• namelnik

    Cauky, nevite nekdo o nejakym klubu nebo oddilu v okoli nPrahy nebo v Praze, kam by se dalo prihlasit e jezdit na vyjizdky a zavody? Dik moc

    0 0
    • Meesha  

      Zkuse se zeptat po bikeshopech. Dost z nich ma vlastni tym a treba si te nekde vezmou… :-)

      0 0
    • jecnak  

      Zavody asi nenabidnem, ale jestli chces obcas pojezdit, tak se pridej k bande z fora: Fousac, Blacky, Enjoy, Sava, Otaku, Jecnak, Martin, Blue a ja nevim kdo jeste vsechno dal…

      Obcas tu tak nejak zmatene a skryte nabidnem nejakou vyjizdku – viz. treba thread http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… kdesi dole je pozvanka na dalsi akci

      0 0
      • McBlacky  

        jsi vynechal Lempla :-) bude mít snad next week kolo, takže terror se vrací na traily :-) z těch co jezdí víc i cabbage a GunkHo. V poslední době se to dost rozrostlo už to ani neregistruju M1R3k, Jonas, Thidney… atd. za chvíli založíme nějakej solidní klub :-)

        0 0
    • Jogador  

      Jen malá otázka mimo, odkud máš nick? Přijde mi to jako větnamský načelnik:)

      0 0
      • jimmy63  

        ja te nijak nechci urazit ani se te dotknout,ale po precteni tvyho nicku se mi vybavi vojenskej vudce mongolskejch najezdniku:)!!

        0 0
        • rock  

          Vietnamský náčelník, mongolský vůdce … chybí mi tady akorát Vinnetou …

          0 0
        • Jogador  

          Dotknout? Mě? No, však si to v pátek vyříkáme:) Ale málem jsi se strefil, ale je to z Brazílie, a je to portugalsky.

          0 0
          • Eila  

            nevyrikate, ale jestli chces budu tlumocit, jimmy je totiz taky jeden skoroplzenak:)

            0 0
            • fousac  

              tak koukam, vas se tam taky urodilo… hned tri bike-foristi na takovej zapadakov… to uz je slusna koncentrace… :)))

              0 0
              • Eila  

                to vis, to se nekdu umi narodit do cyklistickeho kraje:)

                0 0
                • Jogador  

                  Hm, cely 3 kusy, opakujiu slovy tři, a to je opravdu hodně, tady v sdrci Evropy nás je nepočítaně:)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.