• kolda

    Tak kdo se letos zúčastní této taškařice?

    Anketa: pojedete letos?

    ano
    4x
    57%
    ne
    2x
    29%
    1x
    14%
    0 0
    • grafik  

      pojedu se podivat, kdy to presne je?

      0 0
      • zirecek  

        7.10.2006 www.inrace.cz/…vod_bobr.php

        0 0
        • kolda  

          presne tak. cyklisticka cast je hodne pekna – okoli mladecskych jeskyni – takove klasicke XC opeprene brody pres Moravu.

          0 0
        • pop  

          v tenhle čas je Tour de Beer :))

          0 0
          • kolda  

            to si děláš prdel.....:(((

            0 0
            • pop  

              neříkej,že bys jel :)

              0 0
              • kolda  

                kdyby nebyl ten bobr, tak urcite. docela jsem se tesil. akorat bych mel strach z floydu:)

                0 0
                • pop  

                  uz se nepojede po silnici. Jen okruh z Bělkovic :))

                  0 0
                  • kolda  

                    to mě mrzí dvojnásob :(když je to u baráku.

                    lith – pokud se ptáš na Tour de Beer, je to akce organizovaná Kaňkovskýma. prej to stojí za to – vyjížďka kombinovaná s chlastáním :)

                    0 0
                    • lith  

                      jooo..něco mi vlastně před nějakým časem říkal kámoš, že jel nějakej závod a musel dávat nějaký pivka…říkal že dojel třetí :-)

                      0 0
                      • vlk  

                        Už jsem o tom taky slyšel.Prej není potřeba ani tak cyklotréning jako tréning v chlastání :o)

                        0 0
                        • lith  

                          to jo…já dám 2 pivka a už mám tuhý nohy :-) Hele Vlku nedáme zítra Libavou?

                          0 0
                          • vlk  

                            Mohli bychom.Já jsem pro.

                            0 0
                            • vlk  

                              I když ještě včera jsem se nemoh ani zohnout.Ale aspoň to rozhýbu a doufám, že tempo bude nějaké normální.

                              0 0
                              • vlk  

                                Teď jsem si přečet formulář pro povolenku a je tam psáno, že od 1,9–31,10 v době od 16:00 do 8:00 je zakázáno vstupovat do lesnícjh porostů z důvodu intenzivního lovu zvěře spárkaté. Takže abychom to kdyžtak do 16:00 stihli.

                                0 0
                                • vlk  

                                  Jo zkouším si vyřídit povolenku.V 10 mě­síci by jel určitě i Grafik a možná bych měl už povolenku vyřízenou.

                                  0 0
                                  • lith  

                                    to je jedno…dá se pojezdit i na okraji a snad nás nestřelej,spárkatá zvěř nejme…i když myslivci rádi střílej počemkoli…páni lesa :-)

                                    0 0
                                    • vlk  

                                      tak můžem si projet obvyklou trasu za Hrubou vodou-v těch kopcích ve vojenským- a nemusíme se ani bát že nás chytnou-kdyby nás bylo víc.Tato část je údajně o víkendech volně přístupná.

                                      0 0
                                    • vlk  

                                      Tak jo v kolik a kde se sejdem.Plánoval bych to tak, že bych jel z Kopečka přes Pohořany-pak jakoby směrem na Jivovou.Sjel to do Hrubé vody a odtamtud dál.Pojedem už dopoledne nebo až odpoledne.

                                      0 0
                                      • lith  

                                        hele tak si dáme sraz u kostela na Kopečku…viděl bych to v 13:00…ok??

                                        0 0
                                        • vlk  

                                          OK.

                                          0 0
                                        • pop  

                                          smím se přidat pánové? :)

                                          0 0
                                          • vlk  

                                            Jasně , že jo.

                                            0 0
                                            • mosquito  

                                              tez se pridam a jestli neva tak jeste s kamosem .. doplazime se asi az na kopecek pac tesne po obede zadnou bleskovku do kopce hrotit nebudu .. a co ten cas ?? plati stale 13hod na kopecku .. hadam pred bazilikou (nebo drive) ?

