• Polka

    Zitra ma byt pekne slunicko, takze se jedu trosku proverat. Trasa tentokrat: Bystrc, Zebetin, Helencina Studanka, Veverske kninice, Javurek, Smelcovna, kolem Bilyho potoka, Bityska, kolem Pryglu a dom ;-)

    Tak kdyby se chtel nekdo pridat…co Exceli? Sraz pro Brnaky za Letenskou lavkou u hospody v 16:00, pripadne na Smelcovne kolem 17:30 cca.

    0 0
    • Excel  

      Trasu jsi vybral krásnou, žohubel zejtra i ve čtvrtek jsem bez bajku…škoda. :-(

      0 0
      • Polka  

        Sakrys, tak zas priste nebo treba o vikendu ;-)

        0 0
        • Excel  

          ale..konečně jsem odevzdal kolo na montáž hyder, už mi tu měsíc ležely, tak snad to bude bez problémů..jinak sobotu mám volnou celou…nebylo by od věci něco delšího, takřka ďábelského ;-)

          0 0
          • Polka  

            Tak tak, taky jsem myslel na neco delsiho, ale spis pohodovejsiho asi ;-)

            0 0
            • Excel  

              jo..jako na celej den, takže ne spinningově..sa­mosebou, ale jako něco dlouhého to bych rád :-) na pohodu

              0 0
      • Jaroslávek  

        To jako, že ho někomu půjčuješ ?

        0 0
    • cat  

      Taky sem premyslel, ze bych zitra vyrazil. Budu na enduru stihat?

      0 0
      • Polka  

        Ja nevim cece, nikoho s endurem neznam, ale ve sjezdech asi jooo :-)

        0 0
        • cat  

          No ja si asi zitra projedu cervenak a drceni km necham az na vikend…treba s vama

          0 0
    • jonys  

      já chtěl teda jet úplně jinam,úplně v jinej čas,úplně na pohodu(po nemoci) a úplně sám a tohle si nechat na víkend s ženskou.Ale protože na téhle trase se o víkendu budou asi tvořit kolony,tak to prohodím a dám si ji dneska.Časově už to taky nevypadá tak růžově,ale každopádně pojedu o něco dřív a kdyžtak počkám na té Šmelcovně,nebo mě dorazíš už cestou.Nebo se vůbec nepotkáme a pak to tady vobrečíme :-)

      0 0
      • jonys  

        Jo a v 7 musím bejt doma-deadline(rodinná oslava.Jinak týden bez kola a bez večerníčka :-)

        0 0
    • jonys  

      Tak jsem ti na Šmelcovně nechal vyrytý do hlíny vzkaz,ale fakt jsem valil,bo strach o ten Večerníček mě hnal…:-)

      0 0
      • Polka  

        Na Smelcovne sem ani nezastavoval, kdyz sem zjistil, ze je zavrino. Kousek nad ni jsem v tom sjezdu z Javurku prorazil zadniho Raplha o nakej sutr, no dira jak doprdele, tak sem to nak zazaplatoval a dojel dom. Ale i tak sem to taky docela smazil :-)

        0 0
    • Paja  

      Co dneska, docela bych se po vcerejsim leteckym dni na silnici pohodove projel po lese.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.