• Paja

    Listopad se nam pomalu blizi do druhe poloviny, a tak tu mame dvojecku.

    Rekapitulace:

    Maňas navrhuje Buk v utery.

    Roman v sobotu celodennak, zatim s neznamou trasou.

    0 0
    • Jaroslávek  

      Říkal jsi 5oo.-) Út proto, že je to jediný možný den pro mě, pokud se to někomu zdá příliš zištné, projedu se klidně sám.

      0 0
    • mastihuba  

      utery je napiču, ja jedu ve středu.

      0 0
    • RomanH  

      Ad sobota.

      Trasa mi je celkem volna. Rikal jsem si, ze bychom si mohli dat sraz v Kurimi ci v Podlesi a dat si nejaky takovy okruh smerem na Smelc (zde obed).

      A nebo pokracovat do krasu a pak treba navrat zpet pres Horice.

      0 0
      • Excel  

        Dobrá trasa, pokud se přidá i Musa a pořádně se ráno naláduje tak ho přijedu podpořit. Na tý modrý z Podlesí pak budeme zlomení v pase u stromu oba. ;-)

        0 0
        • MUSA  

          neprovokuj, snídaně je základ. V sobotu budeme u rodičů slavit naroky, tak se zalomíš sám :)

          0 0
      • pepek  

        Proč furt ta Baba? A u tý přehrady taky samý volej. . . . . .

        0 0
        • Polka  

          Tos jel vcera s manzelkou nebo dcerou? A co rikala na ty sutry k Reslovce? :)

          0 0
          • pepek  

            Ne to byla cizí, půvabná bikerka. Proto jsem se s tebou nezastavil na kus řeči, sorry :-)

            0 0
            • Polka  

              No pokud si to dobre vybavuji, tak jela az za tebou :-P

              0 0
        • RomanH  

          Ale houby, nad prehradou jsou i pekne singliky. A nekdy se chce clovek i projet ;-)

          0 0
        • Excel  

          Baba je Prajiskra brněnského MTB.

          0 0
    • obda  

      Jak již tradičně, po i ut je špatně :( A v sobotu mám vystoupení, takže taky ne.

      0 0
    • mastihuba  

      se tak nejak začíná rýsovat dnešek. :D

      0 0
    • Howgh  

      zítra – v úterý mám promítačku ve Štěpánovicích. Bývá tam příjemnej atmosfér

      0 0
    • jonys  

      Já navrhuju s Exikem na Šmelc v pátek :-). A ještě některým, kterým jsem zvedl tlak v jedničce, navrhuju, aby si někdy změřili opravdu čistou dobu, kterou za den věnují výhradně plnění pracovních úkolů. S odečtem psaní na BF,ICQ,fejsbů­ky,SMS,soukr hovory, vaření kávy, eshopy, kecy s kolegy o fotbale…Pak možná zjistí, že se moc nebudou lišit od těch, co vstoupí ráno do firmy na kontrolu a čistý výkon práce je přesně roven pobytu tam. Protože tam si nedomluvíš ani rande s milenkou. A když sedíš v kanclu, málokdy se pak neposereš z eurovykazování všech volovin, už čekám, že budu mít formulář i na to, jaký jœem měl na sobě kterej den trenky…A ještě dovětek pro Standu: neboj, stát do háje nejde, protože hodnota té práce, kterou pro něj odvedu, je i při tomto nasazení tutově mnohem vyšší než pakatel, který mi za to přistává patnáctýho na účtu (a bez výkaznictví kravin bych udělal užitečnýho ještě víc)…

      A žádný zasírání vlákna nějakýma hádkama mimo téma! :-)

      0 0
      • Excel  

        Ten pátek ještě, bohužel, nemám jistej, takže nechávám otevřené oba termíny. Samozřejmě zúčastnit se mohu jen jedné akce.

        0 0
        • jonys  

          Ty vole tak já se těšil za tou Spartou :-). Tak uvidíme, no, já bych bral i sobotu že by jelo víc lidí. A spojit Hořice+Šmelc, to je lákadlo!

          0 0
      • pepek  

        Tak u těchto profesí se, stejně jako u politiků, nějak tak asi počítá s tím, že plat je jen kapesný. Musíš se nechat korumpovat, nebo se mýlím?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Co to je za profesi ;-?

          0 0
          • jonys  

            To bych rád, kdyby ses dozvěděl u piva, ne tady. Přeci jen…velký bratr nikdy nespí :-)

            0 0
        • jonys  

          Mýlíš. Aspoň co se mě týká. 1. na to nemám žaludek a 2. práce v malým rybníce, kde se ryby dost znají…tzn. pověst je dost důležitá, nemusím to snad rozvádět. Pochopitelně jiná věc jsou přivýdělky (za práci bokem), bez těch by to fakt asi nešlo.

          0 0
      • Karaya  

        Do 500set příspěvků daleko, tak jdu do toho:

        Jestli to je narážka na mně, tak na BF v pracovní době nepíšu, nebo je velmi výjimečně, ICQ nemám. na FB nepíšu, objednávky dělám z domu.

        Fenomén, který zase nezná úředník, je práce z domu. To se takhle připojíš přes VPN a RDP a místo televize, nebo furt nějakého spamování na BF, si střihneš ještě další 2 hodinky ve svým volnu.

        Ale jinak nic proti tobě osobně, mířil jsem obecně na státní správu a polostátní firmy s přirozeným monopolem. Tam se v 7:30 ještě nedovoláš a 14:30 tam už nikdo není. A pak ty energie stojí, to co stojí :-)

        0 0
        • Polka  

          Jo statni zamestnanci to je na soukromnika jak cervenej hadr na bejka. To je idealni do diskuze k dlouhotrvajicim losovackam na Buku :)

          0 0
          • Paja  

            Zajimavy je, ze na Buku se pak o takovejch volovinach nikdo bavit nechce;D ale tady by se obcas lidi malem pobili…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ty by jsi se o nich bavit chtěl ? To tam raději nebudu jezdit.

              0 0
              • Paja  

                Ani ne, ale uz parkrat tady probihala nejaka vzrusena debata, kdy jsem cekal, ze se v ni na zakladne bude pokracovat, ale jak jsme zasedli ke krbu, nikdo si na to ani nevzpomnel, nj genius loci… nebo mozna naopak kouzlo internetovyho plkani…

                0 0
                • RomanH  

                  po Losovani se z nas stavaji spise Geniove noci, ne ? ;-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Fčera jsme byli spíše za „Sedláci u Chlumce“.

                    0 0
          • mastihuba  

            jj super nápad se začit bavit na Buku vo hokně. :D

            0 0
            • Smazaný účet  

              není hokna jako hokna…

              0 0
            • Polka  

              Nerek bych ze je to o hokne. Je to v konecnym dusledku politika a ta se prece v knajpach resi nejcastejc ;-)

              0 0
        • Excel  

          Na Šmelcovně by vám majitel řekl za co berete prachy. Myslím, že jak tu všichni jsme tak nikoho by neuznal jako člověka živícího se prací ;-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jedeš teda dnes, nebo v pá, nebo v so ?

            0 0
            • Excel  

              Dnes jedu, udeří sedmá a budu na place, snad neumrznu cestou.

              0 0
          • Paja  

            S jejich pracovni moralkou/otviracima hodinama/a ochotou v letnim obdobi by si mel napred zamest pred vlasnim prahem;P

            0 0
            • Polka  

              Presne.

              0 0
              • Excel  

                Se ozvaly dvě potrefené husy? ;-)

                0 0
                • Polka  

                  Uz par let tezko anezko, drina a tvrda drina :)

                  0 0
                  • Excel  

                    No pokud nekopeš krumpáčem rýhy ve skale, tak pro Šmelcmajstra, neděláš nic :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Kopu na vlastnim, ale to jeho roznaseni kryglu je taky hovno prace, kdyz to srovnam s remeslnikama, co nam makaji na baraku (zatim jsme meli prevazne stesti – sikovni, rychli,…)

                      0 0
                    • RomanH  

                      kolikrat bych radeji ten krumpac…

                      0 0
                    • Polka  

                      Toz na dvorku sem kolikrat aj krompac drzel :)

                      0 0
        • jonys  

          Ne narážka, to ne! Jen takové upřesnění. Práce z domu? Neznám? Chachá!! Fotky si kompletuju v podstatě zásadně doma než na mrdkoPC v práci a všelijaký výkazy taky raděj tak, nedá se to pak na „odevzdávací“ den stíhat. No a to nepočítám debily, kteří tě jsou schopni otravovat telefonem ve všechny možný i nemožný dny a hodiny :-(

          0 0
          • Karaya  

            Ale dneska šly formuláře dobře, ne? ;-)

            0 0
    • Paja  

      Tak nejaky konstruktivni navrh na sraz – 16:30 Klajda?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Achjó, čili zase po tmě, s tebou to už jiný nebude.-( Ale Pepan by se mohl chytnout. Já si to ještě nechám projít hlavou, jestli pojedu dříve sám.

        0 0
        • pepek  

          Pepan by max. mohl vyrazit na naučnou na zkoušku Te-erky, čímž by se aspoň vyhnul krutěmasochis­tickyledovému odjezdu z Buku. Přidá se někdo?

          0 0
          • Smazaný účet  

            není nad volný kraťásky ;-)

            0 0
          • Paja  

            Jsem teerku udelal slusivy zupanek z mirelonu, tak snad mu to pomuze;)

            0 0
        • Paja  

          Ja proste ve 3 nedavam…a vzhledem k tomu, ze slunko ted zapada chvilku po ctvrte to se svetlem do unora lepsi nebude…

          0 0
      • Excel  

        Hoši opatrně, v klídku ať se nezadejcháte, index prachových částic v Brně, jak čtu, je několikanásobně překročen.V Bu­zerantowitzích je to zatím dobré, index hnoje na stupni 1, ale jelikož v úterý je povoleno pálení listí, tak se večer bude topit petflaškama a družstevníma holínkama = musím taky opatrně.

        0 0
        • Jaroslávek  

          To všechno stíháš ? Pálení holínek jsem si užil včera jihovýchodně pod Brnem.-( Ten kouř navýšil rovinatou poklidnou vyjížďku indexem obtížnosti … škoda mluvit.

          0 0
      • Polka  

        Kudma chcete jet?

        0 0
        • Paja  

          Nevim, ty zas neco vymyslis;)

          0 0
      • Paja  

        Tak pocitam dobre, na Klajde Maňas + Polka, na Buku Ex v.B.?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Ty voe, o mně, beze mě ?!

          0 0
          • Paja  

            Tak po necham si to projit hlavou uzs nic nenapsal, tak predpokladam, ze ti to proslo hlavou dobre a jedes s nama

            0 0
            • Polka  

              Budu tam, uz vim aji kama to svihnout.

              0 0
              • Paja  

                Bude pekna prochazka?-)))

                0 0
            • Jaroslávek  

              Slovíčkaření.

              0 0
              • Paja  

                Maňasovina…;P

                0 0
              • Paja  

                Krom toho, kdyz jeste sedis u komplu, taks asi jeste nevyjel…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  To tam mám hodinu mrznout ? Já to dělám kvůli Vám, mladým.

                  0 0
                  • Paja  

                    …jses obetavej…;)

                    0 0
                    • RomanH  

                      nebo nepoucitelnej ? ;-)

                      Neberte me za slovo, jsem dva dny tvrdnul na skoleni od 9ti do 17ti a jenom me to utvrdilo, ze po 15te hod se nejsem schopen soustredit a myslenkama jsem uplne jinde.

                      0 0
                      • pepek  

                        Co ta trasička? Nechceš to trochu poupravit – třeba někam směrem na Černou Horu, Chlum atd, ať to není tak všední.

                        0 0
                        • RomanH  

                          klidne, ja se nicemu nebranim (jen to nechci mit domu po tme moc dlouho po silnici), akorat to nebudu mit cas vymyslet – rad se stanu ucastnikem zajezdu.

                          0 0
                        • RomanH  

                          Toz co, mas u v merku nejakou tu trasu ? V kolik bz jsi rano mohl ? Pocitam, ze budu schopen dat tak 9 – 9:30 tu Kurim / Podlesi, pokud se nedomluvime jinak.

                          0 0
    • Polka  

      Prijel sem asi pred 3/4 hodinou a musim rict, ze nak nechapu, kde sem namotal tech 60 kilcu. Asi cestou zpet sem si to chtel vynahradit bo smerem tam to byl trosku bludny kruh :)

      0 0
      • RomanH  

        Tak nejak tusim, co napise Manasek :-D

        0 0
        • mastihuba  

          a tak Polka to má nejkratší cestou tak 25km, takže neco najede na Klajdovku a neco natahne přes pola po cestě dom, těch 60km neni nereálnejch. :D V zásadě se bude jednat o zajímavejch 5–8km. :D

          0 0
          • RomanH  

            Ja reagoval spise na bo smerem tam to byl trosku bludny kruh a Prijel sem asi pred 3/4 hodinou (cas prispevku byl psan v 01:23:44)

            0 0
            • mastihuba  

              nj, tak to tam zkysnul s domorodcama, nevěřim že by brněnská skupina tak dlouho vysedávala. :D

              0 0
              • Polka  

                Tak to ver! Odjizdeli jsme pospolu, jako bratri v triku.

                0 0
              • Jaroslávek  

                Včera jsme zavírali lokál.-)

                0 0
                • mastihuba  

                  kua a dyž ste tam se mnou tak se dekujete. Ja z teho budu mit mindrák že mne máte plný zuby. :D

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Z následujícího by štrejchlo Pepka: dívali jsme se na FOTBAL !

                    0 0
          • Polka  

            Co to kecas divadelniku, dyt sem semhle tu mapu uz hazel. Volej je akorat vyjezd na kalecnik z udoli ricky, jinak sama slajznicka.

            0 0
            • mastihuba  

              ale furt, ja reaguju na to že nechapeš 60km. Vo nejaky šlajzničky mně vubec nejde. Esli jsi jel ze šlapek na Klajdu, tak vocud je to eště tak min 15 na Buk to sme na 25–30 podle toho kudy se to vezme a dyž jedeš zpět tak se k te 30 taky dost dostavaš, tak kuanevimvocoti­kurvade. :D

              0 0
              • Polka  

                Mne vubec vo nic, ale vetsinou to byva tak kolem pade, toz me to enem trosku zarazilo no.

                0 0
      • Excel  

        Tak, já dojel v 00:20, po cestě techn. Problémy s šaltrem, neřešitelný problém, nějak, nevím jak, šroubek, kterým se nastavuje poloha ramínka od kazety, sklouzl dolů z toho ondoňa o kterej se má opírat a odmítalo to řadit. Naštěstí se to stalo až v Dražovicíh tak jsem to už nějak došmrdlal.

        Jinak kosa teda pěkná, odjezd ze základny byl tuším skoro na chlup ve 23:00.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Příjezd 1:3o, nech si povykládat od Páji. Já být momentálně mentálně sklíčený.

          0 0
          • RomanH  

            Copak ?

            0 0
          • Polka  

            Hlavu vzhuru, sokoliku. Neni vsem dnum konec :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            seš zas tajemnej… ;-)

            0 0
          • Excel  

            neříkej, že si se někde smotal

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ne, ale vlastně pokud nejde o život, jde o h…o. Takže historka – nuda, šeď …

              0 0
              • RomanH  

                Ty to delas vazne napinavy. Tak uz to vyklop ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Dočkej času.

                  0 0
                • Paja  

                  Mno, ta nase vcerejsi navratofka byla skutecne ponekud netradicni, ani tak ne trasou jako prubehem. Vsechno vlastne zacalo cca 2–3 tydny zpatky, kdy jsem zjistil, ze uz mi v zadnim kole nesploucha zadnej tmel, ale protoze davam na zimu jiny, starsi, kola a ten NR uz byl fakt dost sjetej, jsem si rekl, ze na tom budu jezdit dal a v nejhorsi nahodim dusi. Tato situace nastala kratce po najezdu do zahradek a kousek za tim asfaltovym esickem jsem uz citil, jak mi zadni kolo plave. Zacinam za Maňasova vydatneho sviceni nahazovat dusi, jenze ouha, pri pumpovani to nekudy zdrha…ventilek je natrzenej…nj, posledni defekt jsem mel nekdy vloni v zime s dusovejma kolama a od te doby se duse akorat vozi v kapse, coz ji asi uskodilo, bo po zalepeni byla urcite v poradku, duse vzdycky necham nejakou dobu nafoukly… Nevadi, dalsi dusi taha Maňas, u te se zase pro zmenu odchlipuje samolepici zaplata. Hrebickem do nasi rakvicky je, ze na dusi nedrzi ani moje ani Maňasovy samolepky, prestoze ani jedny nejsou stary. Doted nevime, jestli to bylo spis proto, ze duse byla oslizla od NT tmelu, kterej jsem ale kapesnikem osudlil a dusi utrel nebo proto, ze ty samolepky v nizkejch teplotach proste moc nelepi…to se mi zda docela mozny, bo kdyz jsem zkusil odlepit dalsi, nedrzela mi ani na prstu.

                  Nasledoval pochod k silnici, kde jsme meli poprve stesti, bo prvni auto jedou kolem byl taxal vracejici se z Kanic do Brna, ktere me za pomerne pratelskou cenu bez taxametru hodil i s kolem az na Tomkac.

                  Pouceni pro priste, nespekulovat s tmelem a radsi ho pak pul deci vyhodit a usetrit si tento silny, ale ne moc pozitivni zazitek v kose se zmrzlejma prstama…

                  0 0
                  • Excel  

                    Ferdus! Ale nevím jak funguje pod bodem mrazu, (naštěstí jsem to nikdy zkoušet nemusel), ale jelikož je to syntetická sračka, to lepidlo, tak by to mohlo jít. Tentokrát uznávám, že ten bezduš je v tom nevině, a byla to blbost usera :-), jinak bych si píchnul. ;-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Doma taky lepim duse klasikou, ale kdyz clovek vozi dusi jen jako pojistku, nechce se mu “tahat“ jeste s klasickym lepenim, samolepka je skladnejsi a doposud jsem s nima nemel problem (pravda, ze naposled jsem musel lepit v terenu 3 roky z5, kdyz jsem mel defekt se 7 dirama, po kterym jsem se definitivne rozhodl jit do bezdusi). Blbost to byla, ale za normalnich okolnosti bychom tam vrzli funkcni dusi a za za par minut by se jelo dal…

                      0 0
                      • Excel  

                        No však já nic neříkám,blbost usera, že tahá duši starounahovno. :-) Ale taxikář teda mě překvapil, že tě naložil i s bajkem.

                        0 0
                        • Paja  

                          Asi jsme vypadali dost politovanihodne:) a bajk byl cistej, coz ale ve chvili, kdy nam zastavil nemohl vedet…

                          0 0
                    • RomanH  

                      +1

                      Ja si se zaplatama nekolikrat nabehnul (Author; u toho ParkToolu to muze byt jine), takze vozim lepidlo. Ale i tak na nej moc nespoleham – jednak se kolikrat dira blbe hleda, a druhak taky dost vysycha.

                      No a jako prevenci na prodrenou dusi doporucuju zabalit do stare ponozky – od te doby, co to tak delam, jsem zadnou neprodrel.

                      Ale po bitve holt kazdej general :-)

                      0 0
                      • Excel  

                        vypraná nebo použitá?

                        0 0
                        • RomanH  

                          jasne ze pouzita – je tvrdsi ;-)

                          0 0
                      • mastihuba  

                        jako parktul taky nebrat v zimě a starší jak rok sem se taky nechytal, ještě že máme na buku servis kabelu. :D

                        0 0
                      • Paja  

                        Author jsem mel jednou, to byla tragedie, Parktooly jsou docela dobry, ikdyz je tam clovek necha natrvalo, vetsina vydrzi…v zime nevim, ale podle toho, co pise Franta taky nefunguji…

                        0 0
                  • Smazaný účet  

                    Letos na duších necelých 3000km, jeden defekt, montáž i demontáž Contíků bez montpák záležitost 5min.

                    Nevidím důvod otravovat se s nějakým semencem…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Poznas to, az pihnes po tme v bahne a v zime. Vyhoda tech bezdusi je v tom, ze si sam vedome „urcis cas a misto“.

                      Navic, ono nejde jen o to pichani. Je to prilnavejsi, pohodlnejsi, a Mlok by Ti vysvetlil, ze i rychlejsi :-)

                      0 0
                      • JSt  

                        myslim, ze tady vetsinou cteme jen samy tragicky historky o defektech s bezdusakem. dusu proste vymenis a je jedno jestli je zima nebo blato. je to proste bastl ne zcela spolehlivy ;-).

                        0 0
                        • obda  

                          dušu můžeš dát nakonec i do toho bezdušáku, taky na to nakonec došlo ;)

                          0 0
                        • jonys  

                          Gutten tag, nebo jak se píše zdarvice v Bangkokštině? Pozdravuje tě Hanka, nevěděla, kde seš, asi jí ten pohled „Jsou tu mraky kurev, ale …“ nedošel :-))

                          0 0
                        • Paja  

                          Nevim, jak dnes josef, ale moje historka je spis o problemech s dusema jejich lepenim…

                          …a taky kdyz ma nekdo defekt s dusema, nikdo se nad tim nepozastavuje, protoze to k nim tak nejak patri;)

                          0 0
                    • Excel  

                      už se vidím v týhle kose jak něco měním bez montpák :-)

                      0 0
                    • Paja  

                      Letos na bezdusich 3500km, defekt zadnej (nepocitam-li tento napul “umyslnej“, kterej by tmel, pokud by tam byl bez problemu zaplacl) a narozdil od dusi se nemusim rozmyslet jestli projedu pichlavy krovi treba na pepkove nimrod trailu…duvod uvidis, az nekde propichas plast trnama na vic mistech a pichnes i nahradni dusi o zapomenutej trn…bez dusi bude muset max. natocit kolo dirou dolu ev. trochiu prifouknout…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        to máš dobrý, ja měl letos dva sekance že jsem tam doma musel narvat tkaničku, ale zajimavy je že sem to dycky zjistil v sivicích na dědině a dojel dom bez dofukování po prázné gumě.

                        0 0
                        • Polka  

                          To je to jaks to 2× zjistil na zacatku tvarglu? :)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            jj dycky jsi u toho asistoval :) na tom taky něco bude :) začínáš nosit smůlu jak maňásek.

                            0 0
                        • Paja  

                          nj, ale s dusema bys na tom se sekancema nebyl o nic lip…

                          0 0
                      • RomanH  

                        Ja za cca 15tkm taky bez viditelneho defektu, ale s tou vedomnou jizdou pres trny bych byl opatrnej.

                        Ted na posled jsem si zazil slabe misto bezdusi – boky. Porad mi plast docela rychle (do dvou dnu) vyrazne meknul. Dal jsem jej do vody a v boku byla mala dirka. Naklopil jsem tmel, nechal nekolik minut pusobit, vse OK. Stacilo prstem prejet po danem miste, opet to unikalo. Tak jsem to pro jistotu zakapnul chemoprenem, zvenku prelepil kouskem gumy a nechal to pres noc otocene na bok. Ted uz to drzi, tuk tuk, ale na boky je proste tmel kratkej.

