• Vrci

    Šlo by, aby se vedle nicku ve foru zobrazovali i ostatní nicky ze stejný IP?

    0 0
    • Vrci  

      ty nicky zobrazovalY

      0 0
    • Jogador  

      No, to by nemuselo být špatný, poznali bysme Hujera, ale zase si myslim že to vůbec nic nevyřeší, neni takový problém se pro ně přihlásit pod jinou adresou, a hlavně by to mohlo blbnout ve veřejných prostorech, a navíc já se semn přihlašuji asi z pěti adres.

      0 0
    • Mamutt  

      Ostatně, proč by tu nemohli být dva bikeforisté z jedné domácnosti (sourozenci, manželé..) = sice stejné IP a více nicků, ale zároveň i větší počet zcela „seriózních“ bike-foristů. Jarin je jelito výjimka..

      0 0
      • Vrci  

        Zobrazit vedle – jiným písmem, barvou. Ne sloučit nebo znemožnit. Samozžejmě, že takových tu bude víc (PC místnost na kolejích, spolupracovníci v jednom zaměstnání, jedna rodina, e-kavárny, knihovny atd.)

        jarin je vyjímka – doufám

        0 0
    • fousac  

      a co na to uzivatele GPRS (ET i Tmo), kde na jednu IP pripada X tisic uzivatelu??

      0 0
    • J.A.V.  

      Říká ti něco NAT nebo DHCP pool? Jinak řečeno, pod jedním IP se může pracovat sí? i třeba o 100 a více lidech (NAT) a nebo naopak dostaneš po připojení k síti pokaždé jinou adresu z určitého rozsahu (ten pool). Takže to co chceš by ti stejně bylo k ničemu, i když některé Jariny by to asi vychytalo…

      0 0
    • BB  

      je to cele blbost, jaky by to melo smysl ? Cele je to tady anonymni diskuse a kdyz chce nekdo vystupovat pod vice nicky, tak proc ne. Neco jako hodny a zly policajt, nebo Mr. Jeckyll a Mr. Hyde.

      0 0
      • vlk  

        a nebo by si tak mohl oponovat sám sobě.Rozdvojené osobnosti.

        0 0
        • Thidney  

          jojo neni nad to se poradne kousnout sam se sebou

          0 0
    • vlk  

      jo a co když se někdo koká na bikefórum ze školy.To by tam pak měl např všechny co na daném poč. kdy seděli a tyto stránky prohlíželi.

      0 0
      • admin  

        muzu vedle nicku zobrazovat i IP adresu treba bez posledniho cisla abyste meli moznost zkouknout jestli nahodou nemuze jti o stejneho uzivatele.

        0 0
        • CoolingeR  

          Ja bych se na takovy hovadiy vykaslal a radsi bych udelal napr to, aby se po kliknuti na jmeno autora prispevku ukazal jeho profil. Dal, vedle toho odkaz kerej by zobrazil stranku s prehledem vsech vlaken do kterejch danej uzivatel prispel.

          Urcite mas hrozne volnyho casu takovy fce dopracovat :)

          0 0
          • blue  

            dyt profil po kliknuti na jmeno uz davno funguje

            0 0
            • CoolingeR  

              ja mam browser Mozilla 1.7 nebo Firefox 1.0 a NEJDE TO.

              0 0
              • Lister  

                Mám taky Firefox 1.0PR a funguje bez problémů. Asi problém u tebe.

                0 0
                • CoolingeR  

                  Aha, diky ja se kouknu cim by to mohlo bejt … zeby zablokovany popup windows? ;)

                  0 0
              • admin  

                otevira se to rpes JS open.window tak jestli to nemas nejak zekazany.

                0 0
              • blue  

                nepouzivas nahodou ve Firefoxu Tabbrowser Extension? ja ho z firefoxu musel vyhodit, protoze v nem je nejaka chyba u blokovani popup oken a nefunguje to pak korektne

                0 0
                • CoolingeR  

                  Cece dik – bylo to tim. Zajimavy ale je, ze na jinejch serverech to fungovalo v pohode.

                  0 0
          • admin  

            profil by tak fungovat mel, link na seznam prispevku kam psal dany user nevim moc na co to je jinak ve vyhledavani se to da vyhledat.

