• Polka

    Jel by nekdo dneska? Sraz treba kolem 17:00 na Klajde, pripadne i jinde.

    0 0
    • Martula  

      Já griluju s Mastihubem a kámoškou Sabčou :o) tak že,,,, :o)

      0 0
    • Excel  

      esi tu ještě jsi…tak já bych dnes mohl, ale spíš nějakej vopačnej směr, končím před pátou na lidické

      0 0
      • Polka  

        Uz jsem byl mimo.

        0 0
      • Excel  

        škoda…skončil jsem na Šmelcovně

        0 0
        • Martula  

          Bylo uzený? :o)

          0 0
          • Excel  

            měl jsem 15 korun (kofola), ale viděl jsem ho :-)

            0 0
            • Martula  

              Tak jsi měl přijet k nám do Šlapanic..masa bylo hooodně..zeleninky taky..:o) škoda :o)

              0 0
              • Excel  

                …a zadarmo…sakra :-)

                0 0
              • Polka  

                Kapni uz konecne bozskou s tim Beskydem, me to zajima ;-)

                0 0
                • Martula  

                  Tak teda kápnu: Hrůza a děs, vypovědělo mi komplet moje tělo + 1 defekt + ztáta 1 bidonu=nebyla voda a byl konec, navíc mi vůbec nebylo dobře z teplých karbošů a tyčinek, ten pocit nechtějte zažít … na kolo jsem se ještě ani nepodívala! :o( krátkou bych došmrdlala..jenže jenže..Neešlo to dál,sledovala jsem tachec na kterém bylo 6 km/h, pak 5km/h..3km/h.­.0,000km/h :( achjo, hrozně mě to mrzí a moje morálka padla pod bod mrazu.. Kolo jsem ještě od té doby neviděla..až vyjedem na projížku, ale bez bratra, páč nejede pomaleji než 30 nebo se předhání s Pájou, tak Ti to řeknu podrobněji..uděláme diskuzi někde na zahrádce :o) Jináč mě děsí představa Drtiče, jestliže bude takové horko, ba přímo vedro..

                  0 0
                  • Lišák  

                    Jak může, v tom vedru, padnout morálka pod bod mrazu?? :-)

                    0 0
                    • Martula  

                      Snadno..byla to opravdu hrůza:(

                      0 0
                      • Lišák  

                        Si myslím… Sedím doma s mokrou hadrou na hlavě. Sem nejel ani na pivo.

                        0 0
                        • Martula  

                          A máš sílu si ji alespoň vyměnit :)

                          0 0
                          • Lišák  

                            Jo. Taky mám doma lahváče, tak snad neuschnu :-)

                            Se těším na běžky. Jediný, co mě na nich vadí, že se, většinou, nedá sedět na zahrádkách.

                            0 0
                            • Martula  

                              Škoda, že jsi tam nebyl se mnou a se Skokanem, jak bylo těch 15 stupňů, to už bylo na té zahrádce krásně..já mám doma taky lahváče..tak přijeď:) zapomněl je tu Mastihuba:) po tom grilování, ::o)

                              0 0
                  • Karaya  

                    To mně připomíná moje první Starobrno, pravda dojel jsem ale v čase skoro 4 hodiny :-) Čus na drtiči..

                    0 0
                  • Polka  

                    Tak to je skoda, no v tom vedru to muselo byt fakt maso. Pak nekdy pokecame. Btw. ste me nak nahlodali s tim Drticem, kdyz tam vsichni valite, nemate jeste nekdo flek v aute? :-))

                    0 0
                  • slou  

                    No rosničkoví šamani na termín drtiče předpovídají polojasno a 24 celestínů tepla, takže by to šlo :)

                    0 0
                    • Martula  

                      Na Beskyda taky slibovali 26 celestínů a prd..na vrcholcích mělo foukat..ale vzduch tam stál, že se dal krájet :o)

                      0 0
                      • slou  

                        Nooo to musíš vzít měřák a trochu s ním běhat a hnedle to fouká ...... no a celestíni se asi někde potkali s kolegama tak jich bylo víc :)

                        0 0
                        • Martula  

                          :))) asi se potkali i někde v mé hlavě… byl z toho úpal…

                          0 0
                          • slou  

                            Ta to tam asi byla mela … a nebyli to ÚŽEHOVISTI? :)

                            0 0
                            • Martula  

                              Co já vím…to nepovím:o) každopátně tam bylo velmi rušno..a já málem spadla z kola…:o( až po studené sprše se mi udělalo líp!

                              0 0
                  • GrandeBelde  

                    Tvůj brácha je lokomotiva, pod 30 vážně nejezdí ani v kopcích..)

                    0 0
              • Mezony  

                jo málo lidí a pak se aby člověk puknul :)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.