• Dub

    Koukal jsem do starších příspěvků a celkem dost jste chválili sedla WTB. Tudíž se chystám jedno koupit a váhám mezi těma dvěma. Vím, že je to dost individuální, ale přesto, je tu někdo, kdo má zkušenost s oběma? Mně se víc líbí Rocket, ale mám strach, aby na MTB nebylo moc úzký.....

    0 0
    • TinkTink  

      No kdyby jsi chtel Rocketa, tak tu uz budu mit 2…jeden sundanej z new bajka a druhej muj starej kus…

      Ted k problemu – na MTB je Rocket ok…zalezi na tvaru Tve zadnice…ja mel u Laseru a Speedu problem s tim, ze byly az moc pohodlny a mekky a po urcite davce km sem na tom uz nemohl sedet…no a u Rocketu mam problem s tim, ze je sice taky pohodlny, ale uz ne mekky a ze v tuto chvili zas nesedi na moji p***l…no…proste problem… :)

      0 0
    • speedy gonzales  

      takze tink pridal zkusenosti z jizdy, ja pridam zkusenosti z vybirani…

      o wtb sem dlouho uvazoval a vybiral…myslim ze speed je siroky uz moc, ja chtel rocketa stealth. nakonec sem zachoval chladnou hlavu, usetril penize a koupil sedlo jeste tvrdsi, uzsi, lehci a deravejsi a jsem spokojeny jako nikdy predtim. a to sem ho fakt radne vyzkousel. stokilometrove svihy v opravdovem terenu (rockies)…tim chci rict ze sirka sedla neni pro mtb zasadni ci limitujici

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.