                        0 0
                        • Paja  

                          Nemyslim to tak, ze bych to vyhledaval, ale kdyz do nejakyho takovyho trni prijedu, s dusema bych to mozna radsi prenesl;) a s NT se citim bezpecne jako s kridelky;D

                          0 0
                  • pepek  

                    HaHaHa :-) Už se nedivím, že to z vás leze jak z chlupatý deky. To je amatérismus. . . jak sviŇ, prý SAMOLEPKY! ulomený ventilek, mastnýazavadlýš­pinavýduše, prý kapesník! – šmirgl neznáš, soudruhu? No totok soudruzi nepředváděl ani soudruh Karoš na Holedný :-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      soudruzi evidentně nemají zkušenosti s návratovkama, bo podmínkou jsou tak 3–4 NOVÝ!!! duše v báglu. :D

                      edit: samozřejmě na skupinu ne na osobu. :)

                      0 0
                    • Polka  

                      Vozis jeste furt ty autoventilky, josifku?

                      0 0
                      • pepek  

                        Nene, galuskoventoše vozím. Kdybych tam býval byl, tak bych jim mohl pomoci – adeqátní, nepoškozenou dušu a nezaschlé, funkční lepení, vč. šmirglu vozím pořád. (prý SAMOLEPKY -chachá)

                        0 0
                        • Paja  

                          Tak a mame tady vinika, za vsechno muze jose, protoze se dival na fotbal doma misto v hospode ;D

                          0 0
                        • Polka  

                          Kua to je posun, to je posun :)

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak ony myslím schräder-autostylenotu­besventoše ani neexistují, nebo jo?

                            0 0
                            • Polka  

                              Sem myslel, ze jezdis ty duse zas. A hlavne si pamatuju na tu vehementni argumentaci k „vyhodam“ autoventilku :-D

                              0 0
                    • Paja  

                      No tys tady chybel, pane chytrej, neleze to z nas jak z chlupaty deky, ale vcera jsem nemel na psani povidek cas, nahradni dusi diky bezdusim nepotrebuju jak je rok dlouhej, uznavam, ze kdyz jsem se vykaslal na doplneni tmelu, nahradni dusi jsem zkontrolovat mel…samolepky jsem naposledy potreboval pred trema rokama a v zime jeste nikdy, takze jsem doted netusil, ze v zime nelepi, smirgl jsme samozrejme soudruhu pouzili, po otreni tmelu kapesnikem, meli jsme dokonce dva, ale ani to nam nepomohlo…duse se ti od tmelu zaprasi dned jak ji vrazis do plaste…

                      0 0
                      • pepek  

                        Tak já se omlouvám, ale po ránu mně to tak pobavilo, že sem se neudržel :-) Můžeš mi tu hroznou zlomyslnost odpustit? Už to víckrát neudělám.

                        btw: Použils metodu přítele na telefénu?

                        0 0
                        • Paja  

                          No dobre dobre, kdyz nachystas nejaky pekny cesticky, budiz ti odpusteno;) pritele na telefonu jsme nepouzili Maňas mel tentokrat dlouhej retez, takze odjezd, jak bylo vyse zmineno byl az kolem jedenacte a o pulnoci se nam nikoho budit nechtelo…

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak eště jednou: omlouvám se za svoje zlé a škodolibé větičky a slovíčka, už to nikdy neudělám. Řekni to aji Maňasovi a pak už mně kur*a nechte na pokoji. Dva defekty za vyjížďku jsem neměl 15 let. Navíc to spustilo řetězovou reakci: Obďa: „Dej si tam pořádný plášť-Crossmark. Uběhlo 10 min: defekt. Jonys: "Chachá, bezdušáky“ + 10 min: defekt. To prostě není normální. Aji tu dušu jsem tam nakonec pod časovým tlakem a hrozbou tmy musel nacpat. Dále bych chtěl oznámit tomu dobrákovi, co mi doporučil Geax, ať se u mně hlásí, že mu ho nacpu do . . . . . .

                            0 0
                            • Paja  

                              Ja za nic nemuzu, ani jsem po vas nevzdech…jestli mas s tou ku*va gumou takovy problemy bez dusi, tak nechcu videt, co by to delalo s dusema, to by 2 defekty na vyjizdku byla norma;)

                              0 0
                            • mastihuba  

                              ja ti doporučoval saguaro a ty sis vzal mescal, nebo navopak tak mne do toho ***** netahej. :) krom toho ten znamej na nich jezdí už dvě sezony tak nevim kam na ty defekty chodiš. Evidentně je to chyba jezdce. :D

                              0 0
                  • pepek  

                    Ale díky za pobavení po ránu :-))

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      V inkriminovanou chvíli to zábavný nebylo vůbec, ale jak výše zmíněno VINÍK se našel a to mi stačí.

                      0 0
          • obda  

            Odjezd 23:00, prijezd 1:30 … tak to mne fakt mrzi, ze jsem o tohle prisel :(

            0 0
        • Excel  

          Tak jsem včera zprovoznil šaltr. 5 km jízdu v havarijním stavu odneslo hliníkový ramínko-trošku zhoblovaný od řetězu. Ale jinak se zdá, že to bude fungovat. Pravděpodobně byl šaltr tošku povolenej na uchycovacím čepu (amatérismus *****!) a jelikož je tam solidní vakl i při max. utažení, tak ten vymezovací šroubek sklouznul z dorazu a bylo to. Když jsem tak nad tím kolem včera stál, tak původní (duben 2006) je na něm jen vidla, rám, chudák šaltr a narezlej smyk.

          0 0
          • mastihuba  

            2006 to už je slušnej veterán, tomu by se snad dali odpustit i ty mechanický brzdy. :D

            0 0
            • mastihuba  

              daly *****? jakto že se to nespravilo hned při první editaci?

              0 0
            • pepek  

              Jaký veterán? Moje má skoro 9 let a je skoro celý původní – rám, brzdy, půl tlumiče, půl přesmyku a furt drží, kua.

              0 0
              • mastihuba  

                josef klid,to měla byt jen narážka na mechaniky :D

                0 0
                • pepek  

                  Jaký mechaniky? To už snad dávno nikdo nevozí, snad jen babky na nákup a dědci do hospody.

                  0 0
                  • Excel  

                    Tím pádem je divný, že vozíš hydry.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      :DDD dobře

                      0 0
                    • mastihuba  

                      seš v hokně nebo už máš prodlouženej víkend, sem včil sežral kus kolene s křenem a chtělo by to něčím zalejt.

                      P.S. Jedu na zimákovi, takže na mechanikách, takže si to možu dovolit. :D

                      0 0
                      • pepek  

                        Chce se ti vyjet do toho počasí, nebo je u vás enkláva, kde svítí sluníško?

                        0 0
                      • Excel  

                        dřu :-/ ale zase volno bude zejtra

                        0 0
                      • RomanH  

                        Zalival jsem vcera na Sportovnim veceru, dnes hlidam sviste, drit budu zitra a na kolo se dostanu az v sobotu.

                        0 0
                        • Excel  

                          tak sobota má zelenou

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Asi už to zabalím, pod 0°C mi mrznou nohy v Defrosterech, navíc už je nasoleno :-/

                            0 0
                            • Excel  

                              Jedu v letních…no mrznou, no. :-)

                              0 0
                          • RomanH  

                            Parada.

                            0 0
                          • jonys  

                            Jel bych, ale zelenou bych vynechal…

                            0 0
            • Paja  

              Prej veteran, do lonska jsem mel razeni a hazku z r. 2001, kdyby se tam zbastily nejaky neorigo kladky, tak to funguje dodnes, i kdyz uz samozrejme s vaklem

              0 0
              • jonys  

                …a tady bychom opět mohli resuscitovat podvlákno „nové kolo pro Páju“, abychom odpoutali pozornost od tematu NoTubes, viz výše, že :-)

                0 0
          • RomanH  

            tak s tou vidli taky uber, vnitrek mas uz 2× novej. No, ja uz tam z puvodniho stavu taky pouze ram, predni kolo, smyk, razeni, hlavovku a brzdy. Porad je to ale nic, kdyz jsem si ze srandy spocital naklady na auto za cca 110 tkm – benzin, pojisteni, pneu,…

            0 0
            • Excel  

              Pravda, dvakrát novej pajšl pravé nohy. Takže původní část už je jen leftyna.

              0 0
    • scoty  

      Soudruzi, potřeboval bych poradit nějaké, nejlépe fšechny hravé trajlíky ve stráních kolem páteřní modré na Bílém potoce.

      Vím, že sem např. Roman něco dával, ale už nevím kde. Dík za vaše poznatky.

      0 0
      • RomanH  

        Tady

        Jinak Bilej potok zasadne stredem, akorat ze v lete.

        0 0
    • RomanH  

      100 ;-)

      0 0
      • RomanH  

        ale aby se to tu teda nejak nezasiralo…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Však on si to Pája na 5oo-ech zase pohlídá.-))

          0 0
    • pepek  

      Tak Té-erka dnes vydržela hodinu, než začala blikat, pomohlo zakroucení závity, ovšem za 15 min zdechla uplně. Po výměně baterky svítila zase normálně. (Ta původní baterka později svítila eště v XLM půl hodiny na high. Jinak Jst-trailík a naučná paráda.

      0 0
      • Smazaný účet  

        lýtka holý? ;-)

        0 0
        • pepek  

          Nebyly holý, ale tam problém nebývá. Problém jsou prsty na nohách.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no právě, zimní tretry mám úzký a jak si vezmu tlustý fusakle, noha se ani nehne a promrzá rychleji…

            0 0
            • mastihuba  

              ja vytahnul zimaka s platformama a pohory, jak je teplo vod noh a na ruce, tak to počasí dostává svoje kouzlo. V noci sem dojel defakto po ledovici. :D

              0 0
      • Paja  

        Mne trko svitilo v v teplotach tesne po nulou v mirelonovym zupanku skoro 2 a pul hodiny bez mrkani…pri navratu z Buku vykoslo v tom sjezdu rycheji, mrkat zaclo uz v Ochoze

        0 0
        • pepek  

          No já ale nechápu, že když tam dám druhou baterku, taky studenou, tak to jede. Ten obal sem si nachystal, ale není to pěkný a komplikuje to trochu to nasazení, tak sem myslel, že to třeba pojede i tak :-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            na rodlách asi bude jiná temperatur než v kapse…

            0 0
            • pepek  

              No vezl jsem tu lampu s původní baterkou bez zapnutí asi půl hodiny a přesto pak svítila. To už musela být prochladlá dost. No ale je jasný, že ta teplota tomu vadí, takže hnusný kabátek asi bude.

              0 0
              • mastihuba  

                a co takhle to proměřit a hledat chybu někde uvnitř. Davat na baterku fusekli jak na drahyho psa je docela slušná cipovina. :D

                0 0
                • pepek  

                  Co chceš měřit? Dělá to skoro všem. A navíc: v mražáku to jede! Záhada.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    jsem rád že řikáš skoro, protože podobný problémy jsem nezaznamenal ani u sebe ani u ostatních co jsem jim světla z dx objednával.

                    0 0
                    • bagr84  

                      potvrzuji stejny problemy s TRkem, myslel jsem, ze tam mam blbej kontakt nebo se mi tam dostava vlhost, ale prd, po vymene baterky to blikat prestane…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        nekde bude chyba. v těch světlech je nejakej bazmek kterej se časem utřepe, bo je tam prej dost navolno. Včil mám u kamoša na správce dva starý romiseny, který za jízdy přestanou uplně svítit. Jeden už mi takhle spravoval a funguje ok. Ale nešlo o blikání šlo o chybu svítí/nesvítí :D

                        0 0
                      • pepek  

                        Tak pravděpodobně to vypínají ty baterky – vytáhl jsem ji z mražáku, nesvítila, ale stačilo podržet lionku 5–10 vteřin v ruce a zase to jede. Asi se neohřeje tím malým proudem, jak v Auroře a vypne to. Obalím lionku papírem a uvidím.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          tak sem měl včera v ruce to TRko a řekl nych že to má nymlich stejnej pajšl jako ty romiseny, který mají uvnitř pod diodou utřepanej nějakej bazmek. Když mi normálně svítí i v mrazech dioda Q3 tak nevidim jedinej důvod proč by nesvítila Q5. Ty tvoje hyotezi mi přijdou trochu divný.

