• Šusa1

    Nazdar všichni,

    loni jsem jel Bobr bike cup a celkem se mě tento závod zalíbil, ale letos nějak nemůžu nikde najít jestli se bobr bike jede. Nevíte o něm někdo?

    0 0
    • pcejka  

      termíny pro letošní rok jsou následující: BOBR BIKE 14.8.2010, BOBR CUP 2.10.2010

      0 0
      • fatduck  

        Zdarec, termíny taky vím, ale nevíš, kde se dá registrovat na závod? Jaké je startovné? Chybí propozice pro letošní ročník…

        0 0
    • kolda  

      uvidim, pokud pojedu domu do OL a nebude se mi chtit trmacet na rusavu, tak bych s to mozna strihnul. kolik tam jezdiva lidi?

      0 0
      • fatduck  

        Ej minule tam bylo asi 240 závodníků, což neni málo :)

        Je to pod záštitou pivních slavností – Litovelský otvírák.

        0 0
        • kolda  

          tak to je porad v pohode, na te R50 uz je pres 800 a to je moc. 200–300 lidi se rozdeli v prvnim kopci :)

          0 0
    • daymaker  

      Letos jedeme s přítulkou poprvé. Jaká je trať? Spíš zpevněná, nebo i nějaký terén? 800 výšk. m. na 50km není moc, takže spíš rovina… Dík

      0 0
      • Carloss  

        tady na hané to žádnej extrém nění.. bohuřel.. akorád je to všude trochu rozmáčený.. ale pokud už nezaprší, tak to bude ideal..

        0 0
        • daymaker  

          myslel jsem si to… máme v so cestu tím směrem, tak jsme si řekli, že to pro srandu zkusíme. Navíc už jsem dlouho nepil Litovel… :-)

          0 0
          • Carloss  

            to si o moc nepřišel.. holba je holba..:D jel bych taky.. tady znám každej šutr.. ale kamoš se na mě vys.. a sám se mi nechce.. není kondice..:(

            0 0
    • kolda  

      kdyby se nekomu chtelo popsat strucne trasu – na kterem km jsou kopce, zradne useky atd, bylo by to fajn.

      na strankach je jen mapa, ale ne prevyseni a studovat to podle vrstevnic se mi moc nechce :)

      0 0
      • petryk  

        Včera jsem byl u Oťasa kupovat košíky a neopren na novy kolo a zrovna tam přezouval bezdušáky na hrubší. Prej je tam pěknej marast:) Tož uvidíme, asi se fakt přihlásim.

        0 0
      • marYn  

        Zkusím to. Na vesnice a tak mrkni do mapy. Popíšu zásadnější úseky.

        Z Litovle se jede po rovince za Haňovice, pak přijde bagrovkou (2-proudová polňačka :) výjezd na místní kopec, tady se pole trochu roztáhne. Následuje sjezd více méně po singletracku a opět stoupání po okraji pole po bagrovce – tady to bývá po dešti dost blátívé.

        Pak za občerstvovačkou v půlce lesa mezi Bílskem a Ješovem začne lesní cesta, tady je hodně kořenů, zvlněná krajina.

        Za Ješovem je pak sjezdík lesem po kořenech do údolí k Veselíčku, následuje výjezd na kopec u Březiny a sjezdík přes lesík a louku do Javoříčka. Na louce bacha, můžou tam být skoky, minulej rok jsem tam dal jump jak málo kdy, ani jsem nechtěl. naštěstí to lyška pobrala..

        Za Javoříčkem je táhlejší kopec směr Kadeřín, pak delší rychlá pasáž do údolí k Bouzovu.

        Za Bouzovem je část po asfaltce – stoupání, následně je trať normal cross country po polňačkách bez zásadnějších úseků.

        Na loukách před Litovlí je singletrack, předjíždění stojí dost sil.

