• Braba

    Poradi mi nekdo jake sedlo mam poridit na bika. Vsichni rikaj fizik, ale nemyslim si ze je to jedina firma s dobryma sedlama. Diky za radu

    0 0
    • vlk  

      já bych přidal svého favorita italské selle italia-výběr sedel je veliký

      0 0
      • Braba  

        na ty sem take koukal ale jake? premyslel jsem o Selle Italia SLK gel flow. Ale fakt nevim.

        0 0
        • vlk  

          chce si to vyzkoušt, mě například slr, tlačilo trochu na boku, ale co se např týká flite trans am, tak je několik verzí, které se např liší pouze šířkou sedla apod.Chce to fakt zkusit, které z nich.

          0 0
      • Volf  

        Taky hlas pro Selle Italia.

        0 0
    • wroum  

      ja bych si koupil takovy, aby se mi na nem dobre sedelo.

      0 0
      • enjoy  

        :-)) a to udelas v obchode jak?:-) ale osobne teda nevim jak to chce tazatel vyresit tady.

        0 0
        • Braba  

          predpokladal jsem , ze mate vsichni uz nekolik sedel za sebou a na nekterych jeste jezdite… doufam potoze bez nich je to asi nepohodlne-nezkousel jsem. Tak jsem chtel jen nejakou zkusenost a radu ;))

          0 0
    • kesu  

      u cykloadam maj fizika nizena s chromovejma lyzinama teda za 990 a je to fajn sedlo.ja ale jezdim na pelsu a sem s nim taky spokojenej ale to ti musi sednout..

      0 0
      • Tomus  

        Me se doma vali asi pul roku Fizik Dolomiti s gelem, na kterem jsem jel asi 3× a vubec me nesedl, takze kdybys mel o nej zajem, tak se muzem nejak domluvit.

        0 0
    • gersa  

      Selle SLR XP, neznam pohodlnejsi..... Mel jsem na silnicce Specialiyed, ale dyl jak 3 hodiny jsem na nem bezolestne sedet nevydrzel

      0 0
    • jakub  

      letos bych rekl ze jsou velice oblibene WTB

      0 0
    • Spawncz  

      Vidim ze selle Italia ma tady dost priznivcu, ja si chci koupit sedlo Filante ale nevim jestli mam vzit verzi s Gel Flow nebo Genuine Gel.

      Jakej je mezi tema verzema rozdil ?

      Diky

      0 0
    • myki  

      Šel bych do Selle Italia SLK Gel Flow, 220 g, vanoxový lyžiny a hlavně pohodlí, ale cena je vyšší, od 2 490,– po 3 090,–. Kdybys věděl, kde ho sehnat levněji dej vědět.

      0 0
      •  

        Fizik Dolomity mě vůbec nesedl, trápil jsem se na něm přes dva roky, teď jsem štastným majitelem WTB Laser V Team (bikezone za 1100 kč) a mů zadek si lebedí.Ahoj

        0 0
      • gersa  

        velotrade

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.