                          http://www.dealextreme.com/…cr123a-14331

                          0 0
                        • Karaya  

                          Hmm, já mám teďka poznatek, že když žena nechá TR přes směnu venku na mrazu, tak bez problému svítí. Když jsem jí řekl, ať ho vezme do tepla, tak jí to pak po chvilce jízdy zhaslo.

                          Take moje resumé je před jízdou dát do mrazáku :D

                          0 0
    • katuli  

      Ahoj, chtěla bych se k Vam pridat na nejakou vyjížďku,

      0 0
      • pepek  

        No dobrá, ale ty rohy na kole musíš trochu sklopit :-)

        0 0
        • katuli  

          jo ja už mam jine kolo tamto mi corli cigoši.

          0 0
        • Polka  

          To bys moh navrhnout zas mysliveckej…na otestovani :)

          0 0
          • mastihuba  

            zlí lidé :D apropo začíná se domlouvat chorvatsko na silničkách :D

            0 0
          • pepek  

            Tak zamrzlé to už bude a dlouho jsme tam nebyli . . . .

            0 0
      • Excel  

        ahoj, to není problém, stačí se připojit ;-)

        0 0
    • Excel  

      Tak to tu trošku zkompletujem, v tu sobotu jede jako kdo? Sraz bych nechal v tom Podlesí 9:30, Brňáci by mohli dát sraz 8:45 nádraží v Krpoli a pak za Globusem přes Lelky do toho Podlesí. Jestli mi teda rozumíte.

      0 0
      • RomanH  

        OK, budu tam, Podlesi 9:30 u hospy. Jen doufam, ze si hned rano nenabiju u baraku hubu – dnes to pekne klouzalo.

        Co trasa, nechame tu puvodni, nebo ma nekdo nejakej napad ? Nejpozdeji v 18 hod. potrebuji byt doma.

        0 0
        • Excel  

          No…ja bych trasu nechal, kliděe. Akorát mám teda trochu morální problém s tím napřímo hankem na Babí Lom ;-). Ale co, ráno dám ražniči a pude to jako po másle. Z té pošmykovice mám taky strach. Ale před devátou to už v Brně defakto roztálo..no…ne všude :-)

          0 0
          • pepek  

            Já bych tedy radši tu babu objel, ale když jinak nedáte.

            0 0
            • jonys  

              Já se trochu vyspím a přidám se až na Babě. V itineráři mi chybí ty Hořice.

              0 0
              • Excel  

                se vyspíš v práci, ne?

                0 0
              • RomanH  

                Srabe, prijdes o to nej :-)

                Ad Horice : Jak je tam chces se Smelcem rozumne namotat ? Vyjet na Babi lom, zbrinknout to dolu, po nudne ceste se vydrapat do Horic, pak Vranov a opet Babi Lom ? To mi prijde takove motani se kolem.

                0 0
                • pepek  

                  A co to tak střihnout přes veverskou, aspoň nám ukážeš ten trailík, javůrek je nůďo.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ten trailik by byl lepsi obracene. Ale klidne, nejak se domluvime.

                    0 0
                    • pepek  

                      po zelený do Lažánek a pak dolů, kde je problém?

                      0 0
                      • RomanH  

                        Jako vynechat Smelc ? Tak muzeme, ja na nem netrvam, i kdyz jsem se tesil na domaci stravu. Uvidime, i podle casu, ze bychom to dali na Smelc a pak se vydrapali nahoru a opet dolu.

                        0 0
          • bagr84  

            :D

            0 0
      • katuli  

        dojedu na ten start, ale nevim jestli dojedu až do cile bo to štreka jak cyp a těch kopcu.. jezdite asi rychle mam takovy pocit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          zatím to moc nevypadá, že by někdo plánoval to Krpole…

          0 0
          • Excel  

            z předešlýho jsem pochopil, že minimálně pepek v krpoli jako bude

            0 0
            • MUSA  

              dám už jen lehčí snídani a včas budu v Krpolu na nádru, ale budu se zas někde cestou trhat, odpoledne je nějaká rodinná oslava

              0 0
          • pepek  

            Pepek bude v Kr.Poli – bude tam někdo-mám tam čekat, nebo jet napřímo?

            0 0
            • Excel  

              Takže v Krpoli to zatím vypadá na 4 lidi, pokud se třeba nezvedne ještě Jonys.

              0 0
        • jonys  

          Klobouk dolů, madam. 20kg kolo za pár kaček, děravej tescobatoh, tenisky na nohách, polonefunkční řazení a šála od babičky, přesto velice solidní výkon Maňasovského střihu- být cestou ještě jeden kopec, už bys čekala nahoře ty na nás :-)

          Moje obavy o dojezd za světla byly zcela lichý.

          0 0
          • MUSA  

            Foto z Podlesí.

            0 0
            • mastihuba  

              no ty vole 8lidí nebo to vidim 2× :D

              0 0
              • Jaroslávek  

                No, to vole já zírám, takhle to zorganizovat.

                0 0
          • katuli  

            mela bych si ten batoh konecne zasit. Dik že jste na mě vždy počkali. Btw kolo nemuže mit 20kg vzdyt ma hlinikovy ram :) a sala je pri sjezdech velice příjemná

            0 0
    • bagr84  

      Sem si dnes dal poprve to cemu vy tady rikate naucna no a… jeste ze jsem jel sam :)

      0 0
      • pepek  

        Copak? Včera v noci byla eště v pořádku.

        0 0
      • obda  

        Copak, kořeny klouzaly? :)

        0 0
      • Excel  

        „bum..ku*vá, já to, já se na to, nebudu to dělat..10 m, bum…do p*čé, ku*va úúúúž…“

        0 0
        • bagr84  

          Sjety RK co od leta si rikam „letos to nejak dojezdis a pak tam das toho Xkinga“, nove brzdovy desticky co vibrujou, rvou, ale nebrzdi, listi, mokro, zamlzeny brejle a po prvnim korenu na kterym jsem se natahl jeste moral v prdeli.

          Za Morkou horou jsem v kopci na Sobesice predjel nejakyho borce v teplakach, dojedu na zacatek cervene, zastavim, zacnu resit SMSky a totok at si to muzu v klidu projet a mam klid, najednou me dojedou teplaky (CO TADY DELAJ?) jeste s dalsima trema kamosema (tolik nosicu na rohliky jsem na jednom srazu jeste nevidel) a cekaj asi az vyrazim, byl jsem tam prece driv.

          Tak jedu, na prvnim vetsim korenu „bum..ku*vá…", za zatackou uz slysim priblizujici se kamarady, tak jsem kolo hodil stranou a uplne vazne predstiral nejdulezitejsi telefonni hovor co nepocka, nechal je projet a jel pomalu dal :D

          Dal uz to bylo jen utrpeni, nemohl jsem tu udalost dostat z hlavy. Zkusim na to rychle zapomenout.

          0 0
          • mastihuba  

            aj ta krajta, rychle se uzdrav, hlava je prevít :D

            0 0
          • hony007  

            :-D lepší než vtipy 9.

            0 0
          • les  

            Podle kola a hader nikoho nesuď.Klidně je možný, že to kořeň v teplákách pak dá na manuál až do Bílovic :)

            0 0
    • obda  

      Tak dneska hodnotný, start v 8:45 a příjezd 17:30. Asi dneska na ceilidh nebudu raději moc tancovat a budu šetřit síly na ta vystoupení ;)

      Jinak počasí a podklad super (až na ty hromady listí, co schovaly všechny šutry a kořeny), taky NoTubes (u mne) zafungoval na jedničku :) Přiznejte se, kdo na nás intenzivně myslel (Maňas, Pája?), píchalo se o 106.

      Na Šmelcu narváno, ale stůl jsme nakonec dostali ;) Jen soudruhy co nemají rádi játra nepotěšil zabíjačkový guláš. Na bublaninu si nestěžoval nikdo :)

      Ad trailíky – Roman ukázal, že se učil u opravdových mistrů v oboru :)

      0 0
      • RomanH  

        Dekuji ;-)

        Jinak pekne shrnuti. Me jeste svagr zatahnu na jedno predpivo, takze jsem taky dorazil v 17:30. Celkove to hodilo 75 km a 1360 m. Pred slecnou smekam, ze se nenechala odradit. A jinak NoTubes rulez, bylo to krasne videt u Pepkova prvniho defektu a pak u Obdi.

        0 0
        • pepek  

          Roman ukázal, že se učil u opravdových mistrů v oboru – to jsou zase zlé větičky a slovíčka. Prostě ten průzkum není jednoduchý. Vy byste to chtěli všechno na talířku a eště potom vymrčujete, že tam žádná ceta není atd, atd.

          (No jezdivý to moc nebylo, co si budeme povídat, že? :-)

          0 0
          • pepek  

            To bylo na Obďu :-)

            Obr: Otřesení bikeři vyjíždějí nespokojeni ze standardní obížďky jezírek. Nechápu tu nedůvěru .-(

            0 0
            • MUSA  

              pár hnusnejch kořenů, ale jinak dobrá cestička

              0 0
          • obda  

            Podívej, dokud jsi to tady nezačal rozebírat, tak to byla pochvala :) Zlé větičky a slovíčka z toho dělá ten tvůj příspěvek ;) A navíc jsem si i to hledání trailíků docela užil :)

            0 0
          • RomanH  

            Az budu mit chvili, zkusim projet ten hrebinek dolu a uvidime, kde vyjedu. Jinak, kdyby se prosekalo to misto pod temi zahradami, zbylo by tam prenaseni jen pres ty dve roklinky. Jinak, pokud budes mit nekdy na jare cestu kolem, doporucuju tu cestu, kde jsi prorezal ten plast – jsou tam pekne rozhledy.

            0 0
            • pepek  

              Ty voe, teď jsem si to uvědomil: V tom plášti nebylo to zvířátko! Nepamatuju se, že bych ho tam nahmatal a vyhodil. Dnes jsem to rozdělal a žádný ježek tam není. To ovšem narušuje tvou teorii: „O růstu ježka za prudké změny tlaku“ . Záhada.

              0 0
        • Excel  

          Co bylo vidět? Já totiž neviděl nic, Pepek píchnul a mně stříkalo mlíko do ksichtu, pak jste tam šaškovali s ucpáváním díry jak dva šamani ;-) Na druhou stranu smějícímu Jonysovi zmrzl úsměv na rtech když si zapích hřebík do pláště o kilometr dál. Jeho stylová výměna nás ovšem pobavila, kor když se tam místo normální duše snažil narvat nějakej černej ksindl s ventilkem, nefunkčním, kterej jsem viděl naposled u svého dětského kola. Taky jsme potkali Jiříku Hanku…a jako jo.

          Katka má můj obdiv, vše jak již říkal Jonys a ještě z jedničky sjela JST trail od Vesla, což nás definitivně utvrdilo, že tam ten potenciál jako je. Supr vyjížďka. :-)

          0 0
          • RomanH  

            U Obdi to zafungovalo uplne ukazkove, dokonce mu ani moc nepoklesl tlak – stacilo jen otocit plast dirou k zemi a chvili pockat. Pak pokracoval chvili s nizsim tlakem, dofouknul a trada.

            U toho Pepka by to napoprve dopadlo stejne, akorat nas vydesil ten gejzir + prohlaseni, ze tam toho tmelu nebude mit nejvice (pri druhem defektu se ukazalo, ze mu tam jeste nejaky zbyl). Takhle jsme tam chvili laborovali s provazkem a nakonec jsme skoncili u te klasicke varianty dirou dolu a cekat. Alespon nas to dokope k objednani knotu.

            Ten druhej Pepkuv defekt bylo neco jineho – plast se prorezal na boku na dvou mistech. Ani jsme se nepokouseli o zalepni tmelem – rovnou jsme tam hodili dusi. Pri te prilezitosti Pepek zjistil, ze ma v plasti trn – v pripade, ze by vozil dusi, musel by menit, takhle o nem celou dobu nevedel.

