• davidak

    U starýho sedla mám ohnutou jednu lyžinu a předpokládám, že to nejde narovnat. Poradíte mi někdo, jaký sedlo si mám koupit? Na MTB, asi bohužel jen kolem 500..Dík, D.

    0 0
    • wroum  

      narovnat jde vsechno – ja srovnal i titanovyho fyzika a nebyla to prdel

      0 0
      • davidak  

        a jaks to udělal? bojim se, že to po..ru ještě víc, než to je, je to nějaký základní co dává merida na kola kolem 20k.

        0 0
        • wroum  

          ocelovy pera jdou celkem v pohode – neboj ze je zlomis

          titanovy sly pomoci 1,5m dlouhe ocelove roury (jako paka) ohnout do puvodniho stavu. je to fuska ale da se.

          jediny co musis udelat je oddelit ty pera od sedla. dat do sveraku a ridit se heslem: co nejde silou, pujde vetsi silou.

          0 0
          • Smazaný účet  

            No a jak ty péra oddělíš? A zas nandáš? Já to rval ale prostě je nevyndám. A dyž je nevyndám tak to zaboha neupnu tak abych to moh narovnat.

            0 0
            • wroum  

              to je mozna problem. ne z kazdeho sedla to jde vyndat, me to slo. je teda fakt ze sem do toho sel s tim ze to bud srovnam nebo koupim novy sedlo. delal sem to relativne dlouho za asistence myho brachy a proste sme to zvladli.

              0 0
              • Smazaný účet  

                asi jo. sem koukal že tam zas tolik zasazený nejsou, ale nepohnu s tim. zase nechci riskovat že to úplně pos… dokud se na tom dá sedět. Ono to bylo ohlý víc, já sem to částečně vyrval hned na místě že sem se zapřel nohou o kolo a vytáh tu jednu stranu nahoru, ale ten kousek kerej tomu chbí do úplnýho srovnání už nějak nejde. :o(

                0 0
        •  

          tak s tim mam ten samy problem, taky merida kolem 20 a ohly lyziny u sedla , narovnat to de,ale za cas se to zase ohne , tak ze se to musi zase narovat,ale nejde to uplne :(

          0 0
      • Smazaný účet  

        Jak? Taky by mě to zajímalo.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Taky mám ohnutou jednu, ale jenom málo. Musim konstatovat že vrátit to fak nejde. Mydlil jsem do toho palicí a nic. Sem jednu stranu vypodložil kusem gumy nakonec. Musí eště chvíli vydržet. Za 590 se dá sehnat pohodlný wtb speed v, můj zadek ho může doporučit. Akorát za deště je ten žlábek blbej, drží se v něm voda a máčí mi zadek. :o)) A taky mi příde že zas taková šleha aby se ta ližina ohla to nebyla, tak esli počítáš s rizikem destrukce tak asi rači ne.

      0 0
      • wroum  

        mlacenim do toho si moc nepomuzes – musis to ohnout plynulou silou. pokud mozno tou nejhrubsi silou. trubka a sverak pomuze

        0 0
    • vlk  

      myslím že nějaké wtb jsi i v cenové relaci do 700 kč.Kamoš cosi takového má myslíp comp nebo něco takového

      0 0
    • piwoda  

      Mam pells e-fly s cro-mo lyzinama, netlaci a doufam ze i neco vydrzi.

      0 0
    • muff  

      Arami je Ti k dispozici zadarmo – jen co mi z akcebike dodaj vytoužený Gobi – má pr… si na něj nezvikla ani po 1500km

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.