• eisman

    Nejezdil jste nekdo tyhle kotouce.Zajimalo by me jestli to brzdi lip nez V-brake,nebo alespon srovnatelne a jestli neskrtaji?

    0 0
    •  

      No troufam si tvrdit že V brzdej líp, když mechaniku tak avida, nebo jeste líp hydru, třeba neni špatná 525 (ne proto že jí mám, ale za ty peníze je to dobrý)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jak jako neskrtaji? Sem ji vozil a koupil bych si ji z mech.kotoucovek asi nejradsi kvuli sympaticke cene. Brzdi dostatecne a hlavne stoji 4× min nez Avid. Rozhodne 4 hur nebrzdi :) Co mi krapek vadilo: zda se mi vysoka hmotnost, pruzeni trmenu, silny odpor pruziny. Za ty prachy asi lepsi kotoucovka neni.

      0 0
      • eisman  

        myslim,ze zrovna Tobe nemusim vysvetlovat co znamenaji skrtajici kotouce:)Zajimalo by me jestli je tam nastaveni vzdalenosti tak jako u Sh 555 pomoci podlozek,nebo je to delany jako Hayesy?Jinak tou brzdnou ucinosti si me hodne potesil:)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kazdy kotouce muzou skrtat a nemusej. To prece nezalezi na znacce, ale na nastaveni. Jestlis tu brzdu nekdy videl (staci obrazek), tak ti musi byt hned jasny jaky je tam nastaveni. Pro ty linejsi: jsou na PM74 s adapterem na IS2000, tagze muzes nastavovat a nastavovat a nastavovat… :) Ta ucinnost je samozrejme vztazena k cene pod tisic korun za kus.

          0 0
    • TinkTink  

      Mam to tedka na predku..

      Z meho jezdeni mi plyne to, ze se velmi dobre hodi jako utocny kamen po nekom hodit…tot vse…nebrzdi to a nebrzdi…ale asi jsem zvyklej na neco jinyho nez je tadle svine…

      0 0
      • eisman  

        jeden napise,ze je super a druhy ze nebrzdi? Co si mam vybrat? Jedna se mi hlavne o porovnani s tema V brzdama.Ja jsem taky leta zvyklej na hydraulicky Hayesy a predpokladam,ze takhle to brzdit nebude.Nebyla ta Tvoje jen malo zajeta?

        0 0
        • blue  

          prave jsi narazil na zakladni vlastnost bikefora… podle zdejsich rad si nevyberes :-)))

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Pritelka ma ted 4 stejny brzdy a kazda ma jinej krok i ucinnost :) Jedna je dokonce horsi nez muj predni Hayes a ten povazuju za fakt tragickej.

          0 0
        • TinkTink  

          Nebyla…zajeta uz musi byt…neustale skrta, resp. dre…nevim jak to nastavit aby nedrela a nemelo to ultradlouhej chod…

          proste je to brzda za ty prachy a s tim se musis smirit…

          nastavovani vnejsi desky je nulove…nastavovani vnitrni je takovy podle myho nazoru nestabilni (se mi zda, ze by se to v lete mohlo na sotoline povolovat…ale uz neni leto a neni sucho, takze to tedka uz moc nedrnca :o))) )

          Pred tim jsem na tom kole mel vecka a bylo to lepsi…jooo…uz pude z domu :)

          0 0
          • MartinXC  

            Třeba je určená na to, abys ji v momentě potřeby zastavit strčil mezi dráty :-D

            0 0
      • Pá-dlista1  

        No mozna, ale proti Hayesum co mam tedka je to zlaty :) Treba se mi jeste zajedou, ale jinak je to hrozny zpomalovatko.

        0 0
        • MaPa  

          Dlouho jsem se s nima pral (HMX-1), ale nakonec jsme si porozuměli – brzdí mi teď líp než V-čka, jen maj tužší chod. Seřízení je dle mého celkem komfortní (už žádné podložky a dotahování špalků)… Ale nechci tady přesvědčovat zkušené, třeba záleží na jednotlivých kusech.

          0 0
        • eisman  

          abych vysvetlil proc jsem se ptal na ty kotouce;shanim kolo pro pritelkyni a vybiram mezi 2 modelama:www.acstar.cz/…rest_one.htm www.rockmachine.cz/…nino_qk.html vidli Marzocchi MZ comp.Jsou zhruba za stejne penize,ale zda se ze Acstar toho nabizi vic:)Akora se mi tam nelibi ta Suntour vidlice a ty mechanicky SH kotouce:)

          0 0
          • kovar  

            ale Marzocchi MZ Comp je taky Suntour.

            0 0
          • MaPa  

            Nejdřív se jí ale zeptej, jestli se jí líbí barva – je to důležitější než nějaký kotoučovky…

            0 0
            • vlk  

              ze skušeností s ženkýma předpokládám, že se daná kola líbyt nebudou, nejsou totiž červená.n :o))

              0 0
              • eisman  

                ten RM se dela i v cervene:)))))))))

                0 0
                • vlk  

                  no jo máš pravdu, tak to by mohlo vyjít.

                  0 0
                • vlk  

                  jinak řeknu ti to takhle.Porovnával jsem deore hydry a deore mechanika brzdy-bohužel na novém kole, takže ještě nezajeté.Brzdilo to dost podobně, až na to že ty hydry měli takový lepší tvrší konec.Ale většinou ty levné kotouče nedosahují takového brzdného účinku jako v-breake-tedy také záleží jaké.Ale ty nezajeté deore a zajeté hayes 9 xc teda tak jak moje v-breake nebrzdily.To akorát ty kotouče co jsem zkoušel na giantovi,ty šly xtc 3 kolo je mělo na sobě, myslím.

                  0 0
                • riku  

                  To El-Nino s MZ Comp v cervene barve jde koupit za 14.500 (se Suntour za 14.000). A libi se vsem zenskejm, nekecam!

                  0 0
                  • eisman  

                    a kde se da koupit za tyhle prachy??

                    0 0
                    • riku  

                      11. 10. 2004 RK Cyklos, Jiráskova 49, Brno – 14.490,– + rok servis zdarma. Ta cena je prave na tu cervenou verzi, nebot ji nikdo :) nechce. V cerne ja maji o 2 tis. drazsi.

                      0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Zeptej se Sirenny co ti na tohle kolo rekne. Ale vem si ucpavky do usi :)

                    0 0
    • eisman  

      vsem zucastnenym dekuji.Nakonec to vyhral ten RM,nebot ten Acstar ma moc komponentu o kterych nevim jak se v budoucnu budou chovat.Biku zdar!!!!!!!!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.