Brno - Bityska - (Smelc) ctvrtek 12.11.2009

20 nepřečtených
  • RomanH

    Zitra by nemelo prset, tak to snad vyjde. Vyrazil bych pres Cerveny Kopec – Kamenak – Kohoutky – Holedna – Prygl trail do Bitysky. S bahnem by to tu nemelo byt tak strasne. Dale klidne i na Smelc, ale pokud pojede Pepek, tak to klidne muzem zapichnout uz Bitysce. Ja s Exikem budem teoreticky moci vyrazit ze stredu mesta uz v 15–15:30. Sraz bych navrhoval za lavkou Rybarska – Porici, tady

    0 0
    • obda  

      Taky nic, doléčuju bronchitidu :(

      0 0
    • Paja  

      Na 80 % nemuzu a tak brzo uz vubec ne, ale kdyby nahodou, tak se pripojim nekde cestou.

      0 0
    • pepek  

      No soudruzi, kdybyste si jako chtěli dát přestávku u Antroposu (dobrý pivo), tak bych se tam mohl eventuelně připojit.

      0 0
      • RomanH  

        Tak to mam pocit, ze bychom u toho Antroposu zkoncili, pac zizen je svina ;-) Jak Ti to casove vychazi ? My to odhadujem nejak takto : jestli vyjedem kolem 15te z Moravaku (uvidim, jak zkoncime), tak kolem 15:30 budeme u lavky na Porici. No, v cca 16 hod jsme u Antroposu (pokud tam pojedem, jinak bych se drzel nahore kolem pamatniku Rudochu), pojezd Kamenak, Kohoutky, v 17 hod prehrada, v 17:45 hod Bityska, 18:15 Smelc

        0 0
        • pepek  

          Hmm tak nic, stejně ten asfaltový humus na Šmelc nemusím :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Že tě vůbec rušili, že ? -)

            0 0
            • RomanH  

              Clovek by cekal, ze napise neco ve stylu : Tak v 17 hod. budu vyrazet, protahne to na Holedny, ja vas dojedu. A nemusite jezdit az na Smelc, pojedte jen do Bitysky a zaplatim vam par zelenych a nejake to pivo…

              Ale to Pepek ne, a to jsme byli ochotni smlouvat ;-)

              0 0
              • pepek  

                Sem tu ochotu nějak nezaznamenal, no. To bylo furt: "Na Šmelc!! …a Holednou jsi nenápaně vypustil.

                0 0
                • RomanH  

                  Holedna se planuje. Prave bych se chtel drapat po Cervenem kopci az k te mohyle (a neklesnout k Antroposu), pak singlik za panelaky v Kohoutkach a sup na Holednou. Zde klesnout nekam smerem prasatum, vydrapat se zpet navrch a opet nekudy dolu. Dojet na hraz (v 17 hod), tam sraz z Manaskem a pokracovat po trailu.

                  0 0
                  • Excel  

                    No Pepku, teď mluv, slovo chlapa by bylo: „OK, v 17:01 jsem na hrázi“. Vše ostatní je jen brblání starého muže ;-p

                    0 0
                  • Splinter  

                    Hlavne neklesnout moc…

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Neklesl ani o píď. Jinak soudruzi pochvala, pjekné posezení:-)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        P.S. Myslím vedoucího zájezdu, že neklesl ani o píď.

                        0 0
                      • RomanH  

                        Jj, pekne pojezdeni, pekne posezeni, takovej peknej grynpysackej ctvrtecek.

                        A specialne pro stareho muze : Nakonec jsme se si tak cestou do Bitysky uzili, ze jsme ani na ten Smelc nepokracovali ;-)

                        0 0
                        • pepek  

                          No já jsem vlastně potřeboval zejména odkulit ty 3 stromy, co mi zavazí na Holedný, že :-(

                          0 0
                          • RomanH  

                            Popravde jsem cekal, ze budes na hrazi, jak vetsinou prijedes bez predchoziho aviza ;-)

                            Ad Holedna : vcera jsme tam po tme na kousku „zabloudili“ – minuli jsme tu skalnatou cesticku svazujici se dolu k brance k potoku Vrbovec, a misto toho jsme si dali ten sjezdik k vodarne za hospodou. Ten docela klouzal – bylo na nem pekne blaticko. No a mokrej a PryglTrail byl ve smeru do Bitysky po tme taky docela zabavnej.

                            0 0
                            • pepek  

                              Ten skalnatý sjezd (bývalá žlutá značka) je teď docela hardcore-ti jeleni to tak rozšlapali, že je to hodně sesutý. Jeli jste špatně-ty stromy leží na trailech na druhý straně kopca, mohli jste to uklidit :-)

                              0 0
                              • RomanH  

                                jj, vim, jel jsem tama pred cca 14ti dny a konec jsem nedal (ani ten sesuv uprostred). Vcera bychom to asi zapichli uz v prvni tretine – tma, listi.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.