• Darkson

    Jelikož abstinenční příznaky z předlouhého nesedlání bikového oře dosáhly vrcholu a nezbývá než si pustit žilou, dneska plánuju techničtější XC vyjížďku v lokalitách Modřanské rokle, Točná, Šance, vykopávky. Sraz je v 17:20 u Komersie(Pro­gresscycle) v Braníku.

    PS: světlo a drobný na pivo si beru ssebou

    0 0
    • cabbage  

      bajkr vyráží už teď…:///

      0 0
    • Elwing  

      kdybych nebyla tak příšerně nastydlá, tak bych jela :( na druhou stranu sem si to uhnala taky na kole…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Po práci rychle na kolo, pojedu po cyklostezce, pak Točná lávky, Závist, Okrouhlo,přes Homoly na Jarov tam musím do chaty vytáhnout ze sklepa bombu na plyn a pak směr Palačák. Nevím v kolik vyjedu ale snad vás někde potkám…kyžtak ti cinknu.

      0 0
    • Luka  

      no, chlapi, moc nezmokněte, nemecky radar hlasi divoke pocasi na pozdni odpoledne…

      0 0
    • Manas  

      Bych jel, ale tak 17:20 budu odrazet z bytu. Mozna bych se pridal nahore na Tocny ale rad bych varoval ze nejsem zadnej chrt coz se ukazalo v sobotu :)

      0 0
      • Darkson  

        já počítám, že cca v 6 nebo lehce po 6 bysme dali lávky dolu. kdyžtak mi dej číslo, zavoláme si(já mam 731 173 702)

        0 0
        • Manas  

          Okej, uvidim jak rychle se dostanu na Tocnou. Pankrac → Kacerov → Modranska rokle → k prehrade a mozna to uz tam otocim rovnou nahoru. Jinak bych jel tu cesticku co s McBlackym – skoro az nahore doprava.

          0 0
          • McBlacky  

            z rokle na točnou myslíš. No my pak pojedem ke skále nad poslední lávkou a lávky dolů, spodem zpět přes G. fischera na heinikárnu, maturita, hochimin, nějakou prasárnu dolu a přes vykopávky back… tak nás někde zkus ulovit

            0 0
            • Manas  

              Uvidim jestli vas nekde nepotkam, dyztak mam cislo na Darksona. Abych vas totiz zase nebrzdil :-)

              0 0
        • Manas  

          Nevypada to na vyjizdku. Asi pudu na stenu a projet se pudu zejtra.

          0 0
    • ddd - andy  

      …a nesel by nekdo na silnici?

      0 0
      • Peslezedirou  

        S tebou? NIKDY :o))))

        0 0
        • ddd - andy  

          Proc ne? Copak kousu?

          0 0
          • Peslezedirou  

            By ses se mnou nudil, musel by jsi jezdit jako já když jedu s tátou, dávám si kopce dvakrát nahoru abych nevychladnul. Už vím co jsi měl u Jirky v práci, volant na Play station :o)

            0 0
            • ddd - andy  

              Ja sem celou zimu nic nedelal, takze ted se na ty silnicce fakt loudam. No nic treba jindy. PS:jasne za dlouhych zimnich veceru jsem cvicil techniku smyku v kokpitu WRCecek.. :-)))

              0 0
      • Darkson  

        když jsme u tý silnice, ve čtvrtek má bejt slušně(polojasno), tak plánuju dovču a vyrazit na celej den

        0 0
        • bajkr  

          a to nemužeš jet zejtra snáma :-)

          0 0
        • bajkr  

          máš strach že mi budeš ujíždět co :-D

          0 0
          • Darkson  

            spíš má bejt zítra hnusně a hlavně jdu ve středu večer pařit a byl bych ve čtvrtek v práci k ničemu. takhle to vyjezdim

            0 0
            • Gung-Ho  

              Taky du ve středu večer pařit na DEBUSTROL a jedu :-))…bysme se mohli někde sejít předtim co řikáš?

              0 0
        • Luka  

          vem si radsi v patek, ve ctvrtek to nebude tak slavny

          0 0
        • jecnak  

          Ja bych se asi pridal od rana. Domluvime se zitra.

          0 0
    • Manas  

      BTW: Darkson to taky zabalil, dle posledni SMS od nej. Podelany pocasi.

      0 0
    • McBlacky  

      jako naschvál když už se trhnu z háku tak vylezu z metra a venku chčije…

      0 0
    • Darkson  

      nepřál bych nikomu vidět muj nasranej ksicht. druhej den za sebou se spustí liják, když už se převlíkám :-(((

      0 0
      • McBlacky  

        no jako víc než já fakt nejsi :( takhle vytočenej jsem nebyl už měsíce…

        0 0
      • bajkr  

        si asi nevidel mě nová silnici a hned chytnu takovej chcanec a do toho hrom a blesky :-/ grrrr

        0 0
    • McBlacky  

      takže já jedu… sice trochu zpoždění ale…

      0 0
    • Darkson  

      tak nakonec jsem já a Blacky vyjeli a bylo to fajn, bahna ani nebylo tolik, ale drobonko kluzké je to skoro všude. trochu problémy při tykání s vlastní technikou a zrakem při stmívání. příjemnou vyjížďku jsem zakončil teplým cheesburgerem v McDrive:-)

      0 0
      • McBlacky  

        ted jsem dorazil :) jeste jsem navstivil Simču a kámošovi opravil bike…

        vyjíždka luxus, místy opravdu techničtější xc…

        0 0
      • Manas  

        Hms, ja sem sel do kramu ocihnout kratasy a pak uz jsem nemel moral. Zitra, dneska musim uz na stenu :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.