• HulkXL

    mrtví mi ruce (dlaně) asi z toho že se moc opírám o řidítka, prostě špatně sedím, už jsem zkoušel posunout sedlo dopředu a nepomohlo to, výšku sedla mám dobrou, co pomůže?

    0 0
    • BB  

      obcas pomuze lehce zdvihnout spici sedla

      0 0
    • 100kg  

      V nějakým odkazu na lékařské stránky z minulého BF psali, že je to při špatném ohybu dlaně zaškrcení nervových drah v zápěstí, pod jakousi příčnou šlachou. Mě pomohlo posilování prstů takovým gumovým mačkacím kroužkem (maj to v každým sportu). Zvětšené svaly nadzvednou šlachu a zprůchodní dráhy.

      0 0
      • tchurillo  

        hmm, ja okem bajku aj lezem. Kruzok vydrzim mackat do rana, ale aj tak mi z casu na cas trpnu dlane… Niekedy zacnu hned po prvych minutach, inokedy o nich neviem. Sedim stale rovnako, zo sedlom nehybem. Clovek je divny tvor.

        0 0
    • blue  

      co natoceni riditek? staci malinko, taky muze pomoct

      0 0
      • HulkXL  

        no nenapsal jsem že jde o silničku, nerv se mi neblokuje skutečně se moc opírám, rukavice by si zasloužili určitě větší investici mám celkem obyčejné, zápěstí mám silné asi dost dělám kondiční kulturistiku (bez silného úchopu bych tu 20 kg jednoručku neudržel) zkusím to naklonění sedla a uvidím, přestavec hnedka kupovat nebudu, všem vám dík za rady

        0 0
        • Orbis  

          Nebo by ti mohla pomoct gelová omotávka a určitě gelový rukavice:)

          0 0
          • Mirek1  

            Máte typ na dobrou omotávku? Současnou mám lehce poškozenou, tak se dívám po nový. Jsem začínající silničář, tak nevím podle čeho se orientovat, teď má Bontrager, co sem koupil s kolem. Chci černou a co nejpohodlnější, tak pokud máte někdo pozitivní zkušenost, budu rád.

            0 0
        • Eila  

          me to na sinici delaji jednoznacne rukavice, kdyz jsem obcas vyjela bez tak jsem i pul dne necitli dlane a prsty. videla jsem i dvojitou omotavku, je mekkci, ale nevim jestli pomuze, nekomu taky pohohlo natocit trosku riditka, ale to uz jestli mas takovy ty placaty

          0 0
        • Rychlej turista  

          Pokud sám cítíš, že se o řídítka moc opíráš, tak je to špatným nastavením sedla a zřejmě ani nejsi schopen jet bez držení. Orientačně má být sedlo v rovině nebo nepatrně špičkou nahoru, jen málokdy dolů. Pokud máš pocit, že ho musíš mít výrazně sklopené dolů, pak můžeš mít špatné sedlo, ale pravděpodobněji bude chyba v celkovém nastavení posedu.

          0 0
    • jihra  

      Já osobně bych spíše posunul sedlo dozadu. Když posuneš sedlo dopředu, tak vlastně posuneš těžiště celého těla dopředu a na ruce tlačíš ještě více. Posunutím sedla dozadu posuneš dozadu i těžiště těla a tím rukám odlehčíš. Možná by pomohlo i trošku zvednout řídítka. Chce to holt experimentovat.

      0 0
      • Karaya  

        Ma pravdu hoch, ja jsem zkratil predstavec z 12 na 9 a obcas me ted taky mrtvej ruce (ale jen kdyz to flakam – jedu pomalu).. Zase me ale prestaly bolet zada…Cemuz davam prednost :-)

        0 0
        • Mamutt  

          Zkus řidítka o 1 cm zvednout, v téhle fázi by to mělo pomoct.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.