Conti Explorer vs. Motoraptor vs. Comp S Light

8 nepřečtených
  • zubus

    Viem, viem, vyhladavanie som pouzil, ale moc mi nepomohlo. Jazdim teraz Conti explorer, pomaly odchadza, ale je prilis uzky na deklarovanych 2,1. Chcem skor nieco vediet o Motoraptor 2,24. Lebo sa tu spomina, dopredu by sa mi hodil, ale ziadne recenzia, ci aspon hodnotenie. Da sa u nas kupit. Chcem ho striedat s Mich comp S light podla terenu. A o nom tiez je ticho. Rad uvitam skusenosti s WTB motoraptorom a Michelinom. Conti explorer je tvrda XC guma, vpredu aj nieco vydrzi, ale velmi isty v zjazde s nou nie som. Chcem sirsiu. Predom vdaka…

    0 0
    • Vilém  

      Momentalne vozim Motoraptor 2,14 vpredu a 2,4 vzadu.Ten predni mi moc nesedi,ma tendenci ujizdet do stran a taky pokud jedes po vrstevnici.Zadni 2,4 OK.Smes je dost tvrda,malo mizi oproti Maxxis nebo Kenda.Zkusil bych dopredu Conti Vertikal 2,3 , vozil jsem ji jednu dobu vpredu a mel jsem z toho lepsi pocit nez Motoraptor.Ma uplne stejnej vzorek jak Explorer.Mlada to ted vozi na kole Explorer2,1/Ver­tikal2,3 a jsou to takove univerzaly.Michelin jsem vozival,byly za dobrej peniz,urcite je sirsi nez Conti,vydrz taky solidni navic silica,dobre to drzelo na kamenech ap. Snad ti to trochu pomuze.

      0 0
      • zubus  

        Diki moc…ja som sa dival na tie Conti, ale skor na gravity vzorku. Tak skusim snad tie.

        0 0
    • Daf  

      Ten Michelin je hodne lehkej a clovek musi pocitat s defekty. Je to ale asi nejlepsi guma co jsem na kole mel. Je rychla na suchu a dobra je i v lehcim blate. Ten plast je velmi pohodlnej a dobre drzi v zatackach. Bohuzel ty defekty mi vzaly chut ho dal pouzivat :( Explorer je ale taky dobrej. Ve srovnani s Comp S light je akorat min pohodlnej ale na prednim kole to nevadi. Je odolnejsi proti defektu a pouzitelnejsi v rozbitem kamenitem terenu. Comp S Light nema rad ostre sutry :)

      0 0
      • gersa  

        Souhlas, je to super rychly a hodne pohodlny plast. Do sucha vyborny, lehci bahno snese, ale snadno se zanasi. Vyborne sedi a vede stopu, mel jsem s nim velkou jistotu. Defekty j sem s nim nemel, jen jednou (na Manitou Zelezne hory) jsem procvakl dusi, ale to je IMHO problem spravneho nahusteni. Horsi je, ze je stresne tenkej a takhle jsem dopadl v Dolomitech pri padu na ostrejsi sutr:http://sweb.cz/…y/Defekt.JPG

        0 0
        • VOiD  

          Pěkný, jako od žraloka :-) Ale abych nebyl Off-T, tak vozím Michelin X-COMP, které mají uplně stejný vzorek a fakt se perfektně odvalují. Bahnu se vyhýbám kde to jde, ale z toho mála co jsem projel držely celkem dobře. Průraz nemůžu porovnat protože X-COMPy mají jenom 33TPI, ale zatím jsem chytil defekt jen o 100mm hnusný rezavý hřebík který šel do pláště nakolmo (taky to pak odskákalo zadní Včko a pak ještě jedna rana do rámu)

          0 0
        • RomanH  

          Uplne stejne letos dopadla kamoska ve Svycarsku s Michelinem Front S.

          0 0
          • gersa  

            Musim objektivne priznat, ze bylo to po me chybe. Zazmatkoval jsem a sel prez riditka. Kolo slo za mnou a padlo na stranu na ostry sutr. Stalo se to ve vycse cca 2k metru nad morem a do Cortiny to bylo jeste 30km daleko

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.