• Paja

    Tak je tu sice duben, ale podle predpovedi to vypada, ze u krbu jeste nejakou dobu pobudem…aneb dalsi tlachaci vlakno brnenske kliky;-)

    0 0
    • RomanH  

      Jsem chtel napsat, co takhle na Zelenej ctvrtek Smelc s uzenym, ale kdyz se tak divam na predpoved, tak je to spatne. Navic mam ct+pa dovcu, tak spolecnou vyjizdku dam maximalne v ut/st.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já mohu ve st.

        0 0
        • RomanH  

          St by pro me byla take lepsi.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak jsem dal sedlo o 1cm níž (bolely mě podkolenní šlachy), nahodil širší vlajdy, místo rovných a sedím na úplně jiným biku:-)

            Akorát hydrovak začal být inkontinentní, tak nevím jestli nepřejdu na bidony, jelikož ta údržba mě dost se.e …

            0 0
          • obda  

            Zelenej čtvrtek ve středu? Chjo :(

            0 0
      • jonys  

        Chtěl jsem napsat to samý. Akorát s tím, že já dovču nemám :-(

        0 0
        • RomanH  

          Zitra to asi na ten Smelc prubnu. Podle Windguru ma byt odpoledne 18 stupnu, kolem 18te pak cca 15. Sice je zitra streda a teple uzene asi nebude, ale co uz.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Prubnu s tebou. Vnitřek už mají zavřený ?

            0 0
            • Smazaný účet  

              To by asi nevydělali:-)

              Zatím podle mě mladí, když je pěkně, otvírají souběžně venek…

              0 0
              • RomanH  

                Jim o to kdysi snad ani nešlo, hlavně se prý nehonit :-)

                0 0
            • RomanH  

              Bude mi ctí ;-)

              0 0
              • Paja  

                Jel bych s vami, ale ne ve 3…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Ne jel bych, ale pojedu. A ve 4.

                  0 0
                  • Paja  

                    Ve 4 bych snad mohl vyrazit ze Slatiny…

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak jednou zkus prijit do prace o 30 minut drive, nebo o tech 30 minut drive odejdi, ne ;-) S Manaskem bych videl start v klasickych 15:30 na moste, ale do 16te hod se klidne premuzem ;-)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Jinak, premyslel jsem o trase Cervenej kopec – Myslivna – Kamenak – spustit se dolu nejakym sjezdikem do Bosonoh, pak zatnout zuby a prekonat ten hnusnej usek na Veselku po silnici, aby to nezkoncilo bloudenim jako posledne, no a pak nejak takto . Uz jsem tam dlouho nebyl, tak by to mohla byt trosku zmena.

                      0 0
                      • Polka  

                        Ja teda nejedu, ale ten asfalt soudruhu, teda to je zlo, pritom to jde objet zprava podel lesa, myslim, ze jsme tama uz jednou jeli. Vam se to tehdy nelibilo? :)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Prave na to koukam

                          Libilo, ale prave bych se chtel vyhnout tomu, co se stalo tenkrat :-D No nic, tu mapku si radeji vytisknu ssebou.

                          0 0
                          • Polka  

                            Ja si pamatuju jen na ten blbej kousek toho pole, ale pak uz to myslim nejak slo. Ono by to slo bud vzit i jeste vic zprava kolem toho Mladyho vrchu nebo pokud fakt pres Bosonohy, tak urcite pres ten lom, ted to tam jeste nebude moc zarostly.

                            0 0
                            • RomanH  

                              No udelali jsme chybu, ze jsme po te silnici jeli kousek navrch a pak se prodirali tim lesem + polem. Radeji pojedu tech 500 metru dolu po silnici smerem na Veselku a z ni to vemu po te polnacce.

                              0 0
                          • Paja  

                            No, jestli se budete motat takhle, tak bych to asi vzal Udolim oddechu a kolem koni do Zebalu, kde bychom se scukli…

                            0 0
                      • obda  

                        Tak si panove dejte jedno zelene s tajemnou bylinkou E133 i na mne, ja viditelne s vama vyrazim nejdriv v kvetnu :(

                        0 0
                        • RomanH  

                          Copak, zase hopsáš ?

                          0 0
                          • obda  

                            Jako většinu střed, že. Ale po 21.4. už to bude volnější. Ale od tohoto týdne mám občas volné i úterý :)

                            0 0
                      • Excel  

                        Bych se spustil hned u Myslivny, Pepek ti nahodí kudy, tisíce děkovných dopisů ;-)

                        0 0
          • jonys  

            No já teda se chystám vzít zejtra kolo do práce, takže teoreticky bych se i přidal, ale přibrzdil bych váš optimismus: Šmelc má open čt-ne!!!

            0 0
    • Motyll  

      Dnes jedu kolmo vzhůru na Kometu. Se někdo přidá?

      0 0
      • Jaroslávek  

        No nazdar, tam to musí teď vypadat.-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        A je to .

        0 0
        • Motyll  

          Utekl jsem po první třetině. Euforie se pomalu začala kondenzovat do těch malejch zelenejch. A to já nějak blbě snáším :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            To už říkali naši dědečkové, kdo uteče vyhraje. Mám kolegu v práci, ten je zarytej Komeťák, došel před chvílí. Ten už čeká na výplatu jak na smilování.-)

            0 0
            • jonys  

              V 8 ráno jsem viděl na Mendláku borca, co šel teprve ze špilu evidentně…protože esli do práce v dresu a nalitej jak žok, tak potěš :-)

              0 0
    • bagr84  

      Jsem o vikendu nasadil toho vaseho nanoraptora s mlikem a toz dobrej balon to je :) Dokonce to ani neuchazi, tlak drzi krasne bez nejakyho projeti nebo extremniho sterchani.

      Su zvedavej na odpaneni.

      0 0
      • Polka  

        Spatna volba, dockej casu.

        0 0
        • bagr84  

          proc prosimte? :)

          0 0
          • Polka  

            To uz se to tady resilo tolikrat viz. Pepek apod.

            0 0
          • Paja  

            Polka (a marapara) maji s NR spatny zkusenosti, ja treba vyborny, a ze uz jsem jich sjel…podle me v porovnani s podobne rychlyma plastema (RR, RK, Python), ma o tridu lepsi zaber…

            0 0
            • pepek  

              Jawohl

              0 0
            • Polka  

              Ten plast ma od doby co jezdim pevny vidle jeste jednu zasadni nevyhodu z myho hlediska a tou je sirka. Ja potrebuju balon. A vepredu balon a vzadu 2.1 NR bych nesnesl :)

              0 0
              • RomanH  

                Podle me bude na 19tce rafku ten NR 21 stejne sirokej jak RR 2,25. Presne to nevim, ale neprijde mi jako uzovka.

