• Splinter

    Bude bahno, takže něco delšího po asfaltu…

    Možná bych se stavil aji v Hodoníně na ČH u hráze…

    0 0
    • mastihuba  

      já jenom aby ste se mnou nepočítaly :)

      0 0
    • jecnak  

      Jo jinac toho 28. asi nejak pres den. Budu pak v praci sasit do noci…

      0 0
      • Splinter  

        ok, to je ještě daleko.. pak se domluvíme..

        0 0
    • Jaroslávek  

      Na týden máte ode mě pokoj.-)

      0 0
      • Splinter  

        já neřek že v nedělu na Buk nepojedu:o)

        0 0
    • Paja  

      Zatim nevim, ale pokud jo, tak urcite po silnici, bahna jsme si v sobotu uzili dost:o)

      0 0
    • Karaya  

      Jel bych, ale musim na brigadu, tak muzu az odpoledne.. Kdyz nastinis trasu, tak se treba nekde pridam..

      0 0
    • pepek  

      Já tedy s Tebou určitě nepojedu. Jako néé že bych nestačil tempu, ale to Tvoje kolo je moc strakatý :-)

      0 0
    • Polka  

      Dal bych sraz v tym Hodonine na hrazi ;-) Stejne pojedu z Kamenaku.

      0 0
      • Martula  

        :cD

        Jeďte se podívat do Chřibů na Franty, jede Noční přejezd..

        0 0
        • mastihuba  

          než vioni se vyspí a vrátí se z Hodonína, tak už budu mít dávno error. :)

          0 0
    • Geralt  

      Když bude počásko, dojel bych taky do teho Hodonína :), jak pravil Polka. Ale žádný divočení, jsem tento týden trochu rozbitej. Na hrázi myslíš kde ?

      0 0
    • Splinter  

      Ok, tak pokud pojede někdo semnou z Brna tak 10.30 před barákem.

      Kdo jede „na hráz“ tak 13.00 tam budem…

      0 0
    • Splinter  

      TOŽ JAK?

      0 0
      • Geralt  

        Když ocituji klasika, tak zprdele paní Kalovecká.....Sedl na mě nějakej bacil, budu se místo švihu kurýrovat…

        0 0
      • Polka  

        Jak toz jak? Sak sme domluveni kua ne? :-)

        0 0
    • marapara  

      Tama jsem jel dneska z práce :). Pak po hrázi a přes pole na Rohatec a Doubravou do Vacek. Na hrázi je vlhko, ale dá se to v pohodě projet :)

      0 0
    • Splinter  

      Ok takže:

      odjezd od nás v 10.00.

      Sraz na hrázi v 13.00.

      Čím později Pája dojede, tím rychlejš pojedem :)

      návrat ještě vymyslím, ale nechcu jet napřímo:)

      0 0
      • Paja  

        vtipne:o)

        p.s. nema nekdo trailgaitor k zapujceni?-)))

        cestou zpet prece zkontrolovat Frantu, ne?

        0 0
    • RaZzEr^^  

      tak tam jsou dnes veslařské Závody.

      0 0
    • Paja  

      Toz zavody jsme zhledli, v Hodonine zmrzlinu pojedli, 148km/1200m natocili, prumer Hodonin 31kmh, Brno 28kmh.

      Dobre to bolo…:o)

      0 0
      • Splinter  

        Zmrzlina dobrá, králík taky, utopenec nakonec taky, v Hodoníně sem měl 33,5 příště to nesmíš k nám tak flákat :-D

        Fajne to bylo, těším se zítra s Polkem na tu pizzu :o)

        Až na to ******** křupání… Nevíš kde v Brně maj Kinex osy? Pač Kampu na čtyřhran asi neseženu…

        0 0
        • RaZzEr^^  

          to ste jeli na MTB? a kama?

          0 0
        • Paja  

          Nj, ale ty tam zas mas urcite nejakej zavodackej:o))) obvod, abys mel ty vetsi prumery:-P zas tak pomalu sem k vam nejel aby to delalo 2,5kmh.

          Urcite u vaseho oblibenyho Hanaka, krom toho muzes klidne mit i Campu – treba http://www.koloshop.cz/silnicni-121/?… Mirage je tak v cene toho Kinexu http://www.kupkolo.cz/…-Al_725.html

          0 0
          • Splinter  

            no měls dojet v 10 a dojels 10.47.. Tak nevím:D

            0 0
            • Paja  

              voe;), plan byl dojet v 10:30, dojel jsem 10:40, pak jsem chvilku jezdil kolem baraku, nez jsem sel dal abych zjistil, jestli jestlis u toho opalovani neusnul:-D

              0 0
              • Splinter  

                to ne, ale za těch 47minut sem nakrmil 3× rybičky v jezírku a sežral tyčinku a banán co sem měl po kapsách na cestu…

                0 0
                • Paja  

                  Aspon nemely hlad, chudinky, jinak urcite chlastaji jenom to Nic, co tam mate…:-P

                  0 0
              • Splinter  

                btw ten čtvrtek neklapne, budu na ohňostroju… sem věděl, že tam něco mám:(

                0 0
                • Paja  

                  Vzdyt ten ohnostroj je az o pul 11?!

                  0 0
                  • Polka  

                    Co blbnete, ohnostroj je pro decka :-P

                    0 0
                    • Paja  

                      Vsak na ohnostroj chce Splinta, me to zas tak nebere, mrknu se az na to finale na Spilasu, nebudu se prece trmacet na prigl, kdyz to muzu sledovat z balkonu s lahvacem v ruce:o)))

                      0 0
                      • Polka  

                        Ano, to je spravny pristup, tak to ma byt, tak je to spravne ;-)

                        0 0
                    • Geralt  

                      Já už jsem zvědavej jenom v pondělí na ty Japonce, to by mohlo být celkem zajímavé, protože budou střílet kromě úvodu na svoji japonskou muziku. Evropani mají podle mě podobnou produkci. Ale já už jsem postiženej, když to každý rok pořádáme. :))

                      0 0
                  • RomanH  

                    Tady se mi jevi nejlepsi kombinace Brno – Smelcovna – Prigl Ohnostroj.

                    0 0
                    • Paja  

                      Klidne, sice jsem uz zalozil Buk, ale zmene se nebranim…

                      0 0
        • Karaya  

          Musis objednavat v cizine:

          url:http://www.bellatisport.com/…Bracket.html

          i s dopravou stoji Chorus osa min, nez samotny misky u Sirera :-)

          0 0
    • Polka  

      Toz z Kamenaku do Hodonina, kdyz jsem jel sam, to bylo super ;-) Pivko na hrazi taky uslo, ale pak prijeli satani a uz se to se mnou vezlo…a pres ty kopce este kua. A zkazili mne prumer tim uhnanim :-)))

      Ale toz jinak dobry, ale mohl jsem prijet min nasrot…:) Pecene kuratko na cesneku se Starobrnem Meedium to spravilo. Dneska nikam nejedu, budou Formule, Giro atd. Nejsu prece robot :-DD

      0 0
      • Splinter  

        ;-(

        0 0
      • Paja  

        nj, ten odpadajici vzadu to ma vzdycky blby, ma pocit, ze musi jet nadoraz, aby ostatni moc nebrzdil. Mne se treba zpatky jelo dobre, zato tam sem si za tim robotem;-) daval pekne:o)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce