• Kolík

    Máte nějaký typy? Dík za info.

    0 0
    • marhi  

      A jaký povrch by sis představoval.

      0 0
    • fousac  

      a co je podle tebe delsi??? na brdech se da neco najit, ale tak max. 3–4km…

      0 0
      • Kolík  

        Delší sjezdy si představuju právě přes ty 3 km bez šlápnutí. A povrch spíš šotolina nebo lesní cesta. Na Brdech jsem zatím žádný takhle dlouhý nejel. Řekl bych že byli tak do toho 1 km. Jestli máš typ, sem s ním. Díky.

        0 0
        • fousac  

          no sotoliny tam moc nenajdes… ale peknej sjezd po lesni pesine je treba z Jiloviste po modry kolem oplu na Kazin, kousek asfaltky a pak uz neco pres dva kilaky lesa… rad jezdim (zase) po modry ze skalky do revnic, ale to je samej sutr, odumrely ruce na brzdch a rychlost nula nula nic… jo, a z cernolickejch skal vede DH (FR??) trasa dolu do Vsenor…

          0 0
          • timi  

            Ahoj, nemel si nahodou ve Vsenorech chatu, ze to tam znas? Ja drive jo a znal sem tam par kluku z osady Montany a drive, uz je to dost let, sem s nima obcas nekam vyjel. (Pepa, Marek atd.) T.

            0 0
            • fousac  

              chatu ne, ale bydlim na zbraslavi… cukrak a hrebeny mam za barakem… :))) vyrazime „na karpaty“ a pak podle nalady to pustime nekudy dolu k berounce a lazoplazo navrat…

              0 0
          • blue  

            muzes to trochu podrobnejs popsat?

            ja obcas timhle smerem sjizdim po hrebeni z toho startovaciho kopce paraglidistu, akorat tam nejsou turisticky znacky, jen pesinky, je to celkem peknej sjezdik… vyhodi me to pak dole za skalou na kazine (doufam, ze to je kazin), kterou projedu do cernosic

            0 0
          • Kolík  

            Hele tu modrou ze Skalky do Řevnic myslíš tu modrou co odbočuje z hřebene „U šraňku“ nebo tu zelenou přímo ze Skalky? Dík za vysvětlení.

            0 0
            • fousac  

              kaji se… myslel sem tu ZELENOU primo ze skalky… to blue: tek padakovaci kopec znam od pohledu, ale priznam se, ze sem tam jeste nebyl… napravim… :)))

              0 0
              • blue  

                tak az tam pojedes, tak bacha, jedna z tech cesticek celkem nevinne konci na srazu skaly :-)

                0 0
          • Kolík  

            Okolo Cukráku vedeou dvě modrý. Myslíš tu vlevo nebo vpravo? Nevím u které je prodejna Oplů. Díky.

            0 0
            • fousac  

              no ta modra je takova okruzni stezka JILOVISTE-KAZIN-CUKRAK-JILOVISTE… ja prijizdim od prahy lesem k cukraku a pokracuju rovne uz po modry smer jiloviste, pak luxusni ale kratkej sesup, protisvah a sem u oplu, prava a jedem dolu na kazin… a nebo si od cukraku to dej po modry cely a mas vyhlidkovou projizdku jilovistem… nebo ze zbraslavi po cerveny na jiloviste a pak po modry tam ,kde je to na cukrak dal… :))) no snad to trosku chapes.. :)))

              0 0
              • Kolík  

                Podle vrstevnic bych si typnul že ten sjezd je po tý modrý co vede od Cukráku. Ta horní. Jo?

                0 0
                • fousac  

                  uz scanuju mapu… moment… hodim na net.. :-D

                  0 0
                  • fousac  

                    ta trosku stluceny bleskove na koleni ale snad to pomuze… http://fousac.wz.cz/mapa.html

                    0 0
                    • fousac  

                      tak jinak… :))) http://fousac.wz.cz/mapa.html

                      0 0
                      • fousac  

                        zase ne??? GRRR,kaslu na to, jdu spat… dobrou..

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jo to neni spatný, jezdím to i po modrý nahoru a celkově v opačném směru. Ten závěr na cukrák je poctivá stojka. Nejednou došlo i na zoufalce :-)

                          0 0
                          • vtt  

                            jel jsem ten zaver uz asi 3× a jeste jsem to v kuse nedal, jednou jsem si i pekne rozbil drzku jak jsem se urputne snazil to dat v kuse, vy uz jste to vyjeli negdo?

