Co s brněním v dlaních-Flustrující! HELP!!

8 nepřečtených
  • basamafousama

    Pánové a Dámy-už delší dobu mě dává dost zabrat problém s brněním v rukou např.:při dlouhých sjezdech atd. Asi nejeden z Vás něco podobnýho zná, Znáte nějakej trochu spolehlivej recept jak se toho zbavit anebo to aspoň omezit?? Díky

    0 0
    • basamafousama  

      Injekce B12, plochý gripy, mekký rukavice-to vše už jsem zkusil a žádnej zázrak :/

      0 0
      • jezevec2  

        neco podobného se mi stává při dlouhých sjezdech když dlouho přibržduju. Asi po 5 min dostávám lehkou křeč do rukou a nekdy musím zastavit. Uvažuju o rukavicích Specialized, které udajně mají specianí tvar a vystelku, která brání přetížení nervu v ruce a tím by mela zabranit temto potížím. Asi by pomohli lepší brzdy. Mám obyč Promax a jdou trochu ztuha. Nemáte nekdo s tím zkušenosti? Dík

        0 0
        • hanz  

          taky jsem to asi před dvemi roky řešil-řídítka, představce,gripy, výšku řidítek atd......nic nepomohlo a už jsem byl dost na dně a pak jsem pořídil exrtremně tenké gripy a bylo to o dost lepší-prsty se okolo řidítek obtočí jinak než u klasických gripů. Potom jsem ještě přikoupil rukavky specialized ten nejlepší model co měli na krámě(tenkrát za 1000,–) a přestalo to uplně.

          Co se týká tech rukavek tak je doporučuji aj lidem co ten problem nemají-mam je dodnes, nepovolil jedinej šev, nevytáhli se, gelová výstelka neztvrdla jen v dlani už začínaj bejt pomaličku prodřený-určitě do nich zase pudu.

          0 0
        • blick  

          od té doby co mám Specialized BodyGeometry – nemám problém :o)

          0 0
    • Meesha  

      Me se stavalo, ze mi brni prstenicek na levy ruce a pochvili ho prestanu cejtit, takze mam pocit, jako kdyby tam chybel kus riditek… :-) Ted sem poridil novy grippy (Ruffiany) a zatim se to neopakuje.

      0 0
    • Orbis  

      Mě osobně se to nestává ani nestávalo. Takže jenom obecně zkus nějaký lepší gripy třeba Ritchey Pro (vypadaj dobře a stojí 200 a jsou dost pohodlný) no a pak rukavice s gelem třeba Polednik Cross Country (nevim kolik stojí na závodech se nechají koupit za necelý 300). Jo nebo si připla? a kup si nějaká gripy s gelem s těma nemam žádnou zkušenost ani jsem je neviděl ale asi by to mohlo pomoct:) Jo a nebo prostě nebrzdit:o)

      0 0
    • rock  

      Také znám, a kupodivu mi to dělala jen levá ruka :-) … stál jsem v obchodě s těmi rukavicemi od spešlu, co jsou zmiňované výše, ale litr mi připadal docela dost. Tak jsem hledal dál a našel jsem Lake za polovinu a pomohlo to také … stejně jako spešly mají gelový polštářek na vnější straně dlaně, který má chránit nějaký nerv, ale v anatomii jsem na značně nejisté půdě :-) …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.