                0 0
                • Paja  

                  Uzovka neni, ale RR 2,25 ma na 19mm rafku cca o 3 mm vic, ja nameril 52 u NR a 55 u RR.

                  0 0
              • Paja  

                A ne spis vyska? Ja bych taky klidne bral NR v 2,25, ale on je i tak pomerne vysokej. Vyska se dost blbe meri, ale mne NR na 19mm rafku vychazi 52 mm, u RR 2,25 jsem nameril cca 54 mm, takze jo, je vyssi, ale neni to zas tak dramaticky (nejvetsi balony, co jsem zatim na kole mel RK 2,2 mely jeste asi tak o milimetr vic…tj. kolem 55 mm, treba MK 2,2 je pri sirce 52mm o neco nizsi – kolem 50mm).

                0 0
                • Polka  

                  Ja nevim, mozna ty plaste i nak zmenili trosku, ja NR ale uz urcite davat nebudu, jsem max. spokojenej s RR 2,25. Ostatne byl jsem vzdycky, vzdycky jsem se k nim vratil, pac vsechno ostatni stalo za prd. Rubena Scylla vydrz ale tezka, nakej Conti otresna smes a nejel, Michelin xc dry klouzal jak prase a nejel. No ten NR a Crossmark nakonec z tech pro me horsich plastu byly nejmensi zlo diky pomeru rychlost/grip.

                  0 0
                • pepek  

                  Teď se mi zdálo, že ti vyskočily žlutý skvrny na zádech, ale asi to byl jen přelud.

                  0 0
            • bagr84  

              Mas srovnani s RK? Ta ale vozis duse ze?

              0 0
              • Paja  

                Ne RK jsem vozil bez duse, kazdopadne balon to byl paradni, pohodlnej, ale z hlediska zaberu dost zklamani…nez do RK bych sel urcite spis do RR,..

                0 0
                • bagr84  

                  Ok, dik. Zitra vyjizdim na bajku, tak poprve ozkusam :)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    S námi ?

                    0 0
                    • bagr84  

                      Jste pro me stale casove nedostupni, ikdyz vyhlidky jsou ted lepsi, uz si vydelavam na chleba jinde, od zacatku tydne :)

                      A mimochodem prvni pocity z NR jsou vice nez dobre.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Po Dánech tuzemsko ?

                        0 0
                        • bagr84  

                          Aaaaano, Pivovary Lobkowicz ;)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jak já říkám, sdružení pivovarů, které nenadchnou. Kdysi jsem pil výbornýho Rychtáře, ale nebylo to v brnisku…

                            0 0
                            • mastihuba  

                              ja bych spíš byl za to aby si pivovary hlídaly kvalitu svojeho piva v hospodách protože břečku z toho většinou udělá až hospodskej. :D

                              0 0
        • RomanH  

          Ja jsem zatim mile prekvapenej.

          0 0
      • Pumsc  

        jaká šířka to je prosímtě?taky chci na ht nějakej balon dozadu:),a nano celkem jede i zabírá…

        0 0
    • Splinter  

      tady to je asi jak hazet hrach na zed, ale kdyby nekdo jel, tak jedu na skodabike i selu, muzu ho vzit…

      0 0
    • mastihuba  

      tak si furt rikam ze ty velikonoce jsou hluchy a ja to mam blokly. :) takze zitra asi posledni silnica pred odjezdem.

      0 0
      • Paja  

        ty jses horsi nez Maňas;)))

        0 0
      • Motyll  

        Vylešti silnicu na převoz a vem na zelený pivo něco s autopilotem!

        Zítra jsem v cajzlově, ale kolem 7 bych mohl ke krbu (pěšky) dorazit. Dám ti poslední pomazání.

        0 0
        • mastihuba  

          tak autem do práce autem z práce, silnica se projela 150km aniž bych opotřeboval gumy. Tak to má byt. :D

          0 0
          • Motyll  

            Myslím zejtra woe :)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Nj., ty nezmokneš …

              0 0
            • mastihuba  

              ja teho teda moc nenaspim ale dyz sem nespal vcera a dnes to bude stat za hovno tak vzhledem k tomu ze jedem v patek pres noc je stvrtek na spani jedinej vhodnej a jak znamo nejlip se clovek vyspi cistej a to su rad ze mi odpadla celadna.

              0 0
    • mastihuba  

      nejel by o víkendu někdo na bajka? :D

      http://www.yr.no/…ne/long.html

      0 0
    • Karaya  

      Dnešní fotodokumentace, některé fotky jsou přímo bublinózní, zvlášť když s ATB se stejně nic jinýho nedá dělat ;-)

      0 0
      • JSt  

        jonys dobre tlac haro do punku ;-)

        0 0
      • Paja  

        Tym B ceka na tym A, zvlast u prvni fotky bych vedel, co do bubliny…;)

        0 0
      • Paja  

        …a uz se riti

        0 0
      • Paja  

        E133;)

        0 0
        • mastihuba  

          samej chlast že vám neni hanba :D

          0 0
          • Paja  

            …slysim nejaky kejhani, ze by potrefena husa?-) to nevis Frantisku, ze i Bauer pije grog (ten si dal jonys) a to dokonce PRED zavodem…;D…ne, ze si to pres Drticem vezmes k srdci a vypijes toho 2 litry…;P

            0 0
            • mastihuba  

              ja na drtiče nejedu :) dycky mne z něj bolí spíš hlava než nohy :)

              0 0
              • Paja  

                Tos zklamal, jeste vic, vsak Te nikdo nenuti se v patek setnout, z Chorvatska budes mit formu, tak muzes jet s nama;)

                0 0
      • Paja  

        ;)…a na zaver jedna naladovka

        0 0
        • Jaroslávek  

          Mé dojmy ze včerejška:

          • za výběr trasy vedoucí zasluhuje *
          • proti loňsku včera éčka dobrý
          • v podstatě bezproblémový kolektiv

          Ad fotodokumentace:

          • zbytečná skromnost týmu „B“
          • červené ponožky a rukavičky by u módní policie taky neprošly
          • pro Jiříka: Jonys jde do punku a Pája do „mladý Ital ?“
          • většina fotek je značně bublinózní
          0 0
        • jonys  

          Vážímě si toho, Pájo. Fotíš, po nocích stahuješ, hážeš sem a pak po deváté líně se, nevyspán, ploužíš Židenicemi do práce…:-)

          0 0
          • Paja  

            Vole, ja byl dneska probuzen pred 6, malej prej radil od 4 @;-) tak se zena rano potrebovala trochu dospat…chces si to zkusit?-P a nevím jak bych mel jet, aby to pro tebe nebylo line, mam pocit, ze ty bys rekl, ze jsem se flakal i vcera pri tom Kulhavystyle presunu na sraz;P

            0 0
            • jonys  

              Tak to jsme se snad flákali fšici, ne?! :-))

              Vole si to moc bereš vždycky, o to víc mě to baví. Mě je přeci úplně buřt v kolik, jak a kam jezdíš. Ale napsat sem „viděl jsem Páju na kole jak jede do práce“ je škoda příspěvku, že.