        V sobotu na startu zdar! :-)

        0 0
    • The_Trooper  

      Taky závod pojedu, sjizdné to bude v pohodě, pršet by mělo v patek večer ale sobota by měla být bezesrážek.. hlavně at neprší v den závodu nebo zase vyhodím komplet nové brzdové desky :(

      0 0
      • marYn  

        Dva roky zpátky jsem tam v bahně pastil s tlustejma pláštěma a vyrejpával jsem klackem bahno z řazení a převodů.. Minulej rok jsem na první polňačce za hřbitovem píchnul, vyměnil duši a následně po 100 metrech prorazil opět duši rezavým hřebíkem. Takže přišlo na řadu lepení a 20 min ztráta.. Letos to může být jen lepší :-)

        0 0
    • KarY.1  

      taky o tom premyslim.Trat vypada celkem dobre,jen taky mam strach z toho deste a uvidime jestli zbydou nejake sily ,ptz tedka jedu o cenu Rapotina 2010, tak uvidime.

      0 0
    • kolda  

      tak dnesni diagnoza na ORL – zanet nosohltanu :( s nejvetsi pravdepodobnosti na to zitra seru, ku..va, docela jsem se tesil.

      ledaze bych jel s Petrykem na pohodu :)))

      0 0
      • petryk  

        A to bys mohl:)

        0 0
        • kolda  

          nakonec jsem si do Ol ani nebral kolo, nemelo to smysl, v patek odpo jsem nemohl ani mluvit.

          nechci riskovat zhorseni a ATB..

          0 0
      • Prtko.cz  

        Na zánět nosohltanu je nejlepší narvat to hned od startu… a za hřbitovem uvidíš. :-)))

        0 0
      • Slavoš  

        Po startu to napálit,pak jet jako o život a před cílem ještě zrychlit (tak to děláme na vodě).

        :-) :-) :-)

        0 0
        • Prtko.cz  

          a jedeš Bobr cup?

          0 0
          • Šusa1  

            Tak už to mám za sebou, čas 2hod 30min. No, ale bahýnko tam bylo pěkný. Dokonce se padalo hned na prvním nájezdu na polňačku a to na rovině!

            0 0
            • The_Trooper  

              No bahno bylo opět to už je snad pravidlem pro tuto sezonu…

              Já jsem to dojel na 31. fleku. Byly technické problémy, na jilovitem bahně kdy se kola obalila bahnem to prostě nešlo ušlapat. Řetez se sukoval na prevodníky no hruza.. dohrizaný rám, polovina desek v haji, řetěz dostal kapky :( zase se to pěkně prodraží

              0 0
              • marYn  

                Bahynko bylo žůžo. Navíc jsem hodil před Olešnicí na polním sjezdu tlamu a mám od řidítek rýhu v rámu :( ach jo.

                0 0
            • petryk  

              Pláště Kenda Small Block nebyly úplně to pravé ořechové:) Takže bruslení do kopce i z kopce bylo velmi zábavné, dojel jsme bez pádu, takže mě to vlastně i bavilo. Nové kolo se ukázalo jako sjezduschopné, jen místa mezi převodníky a rámem je fakt málo, řetěz se sukoval jak divej, lak je pryč. Paradoxně asi nejlehčí „terén“ bylo závěrečné projetí oraništěm. Čas asi 2:32

              0 0
              • petryk  

                Jo, tak výsledky tu: http://www.results.cz/pdf/10005C.pdf

                0 0
                • Šusa1  

                  viděl jsem tam českou televizi, nevíte někdo kde by mohla být nějaká reportáž, video apod.?

                  0 0
              • Šusa1  

                Tak to já jsem dojel těsně za tebou, na posledních km mě chytli křeče, tak jsem to už nedal. No ale celkem spokojenost.

                0 0
              • daymaker  

                Myslel jsem, že si letos užiju aspoň jeden „normální“ závod… Na Silesce bylo bahna hodně, ale tady bylo to bahno nějaké lepivější. Vzorek jsem naposled zahlédl na 5km a pak až na 42km. :-) jedna tlama nalevo, druhá napravo. Od 40km jel jenom nejmenší převodník a pátý a menší pastorek. Ale jinak moc příjemné překvapení je trať. Za sucha to musí být bomba. Bál jsem se asfaltu. Next rok zkusím znovu… :-)

                0 0
              • Prtko.cz  

                No ty moje Nanoraptory stály taky za velký hovno.A kolo si opět řadilo jak chtělo, už ho mám plný zuby asi pujde… :-)))

                0 0
    • daymaker  

      nevíte někdo o nějakých fotkách, kromě těch několika, co se objevily na facebooku…? web zkolaboval, ale fotilo docela dost lidí… dík…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.