc nebylo videt, mozna pozustatek Hitlerovi dalnice, mozna nasep vlecky).

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        To jsi byl rychle doma. Pepek zkoušel jako obvykle všelijaký prodlužky, sedli jsme mu jen hned na tu první, která se ukázala býti fiaskem.

                        0 0
                      • pepek  

                        To oceňuju, že ses snažil eště objevovat. My jsme jeli volej jaksviň, soudruzi vyžadovali návrat po ASFALTU!, no nakonec jsem to nevydržel a odpojil se, to fakt nešlo.

                        0 0
                        • RomanH  

                          :-)

                          Ja si vduchu rikal, ze ted krouzite nekde kolem Podlesi, ted jste v Lelkach, probiha porada kudy – Ty chces cervenou, ale Manasek s Depresym te prehlasovavaji na cestu kolem rybniku, Globus – asfalt…

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Ještě bych to rád upřesnil. Na kraji lesa nad Baumanama jezdívám přes tu zahrádkářskou kolonii a po kraji lesa do Ivanovic a dále na Medlánky a přes Palačák dom. Jenže Pepek valil neohroženě dolů k Baumanům na asfalt. To mě mohlo napadnout, že mířil do Lelek. To jsme ovšem odmítli tak jel po asfaltu, přičemž se samozřejmě dalo odpojit hned doprava na mou trasu. U Globusu se odpojil jak říká téměř hrdinně z ASFALTU zase na ASFALT. Závěrem mi řekni rozumný důvod, proč bych měl objížďkou po cestě dom ztratit tolik času, když ta moje trasa by taky nevedla po asfaltu ? Asi si budu muset promluvit s paní Pepkovou.-)

                            0 0
                            • pepek  

                              když ta moje trasa by taky nevedla po asfaltu? – to jsem ovšem nemohl vědět, asi nejaký šum v komunikaci. Pro mně je podstatné: To mě mohlo napadnout, že mířil do Lelek. To jsme ovšem odmítli – volil jsem standardní návratovou dráhu Lelky-rybníčková trasa1-rybníčková trasa2-Mokrá Hora. Navíc Depka to tam nezná, tak by byl třeba rád.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Rád budu, až se mi bude volně točit přední kolo, kua, já snad budu muset potupně do servisu :-/

                                (Už třetí den se s tím m*dám)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Vyndej desticky, vysun pistky na maximum a prostrikej WDckem. Pak nekolikrat zatlacit zpet – vysunout a melo by se to zlepsit.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Presne tak jsem to ted delal. Ale bez „serizeni kapaliny“ se to neobeslo, pac proste pistky byly porad o neco vic vysunuty a nesly tam dat novy desky.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Tak jsem se nas*al, a mrskl jsem to za roh do RK Cyklosu, ať se chlapci vycajchnují…

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Vždy byli ochotní, pak referuj, výsledek by mě zajímal.

                                        0 0
                      • Paja  

                        jj, ten znam, zacatek je slibnej, ale minimalne druha pulka k Drasovu je uz spis po poli…

                        0 0
                  • pepek  

                    Tak asi nějaký lepší model. Kupoval jsi taky v Náplavní?

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      P.S. Tak aurora funguje. S dovolením vrátím až mi přijde ta nová.

                      0 0
                    • RomanH  

                      Jasne, je to original, zadny cinsky fejk. A jeste se musim zbavit te mrdky RB a koupit si jediny poradny kolo – Spesla.

                      0 0
                      • pepek  

                        Jednoho bych tady měl. Kupovaný přímo v US, žádný fake. Zn: málo jeté mladou dívkou, výborný stav.

                        0 0
                        • Excel  

                          Stačí napsat, jeté málo, důchodcem. Bude to věrohodnější ;-)

                          0 0
                      • Jaroslávek  

                        Chtěl bych se ujistit, že je to ftip.

                        0 0
                • Paja  

                  Bohuzel je vetsina TR801 asi spis svetlo jaro-podzim (kdy ho clovek zas tak moc nevyuzije), ja minule vypozoroval, ze mi zhruba od +5 niz zacne pomrkavat, coz je dost neprijemny, jak se otepli, sviti zas dobre ;-/

                  0 0
                  • RomanH  

                    Uvidim. Az mi ji Manasek vrati, vystrikam ji Kontaktolem a zkusim ji porovnat s tou svoji starou, co nemrka. V nejhorsim na ni muzeme zkusit udelat nejakej zateplenej futral.

