• BB

    letos jsem mel kliku a celou dovolenou stravil na biku na 4 akcich. Tyden na Korsice, tam to na bika moc neni, krasne more a priroda, ale vetsinou asfalt, takze perfektni na najizdeni kilometru na jare. Urcite lepsi nez Malorka. Potom Lago Garda. Dopoledne nahoru, casto po asfaltu a potom pekne sjezdy, jeste jsme nechytli otevrenou via Ponale, tak az pristi rok. Riva ma sve kouzlo i kdyz trasy uz znam z pameti a myslim, ze se najdou nekde i lepsi. Potom jizni Dolomity oblast Lavarone. Asi nejlepsi jezdeni, ktere znam, lepsi nez Garda, lepsi nez Val di Sole a lepsi nez Alpentour v Rakousku. Lavarone ma vsechno, je to mnohem clenitejsi nez na Garde, ale holt to neni kultovka. A potom jsem si zbajkoval na chate, na Krivoklatsku. A proto to pisu, nakonec jsem si uvedomil, ze jsem si tady zajezdil skoro nejlip. Clenity teren, perfektni znaceni v terenu, zadny zakazy, lacino v hospodach. Pokud to nekdo znate mezi Berounem, Krivoklatem a Zbirohem a chcete se mrknout co jsem tam jezdil, tak jsem popsal trasy a dal to na www.sweb.cz/monolink , pokud treba znate jeste neco v ty oblasti, tak napiste, dik. A pro ty co to tam neznaji, tak doporucuji.

    0 0
    • Kotěnočkin  

      SUPER!Jsem z Berouna, takže část těch tras znám, ale některé určitě rád vyzkouším. Taky zjiš?uji, že v nejbližším okolí je vlastně úžasné ježdění a hlavně se dá pokaždé objevit něco nového.Používám stejné mapy i nějaké různě sebrané popisy, ale tvoje „sebrané spisy“ jsou opravdu bomba…A co ježdění na druhou stranu, podle Berounky na Prahu. Doporučuji sjezdík z Tobolky po modré přes Kodu na Tetín a dolů k železniční trati do Berouna nebo lépe z Tobolky po zelené na Tetín, tam je i spousta kořenů…To mi je tak napadá, dobrých míst je tu v okolí spousta.Tak a? to šlape.

      0 0
      • BB  

        na Tobolku jsem se letos ještě nedostal, ale určitě to ještě stihnu. U Jáchymova jsem potkal kluka z Berouna na Jekkylu 1000 a ten mi právě Tobolku vrele doporucoval. Pry to jezdi i nahoru a kdo si slapne, plati pivo

        0 0
    • pos3k  

      Dobre,jen asi Chýňava bude Chyňava. Ten kus Cech tam rad projedu, kdyz uz mam bike v Pze.Zdar bajk.

      0 0
      • BB  

        jo dík, chyb tam bude asi mraky, za ty se omlouvam

        0 0
      • Kotěnočkin  

        Musím se kolegy zastat…Opravdu se někde uvádí Chýňava.Ptal jsem se jednou starousedlíka v hospodě a ten tvrdil, že jako děti říkávali dlouhé ý..Tak nevím?!

        0 0
    • Kotěnočkin  

      Tak to bych z tebe asi udělal alkoholika…Nahoru po té zelené to je fakt husté…

      0 0
    • biker007  

      na Gardu sem letos dostal dvakrat a fakt parada. pri druhy navsteve sem si sjel i otevrenou Ponale.. v Cortine nam totalne nevyslo pocasi:( a snih nas zahnal domu (v cervenci!).

      jinac na Garde pri vyjezdu na tremalzo kecal s jednim italem a ten me doporucil na bikovani tuhle oblast – http://www.ski-tognola.com/…/itinera.htm . ze prej je to tam supr, podle nej lepsi nez Garda. Ja si taky letos uz rikal garda nic moc,ale.. letos sem tam nasel takovy „vytukany“ pesinky:)), proste vim kam urcite pojedu i pristi rok! a hlavne pokud na Garde zmoknes, tak dole u jezera je temer vzdycky teplo a slunicko.. neni nad to zaject na zaver vyjizdky s kolem skoro az do vody:)) jen se nesmi zabodnout predni kolo do sterku:) to sem pak letel pres riditka az do ty vody.. lidi okolo se celkem bavili:)

      porad ve me hloda myslenka na transalp. ne ten zavod, ale udelat si to soukrome s partou znamejch. co sem slysel tak se da 9-ti denni prejezd udelat do cca 500 Euro (ubytovani+jidlo). fakt bych to chtel zkusit.. k tomu este doprava tam (auto) a zpet z autu (asi vlak) a uz je to celkem balik:(

      0 0
      • BB  

        presne tak, Garda ma atmosferu, taky jsme letos nasli peknou pesinu, vyjezd z Rivy smerem na na Nago a jako pod Altessimo a z asfaltky zahnout na turistickou č. 6, potom paradni jednomuzna serpentinka jako na Malcensine. Kacal bych, kdybych tvrdil, ze jsem z kola neslezl.

        0 0
        • biker007  

          jo jo, presne tuhle sem taky jel:) a paraadaaa! pokud me pamet neklame tak sem slezl na jednom miste (prava vracecka, kameny, celkem schody). ale pred sebou sem si to omluvil tim ze budu jako fotit:)). a taky sem jel sam a mel sem celkem strach z padu.. predtim na 601-ce sem letel dvakrat pres riditka a nebyl to prijemnej pocit. ale kombinace 601-ky z Altissima a potom navazat na tu 6-ku, to nema proste chybu!

          0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.