              Rád jsem tě viděl :-)

              0 0
              • Paja  

                o nekterych vecech se nevtipkuje ;-Ð ;D

                0 0
                • mastihuba  

                  správně, jeden je zvyklej chodit na ráno a druhej na odpoledne a tak to má byt :D

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Mě by hlavně zabila ta časová prodleva mezi 6–9. To už bych se do té práce ani nevyhrabal .-))

                  0 0
                  • Paja  

                    No tak ja se samozrejme jen tak nedam, z postele me dostanou vetsinou az pred sedmou;) pak tak zhruba do ctvrt-pul devate mam co delat a nez se pak vypravim sam, tak se kolikrat rucicka uz sune k devate…nebo samozrejme v posledni dobe vetsinou nekdy po osme dorazi remeslnici a s nima clovek taky nejakej cas stravi…

                    …to, ze jsem chodil pozde i driv, kdyz jsem mel na praci jak treba ty rano jenom vstat a vyrazit, je jina vec…to se mi proste nechtelo, bo su zalozenim sova…;)

                    0 0
              • Paja  

                …a takys mohl napsat treba // videl jsem Paju na kole, jak jede do prace, sice pozde jako obvykle, ale rubal to jak Cancellara, kdyz stahuje unik// co by Ti to udelalo…a realite ty to nebylo o nic vzdalenejsi nez to liny plouzeni ;P

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Tak toto z loňska můžu potvrdit, nastoupil jsi na Tábendě jak Cavendish, sotva jsem se stačil uklidit s Fordem na chodník!

                  0 0
                  • Paja  

                    No, hned to jinak zni, Cav je sice prcek, ale nevadi…;D

                    0 0
                • jonys  

                  Tak útrpný výraz tvé tváře 4 násobné fraktuře klíční kosti odpovídal, to máš pravdu…:-)

                  0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. např. tady toho čutálistu mě připomněl tohohttp://fo­to.osobnosti.cz/fer­nando-torres-246749

          0 0
      • Polka  

        Bohuzel zklamu, ale napadlo mne pouze toto. Predpokladam, ze se tim u Manase definitivne zaradim do problemoveho kolektivu :-)

        0 0
    • jonys  

      Co Velikonoce, přátelé? V sobo dopo a v po by to mohlo počasově jít…

      0 0
      • RomanH  

        v sobotu podle pocasi neco dam, ale potrebuji byt brzo doma, tak asi silnice.

        0 0
        • RomanH  

          tak vcera nakonec 90 km a 1100m. Domu jsem prijizdel dost prositej – zacinam se toho Klinovce bat.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Tak já to zakončil stajlově, zelený škopky, a na závěr na otázku vrchního co si dáte řekl kámoš vrchnímu, že pivo už ne, ale že zelenou. (chtěl mi udělat radost asi).-((

            Každopádně Klínovec vidím růžově.-))

            0 0
      • Jaroslávek  

        Nic.

        0 0
      • pepek  

        Já bych jel, ale ty moc chrtíš, tak taky nic.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Je to honič ega.-)

          0 0
        • jonys  

          Co kecáš! Ani jednou jsi neodpad a ve sjezdu k prádelně mi skoro ujel :-)

          0 0
          • pepek  

            Ani jednou jsi neodpad – toto ovšem není žádné velké plus, když to měla být pohodová vyjížďka. Teprve po připojení skupiny A bylo už všechno OK.

            . . . a ve sjezdu k prádelně mi skoro ujel – toto je ovšem velká ostuda, bo stařičký author s Judy x nový Trancík s liškou. (+ stejný rozdíl ve věku řidiče :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              :-D

              Mně to nejede ani nahoru ani dolů :-(

              Teď jestli je problém ve velikosti kol, či kondícii :-)

              0 0
              • pepek  

                Je to v těch kolech, řikala to Zlatka i Tina. Dej tam šestpadesát a pojedeš jak Yamaha.

                0 0
              • Polka  

                Asi na to nemas mentalne.

                0 0
            • Paja  

              Ja bych rekl, ze ani na tom Stumpovi s RVL bys to nesjel o moc rychleji, urcite bys sam sobe na Authoru neujel…on to neni zrovna typ sjezdu, kde by full byl zas takova vyhoda.

              0 0
              • pepek  

                No asi trochu rychlejší bych byl, to zas jo. Ale před těmi 15 lety! . .. . . ..

                Před 15 lety byste mně ani neviděli, jak bych to slítnul :-)

                0 0
                • Paja  

                  To by se videlo…;P

                  znas to tebe, tebe jsem vzdycky prepral ;D

                  0 0
            • jonys  

              Po připojení skupiny A už se jelo jen do nejbližší hospody…

              A jinak teď bys mě přepral i na tříkolce, od soboty se peru s nějakým bacilem v bříšku :-(

              0 0
              • Paja  

                Tys tak jel od zacatku, nejdriv misto docela peknyho sjezdiku do Zebalu jsi nas zatahl nekam na pole a sjezdik na Meckove jsi taky objel…;P

                0 0
    • Smazaný účet  

      Svorada má další barák a je No.1

      0 0
        • Jaroslávek  

          Tak protekci u Svorady… toho bych se nenadál.-)

          0 0
          • pepek  

            Kup si spešla, dostaneš aj 20% slevu od marťuly – ze 150000 na 120000 -a to se vyplatí.

