• jecnak

    Mozna, ze je to feature a ne bug, ale kdyz vyhledavam podle nicku, tak nachazim i thready, do kterych jsem nikdy neprispel, ale ktere jsem si kdysi jen prohledl.

    Zkousel jsem v Mozille i IE.

    0 0
    • admin  

      tak tomu trochu nerozumim kdyz vyhledavas podle nicku a zadas svuj nick tak ti to najde thready ve kterejch nejses??

      0 0
      • jecnak  

        jj presne tak

        0 0
        • admin  

          Zkousel jsem zadal tvuj nick a vzdycky si tam byl :)

          prohledavani s tim co si cetl nebo ne nemam vubec zadnou souvislost.

          Nebyl tam nejakej nick kterej by obsahoval tvuj nick? Pripadne muzes me rickt kterej thread to konkretne byl?

          0 0
          • jecnak  

            Ted jsem to zkousel taky a jede to OK, ale nekdy vcera to vyhledavalo thready, kde jsem neprispival a ani tam nikde o me nebyla ani zminka. Tezko rict, ze by duch ve stroji? :-)

            Byl to jen takovy detail, ale prislo mi to divny.

            0 0
            • admin  

              ok pokud opet narazis na stejny problem napis me prosim na mail co si presne vyhledaval a kterej thread je spatne :)

              0 0
            • jecnak  

              No jeste je tu moznost, ze jelikoz jsem si hral s netem na vic kompech (trech) najednou, tak mohlo dojit k nejakym nepristojnostem v databazi, ale to je jen moje domnenka. Jak to ale presne bylo ze mne asi uz nikdo nedostane, protoze uz si to fakt nepamatuju. Jelikoz ale ted vse fachci jak ma, tak to neresme. Az k tomu treba zase dojde, tak udelam printscreeny a poslu.

              0 0
    • biker007  

      spis takova drobnost.. ale u vysledku vyhledavani neni v zavorce pocet odpovedi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.