• ravo

    Admine, šlo by při zadávání nového příspěvku někam nahoru napsat něco ve smyslu „než napíšeš dotaz, použij vyhledávání“ nebo tak něco? Možná by to pomohlo omezit některé opakující se dotazy…

    0 0
    •  

      A nebo udělat sekci FAQ?

      0 0
      • blue  

        do ty se stejne nikdo koukat nebude

        0 0
      • ravo  

        FAQ by možná nebyl na škodu, jenže všichni víme, že tam se díváme až úplně naposledy:-)

        0 0
    • admin  

      Pridat to tam jde, ale neni to zbytecny?

      0 0
      • sharkcom  

        Hele, a o čem se pak budem bavit, až všechno probereme?

        0 0
        • admin  

          pak to smazu a zacnem znova :))

          0 0
          • ravo  

            Jako že to uděláš jako t-rendl se starým B-F, jo?!

            0 0
            • admin  

              myslim ze porad bude co probirat dokola. B-F ukoncit nehodlam, pokud nenastanou nejaky okolnosti ktery me prinuti :)

              0 0
      • blue  

        podle me je to zbytecny… kdo je linej hledat, tomu nepomuze ani upozorneni, faq, ani nic jinyho… maximalne ignorovani jeho dotazu

        mimochodem pekny cteni – http://stare.cz/otazky/

        0 0
      • ravo  

        Těžko říct. Většina opakujících se dotazů je podle mne od lidí na B-F nových nebo těch, kteří sem jsou jednou za čas a ani je nanapadne, že to hledání funguje. Já tě do toho rozhodně nenutím, uvidíš, co na to řeknou ostatní a pak se rozhodni. Tvůj server – tvoje pravidla.

        0 0
    • Volf  

      No to už se řešilo na starým Fóru. Opakování dotazů je celkem nasnadě, protože sem chodí lidi se stejným koněm a to taky zároveň znamená i se stejnými problémy, dotazy apod. Forum je od toho aby lidi mezi sebou komunikovali a ne aby se člověk bál dát dotaz jen proto že si neprošel nějakou historii. Jo a potom taky budeš muset určit časový období po kterým se budeš moci zeptat na stejnou věc, pak budeme řešit co smazat a co ne atd.. Souhalím aby si toto určil admin. Jo a pamatuješ na Jarina.

      0 0
      • blue  

        nevim, proc by se clovek mel bat dat dotaz, kdyz necemu nerozumi, ale ptat se dokola na veci, ktery byly uz konkretne zodpovezeny? to neni o komunikaci mezi lidma… to je o lenosti hledat si sam informace

        nebo nedavny zalozeni naprosto identickýho threadu, kdyz ten prvni byl navic jeste videt na strance pod tim

        od toho to vyhledavani snad existuje, ne? nejdriv se podivam, jestli se to uz nejaky resilo a pak se teprve pripadne zeptam, ze tomu treba nerozumim

        0 0
        • Pavlos  

          ten identycky tread byl trosku..

          No proste sem to videl ve velu a tak sem zapnul komp a napsal to tam

          0 0
      • admin  

        Ja osobne nemam s opaovanim temat zadny problem. nejak me to nevadi.

        Jarin to bylo trochu neco jinyho, to bych asi promazaval :)

        0 0
      • ravo  

        Že se témata opakují pravidelně je normální o to mi opravdu nevadí. Myslel jsem to tak, že by se nemusela některá témata opakovat 3× týdně. A šlo mi jen o to, že si te poznámky o hledání může při zadávání nových témat všimnout víc „nevšímavých“ lidí, nic víc, nic míň.

        0 0
    • Kohout  

      Mám jednu připomínku ke fci vyhledávání: Do pole napíšu klíčové slovo, vyberu zaškrtnutím kde se má hledat, vypíše se mi seznam vyhledaných příspěvků, vyberu si ze seznamu jeden, přečtu si ho a když se chci vrátit zpět na seznam, tak mi to napíše „platnost stránky vypršela“. Dělam něco blbě nebo je to chyba prohlížeče? Díky.

      0 0
      • blue  

        obejit to muzes otevrenim jednotlivejch vysledku vyhledavani do novyho okna

        0 0
      • ravo  

        Hmmm, taky si myslím, že tam chybí návrat na vyhledaná témata.

        0 0
        • admin  

          Mate pravdu to je trosku problem.

          Nastavil jsem ze pokud mate vyhledavani, prispevky se oteviraji v novim okne, snad to tak je lepsi.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.