• Paja

    oprava pro rejpaly…

    0 0
    • Smazaný účet  

      Hned to zaplevelím.

      Wtf: vodácký kanál ?!??

      0 0
      • mastihuba  

        nebudu to říkat, sice za hodinu jedu do hokny, ale nebudu to říkat. :D

        0 0
      • RomanH  

        Vsak to je dobre, ne ;-) Dalsi smlouvy o udrzbe a tak…

        Jinak, co by jsi cekal od cloveka, co ma prsty v solarech okolo Drasova, tolik funkci, ze by to jeden clovek nestihal za nekolik zivotu… S Jurankem si taky jdou uz nekolik let na ruku, pac vedi, ze se to muze kdykoliv otocit, takze je to vsechno v cajku.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já se tak nějak začínám stahovat do sebe, podzim je hezky barevný … a ostatní je mi u ******.

        0 0
    • JSt  

      varuju te! zalozis to svy vlakno jeste jednou… http://www.youtube.com/watch… :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        Co se stalo na Muldě?

        0 0
        • JSt  

          ram nevydrzel :-D

          0 0
          • pepek  

            Kdybys dával pozor ve škole, tak na takový rám ani nevlezeš.

            0 0
            • JSt  

              minul jsem se oborem. ale je fakt, ze na tohle staci mit trosku cit. nicmene neni nad vlastni zkusenost. ;-)

              0 0
          • Polka  

            Nevadi, stejne ti to bylo maly :)

            0 0
          • jonys  

            Tobě rupnul tetan?? Se omlouvám, že jsem ti ho nerozmluvil a ještě ti ho, s vidinou mrzkého výdělku pár piv, objednal a předal…:-)

            0 0
            • JSt  

              to bych se nesmal…

              pomuchlal jsem experimentalniho ocelovyho singla. :-))

              0 0
              • jonys  

                Aha. Tak ale pamatuj, co jsem napsal. Jako kdyby náhodou, tak už jsem se omluvil :-)

                0 0
        • Jaroslávek  

          Kromě toho že se spráskali ? -))Je to silák a žádnej matroš si před ním není jist, zda vydrží dne a hodiny.-))

          0 0
      • Paja  

        cože?-)))

        0 0
    • pepek  

      A co zítra? Zítra by to šlo

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zítra se snad konečně řádně proliju Závišem v teplíčku …

        0 0
      • mastihuba  

        ja zitra jedu i kdyby mělo chcat. Dva dny vkuse v praci a už mi z toho hrabe.

        0 0
        • mastihuba  

          apropo ja na tu zvěř mám asi fakt štěsí, fčera u Hradce krásnej cca 80kg daněk. Dobrzdil jsem aniž by mi někdo rozflakal kufr a ještě jsem sijej stihnul prohlídnout než pomalu odkráčel. Nakole jsem na to nikdy čas neměl, budu muset přehodnotit světla. :D

          0 0
          • pepek  

            Sem ti to říkal, možná by číňan byl býval eště na živu, kdybys mně poslechnul. Já se teď bojím do lesa, bo říje, že. Dnes jsem to v Holednagebirge docela odfláknul, bo se furt bojím toho jeleňa.

            0 0
    • mastihuba  

      dyby to někoho mělo ****** tak mi to zlepší náladu :) do práce sem přijel před obědem, a balím kufry a odjíždím v les. :D

      0 0
    • Jaroslávek  

      Příští týden vyrazím, bílý balet jsem oživil slušivou bílou punčoškou.-))

      0 0
    • Baba-Ji  

      pánové, dokážete mně někdo identifikovat tyhle traily na prvních čtyřech videíích(NaKaKaT Enduro 1. – 4. RZ)?

      http://vimeo.com/…:1/sort:date

      …1. RZ je Naučná, tj jasné, ale ten zbytek nějak nepoznávám

      0 0
    • jolli01  

      Hallo, nejedete zítra někdo na Buk?

      0 0
    • madbiker  

      Zdravím, jsem tu novej, jezdíte i nějak hormadně, prostě na vejlet?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Občas st, čt odpo, či o víkendu celodeňák…

        0 0
      • Polka  

        Jo, obcas Praded, Jested, Kersko, Klinovec apod.

        0 0
        • mastihuba  

          jj pak jsou z teho křečový žíly namožený achilovky, nebo vykloubený ramena a zlomený klíční kosti. :)

          0 0
          • madbiker  

            …no tek super, pokud je to možné takl se občas přidám. Jak se domlouváte na trip?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Je potřeba umět tady číst mezi řádky :-)

              0 0
            • Paja  

              Je to divny, ale vetsinou ve vlaknech s nazvem, Brno,…;) nebo Brno-Praded atd., obcas je to pro zmateni nazvano treba Aloisovo peklo…;D

              0 0
    • Smazaný účet  

      Borci, co blbnete?

      http://brno.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

      :-)

      0 0
    • RomanH  

      Protoze ve stredu nebudu moci a zitra odpolene ma byt jeste slunecne pocasi, pojedu asi do prace na kole. Odpoledne nekudy na Bitynu (pripadne Vranov) a domu. Start chvili po 15te, predsi jen me laka vice jizda ve dne nez v noci :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jo.

        0 0
      • Excel  

        tož to ***** ani omylem

        0 0
      • pepek  

        Kde? Kdy? Kam? Kudy? Jak? Proč?