            Stejne byla ale zajimava jedna vec. Pepek si tu delal srandu z Pajova amaterismu a pichnul. Obda mu rikal, ze je to tim, ze vozi takovej plast, ze si ma koupit neco poradneho, treba Crossmark jako on (mel ho temer novej). Do par minut pichnul. Pri te prilezitosti myslel na Jonyse a rikal, ze by si mohl taky zapichat za to, jak si delal srandu z Pepka. No a bum, Jonys defekt.

            *****, jestli jsem nekomu ublizil, tak se omlouvam, vozte si co chcete, slunce v dusi :-) Ritmus !

            0 0
            • pepek  

              Taky tak:

              Maňasovi už nebudu nutit vůli do zadní náby a vůbec do čehokoliv, bez vůle je správně. Holedná není No 1.

              Polkovi: velká kola a nacionalistické barvy jsou nejvíc.

              Exik: mech. brzdy brzdí rozhodně lépe, Merida je lepší druh spešlu.

              Pája: telefonování na vyjížďce je vysoce přínosné pro kolegy, kteří si mohou odpočinout, zapálit si, atd.

              Karaya: můžeš mně předjet s libovolným počtem vřískajících dětí ve vozejku, nebudu se zlobit.

              Jonys: lehokolo není kriplbike

              Depka: noční návratové trasy je od nynějška třeba volit po hladším a državějším povrchu a tempem spíš volnějším.

              Obďa: ano, toužím po crossmarku, koupím pro jistotu 3 kusy

              Franta: ten geax není zas tak špatný, děkuji za radu. Mohu přece vozit i 3 duše a půl litra NoTubes v báglu.

              Kaťuli: rohy směrem nahoru jsou správně.

              Pokud jsem na někoho zapomněl, tak se mu omlouvám taky

              0 0
              • RomanH  

                Tak to je uplne nejvic nejlepsi vyznani :-D

                0 0
              • Smazaný účet  

                ;)

                Už jsem dal na předek MK místo RK, takže bez greenwater je to mnohem lepší.

                Nesliboval tanečník záznam trasy?

                0 0
              • Excel  

                :-D mi připomíná… „Já už budu hodný, dědečku!“

                0 0
              • MUSA  

                Pepkovo desatero :))

                0 0
              • mastihuba  

                ja už žádný hraběcí rady udělovat nebudu, jeden se diky mně naučil seřizovat přehazku a druhej lepit defekty a furt je jim to málo. :D

                0 0
              • Paja  

                ;D

                0 0
              • Jaroslávek  

                Tak takhle naměkko jsem tě ještě neviděl(neslyšel) !

                0 0
                • pepek  

                  No naměko jsem byl, když jsem z bityšky zvolil cestu po asfaltu (!), abych eště nemusel zkoušet lepit fleky na mastnou duši, jak vy.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Jeste k tomu Nanoraptoru. Dival jsem se ted na RockRoad (cena 649 Kc), a u dostupnosti maji „zeptejte se“. To nevypada moc nadejne. Na Chainu taky nic moc cena.

                    0 0
                    • obda  

                      Co chceš za verzi? TCS fakt vypadá docela drahá.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Klasiku , ale i tak, 32 EUR je moc.

                        0 0
                        • obda  

                          Co tady? http://www.koloasport.cz/…-2–1-kevlar/

                          Obchod teda neznam, ale cena vyborna a pry skladem.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Pekne, diky.

                            Pepku (+ ostatni), budete chtit ? Ja bych si jeden vzal… Behem zitra bych to objednal, nebo se k nekomu pridal.

                            0 0
                            • pepek  

                              Jeden bych si vzal. Dám ti za něho dvě sady opravných knotů, jo?

                              0 0
                              • RomanH  

                                Nechci dve sady :-)

                                0 0
                              • Paja  

                                Ta sada opravnych knotu je toto? http://www.ferdus.cz/index.php…

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Ano. Uz jsme se v sobotu s Pepkem domluvali, ze vezme 5 sad a sabnem se o postovny. Pocitali jsme Pepek, Obda, Ty, Franta a ja.

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    To jste hodni, ze na me myslite.

                                    0 0
                                  • Karaya  

                                    Tak dík, že jste mě vzali do party, ten šestá sada je pro mě, ne?

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Tak jo. Ale u tebe asi zase ztvrdne, jak to lepidlo tenkrát. Tobě přece na defekty stačí jeden očenáš navíc :-)

                                      0 0
                                      • Karaya  

                                        Tak knoty snad neztvrdnou ani u mě :-)

                                        0 0
                                • pepek  

                                  Jo, už jsou objednaný – 6 kusov.

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    …kuju, …ale dybysme přešli na ty UST gumy tak to ani nebudem potřebovat. :D

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Nesnaž se, po sobotní zkušenosti ti nebude uvěřeno, ani když řekneš, kolik je hodin :-)

                                      0 0
                                • Excel  

                                  kdyby ten Ferdus začal dělat i mlíko, tak bych do bezduše možná…možná šel

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    a k tomu Remerx plnohodnotnej UST rafek, kterej by jsi si mohl zaplest na libovolne nabe klasickymi draty… Stejne se divim, ze to jeste nezkusili.

                                    0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jeden bych vzal.

                              0 0
                            • Paja  

                              Vem mi prosím 2.

                              0 0
                            • bagr84  

                              Romane vem mi teda prosim taky jeden, diky!

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jestli je to pro tebe komplikovaný, objednám to.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Tak pokud se Ti do toho chce, urcite to bude jednodussi – potkavate se vsichni vice.

                                Spocital jsem to celkem na 7 kusu :

                                1× : Ty, Pepek, Bagr, Obda, Ja

                                2× : Paja

                                Hod nam do e-mailu cislo uctu a castku, at Ti to hned poslem.

                                Diky moc.

                                Vzit jeste neco za 150 Kc, nebude tam ani postovny (pokud teda budou mit tech plastu tolik) ;-)

                                0 0
                                • Paja  

                                  To uz je skoro na skupinovou;D slevu

                                  0 0
                              • Karaya  
                                • 2× já, pokud možno.
                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Pozdě, sorry.

                                  0 0
                                  • Karaya  

                                    Ty počty vám teda fakt nejdou, psal jsem to včera pod Romana, reagoval na to i Pepek a stejně mám prd. Kdo chvíli nejezdil, již jezdí opodál :-(.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      To neni o poctech ale o casu objednavalo se to rano 22.teho, Ty jsi psal 18:36

                                      0 0
                                      • Karaya  

                                        Ok, beru zpět.

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          V pohode.

                                          A priznam se, ze jsem na Tebe myslel, jenze jsem si pak vzpomnel na Sentice, jak jsi rikal, ze nevidis duvod vozit NR, kdyz CrossMark Exception je lehci a podle Tebe i lepe drzi.

                                          CM vozim asi 3 roky a kdyz Paja i Pepek tvrdi, jak NR jede a drzi, tak jej chci prubnout – nikdy jsem jej nevozil.

                                          0 0
                                          • Karaya  

                                            Tentokrát jsem mířil na nové obutí ženě, když teďka jezdí víc jak já :-) A taky na zimní provoz, NR je nejlepší zimní plášť. Nevím o žádném jiném, který tak dobře drží na sněhu a ledu.

                                            0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Nj, na datum se musíš podívat.

                                          0 0
                                    • mastihuba  

                                      kua nanoraptor nestoji za slzu v oku. .)

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Asi tak. Predvanocni nakupy dorazili i na bf :)

                                        0 0
                                        • obda  

                                          Tady mi prasopis slzy do očí vehnal ;)

                                          0 0
                                          • Polka  

                                            No booze.

                                            0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              Naopak, já bych to trestal.

                                              0 0
                                              • Polka  

                                                Trestem smrti ze? Obzvlaste v mem a pepkove pripadu co? :-D

                                                Ber to pozitivne – lepsi krouzit dokola tady cestou do hospy nez nekde kolem Pardubic…Mohelnice…

                                                0 0
                                                • Jaroslávek  

                                                  Měl jsem na mysli prasopis.

                                                  0 0
                                                  • Polka  

                                                    Ja vim, ale myslel jsem, ze bys to spojil nejradsi se vsim dohromady :)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Tak to jsi myslel špatně.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Mohlo by být: To byla tvá poslední myšlenka na tomto světě!

                                                    Jak jsi věděl, že drsný Harry je můj oblíbenec ?

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Tenhle Harry je sice drsny, ale hlavne hodny, zly a osklivy ;D

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Ja mam Harryho taky rad :)

                                                    0 0
                                          • Excel  

                                            Prosím tě, máte nějaké stránky kde bych našel termíny veřejných vystoupení v tom Ceilidh tanci, nebo jak se to jmenuje?

                                            0 0
                            • obda  

                              Ja bych si s dovolenim take vzal – 1ks. Pokud jich teda vubec budou tolik mit.

                              0 0
                          • Paja  

                            Omlouváme se, ale zboží nebylo nalezeno.

                            Zda se, ze jsme to vykoupili, snad nam poslou vsechny, co jsme chteli…

                            0 0
                            • pepek  

                              Ajta, teď bude Maňas dělat pořadník :-(

                              0 0
                              • RomanH  

                                To by byla jeste ta lepsi varianta, alespon pro nekoho.

                                Kua, a dnes mi dorazi mliko…

                                0 0
                                • pepek  

                                  No ale on to bude dělat určo podle os. sympatií – a já su s tím myslifcem a holednou uplně, ale uplně na konci fronty.

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Ty jsi naopak jeho Uplne nejvic nejlepsi kamarad ;-)

                                    0 0
                                • Paja  

                                  Tos mohl rict, ze objednavas tmel…

                                  0 0
                                  • bagr84  

                                    jj :D

                                    0 0
                                  • RomanH  

                                    Njn, rikal jsem to v sobotu na vyjizdce, ze budu objednavat. Mozna jeste chytnes Obdu, ten chtel neco z Chainu.

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      Tak nastesti nebudu potrebovat, mam ho jeste pres pul litru, myslel jsem, ze uz je tam jen na dne…

                                      0 0
                            • Excel  

                              přátelé, kamarádi, nechcete jít tydle bezdušový p*čoviny řešit do zvláštního threadu „objednávka Ferdus“ nebo tak něco? To je celý vo hovně pak ;-)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                vem si tabletku :D

                                0 0
                                • Excel  

                                  Ale já to myslím dobře, Farntišku. Vždyť si to vezmi:

                                  Chci bezduše = alchymie:

                                  Tmel, jaký? – některý jsou tak akorát..na pu!. Plášť, jaký? – některý jsou tak akorát..na pu!. A teď zase knoty. To by si prostě zasloužilo zvláštní thread pro brněnskou kliku, kde si můžete vzájmeně sdělovat zkušenosti a utvrzovat se ve výhodách technologie, no ne?

                                  Vy mi tím prošlapete cestičku a já za rok za dva už budu přesně vědět jaký plášť a jaký mlíko a bude to dohledatelný podle názvu threadu. Vo to mi de. :-)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    To pak nebudes muset hledat, zeptas se na Buku;D

                                    0 0
                                  • pepek  

                                    To by se ti líbilo, dostat všechno pěkně na talířku. A my abychom klestili cestu pokroku mačetou, dírečky v noci provázkem zacpávali, po večerech kolo ve vidlici otáčeli, hlavou spínač kompresoru na OMV spouštěli.

                                    0 0
                                    • bagr84  

                                      a zasr*ny redukce na autoventil shaneli.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        a sražené ježky z kola ven vytahovali. . . .