            0 0
          • mastihuba  

            ja bych se neradoval, první co sem slyšel ode dveří bylo " co ty tady chceš "

            0 0
            • Paja  

              …asi Te rada videla…;D

              0 0
            • pepek  

              Asi už chytla ty jejich móresy. Akorát, že to řekne na plnou hubu a navíc šlapanickým dialektem :-)

              0 0
              • mastihuba  

                ale jinak dobry mam nový bílý rukavice, lepení a dušu na silnicu a eště mne nalomily na spešl pumpu. Byli opravdu vzorní. :)

                0 0
        • Paja  

          Hele Martula na steklich…konecne dostala Maňasovu oblibenemu oznaceni Miss Slapanice no, treba se uz po te bruslarske pruprave na tom naucila chodit, co si pamatuju jak jednou licila zazitky s chozenim na podpatcich…bylo to neco ve stylu moje prvni jizda s naslapama ;D

          0 0
          • Martula  

            Moje první jízda v nášlapných pedálech = válení se v hromadě klacků :) a bažině. . .

            Moje první chození na podpatcích = to bylo cajk :)

            A na Frantu se jinak nemůže, jinak rejpe a rejpe… Já jsem na všechny hodná, a žádné móresy není od koho chytat.

            0 0
      • obda  

        To je teda postřeh ;) Tak schválně, jestli vyhraju tu silnicu :)

        0 0
    • Splinter  

      Jede nekdo nekam odpo? Nebo ste uz vsici namol? :)

      0 0
      • mastihuba  

        kez by. :( kua i ten hokej budu sledovat z betle.

        0 0
        • RomanH  

          Ty ses nemocnej ?

          0 0
          • mastihuba  

            jj pátek bajk 65/10, sobota bajk 65/10 a v neděli už sem se válel. :D

            0 0
            • JSt  

              coece za vikend mne ten pomer vychazi dost hur. …nebo lip? jak se to veme :-D

              0 0
            • RomanH  

              No, ani mne nemluv… Ja se jel projet v sobotu na silnicce a ke konci uz jsem se citil fakt unavenej. Vecer becka + kyta, celou dobu jsem postaval u ohne, pak se male udelalo spatne, tak jsem ji odvedl domu, sel spat, v noci zimnice a celou nedeli jsem prolezel (ani dopijet jsem nesel), bricho bolelo (ale ne z piti ci z jidla). Druhou noc opet zimnice, ale rano uz to bylo OK. Velikonoce jsem prozil o caji a kafi, akorat vecer si nas soused postupne vsecky odchytal a sedeli jsme u nej na zahrade, seslo se snad pul vesnice.

              0 0
              • mastihuba  

                tak ja mam chyceny prudušky, fakt už na všecky seru a budu jezdit jen sám svým tempem, co je mi platný že jeden den udělám průměr 16–17 dyž druhej den nevstanu.

                0 0
              • Smazaný účet  

                není nad život na vsi ;-)

                0 0
                • RomanH  

                  To jo. A to to vypadalo tak nevinne. Zamavani, smich, jdes dal, hned dostanes soupravicku (panacek + pivo), postupne prichazeji dalsi a dalsi, divas se na zapad slunce,… no, motal jsem se snad jeste v poledne :-)

                  0 0
              • Paja  

                Nj, tak ta zprava, ze jses po 90 km vyrizenej je trosku matouci, kdyz mas potom 2 noci zimnici, to se neni co divit…

                …a teda bolet me bricho ikdyz ne z jidla, tak to rozhodne „nelecim“ kombinaci caj+kafe, to uz je trochu masochismus…

                0 0
            • Jaroslávek  

              Takže velikonoční pondělí v hajzlu ?

              0 0
            • Paja  

              Takze nedele 0/10?-)

              0 0
    • Paja  

      Nejaky plan na tento tyden? Ve ctvrtek na chcat, takze leda zitra…

      0 0
      • pepek  

        Když mně přestane bolet zub, tak bych jel. (Ale Jonysovi nic neřikej, zase by chtěl jet tempo.)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jáká je nejkr. „pohodová“ trasa na Macochu?

          0 0
          • pepek  

            Autem na parkoviště nahoře u Macochy :-)

            A pak už podle chutě: žlutá na Sloup, nebo sjedeš schody a serpentiny dolů, naproti na Blansek (:-), nebo k lanovce, přejedeš ke Kateřinské, vyjedeš nahoru. . . . . . možností je hafo. Dobrý je vyjet z Blanska nahoru k Těchovu a sjezd dolů ke Skalnímu mlýnu. Čertův most je taky pěkný a nikdo eště nehlásil, že by jej přejel, můžeš být první.

            0 0
        • jonys  

          Já chcu hlavně vyléčit bříško (na páteční kalbu), takže vynechám…včera jsem to šel prubnout, po hoďce jsem byl doma a další průběh zhruba viz Roman :-(

          0 0
          • les  

            Hoši chce to víc kořalky, jinak se bacil rozšiřuje jak róm.

            0 0
          • Excel  

            té to zelený pivo, chlaščete sračky a pak se z toho poserete

            0 0
      • Paja  

        Toz dneska predpokladam k Ladovi a sraz by se mi hodil bud v Marianskym nebo na Klajde…

        0 0
        • Smazaný účet  

          může být…

          0 0
        • Paja  

          Tak rekneme 16.45 v udoli? Mam takovou myslenku, sjezdik k Jelenovi, rouratrail, sjezd na Hadku, rychla vrstevnica a po Frantovym k hajovne…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Dobrá, doufám, že se ještě někdo objeví…

            0 0
          • mastihuba  

            po cihlách k hájovně si to užite :D

            0 0
            • Motyll  

              už to trochu oschlo…

              0 0
              • mastihuba  

                tak o mokro by ani nešlo sucho je tam docela dlouho, ale ty hluboký kolaje jsou echt na …

                0 0
                • Polka  

                  Sem tam tehdy naposled tema kolejema jel a no problem.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    no mne takový šmudlání moc nebaví, když vím že vo 500m vedle projedu normálně.

                    0 0
                    • Excel  

                      po asfaltu na silničce…Chce se mi zvracet…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        na tu sem zrovna nemyslel, to je uplně jinej level :D

                        0 0
                      • RomanH  

                        Ono je to strasne nakazlivy :-) Zrovna dneska jsem si rikal, jaka je ta silnicka parada. Zadnej provoz, odsejpa to, krasne rozhledy na zalesnene udoli, zapad slunka… Proti tomu castecne zabahnena cesta z cihel nekde v lese, no, nevim nevim :-D

                        0 0
                        • Excel  

                          jak jsem už psal, s přibývajícím věkem se prokazatelně inklinuje k silničce

                          0 0
                          • RomanH  

                            a tak to i souhlas, ale ono je to i jinak – treba dnes jsem mel jen cca 1,5 hodiny casu. Na biku by to bylo akorat tak dolu, pak Kvetnice a vydrapat se zpet. Na silnicce z toho byla pekna vyjizdka.