                    0 0
                    • Paja  

                      Ja ti nevim, jestli to muze byt kontaktama, tech lidi, kterejm to ve spojitosti s klesajici teplotou mrka nebo vubec nesviti je uz docela dost. Ja samozrejme jak to zaclo blbnout, cely svetlo rozdelal, zavity procistil kontaktolem, ale zmena zadna…:(

                      0 0
                      • pepek  

                        Ona je celá eloxovaná, nebo lakovaná. čistý hliník je jen na čele, tkže stačí málo, aby se kontakt přerušil. Teď to budu testovat v ledničce.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          chtěl bych vidět výraz v obličeji tvé tolerantní ženy, když přijde do lednice a uvidí tam rozsvícený světlo. To bys měl aspoň vymontovat žárovku z lednice a pokusit se jí nakecat že prozatim se bude svítit aurorou. :D

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Jak jsem ji poznal, ta se nediví ničemu.

                            0 0
                            • pepek  

                              Když ustála výrobu surfu v bytě 1+0,5 , tak ji něco takovýho nerozhodí. (I když tehdy mě neměla eště posichrovanýho)

                              0 0
                        • Polka  

                          Hlavne to namir smerem ven, at ma manzelka radost.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            :D

                            0 0
                          • mastihuba  

                            při té dnešní bídě jsi mi rozjasnil páteční odpoledne. :D

                            0 0
                            • Polka  

                              Rado se stalo :) Co ten veletrh? Stalo to za neco? Chcu tam zajet zejtra.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                no nebyt těch plzni a zapijeni lucie, by to bylo projebany odpoledne. Podle mne nás nemá co překvapit.

                                0 0
                          • jeffino  

                            jj, každej den ráno se modlím, abych nepotkal nějakýho píčusa s aurorou co jede proti mě, asi jako kdyby někdo v autě měl pořád zapnutý dálkový:-/.

                            0 0
                • Karaya  

                  No já už mám dva kusy TR801 a v loterii jsem to teda nevyhrál. Ta druhá zhasíná ještě dřív než ta první…Jestli najdeš nějaký protilék, tak dej vědět…

                  0 0
                  • pepek  

                    Zatím jsem objevil totok:

                    1. s šedou baterkou Ultrafire (je kratší o 2 mm) jsem jel v uterý

                    2 hoďky bez problemu (ale to nebyla zima), v ledničce svítila 3 hod

                    1. Modrá Trustfire včera zdechla, teď svítí v ledničce už hodinu.
                    0 0
                    • Karaya  

                      Já mám modrou a černo-červenou TrustFire a přijde mi to prašť jak uhoď…

                      0 0
                      • pepek  

                        No. I ta modrá trustfire vydržela svítit v tom mražáku. Že by jim vadil čerstvý vzduch? Nechápu to.

                        0 0
                        • Karaya  

                          Včera měla žena kolo celý den venku a pak na něm dojela z práce – to už bylo kolem 0°C . A TRko svítilo. Jestli mu teda nevaděj změny teplot?

                          Jo a ještě jsem zapomněl na poznatek z loňské zimy – s čerstvě nabitou baterkou je problémů méně.

                          0 0
            • Paja  

              Paja je dneska marnej…

              0 0
    • Splinter  

      Zitra mozna stiham… navrat jedu za svetla..

      Btw na to vase planovani (cti pepkovo) – celkem dobry mapy:

      http://mapy.1188.cz

      0 0
      • pepek  

        Dzienkuje bardzo, ty jsou pjekný.

        0 0
        • pepek  

          No ale moc toho tam není :-(

          Když si vezmeš světlo, tak můžeš jet s námi a dát prvovýjezd toho stelvia u prachárny.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak jsem tam byl dnes a zjistil následující, PRO MNĚ důležitá fakta:

            1. jsa člověk vzrůstu většího než malého jsem si málem vypíchl oko a

            poškrábal ksicht o větve

            1. s TR 801 bez jakéhokoliv požitku
            2. do kopce blbá procházka

            Čili se uvidíme krátce po startu a doufám v cílofce.

            0 0
            • pepek  

              Ad1 – každý soudruh ať si oláme větvičky do potřebné výšky, já jsem to pro svůj xicht udělal.

              Ad2 – vezmi si Li-On baterku, držák a ten konec s vypínačem

              Ad3 – čelenž . . .!

              Ad4 – je třeba více soudruhů, jsou tam ještě nějaké stromy na odstranění :-)

              Dále je třeba projet sjezdík p. Lonera a na konci ořezat několik tenkých kmínků (do 30mm) – má někdo kapesní pilečku?

              0 0
              • Jaroslávek  

                Mám, v garáži, proč ?

                0 0
              • Jaroslávek  

                Pardón, to byla stupidní a nevhodná reakce.

                0 0
              • Jaroslávek  

                Nicméně bych si dovolil jemně poznamenat, že drsný horal z Úsuší se jednou za týden kodrcá do Brna na vyjížďku a nebude se mu chtít frfnit někde po tmě v lese s pilkou.

                0 0
              • Paja  

                HQ 445, ale vyzaduje vetsi a bytelnou kapsicku;D

                0 0
                • pepek  

                  HQ mi tady ležele 3 měsíce a furt jsem se rozhodoval vzít ji na Holednou. Pak jsem se rozhodl, zvedl ji, „zkušebně“ ji dal na záda – a zase jsem ji rychle položil :-(

                  0 0
                  • Paja  

                    Prosimte, ta moje ma s plnejma nadrzema tak 6,5 kilo, kdyz jsou lidi, co vozi camely i s 3l vakem, tak s nejakejma blbostma a baglem to tak 5 kilo da, ne?

                    Na Holydnou si musis poridit tuhle holydnou si musis poridit tuhle http://www.husqvarna-stanek.cz/…ily/info.php?… jednorucku to bude mit komplet do 4 kilo;-)

                    akorat musis zene nakecat, ze tu novou pilu za 9 tacku potrebujete nutne na zahradu;D

                    0 0
                    • mastihuba  

                      dneska je vtipnej pátek :) sedám na kolo a jedu.

                      0 0
                    • Paja  

                      ten odkaz se nejak nevyvedl – pilka

                      0 0
                    • pepek  

                      Jednoručka? To musí být skoro tak nebezpečný, jak cirkulárka. Je jasný, že tu druhou ruku si brzo uřízneš a pak už jinou pilu nemůžeš potřebovat.

                      0 0
                      • Paja  

                        Tak, rezat se s tim da i dvema rukama, dokud je jeste mas;P

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Řezat se dá tedy. Přeříznout taky ?

                          0 0
                          • Paja  

                            Ty klaciky, co Jose potrebuje preriznout uplne v pohode, vcera nam podobnou zvetsovali skviru nad francouzskym oknem…

                            0 0
                            • Karaya  

                              Ty tuníš barák motorovkou? :D To jsou ty dřevostavby :-)

                              0 0
                              • pepek  

                                No při rozvodu je to uplně jednoduchý, prostě to rozřežeš na dvě půlky a je to.

                                0 0
                • Jaroslávek  

                  Příště ji tedy bereš ?

                  0 0
                  • Paja  

                    Ja se pilky nedozadoval…ale ty porad jezdis s prazdnym baglem, ne? ;D

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Prázdným ? Viděl jsi posledně Depresyho, jak jsem ho zachránil. Tam se najde věcí.

                      0 0
                      • Paja  

                        …by se utrel lopuchem nebo smrkovou vetvickou;D

                        0 0
                        • pepek  

                          Vlhký mech je úplně nejvíc nejlepší.

                          0 0
      • RomanH  

        Tak jestli planujes navrat za svetla, tak se tak akorat potkame v protismeru nekde u Antroposu a Tatku Krtecka mozna ani neuvidis.

        0 0
      • Lada,s  

        Tý jo, konečně podrobná turistická mapa on-line :)

        0 0
        • pepek  

          Moc se neraduj, mapka se zdá býti kreslena s velkou fantazií.

          Např: imaginární cesta mezi žleby; nebo ta, co vede z Nových dvorů atd. atd.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Zajímavé

        0 0
      • Excel  

        U Buzerantowitz to ukazuje stejný hovno jako všecky ostatní mapy, a přitom je tu spousta šlajzniček :-(

        0 0
    • Jaroslávek  

      Já vím, že je ještě brzo, ale příští týden bych to směroval na út 15.11.

      0 0
      • RomanH  

        Tento tydem je na pikacu. Co o vikendu, predbezne v sobotu, na celej den ?

        0 0
        • pepek  

          Máš už nějaký zajímavý návrh trasy?

          0 0
        • Jaroslávek  

          Pá-So jsem za hranicemi všedních dnů. Samozřejmě s Renčou.

          0 0
      • Excel  

        No pokud by to bylo na 19 základna, tak bych se dostavil.

        0 0
    • mastihuba  

      No nic, počasí jak lusk… du se podivat na fotbal. :D

      0 0
    • pepek  

      Dnes jsem vyjel žlutou z Bilovic k policajtům. Jen tak, abyste to věděli:-)

      0 0
      • mastihuba  

        na důchodce slušnej výkon. :D

        0 0
        • pepek  

          přerušuji s tebou diplomatické styky min. na 2 dny.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Říkalo se: POĎ VEN !

            0 0
            • pepek  

              Přece nepojedu až do Tvarglu, dnes jsem bral naftu a stála 34/litr.

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce