• Paja

    …se s tim Bauhausem presunte sem;)

    0 0
    • mastihuba  

      Dnes jedu nahoru Bauhaus už řešit nehodlám, protožea doma na mne čeká zasviněnej bajk.

      0 0
      • Jaroslávek  

        No chce to trochu oklepat …

        0 0
      • jonys  

        Fando, chtěl jsem ti říct, že ti teda věřím :-)

        A teď pojďme probrat, o kolik se zvednou emise díky těm vytuněnejm vehiklům dodavatelů hobbypotřeb a trabantů nákupuchtivých lonťáků :-))

        Ne, to byl fór. Shrnul bych to tak, že většině brněnské kliky poločerný developerský rejdy nevadí, zejména odehrávají-li se v uctivé vzdálenosti od jejich příbytků. Tečka.

        Na kolo asi nejedu, včera jsem to podcenil a lehce se nachcíp.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Člověk ten plevel nestačí kosit, že ? Možná by potřebovali tvoje starosti.

      0 0
    • RomanH  

      Bauhaus neBauhas, ceka nas vikend.

      Takze suma sumarum :

      Sobota : Omice + Bobrava + Ostopky + Prigl

      Sraz v 9:30 na Risovce, pokud mne nekdo prijede na proti, budu kolem 9te v Bityne

      Nedele : solo Karkule se strevicema

      0 0
    • jonys  

      Bauhaus jebu, ale ten můj Talas tam čekal na kupce :-)

      Mimochodem: víš jak řekne baníkovský fanda kámošovi, že mu utekla žena?

      Pyča f pyči, pyčo!

      0 0
      • RomanH  

        Ten Talas by byla supr volba na 29'' BigOne :-)

        Mimochodem, nevim, kolik mas naskudleno, ale misto kol bych zacal z gruntu a vzal od Scotyho tu Lajtvilu, kola + vidlu resil nasledne.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Že on ti slíbil nějaký procento ? -))

          0 0
        • jonys  

          Na Scotyho Lajtvile, když pominu, že asi není na prodej, bych nedosahl na rodla, příteli.

          Naškudleno…no tak dám míň na stavebko a tak vůbec :-). Nebo zkusím Provident, ne :-))). Taky musím prodat toho Talase, na kola už kupce mám…

          A nezdržujte, jsem domluvenej s Hanákem na předání vidle.

          0 0
          • RomanH  

            No ramovka prave ze na prodej je, viz. bazar…

            0 0
            • jonys  

              Ty kráso! To mi řekni, o co mu jako jde?! Scoty!! Si chystáš oholit nohy a vrhnout se na silnicu, nebo co?!

              0 0
              • RomanH  

                mk 10 nebo mk 11

                0 0
                • pepek  

                  mk10 se nehoupe?

                  0 0
                • jonys  

                  Co jako?

                  0 0
                  • pepek  

                    MK10

                    0 0
                  • scoty  

                    Agentura Pro uvádění BFinformací na pravou míru uvádí že:

                    mám 3 rovnocené rámy LV: mk9, mk10, mk11raw. Mk11 si bere kámoš. S mk9 a mk10 jsem chtěl založit chov, že bych z mk9 udělal jezdivého lítače, úzké gumy, těžší převod atd. a mk10 by bylo hard EN díky svým genetickým předpokladům. Ovšem kdyby se našel zájemec tak by mně pravděpodobně jedno kolo postačilo. Fakt je, že mk9 v takovém stavu už za ty prachy budu těžko shánět…

                    :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Někdo má žiletku, FS, a zimáka, někdo 3 LV :)

                      To číslo za mk značí evoluci či co?

                      0 0
                      • scoty  

                        Ano. Např. modelová řada 301 bude mít v dubnu mk11 a řada 601 má nyní mk2…

                        0 0
                    • jonys  

                      Scoty, ty seš hovado! :-)

                      Jasně, postav jeden šperk s osazením ala Kubad.

                      0 0
                      • scoty  

                        Jenže šperk nic neřeší. Navíc moje a Davidovo kolo se zas tak moc neliší. Ani hmotností 11,75×12,13. Já mám navíc široké sedlo, pedály, teleskop…

                        Výhoda dvou kol je především v úspoře času stráveného přestavbami pro různé podmínky.

                        0 0
                        • jonys  

                          Kliky Next SL, náby Chris King a jako trumfový eso ty ráfy Enve :-)

                          Jinak šťastný ten, kdo si může střídat kola (ba Lajtvily) dle podmínek…

                          0 0
                          • mastihuba  

                            ja bych to tu nechtěl svinit, ale jedno kolo opravdu nestačí. Už jen když se ti vyskytne potřeba náhradního dílu na kterej si musíš počkat. :) ceny do toho tahat nebudu, k těm už se vyjadřoval kdysi Jiřík :)

                            0 0
                        • jonys  

                          Jé, hele, vpravo nám bliká reklama:

                          http://www.led-expert.cz/…lovka-SSC-P7

                          To je ta moja lampa, eště vytuněná s červenou :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Asi první CZ překupník s přijatelnýma cenama. Bral jsem tam LED žárovku (sice nadvakrát), ale spokojenost, nevím jak dlouho bych s DX reklamaci řešil…

                            0 0
                          • mastihuba  

                            no vida už teho nekdo dovezl kontejner narazil si na to svejch 10–15% a hura s tim k širokým masám. :)

                            0 0
                            • jonys  

                              Přesně. Ale jak píše Depka: za +10% máš +300% na klidu dojde/nedojde, co s tím, když nebude svítit…

                              Fando, zkus místo Hopekravin tu 8000lm. To by mě zajímalo :-)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                hope je minulost, na chvíli jsem dostal rozum, prej se dost reklamují, lupine je prý spolehlivější :)

                                0 0
                          • jonys  

                            Kecám, mám tu XML.

                            0 0
                        • gerrard  

                          Neni to Seafelduv kamen v Podyji? Odnekud to znam ten prvni obrazek.

                          0 0
                    • Baba-Ji  

                      to vlevo je 601/901?

                      0 0
    • Jaroslávek  

      O Bauhausu dnes nepadlo ani slovo. Většina sjezdů supr, jen ty výšlapy, ty výšlapy, tam museli mít chlapci se mnou strpení.-( Na Holydné jsem konstatoval, že by mně ani tak nevadila, ale muselo by se jet furt dolů. Hospa Střelice o ničom, závěrečná vedle Vesla zima, ale vaří.-) V souhrnu dávám dnešní vyjížďce 9 bodů z 1o-ti.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dobré to bolo, celý den na čerstvém vzduchu jsem potřeboval.

        O to horší byl návrat do reality, jelikož se narychlo musely dodělat v koupelně zásuvky, včetně kabelů.

        Prygl Pub, či jak se to jmenovalo: pivo dobrý, jídlo dobrý, ceny dobrý, teplota ve výklenku nižší. Podle image kočenek a spol., co chystaly hud. produkci, jsem očekával hipec s beatboxem, ale cosik ve štýlu „Bílá orchidej“ mě trošku překvapilo :-D

        0 0
      • Splinter  

        nene Bauhaus se diskutoval jednou cestou dokopce :P

        0 0
      • RomanH  

        No kdybych se rano blbec vykaslal na ten sjezd Holasice – Bityna a dali jsme pak jeste tech par cesticek v okoli Ostopek (ktere si pamatuji z doby pred 10ti lety :-)), dal bych 10 z 10ti. Ale jo, spokojenost, ted jeste aby mi ve stredu rozhybali krk a bude to OK.

        Nahrada za Veslo je dobra, atmosferu to ma, krb taky (akorat to chce sedet pobliz), no a 2× chmelenej Poutnas je taky fajn.

        Do Kurimi jsem to dal vcera po asfaltu (prekvapilo me, kolik jeste jezdilo aut), a tam uz jsem to psychicky neunesl a dal pokracoval polnima cestama. Celkove 103km, spokojenost.

        0 0
        • pepek  

          par cesticek v okoli Ostopek (ktere si pamatuji z doby pred 10ti lety – no to bychom je tam tam byli bývali hledali do půlnoci. (A já jsem neměl to světlo)

          0 0
    • pepek  

      Na Holydné jsem konstatoval, že by mně ani tak nevadila – to lze jistě označit za zcela zásadní a přelomové prohlášení, na kterém se dá stavět do budoucna.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Špatně jsi zařadil a ještě jsi to nedokončil celý. A právě ten dovětek bohužel nikdy nesplníš.

        0 0
    • mastihuba  

      okolo třetí frčím vlažným tempem směr bílovice adamov křtiny na industrial vehikl stroji.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Viděl bych to na čt a bez bauhausu.

      0 0
      • mastihuba  

        si dam pauzu mohly by mi povolit stychy.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Cos vyváděl?

          0 0
          • mastihuba  

            kosmetická záležitost, šel jsem na kontrolu s vyvaleným ramenem a udělali si ze mne pokusnýho panáka pro studenty 3 ročníku na chirdě. :) mimochodem na lékařskou fakultu chodí fakt krásný holky. :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jo, kdysi jsem se připletl k nějaké jejich akci v Pux pubu, trochu jsem čuměl :-)

              0 0
            • Motyll  

              co ti ty holky zašily?

              0 0
              • Paja  

                ;D

                0 0
              • mastihuba  

                vole… nechal jsem si vyšponovat druhou a třetí bradu :D

                0 0
                • jonys  

                  A teď to napiš vážně. Téma vyvalenýho ramena mě zajímá.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    to jsem takhle v dubnu 2010 seděl u stolu a povídám jedeme dom po modré… :D no a pak jsem půl roku votvíral dveře vod výtahu jenom levou rukou. :)

                    0 0
                    • jonys  

                      No dobře. Tak já na tom nebyl tak dlouho tak zle, ale na požádání si dokážu to rameno vyhodit a zase nandat…a to mě moc nebaví. Takže co tam s tebou dělali?

                      0 0
                      • mastihuba  

                        nic pokecali sme s doktorem vo kolech, vyplnili potřebný papíry a zase jsem si šel po svejch. Ja měl urvany dva upony, takže nic moc závažnýho. V pondělí se vrátil kamoš z úrazovky kterýmu to taky vyskakovalo na požádání. Naposledy mu to vyskočilo na sudetech při sjezdu vodních zámků a to už se nasral a šel si to enchat spravit. V pátek kudla a v pondělí dom. Nejak to prej zesvorkují, aby se to natažený zase zkrátilo. čeká jej 6 týdnů rekonvalescence.

                        0 0
                        • jonys  

                          Dík. Tak na to zatím jebu.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            ono tě to kamaráde dožene až si to budeš muset nahazovat před každým sjezdem a vyhodí ti to každej větší šutr nebo kořen :)

                            0 0
                            • pepek  

                              Pod vlivem lotyšského vlákna si Jonys myslí, že tuto nepříjemnou maličkost snadno vyřeší nákupem toho Ltw.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Jurovi nepomohl ani spešl a to na něm přeci jezdí Jarda. :D

                                0 0
                                • pepek  

                                  Jarda má vyhazovací rameno?

                                  0 0
                                • pepek  

                                  Jinak přišla mi obsílka s červeným pruhem, čekám brzký nárůst počtu bicyglů o 100% :-)

                                  0 0
                                  • Splinter  

                                    no konecne :)

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    tak třeba se na něm vlezeš do těch serpentinek :)

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    asi uz ta cyklistika cajty prestala bavit;)

                                    0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    A co ty pedály ? Ty jim daruješ né ?

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Čert vem pedály. Doufám, že si to soudruh nerozmyslí a nevznese námitku, že to kolo je moje jen na 99,9%.

                                      Jinak je veselé, jak je to popsáno: "dne…obviněný…do­brovolně vydal kolo Spec…typ, výr.číslo atd.

                                      Takže když mu prolezli barák, našli tam tunu kradených věcí a nemuseli přitom střílet, tak je to dobrovolné vydání?

                                      0 0
                            • jonys  

                              Už jsem to „přechodil“ když mi bylo 22. Pak byl-až na 1 exces-doteď klid. V únoru jsem to zas vyndal a pak ještě párkrát…Ale pozoruju zlepšující tendenci, ono si to snad zase sedne.

                              0 0
      • pepek  

        Kam pojedeš, Jaroslave?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Co tak oficielně ? Já ti nevím … Bitýška ?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Možná se též uvolním, nebo začnu mluvit ukrajinsky :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Buď rád, že vám ten kvartýr ukrajinci nezdemolovali globálně. Před 3 lety mně v baráku měnili okna a když ukrajinský soudruh nakráčel v obyváku s krumpáčem, tak jsem v duchu sháněl zedníky na postavení padlé zdi.-(

              0 0
              • Smazaný účet  

                Okna, to byl laláček na dva dny. Ale teď trávím desátý den v pokoji zaházeným krámama, bez kuchyně, koupelny a s provizorním hajzlem. Položím telefon na chvíli na stůl a okamžitě je na něm vrstva prachu.

                0 0
        • Jaroslávek  

          Dnes jako i jiné st, když hrajou baby Žabin doma chodíme do Ambry, je to spíše pro Depku. Bohužel dneska ho asi mít nebudou.http://www­.facebook.com/Ze­lenaKocka

          0 0
          • Smazaný účet  

            Znám akorát na Dvořákové. To je tak na chvíli s přítelkyní, jelikož ty škopky se tam dost prodraží :-)

            0 0
            • mastihuba  

              byl jsi někdy tady v te nalevně? oslavany už jsem nepil minimálně dva roky.

              http://uvsechcertu.cz.look-it.eu/kontakty

              0 0
              • jonys  

                Já slyšel, že je to tam dobrý. Ale taky jsem slyšel, že pivec v Oslavanech přestěhovali z toho zámku-čili očekávám eurotransformaci chuti :-(

                0 0
              • Smazaný účet  

                Jedno jsem tam měl, bylo vynikající – absolutní hořkost :-)

                0 0
              • Excel  

                já tam dvakrát žral meníčko – standard

                0 0
              • Jaroslávek  

                Dle bráchy obsluha nic moc, ale bratr je prudič.-)

                0 0
                • mastihuba  

                  tak to snesu, přeci jen z Brna se dostávám domů MHD a ne po vlastní ose, takže ostrej přísun jak je zvykem na základně by nemusel byt pro návrat na lont uplně to nejlepší. :)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    :-)

                    0 0
                  • Baba-Ji  

                    v tom je „dobra“ hospoda „U Prumyslovky“ na Veveri, tam odejit je obcas kumst, clovek ma pulku skopku upito a uz mu na stul pristava novy :D

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tam je Radek a Bahno ne? To by neměl být problém se zvednout :-) Chodíš na Sedmý schod? Tam se nikdy netopí?

                      0 0
                      • Baba-Ji  

                        chodívám do „Prádelny“, naproti zastávky Antonínská – Svijany, Poutník, Polička, občas se tam objeví sud něčeho dalšího, třeba nedávno Chotěboř(zatím jeden z nejlepších škopků, co jsem kdy měl) a taky Bairnsfather Bitter Absinth 25,–/malý p. je velké +

                        :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Prádelna po přestěhování ze Skřivanové ztratila svoje kouzlo…

                          0 0
                          • Baba-Ji  

                            Když ještě byla na Skřivanově, bydlel jsem „naproti“ na Štefánikově a prádlu jsme doma přezdívali „obývák“, stačilo jen obout papuče a šup do obýváku, byli jsme tam furt :D

                            Na Skřivanové byl problém se sousedama o patro výš, proto se musela stěhovat.

                            To kouzlo původního prádla je sice pryč, tohle nové je víc „pro veřejnost“ :), ale chodívá tam spousta známých, známí jsou i za barem, takže to zůstává mojí (nejen)pivní destinací :)

                            0 0
                      • Baba-Ji  

                        na Prumce mají sice to co píšeš, ale to Bahno tam je většinou celkem poživatelné, rozhodně lepší, než některé „lepší“ piva ve špatných podnicích

                        0 0
                    • jonys  

                      Jo, U logára se to lilo…Takže vše při starým, vidím :-)

                      0 0
        • Jaroslávek  

          Měl bych tě upozornit, že dnes žádný dlouhý vysedávání. Šup šup a dom.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Tak nic, dneska je to nějak na mašli, všichni jsou v deprési, všechno MĚ bolí, tak pojedu raději dom, Renča MĚ dá nějak do kupy.

          0 0
    • mastihuba  

      tak oslavany lahoda :) to su zvedavej jak mi zitra poleze ta vodicka z mendlaku. :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak jsem prubl Scotyho Myslivnu:

        • interiér těžký osmdesátky, Pohlreich by okamžitě přistavilkontej­ner :-)
        • klasická chmelokombinace Brünn&Pilsen
        • jídlo dobré, trvalo déle, cena trošku vyšší, než jsem zvyklý
        • počet číšníků hodně nadstandartní

        dávám 70%

        0 0
        • mastihuba  

          vcera se nepotvrdila pomala obsluha sazeli to do nas jak na bezicim pasu. Dopoledne na recu bylo hodne tvrd a odpoledne na kole taky husty. Vcil uz si nahrivam zada u krbu.

          0 0
    • katuli  

      zdarec a co na kole jezdite :)))

      0 0
    • Smazaný účet  

      K věci: mám po čtrnácti dnech namontován hajzl! Urrááá :-)

      0 0
    • madbiker  

      Co zejtra (28.11)? Jel by někdo na trip, odpoledne, nějakou decentku cca 30km. Něco na mě leze, tak že bych to přerazil :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jsem byl po vyplnění IQ a psychotestu přizván k dalšímu pohovoru. Oholil jsem kozla, vyndal asi po 12 letech náušky, nahodil bílou mikinku, v zrcadle jsem se nepoznal. Dojdu na místo, nabízí stálý plat 12 tis. Kč hrubého.

      Tak jem se otočil na podpatku. To jen tak na okraj :-)

      PS: nejede někdo navrch očekávat sníh ve 12°C? ;-)

      0 0
      • JSt  

        jestli jsem ve skole daval dobre pozor, tak dvanact je vic nez nula. ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To je méně, než jsem měl první 2 měs. od pracáku :-)

          0 0
          • JSt  

            takze, to zes dostaval neco za nic te demotivovalo, jo? ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Motivaci jsem ztratil už v r. '97, kdy u mě nastal živ. zlom a kariéra šla od té doby do kytek…

              0 0
          • Polka  

            Ty ted od pracaku dostavas 10tis, ze by se ti to nevyplatilo?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ne.

              Kdo z vás by šel bušit za 9 tis. čistého? Kolik má pokladní?

              0 0
              • JSt  

                mas pravdu, to bych radej sedel doma a obcas proveril nejakou knajpu. ;-)

                0 0
              • Polka  

                Ja urcite ne, ale jsem taky na uplne jinym levelu O:-)

                Kdyz sem byl po civilce uz rok nezamestnanej, tak sem pak bral i takovou pracu (skladnik/logis­tik), bohuzel oni nebrali me, byl sem pro ne moc dobrej :) Ale lepsi nez sedet doma na prdeli, teda pokud samozrejme clovek nema jinou pracu na cerno nebo nutnou pracu na baraku apod.

                0 0
              • hony007  

                Jednak je to skoro 10,5, druhak je možná lepší mít aspoň něco a během zkušebky si hledat lepší flek.

                0 0
              • Jaroslávek  

                Nevím zda bys uspěl u výběrovky na pokladní.-)

                0 0
      • RomanH  

        to bude tou bilou mikinkou :-)

        Jinak, byt rentier je urcite pekne, ale pramen jednou vyschne a 10 je porad alespon neco.

        0 0
        • Excel  

          malý ten kdo má malé cíle ;-)

          Taky člověk musí chodit na vyšší level pohovorů aby začínal aspoň na třicítce v čistým. Z toho už by se to MTB dalo jakž takž táhnout, v nějaké udržitelné lajně lowendových kol.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Velké cíle mě opustily po návratu z vojny, od té doby kariéra nevzkvétá…

            0 0
          • mastihuba  

            tak to abych začal obcházet pohovory nebo víc makat. :(

            0 0
          • RomanH  

            Njn, ja uz si bohuzel ani male cile dovolit nemuzu :-) A deti stale rostou…

            0 0
          • jeffino  

            na velký cíle musíš mít taky adekvátní CV, a ne jako já, kde jsem půlku života trajdal po světě a to většina potencionálních zaměstnavatelů vůbec neviděla ráda, ale hlavně lhát,lhát,lhá­t,lhát, vymýšlet si a přehánět.

            Jinak znám lidi, pro který jsou pohovory svýho druhu sport:-).

            0 0
      • jonys  

        Tak to bude oříšek, synku…A nemohlo to být po zkušebce třeba 15? Každopádně to ber z té lepší stránky: máš bílou mikinku a seriózní image-změna je život, tak to má být!

        :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Se*u na to, kozla nechám do pasu, do uší vrazím ty největší tunely a nechám si pokérovat gesicht :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Co zkusit růžovou mikinku ? Dneska je to in.

            0 0
          • Excel  

            Ale na kandidaturu na prezidenta musíš mít věk, nejen ksicht. ;-)

            0 0
            • mastihuba  

              blbý je že u nás se to asi dostává za zásluhy před uložením do dřevěnýho penálu. :)

              0 0
              • RomanH  

                Tak Knize to snad nevyhraje :-)

                0 0
                • mastihuba  

                  tak von má reálný šance i tatíček mistr bonmotů, osobně zvažuju že k těmhle volbám ani nepudu. :)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tak alespon prvni kolo :-) Pro me bude asi nejhorci pilulka, kdyz tam zustane Fischer a Zeman. A vlastne i kdyby nahodou Trautenberk.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Pánové, na prezidenta je tady samost. vlákno, to si řešte na Mikulášské ;-)

                      0 0
                    • Paja  

                      …tak to si nachystej nejakou sladkou vodu na zapití…

                      0 0
                      • pepek  

                        Zeman (+Diensbier) prý požádali o podporu komunisty. Jak taková podpora při přímé volbě vypadá? Asi nařídí svým ovečkám, aby jednohlasně a organizovaně v plném počtu volili Zemana. Ale ono je to stejně jedno.

                        0 0
                        • RomanH  

                          U Diensbiera bych to cekal, ale i ze i Zeman…

                          0 0
                        • hony007  

                          Pozvali si je sami komanči…

                          0 0
                        • Excel  

                          Stejně jak to ovečkám řeknou všechny strany, u komančů to je podchycenější tím, že jejich ovečky chtějí být ovečkami.

                          0 0
                      • RomanH  

                        NIC si nachystam :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          …spravna volba;)

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Není to slabý kalibr ? To chce pořádnou dardu, ať se neřeší nějaký hlubokomyslný záležitosti.-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            takže mám vzit kalumet, abychom nepropadli trudomyslnosti, z těch hlubokejch myšlenek. :D

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              :-)

                              0 0
                            • JSt  

                              naopak po hulu se daji nejake ty hluboke myslenky ocekavat ;-)

                              0 0
                              • Polka  

                                Zavidim. Pri poslednim hulu jsem skoncil na 3 hod. skoro v komatu O:-)

                                0 0
                            • Paja  

                              Takovej prispevek bych cekal spis od Romana, vidim, ze neznam tve dalsi ja;)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                ja za to nemužu u nás ti důchodci uplně zvlčeli, mají to jako sport, samá mast kapky, no a tak jsem toho trochu zachránil před znehodnocením :)

                                0 0
                                • Paja  

                                  vole, mast, kapky…to jenom kamuflaz ;D

                                  0 0
                                • RomanH  

                                  ze bych prubnul masticku na zada ? :-) Kdyz mne to prislo vzdycky lito, na masticku jsem to dal jen mamince a pry dobry :-) Ja tem mastim nejak neverim obecne – naposledy jsem vydesil maserku tim, ze jedine hrejivka nebo modra indulona a ze vse ostatni je jen simecko na lidi.

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Zkus to chladit, třeba tam máš zánět. Mně to pomohlo. Gelový polštářek vychlazený v mražáku dělá divy

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      teď tu o tom česneku s citronem

                                      0 0
                                    • mastihuba  

                                      náš pan lékárník říkal že si mám dávat teplý :)

                                      0 0
                                    • RomanH  

                                      dneska v poledne se to trosku zlepsilo (mam dovcu a tak nesedim porad za komplem), minulou sobotu jsem ten hon nakonec taky dal bez nasledku, akorat noci a rana jsou peklo. Rozcvicenej jsem podle me vyborne, dotknout se prsty zeme neni problem. A v utery jdu opet na masaz, tak uvidim. Snad to ten pristi patek na Buk nejak dojedu.

                                      0 0
                                    • RomanH  

                                      A zanet tam urcite neni. Mel jsem pry obratle jak skladacku. Problem je ale hlavne jeden obratel, ktery se vychyli na jednu nebo druhou stranu a pak me to chytne.

                                      Tady ta maserka je fakt dobra. Po prvni sezeni jsem odchazel s hlavou lehkou jak uz hodne dlouho ne, porad jsem se v saline neuveritelne rozhlizel a cekal jsem, ze se to opet blokne. Na to, ze mi vubec nic silou nemackala a v podstate me akorat hladila naprosto neuveritelne. Pry da do kupy i to rameno/ruku a pak me to nauci protahovat a rovnat samotneho. Je to ale udajne v podstate dozivotni a musim se s tim pry naucit zit.

                                      Prakticky totez mi loni rekla i ta neurolozka podle vysledku rezonance – pry musim porad cvicit. Jenze ja to fakt poctive 2×-3× tydne protahoval a stejne se to svina vratilo (byt jsem teda ted v tom sjezdu z Holasic na tu natazenou ruku spadnul)…

                                      0 0
                                      • jonys  

                                        Aha. A o který obratel se má jednat? Takový ty „doživotní“ řeči pusť z hlavy. Pokud je to takhle, zkus jógu (já o ní vážně uvažuju). Srovná se držení páteře. No a pak posilování – silnější svalový korzet ten obratel líp udrží na uzdě…Možná by stálo za to i TRX (někde se to řešilo i tu). Taky se na to chystám a pokud mě to chytne, koupil bych si to dom:

                                        http://www.trxsystem.cz/

                                        Ježíškovi napiš o tohle:

                                        http://www.docsimon.cz/…rostimulator

                                        To do doby, než se odstraní příčina.

                                        A mně pošli, prosím, kontakt na tu masérku (jestli má nějaký web tak i to).

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Udelal jsem si „Ususi gheto edition“ toho TRX (vzal jsem popruhy, ktere jsem pouzival pri uceni lyzovani svistu, udelal na nich oka na ruce/nohy a druhe konce privazal ke gumovemu kolecku na posilovani zapesti – to hazu za dvere). Pres vikend jsem zkousel 3 cviky dle jejich stranek a docela dobry. Jestli se to zlepsi, asi si to koupim {bud z Aukra origos okolo 1600 Kc, nebo kopie kolem litru na ruznych e-shopech).

                                          0 0
                                    • JSt  

                                      to je presne opak, co by pomohlo mne :-)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Kua já mám chmeloabsťák, v které hospě dneska budete mít válce? ;-)

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          byvaji ctvrtky.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Pamatuju za mlada, ještě bez mobilů, když friendi neměli rodiny, automaticky v pá v 18:00 už jsme fšichni zasedali v domovském lokálu :-)

                                            Kua, měl bych se nad sebou zamyslet…

                                            0 0
                                            • jonys  

                                              No to jo. Už máš 41 minut zpoždění, než tam doklapeš, borci už budou pod stolem :-)

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                V pátek! Ale to už je přes 10 let :-)

                                                Nevím, jestli jsi znal nějvětší tišnovský pajzl?

                                                Tehdy se rozlišovalo jen Brno a Hora…

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  gecko bylo na kazdym rohu. ;-)

                                                  0 0
                                                • jonys  

                                                  Však ty jsi to psal v pátek :-)

                                                  Humpolka? U Hamingerů (jestli je to ta nálevna na Brněnské)? Legionář vedle našeho baráku byl taky těžká váha…

                                                  0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Tipuji Ty Hamingery a nebo pajzl naproti nadru.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    U Hammingerů, dříve Na Grilu (tzv. Géčko).

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    A pak legendární bar Merry u kina, ale to se musí zažít, to se nedá popsat…

                                                    0 0
                                                  • jonys  

                                                    To jsem zažil. Přes mlhu jsem sotva našel kde je bar a po 1 pivu jsem smrděl jako kdybych hulil tejden v kuse v nevětraným kamrlíku.

                                                    0 0
                              • JSt  

                                je po tatovi :-D

                                0 0
          • jeffino  

            tak pak už jedině na hrad:-)

            0 0
      • Motyll  

        Doba je zlá. 12–13k je u nás taky nástupák a zájemců spousty. Ale pokud tě nic a nikdo netlačí ke zdi…

        0 0
        • Smazaný účet  

          U vás je zřejmě výhled na nějaký zvýšení, ale tady paní náborová mluvila o nějakých 9ti stálých.

          0 0
          • Polka  

            Nezkousels Czechimage? Financne je prej nastup obdobnej, akorat reditel a obchodnici jsou totalni pice :)

            0 0
          • Jaroslávek  

            stálý … nevěřím.-(

            0 0
            • Smazaný účet  

              A ještě ta pracovní doba, to je úlet: 7 hodin + 1 hodina navečer pro příjem zboží.

              0 0
              • JSt  

                jj. je to ulet, ze nekdo musi byt v praci.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tvl, já si teď odbyl 9 let v jedné firmě, nevíš, co to pro mě je za výkon :-) Navíc jsem seděl sám v kanclu s týpkem, s kterým jsme si vůbec nesedli…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Budu za idiota, ale jakožto člověk bez závazků, považuji období na ÚP za ty pro mě psychicky pohodovější ve svým bídným životě. Pravidelný režim a kolektiv „normálních“ lidí mě ubíjí :-)

                    0 0
                    • hony007  

                      Tak si zařiď žl a dělej na sebe, budeš (možná) pánem svýho času.

                      0 0
                    • JSt  

                      napred si zoufas, ze ti chybi pravidelny patek v sest a ted ti zas pravidelnost nesedi. nemas to jednoduchy…

                      0 0
                    • Polka  

                      Doby kdy jsi s jednim oborem vydrzel na celej zivot jsou ty tam. Zmena je zivot, nevaz se, odvaz se ;-) Kazdopadne prace doma by ti asi mohla sednout, jen prezit to pocatecni obdobi nez si vybudujes klientelu.

                      0 0
                  • Jaroslávek  

                    Já jsem vydržel v kanclu 8 let s 2 babama co mně nesedly, než jsem to rozetnul.

                    0 0
                    • Paja  

                      Hned dve najednou, u tak nekonfliktniho cloveka? To mi pripada pravdepodobny jak vyhra ve sportce;)

                      jaks to rozetl? Vzhledem k Tve asertivite bych rekl, zes je tam nechal a odstehoval se;D

                      0 0
                      • JSt  

                        kdyz nam po dnu bajkovani rekl „uhnete, zmrdi“, nechcu slyset, co musel rict babam, kery chudaka sraly osum jaru. :-)

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Po 89-ým to všude klokotalo, tak jsem odkráčel středem, za lepším živobytím a kolegyně posmutněly.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Takze mel Paja pravdu ;-)

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ony tě chtěly a tys to neopětoval? ;-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Já jsem rodinný typ a rodina je základ státu.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Newim proč, ale vybavila se mi scéna z Vrchní, prchni,

                              jak nabíral ty parchanty do modrýho žigulíka :-)

                              0 0
                            • pepek  

                              A to říká Ten-co-chce-spát-v hospodě.

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Jak chce ? Já tam budu spat !

                                0 0
                                • pepek  

                                  No dobrá, dobrá. A kde a v kolik hodin je vlastně hromadný start?

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    tak ja vas nekde dojedu. na patek mame skoleni BOZP.

                                    0 0
                                    • Motyll  

                                      do kolika?

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Tak tímhle mě neoblafneš. Všechny školení co se dávají na pátek se tam dávají proto, že je po obědě konec. Jedině Jonda by mě mohl vyvést z omylu.

                                      0 0
                                    • Splinter  

                                      BOZP? :D To je tak na hodinku..

                                      0 0
                                    • JSt  

                                      rekni, ze bezpecnostni ti provede kamarad jonys u krbu. ;-)

                                      0 0
                                      • jonys  

                                        Včera vánoční trhy Moravák. Napřed jsem jim povyhazoval pár kanclprodlužek, co měly zásuvky už celkem zachumelený, pak vysvětloval borcovi, že pouhé podepření té sklopné okenice stánku jen vetchým trámkem není vzhledem ke koncentraci ovíněných kolemchodících zcela dostačující a nakonec předvedl babě, že ventil plynové bomba za stánkem je ideální hračkou pro děti a opilce. A smysl kolotočů v této době mi uniká doteraz.

                                        0 0
                                    • Excel  

                                      tak to jen podepíšeš dva papíry založené a jdeš dom

                                      0 0
                                      • JSt  

                                        navic by ten skolitel byl sam proti sobe, kdyby to protahoval, ze. ;-) kor o patku…

                                        0 0
                                        • Excel  

                                          přesně, školení bude probíhat asi takto.

                                          Takže pánové, při pátku to nebudem protahovat, před sebou máte da formuláře, které podepište a zbytek vezmu krátce.

                                          Prostě, po kanceláři se pohybuju jak? Po kanceláři se pohybuju se zvýšenou opatrností, Brzobohatý. V autě jezdíme jak? V autě jezdíme se zvýšenou opatrností, Brzobohatý. Na stavbách a při měření se pohybujeme jak? Brzobohatý: „Opatrně“. Správně, Brzobohatý. A na závěr, když už se něco stane, nějaký zranění ať už na stavbě nebo v kanceláři, nedejbože nějaký úmrtí, tak uděláme co?. No vyneseme ho,nebo zavezeme mimo stavbu nebo kancl a tam ho necháme, aby se nám do toho nepřipletl nějakej mrdlej inspektor s nějakejma gestama! Jasné?

                                          0 0
                                    • jonys  

                                      Řekni jméno školitele a já ti řeknu, kolik minut to zabere.

                                      0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Myslíš, že na tebe budu čekat do 17-ti ? V pátek ?

                                    0 0
                    • mastihuba  

                      to znám mě brácha zalepil antistresový školení a když to nepomohlo tak mi postavili kancl ve skladu. :D

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.