• Paja

Pokus o repete:o) Sraz 15:30 na zahradce na konecne busu ve stare lisni.

• Jaroslávek  

Repetuju.

• Polka  

A kampak to bude? Jestli na Buk, tak jedu taky.

• Splinter  

nemožu, škola

• pepek  

Já teda určitě nepojedu :-), ale když už tam budete, tak si jistě sjedete tu skálu ze žluté doprava k vodě, že?

• Karaya  

Tož to já nemůžu, ale kdyby se to zase posunulo, tak po 17:30 bych mohl.. Ale jinak klidnou úterní robotu přeju :-)

• mastihuba  

toš já jen aby jste se mnou nepočítali potkala mne chronická bolest nohou(přetréno­vání?) :)

• Paja  

Toz vzhledem k dnesniku vyvoji budu na konecne az v avizovanych 16:30, po 17:30 vam nekomu brnknu a nekde si dame sraz.

• Splinter  

Tak nakonec se z toho vyvinula svižná vyjížďka s taťkou:-)

• Jaroslávek  

Můžeš pro mě blížeji ? Jsem zvědavý tvor.

• Paja  

Blizeji 55km/650m prumerem 22,5kmh a to vcetne sjezdu Pekarny a Hadku, takze odhadem bez tech trialovych vlozek 24–25kmh proste kochacka okolim:o))

• Jaroslávek  

Jestli nepotřebujete snížit trošku AVG. Takhle zle zatápíte Blejdovi.-)

• Paja  

a to si synek jeste stezoval, ze mu ty „nohy dneska nejak nejedou“;o)

• Blade  

Bez obav, včera 24,8…dneska stovka hřebík v zadním kole, tak mi nepatrně srazil průměr…

• JSt  

ja ctu dneska stovka, tak si rikam, blejt zas silnicaril a vono zatim stovka hrebik :D.

• Jaroslávek  

On si to totiž ještě ztěžuje, aby ty průměry dosahoval za těžších a těžších podmínek.-)

• pepek  

Si spíš myslím, že nastavuje větší a větší obvod kola na tachometru :-)

• Blade  

No ten obvod taky není nafukovací, nemysli si… Budu muset schrastit druhej magnetek.. nebo už třetí? :-D

• JSt  

snad mensi, ne? ;-)

• Martula  

Jo taky jsem se u toho zastavila… :)

• JSt  

pepek to myslel, ze si zvetsuje obvod pro vetsi avg. ja to bral, jako ze si tu avg chce blejt srazit. ma slabsi chvilka :-))

• pepek  

??? To si eště neviděl Bladea ?? Já bych spíš věřil těm dvěma magnetům, než že si bude dobrovolně snižovat AVG

• JSt  

vzhledem k tomu, ze prejizdenim magnetu po hrebiku, hrebik zmagnetizujes a stane se z nej trvaly magnet, by onen hrebik mohl skutecne zvyseni prumerne rychlosti pomoci.

• pepek  

Tak to už seš chorobně podezíravý. :-) Tak toto už mu nepřišiješ. Jakto, že neladíš bike? Už máš fčechno vyjetý, sjetý a objetý?

• JSt  

ale… je toho ted na me nejak moc, neni tolik casu :-/. dnes jsem ho byl jen provetrat chvilu na babe.

• Blade  

To by musel být KUA magnet, aby měl ze zadního kola dosah až na snímač na vidli ;-) To by mi pozohýbal špice :-D A pak, pochybuju o tom, že by se z něj stal trvalej magnet ;-)

• Karaya  

A co teprv takovych 32 2.0 nerezovych DT, ty by se nedaly zmagnetizovat? :-)

• Blade  

Njn… projel pláštěm a duší až do ráfku.. a než sem zastavil, tak s sebou, tam kde došáhl, vzal i barvu z rámu :-/

• Karaya  

Já si dneska užil singletracků – nejdřív naučná stezka od Soběšic, potom na zelenou e vedle ní dolů do Soběšic…A objevil jsem výzvu, mrkni se do bonbónků :-)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse