• Paja

    0 0
    • mastihuba  

      re: žďár užite si to – ložiska + choroba sezona je v pič..

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kua, ještě není říjen.

      Exíku, počítej se mnou na hlavasu. (Pro jistotu mi pošli fén na mail).

      0 0
      • RomanH  

        No a ja pristoupim v Tisnove do toho rychliku.

        Se z toho zitra poserem :-)

        0 0
        • pepek  

          Hoši, vezměte mi v Kadově každý 30 kg brambor do batohu, ať tam už nemusím jezdit. Díky.

          0 0
          • RomanH  

            Predsi nebudes sedet pod dekou s kockou na kline. Pekne si to pojd oddrit s nami.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Erteple?

            0 0
          • JSt  

            uz to nemusis palit pokoutne doma z jablosek. ode dneska je rumunsko legal ve kseftech. ;-)

            0 0
            • RomanH  

              to zas bude v álejích nablito

              0 0
        • Smazaný účet  

          104km, juchů :-)

          0 0
          • bagr84  

            Dobre vy :)

            0 0
          • RomanH  

            109 + 7km, 2334m nastoupano.

            No a par dalsich udaju pro priste :

            Zakovka 9:00, Dratenicky (Bernard) v 10:00, Jimramov (Policka) v 11:45, Karasin (Gambrinus) v 13:45, Nedvedice (Staropramen) v 15:30, Tisnov (Dalesice + Poutnik) v 17:00.

            Kilometr od baraku hladak – premyslel jsem, ze si utrhnu par jablek, ale nakonec jsem to dosolichal az domu. Rychle 2 kusy dortu, sprcha, a u svagrove tatarak, syry, salamy :-)

            Paradni to bylo. Dneska citim trosku svaly, ale celkem to jde. Pujdu sbirat jabka a mostovat, ono se to rozhybe :-)

            0 0
            • Excel  

              19:45 doma, i když jsem si ve vlaku dal ještě tyčinku, tak v půlce cesty na Kameňák hlaďák jako prase. To už jsem dlouho nezažil. Navíc včera ze všech hospod ve městě táhlo na ulici jídlo. Naštěstí jsem měl ještě jednu tyčku,ale i tak, jakmile jsme dojel dom, tak jsem z Jany nestrhal hadry, ale vrhl jsem s k lednici a ztrhal jsem z ní žrádlo a pak jsem to všechno sežral! Takže poznatek pro příště, i když se to říká, pivo není jídlo a v Nedvědici se měl dát standardní gáblík a bylo by to v pohodě. Pro mě postivium, že jsme konečně poprvý vyšlapal tu zamrdanou louku (modří vědí).

              0 0
              • bagr84  

                tak merida jede…

                0 0
              • jonys  

                To jste jako nikde nežrali??? Jako na piva a tyčinky jste jeli? A takový časy! Ty vole vy jste rytíři apokalypsy!

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Chálovali jsme v Jimramově, ale s Romanem jsou ty zastávky max. na 10min. :-)

                  0 0
                • RomanH  

                  tak hrozne to nebylo. Rano doma 3 rohliky s cokoladou a 2 presa, v Jimramove cockova polivka a pochybnej rizek s chlebem + medovnik, no a za Nedvedicemi pernik. Popravde jsem cital, ze si tam dame cele jidlo, ale nikdo nic nerikal… Tak priste si dam jeste v Jimramove feferonkovej salat + pariz, hodne me lakal :-)

                  0 0
            • mastihuba  

              ty jo v kolik ste vyjížděli? s tema zastávkama a pozdním výjezdem ste museli jet jak chrti.

              0 0
              • Smazaný účet  

                7:30 příjezd do Žďáru…

                0 0
                • mastihuba  

                  sem myslel že Roman ještě v pátek dopoledne psal na BF.

                  0 0
                  • jonys  

                    Tak možná ve výjezdu na Buchťák, nuda nuda šeď šeď…aby si zkrátil dlouhou chvíli…

                    0 0
                    • RomanH  

                      z vlaku

                      0 0
                    • bagr84  

                      by jeden neveril, ze se da na buchtaku zakufrovat :)

                      0 0
                      • Excel  

                        Myslíš Štarkov, ne?

                        Vynesli jsme Štarkov přes šutry a nahoře se ještě kousek musí vydupat, než se to začne stáčet ke sjezdu, a tam nám Bagr zmizel. Po pěti minutách jsem ho našel, 50 metrů od cesty, vpletenýho do pokácenýho smrku, dalších pět minut se z něho vyplítal, jak se tam dostal a navíc nepozorovaně nikdo neví. :-D

                        0 0
                        • bagr84  

                          Zarvu „jste tam“, ozve se „jooo“, tak ty hradby a skalu prelezu, cervena necervena. Si ze me nekdo udelal prdel no :)

                          Jo, myslel jsem Starkov.

                          0 0
      • Paja  

        viz. závěr září…na ty 3 dny nemělo cenu zakládat září dvoječku, a když už budu zítra kolem baráku rozmisťovat 5 tun štěrku chci být s vámi;) aspoň virtuálně

        0 0
        • mastihuba  

          5tun je 2,5kubíku. Dyby sis na to včil večer rozsvítil tak za 2h neni co dělat. Jestli ty už nejsi línej jako já. :D

          0 0
          • Paja  

            Presneji je to skoro 5 a pul tuny, na kubiky udajne necely 4…ale teren na jejich umisteni neni jeste uplne nachystanej, navic to neni jedina vec, kterou potrebuju udelat…to bylo jen tak pro ilustraci, ze se s vama nemuzu flakat kdesi na biku, i kdybych chtel, dru uz treti vikend v tahu ;P, nastesti je to na nejaky cas posledni…

            0 0
      • bagr84  

        Tak jsem dolil bilou sracku do plastu. Ted uz jen ta tezsi cast, neozrat se a rano vstat.

        0 0
    • jonys  

      Zdar. Po 4 pěšodnech v Maštalách se pojedu zítra lehce vyklouzat. Ale na Žďár nemám morálně (ani fyzicky asi), a taky su domluvenej večer na komínský vinobraní…

      Kdyby se chtěl někdo přidat, určitej nástřel trasy bych měl.

      0 0
    • RomanH  

      Jedna urgentni prosba. Vcera rano jsem prisel ke kolu a mel jsem skoro prazdne predni kolo – uplne zpuchrenej bok. S najetymi cca 4tkm uz ma narok, ale vzhledem k te cervene ze Zdaru jsem mel docela kliku.

      No a ted ta prosba. Kdyby jste sli nahodou nekdo dneska do obchodnaku kolem Cyklopointu (Campus, Ikea,…), ci vedeli, kde maji skladem Schwalbe Rocked Ron 2.25 TLR Snake skin, dejte mi prosim vedet (i cenu). Pod 900,– jej maji na Koloshopu, ale expedice behem dvou dnu, takze to vypada celkove tak na tyden. Vcera vecer jsem se dival na vsechny e-shopy / prodejny v Brne a smolik. Diky.

      0 0
      • RomanH  

        Pripadne, jak se chova ten NanoRaptor na predku ? Jedna funglovka mi lezi ve skrini.

        0 0
        • bagr84  

          Doufam ze to neni ta funglovka, kterou myslim :P

          V utery se stavuju, vyhovuje?

          0 0
          • RomanH  

            A vidis, v tom pripade mam skrini dva :-DDD

            Ut predbezne ano, zatim o zadne sluzebce nevim.

            0 0
        • pepek  

          Nano na předku je dobrej :-))))

          0 0
          • RomanH  

            Vrahu :-)

            Nicmene me fakt prekvapilo, jak vzadu krasne drzi na snehu. Tak snad by tak strasne klouzat nemusel.

            0 0
            • pepek  

              Tak rozhodně velmi zvýší dávku adrenalinu na starých nudných trasách, zejména na volném písku, jehličí a drobném štěrku v traverzu. Na sněhu jsem ho na předku nezkoušel, na to su moc měkkota. Ale vzadu dobrý, to máš recht.

              0 0
              • scoty  

                Sem teda fakt nakonec na to Podyjí nasadil místo přefiklejch Ralfů to nalezený pomalu 10let starý Nano v kevlaru s duší a jsem mile překvapen, co ten plášť umí: dobře sedí(i na písku a kamínkách), je pružnej i při tlaku 40psi, a jede jak kule…:) Kolem Brna na tvrdým bude asi super. Jak se chová v měkkém lese a hlubokém písku musím ještě vyzkoušet…

                0 0
                • scoty  

                  jo, před nahozením jsem ho pro zajímavost zvážil a měl 520 (bez duše).

                  0 0
                • pepek  

                  Pokud ti drží na předku, tak musíš jezdit hrozný volej.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja bych mel teda spise strach, ze bude problem zabrzdit a neposlat to do smyku. Plus teda ta vrstevnica ala Mysliveckej.

                    0 0
                    • pepek  

                      Už objezd Ochoza byl napínavý. Hned po příjezdu dom jsem ho sundal.

                      0 0
                  • scoty  

                    Jak volej?:)

                    Je na zadku, tzn. mohl by nastat max drift…:)

                    0 0
                    • pepek  

                      Řeč byla o nano na předku. Lokalitu chválím, doufám, žes to vyjel od řeky :-)

                      Co naši ekologové: už tam vykáceli ty voňavé douglasky?

                      0 0
                      • scoty  

                        Nahoru po kamenech (žlutá)se dalo i chvílama jet, ten poslední krpál byl tlačendo…:)

                        Douglasky jsem neviděl, ale borovice jsou tam furt.

                        0 0
                • JSt  

                  ta guma je vpohode na obou kolech. ale davat ji na 150mm kolo, nebo kolik to ma, je zvrhlost. :-D

                  0 0
                  • scoty  

                    :-)

                    Na LV si asi nejvíc cením jeho všestrannosti. Přehodíš gumy, trochu poladíš a máš z endura lehký bajk na maraton pod 12 kg…

                    0 0
                    • JSt  

                      alu kolo za cenu, za jakou s prehedem poridis solidni silnicku, pevnaka i fulla zaroven. :-P

                      vsestrannost neni v tomto pripadku argument. ;-)

                      0 0
                      • jonys  

                        No ale těch 12kg bude mít jen ta silnička…

                        Skvělý al kolo za cenu karbonu bych napsal, a dodal, že ho má Scoty výtečně osazený :-)

                        0 0
                        • JSt  

                          kdyz koupis blbe, tak mozna jo.

                          treba ta romanova fujina na stopetce vazi pod deset a jen za cenu ramu koupis tri. ;-)

                          kolo je to pekny, o tom zadna, ale univerzalni? stejne pojede blby 13kg 100/100 full lip nez o kilo lehci 150mm. ;-)

                          0 0
                      • scoty  

                        Co je to vysoká nebo nízká cena?

                        Cenu buď zaplatíš nebo ne.

                        Co znamená pojem solidní?

                        Pro jednoho )solidní, pro druhého zbytečné, pro třetího nedostačující…

                        Mimochodem ostatní solidní značky si své solidní modely cení cca stejně…:)

                        0 0
                        • JSt  

                          ale jo, jen bych jako vyhodu toho bajku nebral univerzalnost. proste lehky vysokozdvihovy kolo se vsema plusama i minusama. tou tvou „vsestrannosti“ trpi vsehna mtb. staci vymenit gumy, trochu poladit… :-))

                          0 0
                          • scoty  

                            Všechna mtb?

                            Můžeš mi zde jmenovat jiné kolo, které má nastavitelné zdvihy od 120–160 a reálné hmotnosti od 11–13,2 jako to má LV 310?

                            Klidně můžeš vyjmenovat i ty mínusy..;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              http://www.scott-sports.com/…ius-lt-10-s/

                              Twinloc Remote Lever Lockout – 110 – 185mm

                              ale 13,8kg

                              0 0
                              • scoty  

                                a bez pedálů..:)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Ale nemusí předělávat vahadlo…

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    nepředělávám, jezdím 150/140, občas snížím vidli…

                                    Hmotnost kolísá podle toho, kde jezdím a co na to navěsím. Běžně(kolem Brna)2,25 pláště, teleskop, dvojpřevodník,spd = 12,2 (ale bylo i 11,7 bez teleskopu s origo P6 sedlovkou)

                                    Nejvíc bylo na jaře v Rychlebách- FA 2,4, rockguard, platformy = 13,2

                                    Hlavně se mi líbí, že to do kopce nehoupe a z kopce jde do zdvihu. A o tlumič se vůbec nestarám, žádný propedaly atd.

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Já teda nevidím extra dobře, ale hópalo se to aji na rovině

                                      0 0
                                      • scoty  

                                        :)

                                        Tak jasně. U pohyblivé zadní stavby jde o to JAK MOC se houpe a při jakém podnětu že …

                                        Pocitově nehoupe…:))

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          takze vyhodu zmeny zdvihu na ramu nepouzivas a navic se houpe a vsestrannost spociva ve vymene pedalu a gum. cili jak rikam, takhle „vsestranny“ je kazdy mtb. :-D

                                          0 0
                                          • scoty  

                                            Vsestrannost nespociva jen ve vymene vahadla…

                                            0 0
                                          • jonys  

                                            Jiříku, ty jsi odborník, nechci se s tebou vadit, ale myslím, že nemáš zcela recht. Tohle kolo můžeš vzít do pořádných terénů, kde si zařádíš (zdvihy, pevný osy, kola, teleskop…). Což bys mohl sice jiná 150+ zdvihová kola taky, ale tahal bys o kilo+ víc. Kola typu HT bys tam rozlámal na prvočástice. A když chceš jet XC stylem, poslouží ti taky, vezeš váhu průměrnýho 100mm XC fullu (Jardův Epic má 10,5 psali ve Velu a je to karbec, OK 29´´, ale i tak…) a jízdní vlastnosti nebudou o tolik horší. Prostě cestou na Šmelc dáš v poho Křížovku i Zouvalku (myslím dolů) a zbytek si užiješ jako pěkný XC. Prostě univerzální MTB. Je pěkný mít v garáži 4 biky, ale jaksi asi nejde jet na Scalpelu abys nad Křížovkou přesedl na Reigna, že…Scoty je detailista, já (a i ty, myslím) bych se na nějaký měnění gum a pedálů dle vyjížďky vysral, to je jasný :-) Možná jet blbnout do bikeparku…

                                            Alternativní kolo bych viděl v Jekyllovi, což bude ale cenově stejná liga. Prostě kvalita se platí, to je marný.

                                            0 0
                                            • JSt  

                                              ale ja netvrdim, ze to kolo neni spicka.

                                              jen jsem narazel na tu vsestrannost, ktera je imho diskutabilni s cenou nekolikanasobne prevysujici kola stredni tridy (tedy si muzes koupit nekolik slusnych bajku ruznych kategorii) mimo.

                                              samo souhlas, ze za luxus se plati…

                                              0 0
                                              • jonys  

                                                Definuj střední třídu :-)

                                                Řekněme, že cena rámu je jedna z nejvyšších na trhu. U průměrných značek za ni pořídíš rám karbecovej, u lepších (Santa, Intense, RM, Cannon) na tom budeš podobně (dost asi taky ovlivní tlumič).

                                                0 0
                                                • JSt  

                                                  pro me treba tiagra/105 na silnici slx/xt na horskym kole.

                                                  0 0
                                              • scoty  

                                                Kolik si za 8pětek můžu koupit slušných bajků střední třídy?:-)

                                                0 0
                                                • jonys  

                                                  No ale počkej, mi neříkej, že za 8 pětek by na tvým kole bylo víc než rám, ta vidla, erka kliky a možná zadní kolo :-)

                                                  Já čítal tak +20

                                                  0 0
                                                  • scoty  

                                                    vůbec to není tak strašný:)

                                                    0 0
                                                • JSt  

                                                  za 80 tycek poridis bez zavaznejsich problemu pouzitelnou silnicku, pevnaka i vyssiho fulla.

                                                  nic z toho nebude zadny luxus kousek, ale dohromady mnohem vsestrannejsi nez jeden 120–160mm full. ;-)

                                                  0 0
                                                  • scoty  

                                                    nebo 10 000 luxusních žvýkaček…;-), které nepotřebuji úplně stejně, jako silničku či pevňáka…

                                                    taky nechápu troubu, kterej si koupí Lamborghiny místo třech BMW, nebo 6ti Škodovek…:)

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    kdyz si koupis lamborghiniho, nebudes o nem prohlasovat, ze je vsestranny. to si mozna budes snazit namluvit, ze je vubec pouzitelny. :-D

                                                    0 0
                                                  • scoty  

                                                    Zase si můžu namluvit, že je rychlý a obratný..

                                                    Ostatně je to normální osobák, tady baba v tom má sedačku a vozí děcko do školky, to jsou jisté známky všestrannosti:)

                                                    0 0
                                                  • jonys  

                                                    Já takový auta nemám protože jich mají plný garáže křupani typu Řepky :-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Mas pravdu, ze si je potreba obcas udelat radost :-)

                                                    No ale s tim Lambem, k nemu stejne potrebujes alespon jedno Bavo, na takove to domaci zvykani. Mel jsem na kamenaku souseda, ktery si koupil Ferrari, ale jako zimaka a nakupni tasku pouzival Medveda E-Class :-)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    …s tim mi to bydleni na Kamenaku moc nejde do kupy…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Bylo to v tech kaskadovejch domcich. CechoRakusan, cast roku travil v Raichu, a zenskou si nasel nekde na Valachach. Jo, za ni taky jezdil v Medvedovi, pry se ji nelibilo, ze je ve Ferdovi stredem pozornosti :-)

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    exik ma skoro ferrari. ;-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    jj :-)

                                                    Ale stejne byla prdel sedet s nim v hospode. Volal mu jeho obchodak a ptal se, na kolik ma nacenit nejakou nabidku. Karel chvili posouchal, prikyvoval, a pak rikal : Vis co, hod tam o stovku navic, potrebuju na Ferdu novy gumy :-)

                                                    0 0
                                            • RomanH  

                                              Vubec nejde o penize, castku ber stejnou. Jde o to, ze nikdo z nas (vrcholem adrenalinu je tak max. Krizovka) podle me tu „univerzalnost“ smerem k vyssim zdvihum nevyuzije.

                                              Nakonec i Lister psal, ze kdyz si k Lajtvile poskladal Stereo, prijde mu jezdivejsi.

                                              0 0
                                              • JSt  

                                                presne jak rikas. pulmetrovou zidku seskocim i na silnicce a na vyssi si netroufnu ani na fullu. O:-D

                                                0 0
                                                • jonys  

                                                  :-))

                                                  Ale třeba bys ju na LTV vyjel!

                                                  0 0
                                              • jonys  

                                                No u Scotyho mám právě dojem, nechci mluvit za něj, že si ty terény jezdí dávat, ať už je to Ráj nebo jiný lokality. Tedy že to užije…Neužil bych to já. Proto ji nemám, že :-))

                                                0 0
                                                • scoty  

                                                  si mi připomněl, že už druhý soudruh sjel na spd sjezd za Kopicákem v Ráji…Macik

                                                  ale ty máš prvosjezd:)

                                                  0 0
                                                  • jonys  

                                                    To je ta zákruta? To dal přece i Polka na 29´´.

                                                    0 0
                                                  • scoty  

                                                    Dal i tu dolní ostrou pravou ve svahu?

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    To je ta, kterou sem navrhoval svihnout rovne ne?

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Hosi, skoda ze sem letos nemohl, na kratsim apachovi byste teprve videli. A pritom je to papirove ram uplne napikacu :)

                                                    0 0
                                            • Polka  

                                              To kolo uz na prvni pohled rozhodne neni univerzalni.

                                              0 0
                                        • RomanH  

                                          No, Scoty, ja mam na 96tce tusim stejnej tlumic od DT (teda netusim, jestli nemas tu karbon verzi, ale vnitrek je podle me stejnej), a prvne jsem mel taky pocit, ze se to do kopce skoro nehoupe. Kdyz se ale mrknu pod sebe, vidim, ze pracuje (mam nastavenej nejrychlejsi odskok). Sice jej mohu dalkove zavrit, ale nedelam to – nevadi mi to, alespon ne tady (letos jsem nebyl v Alpach, tak nemam srovnani s nekolikahodi­novymi vyjezdy), ale mozna bych ProPedal u Foxu nezatracoval. Tim nehodnotim Lajtvilu, ta se mi celkem libi, jen tu Tvoji narazku na ProPedal.

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            jj…pohupuje se ti to pěkně, v dalečínským výmrdu jsem ti na něj koukal, abych se nemusel dívat kam se hrabem. (pro JSTeho…mluvím stále o tlumiči ;-) )

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Jojo, Dalecin, neskutecnej vymrd. Zacne to loukou, pak se odreagujes v tom sjezdiku, psychopatickej znackar natahne znacku kolmo jak na skalu, necha Te uchlacholit par desitkami metru roviny a pak brutalni cestou vzhuru lesem. A aby toho nebylo malo, klesnes pod vesnici k potokou a po 4rech se plazis vzhuru lesem na louku pod Karasin…

                                              Jak mam to MTB rad… :-D

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                Ted jsem si to cvicne naklikal v mape a cela tahle sranda, ktera Te skoro odrovna, ma necelych 5.5km… :-DDD

                                                0 0
                                              • Jaroslávek  

                                                Tam mě taky vždy strašně baví. Myslím to MTB. Akorát si pokaždé říkám: komu tím prospějete !!

                                                0 0
                                            • JSt  

                                              a ja myslel, ze o péru :-/

                                              0 0
                                  • jonys  

                                    No ale to seš na 2násobku ceny Scotyho LTV, tipuju…

                                    0 0
                                    • scoty  

                                      Vzhledem k tomu, že by se slušná 301ka dala postavit kolem 80, tak by se dalo mluvit o 3násobku…

                                      0 0
                            • JSt  

                              asi nemuzu. O;-)

                              nevyhody jsou na snade… pojedes na 120mm kole, ale bude mit stale stejnou hmotnost jako 160mm. a to je skoda, ne? ;-)

                              pak je otazka, jak casto te bude bavit kolo prestavovat. jak rikam, za prachy, ktery das za to jedno „univerzalni“ kolo, poridis nekolik specializovanej­sich, pravda, ze skromnejsi vybavy, a nemusis nic prenastavovat, jen sahnes a jedes. ;-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Každej to má posunutý jinak, pro mě je univerzál CX :-)

                                0 0
                                • JSt  

                                  to je naprosto jednoznacne zamerene kolo, pac nejen, ze na nem nemuzes zdvih menit, ono dokonce ani zadny zdvih nema! :-D

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Na silnici „skoro“ neztrácíš a v lese to oběháš :-)

                                    I když třeba dle fotek SpS, by to tam bylo ideální kolo…

                                    0 0
                              • scoty  

                                kolo nepřestavuji, pouze ho udržuji a přitom přizpůsobuji příštímu terénu např.gumy(stejně dolévám tmel), pedály, chrániče atd.

                                Rád bych měl třeba ještě jednu 301, kde by byla na stálo jiná kola, převody, napínák řetězu, pláště atd.

                                0 0
                                • JSt  

                                  kolo nepřestavuji, pouze ho udržuji a přitom přizpůsobuji příštímu terénu např.gumy(stejně dolévám tmel), pedály, chrániče atd.

                                  s timto muzes do politiky. ;-)

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    :)

                                    výměna pedálů a plášťů přece není přestavba…to kolo víc nepotřebuje…

                                    :)

                                    0 0
                          • RomanH  

                            :-)

                            Jasne, chtelo by to :

                            1. Hodne lehke spolehlive (ne zadna ultra gramarina) HT, – neco jako ten

                            Tvuj titan, akorat teda odpruzena vidla a kotouce

                            1. Lehkej XC Full
                            2. Full do terenenu, na kterej se v extremu citis (pro me prakticky

                            XC :-))

                            1. Slusna silnica
                            2. Dokonalej zimak / cestovatelskej stroj (nejakej peknej titan na Rohliku /

                            Alfine s remenem)

                            1. Kolo do hospody – festka / singl ?
                            0 0
                            • JSt  

                              k tomu jeste pripocti festku na drahu, na cestovani, na pozing a zimu. :-DD

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              Tak za chvíli na to věk mít budu.-)

                              0 0
                            • Jaroslávek  

                              P.S. Vybavuje se mi např. Ječňákova garáž. Auto samo stálo venku.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Karosuv detsky pokoj. Tam jeste deti asi porad smi.

                                0 0
                              • Paja  

                                zrovna jsem chtel pod ten tvuj predchozi prispevek napsat…a kdyz vyhodis fabku na ulici, tak i tu garaz ;-)

                                0 0
                            • pepek  

                              A myslete taky na elektropohon, soudruzi. Takový hustý enduro s elektro-to je budoucnost.

                              0 0
                        • pepek  

                          Máš recht.

                          Ale přiznej, že sa ten zadek hojdá, ne že ne.

                          0 0
                          • scoty  

                            nějak jsem si nevšiml..))

                            někdy ti to půjčím, aby zkusils..;-)

                            do kopca:)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              U té legrace bych chtěl být, vždyť je vysoký jak sotva odrostlý děcko.-)

                              0 0
      • Paja  

        Po 4 tis. km zpuchrelej bok tak, aby to uchazelo, mi nepripada uplne normalni.

        Eva jezdi NR celorocne na obou kolech, takze jako nouzovku bych se ho nebal, prip. Ti muzu poskytnout RoRo v performance kevlaru…pokud bys RoRo 2.25 SS nasel nekde vyhodne, klidne bych vzal 2 kusy a pomohl s postovnym…kamos chce taky jeden…

        0 0
        • RomanH  

          Jako nouzovku to nechci, protoze jakmile do toho jednou naleju tmel, uz to nechci menit. Takze bud a nebo. Ze to vozim Eva vim, ale tusim Jirik i Pepek varoval…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Což takhle zkusit zavolat do bývalýho Cykloworldu?

            Obávám se, že SS skladem v kameňáku bude unreal…

            0 0
            • Excel  

              Tak standard uniforma se ještě snad sežene ale třeba od Leibstandarde SS Adolf Hitler to už je sběratelskej oříšek. „Meine Ehre Heisst Treue“

              0 0
              • RomanH  

                Vyreseno, SS budu objednavat primo z Rise :-D

                0 0
                • terkad  

                  Takže zítřejší zastávku v Cyklopointu v Bohunicích cestou ze školy můžu vynechat?

                  0 0
              • bagr84  

                :DD

                0 0
          • Paja  

            Ja myslel nouzovku na tyden s dusi…

            0 0
          • Splinter  

            NR dopredu NE!

            0 0
          • mastihuba  

            mne onehda zaujaly tlr nd speslu ss a cely schwalb za ty prachy nestoji.

            0 0
            • RomanH  

              Uvidime. BTW Kterej od Speslu ted konkretne zkousis ?

              0 0
              • mastihuba  

                nezkousim zadnej bo mam zanovni schwalby predek vydrzi dlouho a zadek se uvidi u speslu me odrazuje a zaroven laka vaha ktera by mela byt zarukou odolnosti, ale 840g u fastraku uz je fakt dost.otazka je vubec co kdyz lysou jsem si daval na 500g racekingu a ok a s rar ss najedu na sotolinku a de dopice.

                0 0
                • RomanH  

                  No ja budu mit Schwalbinu poprve, tak uvidim. Lepsi nez Spesl podle me bude urcite guma od firmy, co ty gumy primarne dela (pro Spesla tusim Panaracer). Plast tezsi nez nejakych 580g nechci. Paradoxne ten zpuchrelej WTB Prowler ma tusim 680g a bylo s nim nejvice problemu. Na predku byl fajn Maxxis Rendez, jenze uz jej nedelaji (a nebyl nejrychlejsi). Ted prubnu toho RoR a pokud bude fajn, vezmu jeste 1–2 dva do zasoby.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    1. 10. a už taková gumozajebávka :-)

                    Jeden by řek, že za ty léta v sedle už musíte mít otázku obutí vyřešenou…

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    Kua 1.10. a už taková gumozajebávka :-)

                    Jeden by řek, že za ty roky v sedle už máte otázku obutí vyřešenou…

                    0 0
                    • RomanH  

                      No a Ty jsi se za tu dobu taky mohl naucit vkladat prispevky jen 1× ;P

                      0 0
                    • pepek  

                      Ti si vyřeš napřed qíílení brzd a až potom mudruj.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Buď jsem tě ještě nepoznal, nebo co tě furt sere?

                        0 0
                        • pepek  

                          Je tam malý, neviditelný smailík. Ohledně qílení brzd jsem ti už 2× radil, na rady staršího soudruha nedbáš a pak tu brečíš, že to furt qílí :-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            V mé přítomnosti nebrečel ani jednou, co si vybavuji.

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Doufám, že mi dáš příležitost si to na HB poslechnout, i když ty moc nebrzdíš. Teď jen, aby to fungovalo po celou životnost desek (faseta na náběžné straně?)…

                            PS: Lednicu mám furt plnou vody :-)

                            0 0
                            • pepek  

                              Fazeta na ÚBĚŽNÉ straně, na úběžné straně, kua!

                              A hlavně: desky Superstar kevlar, S u p e r s t a r

                              Pokud máš v lednici vodu, tak strč šňůru do zásuvky.

                              0 0
                    • Jaroslávek  

                      Zítra má scat, ve st jakež takž, do čt daleko, takže je to jasná st a na Buk bych řek.

                      0 0
    • Excel  

      Já mám obutýho na předku Hutchinsona Iguana v drátu 2,1 za pár šupů a musím říct, že je to to nejlepší co jsem tam zatím měl. Na zadním mi stejně všecko mizí před očima.

