• Lucke

    Zdar bikeři,vodaci,bez­ci..všichni..:) tak copak, jedete nekdo stafetovy bobr cup? www.bobrcup.cz/…o-zavode.php a nebo budete doma..a nebudete nic delat?.. tak bajkzdar! PS:snad tu ten dred jeste neni..:)

    0 0
    • piskot  

      No jasně že jedu (lépe řečeno běžím) – na poslední chvíli jsme sehnali kajakářku, už jsme v to ani nedoufali.

      0 0
    • littlebiker  

      ja bych sem napsal ze bych jel,pokud by se nasel kajakar a bezec,ale vzhledem k tomu ze je to bike forum,tak v to ani nedoufam

      0 0
      • destr  

        A tak já bych to odběhnul, ale sežen kajakáře :-D

        0 0
        • littlebiker  

          kajare shanam,mel by ses tam jak dostat?ja bych musel odvoz jeste nejak poresit

          0 0
    • Smazaný účet  

      Jasne ze jedem,letos konecne se povedlo sehnat vodaka a jsme kompletni.Tesim se jak malej Jarda ale mam trosku respekt z tech 15km ktery bych mel ubehnout,tak doufan,ze bude aspon svitit slunicko abych tam v tech brodech nezmrznul…

      0 0
    • kolda  

      jasně, jedem. letos se nám dokonce podařilo postavit 3 týmy z okruhu známých.

      už se těším, snad bude zase hezky jako vloni, kdy jsenm poprvé za 10 let, co jezdíme na Bobra dojel čistej a suchej :))

      jaký máte názvy týmu?

      náš je Sladké mámení :)

      0 0
    • angelstorm  

      Mno jasan že jeduu:-)doufám že nebude moc bahnaaa:-)))A sme celej jeden holčičí tým:-)a to jeeeee běžkyně, bajkerka a kajakářkáá...­.........

      0 0
      • Lucke  

        dostanes na zadek hobitku!..aj hanny!..jo dostanete na predlkU:D:D…vis jakou mam kajakarku?..hannyho holcinu:D

        0 0
        • angelstorm  

          Jaa víím, všechno víím:-)sem s Hannym mluvila.a vííš jakou mame kajakařku mi??nu akousi juniorskou reprezentku CR v kajaku:-))heheheeee,mu­uck..:-)

          0 0
    • smallbrother  

      …jedeme i letos, doufám že oproti posledním dvěma ročníkům už nebude to trapný sucho. :) Team GORILY V MLZE.

      0 0
      • kolda  

        no, vzhledem k tomu, že má začít pršet, tak to letos asi bude zajímavější…

        už mám přezutý Medusy…

        0 0
      • kolda  

        tak trapný sucho letos nebylo :))

        na pár úsecích jsem myslel, že jsem si spletl disciplínu a dal se na běh :)

        bahno bylo slušný, hlavně pole na konci, to bylo na morál, ale největší vychytávka byl poslední brod, kde jsem měl vodu po bradu a to jsem šel po špičkách :))

        jinak gratuluju k parádnímu výsledku vašeho týmu!!

        0 0
        • smallbrother  

          Tak letos byl opravdu extrém. Bahno mělo přesně tu nejvíc lepivou konzistenci a brutál kukuřičným polem byl opravdu brutální. Mám rád tu pasáž za brody u Templu, jak to začíná tím krátkým sjezdíkem. Všechny brody byly tak nějak drsnější, ale ten na konci, to asi nikdo nečekal (běžci a vodáci plavali). Vůbec nechápu jak ho mohly překonat třeba menší holky s kolem – nebo ta cyklistka z nejmladšího teamu. :) Jinak díky. Pro našeho běžce to byla premiéra a dost se mu to povedlo, to se pak jede úplně jinak. :) Jsou už někde výsledky? Jak ste jeli vy?

          0 0
          • kolda  

            nám letos běžec naopak na poslední chvíli onemocněl, takže ráno nastupoval náhradník. na kolo jsem vyjížděl později a na tom blátě se blbě prodírá kupředu :)

            skončili jsme 87, což je oproti loňsku (kolem 30) trochu pohoršení, ale nějak nám to nevadilo.

            vy jste skončili myslím 9, podle výsledků, co tam visely.

            jinak jsem tě tam asi zahlídl – podle kola. nestál jsi v klobouku u brodu?

            0 0
            • smallbrother  

              jj, výsledky z nástěnky jsem viděl. :) U brodu jsem to asi byl já, řvali jsme tam na vodáka, ten nám dokonce jedno místo vyfinišoval i v bazénu. :)

              0 0
          • perry  

            Předemnou se brodila taková drobňoučká bajkerka a já myslel že se tam utopí. Na konci prvního brodu docela slušnej proud, kterej mohl taky někomu dělat velký problémy. Jinak terén byl skutečně brutální a vůbec to nejelo, ale já to jel poprvé tak nemohu srovnávat s minulými ročníky. Akce fakt dobrá.

            0 0
            • Omen  

              kolik se jelo po tom „brodění“ musela bejt v tom mokrým oblečení pěkná kosa to bylo o zdraví co??

              0 0
              • perry  

                První dvojbrod na cca 17 km (hloubka max do pasu) a závěrečnej asi 300 m před cílem

                0 0
            • Lucke  

              heej ta maliska bikerka..mohla byt andricka..angel­storm:D..

              0 0
          • tm  

            No zas tak strašný to nebylo, byly i daleko horší ročníky, třeba když se ještě jelo opravdu kukuřicí po hraně lesa a kola se nesla už po 200m, anžto se pro bláto už netočily. Jednou taky sněžilo…, prostě letos standart Bobr za tepla.

            0 0
    • Tomcat  

      Tak na to koukam hmmm gut akce, respekt

      0 0
    • angelstorm  

      Bobra sem jela letos poprvé a i přes ten extrém všech brodů to bylo parádní:-)První brod s tím hnusnym proudem sem přeplácala bezproblému ale na druhym sem si bohužel sekla kolo na špatný rameno proti proudu a nějako sem tam zápasila…velký dík týpkovi co mi tam pomoh:-)a třetí ten poslední brod…sem se svou maličkostí plavala s kolem na zádech:-))neskutečně suprovej zavod:-))!!

      0 0
      • angelstorm  

        akorát ten řetěz sem teda nemusela rozervat a pak takovou dobu nejtovat:-(

        0 0
    • JancA  

      doufam,ze nikdo nebude mit z tech brodu zapal plic…podle fotek to vypada desive:)

      0 0
    • JancA  

      a jeste Horac

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.