• RomanH

    Protoze ve ctvrtek ma podle predpovedi opet prset (teda zitra podle nekterych taky, ale vypada to optimisticteji), kdo by zitra vyrazil. Tentokrat navrhuji Bitysku, ale klidne pojedu i na Buk.

    0 0
    • Jaroslávek  

      U příležitosti tý obligátní desítky se přizpůsobím.-)

      0 0
    • Polka  

      Soudruhu Halozko, videl bych to na ctvrtek, chcat totiz bude uz zitra ;-) A vzhledem k tomu, ze jeden nejmenovany soudruh bude slavit svoji kazdorocni obligatni desitecku, tak nemohu chybet O:-)

      0 0
    • Madrid  

      Taky se přimlouvám za čtvrtek, hlavně kvůli počasí. Co jsem vyčetl, ve středu odpoledne mají srážky spíš přibývat, zatímco ve čt už bude fronta postupně ustupovat a odpoledne by srážek už měl být málo.

      Tedy jel bych i ve středu, ale v dešti ne – léčím si kolena a nechci moc riskovat.

      BTW: V pátek bude pěkně…

      0 0
    • Splinter  

      Jeďte klidně ve čtvrtek.. Taky nemusím jet pokaždý:) A kor jestli má být ve čt lepší počasí.. Já se pudu vzdělávat abych byl ještě chytřejší! :)

       
      0 0
    • RomanH  

      Tak uz je to pase, ted jsem mel telefon, musim zitra nasim na chate pomoci odvazet sut :(

      Toz uvidime, jak bude ve ctvrtek.

      0 0
    • jonys  

      Hoši,nechcu agitovat,ale noční prygl trail pocukrovanej tím vápenným svinstvem(vč. keříků co vypadají jak namrzlý)za svitu bílého dna vypuštené nádrže by mohl být zajímavej(pokud teda déšť neudělá svoje).Dnes si to tam ještě za světla hrnu a sotva zdrkotám skály,naproti mě letadlo!No naštěstí to otočil a mazal pro novou dávku-na tu už jsem nečekal a hrkl jsem to nad Rozdrojovice :-)

      Zkrátka Martin na bílém koni,no…

      0 0
    • Howgh  

      koukám , že to vypadá na čtvrt. Akceptuju.  Prosím vás,  eventuelně vezměte pro mě ňáký ten škopek na hlavu / vnitřní výstelku.   Díky předem.

      0 0
      • Polka  

        Tys tam ten zlutej neprehlednutelnej skopek rozbil behem sezony? :-))

        Btw. poridili jsme si na Sportlifu „Ze zivota cyklotrempa“, sice bez venovani, pac sme tam byli az v sobotu odpoledne, ale za to moc dobre cteni…priznam se, ze jsem to necekal, takze chvalim a jdu zase par stranek precist ;-)

        0 0
        • Howgh  

          ten škopek je jen takovej symbolickej. Kdyby došlo k nejhoršímu – karimatka moc neochrání. A za další –  má natržený kšilt.

          Jináč dík za pochvalu. Ještě jsou k mání další tři knížky…

          0 0
      • RomanH  

        Mam jej pripravenej, privezu Ti ho.

        0 0
        • Howgh  

          díky…

          k pršení – dnes ráno zasvěcení říkají, že zítra bude víc než dnes…

          0 0
          • RomanH  

            Pokud se domluvi, ze se pojede, tak pojedu. Pokud by prselo rano, dojedu tam z domu.

            0 0
    • Jaroslávek  

      Vše se zdá v troskách, trosky?!

      0 0
    • Paja  

      Ted jsme se predbezne se Splintou domluvili na 16hod. na Buk po silnici(jedu na biku), tempo rozumne (aspon za sebe:o), kratka zastavka na Buku na polivku a slavnostni Nic (jestli ma teda fakt tu desitku:-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Budu předvojovat. Přesná čísla ohlásím na základně, budu vás očekávat. Zastávka krátká jako dycky.-) Kdyby bylo po mým tak ty zastávky jsou krátký, jak já se dycky těším do postele. Rekord mám usnutí do 2 minut, ono se to těžko odhaduje, někdy jsou to úplný mdloby …

        0 0
        • pepek  

          A budete eště o osmi na buku?

