• Paja

    Sraz v 16hod. ve Stare Lisni na zahradce na konecne, bud bych jel kus trati sobotniho Hoska nebo pokud by bylo vice zajemcu o nezasvineni se klidne i nekam po silnici.

    0 0
    • Jaroslávek  

      Zkusím to.

      0 0
    • Martula  

      Ještě uvidím :o)

      0 0
    • Karaya  

      Já bych to vzal radši po silnici.. Proč tak brzy?

      0 0
      • Paja  

        Jedna urcitejsi odpoved nez druha:o) Na silnici pojedu ve ctvrtek odpoledne. Klidne muzeme sraz posunout treba na 16:30.

        0 0
    • Splinter  

      Možná jo.. Ale neví, nějak na mě padla únava z minulýho týdne..

      0 0
    • jose  

      Chtěl bych si to taky projet jen nevím kdy budu moct, takže asi sám a potkáme se…nevíte už je to vyznačený?

      0 0
    • lOlA  

      achjo jel bych s vama ale minuly tyden jsem zrusil rafek a jeste to nemam dany do kupy:( tak nic snad priste. ze me to nikdy jet s vama nevyjde.vzdycky jak na potvoru kdyz by to slo mam neco s kole.

      0 0
    • Lance  

      sedte doma bude chcat

      0 0
      • Jaroslávek  

        Už chčije. Krátkej Hošek je značena dost, až při sjezdu okolo kraje lesa jsem včera zakufroval.

        0 0
    • Polka  

      Ja sem chtel jenom rict, abyste se mnou nepocitali :-)) Si pripadam s tim pocasim jak na nake pokusne planete – pristi stanice: Mars.

      0 0
    • slou  

      Dneska budu pařit doma, on-line hry jak za mlada :) Místo abych někde s váma. trápil kolo s nohama.

      Dneska mi to počasí asi leze na ...... :)

      0 0
    • Paja  

      Budu tam po 16

      0 0
    • Martula  

      Tak se to zvrhlo v MTB i silniční projížďku či závod? :o) Jinak ok:o)

      0 0
      • Paja  

        Nj, chrt na favoritce s casovym limitem:o), doufam, ze sme Te netrapili jak hosi na minule vyjizdce, ale zdalo se mi, ze do dokopcu sis jela svoje

        0 0
        • Martula  

          Ne je to dobrý, žiju:) jj kopce jsem si jela po svém:) potřebuju trochu klidu..pořád jen jezdím:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.