BRNO 23. 4. Cyklojízda - Den Země 2009

42 nepřečtených
  • hmm
    Podpořte cyklistickou a pěší dopravu v Brně ! Přijďte na jarní cyklojízdu !

    čtvrtek 23.4.

    Od 15 hodin program na Moravském náměstí (u vodotrysku):

    hudba

    cykloservis

    občerstvení

    soutěž

    namalujte si svůj cyklopruh

    nabarvěte si kolo (třeba) na růžovo

    exhibice brněnských jednokolkařů

     

    V 17 hodin vyjíždí cyklojízda ulicemi Brna.

    V rámci cykojízdy doprovodíme ces­tovatele Bari­se Tungala při mezinárodní výpravě na černý kontinent.

    0 0
    • jIrI___  

      Kdo to pořádá? Pokud ne nějací ekoteroristi, tak bych možná i dorazil :)

      0 0
      • zichis  

        ikdyby, tak je můžeš dojít vypískat ;-) Přidám se.

        0 0
      • zichis  

        mimoto si můžeš udělat vlastní názor, nemusíš hned uvěřit všemu co se tu nakecá.

        0 0
        • jIrI___  

          Tak jestli to opět pořádají ti samí, tak se určitě nezúčastním. Vůbec nic konkrétně proti téhle skupině nemám, ale jaksi nesdílím stejné názory všech podobně smýšlejících skupin a nevidím důvod je podporovat. Peace :)

          0 0
          • hmm  

            Všeobecně bikeři nemají vlastnost se scházet na akcích kde nejde o to se za pár 100vek kč zničit či zničit svoje kolo a na konci dostat guláš. Závody to je jediná akce kde všichci cítí adrenalin a tam to většinu lidí táhne. Když Jsem se podílel v minulosti na shánění lidí na různé vyjížďky apod. nechápal jsem jak to že bikeři se nechcou přidat na švih pohodovýho typu, přitom vůbec nešlo o Den země apod. takže názor „ale jaksi nesdílím stejné názory všech podobně smýšlejících skupin a nevidím důvod je podporovat“ mi přide z cesty, protože i kdyby se jednalo o pohodovej švih tak by ses z 80% nepřidal taky, jsme proste takový, neradi se přidáváme na akce bez akce kde ostatní do toho nebuší. Ještě že se najdou lidi co vyhledávají pohodový švihy a sem tam se přidají i na Den země…  To je ale jenom můj malej výkřik do tmy :-)

            0 0
            • jIrI___  

              Máš recht. 100 lidí, 100 povah, 100 názoru. Je to jedině dobře.

              0 0
              • drtyc  

                nekdo treba nechce svoji fotku v novinach s hlouckem ekoteroristu…

                0 0
                • jIrI___  

                  hm, hm… Dobrá úvaha ;-)

                  0 0
                • hmm  

                  nekdo treba nechce svoji fotku v novinach s hlouckem ekoteroristu… natož aby svou fotku dal na BF a ukazal tak ostanim že není jenom vymyšlená neexistující postava co uráží ostatní jedince…

                  0 0
                  • drtyc  

                    na pozvance se taky nikdo nepodepsal (treba ohlasovatel akce nebo poradatelska organizce)

                    0 0
                    • hmm  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                      0 0
                    • hmm  

                       

                      Program na Moravském náměstí pořádají sdružení Brno na kole, Klub Bicybo, Cykloklub Kučera Znojmo, Hnutí Duha Brno, Radio Hey, Nadace Partnerství, CK Kudrna. 

                      0 0
                      • drtyc  

                        princezna kolobezka. oblecena neoblecena…

                        bez si radsi udelat rozbor sousedova odpadu a nenavazej se do me.

                        0 0
                        • drtyc  

                          kdo porada tu cyklojizdu a kdo ji nahlasil z toho opet neni jasne. to, ze si kazdy porada svoji cast doprovodneho programu…

                          0 0
                          • drtyc  

                            krom toho, kdyz se nekdo neobtezoval sem linkovat odkaz na to pdf, aby umistneni v konkretni domene nebudilo antipatie, at uz je to kdekoliv a vyznelo to neutralne, tak tam podle vseho ne vsichni poradaji, ale jen podporuji.

                            0 0
                        • hmm  

                          bez si radsi udelat rozbor sousedova odpadu a nenavazej se do me.

                          To si děláš legraci ne? To bych měl spíš psát já „nenavážej se do me“

                           
                          0 0
      • hmm  

        Já jsem tam žádnýho ekoteroristu ještě nepotkal, s řadou z těch lidí co to pořádá jsem najezdil 100ky km na různejch akcích a nikdy jsem neměl pocit že by to byli nějací magoři nebo jak si toho ekoteroristu vykládáš. Většina znich najezdila 10× tolik km co hromada lidí tady.

        Pokud vyjde čas rád se k nim přidám zas a bez toho abych podepisoval petice apod. Prostě svou účastí dám najevo že cyklista má na silnici taky svoje místo…

        0 0
    • hribik A1  

      dobre vedet, v ktory den sa na biku pre istotu radsej vobec na ziadnej ceste neukazovat…

      0 0
      • hmm  

        tys to pochopil obráceně koukám, pokud teda slovem „biku“ nemyslíš plechovku na 4řech kolech :-)

        0 0
        • zichis  

          srandu si z tebe dělá a jde mu to dobře :-P

          0 0
        • hribik A1  

          nie, ja len neuznavam tieto ekologisticke „sviatky“ a nechcem byt spajany s ekologistami. nastastie je to pracovny den, a teda by som sa stejne nechystal na dve kolesa a par trubiek, ale do plechovky s nie styrmi, ale cca 96 kolesami

          0 0
    • Polka  

      Ctvrtek? A v 17:00? Bohuzel blbej timing ;-)

      0 0
    • hmm  

      Tak zítra :-)

      0 0
    • easyrider  

      Jaká tak bejvá účast a kudyma se jezdí? Dík!

      0 0
      • Polka  

        Pred nekolika lety kolem stovky. Dnes tomu imho nebude jinak.

        0 0
    • Motyll  

      Kudyma ta nesmyslna jizda ulicema povede? Vam nestaci jak je Brno ucpane (ted hlavne diky uzaverkam)? Hlavne takovahle demonstrace nic nevyresi a jakekoliv spojni cyklistu s Hnutim duha je silne kontraproduktivni…

      Ano, Brno potrebuje zmenit pohled na cyklistiku, ale tohle s tim nema nic spolecneho…

      0 0
      • easyrider  

        Nésu sice rodilé brňák, ale pod tohle se i podepíšu. Přijde mi to jako přilejvání oleje do ohně, zvlášť (jak píšeš) když je Brno teď tak těžko průjezdný. Situaci to spíš zhorší. Nehledě na to, že to opět odnsou lidi (řidiči) kteří za to nemůžou. Ale aby někdo obesílal, prudil či loboval u odpovědných… jak by řekl klasik: Tam už jste nedorostli…

        No…dnes si kolem pátý jedu na křenku pro bike (autem) tak doufam, že na omezení spojený s cyklodemonstranty nenarazím.

        0 0
      • zichis  

        nebyly žádný uzavírky, žádný zalehávání před kola automobilům, přivazování ke kolejnicím. To jen tvoje představivost byla trošku vyšinutá :-) Na malej městskej okruh se sice v jednom místě zajet muselo, ale zase – proběhlo to naprosto plynule. Rozhodně horší máš situaci každej den ve špičce. Imho se tím jenom potvrdilo, že dopravní propustnost městem je v případě využívání bicyklů mnohem vyšší. Ani si nechci představit, jak by to vypadalo, kdyby všici co se dneska účastnili (odhaduju 130lidí) jeli todle autem. No ale když se ti to teda stejnak nelíbí, můžem to příště zkusit :-)      Ohledne té jakoprotiargu­mentnajčastěji­vytahované Duhy -ta mě totálně zklamala, nehlásali tam žádnou svoji propagandu megafonem, ani nebyli vidět, ptž je vytlačila megareklamní akce na jakýsi připosraný vehikly.

        0 0
      • zichis  

        „nesmyslná“… Mnohem míň smysluplnosti má například setkání v cyklistů na přechodu Hevlín-Laa a.d.T. a přesto jich tam bude v sobotu dvakrát víc než jich dojelo na moravský náměstí. A proč? Protože tam budou buřty, chlast, děvky a trička zdarma. To jim jako důvod k účasti stačí a ani se nebudou ptát, kteráže politická strana za tím vězí.

        0 0
        • zichis  

          Přesně jak jsem povídal. Na týdle akci vás bylo jak nas…eto. Možná i víc. Těch kol co se tam všudemožně povalovalo bylo ke třem stovkám, někteří ale když viděli že není místo na sezení tak jen lapli dáreček a zas zmizli, takže celkově se tam otočilo určitě pět stovek lidí. A žádná zelená jim najednou nevadila, aha:

          0 0
    • hmm  

      Konečně normální debata Díky!

      0 0
    • drtyc  

      pro velky ohlas tentokrat bez reklamy? sem nechtel az tak kazit party jen vyjadrit nesouhlas s nekterymi ehm. dost uz teda.

      0 0
      • hmm  

        Papež nás všechny převálcoval že ani policejní kordon na kolech snáma nejel. Na Moraváku se nás ale sešlo prý 222 což na nepříliš příznivou předpověď bylo super. Pro velkej ohlas příznivců jsem tady akci neinzeroval aby příznivci nezahltili stránky…

        0 0
    • mastihuba  

      dneska jedu autem, bo s přívěsným vozíkem jezdit nehodlám.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.