          0 0
          • Paja  

            My uz ne…

            0 0
          • Jaroslávek  

            Ani já ne, budu spíchat omdlít za mamkou…

            0 0
            • pepek  

              Ste měkkoni, soudruzi, měkkoni. (A to jsem vám chtěl ukázat novou, lepší návratovou dráhu :-(

              0 0
              • Jaroslávek  

                Nemusí pršet stačí když kape, Kolik třešní tolik višní atd …

                0 0
              • Polka  

                Ale ten Guru…Windguru…ti teda dneska pekne vysel soudruhu ;-) Pojed zitra esi nebude chcat, ta navratova draha by me aji nakonec zajimala. Minule ten asfalt fakt vopruz a udoli taky.

                0 0
                • pepek  

                  No tak Windguru nevyšel, teď dodatečně tam surfaři vrátili déšť. Doufejme, že soudruzi moc nepromoknou… :-)

                  0 0
                  • Polka  

                    Aaa, tak surfari udelali klasickou lumparnu a ted se to po bitve snazi klasicky spravit :-D

                    0 0
              • Běžec  

                A vede ta dráha někudy kde nedávají foukat? :-)

                0 0
                • pepek  

                  Jj, než se z ní vymotáš do civilizace, budeš zaručeně střízlivý

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Podívej se, řeknu ti to asi tak: Bacha na tu starou lišku.-)

                  0 0
      • Splinter  

        nic si nedám.. Nemíním to riskovat na silnici…

        V těch 16.00 kde?

        U kaple? Tzn jel bych naprimo pres Ochoz a Brezinu a zpatky to samy.. Fakt nachvilu… Sedet tam budu tak na polivku a pryc.. Svetlo uz neres

        0 0
        • Paja  

          16.15 Slapanice-udolim Lisen-Mokra-Hostenice-Kalec-3javory-Buk-Brezina-Ochoz-Brno 

          0 0
      • Madrid  

        Zrada. Počítal jsem se čtvrtekem, dnes nemůžu :-(

        Jo jinak kdyby někdo sháněl levný zimní rukavice an kolo/lyže, tak v Hobby Sportu na Veveří mají před pokladnou takový velký drátený koš, kde mají naházené staré modely zimních rukavic, vše za 100 Kč. Některý jsou ošklivý, některý slušný, je třeba to prohrabat do hloubky. Já si za těch 100 Kč jedny baculatý, goretexový "Zanierky ":http://www.zanier.com/…r.htmlkoupil (původní cena 1200).

        0 0
    • Jaroslávek  

      Na základně příjemně teploučko, obsluha milá. A stejně bylo po cestě z5 z této nevinné pidivyjížďky vzrůšo. Trochu sprchlo, v Kanicích jsem míjel protijedoucí auta, brýle zaliskaný a najednou přede mnou 2m v silnici pes. Tož jsem ho vzal zprava, bo jsem nechtěl na mokru prudce hamovat, udělalo to brnk, pes zakňučel avšak nebyl čas zjišťovat ce se děje a jel jsem dál. Zřejmě tam někde na krajnici někdo musel být a mít toho psa na špagátu a já jsem ho přetrh. Nebylo tam zrovna žádný světlo, takže jsem tam vůbec nikoho neviděl, je mi to záhada. No v Žabinách policajti haltovali nějakýho neposlušnýho řidiče a o kousek dál jiní byli u havárky. Prostě trochu naprší a lidi jsou jak urvaní ze řetězu. Takže tak. 

      0 0
      • RomanH  

        Hmmm, to ja 3 hodiny nakladal a vozil kolecka suti. Rano se mi strasne nechtelo, ale prekonal jsem se a jsem v praci na kole. V kolik dame dneska sraz (u OBI) ?

        0 0
        • Jaroslávek  

          To jsi kadet (s obojím). Mě se teda ráno taky nechtělo a nepřekonal jsem se, ale není problém pro mne vyjet z domu (kousek od Billy) v 16.oo. Pro tebe to udělám (nebude-li chcat).

          0 0
          • RomanH  

            OK, takze klasika, 16:15 (vid, Pajo ;-)) Uvidime odpoledne, i kdyz ja musim na kole domu tak jak tak – chci si vzit kolo do Jeseniku.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Zkus běžky.

              0 0
              • RomanH  

                Snezit nema :(

                A v sobotu ma byt pekna viditelnost a rozumne teploty kolem 3 stupnu.

                0 0
            • Madrid  

              Jestli bude slušně, jel bych taky.

              0 0
            • Polka  

              Chcije a chcije :( Rano jsem se prekonal, ale z hokny to beru rovnou do teplicka, pac to dneska nevypada…soudruzi.