            0 0
            • CoolingeR  

              No, na co to je ?.. Aby se clovek mohl podivat esli dotycnej prispiva vzdycky takovy hovadiny/geniality nabo jestli je to pouha vyjimka ;)

              0 0
              • admin  

                to se da zjistii ve vyhledavani :)

                0 0
                • CoolingeR  

                  Chtel sem jen, aby mel uzivatel takovy POHOTOVY – RYCHLY nastroj na odhad charakteru danyho uzivatele. Ale koukam, ze energii usetrenou na obhajobje takovyho napadu, radeji opravdu v pripade potreby venuju tomu vyhledavani. ;)

                  0 0
    • MartinXC  

      No to už má jen kousek k založení „Adminovy pomocné stráže“ :-)

      Nářadí na údržbu tu je:

      • každý má přece právo obrátit se na Admina pokud se mu něco nezdá
      • Admin má právo zasáhnout

      Klidně bych tyhle „schizofreniky“ nechal běžet, a? si mají zdání anonymity. Nejen adresa prozradí člověka, ale třeba některé prvky moderní grafologie a typologie se dají v chatech a diskusích dobře uplatnit a identifikovat autora (podle užití slov, obratů, reakcí, překlepů, …), a? se schovává jak chce.

      0 0
    • kolombo  

      Už to sem napsali dost lidí, ale opakování je matka moudrosti: Je to nesmysl!

      1. většina sítí se tváří jako 1 IP
      2. na modemu máš pokaždé jinou IP
      3. stejně z toho většina lidí nic nevyčte
      4. spousta lidí si řekne stejná IP = jedna osoba s různým nickem
      0 0
    • McBlacky  

      přes UPC (chello) je údajně připojeno 100 000 účastníků a přávě zde funguje pool, takže s tou IP adresou :-( já bych se na to vybod, když je někdo takovej chudák, tak a? se baví, koneckonců já se u takových diskuzí o ničm s někým kdo se zrovna zaregistroval taky občas slušně pobavím :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      mě eště na obhajobu zveřejnění ip napadlo že i když někdo jede třeba přes pool či nat tak kdyby bylo známé ip a byly by pochybnosti tak každý může zkusit nějaké whois či prostě zjistit co se za daným ip skrývá, esli je to kolejní router jako u nás nebo tak… moc se nevyznám, jenom mi příde že to nějakej smysl má. je pravda že se člověk občas pobaví, ale takhle než bych někomu skočil na špek tak bych se podival na ip… pokud mi bude stát za to obětovat tu energii, že… :o))

      0 0
      • blue  

        ja teda nevim, ale jak podle IP poznas, jestli nekomu skaces na spek nebo ne? zvlast kdyz to bude nekdo pres NAT a podobne?

        0 0
        • Smazaný účet  

          myslel jsem tím to, že pokud bude víc lidí z jedný adresy, podívám se o jaké ip jde. pokud zjistím že je to asi nějaký router na koleji, tak to nemusí nutně být nějaký „jarin“ ale opravdu náhoda… no nic, já se fak nevyznám, nevim jak hodně se dá zjistit, já jen že občas takdle zkouším nějaká ip když mi firewall hlásí podezřelá spojení, tak mě to napadlo, že to nemusí být zas takový nesmysl. :o)

          0 0
          • MartinXC  

            Myslím, že jediná cesta jak eliminovat (ale ne vykořenit) takové excesy je registrace s verifikací (aspoň e-mailem). Ono to pak dá práci, než se taková srandička připraví. Vtipálek „kolemjdoucí“ to bude mít ztížené, paranoikovi a IT profíkovi stejně nic nezabrání. Lidi co jsou otevření a upřímní vždycky dopláceli na grázlíky, lháře a pokrytce.

            0 0
            • Smazaný účet  

              To by možná něco řešilo, ale zas když přijde někdo novej „poctivej“ a nezná tohle fórum, tak nemusí mít takovou důvěru aby zadával třeba email a odradí ho to. Já to taky nějak nemam moc rád. Většinou zadám adresu která už je tak nějak zaspamovaná takže jí používám jen na takovýdle věci.

              0 0
            • Volf  

              Nejlepší cesta jak to eliminovat je NEREAGOVAT. Jedinej důvod proč to různí Jarinové dělaj / jako každej exhiba / je ten, že jim dělá dobře následná reakce okolí.