                            0 0
                            • Excel  

                              Dřív bylo právě dobrý, že člověk vyjel a nejel po silnici, ale vypad někam do lesa a i z hodiny a půl byla pěkná vyjížďka.Se vzrůstající schopností ujet delší trasu se radost z krátkejch vyjížděk vytrácí a je to jen honění za kilometrama ve vymezeném (omezeném)čase. Já se ptám,soudruzi, co je správně?

                              0 0
                              • Polka  

                                To by jeden blil.

                                0 0
                              • pepek  

                                No to je těžký, když on Roman tam nemá kolem žádný terén , víš?

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Jenze prave to, kam se dostanes na 1,5 hodky, mam projezdeno za tech cca 20 let krizem krazem. Ale abych se priznal, vcera jsem vahal, nakonec sedl na silnicku a nelituju. Nepopiram, ze mam zase tu vyhodu, ze je tu pres tyden pozde odpoledne takrka nulovy provoz a silnicky vedou peknou krajinou.

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    Ten plíživý přesun na silnici je smutný. Přiznám se, že občas, díky vám, mám ty slabé chvilky, dokonce jsem rozhodnutej, že bych si tu žiletku i pořídil, ale věc má z marxistického hlediska i druhou stránku věci, kromě toho že na ni teda nemám munici. Kolikrát se teď přistihnu, že vyjedu a honem už bych chtěl mít najeto aspoň pade abych se jako cejtil spokojenej a konečně si to začal užívat, ale to je celý vo hovně. Asi bych měl zahulit s garym fisherem a vrátit se ke kořenům.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No, priznejme si, ze drive bylo na bike vice casu. Nez jsem mel sviste a bydlel jsem v Brne, nejpozdeji jsem s Katkou kolem 15:30 sedal na kolo, cca 3× tydne + vikendy. Ted se na kolo doma dostanu nejdrive kolem 17te, a to jeste tak 1× (maximalne 2×) pres tyden + 1× o vikendu. Tak je logicke, ze chci urvat co nejvice – tim nemyslim kilometry ci vyskove metry, jestli mi teda jako rozumis…

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Tim spis to nechapu, ale rekl bych, ze zbytecne ztracis cas presunama, rano Karlovi hodis do auta bike a odpoledne cestou z prace v usetrenem case + 1– 1,5, co by jezdil po okoli, mas krasnou vyjizdku…

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Já ho zcela chápu, často jezdí 3 v autě, jestli si dobře pamatuju.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Tak na strechu, musi do tchana investovat a poridit mu zahradku;)

                                            0 0
                                          • RomanH  

                                            Presne tak :-)

                                            0 0
                                          • Paja  

                                            Viz. nize, navic k 3 lidem se prece do poradnyho auta vejdou az 3 kola, ne?-)

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              No uz vidim Karla, jak celej stastnej dava kazde rano kolo do auta, na krizovatce u nadru, kde nas za jizdy prakticky vyhazuje, hodi vystrazne a ceka, az si sundam kolo :-)

                                              Nerikam, ze by to obcas neslo, ale tim bych nic neziskal. To uz je pro me lepsi vyrazit odpoledne u nas, a nebo to jet cele (i rano) na kole. Nicmene, vzhledem ke Klinovci, Beskydum a podobne je pro me ted asi opravdu smysluplnejsi na kratkou chvili vytahnou silnicu nez bika.

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                Tak na strechu, to je sundany za par vterin…

                                                Vzhledem ke Klinovci je nejsmysluplnejsi jezdit na kole tam i zpet, ze;D

                                                0 0
                                              • pepek  

                                                Když budeš mít kolo, můžeš si vystoupit jinde, ne? Třeba hned za tabulou. A kósek dojedeš. Dobrý jsou prý na to ty plastový nástafce na pedály.

                                                Já mít zetě bikera, tak mu kolo rád svezu.

                                                0 0
                                      • Excel  

                                        Taky je to hlavně vo počasí, letos to začíná být opět takový když můžu, tak chčije a když prostě nemůžu tak je tam krásně.

                                        0 0
                                  • obda  

                                    Naopak ja v tydnu odpoledne jinam nez do terenu odmitam jet – silnice na Kurim, Lipuvku a Tisnov jsou plny spechajicich „venkovanu“ vracejicich se z hokny a fakt mi to nedela dobre. Na silnici tak v nedeli rano, to je provoz mezi Ceskou a Kurimi snesitelny. A nebo vlakem do Tisnova, zpatky smerem do Brna uz je to v pohode.

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Co máš s tím Tišnovem?

                                      0 0
                                      • obda  

                                        Ze by to byla pro mne nejblizsi lokalita }(ok, jedna z neblizsich) smerem z mesta, kde zacinaji silnicky s malym provozem? A kde mam na kole par nepeknych zazitku na usecich Ceska-Kurim a Kurim-Tisnov?

                                        0 0
                                    • Paja  

                                      No, ale od vas bych zvlast na kratsi vyjizdku vyrazil nejdriv smer Kras – Mokra Hora a pak Jehnice, Vranov nebo rovnou Sobesice

                                      0 0
                                      • obda  

                                        Ve vsedni den odpoledne je to tam taky naprd :( Z Vranova do Krasu pokracujes pres usek Sebrov-Blansko, ktery je o drzku objektivne (teda pokud nehces pres kopec – Olesna ;) ) Snad jeste ze Sobesic do Adamova … Proste na to nemam mentalne. Zlaty Bohunice – tak se dalo smerem na J/JZ jezdit s minimem provozu (pravda, mluvim o zacatku devadesatych let minuleho stoleti)

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Kdyztak Sebrov-Svitava a dal muzes kolem reky na Adamov a pak uz kamkoliv, jinak ale Vranov-Utechov-Adamov nebo Sobesice-Utechov-Adamov…a nevymlouvej se, ze je to ***** do kopce…;D

                                          0 0
                                          • obda  

                                            O kopci jsem neřekl ani slovo – musím ho stejně vyjet i na bajku :)

                                            0 0
                                            • Paja  

                                              Ja to myslel spis proti tem tvym puvodnim smerum – Kurim, Lipuvka…

                                              0 0
                                  • jonys  

                                    Takže jediný rozdíl je, že silnice v okolí nemáš naježděný jako terén a proto tě to víc baví. To je jak s babama, že. :-)

                                    Hoši, nešpekulujte, kupte pořádný hajtry a užívejte cestu. Flow, *****! Já se včera teda osmělil a přestože 1000× jetá trasa, byl jsem vyendorfinovanej jak puberťák na rockovým koncertě!