                                        0 0
                                  • mastihuba  

                                    no to já ti recept řeknu hned. Kup si plnohodnotný UST ráfky a plnohodnotný UST pláště Mavic nebo fulcurum. Mlíko Notubes a máš to bez starostí. Na předku už druhou sezonu vozím Nobynic snake skin bez problémů a bez defektu. V zadu různě experimentuju s klasickejma pláštěma a co nestačím vyzkoušet tak v dobré víře poradím kamarádům. :D Jak dojezdim Moutainkinga a racekinka(2sezony) tak už to bude bez problémů i na zadním kole. :D Letos Bontrager TLR zklamal protože jsem ho dvakrát proseknul, to se mi nestalo ani s racekingem na kterej nadává celý BF že nejde utěsnit.

                                    Kolega jezdí fulcurum RM1 s UST ralpem a noby a nevi co je defekt už 2roky

                                    Druhej známej má RM3 se stejnym obutím a je na tom stejně. Jednou za sezonu to vodnesou oba do hape aby jim vyměnili pláště a dolili mlíko, takže doma vubec nic kromě kol nemají. Jenom jezdí a jezdí a jezdí.

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      … a nejlepší servis je ve Slavkově

                                      0 0
                                    • Polka  

                                      Tak vodnasenim do Hape na prezuti a doliti mlika bych se nechlubil. Takova potupa…snad horsi jak jet vlakem CD.

                                      0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Raději dvě. Však Pájovi se to v pohodě načítá a orientýruje se taky jaktakž.-)

                                  0 0
                            • Jaroslávek  

                              Sám jsem zvědav jak toto dopadne.

                              0 0
                              • pepek  

                                Uvaž, že nemám na čem jezdit!

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Abychom neostrouhali všichni, toho se bojím.

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Tak jsme hoši ostrouhali všichni. Až na telefonický dotaz mi sdělili, že požadované zboží není na skladě. To bysme (to je pro Jiříka, aby si nemyslel, že nejdu s dobou) čekali v naději asi až do vánoc.-( Lumpové jsou to.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Tak pokracujme dale v hledani (do nejakych 600 Kc)…

                                      Hnizdil ma zbozi „na ceste“…

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        To znamená, že je tak asi někde u kuala lumpur.

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Asi tak…

                                          Tomuto taky nedavam moc sanci… Pokud by to tam cirou nahodou meli (podle fotky je to ta starsi verze), jak je to s sirkou ? On se delal i ve 2.0 ?

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            Nefim, ale zase je za čtyrystofky!

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            Driv se delaly, nevim, jestli to nebyla nejaka OEM verze, pamatuju si, ze je mel na titanaku JSt, ale pokud vim, tak byly skutecne uzsi a nizsi, takze to bych nebral. Navic je divnej i ten nazev „comp kevlar“, kevlarova byla vzdycky verze „race“ (nebo tusim jeste driv „laser“) a comp byl oznacen dratak…

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            Za sebe bych to zkusil objednat, bo mi to staci az na jaro…

                                            0 0
                                          • Karaya  

                                            2.0 byl odjakziva drát, doteď ho má žena na kole. Ale nebrat ho, je to úplně jiná guma než kevlar.

                                            0 0
                                            • JSt  

                                              jak pise paja, ja je mel kevlarovy ;-).

                                              0 0
                                    • Paja  

                                      To teda jo, psali prece, ze je maji skladem, tak jakto, ze nemaji aspon 1 ks?

                                      0 0
                                • mastihuba  

                                  ja bych pro tebe něco měl. Mám tu jednoho Moutainkinga supersonic, je trochu sjetej ale utěsněnej byl dobře a v zadu na zimu potřebuješ trochu vzorek. Nechal bych ti jej zadarmo jako omluvenku za ten Geax.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Dalsi mrtvej.

                                    0 0
                                  • pepek  

                                    To od tebe nemožu požadovat, ledaže by sis vzal ten můj geax protihodnotou a prokazatelně na něm jezdil.

                                    0 0
                    • Paja  

                      Chystate se kupovat?

                      0 0
                      • RomanH  

                        jj. Ja budu mit tak do mesice sjetej Crossmark, Pepek vyhodil (teda snad uz) toho Mezcala.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          ja dybych mohl Pepinovi radit, tak bych šel i přes váhu do origo UST nebo snake skin(i když ten sem taky seknul), v jeho případě je evidentní že normální pláště jezdit nemuže. :D

                          0 0
                          • RomanH  

                            Nedelas dobre, i kdyz se to snazis zachranit tim podminovacim zpusobem na zacatku ;-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              :D chapu že moje jméno bylo opět skloňováno ve všech pádech :D

                              0 0
                          • pepek  

                            Děkuju za snahu, jednou a dost :-)

                            0 0
              • Polka  

                Jeste omluva za Superstary…u me to brzdi zcela standardne, nic extra.

                0 0
                • mastihuba  

                  u mne to nebrzdi vubec :( je to supršmejd. Takhle si řikám že to mám za ty Geaxy :D

                  0 0
                • Excel  

                  jj průměr

                  0 0
                • pepek  

                  Nevadnou, soudruhu, nevadnou a jsou skoro zadarmo.

                  0 0
    • Excel  

      Čtvrtek nemožu, tak se chystám v út na základnu, kdyby teda se chtěl někdo zlískat. Měl bych tam být jako obvykle.

      0 0
      • mastihuba  

        tak ja jen aby jste se mnou tento týden nepočítali, budu pendlovat mezi praglem a chacharovem :(

        0 0
      • RomanH  

        Zitra nemuzu, az st ci ct.

        No a pak v nedeli, kdyby chtel nekdo nekam opet vyrazit.

        0 0
        • Excel  

          neděle vysoce pravděpodobně bez mrdu

          0 0
        • jonys  

          V týdnu zatím nevím, pátek kalba, sobota kalba, tak naplánuj na nedělu zas nějaký rovinky teď v sobotu a jsme domluvení. Zn. sraz za rozbřesku vítán :-)

          0 0
        • jonys  

          V týdnu zatím nevím, pátek kalba, sobota kalba, tak naplánuj na nedělu zas nějaký rovinky teď v sobotu a jsme domluvení. Zn. sraz za rozbřesku vítán :-)

          0 0
          • RomanH  

            OK, tak v nedeli.

            0 0
            • bagr84  

              Pripojil bych se, pokud sobotni narozeninova party dopadne rozumne… coz se vetsinou nestava :))

              0 0
        • Paja  

          Ja muzu spis ve ctvrtek.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Spíše čt. Rána a večery jsou teď krutý pořád a po dnešku přibude trochu toho krasobruslení.-)

          0 0
          • mastihuba  

            kua co furt máte s tou ledovicou, si eště v noci nekde rozbiju držku. :(

            0 0
          • RomanH  

            Ja to zacinam pracovne videt az na nedeli :-(

            0 0
          • pepek  

            Čt je zubař. 17.30 a minule mně dlábil hodinu a půl, takže nic.

            Soudruzi, ty knoty, ty knoty jsou už tady.

            0 0
            • Karaya  

              U mně je zatím kolo negativ, takže na vyjížďce to asi jen tak nepřevezmu. Palec už dobrý, ale jsem děsně zarýmovanej a nemůžu se toho zbavit.

              0 0
      • Excel  

        Vypadá to, že základna dnes padne, je tu pošmykovice jak prase! Budu se asi motat jen na místních šlajzničkách.

        0 0
        • obda  

          Jestli něco nerad, tak led. Zimu vydržím, déšť vydržím, ale na ledu už jsem spadl víckrát, než by bylo zdrávo :( A vždycky na asfaltu cestou do/z terénu.

          0 0
    • Howgh  

      troch kultúry a společenského vyžití nikoho nezabije

      http://www.festivalrajbas.cz/

      0 0
    • bagr84  

      Nenapada vas, kde by se v Brne daly vyzkouset tretry od Bontrageru? Napadl me jen Hobby sport na Veveri a XCR svorada, ale ten ani nema zadny v eshopu, vypada to, ze vedou jen SIDI…

      0 0
      • mastihuba  

        co Cbase?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Taky Bikeplac (čáryfuk z Hobby) na Plotní bere Treky, ale jak to má s Bontragerem netuším …

          0 0
          • bagr84  

            Dik obema, koukam na Bretton a dodava tam i tam, takze zkusim.

            0 0
          • mastihuba  

            vidiš na toho jsem zapoměl.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Mám takový dotaz pro kolegu:

      kde by se dal v So v nekuřácké hospě

      sledovat SP v CX se zvukem???

      0 0
      • mastihuba  

        tak dyby tam nebyla ta podmínka, tak bych věděl. :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          nejlépe centrum…

          0 0
          • mastihuba  

            hm to je druhá podmínka, evidentně ti nedocvaklo co jsem chtěl říct. :D

            0 0
            • Polka  

              :-DDD

              0 0
            • Smazaný účet  

              tak teď jsem se do toho zamotal, tak to řekni :-)

              0 0
              • RomanH  

                Fakt Te to nenapada ? ;-)

                0 0
              • mastihuba  

                jako jediny co tě omlouvá tak to žes tam byl s nama myslim jen 3× nebo 4×. Dojedeš tam na kole, usadíš se ke krbu, zkoukneš závod a jedeš dom. Akorát že v sobotu touhle dobou tam bude dost narvaný. Takže budeš muset hledat nějakej nekuřáckej bar v centru. :D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jasně, že mi to došlo, proto jsem upřesnil centrum, nejedná se o mně…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tak jako stejně sem to nadhodil jen proto že by se to spojilo s vyjetím na kole. Ještě jedna skupina jezdí do Olšan k rybníku a tam neni tolik zahuleny.

                    0 0
      • Karkulka  

        možná tady: http://www.faustocoppi.cz/ ;-) je to taková cyklohospůdka

        0 0
        • Smazaný účet  

          dík, nejsem si jistej, že je tam krom dresů na zdi i TV, možná úplně vepředu u baru…

          0 0
        • Paja  

          Ty vole Renco, ze se taky ukazes…

          0 0
          • Jaroslávek  

            Mohla by s námi na vyjížďku zítra, jsem z minula málo znechucen …

            0 0
            • Paja  

              Jako, ze by ti to Renca znechutila? Prece se nenechas strhnout k zavodeni s ni, jses prece soudnej…na kopci pocka;D

              0 0
              • Jaroslávek  

                Nechal jsem se snad strhnou vámi ? Nenechal. Ale aby se třeba nenachladila, to by mě Péťa asi neodpustil. S tvých odpovědí soudím na jasnou účast zítra ?!

                0 0
                • RomanH  

                  ja zitra 0 :-(

                  0 0
                • Paja  

                  Ty se posledni dobou vubec nejak moc nenechavas strhnout, obcas by se to dalo oznacit i jako sabotovani;D (a neurazej se) se zitrkem pocitam…

                  0 0
                  • Polka  

                    Tj, prevlika, vyslika, chcije, sabotuje. Ale zas brble az po rozmrznuti v hospode :)

                    0 0
                    • Paja  

                      … a zas kdyz ma kamarad technicke problemy, tak sviti pridrzuje, ale nebrbla ani nekibicuje, coz se taky ceni;D

                      0 0
                      • Polka  

                        Tj, vzdy rad pocka. To ja takovou trpelivost kolikrat nemivam.

                        0 0
                        • Paja  

                          jj, ty kolikrat nemas trpelivost ani jet s ostatnima a po bezhlesem odpojeni obcas nasleduje nejaka ta zlomenina;D

                          0 0
                          • mastihuba  

                            ani nevíš co mi to posledně vzalo sil dyž jsem se mu snažil stačit na cestě domu. Je to robot. :D

                            0 0
                            • Polka  

                              Bud rad, zes nejel s Hrdlickou :) A ja si blbec rikal, ze se nak furt kua drzis za mnou, coz nebyva vzdy zvykem.

                              0 0
                      • RomanH  

                        potvrzuji, viz. moje show v Raji. A to se ceni.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Děkuji kamarádi, takže ty a Pája by jste se plášťů měli dočkat.

                          0 0
                          • pepek  

                            Ehm, neříkals, že budeš už potřebovat ty Superstary?

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Ehm, záleží kolik těch pláštů vlastně přijde, že ? Třeba budeš mít štěstí.

                              0 0
                          • JSt  

                            byste, voe, byste!

                            0 0
    • Excel  

      Tak jsme to tu tento týden pěkně zahnojili a teď z vážnější jamky. Já se ptám, jestli vůbec dneska někdo někam jede?

      0 0
      • Polka  

        Ja bych aji mozna…zalezi kam, ale u tebe je cil asi jasnej co?

        0 0
        • Excel  

          Na Šmelcovnu bych jel jen v případě, že by tam na mě čekalo pět na stole v českých. Ináč je to jasný, po sedmý základna.

          0 0
      • Jaroslávek  

        Jája a Pája jo.

        0 0
        • Polka  

          A kudma chcete jet? Ja bych jel z jinyho smeru, nekudy od Bilovic treeeba. A nebo nak dokolecka? Otazka je tedy jasna, zda mne vubec mezi sebe priberete :)

          0 0
          • Paja  

            Samozrejme, ze pribereme, nak dokolecka to uz vyjde tak nejak samo;D

            0 0
          • Paja  

            Tak sraz v Obranech 16:30?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ani o chlup déle.

              0 0
            • katuli  

              ja bych jela jedine kdyby to byla nesportovní noční projížďka jinak bych asi v té tmě nezvládla zatáčku :)

              0 0
              • jonys  

                Blahopřejeme k jmeninám :-)

                0 0
            • katuli  

              ja bych jela jedine kdyby to byla nesportovní noční projížďka jinak bych asi v té tmě nezvládla zatáčku :)

              0 0
            • Polka  

              Jo. Uz mam aji trasu, abychom nejeli porad po znamejch mistech :) Meli bysme to do sedmi stihnout, budou-li nam tentokrat hvezdy nakloneny a Manas nebude chcat kazdejch 5 km.

              0 0
          • Excel  

            Ne že se zas, z plezíru, budete někde motat a dojedete až v osum. ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              na tyhle akce pod rouškou tmy a 0° jsem mekky a liny :-/

              0 0
              • Jaroslávek  

                Nedělj dámu.

                0 0
              • Paja  

                My se na techto vyzkumnych akcich vetsinou zamotame tak nejak samovolne.

                0 0
          • Jaroslávek  

            Vem si něco dobrýho na nervy, k obvyklým průtahům z mé strany jak jsi někde výše vyjmenovával přibyla jízda na zimákovi. Sice jsem ho prolil olejem, ale chudák sotva se točí.-(

            0 0
        • obda  

          Kdy, kde? Jestli to stihnu, tak bych se možná přidal.

          0 0
          • Excel  

            Budeto zajímavý, taková namrzlá mlha v kombinaci s obdírou… . Hodinky nech doma. ;-)

            0 0
            • obda  

              Dam si pozor, abych nejel za tebou ;)

              0 0
        • Paja  

          Jsem si dneska radsi vzal 2 zkontrolovany duse;D

          0 0
          • Paja  

            Toz dobrodosli, opet jsme se domu nejak nehnali, takze prijezd o pul 12. Cestou tam jsme absolvovali jednu horolezeckou vlozku u Babic a malem zacykleni u Breziny, ktere jsme brilantni navigaci;D vyresili. Duse nastesti nebyly potreba, ikdyz nechybelo moc, pri opusteni lokalu mekky zadni kolo (a to ani Maňas nerekl tak na tomhke teda neodjedes po jejim vyndani nikde ani dirka, takze duse sla zpet a bez problemu jsem na ni dojel az domu…zahada…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Doufám, že to byl poslední pozdní příjezd před následujícím pracovním dnem.

              0 0
              • Paja  

                Ale z toho casnyho odjezdu sis trochu vycouval sam…sice to moje laborovani s dusi nejakou dobu zabralo, ale ze by to bylo o moc dyl nez ta tvoje odjezdova priprava…

                Nejspis tam nejakej pomalej defekt bude, do rana bylo zadni kolo mekky, ale ne prazdny, dofoukl jsem a ted uz stoji na rafku…

                0 0
            • Jaroslávek  

              Tu horolezeckou vložku prosím příště do vyjížďky nezařazovat pane Polko. Šmír z kalhot se blbě pere a modrá elegance pak není účinná.

              0 0
              • obda  

                Ač mne to překvapuje, tak amapy i mapy.1188 tam cestu zakreslenou mají (mapy.cz nikoliv).

                http://mapy.1188.cz/…;

                0 0
              • obda  

                Na druhou stranu mapy.1188 maji nejlip nakreslenou situaci za obchvatu Breziny, v zasade presne.

                http://mapy.1188.cz/…;

                Skoda, ze jsme to otocili par metru od te cervene ;)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Ano, tam se mně ta improvizace také vůbec nelíbila.

                  0 0
                  • obda  

                    Mně to teda nevadilo, spíš jsem byl docela zvědavej jak to nakonec dopadne ;) To „škoda“ bylo víc ve smyslu „mohli jsme to dát hned napoprvé, jako Pája“ ;)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      nelíbila bylo ve smyslu, když jsem vás potkával v protisměru.-(

                      0 0
                • Paja  

                  My ne, to ta cesta, kdybychom to po sjezdu vzali trochu nelogicky doleva, mozna bychom vyjeli nekde dole u zastavky…mozna;D nicmene navigace ukazuje navzdory pochybam nekterych skarohlidu pomerne dobre na to, ze v lese to obcas ma jen minimum satelitu…

                  0 0
                  • pepek  

                    Přesně tak, po sjezdu je zatáčka doleva a po 200 m jseš u silnice. ( V létě třeba protlačit kopřivami) To jsou ofšem všechno zásadní neznalosti, soudruzi!

                    0 0
                    • Paja  

                      To se neda jinak nez…

                      …mels misto gaucingu jet s nama;P

                      0 0
                    • Jaroslávek  

                      Já bych brzdil pane chytrej.

                      0 0
              • Polka  

                Pokud se nechces priste zamazat, tak bez do divadla ;-)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Do divadla jedině s Fandou.-)

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. Já mluvím o šmíru, bláto nestojí za zmínku.

                  0 0
                  • Polka  

                    Vem si priklad z Katuli, neremcala, jela, horolezcila, spokojena byla. Teda snad :) Ma muj obdiv, ze to s nama vydrzela.

                    0 0
            • obda  

              Tak objizdna navratovat trasa pres Obrany a vrchem pres Cerna Pole a Tunylek casove ± jako pres Sobesice, akorat jsem u toho nemusel mrznout cestou z kopce. A to se pocita :)

              0 0
            • Polka  

              Prikladam…

              1. imho lepsi variantu vyjezdu z Bilovic s napojenim na cervenou
              2. obchvat Breziny vyhodny pro soudruhy jedouci z Bilovic ci Adamova.
              0 0
              • Jaroslávek  

                To přikládáš brzy, to je hrubá nepřipravenost, soudruhu !

                0 0
                • Polka  

                  Mapy vznikly na zaklade vcerejsiho provereni tras.

                  0 0
                  • obda  

                    Tak, tak, Maňasu všimni si, že po prověření chybí „pěkný výjezd na zelenou u Babic“ ;)

                    0 0
              • obda  

                Vyjezd z Bilovic je pekny, lepsi nes jet nahoru hned u mlyna. Jenom doplnim, ze ta prava varianta „pres pole“ od vysilace nad Brezinou je opravdu pres pole, ktere je zorano, zvlaceno a zaseto. (Od vysilace dal zadna cesta podel lesa neexistuje.) Tudiz bych spise doporucil levou variantu „lesem“, a to zvlaste mimo zimu, kdy je to pole zmrzle. Jinak tento obchvat Breziny neni vubec marny.

                0 0
                • Polka  

                  Po prozkoumani za svetla se tam myslim najde jeste vic variant a i snad lepsich.

                  0 0
              • Paja  

                Slibeny gps zaznam http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

                0 0
                • Paja  

                  No a jeste vcera pozadovany zaznam z minula http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

                  za Ochozi jsme se trochu zacyklili, ale do te doby paradni trasa, zadnej volej…

                  0 0
                • Paja  

                  Ten cykloatlas je nejakej poblblej, on to snad prepsal…

                  tak znovu http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    proč si zajíždíte na lhotky, když se dá jet kolem potoka přímo na B. To by vás Pepino nepochválil. :D

                    0 0
                    • Paja  

                      Ten navrh padl, ale soudruzi si odhlasovali, ze uz chteji nerychlejsi cestou po asfaltu do hospody…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        soudruzi jak se dostanou na dostřel k hospodě tak nevidi nalevo ani napravo :D Nechapu logiku spěchat do hospody a pak se v osum zvednout a jet dom. To nemuže ani chutnat s tim vědomím že když přijdu pozdě dostanu válečkem. :)

                        0 0
                        • pepek  

                          dostanu válečkem tomu se někdy říká „teplo rodinného krbu“

                          0 0
                          • mastihuba  

                            tak asi lepší než dyby se tě ptala „a ty dneska nikam nejedeš“? :D

                            0 0
                        • Paja  

                          No, díky dobrodruzstvi s horovlozkou u Kanic a dalsim dvema lehkym kufrum pri hledani spravne cesty jsme se trochu zdrzeli, takze i s presunem pres Lhotky jsme dorazili o pul 8 misto v planovanych 7.

                          8 jen propagacne vyhlasoval celou cesty Maňas, stejne mu to nikdo neveril, po zasednuti ke stolu to korigoval na 9 a pri objednavce posledniho piva na 9:15 z cehoz nakonec bylo 9:45 – nez se Maňas vypravi, chvili to trva;D + moje blbnuti s dusi = odjezd chvili po 10, jako obvykle;)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            otazka je jestli jsi to na ně nenahrál a neposlal polku aby ti to vypustil :D

                            0 0
                            • Paja  

                              Ne bylo to deravy, ted jsem to menil…

                              0 0
                          • pepek  

                            Ty máš s dušema kolem Buku furt nějaký problémy :-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Jakto? Ja nemel duse na kole od minule zimy, ale ani tak si na nejaky problemy kolem Buku nepamatuju…

                              0 0
                    • Jaroslávek  

                      Ty vole to bych ti řek akorát nazdar a jel bych zase domů.

                      0 0
                    • Polka  

                      Od nekoho, kdo jezdi po asfaltu z Buku to sedi :-P

                      Duvody byly jasne, zminoval je uz Paja.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        to viš že to sedi, projet se jedu cestou tam, zpátky si neco dokazovat je jenom sebepoškozování. Navalenou lopatku sem cítil rok, s ramenem sem loni bojoval víc jak třištvrtě roku a letošní loket taky nevypadá že by se měl dat sám vod sebe nejak rychle do pořádku. To že tobě je sem tam nejaka zlomenina u prd…e, eště neznamena že bych se toho chtěl nejak aktivně zučastňovat. Dom se jezdi vopatrně. To že sem se posledně nechal ve sjezdech vyhecovat byla moje mladická nerozvážnost. Apropo v te serpentině cos brzdil až někde ve zmoli pod cestou sis koledoval vo pěknej kotrmelec. :D

                        0 0
                        • Polka  

                          Mas to naky pomotany. Prve psals o vyberu trasy, najednou je z toho styl jizdy. Pochybuju, ze kdokoliv si potrebuje hledanim jinejch cest a novych variant neco dokazovat. Jde jen o jinou cestu, o cestu mimo asfalt.

                          Modrou nemusis palit jako prase, kazdyho volba, ovsem ty se taky rad urves, coz se nestalo jedinkrat :) Ja modrou nemam zatim poradne najetou, nejezdim ju celej zivot, takze to chce cvik.

                          A zlomeniny mne uz 3 roky u ****** byt fakt nemuzou, protoze narozdil od tebe bych zadnou nemocenskou nedostal (jen urcitou naplast z uraz. pojisteni). Navic musim zivit rodinu a barak, coz u tebe odpada, takze si uzivej a pras to poradne co to da ;-)

                          0 0
                • katuli  

                  mužeš tam nekde vyznačit ve ktere části bylo to skalkaření?

                  0 0
                  • Paja  

                    Oznaceno, je to hned na zacatku zaznamu u Babic.

                    0 0
                  • pepek  

                    Je to na této lživé mapě; ta cesta pod Babicemi, kolem dvou jeskyněk. Další velký omyl je trailík kolem Babického potoka, kde skončíš u vrátek zahrady místního milionáře, nebo ve smetišti s 2metrovýmí kopřivami, nebo tě domorodec pustí přes svoji zahradu a dům na ulici. Prostě past vedle pasti

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Už si ale k lezení to kolo neber. To bylo jaksi navíc.-)

                    0 0
                    • katuli  

                      Aha o to vypadalo jako že se věnujete cykloturistice kombinované s lezením a nošením kola fakt zajímavý originální sport. :)

                      0 0
            • Jaroslávek  

              Účast zastupkyně horolezeckého svazu bych hodnotil daleko výše než Krocyšovy začátky. Jen škoda v tom rozrušení absence tradičního tácku se zelenými pimprlíky.

              0 0
              • obda  

                Ani jsem nemohl uverit tomu, ze NIC nebylo :) Ale zase byla ta jemnounka merunka od Boba.

                0 0
                • Paja  

                  Ta byla vyborna, spravila naladu po blbnuti s dusi, diky Bobe.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      400

      0 0
    • mastihuba  

      tak na kolikátou tam budete buzici? :D

      0 0
      • Polka  

        Pocitej se sedmou buziku chorvatskej, ale kdyz nedojedem do osmi, tak vyhlas patrani.

        0 0
    • Jitrocel  

      a je to tu, někdo bude mít Vánoce

      0 0
    • Excel  

      Tak doufám, že Polka dojel v pohodě, protože se k ústupu moc neměl. Návrat – hustokrutá mlha, na modré mě překvapil lesní bagr pokojně si pracující v lese. Polní úsek Habrovany – Komořany sklínka a hlavně kosa, strašná kosa a mlha, strašná mlha (o té už jsem mluvil, ale byla tak strašná… ) A ta mlha nejenže byla strašná, ale ještě se mi zhmotňovala na celým těle, byla to ganz strašná, zhmotňující se mlha. Dojel jsem zmrzlej jak cyp.

      0 0
      • mastihuba  

        polka mi po cestě připomínal malýho vilfrída, kterej furt jenom zatloukal hřebíky. :D

        a jak sem tam včera řikal, základem je teplo od noh a od ruk, takže žádný frajeřinky s cyklorukavicema a cyklobotama. :D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Jj. Vyrazili jste ještě před půlnocí ?

          0 0
        • pepek  

          Kde vás Polka zase zatáhl?

          0 0
          • Jaroslávek  

            Fanda jako znalec z toho vyvázl. Jednalo se o cestu tam samozřejmě a tu si jel Fanda po svým z domu.

            0 0
            • mastihuba  

              no „jel“ mne nějakej brdek nezaskočí já už se kola něco natlačil, takře mne do toho netahej nebo tě někdy vemu zkratkama na B :D

              0 0
              • obda  

                V naší variantě to nebylo tak o tlačení, jako o nošení. Už vím, na co je dobré mít kolo pod 10 kg ;)

                0 0
            • Polka  

              Btw. pak sem se p. vrchniho ptal a nebyl v kychyni sam :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Tak to jó, i tak to byl od něho slušný výkon, i úsměv na tváři vykouzlil.-)

                P.S. Meruňka od lesa neměla chybu.

                0 0
      • obda  

        Já jsem sklínku viděl cestou na sraz v tom hliněném úseku u Panské Líchy, kde jsem se málem rozstřelil, a pak v polích na Obřanama. Tak jsem měl zaječí úmysly, že se soudruhům ukážu na srazu, pojedu s nima do Bílovic a stočím to dom. Su rád, že jsem to neudělal, přišel bych o spoustu zážitků (např. skalní prahy jsem s kolem ještě nelezl ;)) a jinde už led nebyl.

        0 0
        • pepek  

          Kde jste v takovém hlinitém lese dokázali najít skály?

          0 0
          • obda  

            Mě je jasný, že v Krasu aní kamínek nenajdeš ;) Jinak viz můj první odkaz na mapy.1188, ta cesta po dně rokle SZ od Babické a Kapustovy jeskyně – spojka mezi silnicí a ZTZ.

            0 0
            • obda  

              Mě → Mně

              Tfuj, jak jsem mohl něco takového napsat :(

              0 0
            • pepek  

              Nj. . . a proč jste se nezeptali, tamocáď jsem se taky už vracel. (Ale je to tam romantický, co? :-)

              0 0
              • obda  

                My se nevraceli :D A romantika jak prase, to zas jo. K tomu ty popadaný stromy … Mj. na před tím červené zase řádili lesáci, takže nošení kola jsme potrénovali už předem.

                0 0
          • Jaroslávek  

            Chceš je ukázat ? Směrem dolů se to zdálo jetelný.

            0 0
      • Polka  

        Pan Poka dojel ok, ale po ceste zpet se napicoval az az. Zlobila aurora, kazdejch 20s snad, aji min. Modrou sem jel jak baba s nusi, zhasinalo to, no strasny, lesni bagr jsem taky potkal :) A na to jak sem jel pomalu sem este na Kalecu potkal poklidne jedouci a povidajici si soudruhy se Sumic a Tvarozne :) Mlha teda byla fest, ale nic neklouzalo.

        0 0
        • mastihuba  

          tak jako na ten vobjezd počitej tak 10min + nejaký chcaní… takže to tak nejak vychází.

          0 0
          • Polka  

            V tu chivli mi to prislo jak pulhodina.

            0 0
            • mastihuba  

              tim tempem co sme jeli to vychází tak na 55–60min až k baráku takže normal čas ve večerních hodinách je po MTZ 10–12min dolu. 10min nahoru na kalec 10min na panenku mariu a 8–10min do tvarglu. takže na to blbnutí s baterkama ti zbejvá 15–20min.

              0 0
              • Polka  

                Baterku sem mel jen jednu. A tou to nebylo.

                0 0
    • RomanH  

      Jak to vidite s tou nedeli ? Ma se docela oteplit.

      Pokud bude bahno, dal bych mozna silnici do Velkeho Mezirici na Harracha (sraz v Ostrovacich), nebo (pokud by nekdo vyrazel od nas) na 12tku do Kadova (sraz Cebin – Tisnov).

      No a pokud nebude bahno, tak bike, sraz asi v Podlesi. Kam mi je jedno, mozna to nekudy namotat na ty Horice.

      Sraz bych videl ve vsech pripadech okolo 10te.

      0 0
      • Excel  

        já e-e

        0 0
      • Jaroslávek  

        U mě rozhodne so.

        0 0
      • Splinter  

        ani hovno, pohotovost :(

        0 0
        • Paja  

          Hele ho, vy se tady slitate jak hrdlicky na zrni…;)

          0 0
      • Splinter  

        btw bahno z ceho? bude se prasit… Mozna bych i vyjel s notasem na zadech…

        0 0
        • bagr84  

          Prasit tak mozna prasan, na Babe uz je snih :)

          0 0
      • Jaroslávek  

        Tak můžu, do večera dej vědít.

        0 0
        • RomanH  

          Vyborne. U nas jsou pole celkem OK, ale v lese nic moc. Pokud nebude rano namraza, dal bych silnici na Harracha, sraz v 10 v Ostrovacich.

          0 0
          • RomanH  

            Upresnime to kdyz tak rano podle situace.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tak jo.

              0 0
            • Jaroslávek  

              Nakonec dobrý, ale ten úsek Kuřas-Jinačovice-dom začínám silně nesnášet.-(

              0 0
              • RomanH  

                Co mas z toho, ja zase nesnasim usek Tisnov – Ususi, at uz jedu lesem nebo po silnici.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Nemohlo takhle být včera ?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ani mne nemluv… I kdyz, ta dusickova atmosfera mela taky neco do sebe. A docela me prekvapilo to mnozstvi lidi v lese.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tajnůstkáři!

                      0 0
                      • RomanH  

                        Jak tajnustkari ? Celej tejden se ptam, kdo v nedeli pojede, ozve se jen Manasek (no, jeste tak na pul Splinta, ale tohle urcite nebyla trasa, aby dokazal drzet pohotovost ve worku). Jeste rano jsem se dival, jestli se nekdo neprihlasil.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          To bylo jen takový rýpnutí, byl jsem jinde, ale dnes je fakt azuro, a mě bolí v krčisku :-/

                          0 0
                  • Paja  

                    Ne, to bys musel do prace;D

                    0 0
              • bagr84  

                Co ti tam vadi, provoz, kopec, golfisti?

                0 0
              • Polka  

                Proti ctvrtku nudaaa :)

                0 0
              • obda  

                Po silnici? Jo, tam je to nic moc. Já zas po silnici opravdu nerad Kuřim-Česká-dom :( Na bajku se to alespoň dá několika cestama přes Babu a Podlesí.

                0 0
                • Paja  

                  Kurim-Ceska jde, psycho je Kurim-Cebin pres Prevych…

                  0 0
    • MUSA  

      Zdarec kaBrňáci, je tu někdo, kdo by mě pomohl někde u piva s přenosem kontaktů a dat ze symbiamu na android a nastavení emailů, … jsem na to nastavení lama, předem dík

      0 0
      • marshalll  

        Zdarec, kdysi sem mel na nokiackym symbianu rozjetou synchronizaci kontaktu pres SyncML na Gmail. Po napojeni uctu v Androidu jetam mas pak rovnou!

        0 0
    • Excel  

      Mikulášská kdy, kde? ;-p

      0 0
      • RomanH  

        Byl bych pro tento tyden, stredu, Veslo. Mohl by se ukazat i Jirik a povykladat nam o thajkach (+ zamluvit stul na cca 18tou hod.)

        Ale muzu i ve ctvrtek.

        0 0
        • Excel  

          no, tu středu bych tam teoreticky mohl, bo budu v Brně, ale ne kolmo…vozem. Čtvrtek nemožu vůbec.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Od čt zase padne deka na Brno.

          0 0
          • RomanH  

            Ja uz rosnickarum neverim.

            0 0
        • JSt  

          ono neni dohromady co vypravovat. nu tedy dobra… ;-)

          s vesilkem pocitam na tohoto stredimira.

          0 0
          • RomanH  

            Tak, prosim, zamluv stul + nejaka ta kolena. Kolem 18:30 tam uz snad budem, i kdyz Pepek to planovani neslysi rad :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Rychlou chůzí to stihnu, záleží jak mi bude překážet ten šlapací krám.-)

              0 0
        • obda  

          Dobra, zkusim si udelat tuto stredu cas – mohlo by to vyjit.

          0 0
          • RomanH  

            Vidim to jasne, kolena, chilli, Proutnik :-)

            0 0
            • obda  

              No jo, pisu si, at na to nezapomenu :)

              0 0
              • RomanH  

                Pis, za vikend mam natrenovano. V sobotu jsem varil masove nudlicky na pive se zeleninou. Osmahnul jsem s cibulkou a s cesnekem kompromisni davku susenych chilli papricek jako zaklad, maso poradne opepril cerstve mletym barevnym peprem. Melo to prijemny palivy ocas, akorat Katka po kazdem druhem souste chodila po kuchyni s tim, ze ji hori pusa :-)

                0 0
                • Paja  

                  To je svata zena;)

                  0 0
            • mastihuba  

              je tam zahuleny?

              0 0
              • RomanH  

                Nejak si to neuvedomuji, takze neni. Ale jestli se tam bana nebo ne, tak to fakt nevim.

                0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce