• Gospeed

    Cau Lidi… tak se rozhoduju koupit nove kolo a zatim me z meho patrani po kolech vysla jako nejlepsi volba Author Vision/dobra vybava, vidla a celkem solidni ram/ a Kellys Blade/super vidla a solidni ram a vybava ale nektere komponenty me pripadaji jako osizene-stred naboje/. Problem je v tom ze jsem v zivote Authora ani Kellyse nemel/doted Fort/ a tak nevim co cekat. Tak poradte ktere mam vybrat pripadne jinou volbu. Cenove chcu jit do 40000,– Na zdejsi diskuzi se toho o tehlech modelech moc zjistit neda a o samotnych znackach taky nic moc. Cau Radek

    0 0
    • xo  

      giant XTC2 je podla mna lepsia volba

      0 0
    • danielson  

      Zkus se kouknout na Meridy, konktétně třeba Merida special edition (30000Kc), ta má dost dobrý osazení(celý v XT), rám je lehkej a tuhej, ostatní osazení je taky celkem v pohodě, jediný co pokulhává je ta vidle, ale tus bys mohl buď vyměnit, nebo po čase koupit jinou. Do Kellyse bych nešel už jenom z reputace(hlavně rám) a navíc teď si kámoš koupil K. mobstra a má s tim jenom samý problémy. Když se podíváš na nějaký starší příspěvky k Authorovi, tak bych se toho taky trochu bál, ale hodně záleží natom jak se kterej kousek povede.

      0 0
      • enjoy  

        vision nema absolutne zadny problem.to co se tyka suterena je uplne o necem jinem. jinak z velmi duveryhodneho zdroje vim ze kola postavene na kellys ramech jsou jedny z nejlepsich zavodnich raket.sice se mi kellys nelibi ale kolo je to patrne dost dobre.

        0 0
        • speedy gonzales  

          tu rychlost musim potvrdit..svezl jsem se jen kousek ale akcelerace a zaber skvely!!ale na neco jineho nez xc zavody apod. bych to moc nebral

          0 0
          • McBlacky  

            dobrá zpráva pro chrty! že by můj další rám byl kellys hmm…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.