              0 0
    • Beeda  

      Jeste me napadlo, ze by se pritupove heslo generovalo a posila na tel. number. Tim by se dalo lehce cca po 1–3 bloknutich uzivatele uriznou, predpokladam, ze dotycny nema vice SIM karet. Ted ale nevim jak je to s posilanim sms do jednotlivych sitich…B. Nebo pak prihlasovanini pres certifikaty, zaslani na post adresu atd, .. no vsechno to uz jsou urcite komplikace… B.

      0 0
      • McBlacky  

        a nebo by mohl heslo doručovat messenger :-) zamozřejmě od věci není ani záruka prezidenta republiky…

        0 0
        • Thidney  

          nebo by nového usera museli doprucit jiz dva stavajici zaslouzili bikeri / „zaslozilost“ by urcoval koeficient slozeny z velicin typu pocet prispevku pocet najetych km pocet jim doprucenych clenu s koeficientem vysim nez y pocet servisnich zasahu…/ + nejakej dostatecne ujetej prijimaci ritual…udelame si takovou malou sekticku…budeme podnikat krizacke vypravy proti nevericim psum a to jak virtualni tak realny…a zastita prezidenta se vzdycky hodi..a..a.aa jdu radsi pracovat

          0 0
          • Bunda  

            To je rozumný. Ovšem doporučení majitele kola kultovní značky by samozřejmě mělo větší váhu než majitele masovky, neřkuli bajkera s kolem z hypermarketu, za něj by se se zase musel přimluvit seriózní bajker nebo by musel podepsat směnku, jejíž originál by byl deponován u Admina a v případě potřeby (spamu uživatele) by byl směnka řádně realizována dle zákona.

            0 0
        • Beeda  

          No jeste me napadlo, ze by kazdy uzivatel musel poslat obalku se a v ni usekly malicek. Admin by sejml otisk a poslal by heslo i s prstem zpet. Uzivatele BF by se tak lehce poznali i na verejnosti :-) B.

          0 0
          • Man  

            a urcite bude stacit ten malicek alebo je nutne aj foto tetovania na celom tele nie starsie ako 3 dni? :-)))

            0 0
            • admin  

              stacili by misto malicku penize :)

              0 0
              • Man  

                ak by to pomohlo, nie som proti symbolickemu clenskemu poplatku :-)))

                0 0
              • Thidney  

                a co takhle naturálie? máme nějaké hospodářské přebytky.

                0 0
      • blue  

        a co s lidma bez telefonu? i takovi jeste dnes kupodivu existuji… a jak spravne podotykas – kdo by ty SMS zaplatil?

        0 0
        • Radek Broz  

          Sice existuji, ale mnozina lidi bez tlf a mnozina lidi aktivne uzivajici internet bude mit dost maly ci spise nulovy prunik, nemyslis? (je mi jasny, ze mi to okamzite nejakym prikladem vyvratis;-) … jen me to tak napadlo)

          0 0
    • Luka  

      A neni to zbytecna diskuze? Kdo se tu vyskytujete trochu dyl, znate vtipalky i solidni bajkforaky, a koho neznate, ten je bud Jarinovic nebo novej uzivatel. To si zjistis celkem rychle (stylem pisma, stupiditou otazky atd.)… myslim ze IP je vec zajimava, nekdy i vesela, ale vseho moc skodi. Takhle je to v pohode. HOWG.

      0 0
    • cabbage  

      to zobrazovani nicku z 1 IP mi pride jako blbost stejne jako v minulosti navrhovane pravo nekolika lidi na mazani temat. prihlasovani pomoci emailu nebo sms ja taky nesmysl protoze by odrazovalo od prohlizeni bf a bylo by komplikovane a zdlouhave. dostava me vase jarino-fobie- napsal 20temat, clovek se zasmal a za den se propadly do historie a byl zase klid (a nuda) horsi bylo ze se vdycky objevi spousta monotematickych thredu kde se resi zamezeni pristupu jarin na bf. nejvic me se.uo lidi co menej podstatu jednotlivych temat nasmyslnymi prispevky – to nejde nijak vyresit takze si myslim ze nema smysl cokoli na bike-foru menit.

      0 0
      • lempl  

        hluboka myslenka ted snam promluvil do duse mas bod :c) :))

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce