• Kohout

    Nevíte kde mají v Praze a okolí WTB MotoRaptor v rozměru 2,2"? zatím jsem potkal jen 2,4". Díky.

    0 0
    • náčelník  

      Nestačí 2,1" ? http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

      0 0
      • Paja  

        Anebo jeste levnejsi www.volny.cz/…l_04/wtb.htm je cena aktualni, staci zavolat. Delaji vubec 2.2? Myslim, ze jsem videl jen 2.1(2.14) a 2.4

        0 0
        • Kohout  

          Na webu wtb.com rozmer 2,24" maji. Snad to neni nejaka blbost, abych neshanel neco, co neexistuje :-)

          0 0
          • blick  

            No když je to na WTB netu, tak to blbost není. Mně spíš jde o to, že nevím kde je sehnat.

            0 0
    • Otto  

      Hm, poté co jsem pro nezájem ze strany akcebike.cz zrušil objednávku, jsem ho včera koupil ve Zlíně –370kč, rozměr 2,14 Včera jsem jej poprvé jel, a docela dobré.Uvidím v sobotu v Jeseníkách.

      0 0
      • blick  

        nemají tam i WTM MR Race 2,24 ve folding verzi ?

        0 0
      • Kohout  

        Prosím tě, kolik je skutečná šířka pláště přes vzorek/přes boky. Výrobce uvádí pro 2,14" 52/49 mm. Potřeboval bych šířku tak 55 mm, proto jsem sháněl tu 2,24". Na akcebike maj jen 2,4". Nevíte někdo, kdo je dovozce pro ČR?

        0 0
    • Kohout  

      Tak jsem se dozvedel, ze se motoraptor rozmer 2,24" do CR nevozi. Grrrrrrr. Nemate nejaky typ na podobny plast, rozmer tak 2,25"?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.