      0 0
      • bagr84  

        protoze to vzdycky napalis…

        0 0
    • Polka  

      OT: vzhledem k tomu, ze este nesu pojizdne, tak coz takhle dat si v patecek ci jinej den po sportlifu nakej pivni sedanek? Loni (nebo kdy to bylo) byly skopek a cerstve bramburky v pivovarnicke na Mendlaku vyborny, ale sraz je mozny samozrejme i v lepsich nekurackych prostorech dle vkusu mistnich soudruhu ;-)

      P.S. v sobotu nemozu

      0 0
    • terkad  

      Kdyby se někomu chtělo vyrazit zítra dopoledne (můžu cca do tří), pište sem nebo do mailu. Po ránu si to přečtu, zhodnotím následky dnešní dvojité porce volejbalu a buď se přidám nebo budu spát dál :)

      0 0
    • mastihuba  

      tak ja su s veletrhe nahranej, sundala mne nemoc a víkend se budu dávat dohromady.

      0 0
      • jonys  

        Tebe ta prohibice ničí…Sem si říkal, že letos bychom k tomu stánku s pivem zamířili rovnou, než se vyčerpáme prohlížením exponátů a hostesek…:-)

        0 0
        • mastihuba  

          ja bych byl pro jít rovnou někam do hospody, mne to už stejně nezajímá :) Kola mám všechny univerzální, jedno na silnic druhý do terenu a na třetím se taky dá jezdit do hospody :D Momentálně piju vřelej čaj a rozdejchávám cca 800 vyšláplejch schodů.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Takže půjde stádo na BVV v pá před návštěvou hospy, jak chtěl Polka?

          Jít do hospy bez návštěvy veletrhu asi nemá smysl…

          0 0
          • jonys  

            Já jdu na BVV ve čt. A hospodu v pá nedám, valím v so na slovácké vinohrady, to by nebylo dobře…

            0 0
            • JSt  

              v kolik chces jit? planuju taky ctvrtek. v pa su pryc a o vikendu tam nejspis bude hodne lidi, takze nic.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Chceš dělat křena? :-)

                0 0
                • jonys  

                  Jiřík není žádnej křen ale dlouhodobě stabilním a zavedeným třetím vrcholem trojúhelníku, je na něj spoleh a eště nenakazil :-))

                  Tentokrát ví, že tam dáma dorazí taky, takže jde. Kdybych šel sám a dáma byla doma, tak se na veletrh, chudák, nedostane :-)

                  0 0
                  • scoty  

                    ve čt bych taky shell

                    0 0
                  • JSt  

                    :-DDD

                    0 0
                  • RomanH  

                    a kdyz prijde na vec, tak i drevo naseka :-D

                    0 0
              • jonys  

                To tady snad ani nechcu napsat v kolik tam su schopen být

                :-))

                Tak po obědě, řekl bych.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Že bych dělal křena ve čt sám? :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Soudruzi, kdo mě vezme do skupiny ve ČT či PÁ?

                    Zároveň mám prosbu, potřeboval bych vytisknout svůj voucher…

                    0 0
                    • jonys  

                      To ses měl ozvat dřív, mohl ses stavit za mnou do hokny.

                      Zítra tam budu, tak se můžem potkat. Ale lepší by bylo až později-chci si v klidu proběhat co mě zajímá, ostatní bych zdržoval…a naopak. Čili zítra tam budeš ty, Scoty, Jst. Je tak? Nějak se odpo obvoláme a pak můžem někde něco vypít :-)

                      Jo a zajdem hromadně na Spešl-ke koupi kola je prej pusa od Martuly zdarma. Beru Epic, Enduro a Contadorovu silnicu.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Odpo, to je celkem přesnej časovej údaj :-)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Kdyby náhodou ti to nevyšlo, mohu poskytnout firemní pozvánku, ale jdu v pá.

                          0 0
                        • jonys  

                          Sám nevím, kdy tam budu. Lidé pracující mají nejvíce pout, znáš to…:-)

                          0 0
                      • JSt  

                        kdyby se vam to zdalo pres caru, klidne to bloknete, ale prislo mne skoda takove nahravky nevyuzit. O:-P

                        http://youtu.be/HVcPSHyAcN8?t=1m

                        0 0
          • Jaroslávek  

            Mám v plánu na vystaviště v pá po o, pak se ohřát do knajpy.

            0 0
      • Polka  

        Vymluvy, urcite se budes nekde povalovat po sklepe.

        0 0
    • Martula  

      Zastavte se na Spešlu … :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Spešl nebrat! Když vidím ty pupkáče na pryglu s Epicem…

        :-)

        0 0
      • Polka  

        Nachystej naky nalepky pro mladyho ;-)

        0 0
      • RomanH  

        Zastavime ;-) Mate pivo :-) ?

        0 0
      • Smazaný účet  

        BG měření zdarma?

        Podmínkou zakoupení novýho S představce, S rodel, S gripů, S sedlovky, S sedla, S treter :-)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Tož pojedu svobodně …

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jel jsem svobodně, bylo to příjemné, do tmy jsem byl doma.

        0 0
        • mastihuba  

          ty delas jen do vobeda ze to ted na podzim stihas za svetla?

          0 0
          • Splinter  

            zalezi na dobe prosezene mimo sedlo :)

            0 0
            • Polka  

              Kolikrat mne bylo blbe, kdyz sem prijel, narval do sebe kofolu, pivo a nakej zvanec a hned vodjel, nez kdyz sem tam v klidu v pratelske atmosfere sedel celej vecir, toz babo rad ;-)

              0 0
              • Splinter  

                kdybys to do sebe tak nenarval tak by ti nebylo blbe :D

                nebo to snad myslels jinak? ;)

                0 0
                • Polka  

                  To ale bylo kdyz covek prijel s vama! Sotva sedl, hned zas jet ;-) Nastesti to bylo jen parkrat.

                  0 0
          • Jaroslávek  

            Včerejší časy: Líšeň 15:3o-Ochoz-Pekárna-Hádek-vrstevnice -Malá Říčka 16:35-MTZ-Buk 16:55 odjezd 17:5o-příjezd dom 18:57.

            0 0
            • Excel  

              Ty už jsi jak Zdeněk Bartoš s těma časama, čoveče ;-)

              0 0
    • Motyll  

      Neválí se pls někomu doma na zapůjčení Hi8 kamera?

      0 0
      • JSt  

        jestli potrebujes zdigitalizovat obraz z hi8 kazety, mam digital8 sonackou kameru, ktera by mela hi8 prelouskat a do stroje to posles rovnou pres fajrwajr. mrknu se na to a jeste dnes bych sem dal vedet.

        0 0
        • Motyll  

          Jo presne to potrebuji… Diky moc!

          0 0
          • JSt  

            melo by to fungovat, jak jsem napsal. nekdy behem soboty ti to dovezu dom, pripadne necham u lade na cepu. mozno?

            0 0
            • Motyll  

              O víkendu jsme bohužel mimo, takže pokud můžeš nechat u L. byla by to paráda. 5 piv? :)

              0 0
            • Motyll  

              Kamera funguje, diky! Ted jeste musim vychytat neco s fw radicem. Jsem zjistil, ze to ten muj notas (uz) nema…

              0 0
              • JSt  

                taky ti (pekne) dekuju. ]:-D

                sak vklidu, mas na to cas. ;-)

                0 0
    • Jaroslávek  

      Jsem si odskočil, aby jsi neřek, že jsem se jen válel v horký vodě.

      0 0
      • Polka  

        Kam se hrabe BjP :)

        0 0
        • RomanH  

          :-) On uz to Exik vytuni

          0 0
          • Jaroslávek  

            Na to jsem taky myslel. Jinak jsem si spičítal, že na 14 km převýšení 11oo m mi to hodilo průměr skoro 8%, což po ujetých 9o km nebylo k zahození. Místama to byly pěkný stojky. Vrchařům doporučuju.

            0 0
          • Excel  

            na to nemám čas, kua, dřu

            0 0
            • JSt  

              tady je primalovanej manasek…

              0 0
        • Jaroslávek  

          Jsem dlouho váhal, ale v každým z nás je trochu narcisa.-)

          0 0
          • pepek  

            V náhledu vypadáš jak v podvlíkačkách.

            0 0
      • mastihuba  

        udivuje mne ze jeste nemas bylej skopek a boty. Takhle to proste neladi. :) ve svojem veku uz bys mohl hrat t trochu na image. Toto ti modni policie neschvali. Vem si priklad z Jirika ten uz ma vychytany i brejle. :)

        0 0
      • Paja  

        …a já myslel, že jste byli v teplých krajích.

        0 0
    • Polka  

      Jde teda nekdo na patek do te knajpy? Prozatim se hlasim ja a Manas.

      0 0
      • RomanH  

        Ja jeste uvidim, chut na pivo mam, na SportLife jsem jeste domluvenej s kamosem, ale fakt netusim, jak to bude zitra. Hlavne vymyslet nejakou rozumnou knajpu, kdyz uz… Takze za me stale 50:50

        0 0
      • Smazaný účet  

        Pokud se nezbořím dnes, tak jo…

        0 0
        • RomanH  

          …To by bylo, abych se tento tyden nemotal… :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jsem mírně řečeno rozčarován!

            Zevlování mezi nenaplněnými pav. V a F, aniž bych potkal jedinného soudruha…

            Doufám, že to alespoň spláchnu v pátek se spolehlivějšími soudruhy.

            0 0
            • RomanH  

              Ale jo, do hospody pujdu. Klidne (snad se Depko premuzes ;-)) primo do Pivovaru, pac u Vsech svatych bude taky zahuleno, navic tam nevari a ani si nesednem. A nebo navrhnete cokoliv jineho, abych se pak dostal na vlak.

              0 0
              • Polka  

                Kdy muzes bejt u piva cca? Jen abych se nak casove zorientoval, pac predtim mam naky pobihani jeste.

                0 0
                • RomanH  

                  snad mezi 15 – 16tou, uvidim, jak budu stihat. Pred tim se chci mrknout na SportLife.

                  0 0
                  • Polka  

                    Ok, ja na ten SL asi nakonec seru pote co sem si procet reakce nekterych :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Budu na mobilu.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Co takhle Výtopna ? Bude to chtít ale pro jistotu rezervaci.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Klidně, já tam nikdy nebyl, jen jsem o ní slyšel. Teď musím ještě na krátkou poradu s Žakeťáky a mizím na SL (teda doufám…).

                          0 0
                          • RomanH  

                            Do p…e, sotva to dopisu, tak to o 30 minut posunuli… Chjo.

                            0 0
                            • pepek  

                              Dal jsem dneska pšeničný pifko v Bityšce – jen tak, abys věděl, že ji tam mají a mohl si tam zajet.

                              Ale druhý už byla klasická jedenáctka :-)

                              0 0
                            • pepek  

                              btw: Furt jezdíte po červeným kopcu – jakto, že jste nehlásili tyto lahůdky?

                              0 0
                        • Motyll  

                          Tak pokud vam nevadi vsude pobihajici decka a odmerenej presonal…

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Nakonec jsme skončili v pivecu venku, bylo pěkně.

                            0 0
            • Jaroslávek  

              Tak to sis nezasloužil, myslel jsem, že jste domluveni.

              0 0
              • JSt  

                byli jsme tak domluveni, ze jsem volal ve tri jonysovi, ze na nej cekam u pamptreku. ten mne rekl, ze lezi sciplej doma. :-/

                tak jsem si to esce parkrat propumpoval a sel dom. u krojcungu uvoz-zlutak mne volal depic, coz bylo pozde…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Stane se, smůla.

                  0 0
                • jonys  

                  No, škoda. Dneska už bych tě určitě přepral, ale včera ne…

                  Jinak dnes jsem to tam sfouknul za 3 hoďky, mám troje fusky, 2 bidony, trávím hnusoklobás za půl sta a přemýšlím, jestli koupit elektrokolobku :-)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tys koupil silnicu že potřebuješ bidony? :P

                    0 0
                    • jonys  

                      Ne, ale když jedu na kole do práce mám batoh s hadrama a věcma do hokny, ne kejml. No a taky pro dámu-ta obecně batoh nerada skrz záda. A protože se jeden stávající bidon prodřel a druhému ulomil dudlík, musel jsem upgradovat.

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tvl 3 hod.!?!! Kolik času jsi tam trávil ve „zlaté“ éře?

                    0 0
                    • jonys  

                      2 dny + nightparty s čembou :-)

                      Letos mě-kromě Martuly-nejvíc zaujal stánek Pepkovy nové stáje, ceny vidlic Fox a přístup Sapimu, kde fungoval 1 česky nemluvící odborník věčně vyprodanej…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jakožto introvert mám komunikační problémy (proto jsem chtěl jít ve skupině), jediné co mě zaujalo:

                        0 0
                        • scoty  

                          hmm, vedle byl exponát mírně od bláta…ale tak nacpaný tlumič bordelem jsem ještě neviděl…

                          0 0
                          • TheJD  

                            To je ‚závodní‘ kolo, tam to přece vůbec nevadí!

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Holt frantík – design, neotřelá řešení a funkčnost až na posledním místě :)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              todle měl spešl na kolech před deseti letama co jena tom ***** neotřelýho? :)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Neměl tlumák uchycenej na horní rámovce?

                                0 0
                                • JSt  

                                  tak to vzniklo syntezou spesla s koratekem, no. ;-)

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Pravdu díž s tím Corratecem…

                                    0 0
                                    • Excel  

                                      Corratec už od tohoto uchycení upustil, alespoň co jsem se díval na německé stránky.

                                      0 0
                                • mastihuba  

                                  měl, ale todle je jen o deset let mladší variace. Kluzný ložisko na tlumiči de v tomto případě do hajzlu po jedné sezoně. Včil u Marina jsem byl v šoku, jak dlouho múže to kluzný ložisko vydržet oproti tomuhle způsobu uchycení.

                                  0 0
                        • Jaroslávek  

                          Mě tam nejvíc zaujala ta kočka s psékem na špagátu, Roman ví. To byla baba fakt na jedinou věc.-)

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          P.S. Poetický večer jsme zakončil s Romanem griotkou. Ke Všem svatým mě už nedostaneš.-(

                          0 0
                          • RomanH  

                            Tak tak. A u Zdi nářků jsme objevili stopu po jedné ze zdejších ikon ;-)

                            0 0
                            • JSt  

                              :-DDDDD

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Jak to děláš, že jsi všude ?

                                0 0
                              • scoty  

                                a co ten kosočtverec u toho?;-)

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Ja tam vidim Davidovu hvezdu :-)

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    to je kamufláž, ta čárka tam zůstala…:)

                                    0 0
                                • JSt  

                                  to je rasove nekorektni prispevek :-D

                                  0 0
      • mastihuba  

        sem se na ceste ze z plzne nudil tak sem vyvolaval kde kemu a krom speslu a elektrokol tam pre nic neni. :) tak man letos veletrh zasebo. :)

        0 0
        • les  

          Za to „kde komu“ mam u tebe ty detonátory :-) Teda + pár l. u L. :)

          0 0
        • Jaroslávek  

          No nic zajdu na kafe k Jendovi Sýkorovic.

          0 0
          • RomanH  

            Budem ve spojeni. Jakmile dojdu na Veletrh, zavolam Ti.

