• bikerp1

    Jelikož začínám pokukovat po upgrade svého současného bika chtěl bych znát Váš názor na kolo Author Vision http://www.author.cz/…3&pid=625909 Teď je za zajímavou cenu 24.990 Kč Hlavně mě zajímá jak je na tom vidlice a brzdy. Doposud jsem měl RS Toru 302 U-Turn pružina/olej. Recon je vzduchovka a s tím zkušenosti nemám.

    Díky.

    0 0
    • Luka  

      Nevím, jak vidle, ale docela mě překvapilo, že relativně chrťácký stroj má pevnou osu… hm…to jsou věci… ale slušně pokročili s výbavičkou, před pár lety stál 42t a měl „blbé“ LXo …

      0 0
      • bikerp1  

        a jakou výhodu má pevná osa?

        0 0
        • jonti  

          velkou, tim u me ma author velke plus. Predek je pevnejsi a lip to vede stopu v terenu.

          0 0
        • Vilém  

          Vetsi tuhost celku predni kolo + vidlice. Coz se projevi lepsim vedenim. I kdyz 20mm mi prijde na XC kolo zbytecny, stacilo tam 15mm.

          0 0
    • jonti  

      Dobre kolo, nema zadnou vyraznou slabinu. Pomer cena/vykon ale neresim, v danem segmentu kol ted nemam prehled.

      0 0
    • bikerp1  

      A jak je na tom Recon s citlivostí a chodem v protovnání se zmíněnou pružinovou Torou? Máte někdo zkušenost?

      0 0
      • Smazaný účet  

        pružinová Tora by měla už z pricipu chodit líp. (pokud tedy sedne pružina). Jediná nevýhoda je asi o 0,5 kg vyšší hmotnost.

        0 0
    • bikerp1  

      Nevíte jestli model 2010 má inverzní pružinu v přehazovačce?

      0 0
      • johny.1000  

        Jel sem parkrát na visionovi a jzda supr.Dobrý záběr brzdy,řazení a přesmykač taky dobrý.Vidle tlumý s přehledem.Takže doporučuju.V ramale ho maj ted s neuvěřitelnou slevou za 21,000 kč.A jestli máš rozpočet,tak di za egoista za 30,000 kč.

        0 0
        • tonik666  

          Kola za tyhle ceny jsem v jejich e-shopu nenašel. Egoist je pěkně vybavenej, ale je cenově výrazně jinde než vision.

          0 0
        • bikerp1  

          Nakonec jsem šel do Treka 6700. Mnohem víc mi vyhovovala geometrie rámu.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.