Last minute 12.6. Praha->U Paviana

97 nepřečtených
  • fousac

    pridal by se nekdo odpoledne na pohodovou relaxacni projizdku k Pavianovi na palacinky?? (nejspis klasicky pres brdy po cerveny)… zpatky pak Vonoklasy, Babka, Stankovka a Pigi (eventualne se muzem stavit u Katzeny vyrabovat spajz:)…

    odjezd cca 15:30 ze Zbraslavi (benzinka v ulici K vytopne)

    0 0
    • Medunka  

      Co zejtra, tak v 17:30 Barrandak a trasa smer Pigi pri vode. Nic pro chrty, jen pohodovka

      0 0
    • fousac  

      gihihi.. tak vsechno je jinak..

      dneska nejedu, ponadz budu v haku cekat na nejakej blbej kamion.. :((

      no ale zkusim si udelat cas na zejtra… holt se ozenim nekdy jindy..

      0 0
      • blue  

        nejsou blby kamiony, jen liny celnici a skladnici :-)

        0 0
        • fousac  

          sem mel tusit ze se chytnes..

          0 0
        • fousac  

          jo ale chtel sem rict, ze taky existujou blby sefove, co si dycky na vsechno vzpomenou za pet minut dvanact… :/

          coz v nasem kolbenko-kocourkove je na dennim poradku…

          0 0
    • Peslezedirou  

      Last Minute 14.06.06 :)

      Zneužiji tuto nabídku Last Minute, abych zbytečně nezaplevelil B-F :)

      Zítra mám v práci volno tak se chystám vyrazit na turistickou vyjížďku do okolí.

      Břežany-Závist-Zvole-Psáry-h.René-Kněží hora-Horácká stezka-Kamený přívoz-Posázavská s.-Davle-Mrtvej cyklista-Vrané n.V

      Vyrážím tak kolem deváté a návrat do Prahy okolo třetí hodiny. Tak pokud má někdo čas tak sem písnětě a domluvíme se :)

      0 0
    • cabbage  

      jako jel bych rád, ale to mě nejdřív musej pustit…

      0 0
      • Medunka  

        Hura, konecne v Bohnicich

        0 0
        • Thidney  

          Kosmonosy by to mel bliz na ruskou ruletu pokud bude mit vychazky

          0 0
      • Darkson  

        taky bych se chtěl v tomhle počasí letos projet, ale nějak to furt nevychází. snad příští léto

        0 0
        • cabbage  

          což o to, já se projedu i 2× za den, ani to těch brd to neni tak propastně daleko, ale nějak to neni v rozpisu sportů na tenhle týden…

          0 0
          • Darkson  

            já si s volnem počkám na pořádnej deštík a bahýnko, naposled jsem byl na biku na králi a budu moct, až zas bude chcát…prostě štandart :-/

            0 0
            • McBlacky  

              já jedu asi na silnici ale jen přes Točnou a Černošice k Pigimu, ale můžu vyrazit až tak v 19,00 :( pruda v práci, jsem tu last day tam musím dotáhnout pár drobností…

              ad zítra měsíc volna, bajk bajk bajk silnice bajk silnice atd :) už se těším..

              0 0
    • fousac  

      Zlato, jsem doma… :)

      P.S. rande dopadlo uspesne… ;)))

      0 0
    • Johy  

      Děkuju za výlet bylo mi s Vámi fajn…i když ten krpál zpátky nahoru mi dal zabrat, byla pauza…tak děkuju…:)))

      0 0
    • dalimil  

      jel jsem autem okolo Kraba a viděl jak se tam pěkně srocujete :-)

      0 0
      • Medunka  

        Jo, to jsme tam cekali jak kacatka na kacenu ;-) Jinak super akce. Dat 2,5 piva a udrzet se na kole, to je muj osobni rekord

        0 0
        • mawerick  

          ne na kacenu;) Na mawericka;) :D :D No docela ti to po 2,5 pivech metelilo:)

          0 0
        • Johy  

          To můj teda uplně pivo nepiju a ty dvě malé mi stačily, nějak mi ztěžkly nóóóžičky:)

          0 0
          • Honzas  

            se mi taky nechtelo slapat. jesteze to mam kousicek;-)

            0 0
            • Johy  

              No ja to měla až na pankrác a ten kopec i když je pozvolnej mi dal zabrat…ale Medunka mě šetřila…pocta jí:)

              0 0
        • fousac  

          vcera bylo obzvlast dobry… ani nevim, jak tam tech 8 zahucelo… ;)

          0 0
          • mawerick  

            To u tebe není ale přece nic divného;)

            0 0
            • Johy  

              No ale ty ses nám po cestě nějak ztratil:)))

              0 0
              • mawerick  

                No trošičku:) Páč nějaký na krev nadupaný chrti (viď maříku a spol.;)) zmizeli někam v dáli a než jsem si stihnul upravit sedlovku po tom šachování s ní tak byli všici někde buhví kde… Tak jsem si to domu dál sám no:)

                0 0
                • Johy  

                  Co kecaš ja ještě s jedním jsem jela úplně vzadu a viděla tě jak tam blbneš, nějak si zapomněl zahnout do leva a jel rovně a pak jsem na tebe ještě čekali, ale nejel si tak jsme jeli:)

                  0 0
                  • mawerick  

                    no to je pravda:) sem to někde zakufroval… Ale to bylo právě kvůli té sedlovce… a kde se uhýbalo? (já to fakt v noci moc neznám:))

                    0 0
                    • Johy  

                      No tam jak jsi zabloudil tak 10m zurück…:)

                      0 0
                      • mawerick  

                        hmmm tak to si nějak neuvědomuju:) ale to nevadí;) Laždopádně vítka zůstává;) :D je to banda bláznivejch chrtů nemyslících na okolí:)

                        0 0
                        • Medunka  

                          Hele nenadavej. Me se chtelo na zachod a nechtela jsem, aby se na me cekalo. To ze chrti nedokazi snest porazku od zensky a zacnou za ni pelasit, to neovlivnim

                          0 0
                          • mawerick  

                            ¨Já nenadávám:) mě je to celkem jedno:) :D já se přece nebudu ničit zbytečně:) Navíc to že mě předjede ženská mě tak netankuje;) To bych nemohl jezdit na žádnej maraton;)

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.