            0 0
          • JSt  

            to sfouknes martulu pri jednom. jsou tam sousedi, jestli se nepletu. ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já vím.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Marťula zklamala.

                0 0
                • Martula  

                  ?

                  0 0
                  • RomanH  

                    Stavili jsme se s Manaskem za Tebou do Speslu, ale nebyla jsi tam. Tak jsme pak cekali na 18tou hod (az Ti skonci prace), s tim, ze mas prijit za nami do hospody, ale tipla jsi foun :-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      :-(( To se kamarádům nedělá.

                      0 0
                      • Martula  

                        Moje práce tam bohužel odzvoněním nekončila… :(

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          To máš z toho, že děláš u značky, která bude next year na BVV jediná :-)

                          0 0
    • RomanH  

      Protoze o vikendu opet nebudu moci a mam relativne dost dovolene, tak pokud bude rozumne pocasi a neco mi do toho nevlitne, planuji v patek s Manaskem a s Depkou trasu z Tisnova udolim Libochovky do VelMezu na Haracha. Pak cestou kolem Oslavky rozborit plot h(H)olomkovi a podle sil to pripadne protahnout na Oslavany a treba Domasov + Smelc (to se vsechno uvidi podle sil a mapy – zkusim to tam zakreslit, pokud bude cas). Orientacne pocitam neco malo pres 100km.

      0 0
      • Excel  

        pátek jako vůbec :-/

        0 0
      • pepek  

        Teď nejezdím, bojím se jelenů

        0 0
        • JSt  

          plk… takze dobry vecer. :-))

          0 0
        • Jaroslávek  

          Pchéé, s tvými zkušenostmi …

          0 0
      • RomanH  

        Tak jsem to hodil do mapy a realita je trosku jina, no… Z Tisnova na Smelc to dela 123km a 2271m prevyseni. Takze celkove tak ± 140km :-) Ale zkratit se to da vzdycky, ze ;-) A nebo kdyz nam to pojede jak ze Zdaru (tentokrat s jidlem !!!) :-) Jo, a je to i vcetne perlicek v podobe retezu na skale, ale zase kolega v kanclu mi tvrdi, ze je to OK a ze jen obcas kolo poponesem (z te Nameste od Vlasakova splavu po Pastyrku).

        0 0
        • Jaroslávek  

          Do Valmezu cesta dlouhá. Kolik těch brodů tam je ? V tomto počasí žádná radostná vize pro mě.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Co vystoupit až v Řikoníně?

            Ta posl. stovka s min. pauzama byla do tmy…

            0 0
            • RomanH  

              Tak svetla utrcite ssebou. Pocitam se startem kolem 8me rano z Tisnova. Behem zitrka dam vedet, jestli mi to vyjde, zatim se snazim udelat vse proto, aby jo. Do Rikonina bych nejezdil. Byla by to skoda a na Harracha by zase bylo moc brzo. Nikdo Vas nenuti na Smelc (byt takove uzene na zaver by urcite bodlo), ono se to da zapichnout i v Zastavce a dojet do Brna vlakem. Horsi co ja…

              0 0
              • Jaroslávek  

                Nemám rád dojezdy vlakem do Brna. Raději bych kolmo. Nějak to zkrátit na těch ± 11o. Tišnov-Harrach bych ponechal pak dle uvážení, Šmel asi taky takže vymyslet rozlučkový škopek.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja bych to pro Vas nevidel tak cerne. Z Brna vlakem 7:23, v Tisnove jste v 7:59. Nejsou tam zadne extremni kopce, porad mirne zvlneno :-) Pokud vezmu orientacni prumer 14 km/h, vychazi cela trasa orientacne na 8.5 hodiny jizdy. Do toho rychle pivo + obed v Mezirici (nebo obed az v Namesti), skopek u Senohradskyho mlyna a pak v Oslavanech, muzete to v nejhorsim dat ze Zastavky (tam je to orientacne 100km) po asfaltu. No a ja to nejak domu doplazim. Ale uvidime, budem resit cestou podle chuti a zizne ;-)

                  Jen pripominam svetla a pro jistotu nejake tycky – toho jidla kolem Oslavky moc neni.

                  0 0
          • RomanH  

            Neboj, je to bez brodu. Do VelMezu to je OK, to je cca 50km. Ale pak ten zbytek :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Kua to nebyl zbytek, ale dobytek.-) Jak to říkala slečna průvodčí v tom Troškovi ? Nezastavujem, máme zpoždění. Ale jinak super, zase jsem si rozšířil obzory.

              0 0
              • JSt  

                bylo to jeste celkem vpoklidu. aj vycuat jsme te nechali. ;-)

                0 0
              • RomanH  

                Tak bylo to vcera paradni. Ta zelena je jenda z nej tras, co jsem letos jel. V tom padajicim listi a dusickove atmosfere nemela chybu. Kolem te Oslavky je vubec krasne. Pristi rok (letos to asi uz nevyjde… no, mozna pokud bude nejakej kasnej den v listopadu a mohlo by vice lidi) by se dalo udelat Oslavany vlakem a pak po jedne strane do Nameste a po druhe zpatky do Oslavan (pripadne do toho jeste nejak zakomponovat toho Harracha, ale to uz by zase bylo na silu a tech narocnejsich akci ted na podzim uz bylo dost), vcetne tech retezu.

                Jinak jsem docela rad, ze me Jirik nahlodal a ze jsem ze Zastavky nevyrazil kolmo smer Smelc. Asi bych to odnesl (dres byl uplne propocenej, a navic u nas docela dost prselo).

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Sotva jsem dojel dom, taky začalo pršet, měli jsme kliku.

                  0 0
                • RomanH  

                  Tak jsem to zkusil cvicne naklikat, kolecko Oslavany – Namest – Oslavany ma cca 50km. To by se dalo za pekneho pocasi pojmout jako poklidna vyjizdka.

                  0 0
      • RomanH  

        Toz zitra v 8 rano v Tisnove. Pokud by se nahodou neco zmenilo, dam vecer vedet.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Zítra by někdo navečír na chvíli … anebo zas bojkot jak minulý týden ?

      0 0
      • RomanH  

        Bohuzel. I patek je v ohrozeni, ale snad se zadari.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Na zítra se aspoň jeden kos ozval, na pá zavčas řekni abych v práci moc nešachoval s DÉ.

          0 0
          • RomanH  

            To je prave pruser. Ja to samo zkusim poresit ve stredu odpoledne, ale klicovi lide bud nejsou, nebo jsou na sluzebkach (potrebuji dohoukat cca 14ti denni spolupraci 3 firem). Zase na druhou stranu nejsme doktori, ze ;-) Ale v prubehu ctvrtka to uz bude 100%.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Kterej kos to byl, teď newim, jestli se mám přidat :-)

            0 0
            • JSt  

              urcite se pridej. o styrech na lesne u sodovkarny. prokrouzime sobesickeho suldu, navazeme naucnou a pak se uvidi. decentka. ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jo, na zvlhlou naučnou je Ralph se Scyllou ideal :-)

                0 0
                • Polka  

                  Sak co, RR – univerzalni guma s kterou se da projezdit cela zima :)

                  0 0
                • JSt  

                  na predku mam onanoraptora a vzadu exiwolfa. vsecko zterely, par let stary gumy. bud vklidu. ;-)

                  0 0
              • pepek  

                Možu se taky přidat? (Tedy, pokud by to šlo v 16.30?)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Budeš nás muset dojet, což nebude pro tebe na naučným veverčáku problém.

                  0 0
                  • pepek  

                    Tak si dejte 2–3 muldokruhy na úvod a já to zatím docvaknu.

                    Jako důležité průjezdní místo bych pak viděl Jehnice (široký výběr pitelných piv)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Já už su pomalu zralej na totok…

                      0 0
                      • Excel  

                        no a co to je?

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ohřívač chmelomoku…

                          0 0
                          • Excel  

                            ahá, já myslel, že to je anální kolík, ale ten hák mi tam neštymoval :-)

                            0 0
                            • JSt  

                              anal dildo captain hook ;-)

                              0 0
                    • JSt  

                      jj. tak bych to videl. hodime jednoho muldaka a ty na nas mezitim pockas. ;-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Dovolím si podotknouti, že na naučně mám AVG tak 5, což proti 15-ti JOSETRAILGURU není mnoho.-(

                        0 0
                        • pepek  

                          Neboj, Jiřík bude furt spravovat: napínáky, hlavko, roztržený řetěz. . . .

                          0 0
                          • JSt  

                            prave… vemu batuzek s nahradnima dilama a naradim. ;-)

                            0 0
                          • Jaroslávek  

                            Jako dycky, furt mi lžete.-(

                            0 0
                            • Paja  

                              …ze jo, jose mel na naucne urcite vetsi prumer nez 15 ;)

                              0 0
              • Smazaný účet  

                Vzpomněl jsem si na Merito grep v litrové vratné lahvi, tento mok jsem užíval v mé první hokně :-)

                0 0
                • JSt  

                  pink nebo normalni? taky si na to obcas vzpomenu. ;-)

                  0 0
                • pepek  

                  jednou jsem tam byl uvnitř a na obrovské nádrži bylo napsáno: ovocný koncentrát, ředění: 1:10000. Takže piješ čistou vodu z Pisoárek.

                  0 0
      • Smazaný účet  

        Dobré to bolo súdruhovia, keby bol hrnek v interiéri, nemalo by to chýbu :-)

        0 0
        • JSt  

          mne se to libilo prave takhle ;-)

          0 0
          • pepek  

            eště to chtělo objezd toho horního rybníka z Lelek, furt jsem dumal, jak to zakomponovat, aby někdo neprotestoval, ale pak jsem to vzdal. (Musím ofšem uznat, že i ten spodní rybník po 3 piwech a 1 svařáku nebyl zrovna einfach a stylový už vůbec ne)

            0 0
        • Paja  

          …se nedivim, ze shanis to ohrivatko do piva, kdyz v 10 stupnich chlemtate pivo venku;D

          0 0
    • Excel  

      Tož dovolenkáři jdou bahnit vo pátku, ale našel by se někdo na dopolední výjezd vo sobotě nebo vo neděli? Ikdyž počasí je zatím všelijaký. Výjezd kolem deváté ráno, někam na obídek (Šmelc, Hořice) a zpět, eventuélně v neděli zkouknout Muldu, bo tam jeden feťák má dýlovat a jezdit na singlovi.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Zajímalo by mě, co bere?

        S pev. vidlou, bez šaltru, stejně jsem sledoval jeho záda kdesi v dáli :-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Tak jeho šleha, kterou pužil při Brno-Kersko-Brno je už pověstná, ale co to bylo už si nepamatuji.

          0 0
        • RomanH  

          X-Ride

          0 0
          • Paja  

            X-BOMBA!

            0 0
            • RomanH  

              jj, cekal jsem, kdo to vytahne :-D

              0 0
            • Splinter  

              :D :D tak sem to poranu otevrel a rikam si jak je mozny ze nekdo udelal tak peknou fotomontaz exika a pepka :D

              0 0
      • Jaroslávek  

        S matrošem se zatím nevytasil, modrožlutýho šípa live doporučuju, pokud se v so večer někde nezhuláká.-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Cink na prygltrailu: http://vimeo.com/51014726

      0 0
      • Paja  

        …ja myslel, ze da i ten lom na konci ;D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Tak zítra jasný ?

        0 0
      • jonys  

        Škoda, že to nejel opačně. Tam bych ho na 2 místech rád viděl…

        0 0
        • Paja  

          Ja na jednom, Zouvalku uz dal Splinta a myslim, ze i jonys, ale preskakat takovy ty spicaty sutry jsem ve smeru od Brna jeste nikoho nevidel.

          0 0
          • Paja  

            ehm…jsem misto jonys cetl jst @:-)

            0 0
            • JSt  

              tos musel byt pekne nalitej. ted celkem v kasi to ctu vsecko vpoho. :-P

              0 0
              • Paja  

                no, bohuzel jsem byl zcela strizlivej :O

                0 0
          • jonys  

            Špičatý šutry (ale ty pudou, to je otázka zbavit se strachu) a pak eště ten vysokej kamen v zatáčce, kde se nemůžeš rozjet na skok a nechal bys tam převodníky. Od Bityny se to sjede v pohodě.

            0 0
        • Splinter  

          toz sem to tam vcera rekognoskoval… spicaty sutry tam strasne zavazi ten strom vpravo.. nekdo mensi by tam lip vesel..

          A ten sutr se da zprava, ale je to bud a nebo :-)

          Zouvalka je v pohode, je to tam nejaky sjety…

          0 0
    • mastihuba  

      Kdyby nekoho už nebavilo postávat venku u zmrzlýho škopku tak zitra to vypadá na šudlačku na marinádě směr zařízení kde mají zatopený v krbu.

      0 0
    • JSt  

      heilige berg

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jakej vlastně máte panáčci denní offroad record (km)?

      Vím, že záleží na profilu…

      0 0
      • JSt  

        200km do dalky a 5km nahoru. :-P

        0 0
      • mastihuba  

        jestli se možu pochlubit, tak 145km/cca 3500, ale to se mi povedlo více či méně omylem, dobrovolně bych takový věci nikdy nedělal. :)

        0 0
      • Paja  

        Brno – Praded 2009 173km/3230m.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tzn. po véči ještě natočit přes 50km, aby se o tom dalo vůbec hovořit…

          0 0
          • RomanH  

            Za dve hodiny by nebylo co resit :-D

            Jeste jednou diky Jirikovi, ze do me ted vrtal a ja se nevydal po vlastni ose k domovu.

            0 0
        • RomanH  

          +1 :-)

          0 0
        • Jaroslávek  

          V mnoha aspektech památná vyjížďka, vzpomenu jen matně snídani šampionů.-))

          0 0
          • Jaroslávek  

            namátkou

            0 0
          • Excel  

            řekl bych, že i 2008 byl „památný“ ;-)

            0 0
            • JSt  

              drevostavba, pyco!

              0 0
              • Excel  

                A nízkoenergetická!

                Veškerá energie z kamen šla hned do ***** a haluzna si udržela jen její nízkou část…po dobu cca 5ti minut.

                0 0
            • Smazaný účet  

              Kde to je?

              Prochcaný, propolucovaný voj. palandy :-D

              0 0
              • Excel  

                Tos trefil přesně, zrovna tam ejakuluju. Myslivecká „chata“ na Rabštejně.

                0 0
              • RomanH  

                P*co, kdyby jsi videl ty skvrny na kavalcich, uaaaa :-) Na fotce to vypada good, ale skutecnost byla jina. Navic jsem cestou ztratil vestu, takze rano o pul ctvrte jsem vyrazel pri +3 stupnich jen v dresu s rukavkama. Ale zazitky nemusi byt dobry, hlavne ze jsou silny :-)

                0 0
            • Jaroslávek  

              Ach, Hilton …

              0 0
      • Splinter  

        pracu na tebe :-P

        0 0
    • hony007  

      Nepotřebujete něco z kupkola? Zítra bych si chtěl objednat pár věcí a rozdělený poštovný by se šiklo.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce