• Otto

    Při vyhledávání (dle názvu,textu,nicku) mi po kliknutí na vyhledané téma naběhne titulní stránka Bikefora(zadávání jména, hesla).Což sice zadat můžu, ale tím opět vstoupím do bikefora, na thready ,kde jsem již byl Stejné je to při kliknutí na odkaz na jinou diskuzi v nějaké již rozjeté dizkuzi. Kde je problém?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ac laik, myslim, ze problem je, ze jsi zalogovany na bike-forum.cz a ty odkazy vedou na www.bike-forum.cz

      0 0
      • Otto  

        Protože jsem laik taktéž, tak to zcela nechápu.bike-forum jako bike-forum Nicvíce to zkusím.

        0 0
      • Otto  

        Zkusil jsem jednou, fungovalo, další pokusy se stejným postupem již neuspěšné.Nechápu.

        0 0
    • admin  

      >Stejné je to při kliknutí na odkaz na jinou diskuzi v nějaké již rozjeté dizkuzi.

      jo toto muze byt problem poizvani www.bike-fora.cz a bike-fora.cz

      0 0
    • BB  

      problem by mohl byt s nastavenim browseru, jak zachazi s cookies. Co ja vim, tak zalogovani se resi vetsinou pomoci nich a pokud mas nejakym zpusobem potlacenou jejich funkcionalitu, tak se to muze chovat divne.

      0 0
      • Otto  

        asi bych to na to tipl. Jak se to dá řešit?

        0 0
        • Thorn  

          chodit a prihlasovat sa na WWW.bike-forum.cz, s dorazom na www.

          0 0
          • Otto  

            Nefunguje. Nicméně problém je na mém PC. Na kolegově vedle to tak funguje. Jen nevím proč Vymyzal jsem cookie co se dalo, pohýbal s ñastavením a je to stejně na nic.

            0 0
    • Pebe  

      Občas se mi to taky stane, ale zcela nepravidelně. Nemůže to být závislé na době zalogování?

      0 0
      • admin  

        muze te to vyhodit po delsi dobe necinnosti. myslim ze 30 minut.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.