              0 0
            • Madrid  

              Mno já to taky nevidím na výlet v dešti. Asi se vymluvím na to, že membránový gatě dorazí až příští týden a do té doby nebudu pokoušet svý kolena v nacucaných gatích …

              0 0
              • RomanH  

                Jeste nehazejte kolo do zita, zbyvaji 3–4 hodniny.

                To Hawgh : Ty tam prijedes urcite ?

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Jak píše kousek výše mladší soudruh s občasnými sklony k orlíkovským výkonům, mám také radši zvolit útulno, teplo, sucho a samotu domova ?-) (samotu, když nepočítám králíka)

                  0 0
                  • Polka  

                    :-DDD „Jmenuji se inzenyr Kralik“ :-))) Skoda, ze je venku takhle, jinak by mohlo byt veselo ;-)

                    0 0
                  • RomanH  

                    To jsi druzstevnik, soudruhu ?!

                    No bud jak bud, ja jet na kole musim.

                    0 0
                • Howgh  

                  sory, zapl jsem přístroj až teď.  To počasí ale vypadalo jednoznačně…

                  0 0
            • Paja  

              Ja dneska nejedu, jinac vcera dobry, Lada udelal palacinky, Maňas stylove oslavil desitku – viz foto, cestou tam sucho, pohoda, jenom furt to brblani, to jste meli slyset, kdyz v kopci na Buk zacaly vzduchem poletovat malinky snehovy vlocky:-D no a zpatky uz regulerne mrholilo:-/

              0 0
              • Jaroslávek  

                To brblání si dovedu živě představit: p..a, k…a atd. Akorát ten „kanický ořech“ mě furt straší v makovici.

                0 0
                • Polka  

                  Zaverem 3 x p..a, p..a, p..a :-)))

                  0 0
                • Paja  

                  Zas tak vulgarni neni, ted je popularni „vsude sama past“ a jinak se to obligatne toci kolem zas*ane zimy, bilyho hnusnyho bordelu a proc nemuze byt radsi vedro, tak jsme ho poslali do Afriky;-)

                  0 0
    • RomanH  

      Tak pro dnesek asi odpiskano. Jdu se prevlekat a jedu pres Bitysku rovnou domu.

      To Howgh : Necham prilbu v praci. Kdyz se budes pristi tyden pohybovat v okoli Moravskeho nam., dej vedet, a nebo na pristi vyjizdce.

      0 0
      • Madrid  

        OK.

        0 0
      • Howgh  

        díky. Jináč – ve čt. 20.11. diákuju v Chudčicích na výroční zchůzi důchodců.  Téma : Uzbekistan – začátek po 16 h. Ve st. bych snad vyrazil na vyjížďku, ale když na jednoho sedne taková shnilost, když přijde na věc…momentálně je nejlíp za pecí – to je marný.

        0 0
    • Madrid  

      Dneska se nikam nikdo nechystá? Se ptám, že dnes bude hezky a od zítřka spíš chcaní…

      0 0
      • RomanH  

        Jsem nakej polonachcipanej. Rikal jsem si, ze uvidim zitra, ale zakladat jsem to nechtel.

        0 0
      • Paja  

        Dneska nemuzu…

        0 0
      • Jaroslávek  

        Včera mi bylo zima od rána až do večera. A hezky dneska si taky představuju jinak a proto si do soboty nahřívám kosti u maďarských soudruhů, abych se posléze zase do toho bajkování mohl obout!-)

        0 0
      • Madrid  

        Taky se mi to nakonec zkomplikovalo v práci, takže jsem dneska nikam nejel..

        Ale sobotu jsem byl zkontrolovat Koryto a koukal jsem, že motorkáři a tekoucí voda pracují, takže se v něm opět postupně rýsuje hezká strouha. V kombinaci s napadaným listím a klouzavým bahnem to už nebyla taková nuda jako naposledy …:-)

        0 0
    • Howgh  

      …v globálu je v lese míň blata než by jeden čekal…

      0 0
      • mastihuba  

        ale v globálu když posledně foukalo tak jako dnes, bych potřeboval na cestu do hospody motorovou pilu :).

        0 0
        • Polka  

          Joo, taky me serou. Kdyz sem jel v pondeli pres Kopaniny, tak sem si rikal, ze tutove napisu nasranej mail do SLP Krtiny jaky jsou bordelari…mno zatim sem nic nenapsal, nebyl cas :-)

          0 0
          • mastihuba  

            o todle mi nejde, ale na jaře když byl nějakej ten větřík a Maňas s Pájou mne lákali na Buk tak z kalecu dolů na říčky padlo cca 100stromu na jednu hromadu. Bych byl v nesprávnej čas na nesprávným místě.

            0 0
            • Polka  

              Ja sem to pochopil, sak tady taky stromky padly, akorat jim nepomohl vetricek :-) Musel sem si postezovat, no.

              0 0
            • Howgh  

              když jseš stále mezi námi se všema hnátama vcelku tak nač si stěžuješ ?!

              0 0
              • mastihuba  

                na špatný kamarády co nemaj rozum a lákají mne ve větru do lesa. Zavání to tím že se mne chtějí zbavit :)

                0 0
        • Paja  

          Zatim jim to s tim vetrem moc nevychazi, tady fouka tak nejak normalne:-)

          jede dneska nekdo nekam?

          0 0
          • mastihuba  

            vzhledem k tomu že ráno stávám do hokny ve tři tak raději ne, to by nemuselo klapnout.

            0 0
          • Polka  

            Ja bych asi aji jel, pokud nebude odpoledne chcat nebo snezit :-)

            0 0
            • Splinter  

              nebude…

              0 0
              • Polka  

                No to doufam, pac su bez blatniku dneska. Riskl sem to. Skoda zes me nevidel dneskaj :-) Sem tam hopsal pred Grandem…

                0 0
          • Madrid  

            Jedete tedy dneska? Moc pršet už by prý nemělo. Docela bych se přidal. Jestli jo, navrhněte někdo sraz.

            0 0
            • Paja  

              V 5 na Klajde?

              0 0
              • Madrid  

                Ok. Já bych jel. Pošlu ti na mail telefon a brnkni mi pls, kdby se něco změnilo, nevim, budu od teď málo u komplu

                0 0
              • Splinter  

                file not found..

                0 0
              • Krocan  

                frame not found

                0 0
                • RomanH  

                  407 Proxy Auth. Required

                  Za proxy si dosad mamu ;-)

                  0 0
                  • Splinter  

                    400 Bad Request – Aspon dones kytku, kdyz uz neco chces 401 Unauthorized – vdana… 402 Payment Required – Vecere pri svickach 403 Forbidden – Das tu ruku pryc! 404 Not Found – Sla jsem ven s kamoskama 405 Method Not Allowed – Ne, zezadu ne! 406 Method Not Acceptable – Mel by byt tvrdsi… 407 Proxy Auth. Required – Musim se zeptat mamy. 408 Request Timeout – Kruci, vis, jak dlouho uz jsi nezavolal? 409 Conflict – A co je tohle za zenskou? 410 Document Removed – Tak to bude rozvod. 411 Lenght Required – TOTO ma byt ta velka vec? 412 Precondition Failed – Eh, ty nemas kondom? 413 Request Entity Too Large – Tak TOHLE se tam nevejde… 415 Unsupported Media Type – Ve ctyrech? Nemam zajem. 500 Internal Server Error – Mam sve dny… 501 Not Implemented – Tak tohle jsem jeste nikdy nedelala… 502 Bad Gateway – Kruci, je to nejake slane… 503 Service Unavailable – Boli mne hlava. 504 Gateway Timeout – A to jako melo byt vsechno?

                    0 0
                  • Krocan  

                    trefa;-)

                    0 0
                  • Madrid  

                    Jedeš taky?

                    0 0
    • Madrid  

      Tož včera jsme se soudruhem Pájou vyrazili na bukovou vyjížďku, kterou v duchu BF-tradice mohu zhodnotit jedině takhle: Tam to byla celkem nuda, pač jsme řešili jen jeden defekt, ale zpáteční cestu jsme si moc užili – chcalo tak, že nejdřív promokla membránová bunda a pak jsem ždímal i vnitřek gore-texových rukavic. Prostě parádní počasí pro drsný bikery z BF. Jen škoda, že jsem z toho neonemocněl :-)

      0 0
      • Polka  

        :-D Vzpomnel jsem si na vas doma v teplicku kolem osme vecer…este ze ste me nepremluvili O:-)

        0 0
      • Paja  

        GTX tretry sice nepromokly, ale nateklo do nich vrchem po nohach:-) z rukavic jsem pred barakem vyzdimal asi pul litru vody;) ale ze by mne to zabranilo jet dneska do prace na kole, tak to zas ne;-)

        0 0
        • Splinter  

          tak si užij to kroucení až dojedeš dom:-DDDD

          0 0
        • Polka  

          …ti aji zavidim. Dneska totiz planuju celni stret na letnich gumach :-D

          0 0
        • Madrid  

          Přemýšlím, jak tenhle zákeřnej problém vyřeším, až mi dorazí. Chtělo by to nějakou festovní neoprénovou manžetu přetaženou přes horní hranu boty… A rukavice zklamaly. Zhruba po půl hodině lijáku začly prosakovat kolem špiček prstů a než jsem dojel dom, byly vevnitř uplně nacucaný. Ten vnitřní filc asi natáhl vodu skrz švy, no ale pořádně… Ještě že byly jen za stovku.

           
          0 0
          • Paja  

            Zakernej problem se da castecne vyresit leda dostatecne dlouhejma capakama s membranou, ktery bys pretahl pres botu, aby voda po noze netekla dovnitr. Manzeta by musela na hornim okraji byt na capakach dost nafest, aby to pod ni neteklo, coz by asi nebylo uplne prijemny.

            0 0
            • JSt  

              …nebo nejezdit v destu ;-).

              0 0
              • mastihuba  

                nerouhej se :)

                0 0
              • Paja  

                Nj, ale kdyz dojedes na zakladnu za sucha a cestou zpatky se mirne mrholeni pri odjezdu postupne zmeni v regulerni lijavec…

                0 0
                • pepek  

                  No ale zase máš zážitek. Víš že zážitky nemusí být kladný, ale měly by být aspoň silný.

                  0 0
                • JSt  

                  to se ti stane tak z ridka, ze nema cenu to nejak zvlast resit. myslim, ze s madridem to mate na delsi dobu vybrany ;-).

                  0 0
                  • Paja  

                    Vsak jo, ja to nijak neresim, dokonce mi ta jizda v desti ani moc nevadila, ale provozovat to pravidelne neplanuju;-D

                    0 0
    • Madrid  

      Nechce někdo něco vzít z Wiggle? Kupuju tam boty za 80 liber a potřebuju doložit něco aspoň za dvacet, aby byla doprava zdarma. A zrovna odtam nic jinýho nepotřebuju…

      0 0
    • RomanH  

      Ve ctvrtek mame firmeni vecirek, nebudu moci. Jak vidite zitrek ? Jel bych konecne do te Bitysky na fazole.

      0 0
    • RomanH  

      Diky vsem za peknou vyjizdku. Bylo to pekne, ten snih ma za tmy zvlastni kouzlo. Jak jste dojeli ? Ja se natahnul cca 2km pred barakem v mirnem sjezdu na polnacce – predni kolo chytlo na ledu, ktery nebyl pod napadnutym snehem videt, smyk, a uz jsem se valel. Ale v pohode, zadne skody ani na materialu, ani na zdravi :)

      0 0
      • Polka  

        Pohoda, trosku zmrzla prcka, ale jinak fajn :-)

        0 0
      • Paja  

        Na trailu pohoda, pekny vyhledy na nocni prehradu.

        0 0
      • Madrid  

        Jo, ja taky pohoda. Akorat ten p-trail mi po tom občerstvení šel nějak o poznání hůř, chyběla jemnější rovnováha nebo co :-)

        0 0
        • Madrid  

          Jo a jinak ježdění po něhu fakt bomba. Kde nezná, neuvěří. Jak jsme sjížděli z Baby po sněhu a ve tmě, hluboko pod náma svítící Kuřim, to jsem málem s..l romantickým blahem :-)

          0 0
        • Paja  

          Mne to naopak podle hesla „kdo maze, ten jede“ pomaha, nesmi se ale pro/(v tomto pripade)premazat;-D

          0 0
          • RomanH  

            jj. Jak nekdo jiz psal – alkohol impregnuje

            0 0
            • Paja  

              jak ctu o kousek vys, impregnace pomohla;-)

              0 0
              • RomanH  

                jj, pomohla. Nic se mi nestalo, ani kolu. A kdyz jsem se poroucel k zemi, docela jsem se u toho usmival – natahnul jsem se naproti krizku – asi zasahla vyssi moc :)

                0 0
                • Polka  

                  Mno to ja sem mel kliku jak prase. Pred odbockou z Olomoucke na Ripskou smerem k letisti byly zasiti cajti. Vetsinou si to tama zkracuju, abych nemusel jet pres hlavni krizovatku a nedejboze cekat na cervene. Mno tentokrat sem musel jet rovne. Nastesti tam nekoho drbali, tak sem si voddych, ale docela horor par metru vod baraku.

                  0 0
                • Paja  

                  …ze by si na Tebe Maňas zrovna vzpomnel?-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.