• pos3k

    Ahoj Admine.Prosim Te nebylo by mozne v sekci users radit nas podle abecedy (to je) a misto poctu tam mit pismena nicku? Takhle kdyz nekoho hledam tak musim nastrelovat.Kdyz to nepujde tak se nic za hrozneho nestane.Kdyztak se k tomu muze nekdo vyjadrit :-) Dik.

    0 0
    • ravo  

      Pač se nudím, tak se vyjádřím:-) Já tedy users nějak moc nepoužívám, ale je to fakt docela zajímavý odhadnout v které kolonce se někdo nachází. Abcedně by to bylo přívětivější. Tak pokud se admine třeba taky nudíš:-)))

      0 0
    • Darkson  

      taky TO ADMIN: Co takhle zařadit do fotogalerie sekci „users v akci“, kam by všichni mohli dát svá akční biková fota. Ty samotný kola jsou sice pěkný, ale trochu statický.

      0 0
      • blue  

        a taky zverejnit cislo bankovniho uctu, aby mel admin na dalsi, vetsi disk :-)

        0 0
      • Gumicuk  

        To uz me pripadne jako docela zbytecna vec… za chvili by tam moly bejt sekce jako zena a kolo, dite a kolo, kolo na aute, auto na kole :-)) nebo spis kolo pod autem :-))

        0 0
        • pos3k  

          :-) mo kdyz to bude furt o bajku, tak proc nee? :-) No treba jeste pridat civilni foto, abychom se poznali nejen podle kola :-))

          0 0
          • Man  

            foto myslis v drese, prilbe a okuliaroch? ja ked som totiz prisiel do vlastnej firmy na biku, tak ma nikto nespoznal :-)))

            0 0
            • Darkson  

              nesmíš jezdit do práce v časovkářským kompletu, to je snad jasný, ne…

              0 0
              • Man  

                no nemam prave Cippolliniho tigra, ci v com to jazdil, ale mal som na hlave prilbu a bryle a v drese ma este nikto nevidel, tak to bola celkom sranda. chcel som tym len povedat, ze ked niekto chodi v civile v obleku, tak na biku ho mozno ani nespoznas :-))).

                0 0
                • pos3k  

                  Tak jak v civilu tak i v bajkerskym :-)) (admine tohle uz neber vazne:)

                  0 0
        • Darkson  

          a biker pod kolem:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.