                                              0 0
                                        • pop  

                                          nejedeš z OL? že bychom jeli společně na Kopec. že bychom se srazili třeba u ruskýho kostela ve 12h? nebo někde jinde,jsem od pyramidy…

                                          0 0
                                          • lith  

                                            bude nás víc,nebudem se bát vlka nic atd. Říká se to tak ne?? :-) No jasný,vidím to třeba 12:30 u Tržnice na parkovišti hmm?

                                            0 0
                                            • petryk  

                                              Mám toho o víkendu hodně, ale přidal bych se. Buď tam budu nebo ne:)

                                              0 0
                                              • grafik  

                                                jel bych taky, ale na 95% nemuzu … no nic tak at vam to vyjde a dovezte nejaky fotky :o)

                                                0 0
                                            • pop  

                                              o.k.,parkoviště u tržnice je velký,no ale snad se najdem :)

                                              0 0
                                            • vlk  

                                              Chlapi jestli ale chcete fotky, tak si někdo vemte foťák.Já mám svůj rozbitej.

                                              0 0
                                              • mosquito  

                                                kua otec si vzal kompakta a UZko brat nechci .. kdyz ani nevim do jakeho dobytciho terenu jedu :( jinak leda mobil 640×480 :(

                                                0 0
                                                • pop  

                                                  To byla jízda…opět měl smůlu Vlk (roztrhl bok pláště o kus břidlice) a Lith trápil převodníky rozpadajícím řetězem ČZ :). Ale jinak supr.

                                                  0 0
                                                  • mosquito  

                                                    znate tu pohadku „Jak Vlk v lese…“ ;-) viz foto

                                                    0 0
                                                  • kolda  

                                                    já jsem byl s vlkem na kole párkrát a vždy se mu něco přihodilo. tomu říkám smůla. nebo že by to nebyla smůla?:))

                                                    0 0
                                                  • vlk  

                                                    Co kecáte.Já měl letos smůlu s kolem akorát na projížce Šely-jak jsem snad 4× pích,Pak na této vyjížce s roztrženým pláštěm, na buřince prasklý rychloupínák, na rusavské rozdrecený ložiska v hlavovým, v Jeseníkách také problém s hlavovým.Vždy vadný materiál.Vzhledem k celému roku to není tak špatné.Zase je to poprvý za svůj život co sem rozříz plášť, či zlomil rychloupínák :o)

                                                    0 0
                                                  • petryk  

                                                    Ty seš fakt krutej:)

                                                    0 0
                                                  • grafik  

                                                    uaaaaa, hej jako to neni mozny :D

                                                    0 0
                                                  • kolda  

                                                    asi by měl raději hrát šachy. ale to by si mohl vypíchnout oko figurkou:)

                                                    0 0
                                                  • mosquito  

                                                    kazdopadne by se mel vyhybat kondomum, nebo radeji ne .. u nekoho praskat musej aby to pri te pravdepodobnosti nepotkalo nas ostatni

                                                    0 0
                                                  • pop  

                                                    :))

                                                    0 0
                                                  • vlk  

                                                    Náhodou šachista jsem obstojný.Hele letos mám na materiál nějak smůlu.Ale zase žádné vážnější zranění :o)

                                                    0 0
                                                  • pop  

                                                    chlapi,nechcete někdo ve čtvrtek na výlet do Hostýnek (viz vlákno od Corbetta Hostýnky..). Samotnýmu se mi nechce…

                                                    0 0
                                                  • kolda  

                                                    v kolik by se vyráželo? domluvíme se během týdne.

                                                    0 0
                                                  • vlk  

                                                    Jel bych moc rád, ale kvůli tomu termínu nemohu.Jsem do neděle v Českým ráji.

                                                    0 0
                                                  • lith  

                                                    no pokud mi dojde do čtvrtka nová kazeta a řetěz a přítela nebude mít něco v plánu, tak bych se tam rád projel......

