• BB

    trochu jsem vylepsil popis tras, dodal jsem tam mapu se zakresem, tak koho zajimaji trasy na Krivokladsku, tak se meknete na http://www.sweb.cz/monolink/

    0 0
    • McBlacky  

      fakt super, sis dal docela práci :-)

      0 0
      • BB  

        clovece ono me to bavilo skoro jako to jezdeni a pak mam radost, kdyz na tech opustenejch lesnich pesinkach potkam bajkera, tak pro to musim neco taky delat. Predstav si, ze jsem takovej vul, ze kdyz nekde pesina, kterou jezdim, zacne zarustet, tak vezmu macetu a prosekam ji. To me taky strasne bavi. Ted se chystam prosekat tu cervenou od Berounky (zacina mezi Tyrovicema a Rozvetcikem)nahoru na Nezabudice. V nedeli jsme se tam s kamosem sotva protahli mezi vetvemi a docela se na to tesim.

        0 0
        • McBlacky  

          taky si kolikrát říkám, že něco proseknu, v neděli jsme jeli klasiku z golfu na Karlštejně do Karlštejna a už to bylo fakt moc, mačeta by se hodila :-) jinak už jsem zkoušel ty různý sjezdy a výjezdy okolo Vltavy směrem na Kralupy, jak jsi mi napsal někdy na jaře, taky dost dobrý…

          0 0
        • pos3k  

          No tak to Te obdivuji.Mas muj respekt. Uz jsem na tom taky uvazoval, ale pak jsem se zarazil:1 jak narvat macetu do kejmla (batohu)2. sehnat macetu 3.nenatrefit na domorodce ala ochranare ze jim tam osekavam bylinky a stromecky a krovi akdovi co. Zdar bajk

          0 0
          • BB  

            maceta se vejda jak do Loba, tak do Mule k vaku, fakt je, ze rukojed kouka nahore, tak vypadam jak samuraj. Uz jsem se naucil tasit a zasunout aniz bych camelbak musel sundavat, prdel by byla naucit se proklestovat rovnou za jizdy. Ale to bych taky mohl setnout protijedouciho bajkera.

            0 0
            • lubos  

              Kde se da nejaka takova koupit ? Nejakej army-shop ? Jsou ruzne delky ?

              0 0
              • BB  

                macetu koupis bud v potrebach pro zahradkare napr. OBI, nebo v obchode se zbranema. Ja ji koupil v obchode se zbranema vcetne pouzdra asi za litr.

                0 0
            • MartinXC  

              Kup místo mačety kotouč-křovinořez :-)

              0 0
    • rasto  

      smekam kloubouk! dekuji!!!!!

      0 0
    • blue  

      SUPER!

      0 0
    • VA3  

      Nádhera! Jen houš?! Nemá někdo něco podobnýho pro okolí Brna? Chystám se to udělat, doplněný o fotografie zajímavých míst … ale jsem tuze líný … :-(

      0 0
    • filipes  

      Super. Muzu doplnit?

      1. Sjezd po cerveny podle obory ke klicave je super – rychla single-track, dole mozna na vyletniky trochy kamenity
      2. Sjezd s Pisku u Krivoklatu k Berounce – moc pekne, mnoho brodu.
      3. Cervena z Pisku na Krivoklat je sice zakazana, ale mooooc pekne – kdyz neni moc lidi ;-)
      0 0
      • rasto  

        ad 1: no, ten sjezdik je husty. jel jsem ho cca 8× a pokazde mi vstavaji vlasy strachem :-) za blahe pameti (3–4 roky) se tam vysekal grafik Vela. v blizkosti meli Velo Camp. zkoncila mu sezona – zlomil si (snad) klicni kost…

        0 0
    • Kotěnočkin  

      SUPER!Už jem jednou chválil, řadu tras znám, ale některé pro mě neznámé jsou opravdu dost dobré a popisy prostě bomba. Zjiš?uji, že ač rodák jezdil jsem řadu let prostě blbě vedle takových bomba tras. Škoda dnes toho počasí, chystal jsem se na jednu trasičku a sjezdíky…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.