                            0 0
                            • McBlacky  

                              jo ja to dal zatím ze dvou pokusů jednou, začátek jedu vlevo a pak doprava. Jestli myslíš po té modré. Ale chce to i suchý podklad, techniku a možná pomůžou hrubší pneu. Já měl vloni vzadu cont. traction pro, ten je hrubej dost.

                              0 0
                      • Kolík  

                        Jo v pohodě jsem to otevřel. Vřelé díky.

                        0 0
          • Kolík  

            Dneska jsem si tu modrou konečně sjel. Dobrej typ! Akorát těsně před dojezdem k Berounce je tam spadlej strom přes tu pěšinu. Ještě že jsem vyměnil špalíky na obou brzdách!! V létě doufám mají ty dvě hospůdky v tý osadě u Berounky otevřeno! :-)

            0 0
    • BB  

      znam sever Prahy, od Čimic po Kralupy a tam je tak 8 možností jak sjet k Vltavě, pěkná je třeba žlutá turistická z Holosmetek dolu do Klecánek přes kořeny, pěkná zelená turistická z Klecan do Klecánek, červená turistická z Větrušic k přívozu do Libčic, všecno to jsou sjezdy s převýšením do 100 m v délce do 1 km, ale na té trase když se jede nahoru dolu umím nastoupat přes 1000 m vejškovejch.

      0 0
      • Kolík  

        Nevíš jak je sjízdná ta zelená z Klecánek na Levý Hradec?

        0 0
        • BB  

          ale Levý Hradec je na druhé straně Vltavy než Klecánky, jak to myslíš s tou zelenou ?

          0 0
          • Kolík  

            Myslím tu zelenou podél Vltavy na Levý Hradec z Roztok a ne z Klecánek – blbě jsem se kouk na mapu.

            0 0
            • BB  

              tak tam jsem loni jel, je to sjizdne, ale kousek jsem tlacil do kopce, tak 100 metru, a pak vedl kousek z kopce, jinak zadny problem.

              0 0
              • LukasX  

                Jestli se nepletu, tak ta zelena vede spodem kolem vltavy po asfaltu. Ten kousek 100 metru sem jel obracene. Drska jako blazen :o) Sem ted momentalne na suchdole, tak to v okoli mam docela sjezdeny, jsou tady kraticky ale obcas husty sjezdiky :o)

                0 0
                • McBlacky  

                  jo hlavne ten padák dolu k rybníku z kozích hřbetů :-) (divácky velmi vděčné) a dá se jet i naproti z Alšovy vyhlídky – masakr -.

                  Z levého hradce dolů do 'Uholiček – variant je víc, a některý vyžadují už nasadit bikerskou duši :-)

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Znám to od Zbraslavi po štěchovice po obou stranách Vltavy. Některé sjezdy jsou na srdce (např. Oleško – Davle, Lhota – Vltava několik možností, Sloup – Davle) některé pohodlíčko (Kocába). Vše je ale krátké z Tvého pohledu (okolo 1 km), tedy kromě té Kocáby.

      Měj se.

      0 0
    • vtt  

      supr je sjezd kdyz jedes od Krivoklatu po cervene k takove prehrade Klíčava od hradu kus po asfaltce, pak vrstevnice a pak sjeyd tak 4–5km

      0 0
      • JJ  

        Tenhle sjezdik je dlouhej, ale rek bych ze to 4 kilaky nejsou. Tak 2–3. Jinak dobrej je i z druhy strany pod prehradu(cervena znacka?)

        0 0
        • vtt  

          jel jsem to jednou ale moc se mi libil proto jsem si nej vzpomnel. Je nmozny ze neni tak dlouhej co uvadim ale kratsi jak rikas.

          0 0
      • Kolík  

        Ten znám. Když jsem to jel poprvé tak jsem měl v té vracečce o 180 stupňů trochu problémy se udržet na cestě! :-)

        0 0
    • pedrod  

      Docela dobry je myslim sjezd z Dedu dolu do Berouna. Dolu na vychod jsou 2 moznosti, pokud se dobre pamatuju, jedna z nich myslim kopiruje trasu sjezdoveho zavodu, ktery se tam obcas jezdil nebo jeste jezdi.

      0 0
      • Kolík  

        To jsem jel vždycky nahoru! Bude to muset jednou vzít obráceně.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.