                                                    0 0
                                                  • pop  

                                                    Jestli máš 9-kolo, tak se mi doma válí 1 nová kazeta Sram Powerglide(970 tu­ším),řetězy musím taky objednat,ale nějakej použitej bych ještě našel-rozhodně v lepším stavu než tvůj :))

                                                    0 0
                                                  • lith  

                                                    no objednával jsem to v pátek,to jsem ještě ani nevěděl, jak to dopadne v sobotu. Myslím že to bude zítra tady.....jinak vozím 990-ku kazetu jo a jak tam jedete v ten čtvrtek??

                                                    0 0
                                                  • pop  

                                                    Chcu se domluvit s Koldou. Mám totiž problém, že budu mít na tento termín jen 2 nosiče na auto (auto není problém). Pokud by nejel Kolda,tak můžem jet jen spolu. Pokud by jel,tak asi budem muset jeho autem :))

                                                    0 0
                                                  • kolda  

                                                    jak jsem ti psal do sms – budu to vědět zítra. v případě, že pojedu, není auto problém. příjezd v 9 na rusavu je ale dost brzo – ve středu mám akci :)

                                                    0 0
                                                  • lith  

                                                    no bylo to fajn, i když jsme nedali trasu kterou jsme chtěli. Pro mě to bylo docela těžký, protože po páteční noci jsem byl fakt unavenej :-) A k tomu ten řetěz!!! Měl už něco najeto,ale tohle jsem něčekal. Přijel jsem domů, hned jsem ho sundal i s kazetou. A převodník je (doufám) ok.

                                                    0 0
                  • vlk  

                    Asi proto, aby na silnici nebuzerovali policajti.

                    0 0
          • lith  

            co to je ???

            0 0
    • smallbrother  

      jj, už sme přihlášený. Nejlepší akce na konec sezóny. :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      hej chalani a chalanky,nechtel by nekdo z vas jet v lodi vodu?Nam nejak odpadl kanoista a nechcem si to nechat ujit,nebo nevite alespon o nekom?prosime o pomoc,diky…

      0 0
    • hmi  

      …sive bobr cup, to zni slibne;)))

      0 0
    • Micey  

      Jedu a strašně se těšim,ta cyklistická část je dokonalá..Doufám že bude pořádný bahno

      0 0
      • kolda  

        ty vole, bahno neeee!!! ať je sucho a práší se za kočárem :)

        0 0
    • pop  

      o.k.,parkoviště u tržnice je velký,no ale snad se najdem :)

      0 0
    • sportovni_biker  

      Sakra jsme tam s kámošem chtěli jet taky, ale nemáme kajakáře :-(( Nechtěl by se někdo přidat?

      0 0
    • Eva  

      No kdyby bylo nejhur,tak bych se jako byvala kajakarka hlasila,i kdyz bych radeji kolo,prave kvuli mtb jsem divokou vodu opustila,nebyl cas na dva casove narocne konicky a ani finance,tzn. ze jsem bez kajakarskeho vybaveni,prodala jsem ho,kajak se mi spatne skladoval v byte :-))).

      0 0
    • kolda  

      už se nám to blíží :)

      otázka na locals: nevíte někdo, v jakém stavu je trať? poslední 2 dny začínám mít pocit, že RR nebudou to pravé ořechové…

      0 0
      • piskot  

        jako správný biker běžím první úsek, takže doporučuji místo RR třeba New Balance 901 případně VJ Twister :)

        jinak po trati Bobra jezdím celkem dost často, ale bohužel posledních 14dní, jsem tam nezavítal :) ale v Olomouci poslední dobou nijak zvlášť nepršelo…

        0 0
      • smallbrother  

        RR bude asi stačit, nebude moc mokro. Já jedu na Conti Explorer a bahno bych spíš přivítal. :)

        0 0
        • kolda  

          no, na úseky kolem jeskyní je RR nic moc. navíc je mám dost sjetý.

          varianta 1 – pokud nebude do pátku večera usilovně pršet, dám Scylly. pokud jo, přikúpim Medusu a dam Medusy.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.