• Gospeed

    CAU LIDI...... Chcu si bud koupit kolo a tak zhanim nejakej dobrej bajk za slusne penize ........po dlouhem hledani a badani jsem skoncil u: Merida Matts HFS-Team Edition-V a Author Vision. Co byste me doporucili...­...jezdim vesmes v lese+nejakej ten sjezdik.cca 40km dene. PS.:jakou asi tak velikost na 175cm.

    0 0
    • zirecek  

      Volil bych Meridu. Velikost nevím.

      0 0
    • Daf  

      Na tvoji vysku pravdepodobne Meridu 18" Authora 19"

      0 0
    • Maxa  

      Tak to ti nezávidím. Stéjný problém jsem řešil před několika měsíci. Vyhrál VISION (geometrie) a také lepší vidle (mám pomalu 80 kg). Merida má trochu lepší komponenty, author zase skareba. U té velikosti asi souhlasím 100% u meridy (větší určitě ne) ale u authora možná i 17". Já mám 184cm a mám 19".

      0 0
    • Honza-HK  

      Zkus se podívat na RAVO Racing XC . Je o cca 10 000 levnější a řekl bych, že srovnatelné. Vidle Scareb Comp, komponenty slušné (karbon sedlovka, sedlo Fizik …) Za ušetřené poenízky si nech vyměnit kliky Lx za Xt , přesmykač jakbysmed šaltr už je XT. Brzdy Avid Single digit 5 – paráda. Nášlapy od „Bratří v kliku“ . Testoval jsem ho a je super – geometrie atd. http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      0 0
      • Staenly  

        No jo, ale toho uz asi nesezene, byla by haluz, kdyby jo a jeste ve sve velikosti…

        0 0
        • Honza-HK  

          Tak to haluz je, mají ho v Hradci Králové a dokonce v 19 velikosti. Dnes jsem na něj koukal. Jo a navíc jsou ochotný měnit komponenty. Takže…

          0 0
        • biker007  

          nevim v jaky velikosti, ale treba v Plzni ho maji co vim min. ve trech kramech.

          0 0
    • Staenly  

      Btw z tohoto vyberu bych bral authora, i kdyz tu znacku nemam moc rad, si myslim ze ma lepsi ram a urcite ma lepsi vidli…

      0 0
    • Honza-HK  

      Jo a dnes jsem v HK u Kulhánka viděl Authora Introverta, ale ne v XTR jako v katalogu ale v XT a s vidlí Marzocchi (nevšiml jsem si kterou). Rám je ještě lepší než u Visiona a cena 46 000.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.