• Manas

    Zdarec, Razim na kolo, tempo vlazne (ladeni posedu) – smer lavky, Tocna, Bunkr, Maturita, Halek, Traverz, Vrane a zpet dle nalady.

    Sraz 17:00 – 17:15 pod Barandakem, jeste si du koupit pumpicku :-)

    Anketa: Jedete narychlo ?

    1x
    50%
    Jo!
    0x
    0%
    0 0
    • Manas  

      No, skoda, bylo to gut :-) 52km volne, skoda ze jsou stromy spadly ve sjezdu do Vraneho po zluty a taky je slusne sesypanej traverz za Jarovem.

      0 0
    • Darkson  

      to jsme se minuli, jel jsem pod mostem cca. 17:45, taky lávky nahoru. dneska luxusní počasí i povrh, fakt pohoda

      0 0
    • Darkson  

      kdyby se chtěl dneska někdo přidat, budu čekat v 17:15 u ProgressCycle v Braníku. Trasa Modřanská rokle, Točná, vykopávky.

      0 0
      • ydaho  

        já dneska taky vyjedu směr Točná, ale budu tam tak v sedum, dřív to nestihnu :(

        0 0
      • McBlacky  

        my jedem 17,00 z palačáku, gillete s lemplem…

        0 0
        • Manas  

          Navzajem si holit nohy, jo ? :-)

          0 0
        • Darkson  

          jak jste zmokli? já docela fest

          0 0
          • McBlacky  

            ty woe z ládví přes libeř domů v totálním lijáku :( ale hodilo to 95 za necelý tři hodky a rozhodně to nebylo po rovince

            0 0
            • ydaho  

              slejvák jako prase, 2,5 hodiny a zmrzlej sem jak ratlík… to Darkson… nejels zpátky přes Libuš ?

              0 0
              • Darkson  

                jel, po silnici. tys mě viděl? já přes vodu v očích neviděl na 5 metrů před sebe

                0 0
                • ydaho  

                  jojo, tak 100 m za tebou :) doteď mi je kosa

                  0 0
                  • Darkson  

                    měls mne dojet:)

                    0 0
                    • cabbage  

                      jasně, neni nic jednodušího…;o)

                      0 0
                    • ydaho  

                      ani kdyby ti koukalo z dresu tel. číslo na Angelinu :) sem mazal pod horkou sprchu směr Háje, až se mi za Pythonama prášilo :)

                      0 0
                      • goood  

                        Tak tos mel dojet me:-) Jen co jsme se s Darksonem rozdelili, tak jsem si to sinul 40kou smer Haje :-) Hrozna kosa, 13 stupnu uz jsem dlouho nezazil…

                        0 0
                        • ydaho  

                          my měli na balkoně 14 C°C, hrozný!!! :)

                          0 0
                        • ydaho  

                          btw, taky bych chtel umět si to šinout 40 km/h, já to pálil 34 km/h :) v Kunraticích na kulaťáku už sem se viděl na zemi..

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.