• vlasof

    Čau, tak kdo z vás byl letos na tomhle podniku? Já jsem si prima zazávodil a těšim se na příští ročník..

    račte zaplést debatu;)

    PS: doufám že nezakládám vlákno o něčem co se tu už řeší, ale nikde jsem to nenašel.

    0 0
    • Šusa1  

      Čau, tak já jsem to jel taky. Fakt super projížďka. A to počasí taky vyšlo

      0 0
      • vlasof  

        nojo, počasí bylo fajn (oproti loňsku uplná lahoda)

        a jak si dopad?

        0 0
        • Šusa1  

          celkově 131 a v kategorii 84. A co ty?

          0 0
          • vlasof  

            celkově 77. a v kategorii 65. .. je škoda že se na trati dělaly špunty a předjíždět se dalo jen občas

            0 0
    • Zerocool  

      jo byli jsme tam, já jen fandil, jinak holky skončily druhé…

      0 0
    • Slash  

      Kudy vedla trasa pro kola? Nemate nejakou mapku nebo neco?

      0 0
    • kolda  

      letos to bylo moc pekny. trat krasne sucha, hodne rychla. mam tuhle trat hodne rad,krasne bajkova, singliky.

      jelo se mi dobre, hlavne prostredni cast – kopecky, ta zaverecna rovina ani ne, tam me dost lidi predjelo.

      celkove 61

      0 0
      • vlasof  

        no tak to já jsem měl naopak krizi tam veprostřed v lese kde když už to náhodou jelo tak se muselo slejzat kvůli někomu kdo tlačil nebo byl špunt. a na louce zezačátku a na rovinkách kolem řeky ke konci mi to uhánělo jak sviňa, že jsem se sám divil.

        0 0
        • kolda  

          spunty jsem nemel, vyrazel jsem relativne zepredu, bezec byl 45.

          me nesedla az ta zaverecna rovina, da se tam jet tempo hrube pres 30 a to se mi tentokrat nepodarilo :)

          0 0
          • vlasof  

            jo.. měl jsem to přesně naopak. po poli a v lese před polem jsem to docela kropil.

            0 0
    • Buf  

      Tak jak se vám líbil report ČT ?

      Hezké záběry a ta podzimní Bobří krajina byla úžasná…

      0 0
    • ropman  

      jen pro zajímavost jak vypadaly „mělké“ brody na Bobrcupu po dešti v r. 2007 (nebyl jsem tam, jen jsem ji získal). K tomu si představte asi 10 stupňů či jaká kosa tehdy byla. Přítelkyně to běžela a že ty svaly měly při několika broděních celkem problém pracovat

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.