        0 0
        • RomanH  

          Podle toho, kdo vsechno pojede :-) Pocitam, ze chvilicku po 15te vyjedu z prace.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Hlavně dobře naplánovat chmelozastávku, jelikož poskakovat v exteriéru s drkotajícíma zubama, není příliš zábavné…

            0 0
      • Paja  

        I kdybych mel zitra cas, jako ze nemam, tak bych stejne nejel. Ty casy, co tu posledni dobou propagujete mne teda fakt nesedi…

        p.s. to predsi je des bes…

        0 0
        • pepek  

          Pojeď se mnou, na pohodu.

          0 0
        • RomanH  

          njn, tak nekdo radeji chodi do prace na 6tou, nekdo na 10tou :-)

          0 0
          • Paja  

            4.44…to jsou casy jak z krasne literatury babicka vstavala v lete ve ctyri a v zime v pet na desatou nejezdim…kazdopadne driv, dokud jezdili i lidi, co nemaji problem dospat;P byval sraz 16–16.30.

            0 0
            • RomanH  

              No tak na 9:45 :-)

              U Martuli a podobnych profesi to chapu, obchod drive nezavre, ale jinak fakt radeji za svetla. Jinak, predminulej tyden jsem 2× tvrdnul v praci do 19:30, takze mi je jasne, ze to obcas nejde. Jizda v noci je sice zpestreni, ale toho si dost uzivam sam u nas + na navratovkach. Chci videt barevnej podzim i pres tyden, nejen chvili o vikendu. A od pristiho tydne po zmene casu to bude uplne na …, v tomto zavidim Rusku – taky bych radeji letni cas.

              Druhej podruznej efekt pro me je v tom, ze je kolem 5te u nas predsi jen mensi provoz (byt to tak dnes mezi Tisnovem a Kurimi nevypadalo).

              0 0
              • Paja  

                ale hovno, vetsinou mezi 9.10 a 9.30.

                Letni cas bych nechal celorocne, odpadl by aspon problem lidi, kterym vadi zmena casu…

                0 0
          • Paja  

            …v kolik ty vlastne chodis spat, kdyz vstavas o pul pate, v devet?

            0 0
            • RomanH  

              Vetsinou chvili pred 22tou, ale zrovna vcera jsi se skoro trefil – Katka psala bakalarku, v TV byla nejak romantika, tak jsem zalezl do postele, koukal se chvili do mapy a pred 21tou jsem sel spat.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Tak to je obdivuhodný morál.

                0 0
              • Paja  

                …a deti naboxujes do postele kdy? V devet Emma jeste nespi…

                0 0
                • RomanH  

                  Mezi 19–20. Po vecernicku umyt, precist pohadku a spat, pripadne se vyjimecne divaji chvili na televizi.

                  0 0
                  • Paja  

                    My se na bednu díváme minimálně a stejně jde spát nejdřív o půl desáté, máme holt tak trochu středomořskej re­žim…

                    0 0
              • Paja  

                spat je 6 a pul hodiny neni zdravy;P mne vyhovuje jit spat mezi 11 a pulnoci a vstavat kolem pul osme…kdyz jeste Emma nechodila do skolky, kolikrat jsem se tak vzbudil i bez budiku, coz je optimalni…

                0 0
              • Paja  

                …jo a to jsi se si přidej k předsi ;P

                0 0
                • hony007  

                  A ty číslovky, jako asi 90 % všech lidí.

                  0 0
                  • Paja  

                    Jestli myslis ty tecky misto dvojtecek, tak je to jednoduchy, 90 % pisu z mobilu a tecku mam primo na klavesnici, kdezto na dvojtecku musim do znaku…

                    0 0
            • Jaroslávek  

              Např. já vstávám vo pěti, spat chodím kolem 22-té.

              0 0
      • madbiker  

        Já bych se dnes přidal, má být luxusní počasí a odpoledne nemám problém. Kde a kdy se startuje? H

        0 0
        • RomanH  

          Sleduj vlakno. Citam, ze tak 15:30 od Mostu pod Cervenakem ci na druhe stane v Obranech.

          0 0
          • madbiker  

            nevím co je most pod červeňákem :(, pro mě asi lepší Obřany, bydlím na Lesné, ale je to jedno.

            0 0
          • Jaroslávek  

            Klidně Obřany, ale dneska jsem vycuclej více než obvykle, takže otázka je jestli nemám dorazit rovnou do cílovky.-(

            0 0
            • RomanH  

              OK, tak v Obranech.

              0 0
              • RomanH  

                A pokud nemate nekdo nejakej jinej napad, tak treba nejak takto

                0 0
                • madbiker  

                  Ja jsem pro. A vkolik teda sraz? Konecna tramvaje Obrany? H

                  0 0
                • pepek  

                  Ta žlutá z Babic je tak na traktor, dejte si modrou, ne? Ta je romantická.

                  0 0
                  • RomanH  

                    OK, tak treba. Tech 15:45 v Obranech stihas i Ty, ne ?

                    0 0
                    • pepek  

                      neestíhám

                      0 0
                      • Paja  

                        jose bude asi brzo muj nejvic nejlepsi kamarad;)…mame spolecnou rec

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ale minule jsi to stíhal dobře, bahno in bikefriendly pub with hall :-)

                          0 0
                        • RomanH  

                          Jose by stihal, kdyby chtel, do prace / z prace chodi brzo a ma ji 5 minut od baraku :-)

                          0 0
                    • Jaroslávek  

                      Nevím co myslí za modrou, já jedu po žluté, když už ne okolo Sašovky.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Tipuji z Babic kousek po zlute Na Ujezde a pak modra do Adamova (nad Svycarnou). Ja to jel jen kdysi, a to obracene v ramci nejake prehistoricke Meridy a to jeji znaceni jsem nejak ztratil a postupne se spustil k Byci skale. Je to uz ale takovejch 12 let… Ale pokud tam mas najety nejake bombonky, sem s nimi, hledat se mi to nechce :-)

                        0 0
                      • pepek  

                        Nebuď jak Pimpilim ( Já si poslechnu . . . . . . a pak si vyberu, podle koho se rozhodnu. ), myslím to dobře.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Neznám Pimpilina, ale píšu Ti stovky děkovných dopisů za tu MTZ. Jedna trošku vada na vyjížďce by se našla, ale ta se netýká Tebe. Po tmě se nám jaksi nedaří návratovky, které za světla jeví se hračkou a všechny cesty vedou k Lachemě.-) Ale v podstatě to byla až na trošku bláta romantika, viď Depko ?

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jasné, vyjedeme na Lesné :-)

                            Dobré to bolo.

                            0 0
                            • madbiker  

                              tož…děkuji za možnost účasti, pohodové tempo, pěkná trasa… jen budu muset asi něco udělat s tím světlem, při návratu už jsem musel částčně po silicích, v lese bylo ho..no vidět.

                              Přikládám trasu a kopečky :)

                              0 0
                          • RomanH  

                            No moje vcerejsi navratovka taky patrila k tem zajimavejsim.

                            Prvne jsem vyrusil soulozici dvojici u krizku hned za Vranovem – slecna mela gate na pul zerdi. Musel jsem se smat, a jak si tak vzpominam na svoje mladi, tak jsem zapomnel na te notoricky zname ceste odbocit v pravo po znacce a pokracoval rovne. Po chvili jsem uz tusil, ze jedu spatne, ale co uz – predsi se nebudu vracet. Jenze cesta koncila u nejake rokle, tak jsem to radeji otocil. Ale cervicek hlodal, dal jsi se na vojnu, budes bojovat – no, vezmu to zkratkou – vyzkousel jsem 3 ruzne odbocky vlevo a vzdy jsem po par metrech zkoncil v krovi. Potupne jsem se vratil na cestu, kde jsem minul spravnou odbocku na cervenou a opet jsem se ocitnul u krizku – dvojice tam uz nastesti nebyla. Otocil jsem to a ted uz z rozvahou jsem pokracoval k Jelinkovi. Dale to probihalo standartne, akorat v T mi davali cajti na krizovatce prednost a pak za mnou asi 10 vterin krokem jeli – v duchu jsem si tak premytal, jestli jsem uz ten jablecnej dzus s tykadly vypotil. Jeste ve mne hrklo, kdyz na kruhaci pokracovali rovne mym smerem a chvili jsem premyslel o dokonceni navratovky po zelene, ale vymekl jsem. Nastesti jsem je uz nepotkal. Domu jsem dorazil chvili po 21te hod.

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              :-) Tak to jsi se nenudil.

                              0 0
                            • Excel  

                              Franta s Růžou, poprvé.

                              „Franto, někdo sem jede, vytáhni ho!…No to je moc, nějakej ******** v noci a na kole, *******…Už je pryč…Nemluv sprostě Franto, miluj mě, honem…(z temného lesa) Do pičé!..Franto, co to bylo? Nevím, *****, asi spadl, nebo co, cyp…(z temného lesa) Pičááááá, zamrdanáááá cesta!.***** tady se nedá šukat! No Franto!, chceš říct, že jako šukáme? Ale, néééé, miluju tě, miláčku, chci tě. Tak jo, já tě taky miluju. (z temného lesa) Bože, *****, prašivá, ***** úúúž aj s cestou zamrdanou! Tak dost, jdu domů…ale Růžo…jdu domů, říkám!“

                              0 0
                            • jonys  

                              Nekončí to roklí, ale zarostlou pěšinou se solidním sklonem. Za tmy chápu volbu ústupu…

                              0 0
                              • RomanH  

                                Ja *radsi** k okraji nelezl. Prislo mi, ze se to rozdvojuje – doleva po okraji a pak rovne hodne dolu.

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                Viz moje a Depkova návratovka. A to je zima teprve před námi.-(

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Jak jsem konstatoval vcera, byla to posledni vyjizdka, kdy jsme v pracovnim tydnu dorazili do obcerstvovny za svetla. Ale zase nas ceka romatika, snih, vsude bilo, jasna noc, u Aurory bude stacit nejslabsi mod, v hospode bude vonet svarak ci grog…

                                  0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Teplý papu bych prosil.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Ano, musime si zapamatovat, ze v Po/Ut se na Vranov nejezdi (leda do toho hotelu).

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Tak to bylo bez jídla? To muselo být rozčarování. . . . :-(

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Bylo :-( Hospoda pod kostelem ma v Po/Ut odpoledne zavreno, totez tusim i Na grunte. U Obecniho uradu nam tentokrat obsluha neuvarila a mimo jineho nam prozradila, ze pomalicku konci a budou to zavirat (skoda, to Starobrno tam bylo fajn, stejne tak i to, ze se tam nekouri). No a zbyva jen ten hotel, ale tam jsem nikdy nebyl a na prvni pohled mi neprijde moc bike-friendly.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            V so má být na konečné v Obřanech zakončení sezóny se seletem, ale ta temperatůr…

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Jako venkovní sezóny, ne? Na konečné už mají přece i vnitřní lokál, 7 píp – teď v týdnu 2× bahno, svijany, polička, poutník, rychtář, kout.

                                              0 0
                                  • pepek  

                                    Neser!

                                    0 0
                            • Paja  

                              Když už jsi se rozhodl to tučnit, nesmíš předsi zapomenout taky na zkončil a přemýtal ;D standartně ti odpustím, bo se mi to s d taky nelíbí…

                              0 0
                              • RomanH  

                                :-)

                                No nic, zkončila mi pracovní doba, venku je hezky, předsi nebudu trčet v praci

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Urááá …

                                  0 0
                                • Paja  

                                  ještě bys mohl přemýtat, že nebudeš trčet v práci…;P

                                  za hoďku to taky zabalím a vyrazím ke švárovi na táborák s vopíkáním špekoňů…

                                  0 0
                              • Jaroslávek  

                                Ty voe, to je vopruz.-(

                                0 0
                                • Paja  

                                  To víš, nemám čas s váma jezdit, tak aspoň kibicuju;)

                                  0 0
                              • Jaroslávek  

                                P.S. Tady nejsme na universitě, omezil bych se na i a y a ku ostatnímu bych byl benevolentní.

                                0 0
                                • Paja  

                                  To už je jenom taková eskalace;)

                                  chtěl jsem hlavně upozornit na ty hyperkoretní výrazy, který mi dost vadí, používá to strašně moc lidi, většina v podstatě v dobré víře kdovíjak nepíšou spisovně…nakonec ještě nějakej ňouma prosadí, aby to tak spisovně bylo ;-/

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Ja jsem s tim cestinem tak nejak rozpolcena osobnost. Nic me ani vnitrne nenuti pouzivat spisovne vyrazy, jako IT jsem se az na ofiko e-maily dopracoval k totalni ignoraci diakritiky, navic drtivou vetsinu svych prispevku pisi v dobe, kdy se mi preklada zdrojak ci probiha nejaky vypocet. Na jednu stranu mi fakt vadi, ze detem cpou anglictinu uz i do skolek, malej ji ma navic ted od prvni tridy povinne, mala ted od treti (sama jeste v cestine bojuje s carkama a naraz do toho anglictina slovem a pismem…), nicmene na druhou stranu bych pro jejich jednodussi zivot uvital, kdyby se zavedla aglictina (ci nemcina) jako druhej uredni jazyk a za nejake dve generace uz zustal jenom ten. Cestina by za nekolik generaci zustala prakticky jen pro jazykofily. Nekdo se muze branit narodni hrdosti, ale to snad na jazyku nestoji. Urcite by meli potomci mnohem jednodussi zivot (na vlastni oci jsem videl v Asii).

                                    0 0
                                    • hony007  

                                      Jazyk spolutvoří kulturu → zanikne jazyk → zanikne kultura. Dvojjazyčnost je skvělá věc, ale v indickém střihu například. S čárkama bojuje většina lidí celé život, takže se nemusíš o dceru bát :-)

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Tos snad nemohl myslet vážně :(

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Myslel. Kdyz vidim, jaka individua nam prosla firmou jako „lektori“ anglictiny, jejichz jedinou devizou bylo to, ze umi svuj jazyk (v tomto pripade anglictinu), priznej si, ze maji mnohem jednodussi zivot. A tim myslim prave na ty obycejne lidi, nikoliv kvalifikovane odborniky, kteri se jazyk nauci tak jako tak. Stojim si zatim, ze nebyt nasich obrozencu s nosocistoplenou, mohla Evropa vypadat jinak.

                                        No a co se tyce soucasneho stavu, bohate podle me staci mit anglinu az na stredni skole, ale spojenou treba s nekolikamesicni stazi v mimo domov a ceskou komunitu. Alespon mne to dalo vzdy nejvice.

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          To bys tady chtěl nějakou Germánii či co?

                                          0 0
                                        • pepek  

                                          Jawohl. Podívej se na Italy-„jižní tyroláky“, kdyby měli tu možnost, tak se radši připojí k Rakousku.

                                          0 0
                                        • Paja  

                                          Řekl bych, že s těma lektorama to bylo trochu dané dobou, to že jsi rodilý mluvčí ještě vůbec neznamená, že je to dostatečná kvalifikace někoho naučit jazyk. Dřív byl kdokoliv takovej king, ale dnes už jdou požadavky postupně nahoru…

                                          0 0
                                        • jonys  

                                          Ty brďo no to snad ne!

