• Robo

    Nešlo by vedle jména zobrazovat i nějakou značku, jestli je uživatel chlap či baba?? Celou dobu jsem si myslel, že jistý „uživatel“ je chlap a ona je to ženská :-)) Ty NICKy jsou zavádějící… A mohl by to být povinný údaj při registraci, aby se na to každý nevyfláknul…

    0 0
    • blue  

      a jeste by mel admin kazdyho osobne navstivit, aby zajistil, ze do registrace uvede pravdivy udaje, vid?

      0 0
    • Luka  

      A ja si mysleLA ze pouzivanim ZENSKEHO rodu v pricesti minulem i jinake naznaky „lakani muske bikerske obce“ jsou dosti jasne co se tyce meho pohlavi.. ach jo, neuspeLA jsem… chlapi ja fakt su zenska, vopravdu, zejo, TAK SAKRA KLUCI, potvrdte mi to vy co me znate, zacinam o sobe pochybovat, ja nechci bejt chlap, zenska je na tom lip… fakt… kor na biku… pomooooc, ja nechci byt muzskej (doma by mi to urcite neproslo)!!!! :D

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No ja te znam jen takrikajic povrchne, takze si fakt nejsem jistej :)

        0 0
      • blue  

        asi by to chtělo nějakej pádnej důkaz :-)

        0 0
        • Luka  

          NESIL! Muj muz cte bikeforum vecer, jestli vam sem hodim padnej dukaz, tak on vecer hodi jinym padnym dukazem po me… ne, ne, kdepak! :D

          0 0
      • Nikdo  

        Neblazni Lukasi, vzdyt ty ses chlap jak poleno. Vzpamatuj se. Nemel jsi se vcera divat na Rodiny pouta !

        0 0
      • Robo  

        Nemyslel jsem konkrétně Tebe… :-)) Když já tu nakouknu jen občas, takže jsou mi povědomé jen některé NICKy a nerad bych nějakou slečnu, ženu, dámu urazil… :-))

        0 0
        • Luka  

          Si nezakladam na zenskem oslovovani → vsichni jsme BIKERI ne??? A tak by to melo byt, soudruzi :D

          0 0
          • vlk  

            ok jsem biker, občas někteří lidé říkají kolista :o)) -ti starší. Ale toho soudruha to teda nesouhlasím.Sou­družko :o)

            PS:Já su chlap to je snad jasný, ženská by byla vlčice ne :o)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jsem slysel od kolegy, ze te chytil :)

              0 0
              • vlk  

                to sem nebyl já, to musel být nějaký kolega :o)

                Jo já tu přezdívku mám už mnoho let-ještě než jsem navštěvoval bikeforum a pak když jsem se registroval, tak mi to nedošlo-chyba

                0 0
      •  

        Chceme důkaz místo slibů! :-)

        0 0
        • Luka  

          Tak 3.5. teda zverejnim svuj test z CASRi, tam to bude napsany :))

          0 0
      • rock  

        Ženská je na tom na biku lépe ? V čem ? Ten kopec se před dámou nesníží ani o metr …

        0 0
        • Luka  

          Nooo, ja toho celkem vyuzivam… Kdyz nezvlada chlap, je to ostuda, kdyz zenska, tak se to bere. Kdyz pichnu v mraze, tak to vymenuje spolehlivy kolega cyklista, proc podstupovat omrzliny?? Stejne jako spinavou praci alias nytovani/prani retezu dela ochotny muz – navic nemam v rukach moc sily a tak mam na to chlapi :)) Ale pshhhh!

          0 0
      • Jogador  

        Hm, včera jsem vás potkal v metru, a když sem se tak koukal na to moje kolo a na ty vaše, kde jste kruci jen jezdili, takhle to kolo bylo čistý jen při koupi, a to vy jste měli po švihu:)

        0 0
        • Luka  

          Procs nerek proboha ze si to ty???

          :) jo cisty bylo, prevcirem ho muzskej umyl a na smichov a zpet se ani nezaprasilo, taky jsem se stydela ze na nem neni ani kousek bordelu :)

          0 0
          • Jogador  

            Sem se nechtěl vměšovat do rozhovoru:) Navíc jsem se styděl za mé špinavé kolo:)

            0 0
            • Luka  

              Ja si xichty nepamatuju, ale podle kola uz te poznam!!!! Tak, a mas to! :) Ale mas vroubek, priste se ozvi rada pokecam, se svym muzskym hudruju celou cestu, tak by to byla prijemna zmena :D

              0 0
    • wraftler  

      uplne by ma zaujimalo ze koho si si pomylil…

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Mě taky. Já jsem to být nemohla, mě si přece podle nicku nemůže nikdo s chlapem splíst. ;o)

        0 0
        • wraftler  

          to mas recht, chlap nikdy neni kamen urazu… to su vzdy iba baby;)

          0 0
    • RapMan  

      Ja bych to taky uvital, hlavne spis aby to slo dat v popisu kol, abych si mohl treba vylistovat kola, na kterych jezdej baby, to by mi treba dost pomohlo kdyz jsem vybiral kolo pro svoji mladou…

      0 0
    • CZiko  

      Jako že by vedle nicku byl kosočtverec nebo koule?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.