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      to mluvíš ještě o cyklistice?

                                      0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      a já myslel, že ty koncerty jsou na celý život…

                                      0 0
                                    • RomanH  

                                      tak v tomto pripade by jsi ve svem veku uz mohl vedet, ze jakmile to ma kola nebo kozy, tak s tim budou v budoucnu problemy a bude to vlastne uplne stejne ;-P

                                      0 0
                                      • jonys  

                                        Kozy jsou, mimochodem, jasným důkazem, že se muži dokáží soustředit na 2 věci zaráz :-)

                                        0 0
                            • Polka  

                              To se pomalu ani neda cist. Pepek ma predpokladam osypky :)

                              0 0
        • Smazaný účet  

          Pánové sorry, byl bych zbytečný brzdič.

          Přesto jsem měl namotaných 38:-) Nechápu kde…

          0 0
          • RomanH  

            Pánové ?

            Pokud jsem dobre pochopil, tak tak jede kazdy solo, pac Manasek bocha (teda jeste mozna Katuli…).

            0 0
          • pepek  

            Asi jsi se unáhlil, spliňta prý vyměkl, a když jsem se připojil já, tak to už bylo na kochačku.

            Soudruzi, víte koho jsme potkali na Buku? Nevíte!

            0 0
            • mastihuba  

              bych to tipnul na slecnu S. Nebo branteca :) jinak bys nebyl tak tajemnej.

              0 0
              • pepek  

                Brantec na žiletce!

                0 0
                • RomanH  

                  :-)

                  0 0
                • mastihuba  

                  všecko je jinak :D ale ještě je duben a tomuhle se fakt těžko věří. :)

                  0 0
                  • pepek  

                    Jj, šíří se to jako mor, ty žiletky.

                    0 0
                  • Paja  

                    ano, ano, Pepek Dusin nikdy nelze;)…brantec is back;D

                    …legenda kaleb nejen brnenskeho bikefora, famozni krovinovy fotograf a vitez soutezi v piti piva na objem se vratila – ikdyz jak se vcera vyjadril citi, ze pomalu dostava rozum vzhledem k tomu, ze prijel na ziletce budou na toto tvrzeni zrejme zcela protichudne nazory…

                    …byli jsme z toho tak prekvapeni, ze jsme si na uvitanou nedali ani rundu panaku, priste musime napravit…

                    0 0
              • brantec  

                Dobře sokolíku! Tě začnu podezřívat, že dění na Buku pozoruješ přes nějakou webkameru:)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Neuvěřitelný, toto ti prošlo teda hodně lacino.-) To vědět tak toho elektrikářa přeložím.

                  0 0
                • mastihuba  

                  jako on by s nikym jinym než s tebou takový ofuky nedělal. A i tu Martinu by naprášil hned :D

                  0 0
          • Paja  

            Nebyl, aspon by me tak nehonil, jsem na Tebe cekal na prvni odbocce toho sjezdu, dokonce jsem se vratil, ale uzs byl fuc, Te to Splintovo tempo muselo fakt nejak vydesit…kdyby ses dostrachal k Ochozske, tak dal uz do bylo s pepkem na pohodu, Splinta se tam uz odpojil…

            0 0
    • jonys  

      Nechcu to tu zajebávat bazarem, ale když si tu můžou bukvice řešit jak se udělat na silničce v okolí Deblína

      :-)…

      Uvažuju jít do Crossmaxů a časem přidat vidlu s pevnou. Je to dobrej nápad, nebo je to blbej nápad nebo jakej je to nápad? A nechtěl by někdo ty moje lehký záplety (XC717, Revolutiony, Am.classic náby, váha kolem 1400)?

      Jo a pro Obďu: poslední šance na teleskop, jinak ju hodím na bazar.

      0 0
      • obda  

        To jsem asi nějak zasklil – můžeš mi to prosím připomenout?

        0 0
        • jonys  

          Jsi uvažoval o teleskopické seslovce, ne? Mě se tu jedna Crankbros válí, jezdil jsem ju půl roku. 30.9, 350mm, ovládání pod sedlem, 460g. Plho, vžyť už jsme o tom tolikrát hovořili!

          0 0
      • RomanH  

        Mliko Ti neda spat ? ;-)

        0 0
        • pepek  

          S NoTubes přece Jonys už dávno skončil (nebo ne?)

          0 0
        • jonys  

          No to určitě není důvod. Ale inovoval bych, no a je fakt, že mít vepředu těch 203mm kotouč bez pevný osy asi není pro tu Lišku moc dobrý…No a ty C-maxy maj výhodu že vyndáš vložku a z 9mm upínákovýho je rázem kolo na 15mm osu…

          0 0
      • Paja  

        To si docela troufas, napsat na BF, ze zaplety s XC717 jsou lehky;D

        0 0
        • jonys  

          Proč myslíš, že to nelepím na BF, ale jen sem, mezi svoje?

          :-)

          0 0
      • mastihuba  

        nevim na co to hodláš dat, ale pokud to má přijít na Trence, tak to jako dobrej nápad nevidim :D u té váhy okolo 1400g máš jakej rozptyl do plusu? že bych hodil dohajzlu ty svoje těžký kola. :)

        0 0
        • jonys  

          Člověče já myslím, že jsou snad i lehčí. Ale že zrovna Ty se zapojíš, to bych nečekal…Nebo to chceš na silničku? :-)

          0 0
      • RomanH  

        pevna osa, takze po kolech pak prijde i jina vidle ? Vykasli se na to, kup si silnicku, tam budes menit jen retez a misto materialoveho fetise si budes uzivat jen zazitku z jizdy ;-) Jinak, pokud nechces vozit bezduse, volil bych spise Frantovu kombinaci se ZTR Arch z duvodu pripadne opravy – nahoda je svina.

        0 0
        • pepek  

          Pájo, prosímtě, blokni tady tu *****-propagandu, jo? Díky!

          0 0
          • RomanH  

            Rika ten, co mel na MTB vyjizdce AVG 19,2 :-D

            Kdyz bike, tak bike, kdyz silnice, tak silnice ;-)

            0 0
            • pepek  

              2× zahrádky + romantické udolí není silnica. To hátéško totiž hrozně jede. Nechtěl by sis toho fulla eště rozmyslet, Arnošte?

              0 0
              • RomanH  

                Tak chci to prubnout, uz jen kvuli tem zadum. Ale CRX zatim necham doma a pokud to nepojede, necham Mrdidu Katce.

                0 0
              • Karaya  

                No já nevím, dneska jsem dal 55km v terénu, žádnej volej a neloudal jsem se a je z toho jenom AVG 17.

                BTW, kdo pozná kde jsem fotil?

                0 0
                • jonys  

                  Řekni.

                  0 0
                  • Karaya  

                    Modrá někde „Nad Švýcárnou“, směr Jelenec. Docela pěkná cesta s parádními výhledy, jel jsem po ní snad poprvé.

                    0 0
                    • pepek  

                      To je ovšem neuvěřitelné, ponechat TZ bez průzkumu?

                      0 0
                    • obda  

                      Poprvé? Taková základní trasa ve tvém věku …

                      0 0
                      • Karaya  

                        Když ta zelená je nebo spíš byla technická výzva, které se nedá odolat :-) takže jsem vždy jel tama. I včera jsem dal modrou jenom proto, že jsem pak jel podél vody do Adamova a pak vyjel nahoru po té správné=zelené.

                        BTW nevíte co z těch srubů má být a jestli se to vůbec někdy dokončí?

                        0 0
                        • mastihuba  

                          bych řekl že nedokončí, protože když se to seskládá tak se to pak rozebere a odveze zákazníkovi na jinou parcelu :D

                          0 0
                          • Karaya  

                            Ajo no, jsem holt někdy natvrdlej. A já furt co to tam pořád staví :-)

                            0 0
                        • obda  

                          Jsem nějak natvrdlej, ale to jsi preferoval raději úsek 7 dubů-Alexandrovka, nebo myslíš něco jiného?

                          0 0
                          • Karaya  

                            Ano, mě se to stoupání prostě líbí. Je to na sílu i na techniku.

                            0 0
                            • obda  

                              Tak to jo, ty jsi prostě sportovec tělem i duší. Nám turistům se líbí ta modrá :)

                              0 0
                • Polka  

                  Bud nekde nad udolim Adamov-Krtiny nebo Blansko-Skalni mlyn. Spis ta prvni varianta si myslim.

                  0 0
              • mastihuba  

                ta nestastna udalost te poznamenala. Esli chces jezdit rychle tak si porid silnicu, ale nezrazuj lidi od pohodli na kole. Tydle kecy chapu u kamosa co zavodi a poridil si 8kg ht s pevnou. :)

                0 0
                • pepek  

                  No dobře, trocha tý silnice tam byla, no. (Bo Pája nechtěl jet kolem potůčku)

                  0 0
        • Polka  

          Ja ani ten retezec na silnici nemenim :)

          0 0
        • mastihuba  

          zas je škoda vozit Arch s dušama, to mu klidně stačí ten Mavic :D

          0 0
    • pepek  

      A co v sobotu, soudruzi?

      0 0
    • jonys  

      Bude dneska chcat. nebo mám zkusit vyjet?

      0 0
    • pepek  

      Soudruzi, co říkáte dnes na formule? To bylo přímo bombastický, to snad už 10 let nikdo neviděl

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jak stárnu, tak ty formely už mě přestávají bavit…

        Dnes 13:55 Přímý přenos závodu cross country z belgického Houffalize

        0 0
      • jonys  

        Jejda, co se stalo, povídej! Já viděl začátek a pak jsem šel cvičit :-(

        0 0
      • obda  

        Jede se svetak MTB a Amstel Gold a von se kouka na auticka ;)

        0 0
        • pepek  

          High tech, voe. Koleška jsem viděl teď ze záznamu, ale když to nevrčí, tak to není ono.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Blíží se doba, kdy budou elektrický a vrčení budou pouštět z amplionů:-)

            Zatím jen napůl: Toyota

            0 0
          • jonys  

            No nad ten sjezd co měli před cílem bych se rád jen tak pro zajímavost postavil a pohlédl kam se to po hlavách řítili. A ten peklovýjezd mohl být taky zajímavej…

            0 0
            • Polka  

              Bylo to zkresleny jaxvina, obdoba toho co je u macochy.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tam jsem potkal Tinu s Nicholasem 650B a měla problém se vytočit…

                0 0
                • pepek  

                  To hned odvolej, nebo tě Tina blokne. 650B nema problema, rozumíš? Nikde!

                  0 0
                • Polka  

                  Ja tam mival driv problem na 26, ted uz by to bylo ok. Mozna na to nemela mentalne :)

                  0 0
                  • jonys  

                    Možná jsi se zlepšil v technice :-). Na tom svěťáku jsi byl live, že to porovnáváš? Já teda nevím ani co myslíš u Macochy, ale to v tý Belgii bych asi dost zvažoval sjíždět, nevím…

                    0 0
                    • Polka  

                      Prvni co me pri tom pohledu napadlo byla ta macocha, na to tam nemusim byt live. Mysli si co chces, zkreslovalo to jak prase, stacilo se podivat jak malo davali prdel za sedlo, to na te pidiskalce museli chodit za sedlo vic.

                      U macochy myslim ty serpentinky do toho asfaltovyho zlebu.

                      0 0
                      • jonys  

                        No, Polka, nevim. Ta bedna většinou zkresluje obráceně…Třeba slalomový sjezdovky vypadaj že by sis je na pohodu slíznul, ale postavit se na ten start a vidět tu ledovou strž pod sebou, jedu dolů lanovkou :-)

                        0 0
                        • Polka  

                          Tak samozrejme vse se dnes snazi podridit atraktivite pro divaka, tomu odpovida TV prenos a to co z toho delaj ty kamery ;-) Staci se jen od nich trosku odprostit.

                          Mrkni na ten profil…ten posledni krpal je 120m dlouhy a pokles o 40m. Neni co resit.

                          0 0
                        • Polka  

                          A ma to sklon cca. jako ten predpredposledni kopec. Ten ti ale prudkej neprijde :-)

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak jsem si ty serpentínky z Macochy dnes dal a pro toho, kdo neumí stát na místě, je to bez šance.

                        Zvlášť, když tam lezli pěšáci :-(

                        0 0
                • jonys  

                  Tak jsi jí to předvedl, ne? Ona je z Brna, jo? Já myslel, že kamarádí s tou Zlatkou v Práglu…už mám v tom Pepkovým harému guláš…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já tam byl s přítelkyní na romantické vycházce :-)

                    Nevím odkud je, ale dávala sem nějaký fotky kšeftu z Líšně, kde byly tuningový věci a mj, ráfy 650B…

                    0 0
                  • Excel  

                    myslím že je z olomóca

                    0 0
      • Polka  

        Tj, to sem vubec nevidel :)

        0 0
        • mastihuba  

          tak furt lepší dyž se na to dívá v televizi, než když to pak předvádí v autě na silnici. :D

          0 0
          • pepek  

            Nechápu, co furt meleš. Pokud si vzpomínám, tak jsem s tebou jel celkem katolicky.

            0 0
            • mastihuba  

              katolicky je dyž šetříš palivo a gumy

              0 0
              • Karaya  

                Zas mu nekřivdi, za volantem Focusu nebo Mondea cítíš zatáčky jinak než v Schade nebo dodávce.

                0 0
                • Motyll  

                  Co máš proti Simply clever? :)

                  0 0
                • mastihuba  

                  ja to necítil za volantem ale na sedadle smrti. :)

                  0 0
                  • JSt  

                    nejaky recaro/sparco se ctyrbodakama a jsi vklidecku ;-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      ja jezdim turistickou třídou, jak na kole, tak v autě :)

                      0 0
                      • pepek  

                        Když kupuješ furt žabožrouta, tak nemáš Ahnung, co je běžná cestovní rychlost, to je celý.

                        0 0
                        • děd (ek)  

                          F. new car – Laguna viz foto(vlevo starý), nepohání to žádný mixér, ale motor Renault M9R Diesel o výkonu 127 kW, t.j 173 koníků:

                          http://www.youtube.com/watch…

                          Tož tak,…

                          0 0
                          • děd (ek)  

                            oprava: „vpravo Starý“,

                            dodatek: jede to přes 200, takže je to skoro tak rychlý, jako ta jeho nová silnička.

                            0 0
                            • Polka  

                              Kolik to ma najeto a kolik melo to stary? Laguna kombik se mi dycky libila, ale je to frantik a ten lagricovej vnitrek bez niceho :(

                              0 0
                          • Excel  

                            hroznej krám a eště v naftě, no potěš prdel

                            0 0
                            • mastihuba  

                              esli si dobře pamatuju tak ty máš fiata a neni to tak dlouho co bylo na stole pořekadlo „osel neni kůň a fiat neni auto“ :D

                              0 0
                              • pepek  

                                No jo, Franto, čtyřventil to je, dobrý . . ..

                                To budeš muset ale fest točit, žádná šontačka s vajcama pod oknem :-)

                                0 0
                              • Excel  

                                Pravda je, že ten fiat žádnej držák není a je to ***** italská (za 70.tis. co jsem s ním najel už jednou oprava alternátoru a to mě málem odtáhli do servisu, jednou novej krokovej motorek se škrtící klapkou a cyklovač) jinak ještě spotřebky, výfuk apod. Ale otcova slavná Laguna DCi 1,9 (2005 rok)odta­hovali ho 3× – 1.palivová pumpa odešla do ******, 2.vyteklá chladící kapalina bo se rozsypal nějakej plastovej bazmek v systému, naštěstí si toho všiml,3.ložisko na klikové hřídeli což byla poslední závada zrovna když šla pryč a spousta záležitostí s elektronikou a elektroinstalací, jednou měněná čtečka karty, osvětlení kufru svítící v závisloti na otevření předních dveří a podob. Když se tak podíváš na silnice tak si všimni že těch Lagun už moc nejezdí, buď jezdí nový a nebo úplně starý a ty meziročníky 2002 a vejš ze silnic zmizely a naplnily bazary. ;-) Otec mi ji chtěl přenechat místo teho fiata, naštěstí to ložisko kleklo 14 dní před předpokládanou výměnou, asi bych byl hodně nasranej pak na sebe :-)

                                0 0
                              • pepek  

                                No tady se musím italských soudruhů zastat: mladá má Mareu v dehtu, JTD voe a spolehlivost sama. Neměnila eště nic a to už nakroutila snad 60tisíc. Předtím to mělo najeto „standardních“ 140. Pohodlný, obrovský kufr, tichý-pro tebe jak dělaný.

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Ségra má Stilo, benzin a taky naprostá spokojenost. Sice je v tom nějaká 1.4, ale docela to jede…

                                  0 0
                                • Polka  

                                  A tak ja sem byl s puntem taky celkem spokojenej, az na ten pidi motor & prostor.

                                  0 0
                            • RomanH  

                              Presne. Otec ji ted bude na podzim prodavat a kdyz jsem na chvili premyslel, ze bych si ji vzal misto te sve stare, tak jsem si uvedomil, kolik uz do ni nasypal (elektronika i mechanika). A to ji ma v benzinu. Zustanu u stare, dokud to pujde, minimum elektroniky, zatim bez problemu, tuk tuk…

                              0 0
                          • pepek  

                            173 koníků – jednak ti koníci jsou možná tak mořský koníci a ne správní němečtí pivovarští valaši a druhák: taková cesta tady neexistuje, aby se na ní rencek udržel při 200 km/h.

                            0 0
                          • Motyll  

                            Luxus!

                            0 0
                        • Jaroslávek  

                          Že se nestydíš to tady Pájovi svinit, to můžeš rovnou začít debatu proč ne Subaru ?. Abych nevytáhl nějaký nagelovaný čutálisty nebo fousatý hokejisty !

                          Výjezd tento týden bude ve st 18.4.2012 nebo ve čt 19.4.2012 ?

                          Dlouho nebyla silnic aby to nebylo líto Frantovi a abych se moc nezaliskal.-)

                          0 0
                        • mastihuba  

                          pche, dal bych ti za zadní vokno plato vajec a vidělo by se :)

                          0 0
                        • jonys  

                          Jsem si říkal jestli dotazem na C-maxy neodchýlím vlákno příliš daleko…už su klidný.

                          0 0
    • mastihuba  

      založte nekdo dvoječku u tohodle už se mi sukuje telefon a stejně je tu jen samej bordel o F1 a jinejch motorovejch nesmyslech. A pište ***** k věci. :D zitra v kolik a kde ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.