                                          Já sice bytostně nesnáším debily typu Jakla nebo Hájka (nechci napsat Klause), kteří by se tu nejradši zavřeli a bili se v prsa jací jsme nejvíc nejlepší a nejchytřejší pašáci a celej ostatní svět je jen banda ignorantů, ale jazyk považuju za podstatnou věc vlastní identity. Když slyším v šalině mlaďochy nebo čtu nějaký jejich bláboly na netu, řadím je do kategorie křupanů, jestli umí 5 jiných jazyků to nespasí…

                                          Jednoduchost života jaro nedělá. Jasně, že se můžeš mít jak prase v žitě, ale nepovažuju tě za takovýho buřta, kterýmu by nebylo blbý neumět dítěti vysvětlit, co jsou vyjmenovaný slova nebo proč nemusí 28.10. do školy…

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            To bys tedy měl nejprve nějaký to dítě napřed vyrobit, ty patriote :-) Jinak se tu zanedlouho bude mluvit cikánsky, čínsky a rusky.

                                            0 0
                                          • RomanH  

                                            viz. Pepek.

                                            Nejde o to, ze by jsi neco neumel diteti vysvetlit, ale jako kazdej rodic se snazis diteti pomoci.

                                            Na rovinu si priznejme, ze vymirame (cest Karosovi, Obdovi a Pajovi, kteri to zachranuji). Tyto pseudopokusy s praci pomale do 70ti let jsou nesmysl. Nedokazi si predstavit 70tileteho kopace, ktery stiha mladym, nechtel bych byt vozen v MHD od 70ti letych ridicu, asi bych ani nebyl klidny, kdyby me na operacnim sale rezal 70ti lety chirurg, totez i v mem oboru. Ne kazdy bude moci prodavat v obchode, sedet v knihovne, prodavat noviny, nebo delat skolnika.

                                            Pokud tu nebude dostatek deti, prijdou sem v ramci prirozene migrace lidi z Asie / Afriky. Cesky se nauci maximalne par slov, to je realita. My muzeme byt radi, pokud tu budou pracovat legalne a platit dane.

                                            Depka se me ptal na Germanii. Ano, historicky i ekonomicky jsme s ni spjati, ale dnes uz je to utopie a zrovna jazykove je to uz dneska bohuzel jinak. Taky ten prasopes, jako je EU v soucasne podobe, nema sanci na uspech. Jakl je sice trosku Kaspar, ale Klaus bohuzel nemladne a pokud se ODSka nevzpamatuje a pujde na ruku Kalousovi, nezbyva mi nikdo jinej nez Svobodni.

                                            A uz k tematu mlcim a jdu tahat do fabriky Miselinky.

                                            0 0
                                            • jonys  

                                              Že já do toho ty fagany motal! :-)

                                              Napíšu to tedy jasněji: hanba by mě fackovala, kdyby mě na ulici zastavili s kamerou a dotazem co se stalo třeba toho 28.10.1918 a já mlčel, nebo nevěděl, jaký i/y se píše ve slově pyča, třeba :-). Mnohem víc, než kdyby se mě zeptali, jaký světový jazyky dokonale ovládám…

                                              Jinak o neděli předběžně s Exikem domluven nějakej kosasurvival, pokud teda nebude vyloženě chcat (a pokud opravím to lupání při šlapání neznámého původu, jinak to nervově nedám).

                                              0 0
                                      • JSt  

                                        podivej se na celou vec racionalne. prinasi ti neco cestina? presto, ze me vcelku bavi, jen mne komplikuje zivot. ;-)

                                        0 0
                                    • Paja  

                                      Já nic proti hovorovým výrazům nebo absenci nabodeníček;) tady na BF nemám…

                                      S tím úředním jazykem se ale neztotožňuju…

                                      0 0
                                    • mastihuba  

                                      cesta jednoduchá, široká a rovná vede do pekla. :) Ja myslim že jsme tak šikovní, protože jsme se museli naučit tak těžkej jazyk a vše ostatní je proti tomu legrace. :D

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Samozřejmě mě mrzí, že se ve světě moc nedomluvím, ale narodil jsem se tady, žiju tady a umřu tady. Stačí, že nerozumím někdy ani lidem mluvícím stejným jazykem.-(

                                      0 0
                                    • Excel  

                                      Narval bych vás všechny do Mišelinky tahat pneumatiky, abyste tu neřešili pičoviny, vy svině intelektuálský.

                                      0 0
    • Smazaný účet  

      Vypůjčím si video z vedlejšího vlákna,

      Pepek zamlada: http://vimeo.com/50919634 :-)

      0 0
    • katuli  

      Ahoj, jeli byste dnes někdo se projet? Nejlépe z Židenic?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Narazil jsem na článek Poznej Brno:

      kam na piva z malých pivovarů?

      No sám bych to nenapsal lépe :-D

      Tleskám!

      0 0
      • Polka  

        Zamestnavatele na tebe!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Když mě nechtějí ani jako „operátora výroby“, tak ať si huknou…

          Buď sloužíš v nadnárodním koncernu, nebo seš za idiota v rodinné pseudofirmě s doprdele lezoucíma kamarádíčkama.

          Nejlíp se maj popeláří :-) Včera večer ve Vranclu, šup do hospůdky, lup tam dva šnyty a jedeme dál…

          0 0
      • RomanH  

        No, ja si nemuzu pomoct, ale mne v tech hospodach chybi teple jidlo (i kdyz co bych vcera dal alespon za tvaruzky :-))

        Pivo je tam celkem dobre, ale par prikladu z osobni zkusenosti :

        Bozenka – maximalne hermos nebo parek ci utopenec

        U Mice – slysel jsem chvalu na zebra, ale ve skutecnosti je nikdy za me nemeli a na i na ten chleba se spekem jsem musel cekat asi hodinu a pul, az dojde pani, ktera to udajne pripravuje

        U vsech Svatych – pivo dobry, ale brutalne zahulenej pajzl bez jidla.

        Samo, muzes si dat 4 – 5 chlebu se skvarkama, ale pokud chces posedet celej vecer s kamarady, teple jidlo bodne, i piv pak vypijes vice. Takto z toho mam pocit, ze si kazdej, kdo ma rad pivo, pronajme nejaky sklep, vyzdobi ho harampadim (7 svabu), dotahne tam becku a vesele toci. Pokud se o vycep staras, neda se na tom prakticky nic pokazit. V kotelne / garzi Ti to nasimuluju taky a pres leto jeste muzu hodit kytu ci zebra na ohen…

        Mikulasskou bych proto radeji treba na letisti u Vrtule, a nebo bez kol v pivovaru.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak mě to nevadí, jelikož vyrážím až večír a před tím vybílím lednici a dojím veškerý zbytky ze sporáku :-)

          0 0
        • jonys  

          Tak pojedem k tobě! Zahuleno tam taky nebude a Depkovi půjčíš walkmana aby si tam mohl pouštět ty svoje divočiny…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Holt není nad osmdesátky, nejbizarnější období, co se uměleckých oborů týče ;-)

            0 0
          • Paja  

            …zahuleno tam nebude, ale zhuleni není vyloučeno;D

            0 0
        • Jaroslávek  

          No už se to pomalu blíží.

          0 0
    • madbiker  

      dnes někdo na trip? ideálně kolem 13:00?

      0 0
    • RomanH  

      Co o vikendu, So(nejpozdeji v 15 hod musim byt doma) / Ne ?

      Predbezne jsme se s Exikem domlouvali na sobotu, sraz v Kurimi ci kolem Pryglu nekdy rano (9 – 9:30), ale pocasi nema byt nic moc. Pokud by nahodou bylo slusne, kdo by jel ?

      0 0
      • Excel  

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já, ale slušně nebude.

        0 0
        • RomanH  

          Sice si to myslim taky, ale uz nekolikrat to surfarum spolu s chmi nevyslo, tak se treba zadari…

          Dnes odpoledne mam slezinu, tak budu na mobilu + rano si jeste prectu B-F, jestli se jede. To Exik : hod, prosim, na B-F cas a misto srazu, at Ti to sedne, ja se do toho Kurasu ci Priglu snad budu schopen rano dopravit nejdrive na 9tou.

          0 0
      • madbiker  

        já bych jel, ale má fakt sněžit…

        0 0
      • Excel  

        Sraz Kuřim U zámku v parku, v 9:30 v sobotu nebo v neděli. V so ráno do 8:00 zde bude info, až ráno kouknu na balkon na rosničku v zavařovačce, jestli na to seru nebo neseru. Pokud neseru pojedu před 8:30 z Kameňáku-lesem směr Kohoutky-lesem Obora, zelená do údolí oddechu a pak pod zoo přes Kníničky asfalt do kuřima. Pokud nevyjde so bude se řešit ne a pokud to bude všelijaký tak bych to zrušil definitívně a podle sobotního zachcání pošolíchám eventuélně jen holednou a nebo vůbec. Kapišto?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Záleží, jestli nebude náledí a kolik večír projdu podniků při Tour de Veveří :-)

          0 0
        • RomanH  

          Jawohl :-)

          0 0
        • Excel  

          Tuna je mokro a mží, na radaru to vypadá všelijak, já to kašlu.

          0 0
          • RomanH  

            ok, tak treba zitra

            0 0
          • mastihuba  

            uplně stejně svinilo i v noci. V lese je sucho. :)

            0 0
          • Baba-Ji  

            ja dneska najizdel trat na zitrejsi „enduro“, celou dobu pohoda, ale z bilovic dom jsem uz promok durch a promrz az na kost :(

            0 0
            • pepek  

              zitrejsi „enduro ? Mapka by nebyla?

              0 0
              • Baba-Ji  

                http://www.gobreadcrumbs.com/…kakat-enduro

                hlavne ta druha erzeta se mne hodne libila, takova uzoucka rychla vrstevnice v jehlici a mechu, ani brzdit nebylo treba, „flow ja prase“

                ..zapisne je 20,– a pivo, vitez bere veskere pivo :) (a „pohar“)

                0 0
                • pepek  

                  Ale soudruhu, to jsou všecko dávno profláklé trasy. Jakto, žes to ještě neznal? (Tu ze Sobulek do Nassbergu jsem jel naposledy ve čtvrtek, je teď fakt pěkně uklizená. Nevím, zda je to na té mapce dobře zakreslený, ale ten konec, jak vyjedeš z lesa, se dá jet kousek (150m) po cestě směrem k myslivně a před ní doleva krátký technický sjezd na silnici ze Soběšic

                  0 0
                  • Baba-Ji  

                    je to uklizene, paac „pan poradatel“ si dal pres tyden uklizeci brigadku a odstranil i popadane stromy pres cestu, za coz mu patri velky ryspekt

                    …pro mne byla znama akorat Naucna, ja v te oblasti netravil moc casu, vzdycky jsem spis projizdel nekam dal

                    0 0
                  • Baba-Ji  

                    ..jinak v te mape by to mel byt gps zaznam, tak nevim

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ale soudruhu, nemáš přece zapotřebí pořád se vytahovat jak nudle.-(

                    0 0
                    • pepek  

                      Chtěl jsem jen poradit, soudruhu. Sám dobře víš, že vždy rád poradím, kudy vede ta nejlepší cest(ičk)a. Neboť cesta je cíl.

                      0 0
    • Smazaný účet  

      Soudruzi, nemáte někdo náhodou ty delší šrouby k PM adaptéru přední brzdy Avid na 180mm?

      0 0
      • JSt  

        na 185mm asi myslis. mam, ale dohromady s adapterem. dyt koupis oba za petikacku treba ve ferone…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ne 180mm, i jeden kus?

          0 0
          • JSt  

            jasne. jebnou ti to na vahu, nactou picarkovy kod a ty to zaplatis. ;-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Kde to mám nejblíž? :-)

              Skořepka?

              0 0
              • JSt  

                asi. nejaky spojovaci matrial je i na uvoze. ale to jsem videl jen pres vylohu, vevnitr jsem nikdy nebyl.

                0 0
                • jonys  

                  V OBI o nějakejch potravinářskejch hadičkách nikdy neslyšeli, ty Ferono.

                  0 0
                  • JSt  

                    ja to koupil v globusu v zahradnictvi. imho by to meli mit vsude v takovych kseftech.

                    0 0
                    • jonys  

                      Tak řeknu Globus, zahradnictví (jako Baumarkt, ja?) a neposílám kamaráda dělat ze sebe kreténa :-)

                      0 0
                      • Karaya  

                        V Hornbachu a Bauhausu taky pořídíš, je vůbec OBI hobbymarket?

                        0 0
                  • mastihuba  

                    potravinářský hadičky prodávají v potřebách pro výčepy v IBC ale jestli to chceš ke camelu tak tě zklamu je to tvrdy.

                    0 0
                  • pepek  

                    Gumex, voe p*čo.

                    0 0
    • Excel  

      Zejtra to vypadá tak akorát…NA 3,14ČU!

      0 0
    • Excel  

      píšu jen pro formu, jakože je to jasné, ne?

      0 0
    • Jaroslávek  

      Jedete zíra někdo na Buk, satani ?

      0 0
    • jonys  

      Dnes v 15.00 vyrážím z M.Horákové směrem na Obřany, Bílovice, Soběšice a tam někde na pohodovou kochací jízdu provázenou soustavným lupáním neznámého původu při každém otočení klikama, kdyby se chtěl někdo přidat. Světlo nemám, takže bez hospody a nic velkýho.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Samý negativa.

        0 0
      • RomanH  

        15tou hod. jsi odpalil duo P&P (Paja + Pepek) a absenci hospody ty ostatni :-)

        0 0
        • pepek  

          Světlo nemám, takže bez hospody a nic velkýho – kdo to je? To je asi nějaký nový zelenáč, ne?

          0 0
      • Polka  

        Lupani nebude z klik ;-)

        0 0
        • JSt  

          nevylucoval bych to. neco mne zaclo lupat po chvilce v klikach, kdyz jsem prehodil deoracky na titana jako singla. vratil jsem je zpet na tranca a stejny lupani pokracuje i tam – 100% kliky. jeste jsem to teda neresil. O:-)

          0 0
          • jonys  

            Ja jo. Rozebráno, vyčištěno, promazáno, nevyřešeno…Zkusím cvičnou jízdu s jiným zadním kolem a když nic, tak zase to mrdání se s těma čepama…To mě na tom fullu ubíjí!

            0 0
            • RomanH  

              klasiku jako sedlovka (ram / zamek), sedlo, rychloupinak, patka prehazky uz mas taky vyloucenu ? No a jeste pedaly…

              0 0
            • Polka  

              Prevodniky utazeny?

              0 0
            • JSt  

              mne to cvaka presne ve stejne pozici pri zaberu pravou nohou na obou kolech s jednema klikama. stejny byly jen kliky a rockring. jinak stred samo jinaci a prevodniky tez jiny. zhorsuje se to, ze to asi jednou nevydrzim. :-D

              0 0
              • jonys  

                Tak zkus pedál, příteli. Já to tady teď zkúšal, a co bys řek-měl ho tam! Sviňa! Jen jsem s ním rukou zacvičil, ozval se ten lupanec…Jenž tady mám leda imbus kterým to teda fakt nesundám :-(

                0 0
                • mastihuba  

                  sem to říkal :)

                  0 0
                • JSt  

                  kua jo, pedaly mam taky stejny. O:-) jak rikam, jeste muj kalich trpezlivosti neprietekol a neresil jsem. na 90% budes mit recht. ;-)

                  0 0
                  • pepek  

                    Hehe. Teď jen abys tam už neměl půlkuličky :-)

                    0 0
                  • jonys  

                    Člověče a v OBI ty hadice mají! Švagr tam dělá a ví kulový…Akorát zrovna ten průměr byl vyprodanej :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Už jsem ti tady nabízel použitou z Markill Aquarius, ale je zkrácená na 84 cm.

                      Nevím, jestli jsi to zahlíd.

                      0 0
                      • jonys  

                        To je dobrý, to nehoří. Jak o ni zavadím, koupím. Dík.

                        0 0
                • RomanH  

                  Ja to rikal :-D

                  0 0
                • RomanH  

                  Sundas. Nastrikej WD nebo opatrne polij brzdovkou (Exik ji ma doma urcite litry ;-)), nech chvili pusobit, nasad imbus, na nej pulmetrovou trubku a zaber. Jeste nezapomen na zavit – pamatuje se to lehce, na prave klice je opacnej zavit, aby se Ti pri povolovani pedalu svina prevodnik zakousl do ruky. V nejhorsim muzes jeste predem nahrat horkovzduskou.

                  0 0
                  • pepek  

                    On ho potřebuje rozdělat a ne sundat. Takže hadra, sikovky a 3× si rozmyslet podle šipky „tighten“, kam povolovat.

                    (btw na pravé klice je pravý závit)

                    0 0
                    • jonys  

                      …a na pedálu vyznačenej směr utahování, tohle nebude problém :-)

                      Romane, já tady v kanclu mám leda to cestovní mininářadí, lžičku, talíř, hrnek a krém na ruky. Takže rozborka bude až doma. Do prstu se mi minule zakousl pastorek při demontáži kazety (tu jsem podezíral totiž mezi prvníma), takže dám majzla, omotám pilu hadrem asi :-)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Jo taaak, ja vzhledem k dnesnimu casnemu startu ve spojeni streda a uredni den predpokladal, ze jsi doma :-)

                        0 0
              • Excel  

                nebo vám cvaká v hůlce

                0 0
          • mastihuba  

            pedal a nevyloučil bych zadní stavbu, oktalink někdy lupal? :)

            0 0
          • mastihuba  

            su ja vemeno, sem ti nedal ten film. :(

            0 0
    • jonys  

      Kluci, mimomísa: nechce někdo tenhle batoh:

      http://bagl.cz/…-10-silt-s-m

      za 1390,–? Nabízí to jako bonus při předplatným Vela, já ho ale nepotřebuju ani za tu cenu…kdyžtak dejte ještě dnes vědět, prý je jich omezený počet.

      0 0
      • RomanH  

        Cece, ja o nem premyslel, dokonce bych si aji to Velo predplatilt (stejne ho z nostalgie kupuju), ale 10l taky nechci. Osobne bych mel tezke rozhodovani meze 14l – 18l.

        Pro Manaska by to ale mohlo byt dost zajimavy – hleda malej batuzek. Hodil jsem mu odkaz na ICQ.

        0 0
        • mastihuba  

          do batohu pod 20 litrů stejně nic nedáš to jsou podle mne vyhozený prachy i když je to za polovic. :)

          0 0
          • RomanH  

            Manasek chce modrej, takze vyse uvedenej je mimo :-)

            A k te velikosti : on pozdniho jara do konce leta mi na vse bohate stacil prastary Mule. Jenze v prechodnem obdobi, kdy treba rano do prace jedu v tenkych capacich, tricku, dresu a ve vetrovce, odpoledne vyrazim z prace jen v kratasich + dresu), to neni uplne ideal. A ta 30tka je uz zase velka. Tady je pekna recenze na 18tku.

            0 0
            • mastihuba  

              18budiž, to už by šlo(i jinak):), ale co mám HAWG 18 litrů tak když se naplní vak tak už tam vleze jen tak větrovka, tričko a vercajk. Pak už se tomu škubou zipy. Včil jsem jej měl na výměnu zipů a jezdil jsem s 35+ a tam už limit opravdu není. Vleze do něj pohodlně komplet civilní oblečení s botama včetně přilby. :)

              0 0
            • JSt  

              jsem dospel k zaveru, ze je pohodlnejsi vetsi prazdnejsi batoh nez preplneny mensi. tricitka je ideal a pouzitelny jak na celodenak, tak i na vic dnu.

              0 0
          • Jaroslávek  

            Gramaři p… !!

            0 0
          • jonys  

            Víckrát v roce vyjedu s Lobem než s Mulou. Asi že víc než celodeňáků jsou půldeňáky s gastronomickou zastávkou, takže co chceš vozit…:-)

            0 0
            • mastihuba  

              když jedu vo půl šesté do hokny tak je všecko voblečený a jsou tam jen náhradní trička. Jedno podvlíkací dlouhý, jedno triko krátký. Odpoledne jsou v baglu navleky na tretry, větrovka, čepice, navleky na kolena, v zimě se přidávají SNB rukavice. Nahoru je odpoledne teplo a když se jede dolu, tak je člověk pěkně oblečenej v suchým. No a pak se musí počítat s tím že se třeba ještě někde zastaví, takže druhý suchý čistý triko v záloze. :) spoustu jsem toho vynechal, peněženka, bejle, klubo lepící pásky, světla, futrál vod kinofilmu…:)

              a do velkýho se vlezou dvě sedmičky vína, pečínka, štrycla chleba… sama pozitiva :)

              0 0
    • Smazaný účet  

      Dnes jsem byl na pohovoru na brigádu (expedient) do ložiskárny. Podle otázek mi to připadlo, že dělám konkurz na zástupce ředitele. Ty firmy už jsou z těch personalistů tak zblblý, to je neskutečný…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.