• Paja

    Pokus o repete:o) Sraz 15:30 na zahradce na konecne busu ve stare lisni.

    0 0
    • Jaroslávek  

      Repetuju.

      0 0
    • Polka  

      A kampak to bude? Jestli na Buk, tak jedu taky.

      0 0
    • Splinter  

      nemožu, škola

      0 0
    • pepek  

      Já teda určitě nepojedu :-), ale když už tam budete, tak si jistě sjedete tu skálu ze žluté doprava k vodě, že?

      0 0
    • Karaya  

      Tož to já nemůžu, ale kdyby se to zase posunulo, tak po 17:30 bych mohl.. Ale jinak klidnou úterní robotu přeju :-)

      0 0
      • Splinter  

        Jo 17.30 možná taky stíhám:)

        0 0
      • Polka  

        No tak to dame na 17:30, co? Me by to taky vyhovovalo vic ;-)

        0 0
        • Karaya  

          Tak 17:45 na Klajdě?

          0 0
          • Splinter  

            to nestiham… 17.30 lisen maybe… jinam se asi nepozenu… I tak to mám tak tak…

            0 0
            • Paja  

              Chces rict, ze za ctvrt hodiny nedojedes z konecne 45 na klajdu, jo?-)

              0 0
        • Paja  

          tak co posunout sraz na 16:30, pojezdit par kopcu na rickach a v 18hod. dat sraz c.2 pod Hadkem(Karaya, Splinter)?

          0 0
          • Polka  

            Ja su dneska nakonec marnej, buhvi jestli to dam na tech 17:30 na konecny :(

            0 0
    • mastihuba  

      toš já jen aby jste se mnou nepočítali potkala mne chronická bolest nohou(přetréno­vání?) :)

      0 0
    • Paja  

      Toz vzhledem k dnesniku vyvoji budu na konecne az v avizovanych 16:30, po 17:30 vam nekomu brnknu a nekde si dame sraz.

      0 0
    • Splinter  

      Tak nakonec se z toho vyvinula svižná vyjížďka s taťkou:-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Můžeš pro mě blížeji ? Jsem zvědavý tvor.

        0 0
        • Paja  

          Blizeji 55km/650m prumerem 22,5kmh a to vcetne sjezdu Pekarny a Hadku, takze odhadem bez tech trialovych vlozek 24–25kmh proste kochacka okolim:o))

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jestli nepotřebujete snížit trošku AVG. Takhle zle zatápíte Blejdovi.-)

            0 0
            • Paja  

              a to si synek jeste stezoval, ze mu ty „nohy dneska nejak nejedou“;o)

              0 0
              • Martula  

                To on si stěžuje často. A doma vždy povídá, že nejel rychle. :) a nejen na Apríla.

                0 0
            • Blade  

              Bez obav, včera 24,8…dneska stovka hřebík v zadním kole, tak mi nepatrně srazil průměr…

              0 0
              • JSt  

                ja ctu dneska stovka, tak si rikam, blejt zas silnicaril a vono zatim stovka hrebik :D.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  On si to totiž ještě ztěžuje, aby ty průměry dosahoval za těžších a těžších podmínek.-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Si spíš myslím, že nastavuje větší a větší obvod kola na tachometru :-)

                    0 0
                    • Blade  

                      No ten obvod taky není nafukovací, nemysli si… Budu muset schrastit druhej magnetek.. nebo už třetí? :-D

                      0 0
                    • JSt  

                      snad mensi, ne? ;-)

                      0 0
                      • Martula  

                        Jo taky jsem se u toho zastavila… :)

                        0 0
                        • JSt  

                          pepek to myslel, ze si zvetsuje obvod pro vetsi avg. ja to bral, jako ze si tu avg chce blejt srazit. ma slabsi chvilka :-))

                          0 0
                          • pepek  

                            ??? To si eště neviděl Bladea ?? Já bych spíš věřil těm dvěma magnetům, než že si bude dobrovolně snižovat AVG

                            0 0
                            • JSt  

                              vzhledem k tomu, ze prejizdenim magnetu po hrebiku, hrebik zmagnetizujes a stane se z nej trvaly magnet, by onen hrebik mohl skutecne zvyseni prumerne rychlosti pomoci.

                              0 0
                              • pepek  

                                Tak to už seš chorobně podezíravý. :-) Tak toto už mu nepřišiješ. Jakto, že neladíš bike? Už máš fčechno vyjetý, sjetý a objetý?

                                0 0
                                • JSt  

                                  ale… je toho ted na me nejak moc, neni tolik casu :-/. dnes jsem ho byl jen provetrat chvilu na babe.

                                  0 0
                                  • Blade  

                                    Jo, provětrat …na babě, pod babou, se dvěma babama… :-D

                                    0 0
                              • Blade  

                                To by musel být KUA magnet, aby měl ze zadního kola dosah až na snímač na vidli ;-) To by mi pozohýbal špice :-D A pak, pochybuju o tom, že by se z něj stal trvalej magnet ;-)

                                0 0
                              • Karaya  

                                A co teprv takovych 32 2.0 nerezovych DT, ty by se nedaly zmagnetizovat? :-)

                                0 0
                • Blade  

                  Njn… projel pláštěm a duší až do ráfku.. a než sem zastavil, tak s sebou, tam kde došáhl, vzal i barvu z rámu :-/

                  0 0
      • Karaya  

        Já si dneska užil singletracků – nejdřív naučná stezka od Soběšic, potom na zelenou e vedle ní dolů do Soběšic…A objevil jsem výzvu, mrkni se do bonbónků :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.